VOOR HET EIGEN HUIS GRIVA HAMME WIL OOK IN DERDE NATIONALE EEN FLINK FIGUUR SLAAN TWEE OVERWINNINGEN Druppelteller RAF WESSEVR KONING BIJ DE EENDENKOOIVISSERS 28 - 1.1.7.1986 - De Voorpost Overmere. (jj) ZAALVOETBAL TENNIS In Hamme en omgeving zal het vele sportliefhebbers opgeval len zijn dat de zaalvoetbalklub Criva sinds haar oprichting vrij vlug van zich liet spreken en wellicht binnen de kortste ke ren tot in derde nationale is gepromoveerd. De klub is sinds 1981 ingeschreven bij de B.Z.V. B. In het seizoen 1981- 82 verwierf ze in tweede pro vinciale een derde plaats. Het seizoen daaropvolgend eindig de Criva op een eervolle vierde plaats in de eindrangschikking. Door het wegvallen van ver scheidene ploegen in hogere reeksen promoveerde de Ham- se zaalvoetbalklub vrij vlug naar eerste provinciale. Na een slechte start dit seizoen heeft Criva zich in de tweede helft van de kompetitie goed her pakt dankzij een gans ander spelkoncept. Zelfs Gentbrugge (2e nationale) moest er in de 1/ 8 finale van de beker van Oost- Vlaanderen aan geloven. In de kwartfinale zijn de Wuitens eerder op ongelukkige wijze verloren, aldus sekretaris Chris Steels. Dit tegen kafeta- ria Stekene dat naderhand kampioen werd. Het voetbal seizoen 1984-85 was suksesvol, vooral op het vlak van de Bel gische Beker. Na de overwin ningen tegen Bredene, Leo- poldsburg en Begijnendijk dienden de Hammenaars voor de kwartfinale uit te komen tegen Chatelet in Wallonië; waar echter in de slotminuten werd verloren met 4-3, zodat het bekeravontuur voor Criva afgelopen was. Tijdens het voorbije seizoen speelde Criva vanaf de eerste wedstrijd met titelambities. Alles liep goed tot een 5-tal wedstrijden voor het einde van de kompetitie. Toch werd nog een gedeelde eerste plaats behaald, wat uit eindelijk een promotie naar derde nationale met zich brengt. Tijdens het voorbije seizoen werd beroep gedaan op volgende spelers: Luc De Wolf, trainer-speler; Freddy De Rechter, Luc Maes, Peter en Johan B'aert, Jacky Eec- khout, Lieven D'Hollander, Marc Van Buyten, Jacky Da- nijs, Hugo De Malsche, Mare Van Brussel en Theo Dierickx. Het bestuur is samengesteld uit voorzitter Cuy Coppieters, sekretaris Chris Steels, pen ningmeester Robert D'Hollan der en de bestuursleden Ru- dolf Van Kerschaver, Geert Claus en Jacky Eeckhout. Sponsors van voetbalclub Cri va zijn Yvan Van Kerschaver (kleding Criva) en garage-car rosserie Guido Saelens. (P. Van Gendt) Net als de voorbije jaren haalde de Koninklijke Aalsterse pioen. Tennisklub ook nu de Jeugdcup in huis. De jeugd zit Bij de preminiemen jongens meulen die biji scholieren jon- trouwens goed de oudste Aalsterse tennisklub (1928) en <™Ug inschrijvingen en de gen» ^nmnnjKe Aalsterse da. werd tijdens het tornooi ook beweren. SSSTSTZSl"* Tomooileider Jacky Limbourg vooraan in de Jeugdcupstand dien'^Uier voorbij Martino kloeg wel wat over de respons moest in de finalepartij ook de Eeckhout, David Lambrecht ver omrui de tweede ara.wed vanwege de jeugd maar was hoogste punten laten. Hansens voorbij Bart Van Leemput en wel gelukkig over het werk van brengt meteen een nieuwe finale Collier, technisch iets »ndteselI was voor ikeyrntulen zij die er wel waren. naam in de rangschikkingen, feter, na dne sets naar de die toen bewees de fitste hna Bij de meisjes kwamen alleen De scholieren meisjes brach- leiding in de Jeugdcup. Bij de 3 bouwde de preminiemen en de scholie- ten krachtiger tennis en het miniemen ook een Antwer- JMmnujp» Amstersetrouwoe ren aan de noodzakelijke acht was de in eigen huis spelende penaar voor de hoogste pun- een tornooi dat kwanttumei inschrijvingen en de preminie- Katrien Delathauwer die in fi- ten. Stappaerts kreeg van Yves dus met zo noog stond maar men zorgden ook voor de nale voorbij Annette Greven w»lgm echt weimg tegenstand, kwalitatief behoorhjk hoog grootste verrassingen. De Bra- ging. Niet verwonderlijk mis- Koen Soetens van Dender- bantse Veerle Hansens speel- schien want de Aalsterse meis- leeuw toonde tennistoekomst de, echt sterk, favoriete Ma- jes scholieren, ook de jongens maar in finale had hij het tegen 8 rion Copier weg in de halve trouwens, werden in Oost- Joe" Demeester toch echt las- e "U finales en Vanessa Cosyns, Vlaanderen interklubkam- tig. En dan was er Bert Key- "ae^s copier 4-2, 4-2 Cosyns - Roossens 4-3, 4-1. Finale Hansens - Cosyns 4-2, 4-3 Scholieren Delathauwer - Matthys 6-3,7-6 Greven - Moreels 6-0, 6-0 Finale Delathauwer - Greven 6-2, 6-2 Collier - Eeckhout 4-0, 4-0 Lambrecht - Van Leemput 4-2, 4-2 Finale Collier - Lambrecht 4-11-4,4- 0 Miniemen Wilqin - Van Hemel 6-2, 6-3 Stappaerts - Meeuws 6-4, 6-3 Finale Stappaerts - Wilqin 6-1, 6-3 Kadetten Demeester - Burloot 6-4, 6-0 Soetens - Lefebure 6-2, 6-1 Finale Soetens - Demeester 6-3, 2-6, 6-2 Scholieren Van Impe - Vanderveken 7-5, Voetbal. De Aalsterse supporters van Club Brugge maken zich klaar voor de komende ^'eu,en Keppens 6.4 6.2 kompetitie. De voorzitter heeft zich zelfs een nieuwe wagen aangeschaft, deze keer getooid Fin^|e met de klubvlag. (da) Keymeulen - Van Impe 2-6, 7- 6, 6-4 Jongens Preminiemen Voetbal. De nieuwe aanwinsten van FC Herleving Sint-Pauwels (dw) In Blankenberge werd de oude cinemazaal Colisse omge- bouwd tot een gezellig teater. Dat gaat tijdens de zomer maanden worden gebruikt voor de opvoeringen van Hoofdstuk Twee met Mike v"" Verdrengh en Ingrid De Vos in de hoofdrollen en «Wat een - soep» met het duo Leo en *2: Gaston als de vedetten. De zelfde stukken worden ook nog gespeeld in het Casino van Oostende en in het Scharpoord te Knokke. Reservaties voor 11 |Mi Blankenberge op het nummer iËSSI 050-41.94.96), voor Knokke ^",1" 1 °P het nummer 050-61.37.61 en voor Oostende op het num- mer 059-70.76.18. Volgens de jongste gegevens Zwemmen. In de wal rond h> fort Liefkenshoek te Beveren werd de doortocht gezwommen. van pebjac is de Opel Kadett Degenene die 1.000 en 2.00 .eter zwommen kregen begeleiding van een boot (Iv) de meest verkochte wagen van het eerste semester van het Voetbal. FC Herleving Sint-Pauwels huldigde Benny De Greyt omdat hij 25 jaar aktief lid is en al 15 jaar scheidsrec (dw) WAOD-Wielrennen. Het criterium van Sint-Niklaas werd gewonnen door Burghgrave uit Burcht (Iv) jaar. De Volkswagen Golf komt op de tweede plaats en dan volgt de Peugeot 205, de Toyota Corolla. Allemaal kleine wagens dus. Tijdens be doelde periode bedroeg het aandeel van de dieselwagens 26,39%. Het nieuwe nummer in de reeks aspekten en dokumenten uitgegeven door de Belgische Vereniging der Banken behan delt het onderwerp «1985: meer sparen én meer kredieten in BF, minder in vreemde va luta». De brochure komt tot die konklusie bij het beschrij ven van het bankbedrijf in 1985. De brochure is verkrijg baar aan de prijs van 100 fr over te schrijven op rekening nummer 210-0046684-79 van de Belgische Vereniging der Banken met vermelding van de titel op het nummer 47. Clipper de volgende dag op het toenmalige vliegveld van Meis broek. Voor het eerst was Brussel slechts 16 uur van New York verwijderd. Panam is tij dens de afgelopen 40 jaar steeds in België vertegenwoor digd gebleven met steeds rui mere en snellere toestellen tus sen Brussel en New York. Voor de zevende maal wordt het Groenfeest van de Vlaam se Ardennen georganizeerd. Het heeft dit jaar plaats op zaterdag 6 september in de kasteelhovingen «de Ghel- linck» te Elsegem. Vissersklub «De Eendenkooi vrienden» hielden vorige week koningsvissing op het Don- kmeer. We kregen er volgende uitslag: 1. Raf Wesseur (koning), 2. Yvan Van Migrode, 3. Emiel Smekens, 4. Aurei Van Malde- ren, 5. Erwin Van Wesemael, 6. Alfred Poppe, 7. Octaaf Dhaese, 8. Wilüam Eeckhout, 9. Eddy De Rijck, 10. Raf De Vleeschouwer. Vorige zaterdag was er ook een viswedstrijd voor het klub- kampioenschap en het onweer zorgde ervoor dat er veel buit was. 1. Aurel Van Malderen met 4170 g, 2. Peter Roeland 3790 g, 3. Raf De Vleeschouwer 2740 g, 4. Octaaf Dhaese 2170 g, 5. Sabine De Cocker 1850 g. Met een totaal van meer dan 14 kg vis, iets wat soms niet in één jaar tijd werd gevangen, op de acht wedstrijden. Dus «onweer, goe weer» voor de vissers van de Donk. Ook de palingvissers hebben reeds ge boft met het onweer want er zijn er die in één nacht met meer dan 20 kg paling huis waarts togen. Hengelen. Raf Wesseur werd koning bij «De denkooivrienden» aan het Donkmeer (jj JEUGDCUP BIJ KON. AALSTERSE T.C. Boogschieten. Tinneken Blomme werd koningin bij de schutters van SK Klappel

De Voorpost | 1986 | | pagina 28