ft SPORTIVO MET DE HAKKEN OVER DE SLOOT TEGEN LADA DE LEU ft B( te ON. Bontinck wint topper van de week TOLEDOBOYS OPNIEUW DE STERKSTE 32 - 17.10.1986 - De Voorpost MINIVOETBAL MINIVOETBAL N.O.M.B.-KOMPETITIE DENDERMONDE In de hoogste afdeling is Van Biesen zijn maximum kwyt. Tegen Pavo Sport kwam het niet verder dan een gelijkspel (7- 7), waar het ver in de wedstrijd met 4-1 in het krijt stond. Huize Goossens, 0-13 tegen Young Boys en Minisparta I, nipte winst tegen Filosoof, blijven ongeslagen aan de leiding. Ook Caxtus kwam zich by de top voegen na een zege tegen All Sport. Onderaan pakte Verz. Pien op schitterende wijze zyn eerste zege met 4-1 tegen Okapi, dat nu laatste staat met 1 schamel puntje. In de tweede afdeling won Sportivo tegen gebuur Lada De Leu. Door de nederlaag van Lada en de gemakkelijke zege van 't Rond Punt tegen Rijkswacht, komt 't Rond Punt aUeen op de tweede plaats. Wie had dat verwacht? Lada De Leu en Blauwe Duivels volgen al op drie punten. Onderaan ziet het er benard uit voor Rijkswacht, dat alleen op de laatste plaats komt. Geen veertig doelpunten voor Botterboys ditmaal maar toch een vlotte 0-9 winst tegen de Regentboys. KSA Sint-Gillis blyft puntenloos onderaan en de vierpunten wedstrijd tussen Slaus en Bobby's werd gewonnen door Casteur en Co. Voor Bobby's wordt het stilaan vijf voor twaalf: één schamel puntje! Chiro Wieze II bleef baas tegen zyn eerste ploeg, door toedoen van Van Caeckenberg: 11-4. Daarmee wordt Chiro Wieze I reeds teruggeslagen tot op vier punten. WEDSTRIJD VAN DE WEEK SPORTIVO - LADA DE LEU 3-2 Lada De Leu kon niet met gelijke wapens aan de wedstrijd beginnen. Van Nuffel (voetkwetsuur), Meysman (ge wrichtsbanden), Van Heek (training) en Jaspaert (oog kwetsuur) ontbraken bij de lichtblauwen. Sportivo daar entegen kwam au grand complet aan de aftrap. Toch werd het een aantrekkelijke wedstrijd, waarvan een gelijkspel een juistere weergave zou geweest zijn. Het begon al na twee minuten. Baevegem ging door op links, haalde verrassend uit maar zijn schot ging via de lat buiten. Even later kwam Lada goed weg. Goed werk van Van Beveren bracht Bosteels alleen voor doelman Van de Wiele, maar Ronny schoot op de lat. Halverwege de eerste periode moest Coppieters zijn kunnen tonen om een gevaarlijke knal van F. Van Heek te stoppen. Het bleef 0-0 na 13 minuten. De tweede helft begon met een schot op de paal. Het was De Keyser, die op aangeven van Magerman daarvoor zorgde. In die tweede periode noteerden we de mooiste aanval van de wedstrijd. Via Van Damme en Van Geert kwam Van Heck in schietpositie. Zijn geplaatste bal werd alweer door Coppieters gestuit. Toen iedereen reeds dacht dat het tot de rust 0-0 zou blijven, kon Bosteels doorgaan en naast Van de Wiele scoren: 1-0. De eerste kans in de derde periode was voor Sportivo. Bosteels kopte een voorzet van Coeman over het doel. Aan de overzijde dwong Van Geert een vierde corner af. Baevegem lobde en doelman Van de Wiele kopte kalm binnen: 1-1 en verdiend! Toch zou Sportivo met voorsprong de laatste periode ingaan. Doelman Van de Wiele gaf een vierde corner weg. Van Beveren tot bij Bosteels en 2-1. De laatste periode dan. F. Van Heek ging op rechts twee tegenstanders voorbij, haalde uit met een geweldig schot en de bordjes hingen weer gelijk: 2-2. Daarna toonde Coppieters zich de wedstrijdwinnaar voor Sportivo. Hij haalde verschroeiende schoten van Van Geert, tweemaal P. Van de Wiele en Baevegem uit zijn kooi. Het winnende doelpunt viel aan de overkant. Van Beveren ging door op links en liet met een laag schot doelman Van de Wiele kansloos: 3-2. Sportivo telt nu reeds drie punten voorsprong op zijn gevaarlijkste konkurrent. Sportivo: RonnyCoppieters, Frank Coeman, Jean De Keyser, Frankie Van Beveren, Ronny Bosteels, André Magerman, Eddy Verdickt en Guy Van Parijs. fLada De Leu: Jacques Van de Wiele, Dirk Van Geert, Filip Van Heek, Gustaaf Baevegem. Jean-Pierre Van Damme, Patrick De Beule en Patrick Van de Wiele. Minivoetbal. Botterboys is goed op dreef. Na een 40-2 nu toch ook een 0-9 tegen Regentboys. Het is niet iedereen gegeven (foto P. Hermans voor tijd om de verdiende ge lijkmaker te scoren. Het begon nochtans goed voor de Oude- gemse klub. Via Verhelst en Klinckaert kwam het 0-2 voor, een voorsprong waarop niets viel aan te merken. Maar Tuit- vrienden kwam goed in de wedstrijd en werkte de achter stand weg. L. Vemimmen gaf het voorbeeld door in de twee de periode een rriooie treffer te scoren. In de derde periode, met op- en neergaand voetbal, kon De Craecker voor de ge lijkmaker zorgen. Tuitvrien- den had dan reeds op winst kunnen staan, doch het vond het niet nodig om twee straf- comers om te zetten. In de laatste periode klom de Hamse klub toch op voorsprong langs Baetens: 3-2. Dezelfde speler zou na een snélle tegenaanval voor 4-2 zorgen. Tuitvrienden dacht de zege binnen schot te hebben, doch Geert "Zorro" Verhelst dacht er anders over. Drie minuten voor tijd scoorde hij de aansluitingstreffer en net voor affluiten kon hij voor een logische puntendeling zorgen. Tuitvrienden: Dirk Permen- tier, Frankie De Donder, Lau rens Vernimmen, Mare Smet, Guido Baetens, Dirk Vernim men, Benny De Craecker en Etienne De Schrijver. Nottingham: Geert De Grau we, Martin De Grauwe, Geert Verhelst, Johan Klinckaert, Benny Coppy, Rudy Coppy en Wim Muys. Minivoetbal. Regentboys draait behoorlijk dit seizoen. Te gen het «oriklopbare» Botterboys leed het toch een 0-9 nederlaag (foto P. Hermans) REGENTBOYS 0 BOTTERBOYS 9 Regentboys speelde, on danks de afgetekende neder laag, goed mee met de onge slagen leidersploeg. Zo moest de Baasroodse doelman De Valck viermaal gevaarlijk uit komen. Hij voorkwam dat Re gentboys de verdiende eerred der scoorde. De eerste kans van Botter boys was voor Meersman. Hij schoot van dichtbij op doel man De Saeger, die De Bac kers afwezigheid niet deed voelen. De jongens van Lea verdedigden goed, maar toch vond Goossens na elf minuten een opening. Dat was genoeg voor deze prijsschutter om de score te openen: 0-1. In de slotminuut verloor Kaeckel- bergh de bal aan De Sutter maar een goed uitkomende De Valck stopte Danny. De twee de periode begon met een prachtig vluchtschot van Mer- tens. De Valck redde knap. Aan de overzijde kreeg Bot terboys zijn vierde corner. Strafcomer dus en Kaekel- bergh kopte de lob van Wil- laerts binnen: 0-2. Plots ging het gemakkelijk voor Botterboys. Eerst bereik te De Vroe de vrijstaande Wil- laerts die niet aarzelde (0-3) en even later kon Kaekelbergh tussen een bos van spelers de bal over de lijn duwen (0-4). Net voor de rust schoof Mer- tens een voorzet van Meers man in eigen doel (0-S). In de derde periode toonden de leiders hoe je een open doelkans kunt missen. Het leek niet zo moeilijk... Eerst ging Willaerts door, lokte De Saeger uit zijn doel en legde dan af voor Goossens. Deze zag de kans om de bal over het lege doel te plaatsen. Even later speelde Kaekelbergh Meersman aan, maar deze be sloot, oog in oog met de doel man, op de paal. Regentboys kreeg daarna een strafcomer toegewezen. De Troyer lobde en D'Hondt kopte naast. Tij dens de laatste periode scoor de Botterboys opnieuw tegen 100%. Eerst mocht Kaekel bergh zijn tweede strafcomer binnenkoppen op lob van Wil laerts en daarna kon Goossens alleen doorgaan en afwerken: 0-7. Het mooiste doelpunt kwam ongetwijfeld van Meers man. Na een één-twee met het hoofd in kombinatie met Goossens kon Meersman bin nenschieten: 0-8. Goossens zou na een snelle uitbraak de eindstand vastleggen: 0-9. Regentboys: Steve Mertens, Danny De Sutter, Christiaan De Saeger, Jean-Pierre Gerre- gat, Peter De Troyer, Kris Van Damme, Mare Willems en Chris D'Hondt. Botterboys: Dirk Goossens, F Kaekelbergh, Peter Callaert, Wemer Meersman, Francois De Smedt, Pierre Willaerts, Hugo De Vroe en Guido De Valck. TUITVRIENDEN NOTTINGHAM Nottingham heeft moeten wachten tot veertien sekonden JEUGD ZONDER CLUB 13 KSA ST.-GILLIS 4 De mannen uit Sint-Gillis speelden hun beste wedstrijd van het seizoen. Zij konden de score lange tijd in evenwicht houden, maar in de derde pe riode werd de kloof geslagen. Met een doelpunt van Fierens kwam JzC vroeg op voor sprong, maar KSA reageerde en langs Dirk De Wolf kwam het langszij. Het bleef lange tijd 1-1, tot De Brabander de mannen uit Grembergen op 2- 1 schoot. De tweede periode begon met een doelpunt van Baert: 3-1. KSA Sint-Gillis vocht goed terug en langs Van Ranst kwam het aan de aan sluitingstreffer. Drieghe zorg de opnieuw voor twee doel punten bonus, maar De Wolf kon zijn klub terug in de wed strijd brengen. Met twee doel punten van Baert in de slotfaze van de tweede periode werd gedraaid bij een 6-3 stand. Tij dens de derde periode viel al les tegen bij KSA. Vienpaal kwam het alleen voor doel en de bal wou niet over de fatale lijn. Aan de andere kant kon den Van der Vreken, Baert en Fierens wel scoren en de stand opdrijven tot 9-3. In de laatste periode scoorde De Smedt een vierde KSA-doelpunt, waarna Baert, Drieghe en Van der Vreken (2) de eindstand op 13- 4 brachten. KSA blijft door deze neder laag met nul punten staan. Jeugd zonder Club, met nog een inhaalwedstrijd op het programma, werkt zich op naar de bovenste helft. Een plaats in de top-vijf lijkt moge lijk. Jeugd zonder Club: Dirk Baert, Gerrit Van der Vreken, Geert De Smedt, Rik Drieghe, Jan De Brabander, Kris Fie rens, Arthur Wuytack en Dirk De Bondt. KSA Sint-Gillis: Gert Van den Steen, Kris De Wolf, Geert De Smet, Marc Van Dievoort, Dirk De Wolf, Jo Van Ranst, Peter De Smedt en Luc Van Dievoort. 'T ROND PUNT 11 RIJKSWACHT 3 De klub van frituuruitbater E. Van Ranst blijft goed door gaan. Ze komt nu, na een vlotte zege tegen Rijkswacht, alleen op de tweede plaats. Niemand had dit in het begin van de kompetitie verwacht. Tegen de ordehandhavers werd er ia de eerste periode alleen gescoord uit strafcomer. Tijdens de eerste vijf minuten haalde de Rijkswacht-doelman drie schoten van Jacobs uit zijn doel, telkens ten koste van een comer. Als Ysewyn dan de vierde comer afdwong, mocht hij de lob van Matthijs inkop pen: 1-0. De tweede periode begon eerder verrassend. De Roo haalde fors uit en doelman Van Ranst was kansloos: 1-1. Het zou dan geruime tijd gelijk ■blijven, maar dan kwam 't Rond Punt opzetten. Eerst haalde Leys knap uit, waarna Ysewyn hem dat tweemaal na deed: 4-1. Bij een ver schot van Matthijs verkeek de Rijks wacht-portier zich zodanig dat hij opzij ging en de bal in het onverdedigde doel belandde: 5-1. De derde periode begon met een doelpunt van Jacobs. Hij werd vrijgespeeld door Lelie, draaide zich en schoot naast de Rijkswachtgoalie binnen. Even later een goede dubbel- pas Leys-Jacobs, door eerstge noemde afgewerkt. Het ging nu vlot en Van Damme kon na een persoonlijke aanval vlot afronden: 8-1. Jacobs dwong dan een vierde corner af en zette de strafcomer keurig om op lob van Leys. Diezelfde Leys speelde daarna Jacobs aan. Deze plukte de bal uit de lucht, kwam naar binnen en schoot nummer tien tegen de netten, net zoals tegen La Ruelle. Het kostte hem na de wedstrijd een rondje voor de ganse ploeg. In de laatste zes minuten kon Rijkswacht via Claeyé en De Roo terugkomen tot 10-3, maar Ysewyn legde de eindstand vast op 11-3. 't Rond Punt verloor nog maar één keer, toen het nog uitkwam onder de naam Mun- do Sport, op de openingsdag... 't Rond Punt: Emiel Van Ranst, Patrick Van Damme, Herman Lelie, Rudy Jacobs, Laurens Leys, Marc Matthijs, Benny Ysewyn en Dirk Van Cauwenberghe. CHIRO WIEZE II 11 CHIRO WIEZE I 4 Aangemoedigd door heel- wat supporters, vooral vrou welijke, met aan het (luidruch tige) kommando Anita, gingen dc beide Wieze-ploegen van start. Na een voorzichtige stu dieronde ging Chiro Wieze II het eerst op zoek naar een doelpunt en dat kwam er na een strafcomer. Ludo Van Driessche kopte in: 1-0. Am per dertig sekonden later ston den beide ploegen opnieuw naast mekaar. Doelman Van Damme deed handspel en Hans Van Driessche, kozijn van Ludo, zette feilloos om: 1-1. Dezelfde speler zou even later de gele kaart krijgen we gens protest. Uit de daarop volgende vrije trap kon Van Caeckenbergh doorgaan en scoren: 2-1. Rudy Cami zag daarna nog een schot tegen de lat slaan. Toen Jo Van Damme dan op de solotoer ging, kon hij de bal door de benen van doelman De Plecker spelen: 3-1. Chiro I bepaalde dan het wedstrijdrit me en dat leverde twee mooie kansen op. Vooraan wou het echter niet lukken. Op tegen aanval kon Heuvinck alleen doorgaan en voor 4-1 zorgen. Dezelfde speler zou in de der de periode een mooie aanval afwerken en voor 5-1 zorgen. Geruststellende cijfers? Nee, hoor. Chiro I vocht verbeten terug en kwam gevaarlijk op zetten. Eerst kopte H. Van Driessche een strafcomer naast, maar daarna kon Cami, Patrick dan, twee keer balver lies afstraffen: 5-3. Slechts één kans voor Chiro II langs Lambrecht. Hij ge raakte alleen voor doel, maar schoot dan van dichtbij over. Tijdens de laatste periode gooide Chiro Wieze I alles vooruit en dat werd afgestraft. Eerst mocht Van Boven alleen doorgaan en binnentikken: 6- 3. Even later was het Van Cakenberg die doorging en af werkte. Toen Van Boven dan de tijd kreeg om aan te leggen, wezen de bordjes 8-3. De Plec ker (I) kreeg dan nog een gele kaart voor een fout op L. Van Driessche. Die zou op strafcor- ner voor het negende doelpunt zorgen, terwijl Van Caken- bergh het tiende voor zijn re kening nam. Toemee géné rale? Via Cami kwam Chiro I aan een vierde doelpunt, terwijl Van Cakenbergh de eindstand kon vastleggen op 11-4. Eén ding weten we nu zeker. Chiro II is sterker dan Chiro I. Op 14 november spelen de ploegen opnieuw tegen mekaar, al zijn het dan de dames. Ondergete kende zal er op aanvraag van het supportersheir fungeren als scheidsrechter. Chiro Wieze O: Luc Van Bo ven, Rudy Cami, Ludo Van Driessche, Dirk Heuvinck, Jo N.O.M.B. UITSLAGEN EN - RANGSCHIKKING UITSLAGEN 1' afdeling Pavo Sport - Van Biezen 7-7 Young Boys-Huize Goossens 0-13 Caxtus - AU Sport 8-6 Filosoof - Minisparta I 3-5 Vera. Pien Okapi 4-1 Platte Ploe^ Juliette 4-4 V afdeling Mundo Sport - Rijkswacht 11-3 Sporthuis - Pappenheimers 5-4 Club 83 - La RueUe 7-7 Mikeno - Mouton 8-6 Sportivo - Lada De Leu 3-2 Minisparta II - Blauwe Duivels 1-3 3* afdeling MVC Slaus - Bobby's 4-3 Chiro Wieze II - Chiro Wieze I 11-4 Tuitvrienden - Nottigham 4-4 Blue Stone OKA-KSA 4-7 Regent-Boys - Botterboys 0-9 J.Z. Klub - KSA St.-Gillis 13-4 STAND 1' afdeling 1. Huize Goossens 6 6 0 0 84 15 12 2. Minisparta I 6 6 0 0 31 11 12 3. VanBiezan 6 5 0 1 47 20 11 4. Caxtus 6 5 1 0 37 31 10 5. Pavo Sport 6 2 1 3 32 29 7 6. Juliette 6 2 2 2 23 21 6 7. Platte Ploeg 6 2 3 1 29 30 5 8. Young Boys 6 1 4 1 17 43 3 9. Verz. Pian 6 1 5 0 13 46 2 10. AU Sport 6 0 4 2 22 35 2 11. Okapi 6 0 5 1 19 54 1 12. Filosoof 6 0 5 1 29 49 1 2* afdeling 1. Sportivo 6 6 0 0 47 17 12 2. Trond Punt 6 5 1 0 42 22 10 3. Lada De Leu 6 4 1 1 38 16 9 4. Blauwe Duivels 6 4 1 1 41 17 9 5. Mikeno 6 3 3 0 26 41 6 6. Sporthuis 6 2 2 2 1 21 6 7. Minisparta II 6 2 3 1 19 23 5 8. Pappenheimers 6 2 4 0 25 29 4 9. Mouton 6 1 4 1 19 44 3 10. La RueUe 6 1 4 1 23 42 3 11. Club 83 6 1 4 1 21 30 3 12. Rijkswacht 6 1 5 0 15 32 2 3* afdeling 1. Botterboys 6 6 0 0 98 11 12 2. Chiro Wieze II 6 6 0 0 60 26 12 3. Chiro Wieze I 6 4 2 0 47 31 8 4. Tuitvnenden 5 3 1 1 43 25 5. Nottingham 6 3 2 1 25 24 6. J.Z. Klub 5 3 2 0 32 26 6 7. Regent Boys 6 3 3 3 0 29 35 6 8. OKA KSA 6 3 3 0 29 35 6 9. MVC Slaus 6 1 4 1 23 50 3 10. Blue Stone 6 1 5 0 18 44 11. Robby's 6 0 5 1 13 36 12. KSA St.-GUUs 6 0 6 0 23 98 0 I KALENDER 20.10 20 00 u.: All Sport-Huize Goossens 21.00 u.: Pavo Sport-Minisparta I 23.10 18.30 u.: MVC Slaus-Botterboys 19.30 u.: Club 83-Rijkswacht 24.10 21.30 u.: Sporthuis-La RueUe 22.30 u.: Pappenheimers-Bl Duivels GREMBERGEN 20.10 19 00 u.: Lada Dc Leu-Mikcno 20 00 u Young Boys-Juliette 21.10 18.30 u.: Chiro Wieze 1-KSA St.-Gillis 19.30 u.: J.z. Club-Nottingham 20.30 u.: 't Rond Punt-Mouton 21.30 u.: Blue Stone-Regentboys OUDEGEM 20.10 18.30 u.: Minisparta II-Sportivo 19.30 u.: Platte Ploeg-Verz. Pien 20.30 u,: Caxtus-Van Biesen 21.30 u.: Filosoof-Okapi 24.10 21.00 u.: Chiro Wieze 2-Bobby's 22.00 u.: Tuitvrienden-OKA KSA Van Damme, Luc Lambrecht, Rudi Van Cakenbergh en Eric Van Damme. Chiro Wieze I: Raf De Fle cker, Gerard De Wolf, Geert De Wolf, Hans Van Driessche en Patrick Cami. Rudy Jacobs ZEELSE MINIVOETBALKOMPETITIE NOMB-MINIVOETBAL 3* afdeling Toledoboys Dendermonde - C. Brakel 5-4 De wedstrijd begon goed voor de Dendermondse klub. Na drie minuten had Praet al voor lokale voorsprong gezorgd. Een goede aanval, opgezet door Praet en Putteman was door eerstgenoemde in twee tijden afgewerkt. Even later werd een knal van Putteman-, de beste speler op het terrein, door de paal gestuit. In plaats van 2-0 werd het zelfs 1-1. Bij de eerste kans voor Brakel kon Van der Linden doorgaan en doelman Van Ranst kansloos laten. Toch zou de thuisploeg met voorsprong de eerste periode afsluiten. Na goed storingswerk van Corthals kon Praet doorgaan en hoog inschieten: 2-1. Ook de tweede periode werd door Toledoboys gedomineerd. De Brakelse goalie haalde eerst een schot van Putteman uit zijn kooi en even later schoot Willy Van den Dungen op de paal. Bij de eerste tegenaanval stonden de bordjes opnieuw gelijk langs Van Bockstael. Nadien kwam de ploeg uit Brakel er niet meer aan te pas. Een goede kombinatie tussen de gebroeders Van den Dungen werd door Norbert keurig afgewerkt. Toen Putteman dan een vierde corner afdwong, was het een koud kunstje voor Norbert Van den Dungen om de strafcomer van Corthals binnen te koppen: 4-2, de stand bij de kampwisseling. In de derde periode verliep de wedstrijd evenwichtiger. Na drie minuten moest de bezoekende doelverdediger ingrijpen op een knal van Willy Van den Dungen Aan de overzijde was het raak bij een knap afstandsschot van Thomas. De bal verdween in de rechterbovenhoek. De bezoekende vreugde om die aansluitings treffer was slechts van korte duur, want toen Putteman even later alleen doorging, kon hij de doelman omspelen en binnen tikken: 5-3. In de laatste periode gooide Brakel alles vooruit. Via Selos geraakte het opnieuw aan de sluitingstreffer. Door het goede verdedigende werk van Toledo kon de score niet meer veranderen, zodat het een moeizame maar verdiende zege behaalde. J.R. Kemreeks: Uitslagen De Balans Van der Straeten Doelpunten: Mark Van der Haegen 3, Geert Chnstiaens 1, Br Merckx 1Karei Willockx 1 en Roger Christiaens 1 De Pieker Oosterlinck Doelpunten: Armand Christiaens 6, Gilbert Christiaens Julien Van Eetvelde 3, Albert Van Hecke 1, Danny Vanc Stricht 1, Pol Van Elsuwege 1, en Bob Van der Straeten 1. Arsenal Topspin Doelpunten: Piet Abbeel 10, André Van der Poorten 2, And Maes 2, Mark Van den Berghe 2, Peter van Driessche 2, En Van Damme 1Wim Van Acker 1Hans Van Lijsebettens l Colman De Witte Doelpunten: Roger De Coninck 5, Eric Kint 4, Dirk Claus Guy Dhollandcr 3, Walter Colman 1, Erik Van Holewinckd Johan Van Clecmput 1, Erik Van Huisstede 1, Luk Dhondl Guy De Belie 1 en Franky Coene 1 De Kroon/De Pik YPS. Dendermonde Doelpunten: René Van Marcke 3, Kamiel Vemimmen 2, 0 Raes 2, Dirk Raes 1, Joris De Nijs 1, Johan Cornelis 1. Rotthier Telelec Doelpunten: Martin Verhulst 3, Hans De Wilde 2, Chris Waele 6, Paul De Waele 3, André De Waele 2 en Mark Praet 2. Albo/Poppe Shamrock Doelpunten: C. Van Hecke 2, P. Ce Vuyst 2, Hans De Grae Johan Van Eetvelde 3, Luk Poppe 3, Paul Van Doorsselaen Eric De Graef 1 Klodde Van Cauteren Doelpunten: Kris Géerts 6, Bart De Kegel 2, Wim Wacgcmai Guy Goossens 2, Herman Van Driessche 5, Jan Van Acker 2 Peter Van Eetvelde 1. Neyt ON. Bontinck Doelpunten: Frank De Daele 3, Karei Poppe 1, Luk De Md Robert Baranski 1, André Steeman 1. Klassement 1. De Pieker 2. ON. Van Damme 3. Arsenal 4. YPS. Dendermonde 5. Van der Straeten 6. Van Cauteren 7. Albo-Poppe 8. De Balans 9. Telelec 10. Neyt 11. Colman 12. Rotthier 13. De Pik 14. Dc Bisschop 15. Klodde 16. Verheyden 17. Shamrock 18. Oosterlinck 19. Topspin 20. De Witte Aalst. Si Hef kor jen vat overkoe Doel vi verschil spreker: brandm Ijjk de I firma S< In een bo de Bond van dat o< op de Mi sten geho door de C campagne nieuw vo Minivoetbal. De Toledoboys spelen in derde nationale nologii initiati (dure) oefenti Bedoe maken Het w lessen De lee rijden trckkei Maar r veranb steeds Het A Biczon beide c hoger

De Voorpost | 1986 | | pagina 32