c ju NIEUWLANDT 053/70.28.61 PUBLICITEIT 052/21.40.60 BEECKMAN 053/70.02.93 052/21.17.59 \Tl De Voorpost - 4.7.1986 -13 UiU» Aalst mmme. Toen Frangois Van der Meersch uit Lebbeke met zijn vrachtwagen in de In Puerto Solier werd door de VTB een visprijskamp georganizeerd. Liefst 32 'ubroeckstraat, richting Kastel reed, kwam de achtjarige Caroline Verriest, Baasrode- vakantiegangers namen eraan deel. Na twee uur strijd werd Albert Van Haver uit jerstraat te Kastel, plots van het speelplein gefietst en stak zonder meer de straat over. Moerzeke-Kastél gekroond tot kampioen. Hij haalde 16 vissen boven. Tweede werd we vrachtwagenchauffeur kon het kind niet meer ontwijken. Het meisje kwam met haar iemand uit Zele en derde een toerist uit Lokeren. Om 19.00 uur werden de prijzen [fets onder het logge gevaarte terecht. Ze werd met verwondingen naar het ziekenhuis van uitgereikt in cafe Deya. Voor wie het niet mocht weten: Puerto Solier ligt op het wartime overgebracht. vakantieparadijs Mallorca juli voor een dagje naar Antwerpen, men maakt er een tochtje op de Schelde, brengt een bezoek aan de Haven en daarna reist men door naar de Kalmthoutse Heide. Men vertrekt om .30 uur. KLJ Overmere houdt sportfeest Zondag 20 juli hebben de sportfeesten plaats van KLJ Overme- Dor het ambt van schoolhoofd met klas aan de stadsschool re ."k voetbalteirelnvan Valenlino's Overmere. Ir de «bergstraat «aren er drie kandidaten: De Hul Dierickx en ™rm«Jda§ w°rd verspringen gedaan. Oek koordtrek- ptr Vaerenbergh. Eerstgenoemde werd benoemd in vast andere aUebekproeven staan op he programma. In de ifband a 001 namiddag volgt dan vendelzwaaien, keurwimpelen, piramides en atletiek. Kunsttentoonstelling Zaterdag 19 en zondag 20 juli vanaf 14.00 uur heeft in de zaal Ros Beiaard, Grootzand te Grembergen een kunsttentoonstel ling plaats, georganizeerd door de Culturele Centrale Grember gen. De vooropening heeft plaats op vrijdag 18 juli door volsvertegenwoordiger Mare Galle. Tentoonstelling Zaterdagavond om 17 u. wordt in de watermolen in Rupetmon- de een tentoonstelling geopend rond FiKp De Pillecijn. Deze expo zal nog gans de zomer te bewonderen zijn. Sportcentrum De Kruibeekse gemeenteraad keurde maandagavond een wijzi ging van het BPA-Kattestraat/Kromstraat goed. Daardoor zal in de toekomst kunnen onteigend worden voor de aanleg van sportterreinen. Het voorontwerp over dit Kruibeeks sportcen trum werd alvast ook voorgesteld. Het voorziet een voetbalplein, een tennisterrein en een basketbalveld. Het centrum wordt langs de zijde van de Kattestraat omboord met een parkje en langs de andere kant is een ligweide voorzien. Het Fabrlekske Nog maandagavond gaf de gemeenteraad zijn fiat over de aanleg van «Het Fabriekske» in het herwaarderingsgebied het Schelleke. Het ontwerp wordt geraamd op 1.564.126 fr. en omvat een opkuisen van het terrein en de aanleg van een buurtpark met wandelpaden, trapveld en speelbergen. Lebbeke Hamme Berlare s ijasteelomhelning beschilderd in vrijdagavond tot zondag zullen enkele Berlaarse amateur- hiiders de omheining rond het kasteel in de Frankrijkstraat fitoveren in een fata morgana, een geheel van strips en losse m hilderijen. Hiermee willen deze kunstenaars een bijdrage reren voor het Feest van de Vlaamse Gemeenschap. >ëzle In de Vooruit zondag 6 juli, vanaf 11.30 u. lezen enkele dichters voor uit n werk. Ook Berlaarse mensen kunnen nadien eigen werk ïngen in een vrij podium. Tussendoor brengen muzikanten irovisaties op verschillende instrumenten. In de Vooruit loopt infak nog de tentoonstelling over 'Rechtvaardigheid', uitgebeeld jgeiaffiches en schilderijen. «S mdelzoektocht )k op zondag organiseren de Vlaamse Vrienden een wandel- éktocht van ongeveer 8 km door de gemeente. De start wordt geven aan de sporthal om 14 u. reekblerenavond j CVP-jongeren houden voor de 2* keer een streekbieren- i aan het Donkmeer, en dit op 11 juli. Ais het zo een weer t, zal het druk zijn aan de parking van het wandelpad. ghettl bij Chlro-Berlare Izaterdag 5 juli kan men bij Chiro-Bertare terecht voor een jghetti maaltijd In de Parochiezaal. Kaarten aan 150 fr. ten gekocht worden bij de leiding, chietlngen Jag 4 juli om 19.30 uur bij De Dreef in Berlare en Blauwe reis Sint-Hubertus Berlare Donk. Zaterdag 5 juli om 15.00 Jbij de Voetbal Uitbergen en Blauwe Duivels Fina. Om 20.00 1 bij Weekendschutters cafe Sint-Hubertus Berlare Donk. Jag 6 juli om 9.30 uur bij Blauwe Duivels Sint-Hubertus are Donk en om 15 uur bij Kermisvogels Uitbergen en eo Overmere. Maandag 7 juli om 15.00 uur bij Donk xlracht sportlokaal Berlare Donk en Ons Vermaak in Uitber- n. Dinsdag 8 juli om 15.00 uur bij Kermisvogels in Uitbergen Jwoensdag 9 juli om 19.15 uur bij Donkhoeve Berlare Donk. irgse Zwaanvrienden op reis Jar jaarlijkse gewoonte organizeert de Vriendenkring van Café Zwaan ook nu weer een aantal vakantieuitstappen. Op 15 trekt men naar Knokke Heist voor een dagje aan zee voor de van 275 fr. Op woensdag 23 juli staat er een rit naar heren op het programma. Men brengt daar een bezoek ilta Expo en aan de Haringvlietsluis. Prijs 400 fr. irijvingen in cafe De Zwaan In Uitbergen. Het aantal atsen is beperkt. irthal Berlare gesloten sporthal van Berlare zal gesloten zijn van maandag 7 tot en dinsdag 30 juli. irlon hield aportmeetlng it fitness centrum Gorton had een sportmeeting plaats. Er tien verschillende ploegen voorgesteld aan het publiek, der meer een basketbaipioeg met spelers uit eerste en ede nationale, een minivoetbalclub die aantreedt in de Kem dare, een handbaipioeg met een nieuwe jeugdafdeling en i kaatsclub aangesloten bij de Zeeise kaatsvereniging De rteose was natuurlijk het bezoek dat de Blauwe Garde ent. Dat is de ploeg van amateurwielrenners die ons land tegenwoordigt op tal van internationale wedstrijden en waar- ook de kandidaten voor het wereldkampioenschap worden ©zen. Feest Vlaamse Gemeenschap Het feest van de Vlaamse Gemeenschap dat zondag 6 juli in Berlare wordt gevierd wordt afgerond met een receptie in de sporthal. Op deze receptie die om 18.30 uur begint is iedereen welkom. Om 19.30 uur volgt er dan volksfeest dat wordt geprezenteerd door tv-medewerker Herman Van Molle. Buggenhout Openingsuren diensten gemeentelijke administratieve Tijdèns de maanden juli en augustus zijn de gemeentelijke administratieve diensten als volgt toegankelijk. Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag van 7 tot 13 u., op dinsdag van 8 u. tot 12.30 u. en van 13.30 u. tot 19 u. Plantendetermlnatle Op zondag 13 juli organiseert de Wielewaalafdeling 's Heeren bosch een plantendeterminatietocht langs de Leirekensroute tussen Baardegem en Moorsel. Aan leergierigen en andere geïnteresseerden wordt geleerd hoe een plant op naam te brengen. Afspraak om 14.30 u. aan Cedemat-tuincentrum, langs de steenweg Dendermonde-Asse. Een week later, op zondag 20 juli, organiseert 's Heerenbosch zijn traditionele fietstocht. Bestemming: het Notelaerpaviljoen te Hingene, gekombineerd met een boottocht op de Schelde. Dendermonde Moerzeke Wielerwedstrijd Zaterdag 5 juli, ter gelegenheid van Kleine Kermis, wielerwed strijd voor Liefhebbers B.W.B. Internationaal. Inrichting en organisatie «De Vlaamse Pedaal ridders» met medewerking van verschillende Neringdoeners. Afstand: 115 km over 12 ronden. 18 000 fr. prijzen en premie's. Inschrijving café Scheideroute. Vertrek café De Zwaan om 15 u. Aankomst: Dorp 31, Frituur Snac Picadilly. Prijsdeling café De Klok. Duivensport te Moerzeke Maatschappij «De Verenigde Vrienden» lokaal Frans Ost, Kleinbroekstraat 29, in het Qufévrainverbond werden er 577 duiven ingetekend en in het Noyonverbond waren er 1282 duiven. Voor het inkorvingsloka'al Moerzeke geven wij hier de beste prestaties: Raymond Verhelst: 1 - 5 -17 - 22, André Van Uytvanck: 2-3-4, Jozef De Donder: 10, Maurits Peelman: 15-31 - 42, Roger Everaert: 18-34-35-47, Clement Van Driessche: 27 - 33 - 44, Wilfried Boon: 29, Omer Van Haute: 8, Jozef V.D. Branden: 22 - 24 - 25 - 30 - 37, Raymond Steveninck: 23, Leonard Van Raemdonck: 42, Verhelst-De Vliegher: 6-18-48, Cesar Permentier: 7, Gustaaf Verberckmoes: 35, Omer D'Heer: 46, Theofiel Heirweg: 49, Norbert Thierens: 3 - 29, Henri Delcart: 33 - 35 - 36 - 42, Van Riet-De Ridder: 4 - 22 - 23 - 25 - 38 - 39 - 50, Arthur Wuytack: 27 - 36, Louis Van Vossel: 6-11 -13 -16 -18 - 45, Louis Willaert: 24 49, André Van Haute: 6 - 10 - 20 - 29 - 30, Willy Vercauteren: 29, Remy Verhelst: 43, Henri Hermans: 14-31, René Willaert: 43 - 46, Maurits Van Hoey: 15, Yvan Vermeulen: 10-17-21 - 31 - 48, Jean Pierre Lemmens: 33. Volleybaltornooi De K.W.B. Moerzeke richt op zondag 6 juli een groot volleybal- tomooi in. Dit op het plein van de gemeentelijke jongensschool Verlofperiode burgemeester en schepenen F. Moeyersoon: van 22 juli tot en met 5 augustus J. Hiel: van 12 juli tot en met 20 juli en van 10 augustus tot en met 20 augustus G. De Ridder: van 1 tot en met 31 augustus A. Tirez: van 8 september tot en met 20 september K. De Gucht: van 19 juli tot en met 31 juli F. De Ridder: van 14 juli tot en met 31 augustus (thuis steeds te bereiken: Fochelstraat 10, tel. 052-35.97.65). Fiet8rally I near!eden kunnen op zondag 6 juli, vanaf 10 u., deelnemen aan een grote fietsrally. 's Avonds staat een gezellige barbecue in de Incarzaal Iqngs de Poststraat geprogrammeerd. Als Ich Can De kunstkring 'Als ich can' belegt op maandag 7 juli, in de gemeentelijke muziekschool zijn algemene vergadering. Aan vang te 19.30 u. Lokeren Barbecue In het Verloren Bosdomein, Nijverheidsstraat, wordt zondag 6 juli een grote barbecue gehouden, van 12 tot 20 u. Zangeres Lady Butterfly treedt op en er zijn nog een aantal attrakties. Fietstocht ATB Zaterdag 5 juli vertrekken de Natuurvrienden (ATB) per fiets naar Laame. Afspraak om 14 u. aan het lokaal. Fletszoektocht KAV-KWB Zondag 6 juli om 13.30 u. gaat aan de Gentsesteenweg 1 een fletszoektocht van KAV en KWB Sint-Anna van start. Hamme. Op de Kaaldries te Hamme vierden de echtelingen Jozef Waterschoot en Coleta Verhelst hun diamanten huwelijksverjaardag. Het echtpaar had twee kinderen, 3 klein en 2 achterkleinkinderen (vh) Hamme. In het Spurt 35 vierden Rafaël Willaert en Johanna Schelfhout hun diamanten huwelijksjubileum. Hun huwelijk werd gezegend met twee kinderen, twee klein- en een achterkleinkind (vh) Woonverbouwing*van de kelder tot het dak ook onderhoud verbeteren en herstellen. Langestraat 116 k 9300 AALST Een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een eenvoudig begnp wordt omgezet. Raadpleeg haar specialisten. in de Vredestraat. Begin rond 13u30. Miss ietentoonstelling Ter gelegenheid van kermis wordt zoals elk jaar iedereen vriendelijk uitgenodigd een kijkje te komen nemen op het jaarwerk van de Missie-club. De tentoonstelling heeft plaats in de nieuwe zala van het Rusthuis in de Molenstraat te Moerzeke. Open: zaterdag 5 juli van 14 tot 20 u. Zondag 6 jus van 14 tot 21 u. en maandag 7 juli van 16 tot 21 y. Inkom vrij! Kruibeke •uden bruiloften Overmere werden twee gouden bruiloften gevierd. Het itpaar Maurice Van Laere en Maria Bracke in de Kerkstraat y en Frans De Saedeleer en Elvira Keppens in de Donklaan 34 noten de eer. iterfeest van Vlaanderen Donkse Waterfeest dat volgend jaar aan zijn 50e uitgave is, wordt dit jaar aangekondigd als het «Waterfeest van leren». Het zal plaats hebben op zondag 3 augustus, j 4 juli wordt het programma van het feest aan de pers lesteld en worden ook de plannen voor 1987 toegelicht. tondeurdag bij rusthuis Kruyenberg J rusthuis Kruyenberg in de Turfputstraat te Berlare organi- jfrt op 5 en 6 juli een opendeurdag. Vanaf 13.30 uur kunnen bezoekers er terecht. ?KV opreis Hamme. Frangois Geerinck expozeert in de zaal De Vier Gekroonden (vh) I Berlaarse Katolieke Landelijke Vrouwen gaan op maandag 7 Hamme. Samen met de Hamse reuzen trok de Sint-Pietersstoet door de straten van de gemeente (vh) De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matrassen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super- Bultex. Bergemeersenstraat 18 AALST 'DENDERMONDSE RIJSCHOOL 052/21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool- op slechts 1 adres: Veldstraat 47 Sint-Gillis- V Dendermonde A JO-SPORT Alles, maar dan ook alles van sportartikelen alsook sportkledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels

De Voorpost | 1986 | | pagina 13