ALWEER EEN ZEGE VOOR FRANKÏ APERS i JIU JITSUKLUB HAMME BESTAAT ZES JAAR SANDRA VAN UYTVANGE STAPT OVER NAAR DE SENIORES VEERTIENDE VELDLOOP HELLESTRAAT - STEKENE DENDERMONDSE ZWEMKLUB EN JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN leslaagde zomersportkampen in sporthal Meulenbroek JAARLIJKS TIENKAMP IN HAMME JIUJITSU MOTORCROSS De Hamse Bujin-VTB-Jiu Jitsuklub bestaat reeds zes jaar. Ze is gegroeid uit de vorige Jiu-Jitsuklub die in Hamme bestond en eveneens haar trainingen organiseerde in zaai Den Bond in de Kapellestraat. Aanvankelijk werd door enkele leden een bestuur gekozen en een zelfstandige klub opgericht. Als federatie werd Euro-Budo gekozen. Vanaf 1985 is Euro-Budo zelf geintagreerd in de Vlaamse vechtsportassociatie, een federatie die door Bloso erkend is. Dit in de eerste kategorie die volgende gevechtsporten groepeert: jiu jitsu, judo, karate, aikido, kendo, worste len, enz. Talrijke aktiviteiten Als trainers van Jiu Jitsuklub Hammé fungeren Willy Wille, 2de dan jiu-jitsu en 1ste kyu judo, hulptrainers zijn P. Boel, 2de dan jiu jitsu en L. Averals, bruine gordel karate en 1ste dan jiu jitsu. Naast de regel matige trainingen, die plaats hebben elke dinsdag van 18.30 tot 20 u., elke donderdag van 19 tot 20.30 u. en elke zondagvoormiddag van 10 u. tot 11.30 u. nemen de leden van de klub eveneens deel aan de maandelijkse stages van de federatie. Voor de leraars en assistenten zijn er daarnaast nog afzonderlijke stages. Waar vroeger beoefenaars van Oos terse vechtsporten argwanend bekeken werden, ziet men nu een kentering in de goede zin, aldus trainer Wille. Vooral door demonstraties en wed strijden beginnen veel mensen deze sporten te waarderen. Door het huidige geweld, de talrijke aanrandingen en veel vuldige inbraken beginnen sommigen zich af te vragen of deze sport niet nuttig zou kun nen zijn om zich ten gepaste tijd te verdedigen. Volgens trainer Wille is het in de eerste plaats de bedoeling de leden een gezonde ontspanning te geven. Hierbij komen het af reageren van de dagelijkse spanningen, bewust zijn van eigen kunnen, het kweken van zelfvertrouwen en het respekt voor anderen. De Hamse jiu jitsuklub doet aan geen kom petitie. De trainingen zijn zo hard als men zelf wil. Zodat deze in feite niet voorbehou den zijn voor grote sportman nen. Iedereen kan immers bij ons terecht, stelde trainer Wil le, man of vrouw, jong en minder jong. De aansluitingskosten zijn tot het minimum beperkt. Voor een kimono betalen de nieuwe leden slechts 1.000 fr. Tevens een bedrag van 600 fr. voor een jaarlijkse ongevallenverze kering en een maandelijks lid geld van 200 fr. Nieuwe leden zijn steeds welkom. Voor aan sluiting of eventuele inlichtin gen kunnen belangstellenden steeds terecht bij trainer Willy Wille, Verbindingsstraat 31 te 9160 Hamme, telefoon 052/ 47.11.76. Binnenkort start Jiu Jitsu Hamme met een nieuwe initia- tiekursus van tien lessen in zaal Den Bond, Kapellestraat 1 te Hamme. Daar kan men met een kennis maken met de klub, het bestuur en de talrijke leden. P. Van Gendt Hoewel hy op 15 augustus door een valpartij werd uitgeschakeld heeft Frank Apers de MCB-wedstrijd in Rumbeke gewonnen. Voor de BLB-wedstrijd in Aalter moesten de organisato ren op het laatste moment een andere omloop uitstippelen in Ruislede, maar toch kon deze wedstrijd in de beste omstandigheden verlopen. Gian Franckaert werd op nieuw glansrijk winnaar bij de nationalen 250cc. Luc Van Clapdorp behaalde er een tweede plaats, terwijl Leslie Van Puyvelde en Lieven De Vijlder derde werden in de eindstand. Het voorbije seizoen van de Hamse judoklub Jitsu-kwai mag als uiterst suksesvol worden beschouwd. In diverse tornooien werden een groot aantal medailles behaald door de leden van Jitsu-Kwai. Klubsekretaris Eduard De Rechter maakte hiervan een korte samenvatting. Naast 19 overwinningen, werden 17 tweede plaatsen behaald en niet minder dan 32 derde plaatsen. Op provinciaal vlak prijkt Hamme met drie kampioenen en 5 vice-kampioenen slechts op de derde plaats. In het systeem van de Belgische judobond bracht dit met zich dat deze 9 madaillewinnaars gesleketeerd werden voor de kampioenschappen van het Vlaamse landsgedeelte. Voor de nationale kampioen schappen werden er eveneens 5 Hamse judokas geselek- teerd. Sandra Van Uytvange start dit dra Van Uytvanghe ook de seizoen by de seniores regionale titel. In de nationale Na de provinciale behaalde de kampioenschappen te Brussel aote Hamse judubeiofte San- werd ze slechts door een ATLETIEK scheidsrechterlijke beslissing van de nationale titel gehou den, na een evenwichtige en genietbare finale. Hieronder zetten we even haar prestaties op een rijtje: in 1979 3de in Clinge, in 1981 een 2de plaats te Hamme en Kapelle op den Bos, derde in Clinge. Zilver behaalde ze op de provinciale kampioenschappen te Dender- monde in 1983 met een derde plaats. In 1984 won ze het internationaal tornooi te Wil rijk en werd winnares te Nij- drop, Brussel, Temse en Zele, tweede te Gent. Vorig jaar werd het een eerste plaats te Temse, Aalter, Brussel, won de trofee van Vlaanderen, te Turnhout en het kampioen schap van Oost-Vlaanderemen vice-kampioen van België. Dit jaar boekte ze overwinningen te Koersel, Aalter en te Maas- mechelen. Meteen waagt San dra Van Uytvange de overgang naar de hoogste categorie bij de dames in de reeks seniores, waar ze Ingrid Bergmans en Godelieve Liekens vervoegt. Het bestuur van Jitsu-Kwai hoopt dat de Hamse belofte Sandra Van Uytvange na aan passing ook voor uitzonderlij ke prestaties kan zorgen en meteen Jitsu-Kwai Hamme nog grotere bekendheid geeft. V.G.P. eder jaar weer organiseert het portkomitee van de Helle- traat te Stekene een veldloop iet het doel een sportieve na- niddag te bewerkstelligen •jar jong en oud hun gading :annen vinden leeds voor de 14de maal bun- Jen wij onze krachten om op 14 september 1986 te 14.30 uur anze veldloop van start te kun- Traditioneel zyn de vakantiemaanden in zwemklub s de twaarste op het gebied van training omdat de jeugdkam- lioenschappen en de Belgische kampioenschappen voor bereid worden. Zwemklub Olympos wil ook van deze periode het hoogtepunt van het seizoen maken, niet omdat tr aspiraties zyn om titels te veroveren, maar om de jonge wemmers en zwemsters te leren trainen naar een bepaal- ie wedstrijd toe, om ze doelgericht te leren oefenen en om kontakt te brengen met kompetitie op hoog niveau. )e uitslagen op zichzelf van de vier moedige DZO-feden die eugdkampioenschappen wor- op de afspraak waren, en dus niet ervaren als van Alle prestaties zullen we niet itaal belang maar hebben afzonderlijk bespreken, maar ooral betekenis voor de Den- enkele resultaten mogen wel lermondse jeugd om te weten speciaal onderstreept: de goe- faar ze staat in de Belgische de zesde plaats van Nathalie wemwereld, welke de kwali- Van Hauwe in de 400 meter :iten zijn en wat de gebreken crawl met e vooral wat er te leren valt an de sportgenoten uit de gro- klubs. >e kampioenschappen zijn Vernimmen en Nancy Van us geen doel op zichzelf maar Hauwe in crawl. nen laten gaan. Alle Iooplusti- gen kunnen dan hun hartje ophalen op de terreinen gele gen in de Pastoor van Lierde- straat, het straatje rechtover de kerk van de parochie Helle straat. Inschrijven kan reeds vanaf 13.00 uur en de toegang tot het terrein voor symphati- santen en kijkers is geheel gratis. Hoewel bescheiden begonnen is deze organisatie uitgegroeid tot een vaste waarde in de veldloopwereld van het Waas land. Alle kategorieën komen aan bod en tot slot wordt tradi tiegetrouw ook een volkscross ingelegd. Voor elke loper is er een medaille of een waardevol le prijs tot aandenken aan de manifestatie weggelegd. Ook de niet-lopers komen aan hun trekken: naast de moge lijkheid tot het nuttigen van kleine versnaperingen is er te vens het optreden van een mu ziekkapel en het opstijgen van warme luchtballons vanop het terrein voorzien; één gratis luchtdoop wordt verloot onder de aanwezige toeschouwers. r goede 5.15 tijd. Een tiende en een elfde plaats voor Geert Van Gucht, de goede prestatie van Ann tn middel om te verbeteren, m beter te trainen, om meer aicht te krijgen in een plan- latige voorbereiding en te- prikkel om met over- Deze periode is echter voor deze atleten slechts een tussen stadium. Nu volgt nog een va kantietrainingskamp met de klub en in de loop van de liging te trainen tijdens de maanden september en okto- ikantiepriode. ber zullen dan zeker de welver- Is dusdanig werden het zeer diende resultaten volgen. Het eerzame wedstrijden in het 50 is niet goed voor jonge spor- ieter-bad van Seraing voor de ters om steeeds op topniveau Zwemmen. Natalie Van Hauwe pakte een ereplaats op de jeugdkampioenschap pen (foto Hermans) te moeten presteren,' maar het is evenmin goed om steeds in eenzelfde kringetje aan de slag te blijven zonder eens te kij ken wat er ergens anders ge beurt. Als dusdanig komen jeugdkampioenschappen één- Zwemmen. Ann Vernim men: beste resultaten komen in september (foto P. Hermans) maal per jaar goed op hun plaats tijdens de grote vakan tie. Wie hier komt, wie hier deelneemt legt de basis voor verdere goede resultaten in de loop van het jaar. 5PORT-IS-TOF AKTIE VAN B.L.O.S.O. IN HAMME te grote schoolvakantie werd weer op een sportieve nanier doorgebracht te Hamme! Niet minder dan 200 inderen van 6 tot 12 jaar kwamen er aan hun trekken in erschillende sportdisciplines. Nieuw, naast de klassieke alsporten, turnen, atletiek... waren tennis, kaatsen en wemmen. )p vrijdagnamiddag was er tot ot een kleine turndemonstra- e verzorgd door de allerklein- en. Vele ouders konden er an telgen bewonderen vanop 5 nieuwe tribunes, la afloop overhandigden Dhr te Graef F., Schepen van port en Dhr. Pieters A.. 'oorzitter van de gemeentelij- t sportraad, een herinne- sdiploma en een Bloso-me- le aan alle kinderen die celnamen. tek kregen zij een nieuwe tempel op hun Sport-Is-Tof van Bloso. De eerste ctjes werden reeds uitge teldDeze kinderen kunnen nu streven naar hun Bloso- handdoek en -sporttas. Nieuwe acties die daarvoor in aanmerking komen zijn: 1. De jaarlijkse tienkamp georganiseerd door de ge meentelijke sportraad op za terdag 23 augustus. 2\ De 12e internationale om loop 't Hoeksken op 31 au gustus. 3. De 15e driedaagse wuitens- marsen op 25, 26 en 27 sep tember. 4. Jeugdzaalvoetbal op woens dagnamiddag van 13u30 tot 14u30 vanaf 17 september (tot einde mei): gem. sporthal 6. Tennislessen vanaf 20 sep tember, telkens op zaterdag en zondagmorgen van 9 u. tot 10 u. (tot 25 april '87): gem. Sporthal. 7. Langlauf- en skiuitstappen (initiaties) in de Ardennen tij dens de kerstvakantie '86 (on der voorbehoud)e 8. De komende sportkampen (pasen '87, grote vakantie '87). Meer inlichtingen over dit en nog veel meer kan u bekomen op het sportsecretariaat in de gemeentelijke sporthal Meu lenbroek, lokaal 3, tel. 052- 47.63.74 U kan dan terecht bij de plaatselijke sportfunctiona rissen Greet en Chris. DEBUTANTEN 125 CC In de eerste reeks viel de start van Kenny Vertenten tegen. Hoewel hij vanuit de midden groep moest terugkomen, werd hij vijfde aan de streep. In de herneming beter gestart, liep het toch mis. In de tweede ronde viel hij en moest zich met een dertiende plaats tevre den stellen. Hij werd tiende in de eindstand. Ronny Heyrman, goed op tem po, reed geruime tijd als ze vende in de eerste reeks, maar technische problemen bezorg den hem een negende plaats. In de tweede reeks als tiende gestart, kwam hij geweldig op zetten naar de kopgroep toe. Ir zijn ijver beging hij echter een fout en werd achtste met een zevende plaats in de eind stand. Bij Ingmar Smet liep het gesmeerd. In de eerste ron-. de kwam hij terug van een vijftiende plaats en werd tien de en in de tweede reeks deed hij hetzelfde. In de eindstand werd hij elfde. Hoewel spijtig genoeg bij de start nooit voor aan, kon Patrick Van Vler- berghe remonteerde hij heel- wat voorgangers. In beide reeksen moest hij vertrekken van ongeveer een twintigste positie om tenslotte tweemaal elfde te worden, wat hem een twaalfde plaats opleverde in de eindstand. Patrick Bellon doet het al iets beter. Al moest ook hij van de laatste plaatsen te rugkomen toch werd hij zes tiende in de eerste en 21e in de tweede reeks met een 19e plaats in de rangschikking als gevolg. Nico Haeck was niet in de haak te Ruiselede. Hij ver trok zeer traag en dan is het op een snelle omloop moeilijk om voorflit te komen. Hij werd 22e en 19e met een 21e plaats in de eindstand. Gunter Maes tenslotte eindigde in beide reeksen als 28e en kreeg de zelfde plaats toebedeeld in de rangschikking. Hij reed nog maar een vijftal wedstrijden en kan reeds in het spoor blijven van de groep. Hij durft zich reeds in een duel te wagen om zijn plaats te verdedigen. JUNIORES 125 CC Het ging er hier weer hard aan toe. In de eerste reeks schoot Luc Van Clapdorp als eerste uit de startblokken, maar hij deed het zo snel in de eerste bocht dat hij aan de binnenzij de door Wibo en Van der Smissen werd gepasseerd. Bij een hoog tempo bleef hij met Van der Smissen strijden voor de tweede plaats, waarin hij slaagde en hij eindigde op 8 sekonden van Wibo. In de tweede reeks werd hij weer leider en bleef dat tot het einde, maar Wibo volgde op 4 sekonden, zodat die eindwin naar werd. Leslie Van Puyvel de kende minder geluk. In de eerste reeks niet zc best ge start, werd hij maar vierde en in de herneming viel hij na de start. Hij moest dan terugko men van twaalfde positie en ondanks het hoge tempo werd hij nog vierde. Dankzij een betere tijd werd hij derde in de eindstand. JUNIORES 250 CC Rond een twaalfde plaats was Peter Hemelaer in de eerste reeks vertrokken, maar half- wedstrijd viel hij en moest een achttal crossers voorbij laten. Hij werd uiteindelijk twaalfde. In de herneming werd hij elfde en kreeg een twaalfde positie in de klassering. Luc Hemelaer werd vijftiende in de eerste reeks en moest zich fel verde digen om in de tweede reeks zestiende te worden. Hij werd uiteindelijk 15e. Ondanks een hapering finishte Rudy Wuy- tack nog als 22e in de eerste reeks. In de herneming ging hij slecht van start, werd 24e en kreeg de 23e prijs in de eind stand. zijn topkonditie bevestigen. In de eerste reeks finishte hij als tweede, nadat hij van een tien de plaats was geremonteerd. Hij was de eerste 250cc-er. In de tweede serie kwam hij als achtste uit de start, rukte snel naar voren op en haalde alles uit zijn 250cc-Maicomachine. Aan de finish was hij als eerste kwartliter derde en won dus onbedreigd. De 500cc-ers heb ben wel raar opgekeken. Ron ny Volckerick had tegenslag in de eerste reeks. Enkele hape ringen voerden hem naar een twaalfde plaats. In de herne ming was zijn start nog lamen- tabeler, maar nu kon hij meer oprukken en werd opnieuw twaalfde. In de eindstand der 250cc-ers kreeg hij een zeven de plaats. Dirk Vereecken ver scheen opnieuw aan de start in Ruiselede en hield er een 15e en 18e plaats aan over. Als 250cc-er werd hij 9e en 13e, zodat hij nog 9e werd in de eindstand. Bij de 500cc-ers reed Herman Lenaerts opnieuw een sterke wedstrijd, al is hij misschien wat te «braaf» om zijn plaats te verdedigen in een duel. Hij finishte als vierde 500-er op de zevende plaats. In de tweede reeks kwam hij na de eerste ronde al ten val en moest fel achtervolgen om toch nog 14e te worden als vijfde 500cc-er. Hij werd vierde in het klasse ment. INTERS 250 CC Al eindigde Lieven De Vylder op een derde plaats, toch moest hij niet onderdoen voor zijn voorgangers Sep en Van Poel voorde. In de eerste reeks evolueerde Lieven geruime tijd op de eerste plaats, maar moest uiteindelijk toch die po sitie afstaan aan Sep. Hij werd mooi tweede. In de tweede reeks zat hij direkt als derde en kon tijdens de laatste ronden nog in het spoor komen van de twee leiders. INTERS 500 CC Peter Dhauwe zorgde weer voor een opvallende prestatie. In de eerste reeks werd hij tweede van een leiderskwintet, maar in de tweede reeks mis lukte zijn start. Alle plaatsen waren reeds in de eerste ron den verdeeld en Peter werd zesde met een vierde positie in de eindstand. In de eerste reeks reed Peter Dhanis een goede wedstrijd. Hij passeerde eerst als zevende en kreeg toen aansluiting met de kopgroep, zodat hij nog vijfde werd. In de herneming moest hij tevre den zijn met een twaalfde plaats en zo werd hij uiteinde lijk nog achtste. ZIJSPANNEN Onze zijspanrijders moesten het opnieuw zonder medailles stellen. In de eerste reeks na men Werner Lauwers en Do minique Maerten nochtans een goede start en eindigden op de zevende plaats. In de tweede serie werden ze achtste, zodat ze zesde werden op de eindta bel. Petrus De Cock enige we ken weggebleven wegens een kwetsuur van partner Luc Lan- duyt, verscheen opnieuw aan de start en werd achtste in de eerste reeks, in de tweede reeks tiende en negende in de eindstand Paul Van Osselaer en Luc Van Vlierberghe, fi nishten als twaalfde in de eer ste en maar als zeventiende in de tweede reeks, wat een twaalfde plaats werd in de af rekening. André Van den Bos sche en Herman Van Osselaer geraakten na de start in een chaos betrokken en moesten achtervolgen om toch nog ze ventiende te zijn in de eerste reeks. In de herneming werden ze dertiende en werden be loond met dezelfde plaats in de eindstand. Zijspanrijder De Neve met Guido De Cock, toer den in de eerste reeks lange tijd op een" twaalfde plaats rond, maar geraakten in de laatste ronden bij een hapering betrokken en werden achttien de. In de tweede reeks werden ze als vijftiende afgevlagd en waren zestiende in totaal. OLD TIMERS De oude machines werden in gedeeld in twee groepen. Een groep met machines van voor 1965 en de groep met jongere motoren. In de eerste groep kwam vader Albert Van Vlier berghe aan de start met een Matchless 1960. Hij geraakte in beide reeksen tot over de streep en werd twaalfde. In groep twee eindigde Karei Heirbaut in de eerste reeks op een derde plaats, maar startte niet meer in de tweede reeks. Ook Johan Rombaut ver scheen aan de startlijn, werd in groep twee derde en vierde en kreeg de derde plaats in de eindstand. Ook Luc Van Vlier berghe had een machine ge bouwd en kwam in de eind stand op een zevende plaats. BMB-WEDSTRIJD Pascal Baf behaalde op 15 au gustus in Mol een tweede plaats, nadat hij tweede en vierde was geworden in de reeksen. Op zondag in Hoeselt kreeg hij echter problemen. In de eerste reeks startte hij voor aan en moest strijden tegen De Plukker en Holvoet, maar een losgekomen karburator deed hem de strijd staken. De twee de serie werd door hem ge wonnen. Lieven Vercruysse was in Mol goed voor een derde en een zevende plaats en werd uiteindelijk vijfde. In Hoeselt werd hij reeds tijdens de trainingen door defekt uit geschakeld. Daardoor moest hij in de reeksen als laatste aan het starthekken komen en daarbij kwam nog dat in de eerste reeks zijn ketting afliep. In de herneming eindigde hij op een vierde plaats. Tony Hofman reed alleen in Hoe selt, waar hij samen met de inters-B de reeksen moest rij den. In de eerste reeks werd hij negende als vijfde nationaal en in de tweede reeks werd hij door rembreuk uitgeschakeld. Briek Schelfhout werd in Mol tijdens de eerste reeks uitge schakeld, maar werd toch nog achtste in de tweede reeks. Zondag in Hoeselt was hij eerst tiende, maar in de twee de reeks was zijn voorvork defekt en moest heelwat plaat sen prijsgeven. In de eindstand werd hij twaalfde. Nu zondag rijden de BMB- piloten in Orp-le-Grand en op zondag 31 augustus de Interna tionale Motocross van de Zandgroeven in Oosterzele met de internationalen aan de start. FRANKY APERS IN RUMBEKE Franky Apers heeft in Rumbe ke weer de zege behaald bij de inters 250cc. Hij was in beide reeksen goed gestart en bleef in strijd voor de eerste plaat sen, maar tegen het einde moest hij telkens de 500cc-ers hun zin laten doen. Hij finishte op een tweede en een derde plaats en werd eerste in de 250cc-klasse. Op vrijdag 15 oogst werd hij in de Fam-wed- strijd te Ouwegem in de eerste reeks bij een valpartij betrok ken, waardoor een drietal pilo ten over Frdnky reden. Hij kon de wedstrijd niet uitrijden. Ook in de tweede reeks kwam hij niet aan de start. Dit week end rijdt hij de voorlaatste proef van het kampioenschap in Zuidschoote, waarna de fi nale volgt op 14 september in Wielsbeke. MOTOCROSS BLB, WANNEGEM-LEDE Op zondag 24 augustus wordt voor de tweede keer de BLB- wedstrijd gereden in Wanne- gem-Lede. Dat was destijds een van de grote publiektrek- kers van de BMB. De omloop van het Vijverpark wordt nu op de BLB-kalender gezet. De vroegere motorklub met als aanvoerder de grootvader-zali ger van Tom en Jos De Vos, wordt nu opnieuw opgericht als M.C. De Voskens. Ze wil zich uitbouwen tot een der sterkste BLB-klubs. De omloop is een van de mooi ste van het BLB-circuit en be vat prachtige natuurlijke hin dernissen die het spektakel verhogen en borg staan voor veel spanning. De debutanten 125cc beginnen met de kam pioenschapsfinale met als be langrijkste kanshebbers Tom Verhulst, Andy Roegiers, Tom De Vos en Kenny Ver tenten. De juniores 125cc krij gen ook een proef voor het kampioenschap (de voorlaat ste) voorgeschoteld en verder komen alle kategorieën aan de start. Trainingen vanaf 8.45 u. en eerste start te 10.30 u. GRATIS ENTREE VOOR MERKENTROFEE Op 2 november wordt de mer- kentrofee opnieuw verreden in Moerbeke-Waas. De toegang is gratis. Het is een stunt van Walter Haentjens en zijn klub- bestuur om de motorcrosssport op een hoger niveau te brengen. Voorts is de BLB-kalender enigszins gewijzigd. De rest van het seizoen ziet eruit als- volgt: 24/8: Wannegem-Lede: Finale debutanten 125cc 31/8: Oudenburg-Roksem i.p.v. Strijpen, finale juniors 500cc 7/9: Horebeke: Finale juniors 125cc, nationalen 250/500cc 14/9 Moerbeke: i.p.v. Koeke- lare: Finale inters 250cc 21/9 Wachtebeke 875cc trofee 28/9 Strijpen i.p.v. Poeke 5/10: Ruiselede i.p.v. Roos- daal-Pamel 12/10: Sinaai-Waas 19/10: Maldegem i.p.v. Dik- kelvenne 26/10 Broechem-Ranst i.p.v. Wommelgem 2/11: Moerbeke-Waas Mer- kentrofee. D.H. NATIONALEN 250-500 CC Gian Franckaert kon nogmaals Boogschieten. In Belsele werd het gouden schuttersjubileum gevierd van Edgard De Bock. We zien hem met zijn echtgenote (Iv) Op zaterdag 23 augustus heeft op en rond het gemeentelijk speelplein, Kaaiplein te Ham- me, de jaarlijkse tienkamp plaats. Deze organisatie van de gemeentelijke sportraad geniet weer een grote belangstelling daar niet minder dan 10 ploe gen inschreven: 1Volksunie Hamme 2. Café De Goalkeeper 3. T.C. '78 (tennis) 4. Jitsu Kwai (judo) 5. Landelijke gilde St.-Anna 6. Club Porky's 7. White Star Wielstraat 8. Hamvoc (volleybal) 9. A.C. Hamme (atletiek) 10. Zwivoba (gezinssport) De aanvang is voorzien om 10 u. 's morgens en de prijsuitrei king zal gebeuren rond 18 u. Alle supporters worden op post verwacht!!! Boogschieten. Op het terrein van Kon. Sebastiaan Belsele werd Edgard De Bock gehuldigd wegens zijn gouden schuttersjubileum (Iv)

De Voorpost | 1986 | | pagina 23