C 3 C C c 3 KIEZERSLIJSTEN STEDELIJKE OPENBARE BIBLIOTHEEK Koninklijke akademie voor schone kunsten Dendermonde SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER ZITDAGEN MAATSCHAPPELIJKE ASSISTENTE Wieze 10 - 22.8.1986 - De Voorpost Hamme Krachtens de bepalingen van het Algemeen Kieswetboek dient het College van Burgemeester en Schepenen op 01 september een lijst op te maken van al de personen die ingeschreven zijn in het kiezersregister. Deze lijst zal alfabetisch worden opgesteld en volgende gegevens vermelden: naam, voornaam, geboortedatum, beroep, adres en naam en voornaam van de echtgenoot of echtgenote. Het stadsbestuur zal slechts exemplaren of afschriften afleveren aan hen die uiterlijk op 15 september 1986 een aanvraag hebben ingediend bij voornoemd College, hetzij bij aangetekend schrijven aan de burgemeester, hetzij in naam van een politieke partij, door tussenkomst van de arrondissementskommissaris. De afgifte van de exempla ren of afschriften zal geschieden tegen betaling van de kostprijs, die door het College van Burgemeester en Schepenen wordt bepaald. De lijsten aangevraagd door iemand van wie algemeen bekend is dat hij in naam van een politieke vereniging optreedt, worden kosteloos ver strekt. Dit voordeel is beperkt tot twee exemplaren per politieke vereniging. UITLEENPOST BAASRODE Bedieningspost volwassenen Scheepswerfstraat 6 9350 Dendermonde (Baasrode) GESLOTEN WEGENS JAARLIJKSE VAKANTIE vanaf 6 augustus t/m 16 augustus 1986 Opnieuw OPEN op woensdag 20 augustus 1986 De Koninklijke Akademie voor Schone Kunsten te Dendermon de zal de lessen hernemen op dinsdag 2 september 1986. De Koninklijke Akademie voor Schone Kunsten, gevestigd Dijkstraat 91 te 9330 Dendermonde, omvat volgende kur- süssen: Voor het schooljaar 1986-1987: Tekenen - Schilderen - Grafiek - Steendruk - Zeefdruk - Sierkunst - Glasraam - Beeldhouwen - Keramiek - Kunstgeschiedenis, Voor volwassenen is er een initiatiejaar (één jaar). De inschrijvingen gebeuren tot de maximale bezetting der ateliers (daarna wachtlijsten) en tot uiterlijk 30 september 1986. Dit kan in de Akademie: van dinsdag 26 tot vrijdag 29 augustus van 17.00 tot 19.30 uur. Verder op zaterdag 30 augustus van 10.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Inlichtingen kunnen ook bekomen worden op het Administratief Centrum - Dienst Onderwijs en dit alle werkdagen. De Akademie staat open voor jongeren vanaf 6 jaar en volwassenen van elke leeftijd. Het onderwijs is kosteloos. Deelname in de kosten op wettelijke basis vanaf 25 jaar. Volgende afdelingen zijn toegankelijk: Voorbereidende: van 6 tot 11 jaar. Lager Secundair: van 12 tot 14 jaar. Hoger Secundaire Afdeling - Finaliteit: Hoger Kunstonderwijs. Stedelijke Kunstonderwijs voor socio-kulturele promotie, Dijk straat 91, 9330 Dendermonde. Tel. 052/21.73.24. Administratief Centrum - Dienst Onderwijs, Fr. Courtensstraat 11, 9330 Dendermonde. Tel. 052/22.08.00. ZATERDAG 23 AUGUSTUS 10.00 u.: Volleybaltornool: jaarlijkse grote prijs A. Schockaert, ingericht door K.W.B.-Dendermonde-centrum, in de Mariakring. 10.00 u.: «Klavertje vier»: gevarieerd programma met muziek, interviews, socio-culturele info, dokters en apothekers met wachtdienst, dierenbescherming, op radio 't Ros -103.9 FM, tot 12 uur. 13.00 u.: Geleid bezoek aan Brussel «Brukselbinnenstebuiten» o.l.v. een bekwame gids, ingericht door C.M.B.V.-Oudegem, vertrek aan de Kerk te Oudegem. 13.15 u.: Studiereis: met geleide bezoeken aan kerken en musea in Brugge-Oost, boottocht op de Reie en deelname aan de Brugse reiefeesten, ingericht door de Oudheidkundige Kring van Dendermonde. 16.00 u.: Uitstap: t.g.v. Dendermonde kermis door Muziekkapel v/d Brandweer Dendermonde. 18.30 u.: Optreden vendellers: t.g.v. de Begijnhoffeesten, door V.V.K.B.-Reynout, tot 19.30 u. 20.00 u.: Concert: op uitnodiging van het Comité Begijnhof feesten concerteert de Jeugdharmonie «Dynamic» Dendermon de, in het Begijnhof. ZONDAG 24 AUGUSTUS 8.00 u.: Jaarlijkse verrassingsrels C.M.B.V. samen met N.C.M.V., ingericht door C.M.B.V.-Grembergen. 8.30 u.: Fietsuitstap: naar Asse-Meldert voor F.T.V.-Club 71 van Grembergen, vertrek: café «Bonte Os», Grootzand 41, afstand 65 km. 10.00 u.: Koorzang: opluisteren van de plechtige Hoogmis van Kermis, door de St.-Gregoriusgilde, in de O.L.-Vrouwekerk van Dendermonde. 11.00 u.: Lustrum viering: optreden van kunstgroep Nele tijdens een akademische zitting t.g.v. Gemeentelijke Verbroede ringsfeesten te Evergem. - 14.00 u.: Bezoek a/de stad Aalst: de kunsthistorische gebou wen, o.l.v. Dhr. A. Brabants, ingericht door V.T.B.-V.A.B. St.- Gillis-Dendermonde. Vertrek: te 14 uur op het Kerkplein te St.-Gillis (centr.) Verzamelen: 14.30 u. op de markt te Aalst, a/h Belfort 14.15 u.: Fietstocht: naar Zele en Berlare, ingericht door de Landelijke Gilde Grembergen. 16.00 u.: Kaasstoet te Passendale: optreden van kunstgroep Nele tijdens de Kaasfeesten te Passendale. 16.00 u.: Opvoering: van «Begijnhofvertellingen» door het Dendermonds Marionettentheater Kalleke-Step, in het Begijn hof te Dendermonde, ook te 17 u. en te 19 uur. MAANDAG 25 AUGUSTUS 19.00 u.: 't Ros Sportlef: informatief programma met sportuit slagen, wedstrijdverslagen en interviews van sportvedetten, op radio 't Ros -103.9 FM. DINSDAG 26 AUGUSTUS 20.00 u.: «Focus»: informatief programma, stadsberichten, socio-culturele info-kalender en persberichten van Dender- mondse verenigingen, op radio 't Ros - 103.9 FM. DONDERDAG 28 AUGUSTUS 20.00 u.: Middeleeuwse Reuzenommegang Met deelname van: Harmonie De Eendracht, Fanfare De Ware Belgen, Fanfare St.-Cecilia, Drumfanfare Boemerang, K.W.B.- Grembergen, K.W.B.-Dendermonde centr., Pallieters Moerze- ke, De Zandruiters, V.V.K.B.-Reynout, Turnkring Morgenrood, K.S.A. St.-Jan Berchmans, K.S.A. St.-Arnout, Chiro Kreale, Ontmoetingscentrum «Snuffel», Toneelvereniging «Speels Po dium», Aloude Schuttersgilde «Den Crans» uit Antwerpen en niet te vergeten de stoere pijnders als dragers van de drie gildereuzen. VRIJDAG 29 AUGUSTUS 19.30 u.: Dansronde: eerste voorbereiding - Tours, voor V.V.K.B.-Reynout, in het lokaal. Broekstraatkermis Tijdens de drie komende dagen viert men kermis in de Broekstraat. De feesten worden ingezet met een bal om 20 uur in de feesttent met discobar Guido De Lacher. Op zondag 24 augustus is er om 14 uur een kaatswedstrijd aan café De Stijve Laars, gevolgd door een prijskaarting en een pierwedstrijd vanaf 15 uur in de feesttent. Om 20 uur is er een bal, ter afsluiting van deze tweede kermisdag. De topdag is ongetwijfeld maandag 25 augustus. Dan wordt de tiende grote jaarmarkt georganiseerd, voor paarden, rundvee, schapen, geiten en kleinvee, met de medewerking van het gemeentebestuur en de neringdoeners. Broekstraatkermis wordt afgesloten met een dansfeest in de tent, waar men kan deelnemen aan het prijsdansen en/of aan de playbackwedstrijd. Vijfde Hamse zomerfeest Dit jaar organiseren de inwoners van het OCMW rustoorc Meulenbroek, in samenwerking met het personeel en de animatiegroep Grijs en Wijs, hun vijfde zomerfeest op 30 en 31 augustus a.s. Dit lustrum mocht niet ongemerkt voorbijgaan vonden de organisatoren en zij stelden een aantrekkelijk programma samen, dat borg staat voor een gezellig weekend. Zaterdag 30 augustus is er vanaf 13.30 u. een grote kaartna- middag gepland voor de gepensioneerdenbonden van Hamme, georganiseerd door Grijs en Wijs. Vooraf zal de seniorenvolks dansgroep uit Rupelmonde optreden. Zondag 31 augustus start vanaf 13.30 u. tot omstreeks 18.30 u. een animatienamiddag, met o.a. een optreden van het orkest The Mercators. Men zal zich ook kunnen vermaken aan het visspel, snoeprad, rondrit met pony of deelnemen aan de reuze-tombola. Een volleybalmatch tussen De Hamse huisartsen en het OCMW staat eveneens geprogrammeerd. In de late namiddag vertrekt er een luchtballon, vanop het Meulenbroekterrein. De hieraan verbonden tombola geeft als inzet twee plaatsen in de ballon- mand voor een luchtdoop. Wie versnaperingen lust kan terecht in het restaurant, waar men lekkere wafels, pannekoeken, ijsjes, drank en frieten kan aankopen tegen zeer demokratische prijzen, ledereen is van harte welkom op deze vijfde zomer feesten. Playback en sound mix In Hamse sporthal Tijdens het voorbije weekend was het zeer druk in de gemeen telijke sporthal Meulenbroek. Door vier Hamse verenigingen, Badmintonclub Danlie, AC Hamme, Karnavalgroep Achterhof en de Prinsengilde werd een Eddy Wally show georganiseerd. De dag nadien was er het tweede Oostvlaamse kampioenschap Playback en Sound Mix voor kinderen van 6 tot 14 jaar. Er waren 32 deelnemers. Onder hen een dertiental Sandra Kim's en een viertal Madonna's. Wel een beetje van het goede te veel. De jury bestond uit de voorzitters van de vier organiserende clubs en uit de zanger Louis Van Vlaanderen en platenverkoper Louis De Beule. Voor deze aktiviteit was er heel wat belangstel ling. Terzelfdertijd had Vakantiegenoegens een wandeling ge pland, met vertrek en aankomst in de sporthal. De deelnemers kregen na afloop van de wandeling gratis inkom voor de playbackshow. De wedstrijd werd gewonnen door Wendy Servaris (Doris Day) met 457 p. op 500, tweede werd Maureen Raemdonck (Fun Fun) en derde Genevieve Van den Bossche. Voor de show van Eddy Wally was de belangstelling zeer matig te noemen Wellicht zal het de laatste keer geweest zijn dat dergelijke organisatie op touw zal gezet worden. naaikursus waarbij men mag naaien wat men wil. Deze kursus, gespreid over 8 lessen, kost 100 fr. en inschrijven kan nog tot 30 augustus bij mevr; Bea Broodcoorens, Beukenlaan 8, Kruibeke (tel. 774.26.46). Playback-show In het patronaat te Rupelmonde zal ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de fanfare Sint-Jozef een spetterende playback-show worden ingericht op zaterdag 6 september vanaf 15 uur. Er zijn 2 kategorieën: kinderen van 6 tot en met 11 jaar en jongeren van 12 tot 16 jaar. Inschrijven kan bij Lucien Stoop, Eglantierlaan 14 Steendorp; Alfons Van Hoeyweghen, Kalver- straat 48 Rupelmonde, en André Depuydt, Kloosterstraat 23 Rupelmonde. Er zijn uiteraard prachtige prijzen te winnen. Lebbeke Mevr. Uyttersprot is tijdens voornoemde dagen te spreken in een lokaal van de voormalige gemeentehuizen van: Schoonaarde: dinsdag 19 augustus. St.-Gillis: woensdag 20 augustus. Grembergen: donderdag 21 augustus, telkens in de voormiddag van 9 tot 10 u. Baasrode: vrijdag 22 augustus. Oudegem: woensdag 27 augustus. Te Appels: woensdag 27 augustus, van 10.30 u tot 11.30 u. U kan bij haar terecht voor alle inlichtingen, aanvragen pensioenen, tegemoetkomin gen minder-validen, militievergoeding, sociale tussenkomsten, enz... Dendermonde op een verdere (beroeps-) opleiding. Het verhogen van de sociale weerbaarheid en de zelfredzaamheid, een ander doel van de opleiding, kan daarbij helpen. De deelnemers ontvangen 40 Bfr. per gevolgd lesuur en worden voor de verpfaatsingskosten vergoed 5 km). Moerzeke Visprijskamp Brandweer Zondag 24 augustus jaarlijks kampioenschap vissen voor leden van de brandweer of familie, dit van Hamme en Moerzeke. Er wordt gevist op de Nieuwe Wiel te Kastel. Inschrijving tot 14 u. in café «Vissershof» Stuyfbergen te Kastel. De prijsdeling heeft plaats in het arsenaal van de brandweer in de Vredestraat. Uitslagen Wielerwedstrijden Koersen W.A.O.D. te Moerzeke - Kleinbroekstraat. Kategorie 1 - 29 deelnemers: 1Tony Bogers, 2. J. De Laet, 3. E. Van Zundert, 4. R Bours, 5. B. Benoey, 6. B. Fragale, 7. D Jansen, 8. R. De Vos, 9. Herman Van Haver (Kastel), 10. G. De Cauwer (Kastel). Kategorie B - 52 deelnemers: 1. Gelijk: Jos Kloek en Herman V.D. Perre, 3. M. Michiels, 4. E. Lievens, 5. E. Van Audenaarde, 6. F. Truyens, 7, W. Jacobs, 8. A. Van Woensel, 9. Fr. V. Impe, 10. P. Vervliet. Kategorie C - 36 deelnemers: 1. Karei Alen, 2. Jos Carpentier, 3. L. De Boeck, 4. J. Caethoven, 5. August De Troetsel, 6. R. Lampaert, 7. R. Utsi, 8. D. Schuls, 9. Fr. V.D. Rijck, 10. L. Wilmssen. Duivensport te Moerzeke Maatschappij «De Verenigde Vrienden» lokaal Frans Ost, Kleinbroekstraat. In het Quiévrainverbond waren er 375 duiven en in het Noyonverbond werden er 568 ingetekend met dus samen 943 deelnemende duiven betekend. Voornaamste plaatselijke uitslagen: Van Riet-De Ridder: 4-5-10-12-30 (3e bonserie) Willy Vercauteren: 15-18-39-46 (2e bonserie) Henri Delcart: 28-32-45-48, Yvan Vermeulen: 1-18, Gustaaf Verberckmoes: 3-25, Jozef V.D. Branden 10-12 (2e serie 2A) Verhelst-De Vliegher: 13-40-61 (1e serie 3A), Ray mond Steveninck: 32-55, Pierre Pauwels: 33, Raymond Ver- helst: 43-47, Jozef De Donder: 48, Arthur Wuytack: 42-49, Albert Kockelkoren won de 1e sene 4A en de 2e serie 3A Verder waren er nog verschillende mooie prijzen voor André Van Haute, Maurits Peelman en Norbert Thierens. Dekoratlefeest ACV Moerzeke-Kastel viert het eeuwfeest van de syndikale beweging met een groot dekoratiefeest. Leden die in aanmer king komen voor een ereteken kunnen kontakt opnemen met het plaatselijk sekretariaat of met André Hermans, Tuinbouw- laan 14. Erpe-Mere Heemfeest VNJ te Mere Het VNJ van Aalst bestaat 25 jaar en viert dit jubileum samen met de afdeling Mere in het heem aan de Schoolstraat 48 te Mere. Voor hen is dit het tweede heemfeest dat plaats heeft op zaterdag 23 oogst met een optocht die vertrekt aan het Hof ten Dale om 14 uur. Om 15 u. is er de Eucharistieviering in het heem zelf waar zich ook de andere aktiviteiten afspelen Vanaf 17 uur is er volksdans, Breugeliaans eten, volksspelen, bloementombola, muziek en dans. Naar de avond toe heeft men een optreden van Jef Eibers voorzien. Tentoonstelling ACV Baasrode organiseert tijdens de septemberkermis een tentoonstelling met als tema «Waar werken de mensen van Baasrode?». De tentoonstelling heeft plaats in de bovenzaal van het vroegere gemeentehuis. Op jaarmarktdag wordt een ballonwedstrijd georganizeerd. Autozoektocht Zondag 31 augustus heeft de autozoektocht plaats in het kader van 100 jaar ACV. Tussen 12.00 en 14.30 uur kan men vertrekken aan het Sociaal Centrum op de Oude Vest. De inschrijvingsprijs bedraagt 100 fr. voor ACV leden en 200 fr voor niet-leden. De tocht verloopt langsheen rustige en landelij ke wegen. De prijsuitreiking heeft plaats om 19.00 uur in de zaal Trefpunt. Fietsen met Vakantiegenoegens Op zondag 31 augustus organizeert Vakantiegenoegens Sint- Gillis een fietstocht die het zomerseizoen afsluit. Men vertrekt om 14.00 uur aan de kerk. De bestemming is Appels-Veer en Berlare Broek. Via Zele wordt terug gekeerd naar de thuishaven. De afstand bedraagt 30 kilometer. R.V.A.-opleiding voor jonge werklozen De RVA organiseert van 1 september 1986 tot 24 januari 1987 opnieuw een 20 weken durende opleiding voor laaggeschoolde werkloze jongeren te Dendermonde. Het is een algemene kursus die 20 uur per week beslaat Ongeveer de helft van de tijd krijgen de cursisten een techni sche vorming (houtbewerken en elektriciteit) en tijdens de resterende uren wordt aandacht besteed aan rekenen, neder- lands en maatschappelijke vorming (solliciteren, wegwijs in formulieren en diensten, Jongeren (M/V), tussen 18 en 25 jaar, die enkel hun lager onderwijs afmaakten en ingeschreven zijn bij de RVA kunnen aan deze opleiding deelnemen. Ook de geïnteresseerden met een getuigschrift lager beroeps die langer dan één jaar stempe len komen iri aanmerking. De bedoeling van de opleiding is immers de deelnemers te Belsele. De twintigste Klokkenlappersfeesten v helpen zoeken naar een betrekking en/of hen voor te bereiden been. Een volle tent voor de playbackshow (Iv) Kruibeke Kookkursus Camilla De Kimpe is ook dit jaar waer gastvrouw voor de kookkursus ingericht door KWB-Bazel. ledereen die een vleugje kookkunst wil opdoen op woensdagavonden 1, 8, 15 en 22 oktober is welkom. Op vrijdag 31 oktober kan men dan voor de vrouw zijn opgedane kookkunst tonen. Inschrijven voor deze KWB-kursus kan bij P. Van de Water, Parklaan 45, Bazel. Naaikursus De Kruibeekse BGJG-afdeling start op 3 september e.k. een Verjaardagsgeschenk KWB Op 27 september is het artiestenduo Johan Verminnen en Tars Lootens te gast in «Ons Huis» te Lebbeke. Met hun programma «Zeilen ver van huis» vormen zij het verjaardagsgeschenk dat KWB Onze Lieve Vrouw zichzelf aanbiedt. Kaarten voor dit optreden zijn verkrijgbaar bij de bestuursleden van de KWB of in de Onze Lieve Vrouwstraat 13a te Lebbeke. De toegangsprijs bedraagt 100 fr. Heizijdefeesten Op zaterdag 23 augustus, vanaf 18u30 en op zondag 24 augustus, tussen 11u30 en 15 u., kan iedereen terecht in zaal «Heidehof» langs de Heizijdestraat te Lebbeke. In het kader van de «Heizijdefeesten» worden daar lekkere maaltijden, tegen demokratische prijzen geserveerd. Infomagazine Toneelkring Ommekaar pakt nu ook uit met een «Infomagazi ne». Zopas verscheen het eerste nummer van de eerste jaargang, met een boel informatie voor de Ommekaar-leden en -sympathisanten. Via dit infomagazine kwamen we aan de wet dat Ommekaar op zaterdag 30 en op zondag 31 augustus, tijdens de «Dorpsfees ten», dit jaar georganiseerd te Heizijde, vier opvoeringen verzorgt van «Het esbattiment van de appelboom», een heus wagenspel. Op zaterdag wordt de wagen bevolkt te 18u30, op zondag te 10u30 en tweemaal tussen 20 en 21u30. Wie niet de kans ziet één van de voorstellingen bij te wonen, kan dan nog terecht op kermismaandag 15 september, in de tuin van het gemeentehuis (toegang langs het dorpsplein), waar het wagenspel nog opgevoerd wordt te 20 u. en te 21 u30. Op de rolverdeling komen voor: Ann Colpaert, Els Van Nieuwenhuyze, Didier Bosman, Mare De Vlieger, Cornel Leunis, Lena De Mol, Hendrik De Leeuw, Marleen Chalmet. Mare De Vlieger regis seert. K.B.G.-feest De Kristelijke Bond van Gepensioneerden, verbond Dender- monde, viert feest in de oktoberhalle op donderdag 21 augus tus. Deze festiviteit gaat door onder het motto «Op weg naar de 11.000» en er worden ruim 2.500 leden verwacht voor een programma dat om 14 u. aanvangt met een eucharistieviering, geconcelebreerd door 15 priesters en opgeluisterd door een koor van 200 gepensioneerden. Verder is er vlaggewijding, koorzang, koffiepauze, dans, turnen, samenzang, plechtige bekroning van de ledenwerfaktie, en als apotheose het optre den van de kunstgroep Alkuone uit Aalst. De toespraak van de verbondsvoorzitter zal het feest afronden. Voordrachtkunste naar Bob De Leeuw staat in voor de presentatie. Mosselfestijn Op zaterdag 23 augustus vanaf 18 u. en op zondag 24 augustus vanaf 10 u. nodigt de Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia van Wieze uit op haar mosselfeesten in de muziekzaal en de tuin van het Wiezeplein. Mosselen en brochetten, met friet of brood, kosten respectievelijk 275 of 200 fr. De inrichters garanderen een verzorgde bediening in een gezellige landelijke sfeer. Op bedevaart De dienst Ziekenzorg van de Kristelijke Mutualiteit gaat bede vaarten naar «O.L.Vrouw Oostakker» op maandag 25 augus tus, met vertrek aan het Gildenhuis om 14 u. Om 15 u. is er eucharistieviering in de basiliek en een gebedstocht naar de grot, waarna verpoosd wordt in het «Boerenhof». Inschrijven bij de kernleden. K.A.V.-reis Tot 25 augustus kan ingeschreven worden voor de KAV-uitstap, die op dinsdag 9 september in het kader van het «Jaar van hel Bier» naar Alken-Kronenbourg ondernomen wordt Vertrek om 9 u. In de voormiddag is er oponthoud in domein «Hengelhoef» De busreis kost 220 fr, het eetmaal 330 fr. Groenten-, fruit- en bloemenekspo te Wieze Voor de vele leden van het Werk van den Akker van Wieze wordt het weekend van 30/31 augustus een hoogfeest. Tijdens deze tweedaagse worden immers in de turnzaal van het Ontmoetingscentrum aan de Schoolstraat de resultaten van hun tuintjes tentoongesteld. Voor deze gelegenheid werd een keurig programma op de affiche gebracht. Ekspo Naast de presentatie van de produkten uit de eigen hofkens, zijn er ook dia's daaromtrent te bezichtigen, tevens is er een dia montage over kaasbereiding op ambachtelijke wijze; enkele leden tonen zelfs de vruchten van hobby-werk, aanverwant met tuinieren. Tenslotte noteren we nog de verkoop per opbod van de tentoongestelde artikelen. De officiële opening heeft plaats op zaterdag 30 augustus om 17 u. Die dag is de ekspo voor het publiek open van 18 tot 20 u. Zondag kan men de tuinweelde nog eens bewonderen van 10 tot 12 u. en van 14 tot 20 u. Liefhebberskoers was internationaal De (13e) amateurswedstrijd die door veloklub «Herleving» op half-oogst aan zaal «Madeion» ingericht werd, kende een internationaal gepigmenteerd succes. Onder de 60 deelnemers waren immers een half dozijn Nederlanders, een Engelsman (Gary Moore) en een Australiër (Grant Raymond). Uitslag: 1. Rooms Guy (de 117 km in 2u46), 2. De Dobbelaere Johnny (op 10"), 3. Waytens Patrick (op 15"), 4. Pauwels Ronny, 5. Van de Voorde Patrick, 6. Van den Dries Arjan (NI.), 7. Van den Bossche Roger, 8. Van Pamel André, 9. Geerts Jan, 10, Van der Toorn Jacques (NI.), 11 Mettepenningen Ronny, 12. Van Elewijck Luc, 13. Chevalier Patrick, 14. Stijlemans Patrick, 15. Van Mol Luc, 16. Van Moerzeke Eric, 17. Wielandt Fabry, 18. Macharis Marc. Belsele. Massale belangstelling voor de - soms ludieke - proeven die onder de buurtbewoners werden georganiseerd tijdens liet KWB-Klokkenlappersfestival (dw)

De Voorpost | 1986 | | pagina 10