LUC VAN CLAPDORP BEHAALT TOCH ZIJN EINDOVERWINNING D.Z.O. WACHT OP ZOMERKONDITIE EEN TERREIN VOOR MOTORCROSSERS IN WAASMUNSTER SPORTSPROKKELS UIT HAMME GROTE HENGELWEDSTRUD IN WAASMUNSTER PR0N0STIEKKLUB «SK BEVEREN SPEELHOF» VIERDE FEEST 24 - 6.6.1986 - De Voorpost MOTORCROSS Luc Van Clapdorp kon in Axel eindelek zijn eerste eindoverwinning van het seizoen behalen, wat min of meer te verwachten was. Die overwinning heeft hij dan ook meer dan verdiend. Het was de enige zege die by onze Wase piloten behaald werd en verder ging er nog een tweede plaats naar Lieven De Vylder by de inters 250 cc. Een derde ereplaats ging naar een verrassende Angelo Saman by de nieuwelingen 125 cc, Leslie Van Puyvelde werd derde bij de juniores 125 cc en ook Werner Lauwers reed een derde plaats by de zyspannen. Franky Apers werd tweede in de M.C.B.-wedstrijd in St.-EIooi-Winkel en Pascal Bal kon een reeks op zyn naam schryven in Stokkem voor de B.M.B.-wedstryd. Bij de nieuwelingen 125 cc was het opnieuw Kenny Vertenten die als eerste uit de startblok ken kwam en direkt voor sprong nam maar bij een hape ring in de voorlaatste ronde werd hij door een achteropko mende piloot aangereden en door een defekte machine uit geschakeld, waardoor hij in de tweede reeks niet meer kon aantreden. Angelo Saman zorgde hier wel voor een ver rassing. De Axelse omloop is zowat zijn thuishaven en in de eerste reeks lukte hij een goe de start, waarna hij direkt een vierde plaats innam en bij deze ruim dertig vertrekkers sterk deze plaats kon houden. Ook in de herneming vertrok hij bij de eerste tien om opnieuw een uitzonderlijke wedstrijd te rij den en als zevende te eindigen. In de eindklassering werd hij beloond met een derde po diumplaats. Patrick Bellon liep hier eveneens in de kijker. In de eerste reeks als tiende ge start, kwam hij sterk terug tot op een vijfde plaats maar in de start der tweede reeks werd hij ingesloten en moest van een 22e plaats terugkomen om uit eindelijk nog dertiende te wor den of tiende in de eindstand. Ronny Heyrman verging het niet zo goed. In de trainingen was hij immers hard tegen de grond gegaan en in beide reek sen was hij onzeker in de start zodat hij in de eerste reeks van een twintigste plaats moest te rugkomen om nog dertiende te worden. Ook in de herneming moest hij vrede nemen met een vijftiende plaats of twaalf de in de eindstand. Ingmar Smet startte in de eerste reeks ook niet zo best maar was toch twaalfde aan de eindmeet. Ook in de herneming was hij van achteraan naar een tiende plaats gekomen, maar hij werd in de laatste ronde door een defekte machine uitgescha keld. Hij kreeg nog een 23c plaats toegewezen en was zes tiende in de eindstand. Patrick Van Vlierberghe was in de eerste reeks door een val half-wedstrijd helemaal ach terop geraakt maar kon in de laatste ronden nog naar een 21® plaats terugrijden. In de twee de serie kwam hij van een der laatste plaatsen terug tot de elfde rang en was vijftiende in de totaalstand. Rudy De Grootte werd met een zeven tiende en een negentiende plaats, achttiende in de eind stand en Ivan Robyn werd 27® in de eerste reeks, was nog achttiende in de tweede serie en kreeg een 21® rang in de eindstand. Juniores 125 cc Bij de juniores 125 cc kon Luc Van Clapdorp nu toch zijn eer ste overwinning laten opschrij ven, en... verdiend, want Luc houdt zich aan een streng trai ningsschema om met zijn bij zonder talentvolle rijstijl zeker fysisch niet te kort te komen. Voor hard werken wordt men immers vroeg of laat beloond en daar geloofde hij in zodat vorige zondag in Axel toch het resultaat kwam. In de eerste reeks als zesde gestart, kwam hij na half-wedstrijd sterk tot 1 bij de koplopers die in de eer ste ronden wat voorsprong hadden genomen, maar uitein delijk nam Luc toch een derde plaats in op enkele meters van de leiders. In de tweede reeks als derde gestart, werd hij snel tweede en kon half-wedstrijd zelf aan de leidjng en op veilige afstand komen. Hij zorgde hiermee voor een beste tijd zodat hij de overwinningsbloe- men kon binnenhalen. Leslie Van Puyvelde was in de eerste reeks als tweede gestart, ging in de eerste wedstrijdhelft fel in de clinch met Walhout, kwam uiteindelijk toch aan de leiding maar na een drietal ronden op deze eerste plaats werd hij door een val naar een vierde plaats verwezen. Ook in de tweede reeks viel het niet mee. In het begin der wed strijd kwam hij ten val en moest van een zevende plaats terug achtervolgen waarbij hij er, zeker in de laatste ronden, een fel tempo opzette zodat hij scheidsrechter werd voor de eindstand. Leslie finishte in die tweede reeks als tweede en was derde in de eindstand. Pe ter Hemelaer moest bij de 250 cc-ers in de eerste reeks vanuit een minder goede start aantre den in een toch wat minder grote bezetting maar toch nog veertig deelnemers bij deze ju niores. De eerste reeks eindig de hij op een tiende plaats en liet in de herneming, na een betere start, zelfs een vijfde plaats optekenen. Hij werd achtste in de eindstand. Geert Bruggeman kon in deze wedstrijd weer niet voluit gaan. In de eerste reeks niet zo best gestart, eindigde hij nog als vijftiende, maar in de her neming werd hij door een val getroffen en moest de wed strijd stoppen. De reeksen door nationalen werden uitzonderlijk toege voegd bij de inters 250 cc waar in Gian Franckaert na de start der eerste reeks in een valpar tij werd betrokken en hierdoor de strijd moest stoppen. In de herneming ging het stukken beter, maar hij werd weer niet genoeg beloond voor zijn pres tatie. Gian was in deze reeks inters/nationalen reeds naar een achtste plaats komen op zetten maar kwam een vijftal ronden voor het einde ten val, verloor een tiental plaatsen en finishte op een dertiende plaats als vierde nationaal. Internationalen 250 cc Bij de inters 250 cc nam Lieven De Vylder aanvankelijk een tweede plaats in de eerste reeks maar na half-wedstrijd kwam hij wat in moeilijkhe den, werd naar een vijfde plaats verwezen en werd ook vijfde bij de eindmeet. De tweede reeks gaf wel een ander beeld. Hij nam meteen een kopstart, kon vrijwel on middellijk voorsprong nemen en onbedreigd deze reeks op zijn naam schrijven. Hij werd tweede in de eindklassering. Franky Van Clapdorp was in de eerste reeks rond een tiende plaats gestart en kon, zeker in de tweede wedstrijdhelft sterk komen opzetten. Hij finishte op een zevende plaats. In de tweede reeks nam hij een goe de start, leverde direkt strijd om de vijfde plaats, maar kwam hierbij ten val en werd naar een 24' plaats verwezen. De eerstvolgende ronden was hij wel het tempo wat kwijtge raakt maar hij begon hierna een een felle remonte om nog tiende te worden en in de eind klassering een zevende plaats te bezetten. To Van de Walle kon bij deze inters 250 cc in de eerste reeks een goede start nemen met een zevende plaats, werd dan door een hapering naar een vijftien de plaats verwezen, kwam na een vijftal ronden terug op de achtste plaats maar werd uit eindelijk terug door moeilijk heden getroffen en eindigde als 23'. Ook in de tweede reeks moest hij vrede nemen met een zeventiende plaats en hij was dertiende in de eindstand. Internationalen 500 cc Bij de inters 500 cc liet Peter Dhanis opnieuw een opmerke lijke wedstrijd optekenen. In de eerste reeks kwam hij slechts als veertiende uit de eerste ronde, maar dit bleek geen bezwaar om zijn kunnen waar te maken. Stilaan wist hij terreinwinst te maken en hij kon zelfs de reekszege op zijn naam schrijven. De tweede se rie verliep niet zo goed. In het begin viel hij en moest de wed strijd staken. Peter Dhauwe had na de start een hapering en moest in deze reeks van de laatste plaatsen terugkomen. Niettemin reed hij nog naar een tiende plaats maar in de tweede wedstrijdhelft werd hij door een defekte machine uit geschakeld. In de tweede reeks behaalde hij nog een negende plaats. Zijspannen Werner Lauwers met Domini que Maerten waren in Axel nogmaals goed voor een po diumplaats. In de eerste reeks kwamen ze redelijk goed van achter het starthekken, namen een zevende plaats in bij de aanvang en konden zelfs nog derde worden bij de eindmeet. In de tweede reeks waren ze eveneens bij de start vooraan, behaalden tenslotte een vierde plaats en waren hiermee derde in de eindstand. Omer Van Vlierberghe met Eddy Huy- brechtsen kwamen in de eerste reeks van rond half weg sterk terug tot een vijfde plaats en in de tweede serie konden ze dan toch een goede start nemen, namen direkt een derde plaats in en werden ook derde bij de eindmeet. In de eindstand kre gen ze een vierde plaats. Petrus De Cock met Luc Lan- duyt hadden in de eerste reeks na de aanvangsronde pas een vijftiende plaats ingenomen, maar kwamen sterk naar een zesde plaats terug. Ook in de tweede reeks kenden ze niet zo'n beste start. Ze moesten hier bij de eindmeet vrede ne men met een tiende plaats en werden zevende in de eind stand. André Van den Bossche met Luc Fruytier konden zich op deze zware zandomloop van Axel toch behoorlijk klasseren en in beide reeksen kwamen ze vanuit de middengroep uit de start. Telkens finishten ze op een dertiende plaats en werden ook dertiende in de eindstand. Paul en Herman Van Osselaer ging het niet zo best want ze moesten tenslotte met een veertiende en een zeventiende plaats vrede nemen en werden vijftiende in de eindstand. Valere Van Laere kwam op een zestiende plaats in de eind stand nadat hij achttiende en zestiende werd in de reeksen. Eddy De Coster kwam als bak kenist bij Goosens op een tien de en een veertiende plaats en werden elfde in de eindstand en De Cock is bakkenist bij De Neve. Ze reden in de reeksen een vijftiende plaats en werden veertiende in de eindstand. Andere federaties Franky Apers reed de M.C.B.- wedstrijd in Sint-Elooi-Winkel voor de tweede proef van het kampioenschap. In de eerste reeks kon hij een gevallen pi loot niet meer ontwijken, kwam hierbij zelf ten val en moest van achteraan terugko men om uiteindelijk vijfde te worden. In de tweede serie startte hij snel en reed geruime tijd op een tweede plaats maar bij een rijfout met een gedub beld piloot leed hij twee plaat sen verlies en werd met deze vierde plaats tweede in de eindstand. In de tussenstand van het kampioenschap staat hij momenteel na twee wed strijden op een tweede plaats op twaalf punten van Van Lu- chene. Nu zondag rijdt hij zijn wedstrijd in Moeskroen. Pascal Bal reed in Stokkem de B.M.B.-wedstrijd waar hij in de ochtendtrainingen nog maals de beste tijd wist binnen te rijven en verscheen dus als eerste aan het starthekken voor de eerste reeks, waarin hij na de eerste bochten een vijfde plaats innam. Hierna kwam hij snel aan de leiding en kon zelfs bij de eindmeet een twaalftal sek. voorsprong ne men. In de tweede reeks was hij als derde gestart, waarmee hij zijn eindzege in handen had maar hij verloor door een slip pertje terrein. In zijn achter volging kreeg hij ook nog een kei op zijn schouder die on middellijk voor hevige pijn zorgde en hij kon enkel de schade wat beperken. Hij fi nishte op een 24' plaats en was nog negende in de eindstand. Tony Hofman was bij de natio nalen 250 cc na enkele weken inaktiviteit goed gestart, maar na een slippertje werd hij door zijn stuur aan het been ge kwetst en moest de wedstrijd stoppen. In de tweede serie ging het dan veel beter. Hij werd vierde. Brik Schelfaut werd in de eer ste reeks door een defekt uit geschakeld en in de tweede reeks had hij geruime tijd een vierde plaats in handen maar bij een hapering met een me depiloot werd hij wat gekwetst en viel naar een achtste plaats terug. Nu zondag rijden de ,BMB-piloten hun wedstrijd te Gochenée. D.H. In Waasmunster heeft het schepencollege gunstig advies gegeven voor het vestigen van een oefenterrein voor moto crossers in de omgeving van de Baudelodreef. Raadslid De Lamper had hierbij wel enkele bedenkingen. Zij wees immers op het feit dat dit terrein dicht bij de E3 en de Baudelodreef ligt. Ook vrij dicht - op nog geen 500 meter - bij de bouw- zone, stelde het Volks unieraadslid. Bovendien ligt dit perceel in het landbouwge bied. Raadslid De Lamper vroeg tevens aan burgemeester Strobbe of het schepencollege de aanvraag gunstig adviseer de. Volgens enkele oppositie raadsleden was hiervan niets te merken in het schepenboek. Burgemeester Strobbe wees er nadien op dat het schepencol lege hiervoor een gunstig ad vies had gegeven. Toch zal uiteindelijk de minister moe ten beslissen en de eventuele beperkende voorwaarden op leggen. Strobbe wees er nog op dat men deze klub toch de gelegenheid moet geven om haar hobby uit te oefenen. Om de wandelaars niet te storen kan er wel aan gedacht worden om het crossen te verbieden op zondagnamiddag. Raadslid Bocklandt had hierover enkele opmerkingen. Nu wordt toela ting gegeven en een nieuw ter rein ter beschikking gesteld en anderzijds werd het terrein in den Ham, vlaar gedurende twee jaar een 150-tal mensen oefenden, verboden. Volgens Bocklandt zou Strob be toen druk uitgeoefend heb ben bij minister Lenssens om de vergunning niet te verlen gen. Burgemeester Strobbe stelde dat het in den Ham om wedstrijden ging en nu nabij de E3 enkel een oefenterrein wordt ingericht. Raadslid Bocklandt wees er nog op dat in den Ham enkel onderling werd geoefend. (V.G.P.) Tienkamp: Op zaterdag 23 augustus orga niseert de gemeentelijke sport raad haar derde tienkamp, op het gemeentelijk speelplein, Kaaiplein te Hamme. Bij slechte weersomstandigheden zal men onderdak vinden in de sporthal. Geïnteresseerde clubs of verenigingen dienen uit 15 spelers en dne reserven te be staan, waarvan 8 mannen, waarvan 2 boven de 40 jaar (één van hen minstens 45 jaar), 5 vrouwen, waarvan 2 boven de 30 jaar en 2 kinderen (max. 12 jaar oud). De ploegen zullen volgende proeven moeten afleggen: kaatsen, darts, hindernissen koers, petekensspel, pieren, verspringen, indiaca, mini voetbal, ringsteken en aflos sing (15 keer 100 m) Inschrijven op het sportsekre- tariaat, gemeentelijke sporthal Meulenbroek of bij de heer Albert Pieters, voorzitter sportraad. Sint-Anna 23, Hamme. Uiterste datum van inschrij ving: 1 augustus, een borgsom dient betaald bij de inschrij ving: 300 fr, die zal terugbe taald worden op de dag van de tienkamp. Zwemlessen: De gemeentelijke sportinstel lingen organiseren zwemlessen tijdens de maanden juli en au gustus in het gemeentelijk openluchtzwembad voor kin- Hengelen. De kampioenschappen van Baasrode werden gewonnen door Eddy Verdicht bij de seniores met 5,825 kg, veteraan Pierre Vekemans kreeg 1,050 kg aan de lijn en junior Jens Franqois stelde het met 2,100 kg. (foto P. Hermans Op zondag 29 juni heeft er in Waasmunster op de visrijke Oude Dunne een grote hen- gel wedstrijd plaats tellende voor alle criteria: Schoonho ven, de Gouden Hengel en het Oostvlaams criterium. Dit met de medewerking van de ge meentebesturen van Hamme en Waasmunster, talrijke spor tieve firma's en de trouwe klubsponsors. Aan deze hen- gelwedstrijd zijn er voor 20.220 fr. geldprijzen en 1.750 fr. aan premies voorzien. Op de laatste zondag van juni zul len meteen alle kompetitievis sers van Oost-Vlaanderen op nieuw verzamelen rond de boorden van de Oude Durme. De Waasmunsterse Hengelve- reniging Harten Aas, die reeds 17 jaar bestaat, nodigde reeds talrijke malen de vissers uit tot een wedstrijd op de Oude Dur me. Dit water staat bekend om zijn visrijkdom, zijn natuur schoon en zijn moeilijk heidsgraad. Nochtans lokt de ze kombinatie van faktoren ie der jaar een tweehonderdtal vissers naar Waasmunster. De inleg per deelnemer bedraagt 125 fr., zoals voorzien in het konfederaal reglement. Een nylonnet is verplicht en de hengellengte bedraagt 11 m. Naast de geldprijzen zijn er bekers voor de best gerang schikte juniors, dames, vetera nen, reekswinnaars en klubs. Voor de kijkers is er een tom bola met heelwat waardevolle prijzen. Een steunkaartentafel beloont de kopers van de kaar ten met 25 prachtige prijzen. De deelnemers aan deze wed strijd kunnen vissen ofwel van 9.30 u. tot 11.30 u. ofwel van 14.30 tot 16.30 u. De regle menten van de Oostvlaamse federatie worden toegepast. Een federatiekaart is verplicht. Klubs kunnen inschrijven tot 28 juni, 12 u. bij de h. H. Vermorgen, Waterstraat 24 te 9160 Hamme. Voor vrije vis sers kunnen inschrijvingen worden gedaan tot 29 juni in het lokaal Palingshuis aan de oude Durme, Sint-Annastraat 2 te Waasmunster, telefoon 052/47.22.38. Op de dag van de wedstrijd vanaf 13.30 u. De wedstrijden voor reeks I en reeks II hebben plaats aan de kant van het Palingshuis aan de vernieuwde dijjc. (V.G.P.) De boog kan niet altyd gespannen staan. En dat is zeker waar in sportmiddens, waar de konditie onderhevig is aan ups en downs die uitgedrukt worden in een slangvormige kurve. Dit op- en neer-verloop is niet alleen het gevolg van de fysiologische gesteldheid, maar wordt in de meeste sporten in het trainingsprogramma ingebouwd. Zo bereiden top atleten zich speciaal voor op wereldkampioenschappen (zie voetbal) of Olympische Spelen. Voor de klubs op lager niveau worden zeker in de individuele sporten zoals zwemmen enkele klemtonen gelegd gedurende het seizoen, zodat men probeert gedu rende een bepaalde periode in topvorm te z(jn. De kompetitiezwemmers van DZO trainen naar een top ge durende de augustusmaand omdat dan de jeugdkampioen schappen van Belgié vallen. Het is een zeer moeilijke pe- programma staan gedurende de maand juni, ook al omdat dit best te kombineren is met de vele uren studie op school. Voor het overige wordt veel aandacht gewijd aan het verbe- riode omdat juni voor elke teren van de zwemstijl. De jeugdzwemmer een examen- wedstrijden in dit gedeelte van maand is, waarbij weinig aan het seizoen hebben weinig be- trainen kan gedacht worden, tekenis, brengen meestal «kermiskoereurs» tussen de zwemmers. Wie hoger mikt doet er goed aan dit soort wedstrijden te beperken tot 2 of 3 per maand en besteedt de nuttige tijd van training, studie of aktiviteiten in de gezonde buitenlucht. Tussen die buitenluchtaktivi- teiten zoals joggen, fietsen en trimmen, bekleedt het af- standszwemmen, wat bij ons meestal beoefend wordt door de doortochtzwemmers, een speciale plaats. Gedurende de maanden juni en juli kan het doortocht- zwcmmen (dit alleen in crawl omdat streek teveel de knieën belast) beschouwd worden als een goede aanvulling van de andere trainingen, maar met het nadeel dat sommige kinde ren door de kou en de afstand aan proeven onderworpen worden, waarop ze te weinig zijn voorbereid. Daarbij komt dan weer de psy chologische druk tot deelname om punten te verzamelen voor het kriterium met daarbij een verschuiven van de aandacht van afstandszwemmen als trai ning, naar het afstandszwem men als wedstrijd, wat meer aangewezen is voor volwassen atleten. Het is de taak van de klubbe- sturen om een politiek te bepa len in deze materie; de trainers en verantwoordelijken hebben de verplichting de kinderen en hun ouders voor te lichten. Als dusdanig zijn zij gezondheids- deren vanaf 6 jaar, elke maan dag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdagmorgen van 9 tot 10 uur. 500 fr voor 10 lessen. Inschrijven aan de kassa van het zwembad. De eerste lessen starten op maandag 7 juli. Zaalvoetbal: Op zaterdag 28 en zondag 29 juni organiseert de gemeen telijke sportinstelling, de twee de zomerbeker zaalvoetbal in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek. Aan dit tornooi mogen zowel kompetitieploe- gen als rekreatieve ploegen deelnemen. De eerste 15 inge schreven ploegen spelen het tomooi. Inschrijven op het sportsekretariaat, lokaal 23, sporthal Meulenbroek of tel. op het nr. 47.63.74. In septem ber start men opnieuw, in sa menwerking met de BZVB met een nieuwe zaalvoetbal kompetitie Liga Meulenbroek. Inlichtingen dienaangaande zijn eveneens te verkrijgen op bovenvermeld telefoonnum mer of in de gemeentelijke sporthal. Ominisportkampen: Tijdens de zomermaanden gaan er twee zomeromnisport- kampen door voor jongens en meisjes van 6 tot 12 jaar. En kele nieuwe sporten zullen aan bod komen, zoals kaatsen, ten nis en zwemmen, naast de an dere sporten zijnde volleybal, basketbal, atletiek, turnen, edm. Eerstgenoemde kamp gaat door van 7 juli tot en met 11 juli (inschrijven tot 30 juni) en het tweede van 4 augustus tot en met 8 augustus (inschrij ven tot 31 juli). Prijs per sportkamp: 600 fr. De lessen worden gegeven telkens van 9 u tot 12 u en van 13 tot 16 u. Inschrijvingen op het sport sekretariaat sporthal Meulen broek, lokaal 23, tel. 47.64.74 of aan de kassa van het ge meentelijk zwembad, tel. 47.93.45. opvoeders. Het kind mag niet opgeofferd worden aan dwaze, onverantwoorde kompetitie- drang. Het moet mogelijk zijn om op hoogste niveau te trainen en ernstig te studeren, maar dan zal men een redelijke weg uit stippelen, alle bijkomstighe den vermijden en zeker niet té vlug tevreden zijn. R.W. Midden in een prachtig stukje Stekense natuur ligt café «Speelhof», op de grens van deze Noordwase gemeente met Heikant-Nederland. In dit café is onder meer een darts- klub, een spaarkas én een pro- nostiekklub gevestigd. Men voorspelt er de uitslagen die S.K. Beveren zal behalen in het kampioenschap, enkel voor de matchen van het week einde want weekeindverblij- vers zijn er ook van de partij. Iedereen die wil kan lid wor den van de klub én elk lid kan wekelijks een willekeurig aan tal pogingen wagen. Deze pro nostiekklub van S.K. Beveren wordt recht gehouden door Guido Van Daele, die weke lijks de resultaten nakijkt en de rangschikking aanvult. Per gewonnen bierbon krijgt elke deelnemer één punt. Merkwaardig is wel dat Jo Yvens het presteerde om 0 punten te behalen: hij kreeg dus méér dan terecht de rode lantaarn na het seizoen 1985- 1986. Gust Van Buynderen, de nieu we uitbater, deed het héél wat beter: hij totaliseerde 385 pun ten en eindigde daarmee op de 3de plaats. Alois Hamerlinck haalde nog ruim 100 punten meer en met z'n 502 punten Hengelen. «De Vlugge Visserswaren deze keer de organisatoren kampioenschap. De eerste reeks werd gewonnen dooi tweede door Yves Dooms met 5,050 kg. (P. Hermans) Zwemmen. Mirel Huau van D.Z.O. breekt deze zomer zeker door (foto P. Hermans) zodat men dan slechts over een slechte tijden en zouden zeker zestal weken beschikt om een van het programma mogen ge- konditiepiek te kunnen berei- schrapt worden om de batte ken rond 10 augustus. rijen op te laden voor het late- Een zeer degelijk opgebouwd re ernstige en zware werk. en wetenschappelijk verant- Niet alle klubverantwoordelij- woord oefenschema uitwerken ken zien dit in, niet alle ouders is zeer delikaat en moet ver- zijn daarmee akkoord en velen trekken van een sterk ontwik- zitten liever elke zondag in keld uithoudingsvermogen. overvolle, met lawaai gevulde De training van dit uithou- zwembaden. werd hij vice-kampioen. Ward Van Hoof werd met z'n 566 punten evenwel nooit be dreigd: hij is de tweede kam pioen van pronostiekklub «Speelhof»Vorige vrijdag ging in lokaal «Speelhof» de kampioenenviering door mét een grote barbecue, gevolgd door een gezellig samenzijn van alle leden vergezeld (al-of- niet) van hun «andere» helft. Tussen al dat volk-dat-vierde ontwaarden we o.m. ook de vroegere uitbaatster Madelei ne én S.K. Beverenspeler Carl Messagie. T&T. kampioenschap. De eerste reeks^werd gewonnen door Eddy Verdickt met 5,825 kg en de Jo^"JJ]°8ev"'n ^ike^jeugd- Dit is de politiek op korte Stekene. De bonte bende van de Stekense supporters klub van SK Beveren en de zal vooral op het termijn; zo vormt men de pronostiekklub «Speelhof». (T&T)

De Voorpost | 1986 | | pagina 24