I.N.M. organiseert werkkamp n het Waasland Drie weken kermis in Sinaai CM0 Waasland De Voorpost - 11.7.1986-5 get Waasland bezit her en der nog een aantal mooie natuurhoekjes, waarvan enkele zelfs iet de status van beschermd gebied. )oor allerlei oorzaken, by voorbeeld door de ruilverkaveling, staan zij voortdurend nder bedreiging van buitenaf. Ie Jeugdbond voor Natuurstudie en Milieubescherming heeft op het vlak van atuurbeheer reeds haar sporen verdiend. Reeds 25 jaar richt zy jaarlijks een 40-tal atuurstudie- en natuurwerkkampen in. Dit jaar staat reeds voor de tiende keer het eservaat «De Saleghemkreek» op de lijst voor een onderhoudsbeurt. Stropers lei andere activiteiten. We lo- itgbemkreek Saleghemkreek» is één Sedert 5 jaar wordt echter ook geren in een pittoresk boerde- elenkompleks in het noot- het werk gepre- njtjé m één van de mooiste ,,an het Waasland. Het is steerd in de nabijgelegen Stro- streken van Vlaanderen. Dit «aan door talrijke over- persbossen. Dit is een onge- nodigt dan weer uit tot avond- romingen en daaropvolgende v'tcr Sa groot bos, eigen- Eüjkingen In de overstroom- dom van de vereniging Waters j-_ t-ii- en Hossen waar Wij in een gebieden bleven er vele - allen en plassen over, die deel de beheetswerken mtvoe. len met elkaar in verbinding aan: de kreken. Zo zullen sommige bos wegels gemaaid moeten v grote landschappelijke en den terwijl enkele hoo :getatieve variatie is het ge- 8eP'a8d zullen worden. „Ig van hét dekzand- cn stuif- Nstuurt jndrelief. Hierdoor werd het tochtjes, bijvoorbeeld naar het 'Verdronken Land van Saaf- tinge'. Organisatie De organisatie van het kamp berust bij de plaatselijke afde den, terwijl enkele hooilandjes ling van de Jeugdbond: afde ling Waasland. Het kamp heeft plaats van 16 tot 24 augustus, is miuivuvi. .rrv.viw. „„.v. toegankelijk voor alle jonge- ater bij overstromingen in Zoals reeds duidelijk blijkt, is ren tussen 14 en 25 jaar en kost (jit dus een ideaal moment J- «paalde banen geleid. laande toestanden werden v?°^ jongeren om, op de meest accentueerd met dijkdoor- direkte wijze, kennis Ie maken oken, en er werd zelfs een °P to™" lieuw kontrast toegevoegd. nen: planten, vogels, insekten, o kon zich een typische flora zoogdieren, waterdieren, n fauna ontwikkelen. dn met1 oeheer ervan. natuurbeheerswerk zal Een unieke kans om ook ken- olledig in de lijn van de vorige n's te maken met de aktivitei- iren liggen. Het afschrapen ten van de Jeugdbond, want je tie over de binnen- en buiten- an de verouderde rietlandzo- kan ook slechts voor één of landse kampen. Men kan ook ien zal dus weer van de partij meerdere dagen deelnemen, rechtstreeks kontakt opnemen ijn dit om verruiging tegen te Buiten het werk is er immers met JNM-Waasland, Tom De nog voldoende tijd voor aller- Beelde, Pr.-Boudewijnlaan 60, 2700 Sint-Niklaas alles samen 900 fr. voor de leden en 1.125 fr. voor niet- leden. Wie meer inlichtingen wenst, kan steeds terecht op het JNM- Bondssekretariaat, Kortrijkse- poortstraat 140, 9000 Gent. Er is tevens een gratis brochure 'erkrijgbaar met alle informa- ieveren. Ook in Doel een diamanten huwelijk. Arthur Van Vlem en Anna Thieleman uit Ie Scheldemolenstraat werden ontvangen door het gemeentebestuur (Iv) Zaterdag 12 juli Aankondiging van de gemeentefeesten door het luiden van de klokken, het uitsteken van de nationale vlag op de kerktoren en de bevlag- ging van het dorpsplein. 15.30 u.: wielerwedstrijd voor internationale juniors, georganiseerd door het Sportkomité Gemeentebelangen. Zondag 13 juli 11 u.: muziekkoncert op de Dries door de Kon. Harmonie Sinte-Cecilia - Sinaai. Boekenbeurs, georganiseerd door het Davids- fonds in het Parochiehuis, Dries 68, vrij toe gankelijk van 10 tot 12 en van 17 tot 19.30 u. Het Tinelmuseum en de Kamer van Baudelo in de jongensschool, Edgar Tinelstraat 31, zijn vrij toegankelijk van 10 tot 12 en van 17 tot 19 uur Maandag 14 juli Boekenbeurs, georganiseerd door het Davids- fonds in het Parochiehuis, Dries 68, Sinaai. Vrij toegankelijk van 10 tot 12 u. en van 16 tot 19.30 u. Het Tinelmuseum en de Kamer van Baudelo in de jongensschool, Edgar Tinelstraat 31, zijn vrij toegankelijk van 10 tot 12 en van 17 tot 19 15 u.: wielerwedstrijd voor internationale lief hebbers, georganiseerd door het sportkomité Gemeentebelangen 19 u.: diareeks over Tinei in de jongensschool Edg. Tinelstraat 29-31; 20 u.: Guldensporenfeest op de speelplaats van de jongensschool, Edg. Tinelstraat 29-31, geor ganiseerd door het Davidsfonds Sinaai. Programma: optreden van een kunstgroep, optreden van het mannenkoor Gaudamus, 11-juli rede door een bekende Vlaming, prijsuitreiking van de D.F.- opstel wedstrijd 22u.: vuurwerk Donderdag 17 juli 15 u.: wielerwedstrijd voor internationale lief hebbers, georganiseerd door het sportkomité Gemeentebelangen. Prijsschietingen Zaterdag 12 juli 10 u.: kleiduifschieting op het terrein Zwaan- aardestraat 34, georganiseerd door sportcomité Gemeentebelangen Sinaai-centrum; 15 u.: 1ste kermisschieting op de liggende wip, georganiseerd door de liggende wipmaatschap- pij Ons Vermaak in het lokaal Dries 35, café Cambrinus. Zondag 13 juli 9.15 u.: 1ste kermisschieting (kloefschieting), georganiseerd door de Koninklijke liggende wipmaatschappij Willem Teil in De Kroon bij Emma; 10 u.: kleiduifschieting op het terrein Zwaan- aardestraat 34, georganiseerd door Sportkomi té Gemeenbelangen Sinaai-centrum 14.30 u.: 1ste kermisschieting op de staande wip, georganiseerd door de liggende wipmaat schappij Sint-Sebastiaan op het terrein Vlees- schouwerstraat; 15 u.: 2de kermisschieting op de liggende wip, georganiseerd door de liggende wipmaatschap pij Ons Vermaak in het lokaal Dries 35, café Cambrinus. Maandag 14 juli 15 u.: 2de kermisschieting op de liggende wip, georganiseerd door de Koninklijke liggende wipmaatschappij Willem Teil, in lokaal De Kroon bij Emma. Dinsdag 15 juli 15 u.: 1ste kermisschieting, georganiseerd door de Koninklijke Schuttersvereniging «De Ware Vrienden» in het lokaal Wijveld 300, zaal De 15 u.: 2de kermisschieting op de staande wip, georganiseerd door de koninklijke gilde Sint- Sebastiaan op het terrein Vleeshouwerstraat. Woensdag 16 juli 15 u.: 2de kermisschieting, georganiseerd door de liggende wipmaatschappij De Ware Vrien den in lokaal Wijnveld 300, zaal De Zwaluw. Donderdag 17 juli 15 u.: 3de kermisschieting op staande wip, georganiseerd door de Koninklijke Gilde Sint- Sebasti-an op het terrein Vleeshouwerstraat; 15 u.: 3de kermisschieting op de liggende wip, georganiseerd door de liggende wipmaatschap pij Ons Vermaak, in lokaal Dries 35, Café Cambrinus. Vrijdag 18 juli 15 u.: 3de kermisschieting op liggende wip, georganiseerd door de koninklijke liggende wipmaatschappij Willem Tell in het café Lui- tentuit. Kermis op de Molenhoek Vrijdag 25 juli: 15 u.: kermisschieting in.de feesttent, georgani seerd door de koninklijke liggende wipmaat schappij Willem Teil Sinaai, ten voordele van het sportkomité (2 wippen); 19 u.: biljartwedstrijd in de tent 20 u.: gaaibolling in de feesttent. Zaterdag 26 juli 15 u.: grote gaaibolling in de feesttent; 15 u.: kermisschieting in café Luitentuit inge richt door de Koninklijke liggende wipmaat schappij Willem Tell-Sinaai; 20 u.: dansavond in de feesttent met disco-bar, waarop alle inwoners van de wijk worden uitgenodigd, toegang gratis. Zondag, 27 juli 9.15 u.: kioefkens- en surpriscnschicting in de feesttent, georganiseerd door de koninklijke liggende wipmaatschappij Willem Teil Sinaai 15 u.: wielerwedstrijd voor internationale lief hebbers. 7de Grote Prijs BAC-DW, georgani seerd door het sportkomité. Inschrijving (vanaf 14 u.) en prijsuitdeling bij M. Laureys, vertrek te 15 u. aan M. Robijn; 15 u.: kermisschieting in café Luitentuit, geor ganiseerd door de koninklijke liggende wip maatschappij Willem Tell-Sinaai; 15 u.: kindemamiddag in de tent; 20 u.: amusement met disco-bar in de feesttent. Maandag 28 juli 15 u.: kermisschieting in de feesttent, georgani seerd door koninklijke liggende wipmaatschap pij Willem Teil Sinaai; 15 u.: wielerwedstrijd voor internationale lief hebbers georganiseerd door het sportkomité. 9de Grote Prijs Marc De Block. Inschrijving in café Luitentuit vanaf 14 u. Vertrek aan dit café. Prijsuitdeling in café De Veehandel. Na de wielerwedstrijd: muzikale wandeling door de Koninklijke Harmonie. Kermis op de Stenenmuur Vrijdag 18 juli 20 u.: 1ste kermisschieting in de feesttent op de Stenenmuur, georganiseerd door de Konink lijke Liggende Wipmaatschappij Eendracht. Ook gaaibolling. Zaterdag 19 juli 15 u.: 2de kermisschieting bij Hubert Van Gremberghe (Volkshuis), Vleeshouwerstraat 26, georganiseerd door de Koninklijke Liggen de Wipmaatschappij Eendracht 10 u.: demonstratie van oude ambachten 14 u.: luchtdopen met helicopter 15 u.: 4de kermisschieting bij Hubert Van Gremberghe (Volkshuis), Vleeshouwerstraat 26, georganiseerd door de Koninklijke Liggen de Wipmaatschappij Eendracht. 20 u.: bal in de feesttent. Maandag 21 juli 9 u.: plechtige jaarmis voor de overledenen van de wijk; 15 u.: 5de kermisschieting in de feesttent op de Stenenmuur, georganiseerd door de Konink lijke Liggende Wipmaatschappij Eendracht; 15.30 u.: wielerwedstrijd voor Nieuwelingen, georganiseerd door het Sportkomité. Vertrek en aankomst rechtover garage Vaerewijck in de Stenenmuurstraat 20 u.: bal in de feesttent Kermisprogramma op de Leebrug Vrijdag 1 augustus 19.30 u.: gaaibolling Zaterdag 2 augustus 15 u.: wielerwedstrijd voor liefhebbers, georga niseerd door het Sportkomité; 15 u.: schieting op liggende wip, ingericht door de Koninklijke Schuttersvereniging De Ware Vrienden, in de feesttent 20.30 u.: groot volksfeest in de feesttent; toe gang gratis. Ronald disco-bar speelt ten dans. Zondag 3 augustus 9.15 u.: kloefkensschieting 15 u.: schieting op de liggende wip, 15.30 u.: wielerwedstrijd voor nieuwelingen, georganiseerd door het Sportkomité (57 km over 7 ronden). Grote Prijs meester Omer Moens; 17.30 u.: loopkoers voor jongens en meisjes van 4 tot 14 jaar 20.30 u.: groot volksbal in de feesttent, toegang gratis. Ronald disco-bar speelt ten dans. hlmares - leertijd 1986 Ugemene Laureaat: De Groof Domini- joe, Kleinhandel, Beveren, 847/1000. laureaat per beroepskursus: Brood-Banketbakker: Vermeulen Els, it-Gillis. I Carrosseriehersteller: Lyssens Dirk, Sint-Niklaas. Dameskapper: Six Natasha, Sint-Ni klaas. Polyvalent Elektriciteit: Staut Jan, Beveren, Garagehouder-hersteller: Vercruyssen Dirk, Sint-Niklaas. Kleinhandelaar: De Groof Dominique, Beveren. Polyvalent Kunstambachten: Vlae- minck Franky, Hekelgem. Metaalkonstrukteur: Verhelst Freddy, Hamme. Metselaar-Betonwerker: Goossens Kurt, Waasmunster. Meubelmaker: Gailliet Frederic, Lokeren. Loodgieter/Zinkwerker/Gasinstalla- teur: Van Vlierberghe Rudy, Sint-Pau- wels. Polyvalent Textiel: Verbruggen Patri cia, Mechelen. Groothandelaar: Truyens Joannes, Wommelgem. Huisschilder; Baeyens Gustaaf, Berlare. Restauranthouder: Staessens Yvan, Sint-Niklaas. Schrijnwerker-Timmerman: De Landts- heer Kurt, Bomem. Slager-Spekslager: Hooft Francois, Sint-Gillis. Meest verdienstelijke leerling(e) per Leersekretarlaat: (Prijs geschonken door de leersekretaris) Sint-Niklaas: De Rop Gino, Carrosse riehersteller, Sint-Niklaas. Beveren: Meyfroit Christel, Kleinhan delaar, Rupelmonde. Temse: Six Natasha, Dameskapster, Sint-Niklaas. Sint-Gillis: Verheyen Johan, Schrijn werker-Timmerman, Sint-Niklaas. Hamme-Lokeren: Stevens Gertie, Brood-Banketbakker, Lokeren. Dendermonde: Coen Mario, Brood- Banketbakker, Dendermonde. Zele: De Smet Christiaan, Garagehou der Hersteller, Zele. Behaalden het getuigschrift leertijd 1986 Met grote onderscheiding: De Groof Dominique, Kleinhandel, Beveren. Six Natasha, Dameskapper, Sint-Ni klaas. Staessens Yvan, Restauranthouder, Sint-Niklaas. Meul Heidi, Dameskappcr, Beveren. Verté Peggy, Dameskapper, Vrasene. Verstocken Conny, Dameskapper, Si naai. Helaers Brenda, Dameskapper, Beve ren. De Landtsheer Kurt, Schrijnwerker, Bornem. V. Vlierberghe Rudy, San. Loodgieter, St.-Pauwels. Bart Dirk, Restauranthouder, Buggen- hout. Verstraeten Rosita, Dameskapper, Ste- kene. Truyens Johannes, Groothandel, Wom melgem. Wellens Rudolf, Naad, Keerbergen. V. Puymbroeck Daniella, Dameskap per, Meerdonk. Meyfroidt Christel, Kleinhandel, Ru pelmonde. Vlaeminck Franky, Houtbeeldhouwer, Hekelgem. Hooft Frangois, Slager-Speksl., Sint- Gillis. Goossens Kurt, Metselaar, Waas munster. Van Cauter David, Schrijnwerker, St.- Niklaas. Met onderscheiding Vermeulen Nancy, Dameskapper, Stekene. Vermeulen Els, Br.-Banketbakker, St.- Gillis. Celerier Erik, Verv. Keukenmeub., Ertvelde. Rottiers Yvan, Schrijnwerker, Bomem. Pauwels Ely, Kleinhandel, Beveren. Helaers Ria, Dameskapper, Beveren. Verstraeten Colinda, Dameskapper, Clinge. Segers Iris, Restauranthouder, Waas munster. Verschraege Elie, Slager-Speksl., Stekene. Strobbe Erika, Dameskapper, Sinaai. Mathees Gertrude, Dameskapper, St.- Niklaas. De Smedt Koen, Br.-Banketbakker, Clinge. Coen Mario, Br.-Banketbakker, Den dermonde. Roelandt Koen, San. Loodgieter, Beveren. Vercruyssen Dirk, Garagehouder, Belsele. Standaert Steve, Dameskapper, Den dermonde. Vrijdag Erik, Br.-Banketbakker, Zele. Permentier Hilde, Dameskapper, Temse. Van Daele Anita, Slager-Speksl., Beveren. Schelkens Els, Restauranthouder, Lebbeke. Verbruggen Patricia, Naad, Mechelen. Schins Els, Kleinhandel, St.-Niklaas. Bleyenberg Claudie, Dameskapper, Nieuw-Namen. De Man Yvan, Traiteur, Buggenhout. Stevens, Gertie, Br.-Banketbakker, Lokeren. Van Severen Inge, Naad, St.-Amands- berg. Baeyens Mario, Slager-Speksl., Temse. Verhelst Freddy, Metaalkonstr., Hamme. Van Dijck Inge, Kleinhandel, Beveren. Staut Jan, Eelektr. Inst., Beveren. Puylaert Veerle, Kleinhandel, St.-Ni- klaas. Heyndrickx Martine, Dameskapper, Beveren. Lyssens Dirk, Carrossierherst., St.-Ni- klaas. De Kinder Peter, Slager-Speksl., Den dermonde. Eeckman Filip, Metselaar, St.-Niklaas. Thierens Rudy, Slager-Speksl., Elver- sele. Robijns Ines, Dameskapper, Zele. De Laendèr Kathy, Slager-Speksl., Moerbeke. Gansbeke Luc, Br.-Banketbakker, Eksaarde. Van Bossche Christine, Dameskapper, Hamme. Van Vlierberghe Rudy, San. Loodgie ter, St.-Pauwels. Lageuse Peter, Gasinstallateur, Stekene. Van Praet Stefan, Br.-Banketbakker, Liezele. Neyens Michel, Carrosserieherst., Beveren. De Witte Bert, Slager-Speksl., Hamme. Rijckaert Patrick, Metaalkonstr., St.- Niklaas. Pieters Erard, Carrossierherst., Stekene. Vervaet Sandra, Kleinhandel, Stekene. De Schrijver Erik, Br.-Banketbakker, Kruibeke. Vermeulen Nancy, Naad, Waas munster. Maes Ivo, Slager-Speksl., Beveren. De Clercq Paul, Restauranthouder, Waasmunster. Braem Peter, Metselaar, Hamme. Leeman Joélle, Kleinhandel, St.-Ni klaas. Van Acker Kris, Schrijnwerker, Beveren. D'Olislager Kristel, Groothandel, Melsele. Heirbaut Christa, Naad, Beveren. De Munck Bert, Garagehouder, St.- Niklaas. De Guchtenaere Tony, Slager-Speksl., Lokeren. Van Duyse Martin, Carrosserieherst., St.-Niklaas. Van Overmeire Maggi, Kleinhardel, Vrasene. Van Landeghem Bob, Metselaar, Stekene. Notenbaert Franky, Slager-Speksl., Sinaai. Torfs Johan, Inlijster, Pulle. Baevegem Chris, Slager-Speksl., Den dermonde Capens Benjamin, Slager-Speksl., Belsele. David Nicolaas, Slager-Speksl., St.- Pauwels. Van Peteghem Peter, Slager-Speksl., Grembergen. Heirman Ann, Slager-Speksl., Zele. Baeyens Gustaaf, Schilder, Berlare. Verhulst Frangois, Elektr., Inst., Krui beke. Polfliet Anne, Dameskapper, St.-Ni klaas. De Boeck Luc, Metaalkonstr.Dender monde. Osselaer Martine, Kleinhandel, Berlare. Lippens Bert, Garagehouder, St.-Gillis. Van Hove Marc, Traiteur, St.-Gillis. Verstraeten Jan, Garagehouder, Sint- Niklaas. De Smet Christiaan, Garagehouder, Zele. De Kerf Nancy, Kleinhandel, Temse. Verheyen Johan, Schrijnwerker, St.- Niklaas. Rahmi Sybille, Dameskapper, Lokeren. Heirweg Nadine, Kleinhandel, Krui beke. Cleys Patrick, Metaalkonstr., Vrasene. Pieters Tom, Elektr. Inst.. Beveren. Fiers Chantal, Kleinhandel, Lokeren. De Cock Sigrid, Restauranthouder. Callebout Karine, Kleinhandel, Lokeren. Coenen Linda, Kleinhandel, Stekene. Parijs Wim, Br.-Banketbakker, Sinaai. De Donder Christina, Dameskapper, Grembergen. Van De Voorde Erik, Slager-Speksl., Hamme. Beck Daniel, Metaalkonstr., Vrasene. Kayser Damy, Schrijnwerker, De Klinge. Grymonprez Pascal, Garagehouder, Lokeren. Raes Wim, Meubelmaker, Laame. De Laet Christiaan, Slager-Speksl., Melsele. De Cock Chantal, Dameskapper, Lokeren. Durinck Eddy, Slager-Speksl., Sombeke. Leybaert Danny, Schilder, Dender monde. Van Osselaer Dirk, Schrijnwerker, Beveren. D'Hondt Katrijntje, Kleinhandel, St.- Niklaas. De Schrijver Johnny, Carrosserieherst., Sint-Niklaas. Met Voldoening: Vandenhende Peter, Br.-Banketbak ker, St.-Niklaas. Laurys Mariene, Dameskapper, St.-Gil- lis. V. Den Brande Lucienne, Kleinh., Hamme. Hillaert Mario, Metselaar, Wachte- beke. Lageuse Peter, San. Loodgieter, Stekene. Heungens Patrick, Garagehouder, Zele. Van Haelst Nadine, Kleinhandel, Nieuwkerken. Cosijns Bart, Garagehouder, Belsele. Bracke Genit, Schnjnwerker, Berlare. Van Rossel Patrick, Restauranthouder, St.-Niklaas. De Laender Ronny, Carrossierherst., Zaffelare. Quintelier Christel, Kleinhandel, Hamme. Verhulst Benny, Garagehouder, Bazel. Van Buynder Stefan, San. Loodgieter, Verrebroek. Buba Mustafa, San. Loodgieter, Gas- inst., St.-Gillis. Buytaert Benny, Garagehouder, St.- Pauwels. Verniers Jan, Restauranthouder, St.- Niklaas. Bressinck Katty, Dameskapper, Temse. Martens Emmanuel, Dameskapper, Waasmunster. Verberckmoes, Br.-Banketbakker, De Klinge. Rottiers Luc, Restauranthouder, Bomem. Póssemiers Ann, Naad, Mechelen, Naad De Moor, Garagehouder, Overmere. V. Kerckhove Ivan, Carrosserieherst., Lokeren. Heungens Geert, Garagehouder, Zele. Praet Annick, Kleinhandel, Dender monde. Pauwels Mare, Metaalkonstr., St.-Ni klaas. Huyck Linda, Restauranthouder, Den dermonde. De Witte Ivo, Schrijnwerker, Stekene. Van Overmeire Stefan, Elektr. Inst., St.-Niklaas. Faes Rolf, Carrossierh., Sinaai. Kiekens Peter, San. Loodgieter, St.- Niklaas. Verbeken Carina, Kleinhandel, Lokeren. De Vos Danny, Metaalkonstr., Lebbeke. De Mulder Christiaan, Garagehouder, Stekene. Anne Martine, Restauranthouder, Nieuwkerken. Verdier Frank, Groothandel, St.-Kat. Waver. De Tender Marion, Dameskapper, St.- Niklaas. Van De Wiele Jan, Br.-Banketbakker, Zele. De Bock Gert, Garagehouder, Haas donk. De Cock Peter, Slager-Speksl., Stekene. Vermeulen Karin, Slager-Speksl., St.- Niklaas. Schatteman Pascal, Garagehouder, Lokeren. Sterckx Sabine, Kleinhandel, Waas munster. Coppens Dirk, Schrijnwerker, Zele. Embrechts Jean, San. Loodgieter, Beveren. Neus Patrick, Br.-Banketbakker, Zele. Yalcinkaya Bayram, Garagehouder, Lokeren. Fiers Yvan, Garagehouder, Lokeren. Van Hulle Sandrina, Dameskapper, St.- Niklaas. Vandenabeele Kris, Restauranthouder, Buggenhout. Bauning Tommy, Br.-Banketbakker, Kruibeke. De Munck Vera, Kleinhandel, Waas munster. Rasschaert Pascal, Restauranthouder, Lokeren. De Rudder Erwin, Br.-Banketbakker, St.-Niklaas. De Boeck Dirk, Slager-Speksl., Hamme. Smet Benny, San. Loodgieter, Stekene. Everix Nicolaas, Br.-Banketbakker, Beveren. Hussin Peggy, Dameskapper, Kallo. Liamkeo Somchit, Dameskapper, Lokeren. De Pus Peter, Elektr., Inst., Dender monde. Van Blaere Kurt, Kleinhandel, Stekene. Van De Velde Inge, Kleinhandel, Beveren. V. Vlierberghe Rosita, Kleinhandel, Beveren. Van Eycke Bert, Metselaar, Beveren. Smet Geert, Dameskapper, Waas munster. De Clercq Johan, Kleinhandel, Waas munster. Rooman Ronny, Carrosserieherst., Hamme. Tursucu Himmet, Carrossieherst., Sint- Niklaas. D'Heer Bart, Garagehouder, Hamme. De Nil Wilfried, Dendermonde. Minnoye Katia, Kleinhandel, Dender monde. De Schepper Nico, Schrijnwerker, Waasmunster. Van Der Peyl Pieter, Garagehouder, St.-Gillis. Baert Ingrid, Dameskapper, Moerbeke. Van Britsom Erwin, Slager-Speksl., De Klinge. V. Haute Peter, Slager-Speksl., Sint- Gillis. Piscador Gunter, Restauranthouder, Wichelen. Poppe Luc, Uitb. V. Snackbar, Berlare. Verbraeken Benjamin, Antwerpen. De Cock Marc, Br.-Banketbakker, Sinaai. Verhulst Dirk, Garagehouder, Beveren. Perdaen Tom, Kleinhandel, Zele. Vervaeke Ignas, Slager-Speksl., Den dermonde Van Raemdonck Carine, Kleinhandel, Melsele. Heyvaert David, Metselaar, Buggen hout. Comeüs Franky, Slager-Speksl., St.- Gillis. Wauters Sabine, Dameskapper, Lokeren. Van Meenen Arlette, Kleinhandel, Lokeren. Cailliet Frederic, verv. Keukenm., Lokeren. Plaquet Kurt, Elektr. Inst., Stekene. Colman Micheline, Slager-Speksl., Kruibeke. Nguyen Huong, Inlijster, Mechelen. De Cock Marianna, Kleinhandel, Den dermonde. Walgraeve Cathy, Kleinhandel, Waas munster. De Bock Linda, Kleinhandel. Beveren. Baert Isabelie, Kleinhandel, Belsele. De Bock Greta, Kleinhandel, Beveren. De Vos Mare, Metaalkonstr., Waas munster. Provost Rudy, Br.-Banketbakker, Beveren. De Potter Peter, Slager-Speksl., Den dermonde. Braem Sylvia, Kleinhandel, Stekene. Van Sande Jean-Paul, Garagehouder, St.-Niklaas. Thyssen Philip, Kleinhandel, St.-Ni klaas. Van Landeghem Bert, Slager-Speksl., St.-Niklaas. Van Den Broeck Annick, Kleinhandel, Lebbeke. Kessels Reggy, Carrosserieherst., Meerdonk. Matthijnssens Stefaan, Slager-Speksl., Beveren. De Potter Jurgen, Schrijnwerker, St.- Gillis. Bressinck Dina, Dameskapper, Stekene. Ferket Danny, San. Loodgieter, Stekene. De Middelaer Danny, Garagehouder, St.-Niklaas. Ruebens Alex, Groothandel, St.- Amandsberg. Lamme rinks Robert, Restauranthou der, Deume. Antheunis Luc, Garagehouder, Lokeren. De Bock Isabel, Dameskapper, Verre- broek. Elleboog Karei, Carrosserieherst., Zele. Van Geert Nico, Carrosserieherst., Lokeren. Poppe Claudine, Kleinhandel, Moer beke. D'Haen Peter, Kleinhandel, St.-Ni klaas. Smet Gunter, Gasinstallateur, Hamme. V. Cauteren Johan, Schrijnwerker, Belsele. Creve Danny, Slager-Speksl., Stekene. Van Triel Tino, Metaalkonstr., Won- dclgcm. Vergauwen Chris, Garagehouder, Beveren. Moortgat Kristine, Slager-Speksl., St.- Amands. Rombaut Patrick, Restauranthouder, Gent. Van Royen Kristien, Kleinhandel, Sint- Niklaas. Van Muylder Dimitri, Groothandel, Mechelen. De Boeck Johan, Br.-Banketbakker, Sint-Niklaas. Meulders Myriam, Groothandel, Brecht. Bonne Nadine, Restauranthouder, Lokeren. De Pauw Peter, Huisschilder, Sint-Ni klaas. De Gucht Annick, Dameskapper, Lokeren. Ringoet Patrick, Huisschilder, Oudegem. De Rop Gino, Carrosserieherst., Sint- Niklaas. Smet Dante, Garagehouder, Temse. Maes Sabrina, Kleinhandel, Beveren. Mets Pascale, Kleinhandel, Sint-Ni klaas. De Saegher Didier, Groothandel, Stekene. Faems Anneken, Kleinhandel, Sint-Ni klaas. Saerens Marianne, Kleinhandel, Hamme. Verhulst Jean, Br.-Banketbakker, Bomem. De Maeyer Ediel, Garagehouder, Beveren. De Smedt Carien, Kleinhandel, Hamme. Mannaert Patrick, Garagehouder, Den dermonde. Wouters Tonny, Br.-Banketbakker, Nieuwkerken. Verstraeten Bruno, Garagehouder, Temse. Smet Mare, Garagehouder, Hamme. Cool Ingeborg, Dameskapper, Oudegem.

De Voorpost | 1986 | | pagina 5