1 3 STREEKNIEUWS n Aalst mi£^ ^alsi a Nederlandstalige Vereniging voor Weduwen en We duwnaars De afdeling Aalst blaast het eerste verjaardagskaarsje uit. Afspraak: vrijdag 17 oktober te 20 uur in 't Groen Kruis, voor gezellige koffietafel, gesprek, muziek en dans. ledereen welkom! Diplomauitreiking Het Vlaamse Kruis Zondag 19 oktober 1986 te 10 uur in de feestzaal van het Stadhuis, Grote Markt 3, Aalst, diploma uitreiking aan de kursisten 1986. Eetfestijn Socialistische Harmonie Op zondag 19 oktober organizeert de socialistische harmonie Hand in Hand een groot eetfestijn in het restaurant van de school voor bijzonder onderwijs aan de Molendreef te Aalst. Men kan er terecht van 11.30 tot 15.00 u. en van 17.30 tot... Oo het menu brochetten, steaks en kip. Gouden bruiloft Inde Gentse Steenweg nr. 193 te Aalst vierden de echtelingen De Moor Joseph (30.10.1912) en De Moor Julia (24.2.1913) hun gouden bruiloft (25.3.1936). Schepen R. Van Vaerenbergh kwam de jubilarissen ten huize feliciteren en overhandigde het geschenk aangeboden door het stadsbestuur en de brief van de koning. Verteldagen In de jeugdbibliotheek, Kattestraat 33, worden voor de derde maal verteldagen georganiseerd. Willy Van Boxtael vertelt aan kinderen van 6 tot 9 jaar op woensdagnamiddagen 22 oktober, 12 en 19 november en 3 en 17 december, telkens van 14u30 tot 16 u. Toegang is kosteloos. "Jonge Turken en Aalsterse politiek Maandag 20 oktober 1986 wordt in het Netwerkcentrum, De Ridderstraat, Aalst, door Aalst 2000 een panelgesprek georga niseerd (20 u.) "De jonge Turken en de Aalsterse politiek" De CVP-, PW-, SP- en VU-jongeren (de politieke jongeren- groeperingen van de partijen uit de gemeenteraad) werden uitgenodigd en krijgen de kans om uiteen te zetten hoe zij terugkijken op de voorbije vier jaar CVP-PW-gemeentebeleid. Ook worden zij gekonfronteerd met de vraag wat zij zouden anders doen moesten ze de kans krijgen politieke verantwoor delijkheid te dragen. Uiteraard zal ook aan het publiek de kans gegeven worden om vragen en opmerkingen of eigen standpunten te formuleren en ook zullen de panelleden onderling op mekaar kunnen inspelen. Moderators van dit panelgesprek zijn de journalisten Frans Vanvolsem en Johan Velghe. Informatieavond C.G.S.O., Cumontstraat 3 te Aalst, woensdag 22 oktober om 20 uur "Anorexia Nervosa" door Harriette Thoolen, psychologe. Inlichtingen 053/21.75.13 (woensdag van 20 tot 22 uur en alle werkdagen van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur). Organisatie: C.G.S.O., Vrouwenwerking Festival van het Franse chanson Het Willemsfonds Aalst brengt het Festival van het Franse chanson van toen en later op maandag 20 oktober te 19u45 stiptin de Van Inniszaal van de Generale Bank, Nieuwstraat 20. Toegang 200 fr. Voorverkoop en leden: 150 fr. Kaarten te betomen bij A. De Wolf, Sint-Jozefstraat 17, tel.: 053/21.39.91 en bij FEM, Zeshoek, tel.: 053/77.18.15. Ook bij de bestuurs leden. "De Tuinman" van de Katrienen De Rederijkerskamer De Catharinisten is aangewezen om een öy-out te organiseren van een nieuw stuk van de Aalstenaar Paul Coppens. "De Tuinman" gaat dan ook in première in Aalst en wordt daarna opgevoerd in Brussel in de Kon. Vlaamse Schouwburg aan de Lakensestraat. De opvoering in Aalst heeft plaats in samenwerking met de serviceclub "Fifty One", die op één van de opvoeringen de club meer impulsen zal bezorgen voor sociale werking. De opvoeringen te Aalst zullen plaatsheb ben in de nieuwe feestzaal van het VTI, Vakschoolstraat Ongeval Nabij de Brusselsesteenweg kwam bromfietser Pascal Lommez uit Affligem terecht onder de wagen bestuurd door Aalstenaar Maurice Rubbrecht. De bromfietser liep verwondingen op. E.H.B.O.-programma Spreekbeurten door schepen Doorns (Volksgezondheid) en de h. De Kuyper (provinciaal monitor Oost-Vlaanderen). Vertoning van de film "Het Ongeval", gezien door de ogen van twee kinderen. Voorstelling van het volledig vernieuwde kursusboek voor EHBO-helpers en ambulanciers (vertaald en aangepast uit het Duits). Die gebeurtenis is een première in Oost- en de rest van Vlaanderen Een kleine receptie en verdere huldiging van de nieuw gediplo meerde EHBO'ers. Organisatie: Het Vlaamse Kruis. Zwemmen Zwembad, Sint-Jozefscollege, Stoofstraat, op donderdag 23 oktober van 18u30 tot 19u30. Zwemles mogelijk. Prijs: 65 fr. voor VTB-VAB-leden en 75 fr. Inlichtingen: Arseen Saeys, 21.68.15. Archeologische tocht doorheen Zuldoost-Vlaande- ren Samenkomst: Houtmarkt Aalst om 13 uur, zaterdag 25 oktober. Met autocar naar het Archeologisch Museum van Zuidoost- Vlaanderen te Velzeke, het Oudheidkundig museum te Oude naarde, de opgravingssite te Ename en de historische dorps kern van Mullem. Deskundige leiding. Prijs: 275 fr. (VTB-VAB-leden) en 330 fr., vooraf inschrijven. Inlichtingen en inschrijvingen: Geert Van Cleemput, 78.06.34. Jazzkoncert Op zaterdag 18 oktober om 21 uur in de zaal Bristol, Grote Markt, Aalst. Koncert met Willy Van de Walle, New Dixieland Band. Toegang: 200 fr., leden 150 fr. Organisatie: Crazy Bol Jazzclub. Taalkursus Servo-Kroatisch Sint-Maarteninstituut, Dendermondse steenweg 12, Aalst, op woensdag 22 oktober van 19u30 tot 21u30. Aanvang van de taalkursus Servo-Kroatisch in 30 lessen (Joegoslavisch). Elke woensdagavond, uitgezonderd de school vakanties. Prijs: 1.700 fr., voor VTB-VAB-leden en 1.950 fr. Inlichtingen en inschrijvingen, Geert Van Cleemput, 78.06.34. Organisatie VTB-VAB, afdeling Aalst. Taalkursus modern Arabisch Sint-Maarteninstituut, Dendermondsestw. 12, Aalst, op woens dag 22 oktober van 19u30 tot 21u20. Aanvang van de taalkur sus Modern Arabisch in 30 lessen, elke woensdagavond, uitgezonderd de schoolvakanties. Prijs: 1.700 fr. voor leden, 1.950 fr. voor niet-leden. Inlichtingen en inschrijvingen: Geert Van Cleemput, 78.06.34 Organisatie: VTB-VAB Aalst. Bonsai-kursus 't Apostelken, Apostelstraat 1 (O.L.Vrouwplein), Aalst-Mijlbeek. Zondag 19 oktober van 10 tot 12 uur of dinsdag 21 oktober van 19 tot 21 uur. Vierde les van de kursus "Zelf kweken en onderhouden van Oosterse dwergboompjes". Inlichtingen: Geert Van Cleemput, 78.06.34. Organisatie: VTB-VAB. Wandelen Samenkomst aan de Houtmarkt om 13u30 of aan de Bareldonk- kapel (Donkmeer) om 14 uur, zondag 19 oktober Bareldonkpad (10 km.). Inlichtingen: Leo Van Steenhuyze, 21.02.24. Aalst. Natuurlijk waren er ook schilderijen te zien op de hobbytentoonstelling van KWB Aalst. Een beeld van de tentoonstelling Het boek dat blijft» over de bijbel in het Belfort Sint-Anna (a). te Aalst (a). Organisatie: VTB-VAB. Konditie- en pre-skigymnastiek Sportzaal Sint-Jozefscollege, Stoofstraat, Aalst, op maandag 20 oktober van 20 tot 21 uur: Gymnastiek op muziek. Prijs 65 fr. voor VTB-VAB-leden en 75 fr. Gebruik van douches inbegrepen. Inlichtingen: Ingrid Van Cleemput-D'Haese, tel.: 78.51.28 Organisatie: VTB-VAB-afdeling Aalst. Prijsuitreiking EHBO-kursus In de feestzaal van het Stadhuis, Grote Markt 3, Aalst op zondag 19 oktober om 10 uur. Teken-, foto- en affichewedstrijd In 1987 bestaat het Vlaamse Kruis 60 jaar. In dat kader zijn er de volgende aktiviteiten: Tekenwedstrijd "Mekaar helpen bij huishoudelijke ongevallen", afmetingen min. 36 x 27 cm., max. A1-formaat. Leeftijdskategorie: 1. 7 tot 12 jaar en 2. 13 tot 18 jaar, zowel individueel als in groep. Foto- en diawedstrijd: "Menselijkheid en offervaardigheid", afmetingen: 16,5 cm. x 24 cm., max.: onbepaald. Zowel zwart wit als kleur. Afgedrukt op glanzend papier of voor dia's ingekaderd. Affiche-wedstrijd: "Het Vlaamse Kruis 60 jaar" Aan elke wedstrijd zijn duizenden fr. prijzen verbonden. Inleve- ringsdatum in het Aalsterse: uiterlijk op 1 januari 1987. Uitge breid reglement, inschrijvingsformulier en folder zijn te verkrij gen op het afdelingssekretariaat, Rozendreef 165/30, 9300 Aalst. Organisatie: Het Vlaamse Kruis. Centrum voor Levens- en Gezinsvragen (C.G.S.O.) Cumontstraat 3, 9300 Aalst, tel.. 21.75.13. Biedt hulp en informatie bij allerlei moeilijkheden i.v.m. relaties, sexualiteit, opvoeding, depressiviteit, zwangerschap. Je kan er terecht elke werkdag van 9 tot 12 uur en van 13 tot 18 uur, of na afspraak. Medische consultaties na afspraak. Vrouwenwerking C.G.S.O.: woensdag van 20 tot 22 uur. Begraafplaatsen: uitvoeren van werken Wij vestigen de aandacht van de bevolking op artikel 199 van het stedelijk politiereglement waarin bepaald wordt dat er op de begraafplaatsen van Aalst geen werken mogen worden uitge voerd tijdens de twee weken die voorafgaan aan 1 november 1986. Tijdens die periode mogen er ook geen gedenktekens worden geplaatst. Van 30 tot 1 november 1986 zal ook de watertoevoer op de begraafplaatsen afgesloten worden, tenzij het gebruik gebeurt onder toezicht van de grafmaker. Petanque Domein Beukenhof, Langestraat 12, vrijdag 17 oktober om 20 uur: bestuursvergadering in café Windsor. Zaterdag 18 oktober om 20 uur, ledentornooi (meli-melo naar 3 ronden), deelname 40 fr. Zondag 19 oktober om 15 uur: voorbereiding wintercompetitie vriendenontmoeting met PC Apollo en PC Nederkouter. Dinsdag 21 oktober om 19u30: oefeningen (deelname niet- leden is mogelijk) Inlichtingen: Clubsekretariaat, Kreupelveldstraat 38, Aalst, 78.69.14. Organisatie: Petanqueclub Alosta v.z.w. Kasteel Terlinden, Square J. Geerinckx (nabij Boudewijnlaan), Aalst: Woensdag 15 oktober om 14 uur: algemene ledenvergadering Zaterdag 25 oktober om 14u30: vriendschapstornooi voor alle leden Woensdag 12 november om 14u30: traditioneel Sint-Martens- feest. Alle leden zijn welkom. Organisatie: Petanqueclub Appollo-Terlinden. Verbroedering derde brigade Rumbeke Noord-lerland sektle Aalst Café Bristol, Grote Markt, Aalst, op zondag 19 oktober om 10 uur: leden- en bestuursvergadering voor al de oud-gedienden, leden en niet-leden, van de oud-Noord-lerland soldaten uit Aalst en omliggende. Een enige gelegenheid om nog eens een oude vriend te ontmoeten. Inlichtingen: Laurent Van Geit, Vrijheidstraat 75, Aalst, tel.: 21.13.44, voorzitter sektie Aalst. Pol Van Der Borght, Asserendries 28, Aalst, 70.00.04. Mosselfeesten Arendschool, Binnenstraat 308 te Aalst. Zaterdag 25 oktober van 17u30 tot 20u30. Zondag 26 oktober van 11u30 tot 15 uur. Grote mosselfeesten op zaterdag 25 oktober om 21 uur met playback-show., Organisatie: Skischool-comité Arendschool. Balletvoorstelling In de Stadsschouwburg, Vrijheidstraat, Aalst, op vrijdag 17 oktober om 19u30, zaterdagen 18 en 25 oktober om 19u30, zondagen 19 en 26 oktober om 15 uur. "De Schone Slaapster", een meesterwerk van Peter Tsjaikovsky, opgevoerd door Jeugd en Ballet Trongon. Organisatie: Jeugd en Ballet, Trongon. Toneel Zaal Netwerk, De Ridderstraat 28, Aalst, op zaterdag 18 oktober om 20 uur, "Antigone" door Theater Lanseloet, toegang 150 fr., aan de kassa. 130 fr. in voorverkoop. 120 fr. voor de jeugd. Organisatie: Theater Lanseloet. Jebron Begijnhof 1Aalst. 77.63.89. Zaterdag 18 oktober om 18u30: Begijnhofkerk, viering rond Luc. 18,1-8. Daarna dia's rond alpinisme en speleo en ontmoetingsa vond. Donderdag 23 oktober om 20 uur: Informatieavond "Twaalf keer kring 12". Gespreks- en uitwisselingsavond voor mensen die tijdens de afgelopen jaren gewerkt hebben met de nieuwe map voor vormingscatechese "Blij meedoen met hart en handen". Opzet: Vragen, moeilijkheden en mogelijkheden die ervaren werden aan mekaar voorleggen. 3 invalshoeken: evaluatie handreiking, uitwisseling en verwerking onderling, voorstellen tot aanvulling. Zaterdag 23 oktober om 20 uur: gespreksavond voor echtge- scheidenen en mensen met een gebroken relatie. Van rijdag 24 oktober tot zaterdag 25 oktober: Oostvlaams Ontmoetingsweekend vanuit de Taize-Spiritualiteit. Vanaf 18u30 onthaal in Jebron. 19u15: repetitie van liederen in de Sint-Martinuskerk. 20 uur. gebedsdienst in aansluiting met het gebed van Johan- nes-Paulus met de religieuze godsdiensten op 27 oktober te Daarna stille tocht naar het Sint-Annaklooster en start van het w.e. Het weekend eindigt met de viering in de Sint-Annakerk om 18u30 op zaterdag 25 oktober. Bij deze gelegenheid is er geen viering in de Begijnhofkerk en vragen we dat iedereen aansluit bij de viering in de Sint-Annakerk. Vrijdag 24 oktober: om 20 uur vredesdebat (organisatie VAKA). Naar de plantentuin te Meise Op woensdagnamiddag 22 oktober: de nationale plantentuin van België is een wetenschappelijke instelling van de Staat voor het fundamentele onderzoek in de plantkunde, vooral op het gebied van de systematiek en van de daarmee verwante disciplines. Het herbarium herbergt ongeveer 2 miljoen specimens, verza meld in alle werelddelen. De bibliotheek telt 63.000 boeken en tijdschriften en ongeveer 3,5 miljoen bibliografische steekkaarten. Het park is ideaal voor een prachtige herfstwandeling: uitge strekte grasperken, vijvers en eeuwenoude bomen (93 ha!). De vroegere oranjerie is als restaurant-cafetaria ingericht. Samen met het middeleeuwse kasteel vormt het het Domein van Bouchout, de verblijfplaats van keizerin Charlotte van Mexico, dochter van Leopold II. Het plantenpaleis is een kompleks van kassen, waarin tropische en subtropische planten volgens hun streek van oorsprong landschappelijk zijn tentoongesteld. Twee kassen zijn voorbe nouden aan de nuttige planten (ananassen, bananen, cacaobo- men, citroen- en oranjebomen). De Victoriakas, met een groot verwarmd waterbekken, is de attraktie van het plantenpaleis. Vertrek om 13 uur op de parking vari de Keizershallen (ingang Beekveldstraat). 14 u.: geleid bezoek aan het plantenpaleis. 15.30 u.: vrije wandeling in het park, mogelijkheid tot bezoek aan het cafetaria, 17 u.: terug naar Aalst. Te storten door betaling aan de dienst voor Toerisme, 300 fr. voor volwassenen en 275 ft. voor kinderen, senioren en anders validen. Uitslag tekenwedstrijd tijdens land-, tuinbouw- en leefmilieutentoonstelling 1986 Stijn De Witte, Aalst; Saartje De Schepper, Erembodegem; Kim Vandenberghe, Erembodegem; Michiel Vanneste, Aalst; Karen Callaert, Nieuwerkerken; David Mertens, Vlierzele; Olivier Cal- lebout, Aalst; Katty De Bundel, Hofstade; Manuela De Cocker, Moorsel; Aynuz Kocx, Aalst, Katia Buyle, Aalst; Ellen Van den Hauwe, Hofstade; Kelly Vlaminck, Hofstade; Marina Koucke, Levensvreugde Aalst; Marijke Arijs, Hofstade; Andy Layne, Nieuwerkerken; Meganck Guy, Levensvreugde Aalst; Rita Van Keymeulen, Levensvreugde, Aalst; Bea Roosen, Levensvreug de Aalst; Tom Beeckman, Aalst; Davy Van der Vinken, Aalst; Annelies Bursens, Aalst; Stijn De Coninck, Hofstade; Maarten Daelman, Erembodegem; Caroline Van de Wiele, Aalst; Lies- beth Coppens, Hofstade. De nog niet afgehaalde prijzen kunnen bekomen worden op het kabinet van de h. Schepen Juliaan Vinck, Capucienenlaan 63, te Aalst, op woensdag van 17 tot 19 u. Miep Diekmann Op initiatief van de Jeugdbibliotheek Aalst zal op zaterdag 25 oktober 1986 de bekende Nederlandse jeugdschrijfster Miep Diekmann uitgenodigd worden. De namiddag gaat door in de Feestzaal van hot stadhuis. Het namiddagprogramma zal er uitzien als volgt: - van 14u30 tot 15u15 zal zij vertellen voor de kinderen van 5 tot 9 jaar. - Van 15u15 tot 15u30 is er een pauze - Van 15u30 tot 16u30 komt ze praten voor en met de kinderen van 10 jaar en ouder. Rijkswacht feestèop vrijdag 24 oktober is het rijkswachtdis- trikt Aalst met zijn negen brigades in feest. De slag bij Edemolen wordt dan herdacht. Te 17u15 bloemenhulde bij de gedenkplaat van adjudant Bouckenaere in de inkomv an de kazerne aan de Denderstraat 22, waarna plechtige dankmis in de Sint-Martinus kerk. Ontvangst en receptie in het stadhuis met toespraak door cdt. Millecam, Baardegem Gehandicaptenbond De bond Baardegem - Meldert - Moorsel organiseert een tombola met als hoofdprijs een draagbare TV plus heel wat andere waardevolle prijzen. Trekking in zaal «Ons Huis», Hoogstraat 86, op zaterdag 18 oktober. Prijzen aldaar af te halen tot en* met 1 december '86. Parochieraad De eerstvolgende vergadering van de parochieraad heeft plaats op woensdag 3 december. Botsing Aan Elderberg - Dorpstraat botsten de wagens bestuurd door Frans Van Muylders uit Aalst en het voertuig van Emiel Saeys uit Opwijk. Beide wagens werden zwaar beschadigd en er waren ook verwondingen. Vlaamse Club - Davidsfonds Kulturele avond a,s. zaterdag te 20 u. in de parochiezaal. Toegangsprijs: 50 fr. Treden op: het koor van Jaak De Bie, Pierrot De Block met Baardegemse muzikanten en Norbert Van Den Eede als presentator. Tombola Prijzen v.d. tombola t.g.v. de ponykoersen af te halen bij Alfons Heyndrickx, Severgem veld laan 10, te Moorsel. Erembodegem Hobbynamiddag K.A.V. Dinsdag 21 oktober te 13.30 u. in de bovenzaal van het Parochiehuis. Vergadering groepsleden, dinsdag 21 oktober te 20 uur, in de wachtzaal van het Parochiehuis. Kleinkunstavond Davidsfonds Erembodegem heeft de kabaretgroep «Marjolein- tje» uitgenodigd om in het Parochiehuis op 24 oktober te 20 uur een programma te verzorgen met sketches, kleinkunst- en kluchtliedjes, met vokale en instrumentale nummers. Toegang: 100 fr. K.A.V.-turnen op muziek Maandag 20 oktober van 14 tot 15 uur in de bovenzaal van de Volkskring. Ook op woensdag 22 oktober. Papierophaling Woensdag 22 oktober. Volksdansavonden K.A.V. In de bovenzaal van «Volkskring», maandagavonden 3, 10, 17 en 24 november en 1 december van 20 tot 21 uur. Herdersem Davidsfonds Op zondag 19 oktober te 20 u. in het Parochiaal Centrum, Grote Baan, avond met «De Speleman», het «zingen van de ziel in vele talen». Toegang 100 fr. Veldloop Achtste veldloop in de Aartstraat a.s. zondag 19 oktober. Belotting in café Sint-Antonius georganiseerd door de Sint- Antoniusvrienden op zaterdag 18 oktober te 20 u. Flanders'Best in Concert Op vrijdag 28 november organiseert Liberale Sociale Hulp v.z.w. «Flanders' Best in Concert» met 8 Vlaamse zangers, balletten, danseressen, humoristen en orkesten. De opbrengst gaat integraal naar minder-validen. Een uitschieter in het Aalsters amusements- en cultuurleven. Details volgen. Meldert Parochiecentrum Ontvangen u dit weekend Emest en Maria Jacobs - Courtmans. KVLV Vandaag vrijdag 17 oktober in het parochiecentrum gespreksa vond over «eerste hulp» 2e deel. Wondverzorging, verbandleer en huisapotheek. Begin te 20 u. Kultureel Centrum Te Affligem in zalen B tot en met 26 oktober, tentoonstelling van werken van Assenaar Walter Billet. In zalen A exposeert Gerard Van Impe uit Haaltert. Een retrospektieve. Gerard Van Impe werd geboren te Haaltert op 4 april 1920. Hij is er nog steeds woonachtig. Hij studeerde aan de Akademie voor Schone Kunsten te Aalst, met als toenmalige lesgever de gekende kunstenaar Claeys, waarvan in het Kultureel Centrum Affligem een zo boeiende retrospectieve tentoonstelling werd gegeven. Zijn ganse leven trachtte hij zich uitsluitend aan de schilderkunst te wijden. Rommel- en prondelmarkt In de plaats van het Allerheiligenfestival wordt nu nog enkel door VTB-VAB een rommel- en prondelmarkt georganiseerd op Allerzielendag 2 november. Een antiek- en rommelmarkt vanaf 11 u. bij de abdij. Mogelijkheid tot eten in het het Kultureel Centrum, 's Namiddags kan u ook een wandeling maken naar de Kluiskapel of het Kravaalbos of de tentoonstelling in het Cultureel Centrum bezoeken. En 's avonds gezellig samenzijn met o.m. «Retro-Avilo», een lepel herinneringen van haast 25 jaar rijkgevuld VTB-afdelingsleven. Parochiecentrum Ontvangen u dit weekend: Emest en Maria Jacobs. Volgend weekend: Albert en Alma Van Langenhove. Kaas- en wijnavond Op zaterdag 18 oktober in de vrije basisschool: Kaas- en wijnavond vanaf 17 u. KWB-Vrljetijdsbesteding Zaterdag 18 oktober: belotwedstrijd te 19.30 u. in de Crypte. Bloedinzameling Zondag 19 oktober van 9 tot 11.45 u. in de Crypte. Organisatie: Centrum Louis Steens van de Vnje Bloedtransfu siediensten van België en de plaatselijke Vriendenkring. Hobbynamiddag K.V.L.V. Maandag 20 oktober te 13.30 u. in de bovenzaal van het Parochiehuis: tweede les van de kursus «Schaduwborduren». Prijzen v.d. tombola af te halen Nieveldriesweg 18, op dins.- en donderdag tussen 9 en 12 u. Moorsel Gouden bruiloft In de Aalstersestwg. 99 te Moorsel vierden de echtelingen Vereecken Frans (13.3.1913) en de Petter Josephina (19.8.1913) hun gouden bruiloft (25.9.1036). Schepen R. Van Vaerenbergh, Schepen A. De Maght-Aelbrecht en Schepen A. Doms kwam de jubilarissen feliciteren en overhandigden het geschenk aangeboden door het stadsbestuur en de brief van de koning. Hobbyclub De vergadering die gepland was op dinsdag 7 oktober werd verschoven naar dinsdag 21 oktober wegens de afwezigheid van Maria Vermoesen, eerste verantwoordelijke. KVLV Eerste ledenvergadering op maandag 27 oktober te 19 u. in het KLJ-Heem rond het thema «Hoe hoort het?». «De toekomst is pas begonnen» is het thema van de algemene vergadering op zondag 26 oktober. Bedevaart Rome Wie in de paasweek 19 26 april, mee wil per bus stort 1000 fr. voorschot op rekening nr. 440-0482941-50 van Romebede vaart, Bisdomplein 1 te 9000 Gent (091-25.16.26). Prijs 17.000 fr.

De Voorpost | 1986 | | pagina 7