QUIEVRAIN ST.-QUENTIN De Voorpostt- 27.6,1986 - 25 DUIVENSPORT BERNARD HUYLEBROECK, DANNY VAN PUYVELDE, HENRI DE BACKER, GASTON DE BELEYR, VAN ZWALM EN ZOON, tOGER EN ZOON VAN LAERE, PATRICK IfflXAERT, FRANS DE CLERCQ, FRANCOIS SAERENS, FRANCOIS HOOFTEER, ïRANS VAN CAUTEREN, LEONARD VAN DEN BERGEN, LOUIS VAN RAEMDONCK EN JOZEF TILBURGH n de Eendracht te Moerzeke ette Bernard Huylebroeck de ege achter zijn naam met de trage duiven en won 5 prijzen an de 9 duiven. Vroege dui- en voor Norbert Thierens, )ctaaf Claessens, Godfried YiUaert, Leon De Clippeleir 5e en 6e), Arm and Van Der id't,Kelen, Gebroeders Poelman 8e en 9e), Henri Delcart. De nde vlucht ging naar Louis fa Vossel (le en 4e), Gilbert Villaert (2e en 6e), Alois Van Geyte, Gustaaf Ijsewijn, Gil- bert Willaert, Bernard Vercau- eren (7e en 8e), Jozef Jacob n Hubert Ost. Heirwegh- Van ieyte klokten bij de jaarlin- •n de le en 4e prijs, Remy erhelst (2e en 6e). Ook vroe- t duiven voor Jozef Jacob, emard Huylebroeck, Oscar )e Schrijver, Norbert Thie- (8e en 9e), André Van ieyte, Armand Van Der kelen. 'e Zele-Hulvelde won Henri )e Backer de jonge duiven- lucht voor Gilbert Temmer- n en Wilfried Elegeert. Met 4e en 6e klokte Pol Van embergen de eerste serie, hilemond Staes met de 5e, 12e, 21e, 31e, als vroegste tnmeldingen trok heel wat rie gewin naar zich toe. roege duiven voor Marcel De choemaeker, Walter Gobel, ubert Temmerman, Aviel Van Naemen, Rudolf Adriaensens klokte de snelste d ui vin voor Leon De Kraey (2e, 12e, 15e), Marcel Noens, Victor Van Naemen, gebroe ders Fierens, Van Boxelaer en zn., Pollijn-Mets, Leon Fie rens. Robert Van Boxelaer speelde zicji in de kijker bij de jaarlingen met de le en 2e prijs. Vroege duiven voor dési- ré Bogaert, A. Van Broeck, Rudolf Adriaensens, Simon. Stuer, Leon De Kraey, Marcel Noens, Van Den Bossche en zn., Victor Van Naemen. Van 958 jonge duiven had Gaston De Beleyr de eer op de num mer één te zijn voor Willy Kluskens, Van Puymbroeck - Van Acker (3e, 8e, 12e, 13e, 24e, enz.), Willy Van Broeck, Karei Mees, Pollijn-Mets, Marcel Noens (7e en 15e), Jo zef Van Raemdonck, Rudolf Adriaenssens. Te Zele Eerlijk Duurt Langst herhaalde Danny Van Puyvel- de zijn stunt vorige week uit St.-Quentin. Hij klokte toen de eerste twee prijzen en deed dit nu uit Quiévrain. Vroege duiven voor Gilbert De Block, Theo Van Elsuweghe (4e en 7e), Louis D'Hondt (5e, 8e, 11e en eerste serie), Emiel Vercauteren, Georges Van Den Abbeele. Gilbert De Wit te begon met de 10e prijs, maar zette 18 van zijn 20 inge- Wvensport. Paul Van Nieuwenhove uit Lebbeke, Quié- nine rack (arch) haey. De duivinnenvlucht ng naar Georges Van De felle vóór Theo De Brauwer, ugeen Baert, Koen De Leen eer, Omer Van Hecke, Gil- fert Temmerman, Adolf Heir- egh, Gregoire Bocklandt. Bij oude -duiven troonde Frans it op de eerste plaats voor iaurits Meys, Theo De Brau- tr, Adolf Heirweg, Alois Kamerman, Roger De Kim- e, Georges Van De Wielle, 4- uton De Vijlder (9e en 11e) i eerste serie), GUbert Tem- trman. Bij de jaarlingen was ubert Temmerman de uit- inker met le, 5e, 8e, 21e, )e, 24e, of 6 op 6. Goede citaties voor de hokken die leid worden door Georges «n De Wielle, Theo De «uwer, Koen De Leenheer, «geen Baert, (6e en 9e), Gas- n De Vijlder. ede Slnt-Niklase Verbroede- Dc sg ging de oude duiven en ucht naar René Rollier voor 13. teddy Delacourt, Rudolf driaenssens (3e en 5e), Lu- en De Dobbelaere, Leon De ney, Van Den Bossche en i-, André en zoon Noens, »rel en zoon Claeye, Victor korfde duiven op de uitslag. Cesar Ruyssinck ging bij de oude duiven Hubert Vercaute ren, Jos D'Hollander (3e, 5e, 16e), Raymond Goossens, Paid Seymortier, Jos Vercau teren, Gerard Famaey, Kamiel Heirman en Georges Van Den Abbeele vooraf. Jos D'Hollan der blijft de eerste prijzen op stapelen. Hij deed dit nu bij de jaarlingen (le en 5e). Goede resultaten voor Marcel Wau- ters (2e, 11e, 13e), Louis D'Hondt, Kamiel Heirman, Alois Seymortier, Leon Van Wichelen, Raf D'Hollander, Hubert Vercauteren, Petrus Steeman. Te Lede mochten Van Zwalm en zoon bij de jonge duiven juichen met de overwinning. Frans Piscador kreeg zijn pie pers goed naar huis met de 2é, 3e en 4e, als eerste aangiften. Kris De Smet, Emiel De Nijs, Luc Van Wesemael, William Van Der Straeten, André Go- vaert, noteerden we in de eer ste tien. Albert Lievens stond bovenaan bij de oude duiven voor Gerard Beerens, Paul De Craecker (3e en 7e), Frans Schelfout, Eveline Baeyens (5e en 10e), Gilbert Nuel, Van Extergem en zn. en Remi Go- vaert. Frans Piscador speelde met de le en 2e prijs het sterkst bij de jaarlingen voor- Gerard Beerens, Octaaf Boe- laert (4e en 6e), Jozef De Neef, Van Extergem en zn., Remi Govaert, Frans Seghers. Te Zele De Snelvliegers stond er geen maat op het hok van Roger en zoon Van Laere met de le, 2e, 3e prijs. Vroege duiven voor André Van Puyenbroeck, Roger Laureys, Kamiel De Schoenmaecker (6e, 10e, 13e, 14e), Albert Van Winkel, De Schoenmaecker en zn., (8e en lie), Cyriel Van Der Haeghen. Bij de oude dui ven de le en 2e prijs voor Frans Tackaert, de 3e en 4e voor G. en A. De Maesschalck en verder Vercauteren-Moe- renhout, Marcel Van Den Ber gen, André Van Puyenbroeck (7e en 8e). Met de le en 3e deden G. en A. De Maes schalck een goede zaak bij de jaarlingen. In hun spoor no teerden we Jules Christiaens, Frans Tackaert (4e en 9e), Marcel Van Den Bergen, Mi chel Heirman, Christiaens-De Coninck. Achiel Van Winkel speelde sterk bij de duivinnen met de le en 3e prijs voor Petrus Van Kerckhove, Cyriel Van Der Haeghen (3e, 7e, 8e), Michel Herman, Christiaens- De Coninck. In het verbond Buggenhout- Lebbeke ging de eerste prijs bij de jonge duiven naar J. Van Haesendonck (le en 7e), voor Jan Van De Voorde, Frans Aeyers (3e en 10e), Vermeu- len-Meersman (4e en 5e), Hul- fried Belis, Cesar Peelman, V. Goedgezelschap, Benoit Blommaert. Bij de oude dui ven wonnen G. en zn. Van Den Eynde voor Cesar Peel man, Frans Dubois, Humfried Belis, Paul De Wit, Adolf Le- grouw. De jaarlingen beteken de een nieuwe zege voor J. Van Haesendonck voor Benoit Blommaert, G. en zn. Van Den Eynde, L. Goedgezel schap, Louis Verschueren, Emiel Jacobs (6e en 8e), Henri De Brandt, Dirk Huyck. In De Ble te Appels won Frans Vermeir op 15 juni de vlucht met de jonge duiven voor Al- fons Burms, R. Van Den •Broeck (3e en 4e), Jozef Die- rickx, Theo Verwaeren, Frits Bornauw, Van Extergem A. en zn. (8e, 10e en 11e;, Alfons Cool. Bij de oude duiven de le en 7e voor A. en zoon Van Extergem en verder Alfons Cool (2e en 5e), Clement Dhondt, Jan Verhaegen (4e en 6e). Bij de jaarlingen de le en 6e voor A. en zn. Van Exter gem en vroege duiven voor Victor De Paepe, Alfons Cool (3e en 5e), Clement Blin deman. In Appels werd de vlucht van 22 juni bij de jonge duiven gewonnen door Patrick Hil- laert, die een zeer goede beurt maakte met daarbovenop nog de 4e, 5e, 6e, 16e, 19e enz., als vroegste aangiften. Vroege duiven voor A. en zn. Van Extergem (2e en 8e), Fr. Muy- sewinkel, Frans Vermeir, R. Van Den Broeck (9e, 11e, 13e, 14e, 17e), John Goossens. Bij de oude duiven de le en 2e voor A. en zn. Van Extergem en verder Clement D'Hondt, Alfons Cool. Bij de jaarlingen de le prijs voor Clement Blin deman en A. en zn. Van Ex tergem (2e en 3e), Alfons Cool (4e en 5e). Te Hamme St.-Anna speelde Frans De Clerck zich in de kijker met de le en 2e prijs. Ook Marcel Van Uytfang speelde sterk met zijn jonge duiven met de 3e, 5e, 13e, 18e als vroegste aangiften. Vroege duiven voor Karin De Raede- maecker, Hugo Van Over loop, Alfred Verschelden, Willy Roosenboom, Herman Eeckhout en Patrick Raem donck. In de reeks oude dui ven de le en 9e prijs voor Aimé Van Eetvelde. Goede resultaten voor Lucien Lau- waert, Peelman-De Brouwer, G. en M. Antheunis, Willy De Maesschalck, Gebroeders Ste- velinck, Frans Thierens, Willy Van Uytfang en Jozef Quinte- lier. Bij de jaarlingen een overwinning voor Jozef Quin- !telier voor Willy Van Uyt- fangh, Willy De Maeschalck (3e en 6e), Frans Thierens, Vermaechelen-Fierens, Roger De Poorter, gebroeders Steve- linck. In het verbond St. Gillis-Baas- rode-Moe rzeke klokte Francois Saerens de snelste jonge duif voor Van Landeghem-De Proft, Pierre Pieters, André Van Haute, De Man Au- broeck, Frans Debbaut (6e, 11e, 15e en uiteindelijk 8 op 8 prijzen), Jozef Debbaut (7e en 8e), Michel Van Damme, Joos en zoon, Georges De Backer, Damiaan Van Keer, Lucien De Bleser, J. en A. Spitael. Bij de oude duiven de le en 3e en twee volgduiven voor Michel Van Damme. Vroege duiven voor Mechant - Van Den Driessche, Wilfried Costers, Louis Van Beveren, Frans Spiesssens (6e, 7e, 12e), Emiel Jacobs (8e en 11e), Jozef Deb- baut (9e, 10e, 18e, 22e) of 4 op 4. Jozef Claessen kreeg de snelste jaarduif thuis voor Pe trus Peelman. Jozef Debbaut met de 3e, 5e, 10e, 11e, 35e won 5 op 6. Kopprijzen voor Jozef Van Keer, Michel Jacbos, Van Landeghem-Jacobs (7e en 9e). Te Lebbeke Dorp klokte op 15 juni het hok Hoofteer de eer ste prijs bij de jonge duiven maar voor Francois ook nog de 10e en 24e prijs. Goede resul taten noteerden we voor Jozef Buys, Adolf Aeyels, Petrus De Nil, M. en zn. Mannaert, Jozef en zn. De Nul (6e, 7e, 9e, 11e). Bij de oude duiven een nieuwe stunt van Paul Van Nieuwenhove met le, 2e, 6e, 7e, 14e, 30e, 33e, of 7 op 7. Een deel van de prijzenkoek verder nog voor Jan De Nul, Jozef Maes (4e en 9e), Flor De Vos. De jaarlingenvlucht was suksesvol voor Adolf Aeyels (le en 8e), maar ook Victor Van Den Steen, Damiaan Pis- sens, Francois Vermeiren, Goedgezelschap-Mannaert Marcel Aelbrecht, Frans De Wit en August Callaert staken de neus aan het venster. Te Berlare was er op 15 juni een overwinning bij de jonge duiven voor Ydens-Steeman en in hun spoor noteerden we Van Malderen-Merckx, Frans Sichien, Kris Steeman, Etien- ne Smet (5e, 8e, 12e), Kamiel De Gucht, Roger Janssens, Cesar Dauwe, De Maesschalck - Dhondt wonnen bij de oude duiven voor Frans Buysse, Hyppoliet Van De Velde, Er- Duivensport. Charles Collewaert haalde de eerste prijs uit Quiévrain in Lokeren (bvw) win De Grauwe, Gilbert Van Gendt, Etienne Buyle. Frans Buysse klokte de le en 2e bij de jaarlingen en verder vroege prijzen voor Kris Steeman, August Marissen, Victor Sigin. De vlucht van 22 juni voor jonge duiven werd te Berlare gewonnen door Frans Van Cauteren (le en 5e), Kopdui- ven voor Oscar Maes, Julien Raemdonck, Victor Sigin, Paul Roggeman, Robert Ver- leyen, Kris Steeman (8e en 10e), Armand De Smedt, An dré Bonnaerens. Bij de oude duiven winst voor Victor Sigin voor August Marissen, Erwin De Grauwe, Fred. Cristiaens. Bij de jaarlingen won Gustaaf Ongena voor Kris Steeman (2e en 3e). Te Lokeren speelde Leonard Van Den Bergen sterk met le, 2e, 9e als vroegste meldingen. Goede resultaten ook voor De Vos-Van Hemelrijck, Alois Burgelman, Etienne Van Mi gerode, Rudy Conserière, Re né Van Bastelaere (7e en 10e), Adolf De Beule. Bij de oude duiven de le en 3e voor Char les Collewaert en kopduiven op de hokken van Alois Bur gelman, Piet Mariman (4e, 5e, 10e), Poppe-Raes, Adolf De Beule, Naudts-Verstraeten, Jacob-Vemiers. Een goed re sultaat voor Saey-Verstraeten met de le en 2e prijs. In de toptien ook nog Freddy Deo- let, Ronny De Canne, Charles Collewaert, Jacob-Vemiers, Piet Mariman, gebroeders Minnebo, Theo Verniers, Eric De Witte. In Lebbeke-Dorp was het Fran cois Hoofteer, die voor de tweede opeenvolgende keer de eerste prijs binnenhaalde en hij won er ook nog de tweede prijs bij. Vroege duiven voor Frans Buslot, Emiel Bosteels, J. en zn. De Nul (5e en 7e), Paul De Proft, Jozef Callaert, Louis Aeyels (9e en 10e). Gil bert Meert triomfeerde bij de oude duiven voor Paul Van Nieuwenhoven die eens te meer een kollektief sterke prestatie demonstreerde met de 2e, 4e, 5e, 7e, 10e, 21e, 28e, 31e of 9 op 10. Francois Phi lips, Adolf Aeyels, Emiel Meirte, Goedgezelschap-Man- naert, Marcel Aelbrecht ston den vroeg op de uitslag. Fran cois Hoofteer was ook de beste bij de jaarlingen voor Da miaan Pissens (2e, 5e, 7e), Ro ger Joos, Paul Van Nieuwen hove, Adolf Aeyels, Goedge zelschap-Mannaert, Albert Walraevens, Marcel Ael brecht. Duivensport. Baziel Poppe, winnaar en uitblinker in het Verbond Appels-Gijzegem-Schoonaarde (arch) Te Melsele was Louis Van Raemdonck goed voor de le en 3e prijs. Vooraan in de klassering zaten ook nog dui ven van Marcel De Sorte, Trogh-Weekers, Fideel Hol landers, René Van Den Broeck, Luc Van Bergen, Al- bert en zn. Dansaert, Gustaaf Martens, Albert Troch. Bij de oude duiven een zege voor Armand Van Hoorick voor René Van Den Broeck, Gaby Van Den Bossche, Dan saert en zn., Remy Eecklaert, Albert Maes (6e en 10e), Frans Vereist, Frans Santon, Luc Van Bergen, René Van Den Broeck speelde bijzonder sterk met zijn jaarduiven. De le, 2e, 4e van die duiven is formida bel. Vroege meldingen voor A. en zn. Dansaert, Petrus Smet, Gustaaf Martens, Al- bert Van Broeck, Albert Troch, René Van Lierop, Geert De Coninck. Te Lebbeke Verbroedering kwam Jozef Tilbru met de le en 3e prijs goed uit de verf bij de jonge duiven voor Jozef Uyttersprot, Achiel Vermei ren, Jean Ost. Voor de eerste bonseries een nek aan nek race tussen Alfons De Mulder (6e en 7e) en Roger Meskens (Lebbeke) 5e, 8e, 10e, door eerstgenoemde met enkele centimeters gewonnen. Bij de oude duiven won Pierre Van Nieuwenhuyze voor Roger Meskens (Buggenhout), die zich het imago van de eeuwige tweede aan het kweken is. Vroege duiven Jozef Van Belle (3e en 6e), Francois Vermei ren (4e en 5e), Paul Wouters, Edward Leunis, Willy Vereec- ken en J.P. Keymolen. Marcel en zoon Van Heyghem won nen bij de jaarlingen voor Jo zef Uyttersprot (2e en 6e), Francois Vermeiren, De Man enz... Cesar Peelman (5e en 7e), Roger Meskens (Lebbe ke), P. Joos en F. Francois Saerens. Beno LOUIS VAN DRIESSCHE, VAN WINCKEL-VAN HERREWEGHE, LOUIS MELIS, VAN RANSBEECK, ALBERT DE WANDEL, EMIEL PLETINCK EN ETIENNE SMET Duivensport. Frans Piscador won in Lede (bvw) De sociale problemen in de industriezone te Noyon waren nog niet van de baan, zodat er opnieuw en noodgedwongen naar St.-Quentin diende te worden uitgeweken. We krij gen de indruk dat de duiven- liefhebbers de lossingsplaats Noyon zullen mogen vergeten en er naar een nieuwe, indien dit nog mogelijk is, lossings plaats zal dienen uitgekeken te worden. Er worden allerlei re denen gezocht om bet duiven lossen zo moeilijk mogelijk te maken. In de St. Niklase Verbroede ring speelde Louis Van Dries sche sterk met de 1* en 11* prijs. Vroege duiven voor An dré Torfc, Albert Pijl, Maurits Kusé, Jan Albertdienst, Albert Rozenboom, André De Rud der, Peter Mees, Reyniers en zoon, Veroodt en zn., Alfons Herbots, Marcel Schollaert, Petrus Truyman. Gustaaf Vaerendonck was de sterkste speler met oude dui ven, jaarlingen en duivinnen. Hij won in de drie reeksen. Bij de oude duiven klokte hij ook nog de 9* en 17* prijs als vroeg ste aanmeldingen. Vroege ou de duiven voor Eduard De Wolf (2* en 1(7), Pollijn-Mets', Willy Kluskens, Louis De Rij- cke, Albert Van Hecke, Flo- rent Van Broeck, Simon Stuer, Verdoodt en zn. Bij de jaarlin gen nog een reeks vroege prij zen voor Gustaaf Vaeren donck met de 3% 13', 16*. Ook Pollijn-Mets, René Gerin (4' en 5'), Verdoodt en zn, René Van Puymbroeck (7*, 15*, 17*, 20*), Alfons Jacobs, Van Boxelaer en zoon, Lucien De Dobbelaer, Leon De Kraey. Vroege duivinnen of gedubbel de jaarlingen voor Pollijn- Mets (2* en 7*), Verdoodt en zn (3* en 9*), René Van Puym broeck (4", 11*, 13*), Alfons Jacobs, Leon De Kraey, An dré Uytdenhouwen. Te Zele Huivelde vloog de pie per van de tandem Van Win- ckel-Van Herreweghe vijf mi nuten vooruit. Die kolonie speelde sterk met ook nog de 3*, 17*. 20*. 31*, 33* enz. als vroege duiven en 9 op 12 prij zen. René Cooreman was de nummer twee en verder Danny Van Puyvelde, Jan Schatte- man, Kamiel Heirman. Jozef en zoon Roels klokten met de 6* en 11* prijs de eerste serie. Een zeer goede prestatie van Luc Van Elsuweghe met de 5', 7*. 9*, 12*. 15*. 23*. 40*. of 7 vroege prijzen van 8 ingekorf- de duiven. In_het Verbond Hoger On - Appels - GIJzegem - Schoonaar- de was het Louis Melis die de bonvlucht op zijn palmares schreef voor Cyriel Poppe (2* en 4*), Omer Luyckx, Remy en zoon Cammerman, Frederik Govaert, Jean Christiaens, Georges Vereecken, Prosper Wesemael, Guy Dierickx, Constant Bert, Francois Kin- ders. Baziel Poppe zette de 8*, 14', "20*, 30", 42* als vroegste duiven op de uitslag en hij won ook de eerste bonserie. De tweede ging aan de 46' prijs naar Francois Kinders en Willy De Pauw won aan de 47' prijs de derde bonserie. Gilbert Van Assche was de winnaar bij de oude duiven voor Baziel Poppe (2*, 3*, 7*, 9* of 4 op 4). Vroege oude duiven voor Leon Steeman, Frans De Swaef, Benoit Van Royen, Re my en zn. Cammerman. Baziel Poppe demonstreerde de kon- ditie van zijn kolonie verder met een overwinning bij de jaarlingen en verder 8', 9*, 12*, 14*, 17* of 6 op 6. Goede pres taties voor Cyriel Poppe (2*, 6*, 10*. 15*), Leon Steeman (3* en. 5'), Benoit Van Royen, Viktor De Paepe, Veldeman-De Saeger. De 15 juni vlucht bij de jonge duiven ging naar Gaston Ver meiren voor Baziel Poppe, Jan Van Doren, Eddy Govaert, Jozef De Feyter (5* en 7'), Clement Blindeman, Clement D'hondt, Remy en zn. Cam merman, Amandus De Proft, Richard Ydens. Leon Steeman was de winnaar bij de oude duiven voor Baziel Poppe, Gil- bert Van Assche (3*, 4', 8*, 10", 13' of 5 op 5). Louis Roels, Remy en zoon Cammerman, Gilbert Van der Putten. Frans De Visscher won bij de jaarlin gen met een uitblinkersrol voor Baziel Poppe (2*. 8*, 10*, 11', 13*. 17* of zes op zes). Kopduiven voor Louis Roels, Remy en zn. Cammerman, Gilbert Van der Putten, Leon Steeman, Alfons Cool, Fran cois Kinders. In het verbond St.-Gillls Baasrode - St.-Amanda waren het Van Ransbeeck en zoon die van 904 jonge duiven de snelste pieper thuiskregen. Kopduiven voor Frans Pau wels, Louis Van Vossel, René De Clercq, De Buyser en zoon, Etienne De Backer, Jo zef De Donder, Gustaaf De Clercq, Pierre Pauwels, Ver- helst-De Vlieger (10* en 12*). Aan de 29* prijs won Henri Delcart de mieze tot 1000. Aan de 30* prijs klokten Van Geert en zoon de^ eerste bonserie. A^ier plaatsen verder won Hen: ri Hermans de tweede bonse rie. Van Geert en zn. speelden sterk, ze wonnen ook nog de derde bonserie en de eerste serie van vier aangeduid. Al fons en zoon Spanoghe klok ten aan de 139* prijs de eerste serie van vier aangeduid. Met een dubbele jaarling, de snel ste uit St.-Quentin van de gan se streek was Kurt Maes goed voor een dubbele zege. Uit blinker was André Van Uyt- vanck met de 2*, 5* en twee goedgezette volgduiven. Goe de resultaten voor Louis Geemaert, Sylvain Verstrae- ten (4', 11*, 18*, 32* of 4 op 4), Damiaan Van Keer, Francois Kinders (7* en 8*), René Wil laert en Clement Van Dries sche. Bij de jaarlingen klokte Kurt Maes ook nog de 3* prijs. Vroege duiven voor Jozef Van den Branden, André Van Uyt- vanck, Frans Pauwels, Louis Van Vossel, Sylvain Verstrae- ten (7«, 13*. 14', 20*), Gustaaf Verberckmoes, Polspoel-Van de Walle, Henri De Clerk. In het Tweevêrbond Zele ging de bonvlucht naar Albert De Wandel voor Dierickx-Vissers (2', 6', 16*). Daniel Van den Branden klokte een reeks vroege duiven te beginnen met de 3' prijs en ook de eerste serie van drie aangeduid was voor hem. Verder in de kop Bob De Brabander, Cyriel Van Hecke (5* en 7*), Leon Smekens, Pierre Schiettecatte, Van den Abbeele en zn. Aan de 17* prijs won René Van Roye de eerste ereserie. Bij de oude duiven demonstreerde Cyriel Van Hecke wat kwali teit betekent met de 1', 5', 6', 10*. 23' of 5 op 5. Verder nog wat kruimels van de prijzenta- fel voor Gilbert Van den Hof (2* en 9*), Vercauteren-Moe- renhout, Gustaaf Van Roy, André Van Hecke, Luc De Maesschalck. Bij de jaarlingen een knap resultaat voor Petrus Seymortier met de 1' en 2' en verder André Van Hecke. Leo De Schrijder, Cyriel Van He cke (5', 9*, 1(7, 25* of 4 op 4), Leo De Schrijver, Gustaaf De Wilde, Frank Roels, Gerard De Wandel. Te Dendermonde won Emiel Pletinck met daarbij nog de 7' prijs voor Georges Roels (2*, 8', 10*), Achiel Rooman (3* en 11*), Daman-Dierickx (4* en 7'), Sylvain Verstraeten, Cha- rel Geerinck. Te Lokeren zwaaiden Michel en Pascal Serraes de scepter voor Aimé Consérière, Ed- mond Van Renterghem, Willy Schram, Willy Waegemans, Rudy Buyst, Eddy en zoon Smet, Jozef Van Peteghem, Rudy Consérière, De Meester- De Pauw, Octaaf Van Loo, Eddy Consérière (12', 13*). Bij de oude duiven won Leonce Hamerlinck (1', 3°, 9*. 12*, 14', 18% 22') en verder nog vroege duiven voor André Taelman, Pol De Maesschalck, André Van Trappen, Jozef %Van Pe teghem, Mevr. Lucien Claeys, Roger en zn. Serraes, Leon Plaetinck. Georges Rogiers won bij de jaarlingen voor Johnny De Vijlder, Willy Schram, Gaston Van Ryssel- berghen, Julien Van Wachbe- ke, Richard Aper, Emiel De Vos, Jozef Van Peteghem, Ai mé Van de Putte. Te Berlare won Etienne Smet de jonge duiven vlucht voor Michel De Rieck, André Bon naerens, Jozef Van Overmei- ren (4', 6', 12*), Baziel Wante, Roger Janssens, Frans Van Couteren, Rudolf Goossens, Filip Van Migerode, Julien Raemdonck (11', 14', 15', 16' enz.). Bij de oude duiven wón Georges Christiaens voor Etienne Smet, Victor Sigin, Petrus Seymortier, Erwin De Grauwe (5* en 10*), Maurits Poppe, Ydens-Steeman, Gil bert Van Assche (8* en 9*). Bij de jaarlingen winst voor Ok- taaf Van Vossel voor Erwin De Grauwe, Etienne Buyle (3* en 7'), Victor Sigin, Frans Si chien, Van Malderen-Merckx, Georges Christiaens, Fred. Christiaens, Georges Valck. De 15 juni vlucht bij de jonge duiven was voor Julien Raem donck, die ook nog de 3', 5', 17', 18* enz. klokte. Verder in de kop van de klassering Van Malderen-Merckx (2', 8*, 13'), Baziel Wante; Jozef Van O vermeiren (6' en 10*), Rene Verbeke, Gilbert De Waele, Frans Van Cauteren. Bij de oude duiven de hoofdprijs voor Modest Van Houwe voor Georges Christiaens, Etienne Buyle (3% 5', 12"), Petrus Sey mortier, Victor Sigin, Erwin De Grauwe, Cesar Dauwe. Met de 1' en 2' prijs maakte Frans Sichien een goede beurt bij de jaarlingen en ook nog de 11' prijs als toemaatje. Vroege duiven voor Van Malderen- Merckx, Leo De Schrijver, Al fred Boterberg, Etienne Buy le, Fred Christiaens, Victor Sigin, Ydens-Steeman, Frans D'Haeze. BENO

De Voorpost | 1986 | | pagina 25