irlHt BEKER VAN VLAANDEREN BEKER VAN VLAANDEREN VOOR DAMES PROBLEEMLOOS VOLLEYBALKALENDER HEREN VOLLEYBALOVERZICHT HEREN UITSLAGEN JEUGD De Voorpost - 17.10.1986 - 23 VOLLEYBAL V.K. Aalst - Pitzemburg Mechelen 3-1 (15-9, 9-15, 15-6, 15-6) Pitzemburg een Mechelse ploeg die betere jaren gekend heeft, maar momenteel in eer ste provinciale Antwerpen uit komt, moest in deze l/64e fina le op bezoek naar de ajuinstad. Het klasseverschil was duide lijk. Zeker in de Openingsset, waarin de bezoekers enkel in staat waren wat roet in het Aalsterse eten te gooien. Aan vallend stelden de Maneblus sers niet veel voor, zodat de thuisploeg heel gemakkelijk deze eerste set wist in te palmen In de tweede set had V.K. Aalst het moeilijker, hetgeen door eigen schuld te verklaren was. Door de te gemakkelijke winst in de eerste set begonnen de thuisspelers aan zelfover schatting te doen en ze namen het te licht op. De koncentra lie taande zienderogen, zodat de thuisspelers te veel in de fout gingen. Door hun fouten konden geen aanvalskombina- ties uitgebouwd worden. Hier van maakte Pizemburg handig bebruik om de setstand in evenwicht te brengen Tijdens dc derde set namen de VK-spelers het ernstiger op en de bezoekers moesten zich op nieuw tevreden stellen met een moedig verweer Hetzelfde scenario van de eerste set in de derde en vierde set. Het Aal- sters blok hield stand en de lokale aanval sloopte de be zoekende verdediging. V.K. Aalst is gekwalificeerd voor de volgende ronde, zowel in de Belgische Beker als in de VIV-beker. In beide wedstrij den moet VK Aalst het tegen kustploegen opnemen. In de Belgische beker tegen Bredene en in de VIV beker komt Den Haari aan de beurt. Voor de kompetitie ontvangt V.K. Aalst op zaterdag 18 oktober Wetteren, de ploeg van trainer Mare De Smedt. Gezien de prestaties van beide ploegen in de huidige kompetitie, waar borgt dit een spannend treffen. Kapellen 3 Nico Lebbeke 1 (154, 13-15, 15-4, 15-8) Vanaf de start van de ope- ningssct trok Kapellen (eerste provinciale in de Antwerpse kompetitie) alle registers open en het kon Lebbeke vrij vlug opeen 7-2 achterstand plaat sen, Heel duidelijk was het k/asseverschil te zien. De be zoekers werden zich zeer ver dienstelijk, maar ze waren tot «et meer in staat, lebbeke, dat tijdens de twee de set een ware metamorfose had ondergaan kon op zijn leurt de tegenstanders een 4-7 achterstand aansmeren. Het ipelvertoon van de Nilcoboys aas indrukwekkend. Tijdens hei verdere verloop van de set kon Lebbeke de Kapelse aan vallen ondervangen en hun ei gen aanvallen uitbouwen. Met volledige inzet haalden de be zoekers in een spannende eindstrijd de volle winst binnen. De derde set bood opnieuw hetzelfde scenario van de eer- sle set. Lebbeke slaagde er niet in het spel te maken en moest het lot van de sterksten ondergaan in de vierde set zette Nilco Ubbeke alles op alles. De be zoekers konden tot 7-7 aan klampen, maar dan vonden de Antwerpenaars het welletjes ze lieten de Lebbcekse spe- krs geen kans meer om in de wedstrijd te komen. In de nabeschouwingen van de wedstrijd vonden zowel de ®ach, Robert De Meyer, als speler-trainer, Rudy Cruyp- landt, dat Lebbeke niet slecht gespeeld heeft. Het klassever schil van derde naar eerste provinciale is niet altijd in één wip te overbruggen. Vooral over de inzet en de prestatie zijn de twee prominenten van de klub tevreden. Zo'n inge- sieldheid is belangrijk voor de verdere kompetitiewed strijden. Op 18 oktober speelt Nilco Lebbeke opnieuw een thuis wedstrijd tegen Dcinze en dit maal met een wedstrijdbal ge schonken door de uitbaters van de cafétaria van de Leb- beekse sporthal. Nilco Lebbeke houdt Steak dag op 19 oktober Het bestuur en de spelers van Volleybalklub Nilco Lebbeke nodigen alle sympathisanten yan de klub en zeker de eetlus sen uit de streek, uit op hun steakdag. Dc geïnteresseerden kunnen te recht in de zaal Prado, Kerk straat te Lebbeke en dit van 12 tot 14 u. en van 17 u. tot 21 u en dit tegen dcmokratische Prijzen. Steendorp 3 Maldeg em 2 (15-8, 11-15, 10-15, 15-8, 15-6) Daar Maldegem niet over zijn sporthal kon beschikken voor deze bekerwedstrijd moest het ®P verplaatsing spelen bij Steendorp. Van enig klasse- verschil was er nauwelijks sprake. 'n de eerste set kon Steendorp al direkt uitlopen tot 7-2. Via 9-3 en 13-8 haalde de thuis ploeg verdiend de eerste set binnen. De bezoekers konden nadien tot 1-2 uitlopen in de setstanden. Heel gemakkelijk ging het niet, want Steendorp kon oververdiend een beslis sende set uit de brand slepen. Steendorp nam in deze vijfde set opnieuw het initiatief en het liet een stevige indruk na. Een zwalpend Maldegem was een gemakkelijk hapje voor Steendorp nadat er bij 8-4 van kamp werd gewisseld. Rapid St. Niklaas 3 Klerken 1 (15-6, 13-15, 15-7, 15-13) Rapid St.-Niklaas uit eerste landelijke kreeg een derde provincialer op bezoek. De vijf punten voorgift voor de bezoe kers bracht voor de thuisploeg geen gevaar voor setverlies mee in de eerste set. Het ster ke spel van Heyninckx en co stond in deze eerste set voor een overwinning. Een komple- te verrassing in de tweede set, waarin Rapid op de broek kreeg, bezorgde ons een goed spelende provincialer. Eens Rapid over zijn verba zing heen was, sprak het klas severschil uiteindelijk toch. Melvoc Melsele 3 Kort rijk 1 (15-11, 16-18, 15-9, 15-8) Bij Melsele waren Adriaens- sens en Van Puymbroeck af wezig op het appel. Ondanks hun wegblijven slaagde Melse le erin het in eerste provinciale uitkomend Kortrijk te wippen voor de volgende ronde. De eerste twee sets verliepn gelijkopgaand. In de eerste set kon Melsele tot 7-0 uitlopen. Een goede start, waarin Paul Maris zijn aandeel had, Kort rijk dichtte de opgelopen kloof en Paul Weyns zorgde dat Mel sele nadien op voorsprong kwam. Van de Voorde rondde de set af. In de tweede set, na een spannend zij aan zij-gevecht, konden de Westvlamingen voor nipte setzege zorgen. Vanaf de derde set nam Mel voc opnieuw het initiatief in handen om nadien w|e greep op de wedstrijd nooit meer te los sen. Een uitstekende prestatie van Melsele. Pardaf Kruibeke 3 Primavera 1 (15-6, 12-15, 15-6, 15-9) Bij Pardafsekretaris Jules De Maeyer sloeg dc schrik om het hart omdat er geen lijn lag in het spelbeeld van de Kruibeek- se ploeg. Jos Muyldermans was de enige speler die zijn normaal niveau haalde. De in eerste provinciale uitkomende Antwerpse ploeg slaagde erin één set af te snoepen van Pardaf. Nadat Pardaf de eerste set pro bleemloos had gewonnen, vierde het de teugels en Prima vera scoorde naar hartelust met setwinst als gevolg. Vanaf de derde set nam Krui- beke probleemloos de maat van zijn tegenstander. Volgende week zal er uit een ander vaatje moeten getapt worden om iets te oogsten te gen Steendorp. Alsemberg 3 Kangoeroes Aalst 0 (15-7, 15-8, 16-14) Bekeravontuur vlug ten ein de voor Kangoeroes De heren van Kangoeroes Aalst moesten het opnemen tegen de Brabantse ploeg Al semberg, in de eerste ronde van de V I.V. Beker, het be kwam hen slecht. In de lijn van het gepresteerde werk tegen Ze\e veertien dagen geleden, begonnen ze opnieuw kata- strofaal aan de wedstrijd. In een mum van tijd stond Als emberg 8-1 voor. De coach trachtte dan nog wel met vermaningen en spelers- wisselingen iets te bereiken om toch een weinig verweer te bekomen, maar meer dan een achternahinken bekwam hij niet. De eerste set werd duidelijk door Kangoeroes verloren met 15-7. De tweede set begon iets beter voor de bezoekers. En kele spelers van Aalst zagen het gevaar blijkbaar in en pro beerden er iets aan te doen of trachtten hun medespelers mee te trekkfen. Maar de wil van enkelen is nog niet vol doende om gans de ploeg te kunnen motiveren. Ook de tweede set werd door Kangoe roes verloren: 15-8. Nu kwam- het er voor Aalst op aan toch iets terug te doen om niet zo- maat af te gaan. De aanloop was blijkbaar langer uitgelo pen dan normaal. Ofwel kon de coach alle spelers overtui gen, of was de zondagmoeheid uit de benen geschud, in elk geval kon Kangoeroes in de derde set wel weerwerk leve ren. Zo sterk zelfs dat ze ver schillende malen op voor sprong kwamen, wat nochtans niet belet heeft dat ook de derde set door Alsemberg ge wonnen werd: 16-14. Doorheen deze laatste set zou de mening kunnen ontstaan, dat Kangoeroes zich aan het hernemen is na de zware ne derlaag tegen Zele. Elke sup porter, alle bestuursleden en zeker de trainer-coach hoopt Sinda St.-Niklaas - Saco Halle 3-0 (15-7, 15-13, 15-9) Sinda had een aantrekkelijke affiche voor de beker van Vlaan deren: het één reeks hoger spelend Saco Halle (de tweede ploeg van ereklasser Saco Halle) kwam bij de Klaasjes op bezoek. In een vrij goede wedstrijd en na een kollektieve prestatie klaarden de Sindameisjes de klus. De thuisploeg nam een goede start en het kon Halle een 9-1 achterstand aansmeren. Halle, geroutineerder dan Sinda, kwam terug en vond aansluiting bij 9-7, maar het viel na deze geweldige remonte plots stü en Sinda pakte de set. In de tweede set liep Halle op hun beurt uit tot 1-8. Sinda keerde terug en won verdiend. Hetzelfde scenario in de derde set. De thuisploeg won verdiend deze aangename partij volleybal. Het gaat V.C. Buggenhout voor de wind Een geslaagde week voor de Buggenhoutse klub, zodat men niets anders dan glimlachende gezichten te zien kreeg. Hun eerste spaghettizwier kon heel geslaagd genoemd worden. Niet minder dan vierhonderd eetlustigen drongen voor een plaatsje in de zaal Torenhof. Is dit een start voor de volleybalklub om hun aanhang te vergroten, waaruit ook kan gerekruteerd worden? Eerder in de week ontving het bestuur van de klub een schrijven van de transfertkommissie, waarin werd bevestigd dat Lieve Mertens (ex-Gilvoc en gewraakt als speelster bij die klub) bij Buggenhout kon aansluiten. Lieve Mertens is een speelster, die de aanval in de ploeg komt versterken. Een onderlegde speelster, die de opslag onder de knie heeft. De aansluitingskaart is reeds gevalideerd en door het VIV-sekretariaat op de post gedaan, zodat Lieve volgende zaterdag tegen Moerbeke-Waas debuteert bij de Boskrabbers. De vijf andere speelsters, die partij hadden gekozen voor Lieve Mertens in de perikelen met Erik Mannert blijven verder aangesloten bij Gilvoc. Drie speelsters van de vijf wensen alsnog een andere klub te vervoegen (waarschijnlijk Kangoeroes Aalst) en ze zullen een bezwaarschrift bij de Raad van Bestuur indienen, met als reden een niet gehoorde partij te zijn geweest, nadat het Gilvocbestuur nieuwe inlichtingen had doorgestuurd op aanvraag van de transfertkommissie. We hopen voor deze speelsters dat ze alsnog bij een klub kunnen aansluiten en alzo hun geliefkoosde sport verder kunnen beoefe nen in klubverband. VOLLEYBALOVERZICHT DAMES Ere-afdeling VC Temse Dames - Denderhoutem: 1-3 (10-15, 17-15, 12-15, 8-15) Verdiende overwinning voor landskampioen Denderhoutem in deze damestopper. Het spel scheerde nooit hoge toppen en van echt volleybal kon geen sprake zijn. Enkel de tweede set bracht aantrekkelijk spel. In de eerste set gingen de speelsters individueel minder in de fout dan de thuisploeg maar in de tweede set kon Denderhoutem een 12-14 voorsprong niet verzilveren. Lieve Van de Velde nam de kans te baat om de stand in evenwicht te brengen. Tijdens de derde set kon Temse een 11-7 voorsprong niet benutten. Het spelpeil verwaterde tot dat van een derderangswedstrijd. Derde provinciale A Evergem - Pardaf Kruibeke: 3-0 (15-11, 15-9, 15-11) Pardaf kon de nederlaag niet ontwijken, want de opslagen van de thuisspeelsters werden onvoldoende verwerkt. De Kruibeek- se receptie ging teveel in de fout, zodat de aanvallen van Pardaf niet goed konden afgewerkt worden. Zonder aanval kan men geen punten scoren en daarmee is alles gezegd. zulks. Het is niet plezierig, ook doen, zelfs wanneer men zon- niet voor de spelers zelf, wan- der overtuiging op het plein neer er geen fut zit in de ploeg, komt. wanneer men gelaten afwacht, Het wordt stilaan tijd voor de wanneer men alleen maar kan totale ommekeer, inkasseren en niets terug kan Volleybal. Gimlick Oudegem, een ernstig titelkandidaat in tweede provinciale Gimlick Oudegem - Aalter 3-0 Oudegem heeft in zijn wed strijd tegen Kim Aalter geen problemen gekend. Enkel in de eerste set leek het erop dat de bezoekers een set gingen meenemen, maar zover is het niet gekomen. Nadien kregen we dan een Oudegem te zien dat zonder noemenswaardige tegenstand uitmaakte en met 3-0 deze wedstrijd liet opte kenen. Zondagavond liep Yvonne Spitaels er terug bij en dat het zich wel duidelijk merken. De wedstrijd kwam voor Ou degem moeilijk op gang en enkele balwisselingen waren nodig om enig puntenwinst te zien noteren. Het waren de bezoekers die in de beginpe riode het best uit de verf kwa men en 0-2 voorkwamen. Dan kwamen de ploegen weer ge lijk: 4-4. Het ging nog even gelijk op om plots Aalter ge vaarlijk te zien uitpakken met enkele rake smashes en vooral plaatsballen die gevaar zaai den. Het kwam op voorsprong en we noteerden 7-10. De Ou- degemse coach draaide zenuw achtig op de bank en voerde enkele wissels uit om het ritme te breken, wat sukses kende. Enkele gepaste opmerkingen brachten winst en zo zagen we dan een beste kapitein Gerdy De Kimpe en Kristine Van Cauwenberghe voor prima weerwerk en voor punten zor gen zowel aan het net als met de opslag. Het werd 12-10 voor Oudegem en meteen was de veer gebroken bij de bezoe kers die tegen het knappe aan- valswerk van de thuisploeg geen verhaal meer hadden en met 15-11 deze set verloren. De 2C en 3e set was tenslotte nog een formaliteit voor Gim lick dat nu zijn wil aan de bezoekers opdrong. In de tweede set liep Oudegem vlot uit tot 5-0. En de bezoekers konden af en toe nog een punt je maken maar dat was ook alles. De thuisploeg haalde het met 15-5. Eenzelfde beeld in de derde set en ook dezelfde eindscore zodat de 3-0 voor Oudegem binnen was. Meest opgemerkt waren wel Gerdy en Annick De Kimpe samen met Yvonne Spitaels, Kristine Van Cauwenberghe en zeker ook nu weer Dina Van Mede- gael. Oudegem bewees zondag over een homogeen team te beschikken dat de titel moet kunnen halen. Zondagavond na de wedstrijd werd daarover terloops gesproken met als in zet een fles Champagne van vijf liter en die zou coach Dirk Nobels voor zijn rekening nemen. André JEUGDVOLLEYBAL - MEISJES Scholieren Juvenes Zele 1 Snuffel Grembergen 3 De Snuffel meisjes van train- ster G. De Ridder zijn erin geslaagd hun tweede seizoen zege te pakken in de sporthal Dc Zeven. Juvenes lag noch tans niet zo heel veel onder bij de Snuffelaartjes. Dat bleek reeds in de eerste set waarin Grembergen een vrij komfor- tabele voorsprong liet teloor gaan en Zele de set pakte met 15-8. De ploeg van trainer L. Van Hecke moest echter de tweede set aan de bezoeksters laten (8-15). De twee volgende sets, eveneens gewonnen door de bezoeksters, kenden een identiek verloop. Grembergen nam steeds een komfortabele voorsprong, Juvenes naderde tot op enkele puntjes dankzij een goede service, maar Snuf fel beschikte toch over een collectief sterker geheel en won de twee laatste sets respectievelijk met 13-15 en 6- 15. Juniores Snuffel Grembergen 3 Berlare 1 De Snuffel junioren, zonder K. Baert, verloren totaal on verwacht de eerste set na een bijzonder matige prestatie. Na het 9-15 setverlies tapte de thuisploeg uit een ander vaat je. Berlare, moedig maar be perkt, kwam er nu niet meer aan te pas en werd gewoon kansloos gelaten door de dui delijk sterkere thuisploeg. De drie volgende sets eindigden dan ook telkens op een 15-8 stand in voordeel van Snuffel. Trainer-coach H. Van Aer- schot was niettemin niet hele maal tevreden met de presta ties van zijn Snuffclploeg. Daarom rekent hij erop dat ter gelegenheid van het bezoek van Juvenes Zele zondag om 16 uur zijn speelsters voor een daverende revanche zullen zorgen. Van deze wedstrijd kan inderdaad de eerste plaats afhangen. EVA Ere-afdeling 18.10 20.00 Vitesse Kruibeke - Knack Roeselare Eerste Nationale 18.10 20.00 Juvenes Zele - Sipico Leuven Eerste landelijke B 18.10 20.30 Spectrum Moerbeke Waas - Rapid St.-Nikl. Derde landelijke A 18.10 15.30 V.C. Steendorp - Pardaf Kruibeke Derde landelijke B 18.10 20.00 V.K. Aalst - Wetteren Eerste provinciale 18.10 19.00 Rumbac Waasmunster - Nova Smash 19.30 Vosselare - V.B.K. Beveren 20.00 Wachtebeke - V.C. Elversele 20.00 V.C. Kemzeke - Oltisj Bazel Tweede provinciale A 18.10 15.30 Martinus Belsele - Rapid St.- Nikl. 19.00 Sigivok - Melvoc Melsele 19.30 ATB St.-Niklaas - Eeklo 20.30 Kontakt Temse - Blauwe Hoek Hamme Tweede provinciale B 19.10 18.30 Leeuwerik Lede - Kalken 19.30 Adec Baasrode - Kring Ninove Derde Provinciale A 18.10 16.00 Vitesse Kruibeke - St.-Pau wels 17.45 Waarschoot - Filoes Oudegem 18.45 Thunderballs Berlare - Real Testa Lokeren 18.45 Calcutta - Hygiëna Stekene 20.00 Melle - Sibok Sinaai 20.00 Zelzate - SchellebeUe Derde provinciale B 18.10 17.15 Danny Hofstade - Wontergem 17.45 V.K. Erembodegem - V.K. Aalst 19.45 Zwijnaarde - Kangoeroes Aalst 20.15 Nilco Lebbeke - Deinze 19.10 10.45 Juvenes Zele - Appelterre Vierde provinciale A 18.10 16.00 ATB St.-Niklaas - Osiris Den derleeuw 16.30 Spectrum Moerbeke Waas - Watus De Klinge 20.00 Beervelde - T.S. Moerbeke Waas 19.10 15.15 Leeuwerik Lede - Wetteren Vierde provinciale Cl 18.10 16.30 Herzele - Ajax Aaigem Ere-afdeling LENNIK 3 VITESSE KRUIBEKE 0 (15-11, 15-4, 15-5) De neo-ereklasser van trainer Erwin Croes was met de beste bedoelingen naar Lennik afgereisd. Deze konfrontatie was het eerste groot examen voor Vitesse. De partij is echter uitgedraaid op éénrichtingsvolleybal. De bezoekers zijn van een kale reis teruggekomen en de ruim 600 aanwezige supporters konden maar weinig in vervoering gebracht worden.e De afstraffing was voor deze niet samenhangende ploeg onver mijdelijk. De eerste set was nochtans veelbelovend gestart. Beide ploegen gaven in deze openingssct elkaar geen duimbreed toe. Onder impuls van Jacques Verhacghe en Guy De Beer versierde Vitesse een 1-3 voorsprong, maar het inkasseerde vervolgens door rcceptiefouten van vooral een zwakke Luc Michielsen een 11-5 achterstand. Door een goede samenwerking van Ben Crocs met Guy De Beer, konden de bezoekers, via 11-9 tot 13-11 terugkomen, maar een niet zo'n goed georganiseerd blok van Kruibeke liet Johan Baetens van Lennik toe de set uit te maken. Een goede openingsset, maar een even slechte tweede set, waarin Vitesse Kruibeke loom en zwak akteerde. De bezoeken de aanvallers sloegen zich te pletter met hun inspiratieloze aanvalskombinatics, op een goed sluitend lokaal blok. Een 13-3 achterstand was hier het gevolg van. Majewski werd in de basis gedropt, maar verder dan 15-5 kwamen de gasten niet. In de derde set nam Lennik alle twijfels weg, toen Kruibeke een 7-2 kreeg aangesmeerd. Ben Croes van Vitesse probeerde het tij te doen keren. Tevergeefs echter, want spijts de geslaagde tussenkomsten, van de voor de ondermaats presterende Luc Van De Velde ingevallen Majewski geraakte Kruibeke niet verder dan 15-5. Lennik veegde de vloer aan met Vitesse, dat in de tweede en derde set maar aan een schamele negen punten geraakte. Enkel Croes, De Beer en Konrad Majewski zijn waarde ereklassers- titularissen. Eerste nationale ACHEL 2 JUVENES ZELE 3 (6-15, 15-12, 2-15, 15-10 en 13-15) Met Etienne De Buck als centrale figuur, kreeg de thuisploeg het in de openingsset zwaar te verduren. Dc bezoekers vrij vlot de eerste set. In de tweede set liep Juvenes Zele uit tot 1-9. Iedereen dacht reeds dat de wedstrijd gespeeld was, maar door deze te gemakkelijke verkregen voorsprong verslapte de aandacht van dc Juvenesspelers en de totale inzet van de thuisspelers bracht de ommekeer. Opnieuw was Juvenes Zele in de derde set ongenaakbaar, maar moest spijtig genoeg een beslissende set toestaan. In deze beslissende vijfde set wisselde Zele met een 1-8 voorsprong van kamp. Achel kwam echter terug tot 8-8. In de eindstrijd ging de score gelijk op. Bij 13-13 kon de wedstrijd nog alle kanten uit. Het was de ploeg met het meeste geluk, maar ook met het grootste inzicht die ujteindelijk won. Eerste provinciale VOSSELARE 3 NIVOK NIEUWKERKEN 1 (6-15, 15-13, 15-4, 15-10) De bezoekers imponeerden in de opwarming wat de thuisploeg deed schrikken. Nieuwkerken maakte in de eerste set indruk met zijn gestalterijke spelers. Het kon gemakkelijk tot 1-7 uitlopen en de thuisploeg werd in korte tijd achterwege gelaten. Tijdens de tweede set konden de bezoekers tot 2-7 uitlopen Nieuwkerken toonde dat het menens was... Een spelcrswisseling gaf opnieuw vertrouwen aan het lokale zestal en Vosselare maakte de opgelopen achterstand goed en kon een nipte sctwinst voor de neus van de bezoekers wegsnoepen. Een aangeslagen bezoekende ploeg was niet in staat tot enig weerwerk en de thuisploeg maakte er in de derde set éénrich tingsvolleybal van. In de vierde set leek de thuisploeg op weg naar een gemakkelij ke setwinst, maar Nieuwkerken vocht terug, maar viel in de eindstrijd stil zodat de thuisploeg haar vierde zege behaalde. Tweede provinciale A NINOVE 3 LEEUWERIK LEDE 2 (15-8, 13-15, 12-15, 15-9, 15-7) De bezoekers herpakten zich na het verlies van de openingsset en de setstand werd op 1-2 gebracht. Vanaf de vierde set zakte het verdedigingssysteem van Lede als een kaartenhuisje ineen, zodat de thuisploeg gemakkelijk de vierde en vijfde set kon binnenrijven. VOLLEYBALKALENDER JEUGD Jongens Kadetten B 19.10 14.30 Steenhuize - Ajax Aaigem Jongens scholieren A 18.10 09.00 Juvenes Zele - Martinus Belsele 15.30 Thunderballs Berlare - Sibok Sinaai Jongens scholieren D 18.10 10.00 V.K. Aalst - Denderwindeke 19.10 15.00 Leeuwerik Lede - Ninove Jongens junioren A 18.10 10.30 Rapid St.-Niklaas - V.B.K. Beveren 19.10 14.30 Ertvelde - Adec Baasrode 18.10 14.30 Oltisj Bazel - Juvenes Zele Meisjes kadetten B 18.10 10.30 Burst - Scorpio Aaigem 14.15 Wetteren - Gimlick Oudegem 19.10 Madavoc Hamme - Dender houtem Meisjes Scholieren C 18.10 10.00 Rumbac Waasmunster - Ju venes Zele 17.00 Sigivok - Snuffel Grembergen Meisjes junioren C 18.10 15.30 V.C. Berlare - Gimlick Oudegem 19.10 16.00 Snuffel Grembergen - Juvenes Zele Meisjes junioren D 19.10 15.00 Zelzate - Delta Eksaarde 17.45 Nivok Nieuwkerken - Spec trum Moerbeke Waas Weekend 13 en 14 september Meisjes junioren C Jongens scholieren A Snuffel Grembergen-Denderwindeke 3-0 Martinus Belsele-Filoes Oudegem 3-0 Gimlick Oudegem-Juvenes Zele 2-3 Jongens scholieren C Meisjes scholieren D Appelterre-Ajax Aaigem 3-0 Sinda St.-Niklaas-Spectrum Moerbeke Meisjes Kadetten B Waas 3-0 Gimlick Ouddgem-Scorpio Aaigem 0-3 Zelzate-Nidak Nieuwkerken 3-1 Meisjes junioren C Weekend 27 en 28 september Denderwindeke-Snuffel Grembergen 3-1 Jongens kadetten B Weekend 20 en 21 september Appelterre-Ajax Aaigem 3-0 Jongens kadetten A Jongens scholieren A Filoes Oudegem-Denderwindeke 0-3 Sibok Sinaai-Juvencs Zele 1-3 Jongens Kadetten B Jongens scholieren C Ajax Aaigem-Denderwindeke 0-3 Ajax Aaigem-Appelterre 0-3 Jongens scholieren A Jongens scholieren D Martinus Belsele-Thunderballs Berlare 0-3 V.K. Aalst-Leeuwerik Lede 3-0 Sibik Sinaai-Filoes Oudegem 3-0 Jongens junioren A Jongens scholieren C VBK Beveren Ws.-Spectrum Moerbeke Ajax Aaigem-Zottegem 3-0 Waas 2-3 Jongens scholieren D Oltisj Bazel-Rapid St.-Niklaas 0-3 Meerbeke-Leeuwerik Lede 3-0 Meisjes kadetten B V.K. Aalst-Ninove 2-3 Madavoc Hamme-Wetteren 0-3 Jongens junioren A Scorpio Aaigem-Gimlick Oudegem 2-3 Assenede-Beveren Waas 3-0 Meisjes scholieren C Spectrum Moerbeke Waas-Oltisj Bazel 3-0 Sinda St.-Niklaas-Juvenes Zele 3-1 Juvenes Zele-Rapid St.-Niklaas 3-1 Rumbac Waasmunstcr-Sigivok 3-2 Meisjes kadetten B Meisjes junioren C Gimlick Oudegem-Madavoc Hamme 3-0 Gimlick Oudegem-Denderwindeke 2-3 Scorpio Aaigem-Denderhoutem 0-3 Juvenes Zele-V.C. Berlare 3-0 Meisjes scholieren C Meisjes junioren D Sigivok-Sinda St.-Niklaas 2-3 Spectrum Moerbeke Waas-Zelzate 1-3 Snuffel Grembcrgen-Rimbac Waasmuns Delta Eksaarde-Sinda St.-Niklaas 0-3 ter 3-0

De Voorpost | 1986 | | pagina 23