TWEEMAAL AUGUST VAN LAETHEM «Beker van België» moet blijven bestaan! FIT-O-METER OPEN IN WAASMUNSTER TENNIS HAND IN HAND MET COMPUTER EN TALEN TIM BLONDEEL (TOPSPIN-ZELE) VERRAST IEDEREEN Gedeeltelijke triathlon Axel 30.000 F VOOR «SPORT-AID» IN LEBBEKE 20 - 13.6.1986 De Voorpost WIELRENNEN BWCL-Wielrennen. In Herdersem won August Van Laethem de B-reeks en Lt Berckenbosch werd primus in de A-reeks. Zaterdag 7 juni werd en drukke .dag voor de renners, 's Morgens waren de mees ten, vergezeld van hun echtgeno te, aanwezig aan de Opwijkse kerk voor een laatste groet aan Francois Bouchez, de diepbetreurde voorzitter van de liga. Na de plechtigheid gingen heelwat renners mee naar de begraafplaats. De weermaker had nog meer voor een trieste stemming gezorgd, want de regen gutste onverdro ten neer, maar toen moesten de meesten al vertrekken naar de wedstrijd in Schaarbeek. In Schaarbeek Er werd over drie wedstrijden gereden. Eerst vertrokken de A- en B-rennes, dan de D'ers en vervolgens de mannen van de C-kategorie. Wegens het hoog aantal prij zen en de vele premies in elke reeks werd er voor veel spekta kel gezorgd. In de A- en B- reeksen werd reeds van na de start gedemarreerd en vooral Van Der Meirssche, De Ca- booter, Van Laethem, Van Isterdael en De Waghter zorg den voor een spetterend vuur werk. Na enkele ronden werd de beslissing reeds in vastere vorm gegoten toen achtereen volgens Van Riet, De Wagh ter, Dierickx, Van Laethem en Van Hauwenis aansloten. De Milde, al zeer ongelukkig dit BWCL-Wielrennen. Theo Van Handenhove uit Grembergen heeft zopas een mooie trofee ontvangen als tweede in de B- reeks te Herdersem. Hij heeft blijkbaar de goede konditie te pakken tegen zaterdag als hij voor eigen deur rijdt. seizoen reed plat en de vijf vluchters waren weg, ondanks verwoede pogingen van Van Isterdael, De Boeck, Van Der Meirssche, e.a. Tijdens de laatste ronde demarreerde Van Riet weg, nam een hon derdtal meter voorsprong en kwam zo over de eindstreep, terwijl de vlugge Van Laethem het achtervolgend groepje klopte en eerste B-renners werd. Van Isterdael regelde het peloton in de spurt. Na enkele ronden van de D- renners ontsnapten De Cocker, Van Der Cruyssen en Duym. Ze namen vrij vlug een komfortabele en achter hen vormde zich een groepje van vier renners, Van Renter- ghem, D. Sonck, Pierrot De Wit en Jozef Boone. Bleven de eerste drie buiten schot, de vier achtervolgers zouden op twee ronden van het einde op nieuw ingerekend worden. De spurt met drie werd vrij onver wacht gewonnen door Duym, die bewees dat het spreek woord van die twee honden en dat been nog steeds geldt. Het is meteen zijn eerste zege. De spurt voor de vierde plaats werd gewonnen door Gaston Van Den Hoecke, voor Van Der Vurst en een flink verbe terende Schaukens. Ook bij de C-ers veel demarra ges van in het begin wegens de talrijke premies. Al vrij vlug ontsnapten negen renners, die in twee schuifjes bij mekaar kwamen en de rest had geen schijn van kans meer om terug te komen. Uit dit selekte kop- groepje ontsnapte toen M. De Leener en hoe hard de acht ook fietsten, de voorsprong vergrootte stelselmatig. Tegen het einde toe ontsnapten ook nog Julien Geldhof en Jaak Van Mulders, terwijl De Lee ner onbedreigd over de eind streep kwam. In de laatste rechte lijn werd het duo Geld hof-Van Mulders bijna gegre pen door het naderend groepje en het lukte Van Lierop nog om zich tussen de twee te nes telen en hij werd derde voor Van Mulders. 8 juni in Herdersem Organisator Guy Van Kelf had niet alleen de weermaker mee, er kwam een massa volk en een pak renners, die voor veel spektakel zorgden. Willy Roels (C) en Gaston Van Den Hoecke (D) In de C- en D-reeks werd van bij de start tot de laatste kilo meter hard geknokt en hoewel er voortdurend ontsnappings pogingen met onder meer een zeer gevaarlijke met De Cocker en enkele anderen, kwam alles steeds weer samen. Ook De Clercq, Roels, Van Assche, De Leener, De Landtsheer en andere Van Lierops waagden hun kans, maar zonder sukses. De laatste ronde werd begon nen met een kompakt peloton en Aimé Van Assche probeer de het nogmaals alleen, vruch teloos! Op enkele kilometer van de eindmeet kwam het nog tot een valpartij, toen een slecht geparkeerde wagen niet meer kon vermeden worden door een viertal renners. John De Cocker, één der uitblinkers werd het hardst getroffen en hield er een gebroken neus aan over, terwijl ook Jozef Ge- vaert en Herman Van Laer elk uitzicht op een zege ontnomen werd. De spurt werd van zeer ver ingezet door D-renners Willy Van Der Eecken, die lange tijd de indruk gaf het te zullen halen, maar toen ging Van Lie rop hem keihard voorbij en greep al naar de bloemen, maar ook hij misrekende zich in de afstand en werd gere- monteerd door een sterk rij dende Willy Roels, die zich de dag ervoor in de zak had laten zetten en nu weerwraak nam door knap te winnen voor Van Assche en Van Geyt. Gaston Van Den Hoecke haalde het vlot in de D-kategorie voor Sonck, Van Der Cruyssen en Van Der Vurst. Luc Berckenbosch (A) en Au gust Van Laethem (B) Van bij de start zat het er bovenarms op, maar blijkbaar lag dit tempo nog niet hoog genoeg voor De Cabooter en Van Den Eeden'(Lede), want die zouden onder hun beidjes een paar ronden voor het pelo ton uitrijden. Hun voorsprong was echter nooit groot genoeg en ze moesten het hoofd buigen. Van Isterdael, gebrand op een zege zo dicht bij zijn deur, werd buitenspel gezet door een lekke band, tewijl ook De Mil de voor de negende keer dit seizoen plat reed. Ondertussen ontsnapten vooraan vijf ren ners: Van Laethem (B), Ber ckenbosch (A), Van Der Meirssche (A), Crabbé (flink de laatste weken) en Schouppe (A). Zo ging men de laatste ronde in met de vijf vooraan en vertwijfelde pogingen van Dierickx, Cornelis en an deren... Tevergeefs, de vogels waren gevlogen. In de laatste ronde probeerde Berckenbosch met een splijtende demarrage zijn medevluchters kwijt te gera ken. Bij een tweede poging losten Crabbé en Schouppe de rol, zodat het tussen Berken bosch en Van Der Meirssche ging. Van Laethem had im mers de zege reeds op zak. De spurt werd door Van Lae them van ver ingezet en hij haalde het vlot voor Bercken bosch en Van Der Meirssche, die toch zo graag gewonnen had voor de deur van zijn sponsor. De Cabooter legde in de spurt het peloton in de luren voor zijn ploegmaat Heuninck, terwijl Theo Van Handenhove mooi tweede werd in zijn reeks. Op zaterdag 14 juni wordt er gereden in Grembergen. De plaatselijke renner Gaston Van Den Hoecke nodigt al zijn collega's uit. Alle formaliteiten hebben plaats in de herbergen Breugelhof en Stop. De A- en B-reeksen starten om 14 u. In Grembergen zijn er nog de BWCL-Wielrennen in Herdersem. Willy Roels won de C-reeks en Gaston Van den Hoeck de D-reeks. plaatselijke renners Roger Mi- chiels (A), Theo Van Handen hove (B), Hugo Ronsmans (C) en Gaston (D). Op zondag 15 juni heeft er een Sterrit plaats in Mollem bij renner B. Heyvaert. Inschrij ven in café Edelweis, Stations straat, eerste start A en B om 13 u.! Afstand 90 km. C en D vertrekt om 16 u. UITSLAGEN Schaarbeek A.-Reeks: 1. Van Riet, 2. De Waghter, 3. Van Houte, 4. Crabbé, 5. Cornelis, 6. De Ca- boter, 7. Neckekbroeck R Heuninck, 9. Van Der Meirs sche, 10. Michiels. B-reeks: 1. Van Laethem, 2. Dierickx, 3. Van Hauwenis, 4. Van Isterdael, 5. Van Ginder- deuren, 6. De Boeck, 7. Cley- mans, 8. Hoof, 9. Van Han denhove, 10. De Baerde- maker. C-reeks: 1. De Leener, 2. Geldhof, 3. Van Lierop, 4. Van Mulders, 5. Van Assche, 6. Hendrickx, 7. Roels, 8. Goossens, 9. Van Laer, 10. Van Geyt. D-reeks: 1. Duym, 2. Van Der Cruyssen, 3. De Cocker, 4. Van Den Hoecke, 5. Van Der Vurst, 6. Schaukens, 7. Van Renterghem, 8. Boone, 9. Van Vaerenbergh, 10. Sonck. Herdersem A-reeks: 1. Berckenbosch, 2. Van Der Meirssche, 3. Crab bé, 4. Schouppe, 5. De Cabo- ter, 6. Heuninck, 7. Cornelii 8. Neckebroeck, 9. De Bot paepe, 10. Mertens. B-reeks: 1. Van Laethein Van Handenhove, 3. D Block, 4. Van Gijsegem, 5. O Baerdemaker, 6. Van D< Bossch F., 7. Van Den sche P., 8. Dubois, 9. Vi Cutsem, 10. Joos. C-reeks: 1. Roels, 2. Geyt, 3. Van Assche, 4. Heyi drickx, 5. Sanders, 6. T Leener, 7. De Landtsheer, Colman, 9. Van Lierop, K, Verbraecken. D-reeks: 1. Van Den Hoecla 2. Sonck, 3. Van Der Vurst, Van Der Cruyssen, 5. Schat kens, 6. Daem, 7. Van Vat renbergh, 8. Wauters, Boone, 10. Van Der Eecken. BADMINTON Vooral onder impuls van Herman Moens werden de reglementen voor de organisatie van de Beker van België herzien en door de BBF goedgekeurd. Deze herziening was broodnodig want de oude kompetitievorm van de beker kende vrijwel geen sukses meer. Met de huidige formule kan zowel een pas opgerichte klub deelnemen als een ploeg alleen maar bestaande uit A-spelers. De formule is immers uniek dat het behaalde gemiddelde van de vijf te spelen wedstrij den voor de uiteindelijke uit slag beslist. Bovendien mag een speler(ster) slechts aan één discipline deelnemen. Daar door wordt de mogelijkheid uitgesloten dat een beter ge klasseerde speler 3 of 5 disci plines wint. En op de koop toe mogen reserven worden opge steld. De bekerwedstrijden moesten over twee dagen worden ver spreid. De laatste dag was voorbehouden aan de beste Belgische klubs. Op het pro gramma stond ook een reuze- barbecue of bij regen een zeer uitgebreid buffet, opgeluisterd door een orkest. Eten en am biance alom. Een perfekte formule die maximum 36 Vlaamse, Brus selse en Waalse ploegen moest samenbrengen in één, groot badmintonfeest. «Uitstraling Permanente Vorming V.U.B. organiseert i.s.m. Fros kampen, informatika-tennis en talen-tennis, voor studenten middelbaar onderwijs (5de en 6de leer jaar) in internaatsverband, en dit van 18 augustus tot en met 23 augustus '86. De informatikakursus staat onder leiding van Prof. Tiberghien (Toegepaste Wetenschap pen). Na een inleiding in de informatika wordt de pro grammeertaal Pascal aangeleerd. De mogelijkheid wordt geboden op mikrokomputer te werken. De talensessies staan o.l.v. Prof. Nivette (Instituut voor taalonderwijs, V.U.B.Men kan opteren voor Frans of Engels. Er wordt gewerkt met de meest moderne audiovisuele middelen. De prijs voor elk van beide kampen bedraagt 11.800 fr., maaltijden en overnachtingen aan de V.U.B. inbegrepen. Indien u belangstelling hebt voor één van de kursussen, kan u meer inlichtingen bekomen bij UPV: 02-641.27.50 of FROS 02-511.19.26 omtrent inschrijvingsmodaliteiten Dat de BBF daar niet in ge slaagd is weet iedereen al on dertussen, maar het waarom heel wat minder. Zo hadden de meeste klubs vooroordelen om acht spelers in te schrijven en liep de organisatie door de «Vrienden van het badminton» mank. Opvallend was dat geen enkele Oost-Vlaamse klub vertegen woordigd was. Daarom belden we met Danlie-Hamme en de Mintons uit St.-Niklaas. In Hamme bleek men vooral te struikelen over het feit dat er met plastic shuttles moest wor den gespeeld. De A- en B- kernen van deze klub waren er niet over te spreken dat mits onderling akkoord met de tegenstaander wel met echte veren shuttles mocht worden gespeeld maar dat deze niet gratis door de organisatie wer den ter beschikking gesteld. Een verkeerd standpunt, zegt Ligavoorzitster Lucienne Mer rie, dat door iemand werd uit gebazuind. De sponsor Yonex die ook een bepaald merk van veren shuttles importeert schonk zowel plastic als veren gratis. Bij Danlie vond men het late tijdstip ook hinderlijk. Boven dien bleek men daar niet vol doende geïnformeerd over de kostprijs. De 5.000 fr. per ploeg van acht spelers leek veel maar uiteindelijk mag men niet vergeten dat behalve de huur van De Nekker te Mechelen ook de deelname aan het grote feest was be grepen. Eigenaardig genoeg struikelde men bij de Mintons ook over dit «grote» bedrag. In St.-Ni- klaas was men er evenmin over te .spreken dat het feest zater dagavond doorging. De Wase sekretaris vond dit ondoenlijk voor zo een zware kompetitie. Zondagavond was geen pro- Badminton. Deze vrij jonge sport kent in Hamme een grote vlucht. We zien hier B.C. 85 (vh) laatsten De en Martine Ludwig. Deze Lud- GEWESTELIJKE B-KAMPIOENSCHAPPEN BU TC ZOTTEGEM Nadat eerder bij het Lebbeek- se Hof ter Burst de gewestelij ke C-kampioenen werden ge kroond, dat waren bij de heren Ben Maes en bij de dames nogal verrassend Stefanie Dinck, nodigde TC Zottegem- vooizitter Van Den Berghe de Oost-Vlaamse B-spelers uit voor hun gewestelijk kam pioenschap. Bij de heren was de respons behoorlijk maar de dames bouwden een heel dun ne wedstrijdtabel. En de kenners trokken grote ogen in Zottegem. Tim Blon- deel, uit Wetteren maar net als grote broer Vincent aangeslo ten bij Topspin-Zele, verbaas de met fysisch er sterk tennis. Als B O duwde Blondeel de beter geklasseerde B - 4/6 spe lers Mark Somers en Benoit De Keghel weg. Maar in finale tegen B 15 Pa trick Cauwenbergh gaf eigen lijk toch niemand een cent voor de kansen van Blondeel. Tim Blondeel veegde alle ten- nislogika van de vloer, de ze ventienjarige speelde gemoti veerd naar 6-2, 6-3. De groei van Tim Blondeel is merk waardig. Bij de dames speelden Sabine Appelmans en Kathy Vander- gucht de finale en dat werd van de twee B O speelsters eigen lijk ook verwacht. Appelmans, TC Corona-Erembodegem, tenniste vinniger en inventie ver en Kathy Vandergucht (TC Jasmijn Sint-Niklaas) kon al leen in de tweede set wat stevi ger weerwerk bieden. Aan Sa bine Appelmans viel evenwel niet te tornen. De dames kre gen zeker wel de verwachte kampioene. H.A. De finaleuitslagen Heren: Tim Blondeel - Patrick Cauwenbergh 6-2, 6-3 Dames: Sabine Appelmans - Kathy Vandergucht 6-1, 6-4. bleem. Maar de hoofdreden voor de afwezigheid van de Mintons bleek het jaarlijks klubfeest te zijn dat net op 31 mei plaats had. Bovendien bleek de formule in de omzendbrief niet zeer dui delijk over te komen. Wie zijn immers die 8 sterkste ploegen die slechts op zondag meespe len? Zijn dat de acht beste ploegen die zaterdagavond overbleven of de werkelijk beste Belgische ploegen die in schreven? Niemand vond dat de inschrij vingsformulieren te laat waren toegekomen maar iedereen be treurde de late periode aan het einde van 't seizoen. De acht ploegen die uiteinde lijk toch inschreven waren De Nekker, OBTC, Olve, Tiense, Amateurs, Badma, CSB Ixel- les en Olympia. Opvallend is dat geen enkele Waalse klub geïnteresseerd was. De reden is te zoeken in het feit dat de «Vrienden van het badminton» de vier hen toegekende organi saties allen in Vlaanderen or ganiseerden. Volgens bonds- voorzitster Marrie treft «De Vrienden» hier geen schuld. Geen enkele Waalse klub biedt immers haar medewer king aan en is de beschikbare infrastruktuur of teduur of ontoereikend. Bovendien is de sporthal De Nekker te Meche len centraal gelegen, ideaal voor het beoefenen van bad minton en mag op de mede werking van de plaatselijke klub worden gerekend. De acht aanwezige ploegen zon dag 1 juni 11. werden in twee poules onderverdeeld. In de poule A eindigde OBTC-Oos- tende als eerste, gevolgd door Olve, Tiense en De Nekker. In poule B werd Ixelles eerste, Olympia tweede en Badma en Amateurs derde en vierde. Volgens de behaalde plaats werd voor de eindrangschik king gespeeld. Zo speelden Olve en Olympia voor de derde en vierde plaats. Tiense en Badma voor de vijf de en zesde en de Nekker en Amateurs voor de zevende en laatste plaats. Behalve de finalisten Oosten de en Ixelles zag de stand er als volgt uit: 3. Olympia, 4. Olve, 5. Badma, 6. Tiense, 7. Ama teurs e Nekker. In de finale speelde Erik Timmmerman tegen Michel De Leeuw van Ixelles en ver- wig is trouwens kampioene da mes enkel van het Groother togdom Luxemburg! Oostende dus nummer één loor met 0-15 en 13-15. Lange- voor Ixelles. naeckens deed het veel beter Het uitblijven van de zaterdag het dames enkel door heel aangekondigde Noorse schotel vlot te winnen van Carine Be ne, 11-0 en 11-4. met 1/2 fles rosé per persoon en die uiteindelijk vervangen De heren dubbel werd gewon- werd door een eenvoudige nen door Isasi-Deruisseaux koude schotel zette zeker niet van Lamotte-Keukeleire maar de domper op de feestvreugde Van Haverbeke-Willems die nog laat nazinderde in De brachten de stand gelijk door Nekker te Mechelen. met 15-11 en 15-6 te winnen De Beker van België is zoals van Boucqiaux-Zhu. De Belgi- mevrouw Marrie het uitdrukte sche kampioenen gemengd een toffe en ludieke organisa- dubbel De Negri-De Mey won- tie die iets blijvends moet nen uiteindelijk in een zeer worden, spannende finalepartij met 15- r 12 en 18-15 van Christian Bene Op zaterdag 14 juni a.s. organiseert de werkgroep Sportie ve Rekreatie Axel, in samenwerking met de heer Mangnus van S.V. Aloy, een groot trimspektakel, namelijk een Va triathlon en een V» triathlon. Indien men de triathlon suksesvol wil afsluiten, dienen op de onderdelen fietsen, zwemmen en lopen (in juiste volgorde) de volgende afstanden te worden afgelegd. zwemmen fietsen lopen - Va triathlon 950 m. 45 km. 10Vz km. Vfe triathlon 475 m. 2216 km. 5,3 km. Het onderdeel zwemmen vindt plaats in de Kleine Kreek te Axel en voor de onderdelen fietsen en lopen wordt het startschot gegeven nabij de kantine van het Ruitersport- terrein aan de Boslaan. Zoals gebruikelijk is bij de organisatie van een triathlon, zal ook de reddingsbrigade aanwezig zijn op de Kleine Kreek, zodat bij eventuele ongevallen of vermoeidheids verschijnselen van de deelnemers/sters direkt assistentie kan worden geboden. De start van de Va triathlon vindt plaats om 10.30 uur en de Vitriathlon gaat van start om 11.30 uur. Het inschrijvingsgeld bedraagt voor alle deelnemers/sters fl. 3,50 per persoon terwijl er voor de leden van S.V. Aloy een kortingspercentage is vastgesteld van fl. 0,50 per persoon. Heeft U verder nog vragen over deze triathlon? Neemt U dan even kontakt op met Loes den Doelder (01155-3765) of Remy Mangnus (01143-324). Zij verstrekken U graag de gewenste informatie! De organisatie «Wedloop tegen de tijd», die in de ganse wereld enorm sukses kende, heeft ook in Lebbeke weer klank gevonden. Het initiatief dat genomen werd door sportschepen Germain De Ridder om er een gesponsorde marathon van te maken is niet ten volle gelopen. Elke kilometer moest 1.000 F opbrengen en dat zou dus ongeveer 42.000 fr. moeten maken, maar er werd toch een som van 30.000 fr. gehaald, wat wil zeggen dat er 30 km gelopen werd. Benevens enkele politieke mandatariseen, waaronder de schepenen De Ridder, J. Hiel en K. De Gucht kwamen ook senator Van Den Broeck, de gemeenteraadsleden W. Van Vossole en De Mol opdagen. Enkele bankinstellingen en partikulieren bleken ook be reid het initiatief te steunen. Opmerkelijk was wel dat er enkele bij waren die zelf hebben gelopen voor hun 1.000 F. Zo was er Paul Vermeiren die met zijn ganse gezin «zijn» kilometer op de atletiekpiste afmaalde. Ook Pierre Florijn, voorzitter van de sportraad heeft, zij het met tuseenpozen, de duizend meter rond gemaakt. De meest opgemerkte loper was echter Marc van het «Schuttershof». Na prompt zijn 1.000 F betaald te hebben vatte deze sympathieke lokaaluitbater - la Zola Budd biootvoets maar wat supplementair ontbloot bovenlijf onder luid applaus zijn kilometer aan. Al ging het in de eerste honderden meters vrij krampachtig, toch slaagde deze bebaarde Opwijkenaar erin een prestatie te leveren die iedereens bewondering afdwong. Ook de atleet Jef Van Damme had eraan gehouden om samen met zijn kinderen verscheidene kilometers af te leggen. Al bij al werd het een leuke namiddag die kon georgani- zeerd worden met de medewerking van de leden der gemeentelijke sportraad en de atleten van A.C. Lebbeke. De opbrengst werd gestort op de bankrekening van Unicef. In Waasmunster werd vorige zaterdag de fit-o-meter offi cieel opengesteld. Omwille van het barslechte weer was er geringe belangstelling. Na her haaldelijk aandringen van de sportraad was de fit-o-meter in de gemeente eindelijk een feit. In zijn toesspraak had Jaak Gerlo het vooreerst over drie transfers: van lante naar herfstweer, de schepenwisse ling De Baere in plaats van PVV-er Pflips en tenslotte de fit-o-meter die van Blauwen- dael op de Oude Heirweg te recht kwam. Jaak Gerlo wees er op dat de inplanting op de groene Heide een goed idee was. Wel had de gemeentelijke sportraad om veiligheidsrede nen de fit-o-meter liever in het park Blauwendael gezien. Woordvoerder voegde eraan toe dat hij misschien meer zal gebruikt worden omdat er heel wat inwoners zijn die op deze plaats aan jogging kwamen doen. De fit-o-meter te Waas munster is 1.200 meter lang in plaats van de officiële twee kilometer. Wegens het slechte weer kon de fit-o-meter echter niet ingelopen worden. Er wa ren geen vlaggen en ook geen lint voor het doorknippen bij de openstelling. Schepen van sport De Baere wees op h snelle levenstempo. In on vrije tijd zouden we bes! meer aan sport moeten do< Met de fit-o-meter kan men meteen aan sport doen zinsverband, ieder naar eif mogelijkheden. De fit-o,-n> ter vertrekt aan het kruisp» Oude Heirweg met de spoc wegbedding. Burgemeesl Strobbe stelde deze met« open. Toch waren er enkt moedigen die met de regt scherm het trajekt aflegden Voor de Waasmunsterse spc* raad is de openstelling van ze fit-o-meter een suksesvo realisatie in het kader van aktie pilootgemeente voor sport. Alle aktiviteiten medewerking van Bloso «i den in deRoosenberggemeei tot op heden een ongekfl sukses. Voor de tenniskufl noteerde de sportraad 62 schrijvingen. Ook de gelei wandeling en de Molenloi kenden een grote bijval. 1 van sportaktiviteiten staan n» tot eind dit jaar op het pf gramma. Al wil men er gend jaar op sportief vlak in Waasmunster. (V.GJ B.W.C.L. - WIELRENNEN

De Voorpost | 1986 | | pagina 20