X c X c C J C J C j Gezinsraad richt groot i vakantiespel in te Beveren Grieks tuinfeest in De Spiegel te Beveren Wase >tewerkstellingsdag< op 2 oktober Internationale tentoonstelling voor honden te Beveren 12 - 1.8.1986 - De Voorpost Beveren Nieuw lokaal voor tafeltennis De tafeltennisklub TTC Beveren heeft een nieuw lokaal, geve stigd bij café De Bever, Vrasenestraat 48 te Beveren, Maandag, woensdag en vrijdag van 19 tot 22 uur wordt er geoefend en gespeeld. Er zijn vijf tafels beschikbaar. Toeristische autozoektocht in de polders De Amedee Verbruggenkring, afdeling Kieldrecht-Verrebroek, richt dit jaar in juli en augustus een toeristische autozoektocht in alle zondagen van de vakantiemaanden. Vertrek en inlichtin gen: bij café Sint-Michiel, Markt 25 te Kieldrecht. Tel. 775.55.15. Start te 11.30 u. tot 15.00 uur. Tienduizenden franken aan prijzen. Elke deelnemer wint een waardevolle prijs, Deelne- mingsrecht 250 fr. per wagen. Lesse-afvaart met sportdienst Woensdag 6 augustus richt de Beverse sportdienst een afvaart van de Lesse in met vertrek om 7.30 u. van een autoc.' te Kieldrecht op de Markt. Om 7,45 u. is de bus te Beveren aan het gemeentehuis en de reis gaat naar Houyet, waar de afvaart start omstreeks 10 uur. Terug te Anseremme omstreeks 16 uur. Prijs van de kajakken: 600 fr. per persoon of 450 voor een bi- kajak. Prijs voor de wandelformule schuit: 550 fr. voor volwassenen en 300 fr. voor kinderen tot 10 jaar. ledereen is verzekerd. Terug te Beveren omstreeks 19 u. Te Kieldrecht omstreeks 19.30 u. Reserveer snel bij de Beverse sportdienst: tel. 773.40.99. Kruibeke Sportkamp Van 4 tot 8 augustus wordt in sporthal de Dulpop het jaarlijks sportkamp georganiseerd. Een rijke variatie aan sport wordt tegen een sociaal verantwoorde prijs aangeboden. Alle jonge ren die wensen deel te nemen worden maandagmorgen om 9 uur verwacht in de sporthal. Gezinssportdag Op vrijdag 15 augustus van 15 tot 18 uur organiseert KWB- Kruibeke een spetterende gezinssportdag voor jong en oud op het voetbalterrein in de Lindelaan. Nieuw dit jaar zijn het kampioenschap van Kruibeke Koordtrekken voor ploegen van vijf personen en de individuele strijd om koning en koningin 'Hoela-hoep', De dag wordt besloten met een barbecue. Daarvoor moet je wel op voorhand inschrijven en dat kan bij André Lardon, Edm. Gorrebeeckstraat 38, Kruibeke. Bloedinzameling Door de steeds toenemende verkeersongevallen en operaties in klinieken heeft het Belgische Rode Kruis een voortdurend tekort aan bloed. Daarom organiseert men ook in Rupelmonde regelmatig bloe- dinzamelingen. In Rupelmonde worden jaarlijks twee bloedinéa- melingen gehouden, afgewisseld met de transfusies in Bazel. De eerstkomende bloedinzameling wordt georganiseerd op vrijdag 8 augustus van 18 tot 19.30 u. in het rustoord Mercator, G. De Cremerstraat 124, Rupelmonde. Vlaamse franken De vzw Priester Daens meldt dat de verenigingen zoals vooropgesteld hun afgesproken percentage van de Vlaamse Franken hebben ontvangen. Liefst 342.700 BF. Daarnaast kregen ook FVK nationaal, FVK Oost-Vlaanderen en vzw Priester Daens hun afgesproken deel. Op de vooravond van de Ijzerbedevaart werd in het stadhuis van Diksmuide een pers- konferentie gehouden i.v.m. de tweede editie «Vlaamse Fran ken». Woordvoerders Albert Van Hove en Ghislain Henderickx werden er uitvoerig geïnterviewd door BRT West-Vlaanderen. De aktie leverde er driemaal zowat 150.000 fr. op. Ook in Brussel en in Tongeren werd een erg lonende aktie gevoerd. Dag van de Jeugd Vzw «De Buurtvrienden» organiseert een «Dag van de Jeugd» op zaterdag 20 september met o.m. infostand, demonstratie, zang, dans, goochelen en fakirisme. Meer informatie bij Denis De Backer, Bremenhulweg 61tel. 053-77.97.05. Leedse aktiviteiten in augustus - Vrijdag 1 30 oogst: kunstschilder Paul Baert in 't Hof te Puttens. Rustig verpozen in de gezellige bakoven met 100 streekbieren. - Zondag 3 oogst: opendeurdag op 10 landbouwbedrijven georganiseerd door de Landelijke Gilde. - Van 9 tot 17 augustus 6e Handelsbeurs van Lede - Van 14 tot 17 oogst 5e Molenfeesten te Oordegem - Eveneens van 14 tot 17 oogst Sint-Rochusfeesten op de Keiberg - Vrijdag 15 oogst 9e fietstocht «Dwars door Lede». Sint-Niklaas Kermis Leebrug Sinaai Zaterdag 2 augustus is er op de wijk Leebrug in Sinaai om 15.; u. een wielerkoers voor liefhebbers. Zaterdagavond groo volksval in de feesttent, met Ronald Discobar. Zondag augustus start om 15.30 u. een koers voor nieuwelingen en avonds wordt alweer gedanst. Wijkfeest Clementwijk Het Komité De Baanbrekers van de Clementwijk organiseert o 1 en 2 augustus het vierde feest van de wijk. Vrijdagavon treden Fancy en Freddy Stewart op en Radio Tijger zorgt voc de omlijsting. Zaterdag is er een hobbybeurs (voormiddag) e een playbackwedstrijd (namiddag). Aan de spelenmarkt ka alleman deelnemen, 's Avonds wordt gedanst. In Jeugduitwisseling Jongeren uit de Sint-Niklase zustersteden zijn van 1 tot augustus te gast. Het programma van de jeugduitwisseliniipri wordt op een andere plaats in dit blad afgedrukt. hiei Muziek in de stad Wie de plaatselijke muziekgezelschappen aan het werk horen kan dat zaterdag 2 augustus om 16 u. bij de Witte Moler waar De Eendracht uit Nieuwkerken koncerteert, en zondag augustus om 16 u. ook aan de Witte Molen, als Sinte-Cecilia Belsele voor de sfeer zorgt. Hamme Lebbeke Sportkapen Nadat reeds 97 kinderen deenamen aan het eerste zomersport kamp in juli krijgen de jongeren opnieuw een kans om de vakantiebenen eens in beweging te brengen en dit van maan dag 4 augustus tot en met vrijdag 8 augustus, telkens van 9 tot 12 uur en van 13 tot 16 uur, met mogelijkheid om onder toezicht boterhammen op te eten in de cafétaria tijdens de middag, in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek. Naast vele balsporten, turnen, tafeltennis kunnen de kinderen kennis maken met o.a. tennis, zwemmen, kaatsen en minder gekende sporten. Inschrij ven kan gebeuren aan de kassa van het gemeentelijk zwem bad, in de sportpleinstraat, of in de gemeentelijke sporthal Meulenbroek, lokaal 23, gelijkvloers. Onkosten: 600 fr. voor een hele week sport, verzekering inbegrepen. Na het sportkamp ontvangen de kinderen een herinneringsdi ploma, alsook een medaille van Bloso. Het sportkamp is immers door Bloso erkend en kadert in de nieuwe sport is tof aktie. Dit kermissportkamp is toegankelijk voor jongens en meisjes van 6 tot 12 jaar, Hamme fietst naar Ludenscheld en terug Op zondag 27 juli om 8.30 uur vertrokken op het Tweebruggen- plein, 16 fietsers van de Hamse wielertoeristenclub For Ever, vergezeld van een volgwagen, voor een meerdaagse fietstocht naar Ludenscheid en terug. Deze prestatie kadert in het vijfjarig bestaan van de club, waar men niet zoveel aandacht besteed aan prestaties, maar wel alle leden aan bod kunnen komen volgens hun eigen mogelijkhe den. Deze fietstrip kadert ook in de relatie en de geregelde sport- en kulturele uitwisselingen tussen het 2° jagers te Paard uit Ludenscheid en haar petergemeente Hamme. De tocht verloopt over zes dagen fietsen en één rustdag in Ludenscheid. Op de vertrekdag reed men van Hamme naar Leopoldsburg, vervolgens, maandag 28 juli van Leopoldsburg naar Grefrath en de dag nadien van Grefraht naar Ludenscheid. Woensdag 30 juli werd er gerust in deze mooie Duitse stad, om dan terug te keren in drie dagen, met overnachtingen in Grefrath en Leo poldsburg, of een totale afstand van 750 kilometer. Er wordt overnacht in de Belgische kazernes in Leopoldsburg, Grefrath en Ludenscheid. Zaterdag 2 augustus worden de fietsers verwacht op het Tweebruggenplein rond 15 uur. Deelnemers: Verhelst Freddy, Verhelst Robby, Verhelst Oscar, Willaert Pierre, Van Haute Roland, Cool Etienne, De Jonghe Eddy, De Jonghe Edwig, De Porte Robert, Quintelier Freddy, Rubbens Pierre, Van den Broeck Pierre, Van den Broeck Eddy, Van der Vloet Roger en Van Loo Wilfried. Chauffeur; De Mey Alfons. Bericht aan de bevolking Betreft: jaarlijks (voor de zelfstandigen uit de voedingssektor verplicht) kosteloos radiologisch onderzoek, overeenkomstig het Koninklijk Besluit van 17.3.1971, Op verzoek van de Belgische Nationale Bond tegen Tuberculo se, deelt het College van Burgemeester en Schepenen mede dat een radiologische wagen zal opgesteld staan op hiernaver- melde plaatsen en uren voor het jaarlijks (voor de zelfstandigen uit de voedingssektor verplicht) longonderzoek. Het onderzoek betreft o.a. volgende personen: Handelaars in voedingswaren (kruideniers, beenhouwers, bakkers, café-hou ders, restaurantpersoneel, verkopers van frites en ijskreem, pluimveekfokkers, groentenkwekers, enz. alsmede hun helpers. Voor deze personen is het jaarlijks radiologisch onderzoek VERPLICHT. Andere personen, indien zij dit wensen, eveneens gratis een radiologisch onderzoek ondergaan. Plaats en uren van het onderzoek: 1, Moerzeke - Dorpsplein: donderdag 7.8.1986 van 11.30 tot 12 u. Let op: Er zullen geen persoonlijke uitnodigingen verstuurd worden. Diegenen die niet aanwezig kunnen zijn op de datum van de doorlichting kunnen hun verplichting nakomen door zich te wenden tot: Dispensarium Dendermonde, Sas (nieuwbouw) tel.: 052/ 21.55.81 ofwel Dispensarium Sint-Niklaas, Mgr. Stillemans- straat 69, tel.: 03/776.27.30. Moerzeke Radiologisch onderzoek Het jaarlijks, voor de zelfstandigen uit de voedingssektor VERPLICHT kosteloos radiologisch onderzoek, zal.te Moerzeke plaats hebben op Donderdag 7 augustus. De wagen zal opgesteld staan op het Dorpsplein te Moerzeke en men kan zich aanbieden van 11,30 tot 12 uur. Wielerwedstrijden Op vrijdag. 15 augustus a.s. om 14 uur en om 16 uur wielerwedstrijden Vlaamse Wielrijdersbond V.W.B. Kategorie B - C en kategorie A. Respectievelijk 63 en 84 km. Alle formalitei ten in café «'t Eiland» bij Frans Ost, Kleinbroekstraat 29 te Moerzeke. Duivensport te Moerzeke Maatschappij «De Verenigde Vrienden» lokaal Frans Ost, Kleinbroekstraat 29. Quiévrain Drieverbond met 504 duiven. Norbert Thierens: 5-17-18-41 - 48, Willy Vercauteren: 4 - 21 - 47; Van Riet-De Ridder: 13- 15-38-45; André Van Haute: 31 - 40 - 43; Leon De Clippeleir: 34 - 37; Henri Delcart: 29 - 39. Noyon Vierverbond met 958 du./en: Oude duiven: André Van Uytvanck: 2-17; Louis Van Vossel: 4 - 12-16-18; Raymond Verhelst: 5 - 6; Wilfried Boon: 9; Gustaaf Van Havermaet: 10; Omer Van Haute: 11; René Willaert: 13 - 15. Jaarlingen: Omer Van Haute: 1, André Van Uytvanck: 2-13; René Willaert: 4; Louis Van Vossel: 6-7-8-9. Jonge duiven: Clement Van Driessche: 1; Gustaaf Verbe- rckmoes: 2; Roger Thierens. 6; Maurits Van Hoey: 13; Wilfried Rottiers. 24; Arthur Van Hese: 27; Gustaaf Van Havermaet: 37; Maurits Peelman: 40; Henri Delcart 42; Thierens-Wilgenhof: 43; Cesar Permentier: 45; Pierre Pauwels: 49. Grootste seriewinnaars: Roger Thierens: 4 aangeduid: 7000 fr. Gustaaf Verberckmoes: 4 aangeduid - 5000 fr. André Van Haute: 4 aangeduid - 3000 fr. Maurits Peelman. 3 aangeduid - 2000 fr. Lokeren Wandelen In 't Molsbroek Zondag 3 augustus start om 14.30 u. een wandeling in 't reservaat Molsbroek. Het vertrek is aan 't infopaviljoen in de Molsbergenstraat. Kermisavondwandeling Donderdag 7 augustus start om 19 uur aan de Lokerse sporthal een wandeling van Vakantiegenoegens. Het gaat die avond door de bossen van Daknam tot Spletteren. Info via tel.: 48.41.70 van Marcel Vervaet. Poolse volksdansers Dinsdag 5 augustus om 20 u. treedt een Poolse groep op in het kultureel centrum aan het Kerkplein. Liefhebbers van folklore en mooie klederdrachten moeten beslist van de partij zijn. Musical voor één vrouw Woensdag 6 augustus wordt om 20 u. in de Lokerse stadsfeestzaal (kultureel centrum) de musical «Lola Blau» met Annemie Gils op de planken gebracht. Het is een muzikale krachttoer van één zangeres die al haar registers moet openzetten. Tekst en muziek zijn van Georg Kreisler. Witte Molenfeesten Er is op 12 en 3 augustus heel wat te beleven in en om de Witt topi Molen nabij de sporthal en de Don Boscokerk in Sint-Niklaai Zie daaromtrent een bijdrage elders in dit blad. Dagje Parijs Zaterdag 2 augustus bezoekt Vakantiegenoegens Parijs. Mej^ vertrekt al om 6 u. 's morgens aan het Gildenhuis in Sin Ba]] Niklaas. Info via tel.: 776.39.52. IJ v Liggende wip-schieting Zondag 3 augustus om 9.30 u. wordt op het terrein van Duizend Appels een schieting op liggende wip georganiseer met 1000 frank gratis. Avondwandeling Dinsdagavond, ontdekkingsavond in Sint-Niklaas. Ook op 5 12 augustus kan je een geleide avondwandeling door stadskern van Sint-Niklaas meemaken. Men vertrekt om 191 aan het stadhuis. Deelnemingskaarten kan je verkrijgen bij h toeristische informatiekantoor aan de OL Vrouwstraat 17. Zoektochten en wedstrijden Tot 31 augustus kan je op ontdekkingstocht in het museum at de Zamanstraat 49. Tot 15 september kan je deelnemen as een fotozoektocht door Sint-Niklaas, waan/oor kaarten verkrij baar zijn bij het informatiekantoor aan de OL Vrouwstraat 1 Een gratis fotowedstrijd van de toeristische dienst loopt nog tl 30 september, en ook daarover zijn verder inlichtingen I verkrijgen bij het toeristische infokantoor. Vandaag 1 augustus start in Beveren een groot gezinsva- kantiespel waaraan alle gezinnen uit Beveren gratis kun nen deelnemen. Het spel eindigt op zondag 14 september en is gebaseerd op de kennis van de gemeente. De opdrachten z(jn te beluisteren op Radio Beverland (FM 106.1). Het zijn omschrijvingen van Beverse plaatsen, figuren of gebouwen, die elke vrijdag (1, 8, 15, 22 en 29 augustus) zullen gegeven worden via de radiozender van Beverland. De opdrachten zullen eveneens uitgehangen worden in de aanplakkastjes van het gemeentehuis van elke deelgemeente. GEZINS IRAADI BEVEREN Lebbeke. Zaalvoetbalclub de Goalgetters in uitbundige feeststemming. (G. Breckx). De Trouwe Hond Op zondag 3 augustus heeft vanaf 8 uur een wedstrijd africhten van honden plaats in de kategorie werk- en verdedigingshonden. De wedstrijd heeft plaats in Lebbeke, op de terreinen van de Trouwe Hond, Hof ter Varent. Ze wordt georganiseerd door hét Vlaams Kinologisch Verbond, afdeling Lebbeke «De Trouwe Hond». De deelnemers moeten op twee roosters telkens de ge vonden benaming aanduiden door middel van twee letters: 1 letter voor rooster 1 en 1 letter voor rooster 2. Met de letters van rooster 1 zal een woord kunnen gevormd worden. Dit woord geeft toegang tot de prijzendag van 14 september. Breng die dag beide roosters mee. Over de plaats van het gebeuren krijg je nog inlichtin gen via De Voorpost. Wie na 9 opdrachten nog géén woord kan samenstellen uit rooster 1 kan op zaterdag 6 september tussen 10 en 11 uur in de voormiddag bijkomende tips vernemen op radio Bever land. In de prijzenpot steken: week ends, abonnementen, gratis danslessen en lessen paardrij den, vrijkaarten allerlei, stri pboeken, enz. Opdrachten worden gemakke lijker wanneer je de wandel- brochure van de gemeentelijke kulturele raad 1984 raadpleegt en de «Geschiedenis van Beve ren» (deel 1), te vinden in de bibliotheek. Of je moet zelf op stap gaan in je gemeente! Kleurwedstrijd Aan dit Gezinsvakantiespel is een grote kleurwedstrijd ge koppeld voor kinderen tot 12 jaar. Deelnemingsformulieren zijn te verkrijgen bij bakkers, slagers, kruideniers en andereH middenstandszaken. De teke^H ningen moeten gekleurd m/f®* stift of krijt of verf en voor he, (0i<i raam opgehangen worden. Af gevaardigden van de ge zinsraad zullen rondrijden en '#r de mooiste kleurtekeningei per uitkiezen. De uitverkorenei lfor zullen schriftelijk verwittig! rek worden. De uitslag wordt ge or publiceerd in de plaatselijk! ma: bladen. Er is een prijzenpoite van o.d. honderd stripverhaal len Deelnemingsformulierei jor (ook van het vakantiespel) zijl iet verkrijgbaar in de diverse {je ord meentehuizen van de deelge irtr meenten. sliil (wvd. Lede Negende fietstocht «Dwars door Lede» Op 15 oogst organiseert de Leedse Sportraad de 9e fietstocht «Dwars door Lede». Weliswaar met een gewijzigde formule. In de eerste ronde van 25 km. worden de deelgemeenten Impe, Papegem, Oordegem en Smetlede aangedaan op het grensge bied met Lede. De tocht gaat via rustige wegen vanuit Lede naar Impe naar Papegem - richting Oordegem om zo via Smetlede naar Lede terug te keren en te rusten in Café Central Café Sneeuwwitje. Na deze welgekomen verfrissing starten we terug richting Wanzele en via de andere zijde van Lede bereiken wij ons eindpunt in Sportzaal «De Kouter». Iedere deelnemer ontvangt een herinnering en er is een gratis tombola onder alle deelnemers die de fietstocht uitrijden. De totale prijzenwaarde bedraagt 10.000 fr. De motorclub «De Buffalo's» uit Lede verlenen hun medewer king als begeleiders en seingevers aan de kruispunten en oversteken van steenweg. Abbéloos Alfons en De Smet Willy zijn reeds aan hun 9e onbaatzuchtige medewerking aan de Leedse Fietstocht toe. De gemiddelde snelheid bedraagt 22 km./uur. De Leedse Fietstocht, in het verleden reeds uitgegroeid als één van de grootste successen van de Leedse Sportraad, mag men beschouwen als een gezondheidswandeling waarbij de mooie uithoeken een plaatsje vinden in een rustige omgeving. Inschrijven in het Cultureel Centrum vanaf 13u30. Start voor een afstand van 50 km. te 14u30 stipt. Hof te Puttens Van 1 tot en met 31 oogst tentoonstelling van werk van Paul Baert in 't Hof te Puttens, Wichelsestraat 20-22, tel. 053- 70.13.30. Vooropening met deskundige inleiding door Joris De Smet, op vrijdag 1 oogst te 20 u. De tentoonstelling is toegankelijk op vrijdagen van 19 tot 22 u. en op zaterdagen, zon- en maan- en feestdagen van 14 tot 22 u. Alkuone te Lede Kunstgroep Alkuone treedt op uitnodiging van de provinciale VTB-VAB op zaterdag 23 oogst te 20u30 op in «'t Hof te Puttens» in de stemmige binnenkoer. Alkuone, een dinamisch danstheater met jonge mensen brengt een spetterend spektakel op een 80 m2 groot podium met een grandioos programma van dans, muziek en kleur. Fascinerend. Teksten van Anton Van Wilderode en Wouter De Bruyne, choreografie van Miguel Barabasch, Nicole Delvaux en Geert D'Haens, in een regie van Hans Slagmulder. Leiding Oscar Van Malder. Beschamend vertoon «Priester Daens vzw» noemt de 11 juliviering te Impe een «beschamend vertoon», op sterven na dood. Gebrek aan enthousiasme en een onbenullige formule. Dringende nood aan nieuw jong bloed en aflossing van de wacht. Regelmatige bezoekers van het Spiegelcafé in de Stations straat te Beveren zijn ongetwijfeld reeds vertrouwd met de grote tuin van het aanpalende huis. Daar organiseert ook dit jaar de vzw De Spiegel haar Grieks Feest, een belevenis enig in zyn genre. Reeds voor de achtste maal wordt dit evenement ingericht. Vorig jaar werden meer dan duizend bezoekers genoteerd! Het begon eigenlijk allemaal on-' schuldig, met een groepje Griekenland-reizigers dat over mand werd door onnoemelijke heimwee naar een vervlo gen vakantie... and Zaterdag 2 augustus beleven zij alles weer opnieuw. Wat acht jaar geleden begon als een bescheiden feestje op de bin nenkoer van De Spiegel, groei de uit tot een reusachtig tuin feest met duizenden bezoe kers. Ook dit jaar zijn de stilaan konstante ingrediënten aanwe zig: tuin en gebouwen die in een Grieks kleedje worden ge stoken met wit en blauw als hoofdkleuren; Griekse orkest jes en dito dansgroepen nodi gen uit tot sirtaki of daarop gelijkende bewegingen; de geur van souvlakis en Greek Salad verovert vanaf de barbe cue stormenderhand de geur en smaakzintuigen en wie iets uitgebreider .Grieks wil eten kan terecht in een restaurant, met op het menu: kalamares-, lamsbrochette met Griekse sla, Grieks dessert. De kostprijs bedraagt 450 fr. Er wordt ge serveerd vanaf 19 u. (eerste shift) en om 21.30 u. (tweede beurt). Reservatie verplicht via tel. 03/775.44.84. Griekse dranken als metaxa, ouzo, lotrys en retsina zijn ver krijgbaar tegen matige prijzen. Je komt erin voor 150 fr. Le den krijgen 30 fr. verminde ring. Het festijn begint om 20 uur. (wvdv) Technologie, toekomst, tewerkstelling. Driemaal T. Te werkstelling, dat vooral toch. Een hele dag wil men zich daarrond bezinnen in 't Land van Waas. /Donderdag 2 oktober is 't zover. Werkloosheid, werk, toekomstper- spektieven onder de loep. De Wase 'tewerkstellingsdag' is een initiatief van het Subregionaal Tewerkstellingskomité van Sint-Niklaas. De bedoeling ligt voor, het dienstenpakket van de RVA (Rijksdienst voor Arbeidsvoorziening) bekend te maken en daaraan gekoppeld ook uit te leggen wat het Subregio naal Tewerkstellingskomité zo allemaal uitspookt. Verder wil men uiteraard aandacht besteden aan de werkloosheid in de regio en hoe de problemen daaromtrent verholpen kunnen worden. Ook eventueel nieuwe regionale werkge- legenheidsinitiatieven komen ter sprake. Deze 'tewerkstellingsdag' richt zich specifiek tot organisa ties van zowel werkgevers als werknemers, maar ook tot de laatstejaarsstudenten en pas afgestudeerden van techni sche scholen in 't Land van Waas. Eind september volgt via De Voorpost vanzelfsprekend meer informatie over deze «3 T-Dag». (wv) jn. loei lP Zondag 10 augustus organiseert de Beverse Hondenvere niging voor de zesde maal in haar tienjarig bestaan een open tentoonstelling voor honden van alle rassen. Op de terreinen van de Kleine Kromstraat 35 zullen Belgische en buitenlandse keurmeesters vanaf 9.30 u. tot ongeveer 15 u. zo'n 450 honden bekijken en keuren om alzo omstreeks halfvier de schoonste dieren op het podium te roepen. Een spektakel dat iedere hondenliefhebber uit Waas en omlig gende moet kunnen boeien. Dat deze schoonheidswed- de samenstelling van het keur- strijd wel degelijk «internatio- meestersteam. Buiten de Bel- naal» mag genoemd worden; gische meesters zijn er ook een bewijzen de vele inschrijvin- Nederlandse, een Engelse en gen van buitenlanders, alsook een Duits keurder. Het be stuur van de Beverse Honden vereniging verwacht de heren Bracke (NL), Jordan (GB) en Lohmann (D). Het organiserend komité on der leiding van voorzitster Van Puyvelde-Van Wiele, sekreta- ris mej. Van Puyvelde B., schatbewaarder E. Dejonghe en raadsleden Hedwig De Cos- ter, Marcel Van Puyvelde, mevr. Reunis-Dullaert, Fran- ky Franssens en Marga Locke- feer, samen met alle leden van de klub, nodigen iedereen uit om een kijkje te komen nemen naar de prachthonden wel die dag zullen te zien zijn. De keuringen beginnen halftien en lopen de hele d door, met als hoofdattraktie erekeuringen om de uiteind lijke winnaar aan te duiden, Zo'n 92 rassen zullen aan revue passeren. Kent u bvb. een tatra. sarplaninac, of weet u wat nachtvlinderhondje is?, leen dit te ontdekken is mi schien al de moeite om zom 10 augustus even naar Kleine Kromstraat af zakken. (wvdi am: til are tor' ard IQ i; -'rp! 0 )nc€ 1, enk ibra >ndi .E'

De Voorpost | 1986 | | pagina 12