H.K. WAASMUNSTER WIPT DERDEKLASSER MEGHELSE NOOIT ECHT BEDREIGD, MAAR TOCH... AJAX WACHT OP I LEIDER HOUTHALEN ZONDER M. HENDRICKX Dendermonde begeeft in het laatste kwartier AVANTI BUGGENHOUT WINT VAN INTER NOS (NED.) ROBUCO BUGGENHOUT SCHAKELT FR. BEERSE UIT WILLEBROEK EEN OPWARMERTJE EN NU HOUTHALEN! LOKEKEN IN PROGRESSIE OPSTAL MET SPELERSPROBLEMEN HANDBALKALENDER KNAP VERWEER VAN JEUGDIG SQUADRA p_ Body- U building 3pQRT fitness m - ii4 t 28 - 3.10.1986 - De Voorpost HANDBAL BEKER VAN BELGIE - 1/64e FINALE H.K. WAASMUNSTER 5) - MECHELSE: 21-18 Dat het dit seizoen «menens» is bij H.K. Waasmunster sprong. De bezoekers werden H.K. Waasmunster, Kinder- ondervond nu ook Mechelse in het kader van de 1/64' finale van de Beker van België. De ploeg uit 3e afdeling werd kansloos gelaten door een sterk spelend Waasmunster dat het enkel tqdens het laatste wedstrijdkwartier enigszins moeilijk kreeg. Wel licht maakte de stress zich toen meester van de nog onervaren spelers maar trainer-speler Eddy De Vlieger leidde zijn ploeg met vaste hand naar het verlossende eindsignaal. De thuisploeg startte ver- deze voorsprong tijdens de schrikkelijk snel en na 7' had tweede helft te verdedigen. Waasmunster de 5-0 voorgift In de tweede helft kreeg De reeds uitgebouwd tot een 10-1 Vlieger een persoonlijke be- voorsprong. Mechelse, wel- waker op het lijf geplakt maar licht wat overmoedig aan de tijdens het derde kwartier on- wedstrijd begonnen, kon daar- dervond Waasmunster hiervan na weliswaar evenwicht in de niet zoveel moeilijkheden. De wedstrijd brengen maar De verdediging met Van Mele in Vlieger bleef zijn manschap- een opvallende rol en een de- pen uitstekend dirigeren en gelijke keeper D'Hanis hield scoorde zelf als het even nood- bijzonder goed stand en in zakelijk werd. Zo bereikte het aanval bedacht De Vlieger zijn verrassend sterk Waasmunster spelers regelmatig met een sco- de rust met een komfortabele ringskans. Dutré, Leunis en 15-7 voorsprong en bij de Borgers bleven de kansen be- thuisploeg besefte men natuur- nutten en na 40' telde Waas- lijk dat het er nu op aankwam munster steeds een 18-12 voor- H.C. LOKEREN - HAACHTSE: 22-19 H.C. Lokeren is erin geslaagd zich te plaatsen voor de volgende ronde in de Beker van België. Niet helemaal onverwacht ten andere want Haachtse, verleden seizoen uit 3e afdeling gedegradeerd, is nu eenmaal niet die ploeg ïsuiuusicirsjnuci- nu duidelijk zenuwachtig, kre- vreugd en Olse Merksem. De die Loeren schrik moet inboezemen. De overwinning van gen heel wat 2'-straffen aange- beginworp wordt reeds om 13 de thuisploeg kwam nooit echt in het gedrang maar toch smeerd maar ook bij de thuis- u. gegeven. bracht deze wedstrijd aan het licht dat het nog niet ploeg raakte men nu moeilij- H.K. Waasmunster: helemaal vlot loopt Wj de Waaslanders. ker aan doelpunten zodat 6' Fl. D'Hanis, De Graeve, Du- later de score steeds 18-12 was tré 3, De Vlieger 5, Leunis 2, Tekenend hiervoor is het feit nog eens 10-9 vooraleer de 11- gebleven. Het ging nu duide- Borgers 2, Van Mele 2. Berck- dat meermaals een geruststel- 9 ruststand werd bereikt. In lijk wat minder vlot bij Waas- moes 1, Verheyen, De Clercq, lende voorsprong teniet werd het begin van de tweede^helft munster maar toch kwam de Verdurmen. overwinning nooit echt in het EVA gedrang. Vijf minuten voor het einde wees het scorebord 20-15 aan en hoewel Mechelse in de eindfase duidelijk het wed- strijdgebeuren in handen had JH/UijrLl- genomen lieten de Waaslan- ij VTfYD A T ders hun eerste echt prestigeu- 17D/1L ze overwinning niet meer ont- Miniemen glippen. Nu zondag worden H.K Waasmunster - Gent reeds de l/32e finales betwist 25-15 en opnieuw kan Waasmunster Lokeren - Ajax 18-9 voor de verrassing zorgen. Om 16 u. komt Groot-Bijgaarden ZATERDAG IN LEBBEKE OM 20.15 U. Zaterdag 4 oktober komt Houthalen op bezoek bij Ajax Lebbeke, dit in het kader van de 1132e finale van de Beker van België. De Limburgers, tijdens de eerste wedstrijd van het seizoen overwinnaar van Avanti o- Buggenhout, staan aan de leiding* in 's lands hoogste WI reeks en toch ligt Ajax erop gebrand datzelfde HouthaOS len een pad in de korf te zetten. pit Bij Ajax herinnert men zich maar al te best dat ror Houthalen tijdens het voorbije seizoen, na een propate ganda-wedstrijd, slechts na verlengingen, erin slaagde eer de Lebbekenaars uit de Beker te wippen. Aangezien men er van overtuigd is nu nog beter gewapend te zijn dan in het verleden en de voorgift nu 5 doelpuntenbje bedraagt, kan men moeilijk beweren dat Ajax hier on' blijk geeft van zelfoverschatting. Het belooft in ieder de geval een echte topper te zullen worden en Ajax heefi de er ook voor deze Bekerwedstrijd aan gehouden zijn So supporters een gratis ticket voor te behouden. vai Het volstaat dat men vóór 12 uur zaterdag de gratis fjn toegangskaart afhaalt in het cafétaria van de sporthal. EVA gedaan door de toch eerder leek het er even op dat D'Ha- bescheiden bezoekers zodat nis en C° hard konden toe- het duidelijk werd dat bij Lo- slaan. Het werd 14-9 met doel- keren nog het een en ander punten van Rombout en L. moet op punt worden gezet wil Van Cauwenberghe maar het optimale resultaat met het daarna viel het toch weer stil. spelerspotentieel bereikt wor- Zo bleef Haachtse toch in het den. Nu is het nog teveel met spoor van de thuisploeg (17- flitsen dat de sterkte van het 14) zonder echter de indruk te Waaslandse team aan het licht geven Lokeren echt te gaan komt en wij zijn ervan over- bedreigen. Via 20-16 na 55' tuigd dat trainer-coach J. De werden de 22-19 eindcijfers een 5-doelpuntenvoorgift aan licht op een andere plaats ini Proft daar zo vlug mogelijk iets bereikt. deze wedstrijd staft er alles blad. zal willen aan doen. Wellicht is In de volgende ronde moet aan doen om het onwaar- H.C. Lokeren: Van Vaeta de tegenstand in de twee eerste Lokeren het nu opnemen te- schijnlijke mogelijk te maken, bergh, A. De Brouwer 3, Vj op bezoek en de thuisploeg H.K. Waasmunster - Gent 10-0 kompetitiewedstrijden te zwak gen de prestigieuze eerste klas- Of Merksem ingaat op het Hille 2, Lenaerts 2, Verselt! start opnieuw met een 5-0 Avanti - D.B. Zwijnaarde geweest om Lokeren te veront- ser Olse Meksem zodat het er voorstel van Lokeren om de D'hanis 1Verguit 1Van Dt voorgift. Als voorgerecht van deze wedstrijd wordt een jeugdtornooi betwist tussen de Kadetten pupillen en de miniemen van Verguit 1, VanDt 21-23 rusten. naar uitziet dat het Keveravon- wedstrijd «om te keren» en Berghe 1Van Driessche, Vi De thuisploeg startte nochtans tuur naar zijn einde loopt, zondag naar de Stedelijke Cauwenberghe 5. Rombout: sterk en met treffers van Van Niettemin wil Lokeren dat met Sporthal te komen leest u wel- EY H.K. Waasmunster - Gent: 25 - Hille, Rombout en De Brou- ZICHO-BRABO DENDERBELLE 3): 29-19 15 wer werd het 3-0 na 6' spelen. De Gentenaars met 3 kadetten Toen viel het echter voor de in de ploeg, bleken vóór de eerste maal stil bij Lokeren rust niet opgewassen tegen een zodat Haachtse na 10' opnieuw goed spelende thuisploeg (18- gelijk was geraakt. Dit scena- 4). rio herhaalde zich enkele ke- zon- h.K. Waasmunster: ren. Enkele knappe akties Brabo Denderbelle heeft zich zag na een kwartier zelfs naar tegen Zicho niet helemaal kun- een 8-4 achterstand op. Zicho nen waarmaken. Zonder M. speelde vooral de tegenaanval Avanti Buggefihout op be- GraveT^Baert l ^Verhe'lst Hendrickx viel de ploeg terug en aan de rust wees het score- zoek...! tot een vrij rommelig gedoe bord 16-9 aan. Brabo Denderbelle: die nooit op haar normaal peil In de tweede helft werd het 20- D. Uyttersprot, Tamonau, ging akteren. Vooral in een 14 na 40' en in feite kwam Wm. Thollenbeek 3, Vinck 3, rampzalige start liep het totaal Brabo nooit in de wedstrijd. De Smedt 2, Y. Goeman 4, verkeerd bij de Brabo-boys. In Niettemin is men er bij Den- Van Goethem 2, Van Keer 2, een minimum van tijd hadden derbelle van overtuigd dat dit Van Der Poten, zij hun 0-3 voorgift prijsgege- Zicho in normale omstandig- EVA ven en een aangeslagen Brabo heden geen onoverkomelijke hinderpaal zou zijn dag was men nu eenmaal in Rentmeesters - Maes, Tael- brachten Lokeren steeds op een collectieve off-day. Zon- man 3_ De Meerschman 7, voorsprong (8-4) maar telkens R.B. Dendermonde 3) 11 krijgt datzelfde Zicho Vermeulen 4, Roels 7, De maakten de bezoekers gebruik Buggenhout 16 van enige onzuiverheid bij de thuisploeg om aan te pikken R B. Dendermonde is er, ook geen enkele maal teleurge- EVA (8-7 na 23'). Via 10-7 werd het dankzij een 3-0 voorgift, in steld. Ook tegen Dendermon- geslaagd Buggenhout drie- de niet». 20-10 ROBUCO BUGGENHOUT 3) - FR. BEERSE: 19-13 Beker van België bleef Avanti Van Damme 4, Lissens 2, De Buggenhout de konditie on- Rijcke 1Maes 3, Hermans 2. derhouden met wedstrijden te- Nopri Lebbeke gen Ap. Kortrijk en Inter Nos. Merksem 2: 15-7 dat Beerse niet in staat was de Het werd een nuttige oefen- Rust 9-3 thuisploeg nogf voor proble- ronde en vooral de zege tegen Na de voortreffelijke maar niet strijd moeilijk op gang kwam. men te stellen. Bij Buggenhout het Nederlandse Inter Nos jjeren genoeg beloonde kompetitie- Beide ploegen deden stevig kreeg iedereen nu ruim speel- werd goed onthaald in de Avanti Buggenhout - Ap. Kort- start heeft Robuco Buggen- werk in verdediging en een gelegenheid en hoewel de be- Avantirangen. Ook te noteren 13.13 hout ook in de l/64e finale van autoritaire doelman Coppens zoekers even bleken te zullen Koen Verhofstadt aantrad Rust 5.5 de Beker van België getoond zorgde ervoor dat Beerse na dreigen (14-8) werd het 17-9 na hij het fanionteam. Scoorden: B. Van Ransbeeck dat de ploeg op zeer behoorlijk 10' amper een doelpunt had 47'. Naar het wedstrijdeinde 0°k de damesafdeling 3, J. Van Onsem 4. Abdel 2, niveau speelt. Fr. Beerse, een gescoord (5-1). Toen Smet, ge- toe kon Beerse langs Van de- "L tegen Stelmar Merk- Maes 1, De Pauw 1, K. ploeg uit 3e afdeling werd ge- ketst uitgevallen in de tweede Dooren de schade nog beper- sem. Het werden zowel voor Verhofstadt 1, El Hafi 1. woon kansloos gelaten door de helft, dan tweemaal raak trof ken. Met Desselgem als vol- het eerste als voor het tweede Avantj Buggenhout - Inter Nos: thuisploeg bij wie De Proft leidde Buggenhout met 7-2 en gende tegenstander moet Ro- teaj" overwinningen die te ge- 19.15 gewoonweg subliem speelt, via 10-4 werd de eerste helft buco Buggenhout in staat wor- makkelijk behaald werden om ^ust j j_b Ook de jonge Vereecken, nu afgesloten met een voor Robu- den geacht het nog een ronde erg nuttig genoemd te kunnen Scoorden: J. Van O nsem 3, uitgespeeld in de tweede lijn, co komfortabele 11-5 voor- verder te kunnen brengen. worden. Baeyens 2, El Hafi 1, De Pauw bevestigde en De Vuyst had sprong. In het tweede wed- Robuco Buggenhout: R. Cop- 2, K. Verhofstadt 3, Abdel 3, tegen Beerse duidelijk zijn strijdgedeelte kwam de thuis- pens, Van Moer, Smet 2, Ver- Uitslagen Agneessens 2, B. Van Rans- «beste arm» teruggevonden, ploeg nooit meer in moeilijk- eecken 1, De Smedt, Trien- Dames beeck 3. Buggenhout startte met een heden. Integendeel, via M. De pont 3, De Proft 2, Vos 1, De Nopri Lebbeke 1 - Stelmar EVA voorgift van 3-0. Na 6' zorgde Proft, De Vuyst en de hard- Vuyst 6, Van Damme 1, De Vuyst wel voor 6-0 maar werkende Trienpont werd het Merckx, De Swaef. het was duidelijk dat de wed- 14-6 na 40' en het was duidelijk EVA kwart wedstrijd in bedwang te Dendermonde, gestart met houden, wat meteen clubleider wat zowat de basisopstelling, Eddy Verleyen de bemerking kan genoemd worden ver- ontlokte «Buggenhout liet op plichtte Buggenhout geduren- mij geen overtuigende indruk, de de ganse eerste helft te Het was enkel omdat wij ook blijven achtervolgen; Nadat onze jonge speelsters ruim Jansens had gescoord voor de speelgelegenheid gaven dat bezoeksters repliceerde Heir- jiivvnpivvgwii uuii nvt nviit I\USl L1J was in de l/64e finale van de Scoorden: Brixe 4, Blevaert 4 Dendermonde nog moest in- man voor Dendermonde en via -« r 3 binden. Met onze basisopstel- 4-2 na 12 leidde Dendermon- ling zat er beslist een kans in de steeds met 4-3 na 20', San- Steimar orn Buggenhout te kloppen», ders bracht Robuco dan even Ook de kommentaar van de gelijk maar langs Van Hemel- monde (arch) Robuco trainèr-coach vinden rijck bereikte de thuisploeg wij het vermelden waard: «De toch de rust met een 6-5 voor- ploeg heeft mij dit seizoen nog sprong. Ook in het begin van de tweede helft bleef Buggen- Terwij 1 het merendeel der Merksem streekploegen aan het werk Rust 12-1. Handbal. Patricia Van ft melrijck van RB Denk WILLEBROEK 5) - AJAX LEBBEKE: 16-38 H.C. Lokeren 3) 15 dat Lokeren heel wat gemak- Zicho 26 keiijker scoort dan in het ver leden en dat het samenspel er Lokeren, zondag nog met een opvallend is op vooruitgegaan, speelster tekort, scoorde 12 Na 5' leidde Lokeren, met een doelpunten tegen Zicho en dat 3-0 voorgift vertrokken, zo- noemt men bepaald positief in waar met 4-0 en het duurde tot de Waaslandse handbalkrin- het kwartier vooraleer het ster gen. Inderdaad, eens de overi- ke Zicho op gelijke hoogte kon ge speelsters speelgerechtigd komen (5-5). Tot de rust hield zijn de aansluitingskaarten Lokeren-nog goed siand (7-11) zijn opgestuurd zal Lokeren maar in het begin van de twee- over een balvaardige en gemo- de helft haalden de bezoek- hout op achtervolgen aange wezen, 8 - 7 na 42', dan brak de veer bij de thuisploeg. Den dermonde liet zich enkele ma len betrappen op balverlies en hiervan maakte Robuco gretig gebruik om de leiding over te nemen (8-10). Dendermonde bracht dan op nieuw «ervaring» op het ter rein maar nu lukte het niet meer het nu vlot spelende Bug genhout te bedreigen (9-12). Integendeel, de bezoeksters dreven opnieuw hun voor sprong op als men bij Dender monde bewust ging experi menteren. R.B. Dendermonde: Van Ho ve, Goubert, Van Boven, Van Hemelrijck 3, Lombaert 3, Hofman, Van der Jeught 1, Ceupers, Heirman 1, Cl. De Smet, Buggenhout. Robuco Handbal. Lieve Caluwaerts Buggenhout: Janssens, Verest van de Buggenhoutse klub 3, Sanders 4, Cooreman, (GB) Bleyaert 4, Janssens 1,1. Calu waerts 1, L. Caluwaert 1,6 Freyne 3. A aan en met een 8-18 ruststand kon men zich enkel nog de Dat Ajax Lebbeke met het duurde 12' vooraleer de thuis- vraag stellen hoe hoog het bescheiden Willebroek geen ploeg zijn eerste treffer lukte eindresultaat zou oplopen, moeite zou hebben om zich te (6-9). De tegenstander was dus Ook in die tweede helft bleef plaatsen voor de volgende ron- duidelijk te zwak om van een de Lebbeekse scoremachine de in de Beker van België was echte wedstrijd te kunnen op volle toeren draaien en de zo zeker dat men bij Lebbeke spreken maar toch was men bij 7m worp door «lef-gozer» Wim beerde kern "beschikken sters vernietigend uit (11-19 na de uitslag niet afgewacht had Lebbeke tevreden. Inderdaad, De Proft omgezet met een waarmee men zal moeten re- 40'). Via 13-23 10' voor het t m„„, om de affiches van de wed- de Ajaxieden bleven geduren- botsbal over de uitgekomen keni houden jn de provincia_ eil/de werden de 15.26 ejndcij. Op deze tweede speeldag was de uitschieter andermaal strijd Ajex-Houthalen te laten de de volle 60' de wedstrijd- doelman was nog maar eens le reeks Jrainster-speelster I. fers behaald. H.C. Lokeren: Wynveld dat Lutterzele huiswaarts stuurde met 6 doel- drukken. Dat er hier geen koncentratie behouden, iets een bewijs van de supprematie yan Boxe|aei\ aan haar eerste G Van Damme Van punten. Grembergen ging op het terrein van Bornem met sprake was van zelfoverschat- wat beslist niet gemakkelijk is van de Lebbekenaars Na 40' optreden toe 'bij jokeren, gaf Boxelaer 2, Schaeck 3, Rom- de beide punten aan de haal. Rupelmonde had heelwat f'n?. .^Vl(eze" d? Lebbekenaars in zulke omstandigheden. Het leidde Ajax met JtF24 cn ahe zejf reecjs een opVallende hint bout 4, Marchand 2, Opreel 1. moeilijkheden met Meerdonk om de punten thuis te Handbal. Amanda Janssen van Buggenhout (GB) DAMESVOETBAL tot wat de ex-basketters n Willebroek. Men kon gerust werd dus een bijzonder nuttige spelers brachten hun doelpunt- nui rrr van een opwarmertje praten oefengalop hoewel Lebbeke je aan. Met nog 10' te spelen staa, zijn qver de wedstrjjd want na amper 7' had Ajax de vooral tijdens de eerste helft was het 13-30 geworden en het ze|f va|, vooraj te onthouden 5-0 voorgift van Willebroek zowat deed wat het wilde. Na scheelde echt niet veel of Ajax reeds teniet gedaan en het 20' wees het scorebord 7-16 had zelfs een «veertiger» ge- lukt. Dat belooft in ieder geval tegen l/32e finale Beker van België Heren Zond. 5/10 te 13 uur Uilenspiegel 3) - E.V. Aalst zond. 5/10 te 20 uur Zicho 5) - Avanti Buggenhout zond. 5/10 te 16 uur H.K Waasmundter 3) - Groot- Bijgaarden zat. 4/10 te 20 uur Olse Merksem - H.K. Lokeren 5) zond. 5/10 te 15 uur Desselgem 3) - Robuco Buggen hout zat. 4/10 te 20.15 u. Ajax Lebbeke 5) - Houthalen. Dames zond. 5/10 te 14.30 u. Duffel 5) - Nopri Lebbeke zond. 5/10 te 14.30 u. E.V. Aalst - Haachtse zond. 5/10 te 18.45 u. Gent - Robuco Buggenhout houden. Temse kreeg de gemakkelijkste overwinning door het forfait van Opstal, dat momenteel te kampen heeft met spelersproblemen zoek naar de aansluitingstref fer. Die kwam er op enkele minuten voor het einde, toen Een sportieve wedstrijd waarin Qp een geharrewar De Meester -k„if.r - Wfjnveld Lutterzele Klein Antwerpenstraat 36 LEBBEKE Tel. 052/35.72.45 Halterbanken Gewichten Hometrainers Roeitoestellen voor zaterdagavond Houthalen. Ajax Lebbeke: D. De Bruyn, H. Van Bosbeke, Quidé 1, De Batselier 5, Luypaert 7, J. Van E.V. Aalst Biesen 2, Van Gucht 3, W. De Squadra Femina Lebbeke (+3) Ero^_ Man 2, Vlassen- pe cjjfers geven ditmaal een root 3, De Ridder 8, Cnstiaens vertekend beeld van de wed- strijd. E.V Aalst voorzitter D. EVA Corthals had inderdaad enkel woorden vol lof over het jeugdige Squadra dat geduren de veertig minuten niet onder lag bij de routinerijke thuis ploeg. Na 6' leek het er noch tans op dat Eendracht brand hout ging maken van de be zoeksters. De 0-3 voorgift van w Squadra was dan reeds teniet gedaan maar tot veler verras- Van Cauwen berghe sing was het plots Lebbeke dat toen duidelijk het tempo niet van de 3-3 score naar een 3-6 meCr aan en moest dan afha- voorsprong stevende. C, Simal ken na een toch wel erg ver bracht Aalst wel langszij na 20' dienstelijke wedstrijd. In de 1/ NlPte overwinning voor de (6-6) maar opnieuw was het 32* finale krijgt Aalst nu thuisploeg, die tijdens de cer- Squadra dat voorsprong nam Haachtse op bezoek. ste he!ft gedurig in de opgezet door gebruik te maken van e.V. Aalst: De Backer, Schoc- te buitcnspelval trapte. Deze enkele opvallende flaters in de kaert, C. Simal 8, De Croock spelwijze zou voor gevolg heb- Eendracht defensie (8-10). a, Bascour 2, Mathijs 3, Cl. ke" dat aan de rust nog steeds Langs A. De Croock bereikte simal 2, Buyle 2, De Troch 1, de 1-1 score op het bord stond, een onvast Aalst de rust met Laureys, Herman. Na de koffie kon de thuisploeg een 9-10 achterstand. In de Squadra Lebbeke: Roels, de,zc buitcnspelval binnen de tweede helft had Aalst blijk- Moonen 1, Luypaert 2, Van minuut tweemaal omzeilen, Handbal. Wim De Proft van baar zijn lesje geleerd. C. Si- Cauwenberghe 4, Steppé 1, wat hen dan ook twee doel- Ajax Lebbeke (arch) mal zorgde onmiddellijk voor van Hauwermeiren 1, Heu- punten opleverde, langs Ver- 10 - 10 en via 12 - 10 werd het vinck 1, Bosteels 1, Van Hove, mmmen en Secei. Na deze 15 - 11 na 40'. Squadra kon EVA doelpunten ging Meerdonk op de bezoekers een helft gelijke kon afronden, Verder kwam evenwel niet. En toch was een puntendeling wel de juiste uitslag geweest. Maar koning anders tred konden houden met de thuisploeg. Dat wat voetbal betreft, maar niet wat de kan- sen betreft. De thuisploeg wist Voetbaf" besliste tijdens de eerste helft een 3-0 over voorsprong op te bouwen en de bezoekers kregen wel even- Bornem 0 veel kansen, maar de afwer- Grembergen 2 king liet het afweten. Na de gen fel verbeterde bezoeken- rust deemsterde Lutterzele weg en het was Wijnveld dat met kop en schouders bovenuit stak, een overwicht nogmaals goed voor 3 doelpunten. Scoorden voor Wijnveld: De Clercq 4 en Schatteman en De Ricke elk 1. Rupelmonde 2 Meerdonk 1 de ploeg stond reeds na 7 r. nuten op voorsprong, toe Van den Broeck de goede op ning gevonden had. Verik werd het een evenwichtige pr tij, met een thuisploeg die b het afwerken in gebreke bltó Na de pauze: zelfde spclbed en het was nogmaals Van dt Broeck die de Grembergse zt ge veilig stelde in deze sportif ve wedstrijd. Temse Opstal Forfait-zege van Temse tegt een Opstalse ploeg die i« spelersproblemen tc kampt heeft. Naar het schijnt zoudt deze problemen opgelost wc* den tegen de volgend speeldag. Londerzeel was op deze de speeldag vrij. J.V.L Basket. De miniemen van Hemaco Dendermonde (da)

De Voorpost | 1986 | | pagina 28