EINDZEGES VOOR LIEVEN DE VYLDER EN LESLIE VAN PUYVELDE Al V.A. BAASRODE WINNAAR VAN MINIEMENTORNOOI IN BIERGHES JEI 3Pï BUV.A. BAASRODE cnoss TIP TOP ERAAN EN ZES OP ACHT Tip Top na 59 minuten toch op KASTEL R EN V: VICE-KAMPIOEN VAN BELGIE ERIC WUYTACK TEVREDEN MET VUF OVERWINNINGEN 22 - 3.10.1986 - De Voorpost KAATSEN IN BAASRODE S£M SCHIFTINGEN V.A. Baasrode - Steenkercque 7-0 V.A. Baasrode, een gekende en gewaardeerde naam voor de jeugdwerking in de kaats- wereld, krijgt uitnodigingen bij de vleet om aan gereno- meerde tornooien deel te ne men. Spelen tegen Waalse tegenstanders is bevorderlijk voor de spelkwaliteiten van de jonge spelers. In zijn eerste wedstrijd was Steenkerque een tegenstander, die vlug een zwak broertje scheen te zijn. Baasrode kon enkel al met zijn KAATSEN IN BAASRODE VA Baasrode organiseert ter gelegenheid van Broekkant- kermis 1986 een reeks kaatswedstrijden. Het programma ziet er als volgt uit: Op zondag 5 oktober 1986 10 u.: Miniemen Baasrode - Zele Durme Op zondag 12 oktober 1986 10 u.: Pupillen - VA Baasrode - Toekomst Buggenhout 14.15 u.: Junioren VA Baasrode - Toekomst Buggenhout. Op maandag 13 oktober 1986 14 u.: Senioren VA Baasrode - Pelote Opstal Al deze wedstrijden gaan door op het terrein, gelegen Broekantstraat. Kaatsliefhebbers op post. opslagen de tegenstander in de vernieling spelen. De V.A.- miniemen stevende regelrecht op een 7-0 overwinning af. HALVE FINALE V.A. Baasrode - Awienne 7-3 Baasrode kende een goede start in zijn tweede wedstrijd. Onder impuls van het keerderstrio Nobels, Claes en David kon het een 2-0 voor sprong nemen. Daarbij stop ten Curinckx en de jonge Joos alle ballen aan de koord. Joos en Verhulst waren twee pupil len die aantraden bij de minie men. Op de overmacht van de Oostvlamingen stond geen maat en via 3-1 en 5-2 werd het 6-3. Dank zij een kollektieve sterke prestatie van de ploeg werd de finale bereikt. Finale V.A. Baasrode - Soignies 7-4 Het door insiders als favoriet getipte Soignies moest het op nemen tegen Baasrode. V.A. Baasrode pakte uit met zeer harde opslagen, waartegen de Walen weinig verhaal hadden. Onder impuls van Kapitein Bart Claes en achterman Da vid, beiden verkeerden in een uitstekende vorm, werd een 2- 0 voorsprong genomen. Toen Nobels zich liet meesleuren door het enthousiasme van zijn medespelers verhoogde de voorsprong. Hoe verder de wedstrijd vorderde, hoe agres siever de overige spelers zich opstelden. Zo kreeg men een Curinckx te zien die nooit be ter speelde dan in dit tornooi. Samen met Joos wierpen ze zich letterlijk op elke bal. Met degelijk spel zorgde V.A. voor een sensationele 6-0 voor sprong. En dit tegen Soignies!!! Bij 0-6 werd Joos vervangen door de andere pupil Verhulst. Bij Soignies steeg het schaam- terood naar de wangen en het probeerde er wat aan te doen. Na enkele wanhoopspogingen geraakte het zelfs nog tot 6-4. De spanning steeg bij de Baas- roodse aanhang, maar dan ont bonden Claes en David hun duivels in het laatste spel. Da vid keerde als achterman twee formidabele ballen terug in het kamp van de tegenstrever en Claes maakte het spel af met zijn moordende opslagen tot op de achterlijn. Voor de zo veelste maal heeft V.A. Baas- uit dit supersterk zestal de bes te speler te halen. V.A. Baasrode - De Toe komst Buggenhout 13-5 De dag na het schitterend tor nooi en in het bijzonder de wedstrijd tegen Soignies, wer den de V.A. Miniemen uitge nodigd voor een lutte tegen de Toekomst Buggenhout in de dorpskom van Baasrode. Een ongenaakbaar Baasrode liep uit tot 2-0. Onder impuls van David en Claes geraakten de Baasrodenaars aan een riante voorsprong van 7-0. Na de rust werd Joos in de plaats van Nobels opgesteld. Voor Nobels was dit geen ver vanging wegens slecht spelen maar een op voorhand afge sproken wissel. Na die grote voorsprong wer den de teugels lichtjes gevierd en de Toekomst kon hierdoor enkele spelen ophalen. De Toekomst geraakte tot 10-4, nadien was Baasrode opnieuw in de running. Bij V.A. Baas rode bevestigden Curinckx en Verhulst hun prestatie van de vorige dag. «VBIESflr f Bay Kaatsen. Lindeken won tegen Moderne de finale van het Lebbeeks kampioenschap (gij PUPILLEN V.A. Baasrode - De Toe komst Buggenhout 10-4 Ter gelegenheid van Heirbaan- kermis, had de minivoetbal- ploeg (FC Meibos) een wed strijd tussen V.A. Baasrode en De Toekomst georganiseerd. V.A. Baasrode begon met de benjamins Cassiman en De Maesenaere en het liet de bes te pupillen Joos en Verhulst op de bank. V.A. geraakte het eerst op voorsprong (2-0) en de ruststand werd bereikt bij 5- 2. Opvallend was dat Cassiman zich goed geïntregeerd had in het V.A.-geheel. Na de rust kwamen Joos en Verhulst hun plaatsen op het terrein inne men. V.A. bleef zijn voor sprong verder opdrijven. Bij Toekomst werkte Vergauwen zich te pletter om enkele spe len op te halen. Maar de opsla gen van Verhulst en Joos in het bijzonder waren te sterk om hun ploeg in moeilijkheden te krijgen en de stand ging van fel 4 onmiddellijk naar 10-4. HULDE DER KAMPIOENEN Het gewest Aalst-Dendera, de huldigt de ondcrscheide__ ke kampioen per kategorie vut] het gewest op vrijdag 3 okt» ber te 20 uur, in de zaal Breit ghel, steenweg op Aalst 121 Moorsel. KAATSEN IN BAASRODE tornooi op zijn naam gebracht. RUDY DE CLERCQ ZORGT VOOR TRANSFERTPERIKELEN De wedstrijd tegen Soignies was één van de beste prestaties die de miniemen van V.A. Baasrode dit seizoen afgele verd hebben. Kaatsen. De organisatoren van het Lebbeekse kampioenschap (gb) De ambitieuze kaatsklub VA De Walen begrepen niet dat Baasrode was bijzonder aktief deze ploeg naast de titel had op de transfertmarkt. Verle- gegrepen in het gewest Aalst- den seizoen werd Heyndrickx Dendermonde. De jonge Joos weggehaald door Terjoden op werd daarbij nog uitgeroepen het ogenblik dat de betere spe- tot de beste speler van het Iers reeds van de markt waren tornooi met de daaraan ver- afgeschuimd. Daarom werd bonden trofee. De organisato- besloten de aanschaf van nieu- ren bekenden achteraf het heel we spelers een jaar uit te stel- moeilijk gehad te hebben om len. Omdat sekretaris en kapi B.L.B.-MOTOCROSS IN STRIJPEN-ZOTTEGEM Lieven De Vijlder reed zondag in de finalewedstrijd van de inters 250 cc een zeer sterke wedstrijd en behaalde een mooie zege. Leslie Van Puyvelde leverde in zijn laatste wedstrijd by de juniores 125 cc een geweldig gevecht en schreef dit seizoen de twintigste zege op zyn naam. Opnieuw ging een tweede plaats naar Kenny Vertenten, terwijl Eddy De Coster als bakkenist bij zijspanrijder Freddy Mallefroy derde werd. Franky Apers eindigde tweede in de M.C.B.-wedstryd. Nog voor zijn overgang naar de juniores probeerde Kenny Vertenten een overwinning te behalen. Het is hem bijna gelukt. Al was hij in de eerste reeks niet bij de eersten gestart, halfweg reed hij toch op een vijfde plaats. Een valpartij, vlak voor hem, sloeg hem terug naar zesde positie. Hij nam een snelle start in de tweede reeks, ging als eerste de bocht in, nam direkt voorsprong en won deze reeks met ruim verschil. In de eindstand werd hij tweede. Ronny Heyrman kwam, na een goede start in de eerste reeks, op de vierde plaats door. Na tien minuten wedstrijd beet hij in het zand en werd achtste. Ook in de tweede reeks startte hij goed en mengde zich in de strijd om de derde plaats. Uiteindelijk werd hij zesde en dat was ook zijn plaats in de eindstand. Voor een goede prestatie zorgde Ingmar Smet. In de eerste reeks geraakte hij als negende uit de start, werd zesde in de voorlaatste ronde, maar werd in de laatste ronde door Kenny Vertenten voorbij gestoken. Hij was zevende. Nog beter gestart in de tweede reeks, ging hij in de eerste ronde in de fout. Daardoor geraakte hij op de negende plaats verzeild en finishte als achtste, wat ook zijn plaats was in de eindrekening. Angelo Saman reed zich hier opnieuw in de kijker. In de eerste reeks was hij 22' na de start, viel in de eerste ronde en werd 30. Vandaar rukte hij naar de 13' plaats op in amper twaalf minuten tijd. De start verliep beter in de tweede reeks, maar opnieuw kende hij problemen, moest enkele plaatsen prijsgeven en werd elfde. In de eindstand was hij negende. Patrick Van Vlierberghe reed in de eerste reeks op een 18' plaats Er haperde echter iets na de derde ronde en hij werd 23*. In een drietal ronden kwam hij nadien nog de veertiende plaats bezetten en hield die tot de meet. In de tweede reeks werd hij twaalfde en in het eindklassement tiende. Ivan Robijn mocht een veel betere uitslag noteren dan gewoonlijk. Rond een 26' plaats uit de eerste bocht gekomen, kon hij enkele deelnemers remonteren en eindigde zestiende in de eerste reeks. Met een vijftiende plaats in de tweede reeks werd hij veertiende in de einduitslag. Gunther Maes werd eerst 28' en dan 24', wat erop wijst dat deze neofiet, die pas sinds zes weken meedraait, reeds veel heeft geleerd. Hij reed in de tweede serie zelfs lange tijd op de achttiende plaats. Twintigste zege voor Leslie Van Puyvelde In de eerste reeks was Leslie als derde uit de startblokken geschoten, werd tweede en reed na vier ronden aan de leiding om deze reeks onbedreigd op zijn naam te zetten. Hij vertrok als vierde in de tweede reeks, kwam na enkele ronden als tweede door en was toen al zeker van de overwinning. Vanaf zondag in Ruiselede rijdt hij bij de nationalen 250 cc met het nummer 103. Luc Van Clapdorp speelde snelstarter in de eerste reeks, maar pakte zijn bocht te groot, zodat hij als vijfde passeerde. In de eerste ronden liet hij niet zo'n goede indruk na, maar in de tweede helft van de koers herpakte hij zich en reed als tweede onder het spandoek. In de tweede serie deed hij het minder goed. Hij startte als derde, werd vijfde, maar in de laatste ronde toen hij als vierde voorbij reed kwam hij ten val, werd aangereden en eindigde als vijfde. Hij was vierde in de finale afrekening. Pascal Stremersch reed in de eerste reeks als achtste voorbij. Er haperde echter iets en hij werd elfde. Ook in de herneming was hij elfde, zodat hij een logische elfde plaats kreeg in de eindstand Juniores 250 cc Peter Hemelaer startte in de eerste reeks als zevende, werd later vijfde, maar viel in de laatste ronde en werd tiende. In de tweede reeks ging het beter. Hij kwam van een zesde naar een tweede plaats en werd zesde in de eindstand. Geert Bruggeman kende niet veel geluk. Hij reed in de laatste ronde van de eerste reeks als zesde voorbij maar viel en werd pas elfde. In de tweede reeks werd hij vlak na de start door problemen uitgeschakeld. Rudy Wuytack haalde in de eerste reeks een 25' plaats, maar in de herneming ging het beter. Hij werd 22' en dat was ook zijn plaats in de eindstand. Nationalen Gian Franckaert werd in de eerste reeks al na enkele ronden uitgeschakeld. In de tweede reeks kwam hij als eerste door maar verdween door moeilijkheden opnieuw uit de wedstrijd. Nu zondag komt Gian bij de internationalen aan de start. Ronny Volckerik reed wel een verdienstelijke cross, maar moest steeds van te ver komen. In de eerste reeks passeerde hij na een hapering als 23' en werd nog dertiende. Ook in de tweede reeks rukte hij van helemaal achteraan naar de zestiende plaats op en werd negende in de eindstand van de 250 cc-ers. Herman Lenaerts deed het ook niet schitterend bij de 500 cc-ers. Door verschillende problemen werd hij 17' en 18' en hij was uiteindelijk negende 500 cc-er. Internationalen Lieven De Vijlder was in de finale der inters 250 cc de snelste. In de eerste reeks was Van Poelvoorde als eerste uit de start gekomen, maar Lieven nam snel het kommando over en liet zich niet meer bedreigen. In de tweede reeks schoot Van Poelvoorde opnieuw als eerste uit de start. Na vier ronden was Lieven eerste, maar hij werd in de laatste ronden nog fel bedreigd door Kees Sep, maakte een slippertje en werd tweede. Toch was dit voldoende om de eindzege vast te leggen Van Poelvoorde is de nieuwe kampioen 250 cc bij de inters. Kees Sep werd tweede en Lieven De Vijlder derde. To Van de Walle startte in de eerste reeks als negende, maar door enkele rijfouten verloor hij terrein en werd dertiende. De tweede serie verliep beter. Hij bezette een zevende plaats en hield die tot de eindmeet. In de eindstand werd hij negende. Franky Van Clapdorp geraakte in de eerste reeks pas als vijftiende uit de start. Hij werkte zich toch nog goed naar de zevende plaats. In de tweede reeks moest hij stoppen wegens kwetsuur aan dé knie. Bij de 500 cc-ers was Peter Dhauwe tijdens de eerste reeks voortdurend in de strijd betrokken voor de derde plaats. Een vijftal minuten voor het einde maakte hij kennis met moeder aarde en was nog zesde. In de tweede reeks reed hij een vierde stek en werd vierde in de eindbalans. Ronny Vercauteren, in beide reeksen als twaalfde van start, werd tweemaal elfde en kreeg een twaalfde plaats in totaal. Zijspannen Eddy De Coster en zijspanrijder Mallefroy namen in de eerste reeks een goede start en stonden hun tweede plaats niet meer af. In de tweede reeks startten ze als achtste. Ze reden stent haar een vierde plaats toe en werden nog derde in de eindstand. Ook Petrus De Cock en Luc Landuyt reden een opgemerkte wedstrijd. In de eerste reeks bij de laatsten uit de start gekomen, rukten ze op r de vijfde plaats. Na de tein Frangois Claes dit jaar definitief zijn kaatsloopbaan afsluit, werd in de schoot van de klub beslist een laatste maal in gewaardeerde spelers te in vesteren. Nadien moeten de eigen opkomende jeugdspelers bij machte zjn de open komen de gaten te vullen. Als eerste werd de bij Zele Durmen vrijgekomen Wil- laerts aangetrokken. Deze spe- w Ier was voor hij met Zele Dur- men uitkwam, eigendom van Kaatsen. Rudy De Clercq V.A. Baasrode. Het*"*- 17 ■*- 1 Z0E maai»: - he: issinj sta» Bij Adec Baasrode kwam Dirk Een echte klubspeler, met zo'ij Goossens vrij, die in een ruil kwaliteiten, die meermaa met de van Merchtem geko- matchwinnaar was voor I men De Rijck werd betrok- team, heeft door zijn beslissu,, ken. Op de valreep werd een grote aderlating gelaten. Goossens bereid gevonden Het bestuur heeft dan ook be voor V.A. Baasrode te teke- sloten de wens van De Clerq nen. Deze twee aanwinsten be- in te willigen en open te sta* tekenen een gevoelige verster- voor een transfert. Geïntere king voor V.A. Baasrode, dat seerden kunnen altijd terecl met deze versterking een greep bij de sekretaris van de clubj I zal doen naar de titel in bevor- Frangois Claes. dering van het gewest Aalst- Voor Frangois Cassiman, die Tijdens Dendermonde. eveneens het bestuur op dt numm( Omdat de transfertpolitiek van hoogte had gebracht zijn akb-j »,im het klubbestuur niet naar de viteiten stop te zetten wegen; zin was van Rudy De Clercq familiale omstandigheden 8 e& heeft hij zijn uitrusting binnen- werd een regeling getroffen zq.)maakti gebracht en hij wenst niet lan- dat hij verder de trainingen afstan( ger voor V.A. Baasrode uit te kan blijven volgen en alsdu» Bii hel komen. In de V.A.-middens is danig kompetitief kan aap LLidt dit besluit van De Clercq hard treden, aangekomen. R.F. V.A. Baasrode. Het zijn goeie van V.A. Baasrode eaf ont- geesten die terugkeren. slag (arch) SPORTVERBOND WAASLAND - EERSTE AFDELING FC TIP TOP ST. GILLIS-WAAS - FC SPORT DENDERMONDE 1-3 gelijke hoogte komen. Een ho- Op het zo goed als onbespeel- ge bal werd door Willems met bare veld, doorploegd door de hand meegenomen en voor- traktorsporen; probeerde FC bij doelman Van de Wiele ge- Sport toch om er voetballend stuurd: 1-1 uil tc komen. Verder dan een De Denderzonen werden schot van Jaspaert via een opeens klaar wakker en via verdedigende voet in hoek- Van Heek, Kindermans en Jas- of hitte, met een knipoogje De Wilde, Van den Eynde - en ®en k'ein kansje paert gingen op zoek naar een naar de weergoden dus, werd Van Duysen, Vermachelen, voor kwam hct 'n het nieuw winstbrengend doel- tijdens het weekend van 27 en De Decker en Aubroeck eerste halfuur zeker niet. Aan punt. Toch moesten ze wach- 28 september het laatste luik Nu het doek definitief over het overzijde daarentegen ten tot twintig minuten voor van het kampioenschap van kaatsseizoen 1986 gevallen is, moest doelman Van de Wiele het einde. Jacobs was diep in Belgie Lagere II afgewerkt. kunnen de etentjes, vieringen 8ePast uitkomen na een mis- de thuisverdediging doorge- «»-•- i_ verstand IlICCI-n Walrarvenc rn Ar ,6. KAATSEN IN KASTEL KAMPIOENSCHAP VAN BELGIE LAGERE C In ideale weersomstandighe- bels - Coppens en voor de den, zonder wind, stof, regen spelers De Bock, De Clercq. of hitlp m.f U/IN. \rjT- 1 hij me< kan: Hij get cluk I 'ormen oppels .en rei liver ficheli herneming werden ze vijfde en Welar en Kastel, duidelijk de en ontvangsten beginnen. Kas- yfrstand tussen Walraevens en drongen, maar kon enkel in turco kevie „ie.-..-. j;. ..inVan der Straften ze stonden vierde in het eindklassement. André Van den Bossche en Herman Van Osselaer startten zeer slecht in de eerste reeks en passeerden na één ronde als 21', toch finishten ze als tiende. In de tweede reeks beter gestart, reden ze voorbij als achtste, maar ze werden teruggeslagen naar de dertiende plaats en werden twaalfde in de eindstand. Gino De Cock moest in de eerste reeks van een laatste plaats terugkomen en eindigde nog als vijftiende. In de herneming liep het mis. Gino viel en het span liep veel achterstand op. Ze werden negentiende en zestiende in de eindafrekening. Valère Van Laere verdween uit de eerste serie en was zestiende in de tweede. Andere wedstrijden Pascal Bal reed in deB.M.B - wedstrijd te Rixensart in- ploegverband voor de trofee der Negen Provinciën der inters, waar hij ingeschakeld werd in de ploeg van West- Vlaanderen. De ploeg behaalde in de tijdrit een vierde plaats. In de andere reeksen werd Pascal 23', 22* en 15'op 35 vertrekkers. Uiteindelijk kreeg hij een 18* plaats. Franky Apers reed de M.C.B.- wedstrijd in Escn en eindigde als tweede. In beide reeksen was hij derde als eerste en tweede 250 cc-er. In de eindstand moest hij het afleggen tegen Van Luchene die in de tweede reeks voor hem was. Programma Aanstaande zondag rijden de B.L.B -piloten hun wedstrijd in Ruiselcde-Poeke. In alle kategorieën zijn er promotiewedstrijden, zodat er enkele verrassingen zouden kunnen genoteerd worden. ■--■■j" - "Mi.1u15.1m izvgiimi.il. iva»- twee beste ploegen in dit tor- tel Rap en Vlug is opnieuw een yan Straeten. nsv»; A- 11Na 4T minuten v nooi voor de hoogste titels, kampioen rijker, wonnen zowel zaterdag als zondag elk hun wedstrijd en ""slagen konsolideerden hun 'eeds in- Zaterdag 27 september genomen posities, zodat Welar Rhisnes - Welar Kampioen van België werd. Tangissart - Kastel Kastel met veruit de beste Zondag 28 september ploeg in dit tornooi, legde ver- Kastel - Rhisnes diend beslag op de tweede Welar - Tangissar plaats enjcreeg meteen de titel Eindrangschikking van vice-kampioen mee. Een Welar (Henegouwen) groot sukses en een verdiende 2. Kastel (Vlaanderen) beloning voor de inzet van het 3- Rhisnes (Names) ploegleiderstrio De Beer - No- 4- Tangissart (Brabant) ingooi afdwingen. Hij wierp 5.' en da loog 1 it Be )ourd; !hatea 'ïerzoi Jenis lourge ilaatse )e «1 ;ende 127' 115: 12' d 14 Na 43 minuten viel het ope- snel in de richting van Dauwe, mngsdoelpunt. Via P. Van de de bal werd afgeweerd in de Wiele kwam de bal bij Kinder- voeten van speler-trainer Kin- r'e mans terecht, een perfekte dermans en met een perfekte van'l 10-15 pass in de loop van Dauwe en lob verdween de bal in de ï83 d- 9-15 deze verschalkte de thuispor- verste hoek: 1-2 tier Dit was meteen het eerste De thuisploeg stuurde een 15-13 doelpunt van de topschutter mannetje meer vooruit en dat van vorig seizoen: 0-1. werd afgestraft op twee minu- I Na de pauze begon Tip Top de tcn van het einde. Van Hecke 15 gasten terug te dringen op speelde Kindermans vrij, een 10 zoek naar de gelijkmaker. Na- iaag schot en de lokale doel- 8 dat reeds tweemaal een goed man was opnieuw geklopt: 1-3. 3 schot over was gevlogen; kon j R len di •ruycl WIELRENNEN In St.-Gillis-Waas behaalde tot de finish kon behouden. De amateur uit Puivelde is te vreden over het seizoen. In St.-Gillis-Waas werd ik 1 twee van de zestien af te leg- ders in ons gezelschap. Ik moet zeggen dat de verstandhouding gen ronden lid van een leiders- bijzonder goed was. Dat was c w <Het is de eerste keer dat ik op groep die veertien renners ver- trouwens de reden waardoor Ene Wuytack voor een paar één jaar vijf overwinningen be- enigde. Op een ogenblik dat we tot het einde buiten schot dagen een vijfde seizoenzege. haal. Vong seizoen waren het tien achtervolgers dreigden zijn gebleven. Bij het ingaan Anderhalve kilometer voor de er vier. Ik eindigde dertig keer aan te sluiten ben ik weg ge- van de finale heb ik eeDooed streep rakte hy zich los, sloeg binnen de vijf. Dat is zeker sprongen in het gezelschap van om alleen voorop te geraken, i!?; 6,'.- i,1C iPÜi l.e" P dat 20 Guido Haentjcs. Enige tijd la- Die vrijheid werd mij niet ge- hij, zij het niet zonder moeite, ieder jaar te kunnen doen. ter kregen we drie Nederlan- gund. Een tweede keer bleek later dan de goede keer te zijn.» Vorige zondag in Nieuwker- ken-Waas viel het voor Eric Wuytack niet zo best mee. «Nadat ik in een put was gere den en een wiel moest vervan gen, kwam ik later door de gladheid van het wegdek ten val. Ik staakte de strijd». Komende zaterdag start de Puiveldenaar in Deurne en maandag wijkt hij uit naar het naburige Stekene. In tegen stelling met vorige winter, toen hij niet eens in drie maanden de fiets besteeg, is het thans de bedoeling om geregeld in het veld aktief te zijn en aan een paar wedstrijden deel te ne men om volgend seizoen een flinke start te kunnen nemen. Wielrennen. De Belgische Australiër Peiper behaalde de zege in de Grote Prijs Raymond D.H. Impanis en kreeg de trofee van Impanis zelf (dw) Te H. "Villy 'roei jVan [Van 1 Nerm [Van pen si Cel V P'. 11' PP d png r M pech n de Prijs Irie pand net c 'an i >p di aert. iehri )c tvyaai «de ïeyti

De Voorpost | 1986 | | pagina 22