SP0RTH0EVEB0YS - BAASRODE ZONDER TEGENSTAND IN EERSTE BRANDWEER-TORNOOI WASSERIJ WELKOM ZOLDERKEN COLLEGE WINT TWEEDE BEKER VAN DE GEMEENTESCHOOL STRANGERS LAUREAAT BIJ +35 JAAR KAMPIOENSCHAP WORDT BESLIST IN LAATSTE WEDSTRIJD FC BOTERHOEK ORGANISEERT MINIVOETBALTORNOOI IN WICHELEN ZAALVOETBALKOMPETITIE MEULENBROEK HAMME FORTUNA TE STERK VOOR KRISALA 32 - 30.5.1986 - De Voorpost PUCK] inun MINIVOETBAL ZAALVOETBAL HAMSE ZAALVOETBALLIGA ZATERDAG 31 MEI FINALE OOST-VLA ANDEREN Tot slot van dit zaalvoetbalseizoen heeft' de apotheose voor onze provincie plaats in sport hal De Wuiten. Op zaterdag 31 mei start vanaf 12.45 u de beker van de voorzitter. Deze wordt naar jaarlijkse traditie op dezelfde dag betwijst als de finale van Oost-Vlaanderen. Om 12.45 u speelt Dynamo St.-Niklaas tegen Criva Hamme. Om 13.45 u speelt ZVK Gent tegen KA Aalst. Dit zijn vier van de hoogst geklasseerde Oost- vlaamse zaalvoetbalklubs. Daarna komt de jeugd aan de beurt: 14.45 u: Cosmos Aalst-Hamme 15.15 u: Reds Lebbeke-Zele Om 15.45 u en 16.45 u volgen de wedstrijden tussen «de verliezers en om 17.15 u wordt de finale van de jeugd gespeeld. Om 18 u wordt de finale voor de beker van de voorzitter betwist. Om 19 u spelen Belsele (Weco) en Cafétaria- boys Stekene voor de derde en vierde plaats van de beker van Oost-Vlaanderen. De eigen lijke finale tussen Wasserij Welkom Hamme en 't Zolderken Berlare vangt aan om 20.30 u. Lentebeker Hamme Uitslagen en wedstrijden (klasseringen volgen de week) Reeks 1: Tivoli-Young Boys 4-1 SEW-Young Boys 7-4 Mini-Tivoli 6-2 Reeks 2: Sporting-Verz. De Clippeleir 0-14 St. Gillis-Donalds 6- 4 Fortuna-Desmecht 2- 5 Sporting-St. Gillis 5- 8 Fortuna-Donalds 5- 1 Verz. De Clippeleir-Desmecht 3- 2 Nog te spelen: 4.6 om 21 u De Clippeleir-St. Gillis 5.6 om 19 u Desmecht-Donalds 6.6 om 21 u Sporting-Fortuna Reeks 3: Lee Spurs-Beenh. Hofenboom 1-7 Sportkr.-Vossenhoek 6-1 Concordia-Vleeshal 3-6 Beenh. Hofenboom-Vleeshal 10-1 Concordia-Vossenhoek 9-4 Nog te spelen: 5.6 om 20 u Vleeshal-Vossenhoek 6.6 om 22 u Beenh. Hofcnb.-Sportkringers 7.6 om 19 u Concordia-Lee Spurs Reeks 4: De Mulder-Gito 3- 5 Atletico-Juliette 2-20 Pat. Antoine-D 71 7- 3 Brussel D71-Juliette 2- 4 Atletico-Gito 4-10 Antoine-De Mulder 1- 7 Nog te spelen: 2.6 om 19 u Juliette^Gito 2.6 om 21 u Atletico-Antoine 6.6 om 20 u D71-De Mulder Dames: Opbeuring-Rottier 4-7 Brugsken-Blue Girls 6-1 R.V. MINIVOETBAL LEBBEKE Op de speelplaats van de ge meentelijke jongensschool werd gedurende 3 dagen ge kampt om de 2' Beker van de plaatselijke gemeenteschool. Het ging immers tussen oud leerlingen, ouders van leerlin gen of ouders van oud-leerlin gen. Er schreven 13 ploegen in, verdeeld in 10 ploegen jon geren en 3 oudere ploegen. De jongeren werden onderge bracht in 3 poules van respek- tievelijk eenmaal 4 en twee maal 3 ploegen. De ouderen vochten in één enkele poule van 3 teams om de beker. In poule A eindigde «De Ton» als eerste en «College» als tweede, zij zouden tegen de eersten van Poule B en C uit komen in de halve finales. In poule B bleken «De Sport- kringers» de sterksten. In poule C kwam «Rapide I» als groot overwinnaar uit de bus. De halve finales met rechtstreekse uitschakeling bracht «De Ton» met meestal spelers uit de juniores van Ra pid Lebbeke tegen Sportkring met spelers uit S.K. Lebbeke's jeugdploegen. Deze match was ongemeen spannend maar fair. De Sport- kringers liepen in de eerste periode uit tot 2-1 met goals van Florijn Andy en Didier De Munck. De Ton reageerde langs Chris Bosman. Deze laatste zou in de tweede perio de gelijk stellen, maar Stefan Aeyels zou op strafcomer 2-3 maken, met nog enkele minu ten te spelen maakte Chris Van Der Meersch gelijk en dit betekende de uitschakeling van de Sportkringers, daar de Ton 3 rechtstreekse doelpun ten maakten. Als verontschul diging konden de Sportkrin gers wel het ontbreken van hun topschutter Mamix Van Cauter inroepen. In de 2' halve finale had het College, met directeur-coach A. Ravijts, een zware kluif aan Rapide I. Bij Rapide I speel den immers verschillende spe lers van de winnende ploeg van vorig jaar. Het College trok aan het langste eind met goals van Van Hoeymissen G., Cal- laert Patrick, Janssoone Raf en Ravijts Stefan. Voor Rapide I kon Van Overberghe Patrick en Van Bosbeke Eddy milde ren. Vermelden we nog de schitterende keeping van Van Overberghe Geert die zeker als beste «doelwachter» in dit tomooi mag genoemd worden. De finale werd een zware op gave voor beide ploegen, ze speelden immers hun 3C wed strijd op een dag en ze hadden bovendien elkaar reeds be- kampt de dag voordien in pou le A. Toen moest het College het doen zonder haar sterspe lers die nog in de schaal Delsin aan het werk waren. Het Col lege verloor toen nipt met 4-3. Wat zou het nu worden? In de eerste periode liep het College uit langs Raf Jansoone maar het antwoord kwam vlug door Chris Bosman voor de Ton. In de tweede periode werd niet gescoord en de Ton miste een strafcomer. Toen kwam Peter Roelands opzet ten en maakte 1-2 en 1-3 dit maal op strafcomer mooi ge nomen door Raf Jansoone. In de laatste periode bracht Chris Bosman opnieuw spanning met een doelpunt maar de overwinning ging nipt naar het College. Bij de ouderen eindigden alle ploegen met 1 overwinning. Maar de Strangers hadden een beter doelsaldo, t.t.z. minder doelpunten tegen. De prijsuitreiking had plaats onder vrij grote belangstelling. Schepen De Ridder Francois samen met voorzitter Slorijn van de Sportraad, sportfunc tionaris A. Abbeloos in kader van de aktie «Sport is tof» deelden de trofees uit. Organisator D'Hondt dankte alle deelnemende ploegen, het talrijk opgekomen publiek en de goed leidende scheidsrech ters de heren Van Herrewege Roger en de Waele Patrick. Hij had ook nog een bijzonder woord van lof voor zijn collega Verdoodt Jozef die gedurende deze 3 dagen en de voorberei dende weken steeds op de bres had gestaan om samen met hem van deze 2' beker van de gemeenteschool opnieuw een sukses te maken. Technische uitslagen Jongeren 1/2 finale: De Ton-Sportkr. Minivoetbaltomooi in Lebbeke. Scheidsrechters Patrick De Waele en Roger Van Herreweghe met de organisatoren Roland D'Hondt en Jozef Verdoodt (GB) Minivoetbaltomooi in Lebbeke. In de Beker van de gemeen teschool eindigde «De Ton» eervol tweede. Staande v.l.n.r. M. Van Damme, D. D'Hondt, A. Vermoesen,, C. Basmans, zittend: F. Verheyden, Jo Radez en C. Van der Meerssche (GB) 1/2 finale: Rapid I-College Finale: De Ton-College 2-3 Ouderen (+35 jaar) Friends-Smis. II 5-1 Friends-Strang. 0-3 Strang.-Smisk. II 2-3 Minivoetbaltomooi in Lebbeke. De winnende ploeg van het H. Maagdcollege met staande: Stefan Ravijts, Guy Van Hoeymissen, Peter Roelandts en P. Van Damme, attend: P. Callaert, D. Bosteels, E. Boeykens en R. Jansoone. (GB) handigd worden door de Wt- chelse burgemeester John Tay lor. Nadien krijgen we dan nog een verbroederingsavond in Taverne Den Boterhoek. Berlaarse Minivoetbalkompetitie Momenteel staan Bommen- Pompierken - Spectrum 5-4 werper-Laget en Melior De De Pluim - Gonon 3-5 Bruyne wil nummer één en Bommenwerper- Pa 4 Gij. 13-3 twee in het klassement, maar Jok„. ze hebben evenveel punten. Sportieven - Joko 8-1 Op vrijdag 30 mei om 22 u.dit Gredi - Baert 5-6 is de laatste wedstrijd van het Minibond - Tijl 6-1 seizoen, komen die twee tegen BAC-Melior 1-4 mekaar uit en die wedstrijd zal u, b(j de voorlaatste dus eindelijk beslissen wie er speeldag: kampioen gaat worden. Beide L Bommenwerper Laget 59 ploegen zijn mekaar waard. 2. Melior De Bruyne 59 Voor Melior De Bruyne zou 3. Joker Pavo Sport 50 het zeer mooi zijn om voor de 4. Gredi Bauwens 47 vierde keer kampioen te spe- 5. Baert VDM 45 lnn. Of Piet Abbeel daartegen 42 iets kan doen, valt af te wach- g De P|uim Rivicra 39 ten. Beide ploegen zullen 9 Minibond 38 uiteraard volledig aan de start 10. Pa Gijs Scarlet 28 komen, zodat er voor mini- "11. Tijl 27 voetbalminnend Berlare nog 12. Gorion 25 veel genot te beleven valt. 13- Pompierken 23 Waarschijnlijk is dé sporthal g opnieuw overbezet! 16 12 blub*»™, ver* week Op zaterdag 31 mei en zondag 1 juni zit FC Boterhoek achter de organisatietafel op de ge meenteschool van Wichelen. Het is voor de tweede maal dat FC Boterhoek dit tomooi or ganiseert en alles ziet er naar uit dat dit ook weer een gran dioos sukses wordt want niet minder dan zestien ploegen lie ten zich reeds inschrijven. De prijzen tafel is goed gevuld, tal rijke mooie trofeeën en ere- plakketten werden voorzien. Maar ook aan de hongerige magen werd gedacht en daar voor werd een barbecue geor ganiseerd waar de kok van dienst «Floris» u op fijne hap jes zal vergasten. Voor dit tor nooi werd zowat aan alles ge dacht zodat het nu alleen uit kijken wordt naar het weder. Is de zon van de partij dan is een fijne sportnamiddag voor u weggelegd. Op beide dagen, zowel zaterdag als zondag, wordt gestart om 9 u. De beker zal aan de overwinnaar over- Verleden zaterdag had in de sporthal van Appels het eerste zaalvoetbaltomooi van de Dendermondse brand weer plaats. De collega-spuiters uit Westmalle hadden getelefoneerd dat ze wegens gebrek aan een volwaardige ploeg niet kwamen opzetten. Acht ploegen dus en dat waren, de organisatoren uitgenomen, Stationboys, Rijks wacht, Stadspersoneel, R.T.T., Administratieve Dienst, Sporthoeveboys, Sportivo Intergem. De openingswedstrijd had plaats tussen Brandweer en Stationboys en eindigde op een doelpuntenloos gelijkspel. De tweede wedstrijd was al een finale waard. Sportivo Intergem, kampioen in de C-reeks van de Dendermondse kompetitie en Sporthoeveboys, kampioen van Baasrode, keken elkaar in de ogen. Via Van Keer en Meersman kwamen de scheldevissers 0-2 voor. Bosteels zorgde voor de eerste aansluitingstreffer. Opnieuw Etienne Van Keer zorgde voor 1-3, waarna Van B.everen de ruststand vastlegde op 2-3. Sporthoeveboys zou in zijn andere wedstrijden slechts tweemaal tot het uiterste moeten gaan, tegen Stadsperso neel (1-0) en tegen Stationboys (2-1). In de andere wedstrijden kon het duidelijk afstand nemen met de broers Eddy, Etienne, Ivo, Luc en Jean-Pierre Van Keer. Het werd dus vrij vlug duidelijk dat de eindzege aan deze ploeg niet kon ontsnappen. Alle uitslagen op een rijtje, met daarbij de namen van hen die raak troffen Brandweer - Stationboys 0-0 Sp. Intergem - Sporthoeveboys 2-3: Bosteels, Van Beve- ren, E. Van Keer (2) en Meersman. Rijkswacht - R.T.T. 1-2: Cleaye, Bonaerens (2) Adm. Dienst - Stadspersoneel 0-2: Peeters, Ringoet Stationboys - Sp. Intergem 0-1, Verdickt Sporthoeveboys - Rijkswacht 6-0: Eddy Van Keer (3), Et. Van Keer (2), Ivo Van Keer R.T.T. - Adm. Dienst 4-0: Van Dessel, Moemaut (2), Roels Brandweer - Sp. Intergem: 2-4: Leybaert, Paternoster, Bosteels (3), Coppieters Sporthoeveboys - Stationboys: 2-1, Van Keer JP., Eddy Van Keer, Jacobs Rijkswacht - Adm. dienst: 1-0, Claeye Stadspersoneel - R.T.T. 2-0: L. Hoebeke (2) Sporthoeveboys - Brandweer 5-1: De Troetsel (2), Eddy Van Keer (2), Et. Van Keer, Paternoster. Stationboys - 'Adm. Dienst 3-0: Jacobs, Praet, Van Den Abbeele (own-goal) Stadspersoneel - Rijkswacht 1-0: Ringoet R.T.T - Sp. Intergem 0-2: Van Parijs (2) Adm. Dienst - Brandweer 2-2, Vermeir, Borms, Patemos- ter, Leybaert Rijkswacht - Stationboys 0-0 Sp. Intergem - Stadspersoneel: 0-0 Sporthoeveboys - Adm. Dienst 4-0, Eddy Van Keer (2), Et. Van Keer, Luc Van Keer Rijkswacht - Brandweer 1-0: Claeye Stationboys - Stadspersoneel 0-3: Ringoet, Cloof, Ver- laeckt Adm. Dienst - Sp. Intergem: 0-3, Van Beveren (2), Coppieters R.T.T. - Sporthoeveboys 1-5: Cailebaut, Eddy Van Keer (2), Et. Van Keer (2), De Troetsel Brandweer - Stadspersoneel 2-3: Philips, Leybaert, Hoe beek, Ringoet, Peeters R.T.T. - Stationboys 2-1: De Landtsheer (2), Praet Sp. Intergem - Rijkswacht 1-1: Coppieters, Claeye Sporthoeveboys - Stadspersoneel: 1-0, Eddy Van Keer R.T.T. - Brandweer 5-0: De Landtsheer (2), Bonnaerens, Cailebaut, Moemaut. Alles samen genomen kregen we volgende eindstand: 1. Sporthoeveboys 8 8 0 0 33 5 16 2. Stadspersoneel 8 6 1 1 16 3 13 3. Sp. I.NTERGEM 8 5 1 2 18 6 12 4. R.T.T. 8 5 3 0 19 11 10 5. Rijkswacht 8 3 3 2 9 10 8 6. Stationboys 8 2 4 2 10 8 6 7. Brandweer 8 1 5 2 12 20 4 8. Adm. Dienst 8 16 1 7 19 3 9. Brandweer M. 8 0 8 0 0 40 0 Tijdens het ganse tomooi werden slechts twee strafschop pen gefloten, maar zowel Kindermans (Stationboys) als Van Beveren (Sp. Intergem) faalden in hun taak. Er viel één gele kaart: voor staddoelman Roger Cloof. De lijst van de topschutters: Eddy Van Keer 11, Etienne Van Keer 8, Alfred De Landsheer, Ronny Bosteels, Luc Cleaye en Eddy Ringoet 4, F. Van Beveren, D. Bonnae rens, P. Moemaut, R. Coppieters, H. Leybaert, P. Paternoster, L. Hoebeke, F. De Troetsel 3, M. Peeters, R. Jacobs, D. Praet, G. Van Parijs en W. Cailebaut 2. Dertien spelers scoorden éénmaal: Van den Abbeele scoorde tegen zijn eigen ploeg, de Adm. Dienst. Ook nog vermelden dat de scheidsrechters Van Rillaer, Sterck en De Kimpe instonden voor de sportiviteit en daarmee weten we ver alles over dit zaalvoetbalgebeuren. De volgende afspraak is op 14 en 15 juni voor het tomooi van de Rijkswacht. De ploegen Sportivo Intergem: Frankie Van Beveren, Ronny Bos teels, Guido De Looze, Guy Van Parijs, Jan De Keyser, Erik Verdikt en Ronny Coppiters. Sporthoeveboys: Etienne, Ivo, Eddy, Jean-Pierre en Luc Van Keer, De Man Ronny, Werner Meersman, Franky De Troetsel. Brandweer: Pierre Paternoster, K. en L. Philips, E. Ravijts, J. Tesaert, E. Van der Schueren, H. Leybaert, B. De Graef, G. Van Herreweghe en R. Van Hove Stationboys: Rudy Jacobs, Richard Kindermans, Francois De Backer, Roger Van Schoor, Stefaan Willems, Martin Van Ceulenbroeck, Danny Praet, Danny Van Damme, Leo Van Overmeiren, Kris Daelemans. Adm. Dienst: A. De Kinder, R. Keppens, C. Borms, P. Vermeir, F. Van den Abbeele, D, Van Hecke en A. Smekens. Stadspersoneel: Renaat D'Hondt, Mare Peeters, Eddy Ringoet, Roger Cloof, Luc Hoebeke en Gerrit Verlaeckt. Rijkswacht: Alain Saelens, Leopold Bosteels, Luc Claeye, Ignace Govaert, G. De Graef, P. Willems, Filip De Roo en P. Bosteels. R.T.T.: R. Christiaens, L. Waterschoot, K. Roels, W. Cailebaut, G. Van Dessel, A. Van Cauteren, P. Moer- naut, D. Bonnaerens, A. De Landtsheer. J.R. FORTUNA-KRISALA 6-2 De Dendermondse zaalvoet- balklub, die haar eerste drie wedstrijden overtuigend had gewonnen, heeft dan toch met de nederlaag moeten kennis maken. Fortuna, dat absoluut moest winnen om zijn kansen gaaf te houden, toonde zich sterker dan Krisala, hoewel het in de afwerking niet mee zat. Zo haalde de Moerzeekse goalie in de beginfase een knal van Jacobs uit de winkelhaak, stopte hij een schicht van Sterk en ging hij tweemaal in de voeten van Bosman. Daardoor stond het bij de rust gen: 4-1. Vervaet zou nog voor 2-0, met twee prachtige doel- vijfde doelpunt zorgen, punten van Costa Vervaet, de waarna Sterck een persoonlijk spits van I^)k(-' eSV. nummertje suksesvol afrond- Fortuna kwam 3-0 voor toen de: 5-2. In de voorlaatste mi- een schot afweek op de voet nuut werd het nog 6-2 langs van Jacobs. Daarna nam Kri sala gedurende een tiental mi nuten het heft in handen. Bos man kon tegenscoren, 1 Vervaet. In de rangschikking komt For tuna naast Krisala op de eerste plaats. Krisala heeft echter Sterck de paal trof. Bosman, meer doelpunten gescoord, 23 Jacobs en De Haeck zagen dan tegen 19 voor Fortuna. nog schoten gestopt worden Fortuna: Dirk Persijn, Johan door de Fortunakeeper. Bij Cornelis, Costa Vervaet, Ma- één van de vele tegenaanvallen rio Roosendans, Filip Benae- kon Fortuna de wedstrijd in rens en Peter Van der Slycken. een beslissend stadium bren- Zaalvoetbal. De finalisten van de Schaal Delsin: B.P.A.-Lebbeke en Verhelst-Dendermonde. Er was heelwat volk komen kijken en dat kan de organisatoren alleen maar stimuleren om verder te doen (foto P. Hermans). Van Huychem A Hamme-Durmemotors Hamme 3- 6 De Meyerboys Hamme-Reintje Hamme 0-19 FC Lee Temse-FC Lomar St.-Niklaas 2-15 't Voetlicht Lebbeke-Van Huychem B Hamme 13- 1 Stand na 12 speeldagen: 1. 't Voetlicht Lebbeke 2. Reintje Hamme 3. FC Lomar St.-Niklaas 4. Dunnemotors Hamme 5. Van Huychem A Hamme 6. De Meyerboys Hamme 7. Van Huychem B Hamme 8. FCLeeTemse Volgende speeldag vrijdag 30 mei: 19-20 u: Van Huychem B Hamme-Reintje Hamme 20-21 u: 't Voetlicht Lebbeke-FC Lee Temse 21-22 u: De Meyerboys Hamme-Van Huychem A Hamme FC Lomar St.-Niklaas-Durmemotors Hamme Wedstrijden van vrijdag 6 juni: 19-20 u: FC Lomar St.-Niklaas-De Meyerboys Hamme 20-21 u: FC Lee Temse-Van Huychem B Hamme 21-22 u: 't Voetlicht Lebbeke-Durmemotors Hamme Van Huychem A Hamme-Reintje Hamme Nieuwe zaalvoetbalkompetitie In september start men terug i.s.m. de BZVB met een nieuwe zaalvoetbalkompetitie Liga Meulenbroek. Inlichtingen en inschrijvingen voor deze nieuwe start kan men verkrijgen op het sportsekretariaat, lokaal 23 in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek te Hamme, tel. 052- 47.63.74. Zaalvoetbaltomooi Tweede Zomerbeker Op zaterdag 28 en zondag 29 juni in sporthal Meulen broek. Inschrijven door zowel kompetitieploegen als rekreatieve ploegen kan gebeuren in de sporthal, lokaal 23 of telefo nisch op het nur. 47.63.74. De eerste 15 ingeschreven ploegen spelen het tomooi! Omnisportkampen Tijdens de zomermaanden gaan er 2 zomerommsportkam- pen door voor jongens en meisjes van 6 tot 12 jaar. Nieuwe sporten: kaatsen, tennis, zwemmen.. Naast: voetbal, volleybal, basketbal, atletiek, turnen, handbal, indiaca, krachtbal. Periode: 1. Van 7 juli t.e.m. 11 juli 2. Van 4 augustus t.e.m. 8 augustus Prijs: 600 fr per sportkamp (5 dagen, telkens van 9 tot 12 en van 13 tot 16 u). LENTETORNOOI IN HAMME 12 11 0 1 112 27 23 12 9 3 0 117 55 18 12 8 2 2 91 43 18 12 8 3 1 110 44 17 12 5 7 0 68 68 10 11 3 8 0 21 90 6 11 1 10 0 29 122 2 12 0 12 0 28 127 0

De Voorpost | 1986 | | pagina 32