MEUBELEN DEBA OPENT NIEUWE ZAAK De Voorpost - 12.9.1986 - 11 V.l.n.r.: mevr. Marie-Louise De Belie-Jeangout, de h. Reginald De Belie, mevr. Bea De Belie- Boënne, de h. Alfons De Belie, de h. Erik De Veirman en mevr. Christel De Veirman-De Belie. Op vrijdag 5 september waren heel wat genodigden aanwe zig op de opening van de nieuwe toonzaal van Deba Meubelen te Belsele, Lokersebaan 20. Wat ongeveer 35 jaar geleden begonnen is als «winkeltje van op de hoek» is nu uitgegroeid tot een zaak van meer dan 2.000 vierkante meter. Deba Meubelen bevindt zich nu vlak naast Meubel Shopping, zodat de klant in één keer een enorm assorti ment meubelen in alle prijsklassen wordt aangeboden. De nieuwe zaak, gelegen op de oude baan Antwerpen-Gent Is gemakkelijk bereikbaar, ook vla de E 17, afrit Waasmunster, bereikt men Deba Meubelen op 15 minuten vanuit Gent of Antwerpen. gespecialiseerd in meeneem- meubelen en aanbouwkeu- kens. De klanten die zelf hun meubelen meenemen en mon teren besparen 20%. Meubel Shopping brengt goedkopere meubelen voor de doe-het-zel- vers en voor de jeugd. De heer Alfons De Belie startte in 1950, samen met zijn echtgenote Mane-Louise Jeangout, Dèba Meubelen en samen hebben ze nog steeds de algemene leiding van de zaak. De heer Alfons De Belie is nog op ve lerlei gebieden aktief, vooral als voorzitter van het Verbond voor Oudheidkunde en Bo demonderzoek van Oost- Vlaanderen. De tien man tellend vakkundig en geschoold personeel heeft nog ware liefde voor het vak. Deze medewerkers zijn reeds Deba Meubelen wordt geleid geplaatst worden, door de h. Reginald De Belie, Deba Meubelen biedt ook een licenciaat toegepaste ekono- prachtige kollektie tapijten van mische wetenschappen en zijn Prado en Bic, zodat meubelen echtgenote Bea Boënne. Meu- en vloerbekleding samen kun- belen Deba is gespecialiseerd nen gekozen worden. Meubel in klassieke kwaliteitsmeube- Shopping wordt geleid door len en het betere moderne mevrouw Christel De Belie, design-meubel. De meubelen binnenhuisarchitekte, samen worden steeds gratis geleverd niet haar echtgenoot Erik De en kunnen door ervaren vaklui Veirman. Meubel Shopping is Publlrep DC Burgemeester De Vidts wenst de heer De Belie geluk met zijn nieuwe zaak. Lokersebaan 20, Belsele. Tel. 03/772.32.23. Klassieke en moderne designmeubelen. Tapijten Prado en Bic. Levering en plaatsing aan huis. Vrije toegang. Open op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 10 tot 12 en van 14 tot 19.30 uur. Op zaterdag van 10 tot 12 en van 14 tot 19.00 uur. Op zondag van 14 tot 19 uur. Op woensdag gesloten. Meubelen Deba op de Lokersebaan in Belsele. Mevrouw Bea De Belie-Boënne. De heer Reginald De Belio. Terwijl de ouders kiezen en keuren, kunnen de jongelui even verpozen in een speciaal voor hem ingerichte hoek. Deze clown is er niet altijd te zien, de kwaliteitsmeubelen wel! In het gezellig cafetaria kunnen de klanten rustig overleggen.

De Voorpost | 1986 | | pagina 11