mnfA WALIVO'S NIEUWE VOETBALREEKSEN. I icfliolilioi'c cnnrlon ?n UITSLAGEN ZAALVOETBALTORNOOI TWEEDE ZOMERBEKER SPORTHAL MEULENBROEK HAMME W 30 - 4.7.1986 - De Voorpost NIEUW SEIZOEN BU WALIVO De vele ploegen van Walivo zijn zich stilaan aan het opmaken voor het nieuwe seizoen. De eerste kompeti tiematchen worden gespeeld op zaterdag 6 en zondag 7 september. De bekerwedstrijden beginnen op zaterdag 30 en zondag 31 augustus. LIEFHEBBERSVOETBAL Onlangs nog werden Walivo's kampioenschappen '85-'86 de- Minivoetbal. Het tomooi van Den Draver in Berlare werd gewonnen door Joker uit Uitbergen (jj) finitief afgesloten. Een sfeer volle kampioenenviering werd het traditionele sluitstuk en door de algemene leiding van Walivo werd ondertussen ook al aan de voorbereidingen van de volgende kompetities ge werkt. Primair wordt daarbij de samenstelling der nieuwe reeksen die thans duidelijk werden gewijzigd. Uitgezon derd bij de dames worden het nu allemaal reeksen van zes tien ploegen en in verband met de aansluitingen bij Walivo, resulteert dat weer in een lich te stijging... Nieuwe ploegen: Zaterdag: FC Centrumvrien den (Belsele), FC Tripoli (Dendermonde) en FC Briel (Baasrode). Zondag: FC (000 Appels (Si- naai), FC Oud Belsele (Belse le) en FC Raja Maroc (Lo keren). Dames: FC De Snijssters (Zwijndracht). Werden ontbonden of verlieten Walivo Zaterdag: LVK Sint-Niklaas (fusioneerde met VK Anker hof uit Sint-Niklaas). Zondag: FC Flassania (Temse). Sint-Niklaas. Op het stadhuis werden de wintersportkampioenen gehuldigd. Er was een massa laureaten, alleen de uitgesloten kampioen van de tumsport ontbrak (dw) ZAALVOETBAL SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN A-reeks Cafétariaboys Stekene A - F C. Managa Hamme 1-1 Verzekering Reintje Hamme - Cafétariaboys Stekene B 2-1 Cafétariaboys Stekene A - De Post Hamme 3-1 F.C. Managa Hamme - Verzekering Reintje Hamme 2-2 Cafétariaboys Stekene B - De Post Hamme 2-1 Cafétariaboys Stekene A - Verzekering Reintje Hamme 1-1 F.C. Managa Hamme - Cafétariaboys Stekene B 0-0 Cafétariaboys Stekene A - Cafétariaboys Stekene B 3-0 Verzekering Reintje Hamme - De Post Hamme 2-3 F.C. Managa Hamme - De Post Hamme 3-0 Eindstand 1. Cafétariaboys Stekene A 2. F.C. Managa Hamme 3. Verzek. Reintje Hamme 4. Cafétariaboys Stekene B 5. De Post Hamme St.-Anna Beveren - Reds Lebbeke Eindstand 1. Sportecho Hamme 2. Fredeco St.-Denijs-W. 3. De Kring Stekene 4. Reds Lebbeke 5. St.-Anna Beveren 1-3 4 4 0 0 11 4 3 10 9 4 2 2 0- 9 4 1 3 0 6 11 2 4 0 4 0 4 8 0 2 8 3 6 8 4 4 2 0 2 8 3 6 4 10 3 6 3 5 4 112 7 7 4 4 12 13 6 3 4 1 3 0 5 10 2 B-reeks Keuken Bogaert St.-Gillis-Waas - Germana Beveren 2-2 Doornvogels Buggénhout - Den Bien Lokeren 3-0 Keukens Bogaert St.-Gillis-Waas - Diva Sport Heme 10-2 Germana Beveren - Doornvogels Buggénhout 2-1 Den Bien Lokeren - Diva Sport Herne 0-3 Keukens Bogaert St.-Gillis-Waas - Doomvogels Buggen- hout 2-4 Germana Beveren - Den Bien Lokeren 3-0 Doomvogels Buggénhout - Diva Sport Herne 5-2 Keuken Bogaert St.-Gillis-Waas - Den Bien Lokeren 3-0 Germana Beveren - Diva Sport Heme 2-4 Eindstand 1. Doomvogels Buggénhout 4 3 1 0 13 6 6 2. Keukens Bogaert S.-G.-Waas 4 2 1 1 17 8 5 3. Germana Beveren 4 2 1 1 9 7 5 4. Diva Sport Heme 4 2 2 0 11 17 4 5. Den Bien Lokeren 4 0 4 0 0 12 0 C-reeks Fredeco St.-Denijs-Westrem - St,-Anna Beveren 4-0 Sportecho Hamme - De Kring Stekene 2-1 Fredeco St-Denijs-Westrem - Reds Lebbeke 3-1 St.-Anna Beveren-Sportecho Hamme 1-3 De Kring Stekene - Red Lebbeke 3-2 Fredeco St.-Denijs-Westrem - Sportecho Hamme 0-2 St.-Anna Beveren - De Kring Stekene 2-5 Sportecho Hamme - Reds Lebbeke 4-0 Fredeco St.-Denijs-Westrem - De Kring Stekene 2-0 Finalewedstrijd op zondag 29 juni 1986 De rangschikking per reeks werd opgemaakt als volgt: 1. aantal punten 2. aantal gewonnen wedstrijden 3. doelpuntenverschil 4. onderlinge wedstrijduitslag 5. aantal gescoorde doelpunten 6. het (nood-)lot 13" en 14e plaats: De Post - Hamme - St.-Anna Beveren 11-4 11" en 12" plaats: Cafétariaboys Stekene B - Reds Lebbe ke 6-9 9" en 10" plaats Reintje Hamme - Diva Sport Herne 6-4 7' en 8® plaats Germana Beveren - De Kring Stekene (3-2 p.) 6-6 5° en 6' plaats F.C. Managa Hamme - Keuk. Bogaert S-G-W 1-7 Troosting (3 4) Cafétariaboys Stekene A - Fredeco S-D-W 2-3 Finale (1 2) Doornvogels Buggénhout - Sportecho Hamme (3-1 p.) 4-4 Einduitslag 1Doornvogels Buggénhout 2. Sportecho Hamme 3. Fredeco St.-Denijs-Westrem 4. Cafétariaboys Stekene A 5. Keukens Bogaert St.-Gillis-Waas 6. F.C. Managa Hamme 7. Germana Beveren 8. De Kring Stekene 9. Verzekering Reintje Hamme 10. Diva Sport Herne 11Reds Lebbeke 12. Cafétariaboys Stekene B 13. De Post Hamme 14. St.-Anna-Beveren 15. Den Bien Lokeren De prijsuitreiking gebeurde door de Schepen van Sport van Hamme, Dhr. Frangois De Graef. De beker van de Fair-Play ging naar St.-Anna Beveren. E.G. Dames: FC Luitentuit Girls (Sinaai) en FC Zillebeek Girls (Beveren). Naamveranderingen: VK Ha- botim (zaterdag en zondag) wordt thans FC Den Bos, FC Boemerang wordt FC Welkom en het vroegere FC Coulier wordt nu FC Pauls Videoklub. Samenstelling der nieuwe reeksen: Zaterdag eerste afdeling: DVL Avanti (Sint-Niklaas), FC Bondgalm (Hamme), FC Corner (Hamme), FCR Sparta (Sint-Niklaas), RC Raap (Sint- Niklaas), FC Den Bos (Ham me), FC Temsica (Temse),FC De Zwervers (Stekene), VK Inter (Sint-Niklaas), FC 1000 Appels (Sinaai), VKW 70 (Sint-Niklaas), FC Drie Lin den (Belsele), FC Milano (Sint-Gillis), AC Doregem (Bomem), PW Hemelaer (Temse), FC Puivelde (Bel- sele-Puivelde). Zaterdag tweede afdeling: The Jacky Boys (Sint-Niklaas), FC Welkom (Hamme), FC Nieuw Marokko (Sint-Ni- klaas), VK Siera (Hamme- Zogge), FC Wijnveld (Sinaai), VK Rodeo (Sint-Niklaas), FC Vivak (Sint-Niklaas), Club 69 (Hamme), FC Herten Aas (Sint-Niklaas), FC El Aiyoune (Sint-Niklaas), FC Pauls Vi deoklub (Hamme), FC Tromp (Stekene), FC Fortuna-Nantes (Sint-Niklaas), W Eendracht (Sint-Niklaas), FC Wazoo (Sint-Niklaas), FC Familia (Sint-Niklaas). Zaterdag derde afdeling: FC Motoreco (Sint-Niklaas), FC Brisol (Sint-Niklaas), LVK Ankerhof (Sint-Niklaas), FC Trappen Steels (Belsele), FC De Strijders (Sint-Niklaas), FC Hof van Grembergen (Dendermonde), FC Novelty (Sint-Niklaas), FC Sporting Bazel (Bazel), FC 't Landhuis (Sint-Niklaas), FC Kesteloot (Sint-Niklaas), FC Back Home (Sint-Niklaas), FC Zwarte Pa rels (Sint-Niklaas), FC Dino Boys (Sint-Niklaas), FC Cen trumvrienden (Belsele), FC Tripoli (Dendermonde), FC Briel (Baasrode). Zondag eerste afdeling: FC Bondgalm (Baasrode), FC De Cock (Sint-Niklaas), FC Bonaparte (Lokeren), FC Wijnveld (Sinaai), FC Troch Textiel (Sint-Niklaas), FC Beenhouwerken (Sint-Ni klaas), FCR Sparta (Sint-Ni- klaas), FC Drie Linden (Belset le), FC Geywa (Hamme), VK Volksunie (Nieuwkerken), SK Slachthuis (Sint-Niklaas), VK Were Di (Stekene), FC Cen trumvrienden (Belsele), VK Siera (Hamme-Zogge), Rode Duivels (Belsele), VK Fan (Grembergen). Zondag tweede afdeling: FC Desfo (Sint-Niklaas), FC Sanicentral (Sint-Niklaas), PW Hemelaer (Temse), Klub 65 (Nieuwkerken), FC Wijnveld (Sinaai), FC Studio 69 (Tem se), FC Sportklub Post (Sint- Niklaas), FC Den Bolhoed (Sint-Niklaas), FC Metallo's (Sint-Niklaas), FC Van Gave re (Sint-Niklaas), FC Den Bos (Hamme), FC Oostberg (Sint- Niklaas), FC Ruitershoeve (Stekene), FC 1000 Appels (Sinaai), FC Oud Belsele (Bel sele), FC Raja Maroc (Lo keren). FC Wijnveld Girls (Sinaai), FC Wepogro Girls (Waas munster), VK Hamme Ladies (Hamme), FC Bonte Girls (Lokeren), FC J.M. Pfaff (Haasdonk), FC Super Stars (Sint-Niklaas), FC Goalgetters (Beervelde), FC Raapse Girls (Sint-Niklaas), FC Anker Girls (Sint-Niklaas), VK Siera La- dies (Hamme-Zogge), FC De Snijssters (Zwijndrecht). Roger Van Laere FAL0S Reeks I 6/7 te 10 u. Pletscrs Baasrode B - Opwijk Zele center - Overmere A Molen Grembergen - Keur A Baasrode C - Schcilcbelle A Denderbelle B vrij Reeks II 6/7 - 10 u.. Hamme Center - Overmere C Moerzeke - Dendermonde B Keur B - St. Gillis-Dendermonde Zele Kouter - Kalken A Nijverseel vrij Reeks m 6/7 - 10 u. Baasrode D - Kalken B Hamme Zogge - Boonwijk Overmere B - Denderbelle A Oudegem - Schellebelle B Grembergen B - Smash Wettcren Massemen - Grembergen A Minivoetbal. In het minivueibaltornooi van Den Draver te Berlare hield de thuisploeg, "Den Draver II", de zege thuis in de jeugdreeks (jj) Zaalvoetbal. De scheidsrechters die het tomooi van Temse in goede banen konden houde (dw) Zaalvoetbal. Z.V. Globeshotters won de finale van het Tomooi van Temse met 6-2 (dw) rt cafetfW «ahifi! cafetaria p. Minivoetbaltornooi in Stekene. Ook de Stekense efakteurszijn sportief. Ze vormden el stevige voetbalploeg om deel te nemen. (T T) Minivoetbal. Het gemeentebestuur van Beveren trad ook in het strijdperk van het torno van de Wase Persklub. Iv

De Voorpost | 1986 | | pagina 30