OVERZICHT VOLLEYBALKOMPETITIE HEREN OVERZICHT DAMES VOLLEYBALKOMPETITIE SNUFFEL VANAF DE TWEEDE SET li8l» E« üt, l SOOSSÖJ HMTV mc5 -ast» tl wt iSSÖSSfW t wikt 3« ttwifl VOLLEYBAL 5 - 3.10.1986 - De Voorpost Ere-Afdeling Ibis Kort rijk 3 Vitesse Kruibeke 1 (15-8, 13-15, 15-10, 15-9) De Oostvlaamse ploeg bood meer dan doordeweeks weer werk, waarbij de ploeg van coach Erwin Croes niet heeft ontgoocheld. De eerste set was wel het ge makkelijkst voor de thuis ploeg. De bezoekers, gestart zonder Majewski, hadden af te rekenen met plankenkoorts. Ibis kon vlot uitlopen, maar de schade werd door Vitesse be perkt met een paar goede bloks van Croes en De Moor en de krachtig uithalende Guy De Beer. Bij een 11-8 stand kon Kortrijk met een aanvals golf van Jan Vangheluwe in één ruk uitmaken. Vanaf de tweede set kregen we een ander Vitesse te zien. Zelf verzekerde en nog krachtiger dan ooit. Jacques Verhaeghe scoorde punten aan de lopende band. Wanneer Van de Velde en Guy De Beer een handje toestaken, kwam Vitesse alras aan een 7-13 voorsprong. In de eindfase begon Ben Croes in tweede hand aan te vallen en er kwam sfeer in de zaal. Jan Vangheluwe zorgde voor de Kortrijkse terugkeer van 8-14 naar 13-14. Kruibeke had ne gen setballen nodig vooraleer de setstand in evenwicht kwam. In de derde set (trouwens de meest spannende) was de wed strijd gelijkopgaand tot 10-10. Een mislukte wissel van de bezoekende coach: Defour er uit en de Pool Majewski met drie receptiefouten en twee outballen zorgde ervoor dat Ibis met 2-1 voorkwam. De vierde set was er één voor Krotrijk. Intelligente Sayol kreeg de ballen feilloos toege speeld door Luc Beke en Jan Vangheluwe rondde ze af. Een goed spelend Vitesse mocht met opgeheven hoofd het ter rein verlaten. Het was op een waardige landskampioen ge botst, die ondanks de weinige oefenwedstrijden reeds aardig op peil drijft. Eerste nationale Anderlecht 3 Juvenes Zele 1 (15-12, 15-8, 10-15, 15-10) In de eerste set kwam de thuis ploeg vrij snel voor met 9-2 en dit vooral dankzij de puike spelverdeling van Anderlecht- trainer Iwaniak. De Maes- schalck bracht Zele opnieuw langszij bij 13-12. Juvenes kon echter niet doorzetten. Tijdens de tweede set was de weerstand van Zele minimaal en de thuisploeg kende geen problemen. Zele tapte in de derde set uit een ander vaatje. Onder im puls van Etienne De Buck kon Juvenes gelijke tred houden tot 6-6, waarna de Oostvlamin gen uit hun krammen schoten en uitmaakten. In de vierde set zorgde een goed sluitend blok van de thuisploeg ervoor dat Zele op een 11-5 achterstand werd ge plaatst. Een nooit versagend Zele kwam bij 13-10 nog even terug maar de inbreng van de Hongaar Henberger bij An derlecht was fataal voor de bezoekers. Eerste Landelijke Rapid St. Niklaas 3 Assa Moeskroen 0 (15-9, 15-10 en 15-6) Rapid St.-Niklaas zag op tegen deze ontmoeting. De gevrees de reputatie van de grensjon- gens die tevens beschikken over een klasrijke Pool Kur- tion, was er de oorzaak van dat St. Niklaas met benepen hart de wedstrijd had voorbereid. De afwezigheid van de Pool op Rapid verzwakte de bezoe kers. Rapid ving de wedstrijd aan in volle koncentratie en enkel in de eerste set kon Moeskroen voor geldig weerwerk zorgen. In de tweede set konden de bezoekers scoren door de ver minderde agressiviteit van de Rapidspelers. In de derde set speelde de thuisploeg op een hoog niveau met Lieven De Roo (terug na duimbreuk) in de meest opge merkte rol. Goede kollektieve prestatie. Derde Landelijke Steendorp 3 St.-Jozef-Mortsel 0 (17-15, 15-3, 15-1). Een onzekere thuisploeg deed zichzelf bijna de das om in de eerste set. Na een gelijkop gaand begin konden de bezoe kers uitlopen tot 8-12. Steen dorp replikeerde en het kon in één ruk naar 14-13, twee set- ballen werden echter niet be nut, waarna de bezoekers op hun beurt bij 14-15 de drie in handen gekregen setballen on benut lieten. Steendorp rond de oververdiend de set zege vierend af. Na deze suksesvolle start van de wedstrijd was er vanaf de tweede set geen sprake meer van een duel. De bezoekers konden niets inbrengen tegen het spel van de thuisploeg. De achttienjarige Tom Speleman en zijn maats zorgden voor een probleemloze zege. Eerste Provinciale Oltisj Bazel 3 V.C. Elversele 0 (15-4, 15-1, 15-8). De thuisploeg, die vorige week een droge 0-3 nederlaag te slik ken kreeg, heeft zich aardig herpakt tegen de nieuwkomers in eerste provinciale. Elversele ondervindt aan dan lijve dat in een reeks hoger uit een ander vaatje moet getapt worden. De bezoekers waren niet bij mach te een vuist te maken en voor weerwerk te zorgen. In de der de set kon Elversele gebruik maken van de verslapte kon centratie van de Oltisjploeg om bij 6-8 op voorsprong te komen. Maar een sterk uitpak kend Bazel, in het tweede ge deelte van de set, was niet te stoppen. Joris Van de Baere was aanvallend in zijn dagje. V.B.K. Beveren Destelbergen Volleybal. Johan Mal/liet van Blauwe Hoek smasht over het net (vh) (15-2, 12-15, 15-5, 16-18 en 12- 15) Beveren kende in de vierde set heelwat tegenslag. Nadat in de eerste en de derde set gemak kelijk de maat van de tegen stander werd genomen, moest de tweede set aan de bezoe kers gelaten worden. In de fameuse vierde set knakte de weerstand van de Beverse spe lers. Beveren kwam bij 14-10 aan een eerste wedstrijdbal. Niet minder dan vijftien matchballen werden onbenut gelaten. Zodat er een vijfde set aan te pas moest komen om de beslissing te forceren. In deze vijfde set werd bij een 6-8 stand gewisseld en Beveren kon een 12-10 jjporsprong niet verzilveren. Tweede Provinciale A Melvoc Melsele 3 Kon takt Temse 2 15-5, 12-15, 10-15, 15-10, (5-9) In de eerste set geraakte Kontakt gemakkelijk aan een 0-5 voorsprong en leek het een gemakkelijk klus te worden. De motor stokte en de thuisploeg won. Tij dens de tweede en derae set kwam de bezoekende ploeg op dreef en won ver diend. Hierdoor kwam het met 1-2 voor. De bezoekers gingen op hun elan verder Ere-afdeling V.C. Temse - Eupen 3-1 (15-3, 7-15 en 15-7) Ondanks het feit dat Godel Melis definitief met het volley bal kapte, zat ze toch op de spelersbank van Temse. Zij nam de coaching waar in de plaats van Hugo Huybrechts, wier kaart nog niet in orde was. Niet alleen de coachingskaart van Huybrechts, maar ook de spelerskaart van Petra Van Glabeke was nog niet toegeko men, zodat men haar niet kon opstellen. Een erg gemotiveerd Temse kon in de eerste set zijn tegen stander overtroeven en met duidelijke cijfers winnen. Tijdens de tweede set haperde de receptie bij de thuisspeel- sters, zodat de aanvalsters niet aan de bak kwamen. Deze mis sers waren er de oorzaak van dat Eupen op gelijke hoogte geraakte in de setstanden. Na de sisser in de tweede set hervond Temse het goede rit me en het won vrij probleem loos de twee volgende sets en de wedstrijd. Tweede landelijke Juvenes Zele - Schelle 0-3 (7-15, 4-15 en 7-15) Van een wedstrijd was er nau welijks sprake. Zele dat het nog altijd moet stellen zonder Trui Van Severen, kon tegen een gestalterijker Schelle niet veel inbrengen. In de eerste set kon men tot 6-6 gelijke tred houden, maar daarna was het klassementsverschil duidelijk merkbaar. De overgang naar de landelijke reeksen kan Zele duidelijk nog niet aan en hope lijk. Asterix Kieldrecht - Zuun 3-0 (15-3, 15-5 en 15-4) De thuisploeg moest niet tot het uiterste gaan om een zwak en teleurstellend Zuun in min der dan een uur huiswaarts te zenden. Op geen enkel ogen blik kon er sprake zijn van een wedstrijd. Deze wedstrijd is dan ook geen waardemeter en de Asterix-meisjes hielden een aanvalsoefening. Sinda St.-Niklaas - Menen 3-1 (10-15, 15-6, 15-6 en 15-4) De Sinda-meisjes lieten de eer ste set op onbegrijpelijke wijze uit handen gaan. St.-Niklaas was duidelijk de meerdere van zijn tegenstander. Menen werd overspeeld en verloor het noorden Vanaf de tweede set weinig of geen tegenstand voor Sinda. Derde provinciale V.K. Aalst - Merelbeke 3-0 (15-3, 15-5 en 15-1) V.K. Aalst ondervond in deze tweede wedstrijd (zoals in de eerste) geen tegenstand. In minder dan vijfenveertig minu ten klaarden de Aalsterse meisjes de klus door met een demonstratie aan opslagen de tegenstander te laten af druipen. Ondanks de geringe weerstand van Merelbeke, stond Regine Hofman erop haar basiszes op het terrein te houden om hen klaar te stomen voor zwaarde re opdrachten. Vierde provinciale Delta Eksaarde - V.C. Buggenhout 1-3 (14-16, 15-9, 4-15 en 15-17) De reservewedstrijd werd door de thuisploeg gewonnen met 2- 1. De hoofdwedstrijd was er eentje, die slecht was voor hartlijders en nagelbijters. Sinds de aanwerving van Julien De Saegher (door Buggen hout) heeft de ploeg aan erva ring gewonnen. Verleden sei zoen stond Buggenhout op het einde met één zege op het aktief en nu staat het er reeds met één overwinning. De eerste set was gelijkop gaand tot een 6-6 stand. De thuisploeg kon via 10-6 bij 13-8 een maximale voorsprong ne men. Na acht rotaties was de score 14-13 en na tweeënveer tig minuten konden de bezoek sters zegevierend besluiten. In de beginfase van de tweede set kwam Buggenhout er niet bij te pas. De Deltameisjes konden een 7-1 voorsprong uitbouwen, maar moesten na dien toezien hoe de Buggen- houtse meisjes via 7-7 en 9-9 op gelijke hoogte kwamen. Bij de opslagbeurt van de lokale Fruitier werd de bezoekende receptie in gebreke gevonden met setverlies als gevolg. Tij dens de derde set kon Buggen hout met Nancy Dierickx een 0-5 kloof slaan. Eens een 1-8 voorsprong was genomen, gin gen de bezoeksters door en ze zorgden voor een verdiende 1- 2 stand. De vierde set was er één vol suspens. Na een gelij kopgaand begin, via 3-3 en 7-7, kon Buggenhout een 9-13 voorsprong nemen. Eksaarde kwam terug tot 13-13 en ge raakte bij 15-14 aan een eerste setbal. In de eindfase hadden beide ploegen afwisselend set bal of matchbal in handen. Bij de bezoekende ploeg man gelt het nog aan maturiteit, niettegenstaande de vorde ringen van de speelsters. Aan vallend was de negentienjarige Nancy Dierickx de betere in de ploeg. Hoewel Eksaarde over een betere ploeg beschikt dan Juvenes Zele, waartegen werd verloren, knoopte Buggenhout aan met een zege. Derde provinciale B Kangoeroes Aalst leeuwerik Lede 3-0 (15-10, 15-8, 15-7) De dames van Kangoeroes Aalst geven niet af! Vorige zaterdag, 27 septem ber, speelde Kangoeroes Aalst, de derde wedstrijd van het seizoen en het was ook de derde overwinning. Deze-maal nog beter dan de twee vorige wedstrijden, want nu werd ge wonnen met 3-0. Kangoeroes was ervan over tuigd de buren uit Lede van repliek te kunnen dienen en ze zelfs duidelijk te kunnen ver slaan. Dit is dan ook gebeurd. Alleen de eerste set kon Lede wat weerwerk bieden, veel was het niet, en het was dan ook al wat er kon gedaan worden te gen de pletrol van Aalst. In de eerste set kwam Aalst vlug op 6-6, maar daarbij liet Kangoe roes het niet en ging ervan door naar 12-6 en 12-10. Dan vonden ze het welletjes en maakten de eerste set af met 15-10. De tweede set ging het iets vlugger: 8-4, 14-6 en 15-8. Ook de derde set werd nog een peulschilletje voor Kangoe roes: 4-3, 11-6, 14-7 en 15-7. In feite een zeer gemakkelijke wedstrijd voor Kangoeroes. Aalst speelt sterk en hopelijk doet het zo verder. De reservewedstrijd werd eveneens gewonnen: 2-1 (15- 10, 10-15 en 15-13). Volgende wedstrijd op ver plaatsing tegen Meupal Eine op zondag 19 oktober Eine staat op dit ogenblik derde geklasseerd. Volleybal. De dames van Real Testa Lokeren verloren met 0- 3 hun eerste thuiswedstrijd tegen Denderhoutem (polo) en ze kwamen in de vierde set met 6-8 op voorsprong. Een flink uithalende Paul Weyn, die goed werd be diend door Jean Van De Voorde, deed de wedstrijd kantelen in het voordeel van de thuisploeg. Blauwe Hoek Hamme 3 Martinus Belsele 2 (7-15, 2-15, 15-11, 15-10, 15-8) De reservewedstrijd werd ge wonnen door Belsele met 1-2. Setstanden luidden 11-15, 15-7 en 10-15. De wedstrijd werd bijgewoond door meer dan 150 toeschou wers, die door het kameror kest van Belsele begeleid wer den. Belsele, dat na de fusie met Hamvoc, zijn trainingen en thuiswedstrijden afwerkt in de Hamse sporthal, heeft te gen Blauwe Hoek de duimen moeten leggen na meer dan twee en half uur. Blauwe Hoek, dit seizoen op nieuw gestart met Malfliet als spelverdeler, heeft de toe schouwers een wedstrijd ge bracht, die aangenaam om vol gen was. Tijdens de eerste set was na zes rotaties de stand 2-10. De thuisploeg kon tot 7-10 terug komen, maar ze viel dan stU. Hamme kon de tegenstander nog tot vijf setballen dwingen. Eenzelfde spelbeeld van de eerste set in de daaropvolgen de set. Belsele dat kon uitlo pen tot 2-9 en Blauwe Hoek dat kon terugkomen tot 6-13 (na 6 rotaties). Na drie setbal len was de stand 0-2. Een ie ders indruk was dat dit een korte wedstrijd met 0-3 cijfer zou worden. Alleszins een goe de start om dit te verwezenlij ken van de Martinusboys. De derde set bood een ander spelbeeld. Blauwe Hoek kon de aanval van Belsele indijken en via 4-4 tot 7-7 gelijke tred houden. De thuisploeg, vast besloten haar huid duur te ver kopen, kon drie punten van haar tegenstander loskomen, die ze hardknekkig verdedig de. In de eindfase van deze set waren er vele balwisselingen met niet minder dan achten twintig rotaties. Blauwe Hoek kon pas na de vijfde setbal uitmaken. Tijdens de vierde set bleef Blauwe Hoek alert. Het kwam het best weg naar 4- 2. Hamme prokkelde punt per punt: via 9-6 tot 14-6. De ne gende setbal voor Blauwe Hoek zorgde voor de nodige positieve sfeer in de zaal. In de beslissende vijfde set kwam de lokale ploeg op een 5-1 voorsprong. De thuisploeg zocht enigszins naar haar twee de adem en beide teams kwa men bij 7-7 op gelijke hoogte. Hamme wisselde van kamp met een 8-7 voorsprong, die teniet werd gedaan door Belse le, dat gelijk kwam bij 8-8. Nu ging Belsele door de knieën en de thuisploeg ging in één ruk naar setwinst. De talrijke en juiste vervangingen van de kersverse coach Eddy Van den Driessche heeft de ploeg van de ondergang gered. De spe lers van beide ploegen hebben zich totaal ingezet bij elke bal betwisting, dat werd zeker door de toeschouwers gewaar deerd. De agressiefste ploeg heeft gewonnen. Het scheids- rechtersduo Cris Van Damme en Mare Nijs hebben meege holpen aan dit spektakelvol volleybalvertoon. Derde Provinciale B V.K. Aalst 3 Nilco Lebbeke 2 3-15, 15-8, 15-9, 2-15, 16-14. V.K. Aalst, gestart met Peter Vorent en Roland Claes op de spelverdeling en de jongeren Herman De Schrijver, Antoni Callebaut, Cris Bracke en Geert Van de Vondel, klungel de in de receptie tijdens de eerste set, zodat er geen aanval uit de bus kwam en er bijge volg niet kon gescoord worden. Voor de tweede set schakelde de trainer Wilfried Doorns, zichzelf en Jacques Rasschaert in ter ondersteuning van de jongeren in de ploeg, met een 15-8 winst tot gevolg. In de derde set kwam Callebaut Doorns vervangen. Lebbeke liep weer uit tot 0-6. Toen Wilfried Dooms zijn plaats hernam ging het naar 8-6 en winst voor Aalst. De vierde set werd gestart met de opstelling van de eerste set, met hetzelf de scenario. De beslissende en vijfde set werd aangevangen om te winnen. Lebbeke liep uit tot 9-14, maar V.K. Aalst had de beste eindspurt in huis. Bij Lebbeke vertolkte Paul De Clercq een uitstekende wed strijd als spelverdeler en kwam trainer Rudy Cruypelandt niet goed uit de verf. Hij kon het tij niet doen keren in het voor deel van zijn ploeg. Gebrek aan wedstrijdritme? De reservewedstrijd was aan trekkelijk, wat niet kan gezegd worden van de hoofdwed strijd, waar in twee sets niets te zien was. Derde Landelijke V.C. Ooigem 3 V.K. Aalst 1 (15-8, 11-15, 15-7, 15-10) De bezoekers hebben de reser- Volleybal. Tegen Zelzjate verloren de heren van Real Testa Lokeren met 0-3 (polo) Volleybal. De fusieploeg Hamvoc-Belsele verloor het derby tegen Blauwe Hoek met 3-2 (vh) Volleybal. Blauwe Hoek doet het niet slecht in tweede provinciale. Het won met 3-2 tegen de fusieploeg uit Belsele-Hamme (vh) vewedstrijd met 1-2 gewon- ander verloop. Tot halfweg de nen De spelers van V.K. set kon Lebbeke zijn wil nog wel opdringen omdat het zich koncentreerde op de signalen van Wilfried Doorns. Nilco viel stil en de wissels in verdediging werden te laat doorgevoerd. Hetzelfde scenario in de derde set, waarin de bezoekers wel afstand konden nemen tot 0-6. Wanneer eenieder dacht, dat de set reeds gewonnen was, kwam de kentering tot stand. V.K Aalst, dat op de solotoer ging presenteerde eenrich- tingsvolleybal De bezoekende ploeg werd door de coach de ievieten gelezen en met nieuwe wenken het terrein opgezon den. Een herboren Lebbeke (gemotiveerd voor honderd procent) wou winnen hetgeen van hun gezichten straalde. Aanvallend kwam Nilco goed uit de verf met Cruyplandt, Van Kerckhoven en Paul Vcr- cautcrcn, die goed werden aangespeeld door de verzorgde passes van Roland Van Bever. In verdediging deden De Smet Aalst waren met benepen hart naar Ooigem afgereisd. Dat hun vrees gegrond was, bewijst het eindresultaat Het bete kende voor V.K. Aalst de eer ste nederlaag van het seizoen in de landelijke reeksen. Een agressieve thuisploeg plaatste de bezoekers in de eerste set op een 7-0 achter stand. Deze grote achterstand was vooral te wijten aan de barslechte receptie van de Aal- stenaars. Eens V.K. op tempo gekomen, bleek de geslagen kloof reeds te groot om nog overbrugd te worden. Een omgekeerd beeld in de tweede set, waarin Aalst tot 1- 7 kon uitlopen. De thuisploeg kon echter de achterstand goedmaken met een 11-12 stand. In de eindfase was het een spannende strijd met veel balwisselingen. De gesprok kelde punten van de Aalste- naars gaven de doorslag. Tijdens de derde set had het bezoekende team alle hoop op een goede afloop. Een gelijk- opgaandc wedstrijd in de eer ste helft van de set en plots begon het bij VK vierkant te draaien. Het was meteen de kentering in de wedstrijd en Aalst kon geen greep meer op de wedstrijd krijgen. Ze kre gen dan ook in de vierde set heel vlug een 7-0 achter stand aan hun broek gesmeerd. In een laatste wanhopingspoging konden de bezoekers bij 8-8 opnieuw aansluiting krijgen en het geloof in eigen kunnen was teruggekeerd. Helaas, een tempoversnelling van Ooigem was voldoende om V.K. ter plaatse te Laten. De thuis ploeg heeft een verdiende overwinning geboekt. Dit vooral dankzij hun goed geor ganiseerd blok en verdediging, iets waarin V.K. Aalst te zwak uitviel. Derde Provinciale B en De Clercq meer dan be hoorlijk hun werk. De bezoe kers konden dan ook verdiend een beslissende set uit de brand slepen. De scheidsrech ter paste de voorziene pauze van vijf minuten niet toe. De vijfde set was gelijkopgaand tot 6-6 en Lebbeke kon bij een 6-8 met voorsprong van kamp wisselen. V K Aalst loste van geen vin en het kwam terug tot 10-11. Lebbeke geraakte bij 10-14 aan een eerste wedstrijd bal, die het echter niet kon benutten. V.K. herpakte zich en bij 14-14 kwam de thuis ploeg op gelijke hoogte om nadien naar 16-14 door te stoten. Beide ploegen waren aan el kaar gewaagd. Op 18 oktober speelt Lebbeke opnieuw thuis en wel tegen Deinze. De wedstrijdbal wordt bij deze gelegenheid geschon ken door de uitbater van de cafetaria van de Lebbcekse sporthal. V.K. Aalst 3 Nilco Lebbeke 2 (3-15, 15-8, 15-9, 2-15, 16-14) De reservewedstrijd werd door de Aalstenaars gewonnen met 2-1. De setstanden waren 15- 12, 15-12 en 12-15. Nilco Lebbeke kende op het terrein van V.K. Aalst een allerbeste start. De bezoekers overrompelden met zeer snel spel de thuisploeg. Nadat V.K. Aalst aanvankelijk tot 2-0 was uitgelopen, kwam het er ach teraf niet meer aan te pas. Daar zorgden Rudy Cruyp landt en Van Kerckhoven voor, die aanvallend niet te stoppen waren, wel voor. De tweede set kende een geheel HEUSDEN - SNUFFEL: 1-3 Tegen Heusdcn heeft Snuffel Grembergen opnieuw de smaak van de overwinning te pakken gekregen. In de eerste set zag het er nochtans naar uit dat de sterk spelende thuis ploeg met Snuffel de grond ging aanvegen. Het werd on middellijk 5-0 en na drie op- slagbeurten leidde Heusden met 12-1. Een wissel bij Snuf fel (10-1) had ook geen positief effect gehad en Heusden won de eerste set met 15-4. Gestart met een gewijzigde ba sis-zes in de 2e set kwam Grembergen het best uit de startblokken (1-8). Toch werd het nog 9-9 vooraleer Snuffel de set pakte met 9-15. In de derde set zorgde de service van Griet De Ridder voor een vei lige 2-11 voorsprong vooraleer de 3-15 setwinst een feit werd. In de vierde en laatste set ging het er heel wat spannender aan toe. Om beurten namen de ploegen het commando over Volleybal. Veerle Van der Vreken van Snuffel Grem- piuvgvil .1„. VVIUIIIOIIUU U'H (1-4, 4-5, 8-7 en 10-8). Met tergen (arch) opnieuw Gr. De Ridder aan de Setstanden: 6-15, 11-15 en 7- service ging het rfiaar 10-13 15 vooraleer Snuffel de 10-15 set- Voor Snuffel speelden: M. winst binnenhaalde. Meteen Waegcman, G. De Ridder. K. een overwinning die het beste Bacrt, T. Caudron, C. Clacs, laat verhopen voor het vervolg P. Viaeminck, K. De Blende, van de kompetitie. C. Van Riet, S. De Ridder, V. Ook de reserven wonnen hun Van Der Vreken, H. Van wedstrijd na een sterke partij Hautte, B. Dacleman. met 0-3. EVA

De Voorpost | 1986 | | pagina 26