QUIÉVRAIN HERMAN DE GENT, DE RENNER-DUIVENMELKER JOHNNY O'HAESE HAALT SUKSESSEN MET «DE ZOT» De Voorpost - 18.7.1986 - 21 DUIVENSPORT ■RANS .UC V/ de eerste specialebon. De tweede werd aan de 27° prijs gewonnen door Jean Marie Van Peteghem. Bij de oude duiven klokte Flor De Vos de hoofdprijs voor Roger Joos, Marcel Aelbrecht, Goedgezel schap - Mannaert, J. en zn. De Nul, Oscar Van Biesen, Paul Van Nieuwenhove (7* 8*, 1(7). Jan De Nul zegevierde bij de jaarlingen voor Alfons Bos man, Damiaan Pissens, (3% 5', 7'); Adolf Aeyeles, Edward Boon, Edward Moens, Goed gezelschap - Mannaert, J. en zn. De Nul. Op 6 juli was het Petrus Goossens die het haalde in Lebbeke-Dorp met de jonge duiven voor Jozef Hofman, Jean Marie Van Peteghem, Pe trus Van de Velde, Francois Philips, Paul De Pro ft, Mare Vereecken, Jozef en zoon De Nul (9*, 12*, 13', 16')Francois Hooftteer, Goedgezelschap Mannaert. Flor De Vos klokte bij de oude duiven de 1' en 8* prijs. Kopduiven voor Fran cois Philips, Paul Van Nieu wenhove, Gilbert Meert (4', 7', 9"), Goedgezelschap - Man naert, Jean Marie Van Pete ghem, Georges Berghmans. Paul Van Nieuwenhove stond bovenaan bij de jaarlingen voor Damiaan Pissens, Adolf Aeyels J. en zn. De Nul, Ar thur Hofman (5* en 9*), Ed ward Moens, Louis Aeyels, Goedgezelschap - Mannaert, Frans Heuvinck. Reeds als jonge knaap kon Herman het snelste fietsen van de ganse straat. Het was dan ook normaal dat hij op zon dagnamiddag naar de koersen in de streek ging kijken en daar bleef het niet bij. Hij krfeeg van de B.W.B. een lief hebbersvergunning maar be haalde nooit eerste prijzen. «Ik kreeg veel mooie ereprij zen, maar schoot telkens een tikkeltje te kort voor de zege, zegt hij zelf. Uiteindelijk bleef het bij een hobby. In 1985 stopte ik ermee, maar sloot het jaar nadien aan bij de toeris- tenklub De Campagnolo's, ge vestigd in de Bredestraat. Al werd er tijdens de eendags- wedstrijden en ritten wel goed afgezien, toch vierde de vriendschap er hoogtij. Toen de klub teniet ging, sloot ik aan bij de B.W.C.L. Ik was het type renner van het klein verzet. Ik hield van lange wed strijden in heuvelachtig terrein bij zeer warm weer. Vorig jaar werden mijn inspanningen be kroond met een nationale titel in de B-reeks. Duivensport. Johnny D'Haese met «de zot(da) Dat men nooit te vroeg de moed mag opgeven in het duiven melken bewijst het verhaal van «de zot», een duif van Johnny D'Haese die speelt in de Binnenstraat te Aalst. «De Zot» is eqp jongske van 1982 en het behaalde het jaar daarop een derde en een vierde plaats op Quiévrain. Toen «de zot» in 1984 bij de oude van start ging, kwam hij steeds uren te laat op het kot terug. In 1985 hing het zwaard van Damocles boven zijn hoofd. Hij werd twee maal meegegeven naar Noyon en het werd twee keer niks. Op Dourdan behaalde hij tweemaal een dertiende prijs. Daarom mocht hij nog wat blijven. «De zot» was iets kleiner dan de andere «koebbers», maar geraakte gemak kelijk over zijn toeren als hij een duivinnetje tegenkwam. In 1985 werd hij meegegeven naar Barcelona en daar werd hij plaatselijk 52', maar bleef ongeveer een week weg. In 1986 is hij stilaan een goede duif geworden. Opnieuw ging hij mee naar Bordeaux en eindigde 41', wat een goed resultaat is. Toch zat hij onderweg weer op een vreemd hok en wel in Elferdingen, waar de plaatselijke melker een briefje tussen zijn ring stak om aan Johnny D'haese te melden waar zijn duiver gezeten had. Verstand komt inderdaad niet voor de jaren. WILLY VAN UYTFANGH, ARMAND VAN DER KELEN, JOZEF EN ZOON DE NUL, GASTON SNOECK, FREDDY COOREMAN, JOZEF DEBBAUT, HECTOR VAN GYSEL, JOZEF UYTTER- SPROT, GILBERT DE WITTE, LOUIS VAN DE WIELLE, CYRIEL ABBELOOS, LEON SAEY, JOZEF EN ZOON ROELS EN ZOON TACKAERT, ANDRE STEVENS, BOSTEELS EN ZOON, VAN ELSUWEGHE, EDMOND EN ZOON LEYBAERT, JOZEF LUYCKX EN D'HOLLANDER Twee ver bond Zele speel- Frans en zoon Tackaert sterk met de le, 5e, 8e als aanmeldingen. Cyriel begon met de 2e ..jo en vroege duiven voor aurent De Maesschalck, Jaak )e Wilde, Gerard De Wandel, eon Seymortier klokte de 7e, fe, 26e, 44e prijs en daartussen feat een serie van drie aange- luid. Gilbert Van den Hof reeg ze weer goed naar huis net de 10e, 11e, 21e en daar- ussen de eerste twee afgege- en, de eerste drie en de zet- mmmer. a het samenspel Buggenhout- «bbeke-Opdorp ging de eer ie prijs naar André Stevens, ien sterk resultaat voor Jean larie Van Peteghem met de !e, 3e, 16e, 22e. Vroege dui- «n voor Frans Heyvaert, Al- ons Pauwels, Jules Mannaert 6e en lie), Robert De Cock, isar Peelman, Florcnt «ossens, Verheyden - De lop. Marcel Waegeman won ij de oude duiven (le en 9e), oor Verheyden - De Rop, .ouis De Bondt, Jules Man- Duivensport. Désiré De Wael uit Ham me met vroege duiven uit Noyon (bvw) Alfons Van Boxelaer, Gustaaf Varendonck, Roger De Cpck, Karei Mees, Alfons Jacobs, tweede serie van vier aange- en 3e. Vroege duiven voor duid. De derde was voor Ver- Modest Van Houwe, Maurits •ert, Frans Dè Vijlder, Jozef helst - De Vlieger. Bij de oude Poppe, Cesar Dauwe (5e en juisquater (7e, 8e), Emiel duiven deed Louis Geernaert 8re), Victor Sigin, Edward De Leon De Kraey. Bij de duivin- an den Abbeele (10e, 11e, een goede zaak met de le en Brandt. Etiennc Buyle deed nen de le, 6e, 8e voor Ver re). Bij de jaarduiven deed 11e prijs en een kopple volg- het goed met zijn jaarduiven doodt en zoon, en vervroegde larcel Waegeman nog beter duiven. Verder goede resulta- met de le en 2e prijs. Vroege «t de le, 2e, 6e, 10e, 27e, ten voor Omer Van Haute, prijzen voor Oktaaf Van Vos- 3e, 35e, 36e. Vroege duiven Jean De Clercq, Polspoel - sel, Ydens-Steeman, Victor oor Jozef Quisquater, Jan Van de Walle, Roger Evaert, Sigin, Maurits Poppe, Modest an Assche, Hector Cami, Al- Buyst en zoon, Louis Van Vos- Van Houwe, Alfons Moens. ons Veireman, Louis Mes- sel, René Willaert (8e en 10e), Te Dendermonde blijven Ed- 4 ens, Emiel Van den Abbeele. Frangois Kinders. De jaarling mond en zoon Leybaert het d( n het Verbond Baasrode 1J:- van Louis Geernaert die bij de goed doen. Ze geven dit aan bo- ,iU1s - Moerzeke - St. Amands oude duiven won, was ook in met een nieuwe overwinning, dat laakten Bosteels en zoon een eigen kategorie de winnaar, maar daarnaast nog de 11e' ot( wr goede beurt. Met de le en Vroege duiven voor Patrick 12e, als vroege duiven. Geor- an,e tussen 857 jonge duiven De Landtsheer, Jean De ges Roels klokte de 2e en 9e He «kende dit uitstekend, maar Clercq, Spinoy en zn, Van den als vroegste meldingen kn k men dan weet dat het de le Eede - Schouwaert, Kurt vroege duiven voor Sylvain Ek "2e afgegeven duif zijn, bete- Maes, Sylvain Verstraeten (7e, Verstraeten, Frans De Swaef, oj> ent dit de eerste bonserie. 8e, 18e en eerste serie), Joseph Frans De Waele, Emiel Ple- «i roege duiven voor Edgard De Cuyper, Arthur Wuytack, tinei», Charel Geerinck, Désiré re Clercq, Willem Van Louis Van Vossel. De Wael, Alois Geldof. en reemput, Jean De Clercq, In De Toekomst te Beriare In de St. Niklase Verbroede- 5e an Geert en zoon, Theophiel klokte Luc Van Elsuweghe op ring stond Jozef Luyckx op de ofMaere, Spinoy en zoon, 7 juli de le en 9e prijs en dit hoogste trap van het podium :et anoghe en zoon (9e en 16e), waren de twee eerste afgege- voor Eddy Van Puyenbroeck er-Jbert Kockelkoren, René ven duiven. Met de snelste duif (2e en 4e), Edward Van de 501 lUaert, Etienne De Backer, en de eerste serie won hij 11 Vijver, Karei Noens, René :t« rans Pauwels. De tweede juli-trofeeën en de schaal ge- Van Puyenbroeck (6e en 8e), dl «serie was voor Van Geert schonken door Eric Van Hau- Alfons Van den Berghe, Al- izoon en de derde aan de 45e wermeiren en Louis Chris- fons Peelman, René Van Goe- ler Jjs voor Spinoy en zoon. Pa- tiaens. Vroege duiven voor them, Edward Van de Vijver df3Je Landtsheer won aan Spaerkeer-De Rop, Etienne won bij de oude duiven voor lriec'0e prijs de eerste serie van De Brandt, Gilbert De Waele, Gustaaf Vaerendonck, August ai ne aangeduid. Aan de 78e Louis Christiaens, Maurits Van Wiele, Alfons Jacobs, •rt IJS was de tweede serie van Poppe, Van Malderen- Leon De Kraey (5e en 10e), ise voor Edgard De Clercq. Merckx. Baziel De Cauwer, Marcel Jo winnaars Bosteels waren Alfons Moens klokte met de Noens, Jozef Van Raem- ot <t tevreden met de eerste 8e,- 12e, 19e, 40c de eerste donck, Rudiger Laureys. Bij 'er toserie van twee maar aan de serie van aangeduid en dat le- de jaarüngen ging de hoofd- 5t we wonnen ze de eerste serie verde hem een fiets op. Bij de prijs naar René Van Broeck iel U vier aangeduide duiven, oude duiven speelde Erwin De voor Verdoodt en zn, August Panoghe en zoon wonnen de Grauwe het sterkst met de le Van Wiele Freddv Brokken NO duiven voor August Van Wie le, Leon De Kraey, Jozef Van Raemdonck, Gustaaf Varen donck, Edward Van de Vijver, van Bogaert-De Bakker. Te Zele-Huivelde was het Emiel D'Hollander die de le prijs won voor Van Doorslaer- Christiaens (2e en 8e), Danny Van Puyvelde, Dierickx-Vis- sers, Petrus De Bruyne, Johan Schiettecat, Gilbert D'Heer, Marcel Christiaens (9e en 10e), G. en M. Antheunis win nen aan de 15e prijs de eerste serie. Bij de oude duiven won Cyriel Van Hecke voor G. en M. Antheunis, Willy Gelt- meyer, Constant Van den Nest, Vercauteren-Moeren- hout, Walter Haentjens, He ctor Vercauteren, Dierickx- Vissers, Willy Van de Moortel, Georges Roels. De eerste serie voor Vercauteren-Moeren- hout. Bij de jaarüngen won Walter Haentjens voor Phile mon Staes, Roger Dhauwe, Emiel Pletinck, G. M. An theunis (5e en 8e), Constant Van den Nest, Roger Merckx, Gustaaf Schockaert, Georges Roels. Bij de duivinnen de le en 4e voor G. 'e M. Antheunis voor Van Doorslaer - Chris tiaens (2e en 5e). BENO Laureys, Dirk Huyck, Freddy Cooreman, Emiel Van Biesen, G. en zn. Van den Eynde. In de St. Niklase Verbroede ring stond Hector Van Gysel op het hoogste podium voor Tinck - Van den Broeck, Van den Bossche en zn, Petrus Col man; Gustaaf Vaerendonck (5', 13', 14'), Willy De Wree, Karei Van Hofstraeten, Ro bert Van Boxelaer, Marcel Noens, Jozef Van Raem donck, Alfons Van Boxelaer, Petrus De Bruyn. Jozef Luyckx klokte de hoofdprijs bij de oude duiven voor Alois Thierens, Roger Van Stee- Duivensport. Raymond Goossens presenteert één van zijn Quiévrain-stervliegers. Hij wordt geassisteerd door zijn luitenanten S waken De Brandt en Fonske Rombaut (bvw) de eerste serie geschonken rent GaJle en Gimbert Van der duiven stond er eens te meer landt, Roger Van Goethèm, door Eric Van Hauwermeiren Putten. De oude duiven vlucht geen maat op Piet Mariman /Tin- ->Jw17— tr_,1 met de 1', 2*, 4', 5-7*. 8*, 1(7, 17', of 8 op 8. Verder nog Alois Burgelman, Jacob - Ver niers en Charles Collewaert. Bij de jaarüngen hetzelfde üedje. Ben overrompelende prestatie voor Piet Mariman met de 1', 2% 5', 6*. 9®, 12' of 6 op 6. Jacob - Verniers, Saey - Verstraeten, Alois Burgelman, Eric De Witte en Herman Plaetinck konden nog een duif- Dhaeseleer, Andre De Swaef, Frans D'Haese, Prosper Wese- je in de eerste tien klokken. Gilbert Kluskens, Van de Vij ver - Van Haver, Leon Fie- rens, Maurits Meuleman, Wil ly Kluskens, Ruddy Felix. Te Lebbeke-Dorp speelden Jo zef en zoon De Nul zich in de kijker bij de jonge duiven met de 1', 2', 4' als vroegste mel dingen. Kopduiven voor Frans Heuvinck, Frangois Phiüps, Damiaan Pissens, Arthur Buc- qué, Albert Goossens, Frans De Wit. M. en zn. Mannaert en Louis Christiaens. Vroege duiven voor Kris Steeman (3* en 5'), Jozef Van Overmeiren, Gilbert Vergeylen, 'August Marissen. Te Schoonaarde scoorde Louis Van de Wiele het hoogst met de 1' en 3' prijs. Vroege duiven voor Antoine Vereecken, Jo zef Vlaeminck, Frans Hen- ging naar Maurits Van Eetvel- de voor Louis Van de Wiele, De Dijcker - D'Haeseleer, Al fons Van den Abbeele, Karei Van Kerckhove (5* en 9®), Louis en zn Vinck (6® en 10®), Jean Melis, De Cock - Maes schalck. Louis Van de Wiele bewees de forme van zijn hok, door ook bij de jaarüngen de drickx, Frans De Smet, Jozef vlucht te winnen voor De Dij- Van de Velde, De Dijcker - S.ker '„Dliaeseleer (2' en 9'), met de 10®, 23® en 26® wonnen die de zetnummer won, Lau- mael, Gaston F. Coen, Hypo- Bij de duivinnen de 1' en 4' üet Van de Velde, Adolf De voor Rene Van Driessche en Wael, Alfons De Visscher, Roels - Van Neck. vroege duivinnen voor Remi' Van de Putte, Pr. en zn. Van Te Oudegem was Cyriel Abbe- Kerckhove, Andre Poppe, loos de primus met de oude Omer Baete, Etienne De Mui duiven en ook zette hij nog de ^cr. Willy Van de Velde, 10® prijs achter zijn naam. Achilles Buyst. Goede resultaten voor Regi- Te Zele - Huivelde was de eer- nald Van Goethem, Jozef ste prijs voor Jozef en zoon Lambrecht (4®, 7', 12°), Emi- Roels, een hok dat reeds het Uenne en Jozef Dierickx (5®, 8°, ganse jaar goed presteert. Gas- 14®), Van Laere - Vereecken ton De Vijlder, Emiel en zoon (6® en 11®). Een zeer knappe Van Driessche (3® en 11°), Gil- uitslag voor Alfred Wierinck, bert Temmerman (4® en 5' en die begon aan de 3' prijs, maar de eerste serie); Danny Van 12 van zijn 16 duiven op de Puyvelde, Remy Geerinck, uitslag zette. Bij de oude dui- Henri De Backer (8® en 15° en ven de 1' en 4® prijs voor Jan tweede serie), Hubert Tem- Verberckmoes en vroege dui- merman, Rene Fierens. ven voor Alfred Wierinck, Hu- bert De mey, Van Laere - Vereecken, Frans Verbeke, Veldeman - De Saeger, Alfons De Landsheer (8® en 10®), Cy- Bij de oude duiven de 1' en 6y voor Adolf Heirweg en goede resultaten ook voor Maurits Meys, Gilbert Temmerman (3®, 9®, 11®), Hubert Temmer- riel Abbeloos. De jaarüngen man, Éugeen Baert, Jos Ver vlucht ging naar Van Laere - cauteren, Frans De Kinder, Vereecken voor Jan Verberck- Gaston De Vijlder. Bij de moes, Jean Becqué (3® en 4'), jaarüngen won Albert De Reginald Van Goethem, Jozef Schrijver voor Andre Van Lambrecht, Prosper Moens, Avermaet, Pol Van Lember- Frans Verbeke, Marcel Ver- gen (3® en 4'), Adolf Heirweg, meiren. Hubert Temmerman (6® en 7°), Te Lokeren mocht Leon Saey Gaston De Vijlder, Alfons juichen om de eerste prijs bij ^an den Bossche, Bib De Bra- de jonge duiven voor Jacob - bander. Bij de duivinnen de 1' Verniers, Leonard Van den en 2e voor Pol Van Lembergen Bergen (3® en 8°), Omer Baete. voor Danny Van Puyvelde, Aime Van de Putte (5®, 16®, Florent Dierickx, Bob de Bra- 17', en de eerste series), Rene bander, Theo De Brauwer. Van Bastelaere, De Rooze - Duivensport Baziel Poppe speelde sterk op de Quiévrain- pj®, ïanman'"'^) '^de^de vluchten in Hamme-Zogge (bvw) Te Zele Eerlijk Duurt Langst kreeg Gübert De Witte ze op nieuw goed naar huis. Hij be gon met de 1' prijs en zette er tien van de twaalf op de uit slag. Jaak De Malsche staak ook de neus aan het venster met de 2* en 4® prijs en de eerste ere-scrie. Vroege dui ven voor Marc Maes, Gerard De Wandel, Marcel Van Driessche, Raymond Goossens, Raymond De Don der, Paul Seymortier. Bij de oude duiven won Leonard Christiaens (1®, 3®, 5') voor Gerard Famaey en Raymond Goossens. Louis Dhondt klok te de 1® en 5* prijs bij de jaarüngen voor Leon Smekens (2® en 6') en Marcel Wauters (3® en 4®). In De Toekomst te Beriare was op 7 juü de tandem Van Mal deren - Merckx de grote win naar met de 1®, 2®, 7®, 9®, 10®, 16'. Ze wonnen de 11-juli snel heidswimpel en de schaal voor Duivenmelker Net voor mijn vertrek naar de Ronde van Itaüë in 1983, kreeg ik van enkele wieier- makkers een koppel duiven aangeboden, eigenlijk om op te peuzelen. Ik het ze echter leven en na mijn terugkeer uit Itaüë hadden ze genesteld en twee jongskes als resultaat. Onbewust groeide dus mijn in teresse voor de duivensport. Eddy Uyttersprot voegde aan deze zeer jonge famiüe nog enkele duiven toe en verstrek te vooral nuttige raad. Uiteindeüjk üet hij zjch in schrijven bij De Snelle Duif in de Brusselbaan te Erembode- gem en zag een droom in ver vulling gaan. Suksessen op Quiévrain bleven trouwens niet uit en Herman De Gent is nu het leger van de duivensjap- pers gaan vervoegen. «1» kollektief goed resultaat voor Frangois Vermeiren met de 2®, 3° en 6® prijs. Vroege duiven voor Pierre Van Heyghem, Jozef Van Bel le (7® en 8') Roger Meskens (Buggenhout) en Henri Ver doodt. August Van der Strae- ten was'de nummer één bij de jaarüngen voor Frangois Ver meiren, Alfred Kips, Willy Vereecken, Des en zn. Coore man, Jean Pierre Keymolen, Alfred De Mulder, Jean Van Biesen, Jozef Uyttersprot en Frans Dubois. Te Zele De Snelvliegers speelde Gaston Snoeck zich met jonge duiven in de kijker. De 1', 2', 10®, 16' waren de resultaten. Jules Christiaens met de 3®, 6®, 9* kreeg ook zijn deel. Vroege duiven voor Leonard Mari man, G. en A. De Maes schalck (5® en 8°), Luc Van Elsuweghe, Droeshout - Van Brussel. Bij de oude duiven en jaarüngen winst voor G. en A. De Maesschalck. Vroege oude voor Gustaaf Van Hespen (2® en 4°), Gaston Snoeck en Luc De Maesschalck. Winnaars G. en A. De Maesschalck klokten ook nog de 4' prijs bij de jaarüngen. Gaston Snoeck en Gilbert De Vijlder stonden op de podiumplaatsen. Bij de dui vinnen een 1° prijs voor Cyriel Van der Haeghen voor G. en A. De Maesschalck en Leo De Schrijder (3® en 4"). In het verbond Baasrode - St. Gillis - Moerzeke demonstreer de Jozef Debbaut de kracht van zijn eerste prijzen hok. Hij werd driemaal primus, zowel met de oude duiven, de jaar üngen als de jonge en met drie verschülende duiven. Bij de jonge wint hij aande 63® prijs de eerste bonserie. Vroege jonge duiven voor Jef Van Haesendonck, Leon Peelman, Frans Debbaut (4® en 7®), Mi chel Van Damme (5® en 11®), Desire Eeckhout, Leon Pele- man, Armand Rochtus, Jean Pierre Van Keer. Bij de oude duiven was de supreamtie van Jozef Debbaut zeer groot met de 1', 4®, 5®, 12®, 15', 19® of 6 op 8. Kopduiven voor Michel Van Damme, Van Landeghem - Ja cobs (6® en 9®), Georges De Backer, Mechant - Van den Driessche, Emiel Jacobs (3® en 10®). Bij de jaarüngen was het opnieuw formidabel voor Jozef Debbaut met de 1®, 3', 4', 39® of 4 op 4. Mechant - Van den Driessche kreeg ze ook goed naar huis met de 2®, 11®, 22®, 34' of 4 op 5. Kopduiven voor Van Landeghem - Jacobs, De Man - Aubroeck, gebroeders Van Keer, Marc Costers, Pe trus Van Haut en Jozef Annerel. In het Samenspel Lebbeke - Buggenhout klokte Freddy Cooreman de ereprijs bij de jonge duiven voor Dirk Huyck -(2® en 8*), Louis Verschueren, Emiel Van Biesen, Jan Baeck (5® en 7®), L. De Landsheer, Theofiel Stallaert, Julien Du bois. Jules en zoon Caüaert klokten de 1® en 5' bij de oude duiven en Frans Dubois was goed voor de 2* en 4' prijs. Bij de jaarüngen de 1® en 3' prijs voor Emiel Jacobs en kopprij- zen voor Eugene Colpaert, H. De Keersmaecker, Theofiel Te Hamme St. Anna speelde Willy Van Uytfangh sterk met zijn jonge duiven met de 1', 11', 12®, als vroegste meldin gen. Ook vader Marcel kwam goed aan zijn trekken met de 4' en 7®. Goede resultaten eveneens voor Paul Van Puyenbruck, Frans De Clerck, André Ost, G. en M. Antheu nis, Frans Ost, Achiel Koe- ckelkoren en Aimé Van Eet- velde. Met een dubbele jaarling was Frans Thierens de winnaar zo wel bij de oude duiven als in eigen jaarse kategorie. Hij klokte bij de oude ook nog de 8® prijs. Goede resultaten voor Eduard De Waele, Willy De Maesschalck (3® en 9®), Hubert Vercauteren, Wiüy Van Uyt fangh, Aime Van Eetvelde (6® en 10°), Jozef Quinteüer. Vroege jaarüngen voor WUly De Maesschalck, Frans Ost, Roger De Poorter, Antoine p Van Hoey. In de Eendracht te Moerzeke noteerden we een 1' en 8' prijs voor Armand Van der Kelen bij de jonge duiven en vroege prijzen ook voor de hokken van Frans Willaert, Godfried Willaert, Octaaf Claessens, Bernard Huylebroeck (6® en 10°), André Thierens, Louis Van Vossel, en Cyriel. Smet. Bij de oude duiven maakten Gilbert Willaert een goede beurt met de 1' en de 6® prijs. Wilüams Van Driessche werd tweede. Een sterke prestatie kwam van Baziel Cünck met de 3®, 8°, 10°, 11®, en verder Louis Van Vossel, Pauwels en junior, Henri Delcart. André Peelman haalde het bij de jaar üngen voor Octaaf Claessens, André Thierens, Bernard Huylebroeck, Frans Robbe- recht, Alois Van Geyte, Nor- bert Thierens, Alois Peelman, Petrus Van den Broeck. Te Lebbeke verbroedering speelde Jozef Uyttersprot sterk met zijn jbnge duiven met de 1®, 3', 5' als vroegste meldingen. Vroege duiven voor Paul Wauters, Frans Her mans, Edward Leunis, Achiel Vermeir, Jean Ost en Roger Meskens (Lebbeke) met de 9® en 10® prijs. Louis Beekman klokte de snel ste oude duif met evenwel een een driedubbele zege uit Quiévrain in Baasrode -

De Voorpost | 1986 | | pagina 21