WALIVO'S FEESTELIJKE KAMPIOENENVIERING tL^UIVl yyAAf&Ho WALIVO'S GELAUWERDEN... HET VrC'jjE WAASLA^i Wativo. FC Wepogro Grils (dw) Reekskampioenen Zaterdag eerste afdeling: F.C. AVANTI (Sint-Niklaas), 2* F.C. Bondgalm (Hamme) en 3' F.C. Corner-Baert (Hamme). Zaterdag tweede afdeling: F.C. MILANO (Sint-Gillis), 2* A.C. Doregem (Bornem) en 3' P.W. Hemelaer (Temse). Zaterdag derde afdeling A: F.C. EL AIYOUNE (Sint- Niklaas), 2* F.C. Tromp (Stekene) en 3' V.V. Eendracht (Sint-Niklaas). Zaterdag derde afdeling B: F.C. COULIER (Hamme), 2e F.C. Nantes-Fortuna (Sint-Niklaas) en 3' F.C. Wazoo (Sint-Niklaas). Zondag eerste afdeling: F.C. BONDGALM (Hamme), 2' F.C. De Cock (Sint-Niklaas) en 3* F.C. Wijnveld (Sinaai). Zondag tweede afdeling: F.C. WERE-DI (Stekene), 2" F.C. Centrumvrienden (Belsele) en 3' V.K. Siera (Hamme-Zogge) Damesreeks: F.C. WIJNVELD GIRLS (Sinaai), 2' S.C. Wepogro Girls (Waasmunster) en 3' V.K. Hamme Lady's (Hamme). Walivo-beker: Dames: S.V. WEPOGRO GIRLS en tweede: F.C. Wijn veld Girls Heren: F.C. EL AIYOUNE en tweede: F.C. Bonaparte (Lokeren). Fair-play bekers: (pointering door de scheidsrechters): zaterdag: niet toegekend; zondag: V.K. Ruitershoeve (Stekene). Klassering per reeks: Zaterdag eerste afdeling: F.C. Bondgalm Zaterdag tweede afdeling: V.K. Rodeo (Sint-Niklaas) Zaterdag derde afdeling A: W. Eendracht Zaterdag derde afdeling B: V.K. Sporting Bazel Zondag eerste afdeling: F.C. 't Beenhouwerken (St.- Niklaas) Zondag tweede afdeling: P.W. Hemelaer (Temse) Damesreeks: V.K. Hamme Lady's. Trofee Fair-play Walivo: (geen enkele gele of rode kaart): Heren: F.C. Back-Home (Sint-Niklaas) Dames: niet toegekend. Trofee Thijs: (langste reeks wedstrijden zonder neder- laag): Heren: F.C. Were-Di Dames: F.C. Wijnveld Girls. Trofeëen H.V.W. - R.L.V.W.: Dames: S.V. WEPOGRO GIRLS en 2' F.C. Wijnveld Girls Heren: F.C. BONDGALM en 2' F.C. El Aiyoune. Produktiefste ploeg in Walivo's bekerkompetitie: Dames: F.C. Wijnveld Girls Heren: F.C. El Aiyoune. Speciale huldiging 15 jaar Walivo: 10 jaar scheidsrechter: Marcel Boone; 15 jaar scheidsrech ter: Mark Van Brussel. Kampioenschapsherinnering aan: Zaterdag eerste afdeling: F.C.R. Sparta (Sint-Niklaas), The Jacky Boys (Sint- Niklaas), R.C. Raap (Sint-Niklaas), V.K.W. 70 (Sint-1 Niklaas), F.C. Drie Linden (Belsele), F.C. 1000 Appels (Sinaai), V.K. Habotim (Hamme), V.K. Inter (Sint- Niklaas), F.C. Boemerang (Hamme) en F.C. De Zwer vers (Stekene). Zaterdag tweede afdeling: F.C. Puivelde (Belsele), F.C. Vivak (Sint-Niklaas), F.C. Herten Aas (Sint-Niklaas), V.K. Siera (Hamme), Club 69 (Hamme), F.C. Bristol (Sint-Niklaas), F.C, Nieuw Ma rokko (Sint-Niklaas) en F.C. Wijnveld (Sinaai). Zaterdag derde afdeling A: F.C. Zwarte Parels (Sint-Niklaas), V.K. Ankerhof (Sint- Niklaas), F.C. Familia (Sint-Niklaas), F.C. Novelty (Sint- Niklaas), L.V.K. (Sint-Niklaas), F.C. De Strijders (Sint- Niklaas) en F.C. Landhuis (Sint-Niklaas). Zaterdag derde afdeling B: F.C. Dino Boys (Sint-Niklaas), F.C. Trappen Steels (Belsele), F.C. Kesteloot (Sint-Niklaas) en F.C. Hof van Grembergen (Dendermonde). Zondag eerste afdeling: S.K. Slachthuis (Sint-Niklaas), F.C. Troch Textiel (Sint- Niklaas), V.K. Volksunie (Nieuwkcrken), F.C. Desfo (Sint-Niklaas), F.C. Geywa (Hamme), F.C.R. Sparta (Sint-Niklaas) en F.C. Sanicentral (Sint-Niklaas). Zondag tweede afdeling: F.C. Oostberg (Sint-Niklaas), Sportklub Post (Sint-Ni- klaas), F.C. Rode Duivels (Belsele), Klub 65 (Nieuwker- ken), V.K. Fan (Grembergen), F.C. Van Gavere (Sint- Niklaas), V.K. Habotim (Hamme), F.C. Metallo's (Sint- Niklaas), F.C. Wijnveld (Sinaai), F.C. Den Bolhoed (Sint-Niklaas) en Studio 69 (Temse). Damesreeks: F.C. Anker Girls (Sint-Niklaas), F.C. Goalgetters (Beer- velde), F.C. Zillebeek Girls (Beveren), R.C. Raapse Girls (Sint-Niklaas), J.M. Pfaff (Haasdonk), F.C. Bonte Girls (Lokeren), F.C. Super Stars (Sint-Niklaas), F.C. Luiten- tuit Girls (Sinaai) en V.K. Siera Lady's (Hamme). Roger VAN LAERE 30 - 20.6.1986 - De Voorpost Bij de voetballende amateurs in het Waasland is Walivo allang een begrip geworden. Dat uitstekend gestruktureerd en belangrijk verbond heeft thans de 15-jarige leeftyd bereikt. De 35 ploegen uit de prille beginperiode zijn langzaam gegroeid tot honderd. Eigenlijk is dit het logische resultaat van een bijzonder degelijke organisatie. De jaarlijkse kampioenen viering wordt telkens de grote apotheose na de bijzonder spannende reeks- en bekerkompetities. Vooral voor de verschillende kampioenenploegen wordt het een feestelijke happening en traditioneel zijn deze dan ook goed vertegenwoor digd. Walivo. FC Coulier. (dw) De kampioenenviering kende een bijzonder gezellige sfeer met enkele stadsprominenten en de vertegenwoordigers der bevriende voetbalverbonden als speciale genodigden. Reeds vrij vroeg was de ambiance verzekerd door het uitstekend orkest van Rico Zoroh met zangeres Nicole. Een muzikaal hoogtepunt was het dubbele gastoptreden van Jacques Ray mond, nog altijd een bijzonder populair zanger in het Waas land. Ook het showgedeelte van het Sint-Niklase meisjes duo Fancy met eigen nummer tjes en een medley van de Nederlandse suksesgroep The Dolly Dots, verwierf goede cij fers op de applausmeter en dat sukses behaalde ook Ignace, de muzikale uitbater van Wali vo's stamlokaal. Het hoogte punt voor de kampioenenploe gen werd nochtans de trofeëe- nuitreiking. Raymond Schrijvers, beslist geen onbekende in het Waas land, sprak de bindteksten. Toen begon het bijna eindelo ze défilé der kampioenen met het Marokkaanse F.C. El Aiyoune - zeer sterk vertegen woordigd - als één der meest gelauwerde ploegen. Ook het Hamse F.C. Bondgalm met knappe trainingspakken, mocht meermaals de rijke tro- feëentafel passeren en bij de dames waren er de twee top- ploegen: S.V. Wepogro Girls feest geblazen. Een sukses en F.C. Wijnveld Girls met voor Walivo, dat 15c kampioe- Marianne De Baere en Cathy nenbal en met een denderende Mertens, ook goed op de dans- disco-bar als toemaatje voor vloer. Klassiek zijn ook de de laatblijvers, werden uitein- bloemctjes voor de aanwezige delijk nog enkele uurtjes door- scheidsrechters en na al dat gebracht... Walivo. F.C. El Aiyoune is algemeen kampioen en dal werd duidelijk gevierd. Het ging met niet minder a naar huis. (dw) ceremoniële, was het weer Roger Van Laere Ier Walivo. FC Bonaparte uit Lokeren (dw) Walivo. FC Wijnveld (dw) Walivo. FC Bondgalm (dw) Walivo. FC Avanti (dw) Walivo. FC Were Di uit Stekene (dw) Walivo. FC Bondgalm 11 uit Hamme (dw) Walivo. Ook de scheidsrechters werden gehuldigd (dw)

De Voorpost | 1986 | | pagina 30