SUKSESVOL L.R.V.-PONYKAMP IN MOERBEKE JUDOKLUB MOOBSEL WINT GOUD EN ZILVEl GEWESTELIJK SPORTFEEST VAN DE LAMiJEUJKE GILDE BERLARE Winst en verlies voor Kathleen Schuermans 28 - 18.7.1986 - De Voorpost JUDO PAARDENSPORT Het jaarlijks provinciaal LRV-ponykamp, dat dit jaar plaats had te Moerbeke-Waas, ging van start op zondag 6 juli jl. Met een massale opkomst van 150 ponyruiters en amazones met hun pony, en een beetje geluk met het weer, leek men in Moerbeke alles mee te hebben om een suksesvol kamp te beleven. Nadat de deelnemers zichzelf dige woensdag in beslag nam, goed en wel in hun tenten werd door de aanwezigen met geïnstalleerd hadden, ging men een geweldig enthousiasme van start met de eerste wande- deelgenomen en ondanks en- ling te pony. Vermits het in kele traantjes om pijnlijke Moerbeke zeker niet ont- hande, zitvlakken of een licht- breekt aan ongerept natuur- gekwetste pony, verliep alles schoon, konden de organisato- zonder verdere noemenswaar- ren er prat op gaan dat de dige incidenten. Een pluim zorgvuldig uitgestippelde voor de organisatoren en alle groepswandeiingen onder lei- begeleiders en in het bijzon- ding van bekwame begeleiders der voor de plaatselijke voor een geweldig sukses werd. Zo- zitter Eric De Bruyne die sa- wel aan de kortere wandelin- men met vrouw, dochter gen van ong/3 uur als aan de alle ouders en sytnpatisanten overlevingstocht die de volle- van de plaatselijke Donvclub een geweldig staaltje qua orga nisatie en samenwerking ten beste gaven. Na de ochtendcross en het ont bijt werd er alle dagen behalve woensdag, gezorgd voor 2 uur kwalitatief hoogstaande les, die verzorgd werd door 11 rijinstrukteurs en - instruktri- ces waardoor naast dressuur- lessen elke groep ook voor springles aan bod kwam. Voor sómmigen was dit de eerste springervaring in hun carrière van ponyruiter en dit tot alge mene tevredenheid. Daarna met zijn allen handen wassen aan de ellenlange wasbak en aan tafel waar de keukenprin- cessen reeds klaarstonden om iedereen ge bedienen. De zorgvuldig uitgekomen en ge varieerde maaltijden vielen ze- Ponykamp in Moerbeke. De sukses. ker in smaak van de hongerige deelnemers. De dinsdagavond was voor de meeste kinderen wel het hoog tepunt van het kamp. Om 7 uur stond er een playbackshow op het programma die volledig door de ruiters en amazones verzorgd werd en waarvoor al le ouders en geïnteresseerden uitgenodigd waren. Een 26-tal zangers, zangeressen en groe pen, aangemoedigd door een - 10. Judo. Theo Van den Meersche uit Herdersem, sekreH 1 van Judoklüb Moorsel (da) 12. Ponykamp in Moerbeke. En of de kinderen pret hadden. Judo. De Judoklub van Moorsel in aktie (da) Op zondag 13 juli organiseerde «dat ze veel punten be- «atoomkoers». vele medewerkers voor het de Landelijke Gilde van Berla- taalden. 6. Baasrode, won de atletiek- welslagen van dit feest en re een gewestelijk sportfeest 3. Hamme St.-Anna, won het proef over de 800 meter. vooral het feestkomitee van met zeer veel bijval en een zJdopen en het koordtrekken. 7. Oudegem, 8. Moerzeke en burgemeester Van Sande, dat logische winnaar. 4. Denderbelle, won de bal- 9. Lebbeke. de mooie trofeeën schonk. Annemie D'heer, die het gan- slalom. Het bestuur van de Landelijke (jj) se feest mooi aaneenpraatte 5. Hamme-Zogge, won de Gilde van Berlare dankt de gaf enkele van haar indrukken weg. Drie dagen heeft de Ber- laarse ploeg met man en macht gewerkt om alle benodigdhe den bijeen te krijgen en ver schillende attributen in mekaar te timmeren. De sfeer was in die dagen bijzonder goed en ,v WÈ 1 li» I jb &L dat liep verder door tijdens het méftf ><m, fa sportfeest zelf. De Berlaarse ÊÊtiÊÊ&Èk 'mt, ploeg heeft in elk geval voor .V een puike organisatie gezorgd I W" ij zeerbmotadiCn 1} JhF* Er waren iiiteraard verschillen- en de tunnelkoers. i 8m|^^I|| JajraflH want de Zeienaars wonnen 5 a geen enkele reeks maar eindig- B grlare. Frans Bosman, de kapitein van de Berlaarse ploeg die de gewestelijke sportfeesten den steeds dicht bij de kop, won krijgt de trofee voor zijn ploeg van het feestkomitee en burgemeester Van Sande (jj) Liefhebbersvoetbal. Ook een ploeg van SK Lokeren nam deel aan het tornooi der «dikbuiken». Vooral het plezier Vqu beoogd, maar de mannen van «de putten» hadden het blijkbaar zo niet begrepen (polo) i Ha Liefhebbersvoetbal. De mannen van Koven waren wellicht de enigen die meer dan voldoende forse spelers opstelden tornooi der dikbuiken te Lokeren (polo) TENNIS De uitslagen Onze beste damestennisters, was de voorbije dagen Kwetstendael op verschillende fronten aktief: zowel op de Wo- Halve finales: mens Cup (Bergen) als op het jaarlijks drukbezette K. Van der Gucht - K. Van Damme tornooi van Kwetstendael. K. Schuermans- E. De Preter In het Brusselse had Kathleen heel wat moeite om Finale: de finale te winnen door de onverwachte grote K. Schuermans-K. Van der Gucht tegenstand van K. Van der Gucht. De steeds Womens Cup Bergen sterkere konkurrentie aan de top van ons damesten- Halve Finales nis werd bevestigd door de zege van Caroline I. De Ruysscher-M. De Crop Neuprez in de Womens Cup, die Schuermans C. Neuprez-K. Schuermans wipte.. Finale I. De Ruysscher-C. Neuprez Berlare. De Landelijke Gilde van Berlare organiseerde een gewestelijk sportfeest. De plaatselijke ploeg hield de winst in eigen gemeente

De Voorpost | 1986 | | pagina 28