Applaus voor zestig jaar B.G.J.G. Erembodegem i xüsstëusïz ss aSw-rr- Stadhuisnieuwtjes Aalsterse karnavalkriebels Vijf jaar AA «Om Mekaar» te Erembodegem Noordbrabanders te Aalst Karnavalkwis anders dan anders... wkhêÈb Aalstenaar greep naar titel Jeugdprins van België 2 - 21.11.1986 - De Voorpost Nauwelijks zes weken nadat de gezinsvereniging, de Bond woning, het bouwen van een - die meer dan 300.000 gezinnen in 1200 afdelingen in nieuwe woning, en in uitzon- Vlaanderen groepeert - zijn 65-jarig bestaan, in de derlijke gevallen voor het te- Koningin Elisabethzaal te Antwerpen, de nodige luister "^betalen van daarvoor aan- byzette, was er verleden zaterdag reden tot juichen in het %eganf ^®zw?rende. schulden, hartje van Erembodegem waar enkele entoesiaste pio- daan"ke„e da° TtodèrbiSag mers 60 jaar geleden, de «Bond van de Talryke Huisgezin- zijn huidige betekenis kreeg nen» uit de grond hebben gestampt. In 1955 is de Jonge Gerinnen- 60 jaar Bond te Erembode- tie en stimuleren van gedurfd ^MCToeid^ot een sociari-kul- gem.. Feestvieren, dankbaar gezinsbeleid, beïnvloeding van tureef vormingswerk Ook de kan. maar onk ba, an- de pabbakc opinie en he, dnornniklfpn van picpn nn hpt gedenken, maar ook het en- toesiasnre aanscherpen voor de doordrukken va» eisen op he, £eXuewd™™ iTtZ toekomst. Eers, ,e 18 in de gezinspolitieke vlak. He, is aan Slfn™ ertog De Ge- O.L. Vrouw Hemelvaartkerk de onafgebroken aktie van de ls "SS werdén door de rond het altaar van de Heer. Bond te danken da, het open- d J Ssvsteem inve nadien in par0chiehtm ba„ Bond men,1.1i-j-_ Gastspreker en gewestvoorzit- werking van de opeenvolgende i^ïït" tpr kitrrf Qr.kpr.rltTrr.Ir Hkr i.rottei" rln dlnn-t^tlnk. 1f gezinsleden vergad^ing65'6"^6 ^ub'le,lm" mékT'g'Srï^k" en overal bestuursleden zuilen voortaan Gastspreker en gewestvoorzit- werking van de opeenvo?geïde he' °,°k ?°H8 "ST be" ,„r Lr Cd-VrrrfLurrmu nkr .„i' u. u p. ,and- Een voorname vorm van stuursleden» Van Maldergem Scheerlinek 7ao in Hp fppQfvip. H.e'S™dPhii dénéï™'lt2e?.ft dienstbetoon aan de leden-ge- Romain en Mw. De MolSê Scheerlinck zag in de feesivie- de Bond'bij de bevoegde" :n- Romain en Mw. De Mol-Galle ring niet enkel de gelegenheid stanties steeds nadrukkelijk di^an £e„ bdangndk?Sha" SmMta^en de Bond voor de gezinnen in 't zinnen bewezen aan de weer- :n FrpmhnHpopm vanHnao nlnpo t H CZCj kestuurs kor, behandelen, maar ook baarheid van he, land, alsook '1M om uiting te geven aan de op de noodzakelijkheid de las- nog steeds het vuur van de wat tijd en ruimte voorzien gevoelens" vandankbaarheid ten van de dienstpücht"op bt f^Sefis^Suïïont V°°r-de 0PV0er" jegens diegenen die in Erem- lijke wijze te verdelen, reke- bodegem, op het gepaste mo- ning houdend met de toestand stellig merken tijdens de toe spraak van dhr. Paul Pere- tenvanger van Hameln», reeds boom - 30 jaar sekretaris van talloze malen met de grootste de afdeling. Hij blikte dank- bijval, ook in het buitenland, baar terug op het verleden en opgevoerd. Het jeugdtheater had vele woorden van lof en Nele bestaat reeds 39 jaar en heeft er gans die tijd voor geijverd goed «kindertoneel» te brengen aan de Vlaamse jeugd. Alle stukken werden geschreven door de direkteur- stichter Gaston Van Der Gucht. In de versie die in Erembodegem werd gespeeld, speelde Luc De Gelder de rol van de «rattenvanger». Hij kreeg voor deze gelegenheid de steun van Gaston Van Der Gucht, Jos Van Den Bossche, Jean Paul Vermeire en... ver scheidene kinderen van de B.G.J.G.-Erembodegem. Voorzeker een prachtig spek takel voor alle 120 toeschou wers! Het feestprogramma werd ten slotte afgerond met een grote tombola naar waardevolle prij zen. Al bij al een zeer fijne en aangename avond. Proficiat voor zo'n jubilerende B.G.J.G.-afdeling! D.B. waardering voor de stichter de bestuursleden die de B.G.J.G.-Erembodegem heb ben uitgebouwd tot wat ze nu is: Jos Verleysen, Pol Verley- sen, Hilloné Callebaut, Mau- rits Matthijs, Paul Pereboom, Frangis Van Gucht, Mw. Pere- boom-Franssen, De Cock Ed dy, De Greve Gustaaf, Ver- faillie Arseen, Brems Willy, Mw. Meert-De Valck Clemen- ing door het Jeugdteater Nele van het suksesstuk «De Rat- ment, met de Bond zijn gestart het gezin. Reeds vanaf en sindsdien zich belangloos 1924 is ons belastingsstelsel inzetten voor anderen en ijve- aangepast aan de gezinslast. In ren voor de belangen van de 1925 werd het studiefonds van gezinnen. Vooral dhr. Paul Pe- de Bond opgericht: de studie- reboorn, 30 jaar sekretaris van leningen zijn bestemd om gro- Het elfde Karnavalkwistornooi wordt anders dan anders. Speeltijden: kwisvragen: 20 se- ^L.a d?:i n-L' en Sea"nen een finantiële hulp Daarvoor zorgen Dekeny Koolstraat met Antoine Van der conden, opdrachten: volgens opgave. Op regelmatige tijdstippen tij dens het verloop van de kwis zullen tips gegeven worden van een te zoeken trefwoord. Aan het einde van de vragen ronde (2* dag) kan elke ploeg zijn antwoord bekend maken voor 10 punten (korrekt ant woord) of 0 punten (niet/fou tief antwoord). De gescoorde punten of stand na de eerste dag blijft behou- figuurlijk in de bloemetjes ge- te verlenen bij het bekostigen zet. De «Bond voor de Talrij- van de studies van hun kinde- ke Huisgezinnen» zoals zijn ren. In 1928 startte het wo- benaming oorspronkelijk luid- ningfonds. Gezinnen met min de, is een beweging die werd stens drie kinderen ten laste opgericht in 1921, De stichters kunnen, indien het gezinsinko- wilden meer waardering voor men bepaalde grenzen niet het grote gezin en wezen op overschrijdt, bij dit fonds te- Heyden en karnavalgroep Schiëfregt'oever met Rudy WUIo. Bewust werd inderdaad afgestapt van het kwispatroon dat de laatste vier jaar werd opgebouwd. Ook werd een andere thuishaven gevonden, de Sint-Annazaal aan de Roklijfstraat. zijn verdiensten tegenover de recht voor hypotekaire lenin- Alhoewel weetvragen uit een scoren opnieuw door middel natie. De Bond in Vlaanderen, gen met het oog op aankoop kwis niet weg te cijferen zijn van een dobbelsteen met waar dat betekent sindsdien een he- van een woning, sanerings- of wordt het alleszins een speels den 0 of 1, le waaier van aktiviteiten, ak- verbeteringswerken aan Voor de jeugddienst stelt het stadsbestuur drie terreinen ter beschikking. Een terrein aan de Zandberg pas van het O.C.M.W. aangekocht voor eventueel aanleggen van een tweede voetbalveld. En van het O.C.M.W. wordt het terrein voor het speelplein St. Anna Hofstade en in de Affligemdreef waar hondenclub Sint-Rochus haar oefen terrein heeft. De door de stad betaalde huur bedraagt 19.000 fr. doch de door de stad ontvangen huur ligt heel wat hoger. Speelpleinwerking - Groeiend sukses De vakantiespeelpleinwerking ging dit jaar door van woensdag 2 juli tot en met vrijdag 22 augustus. 1986, elke werkdag van 9 tot 17 uur met bijkomende opvang van 8 tot 9 uur en van 17 tot 18 uur. In de maand juli bezochten 7.699 kinderen (in 20 dagen) 10 speelpleinen met een gemiddelde van 385 kinderen per dag- In augustus bezochten 5.368 kinderen in 15 dagen 10 speelpleinen met een gemiddelde van 358 kinderen per dag. In vergelijking met 1985 hebbe'n 1.421 meer kinderen de speelpleinen bezocht. «Fats» Een aanslepende zaak vol procedureverwikkelingen. Een «Happartgeval avant la lettre». Het dossier wacht reeds jaren op definitieve afwikkeling. Onlangs kwam het bij de korrektionele rechtbank andermaal tot verdaging. «Hopsael» De «opvulbouw» aan «Hopsael» aan de Hopmarkt ont aardt in een administratief en juridisch steekspel. Op 21 oktober 1985 verleent de Gemachtigde Ambtenaar gunstig advies voor een bouwaanvraag tot invulbouw, mits er voldaan wordt aan de voorwaarden van de Brandweer. Op 5 november laat de stad de PVBA Hopsael weten dat zij de vergunning zal afleveren nadat de plannen worden aangepast aan de eisen van de Brandweer. Op 22 april 1985 maant de stad nogmaals aan om de aangepaste plannen in te dienen. Uit een recent schrijven (3 november 1986) van de raadsman van betrokken PVBA Hopsael rijn er nog tal van andere juridische kwesties gerezen o.a. met betrek king tot het onverdeeld eigendomsrecht, het bouwrecht, de rechtspersoonlijkheid, de geregistreerde handelshuur enz. (De bouwvergunningen werden indertijd afgeleverd aan de PVBA Hopsael, die wel eigenaar is van de handels zaak, maar geen eigenaar van de gronden, terwijl de handelszaak inmiddels rechtsgeldig is overgelaten aan derden). Nog volgens het schrijven zijn er onderhandelingen met de nieuwe uitbaters die eventueel zouden bereid zijn de voorbouw op te trekken, hetzij nadat zij de grond in eigendom hebben verworven, hetzij in samenwerking met de huidige eigenaar. Met betrekking tot de parkeerplaatsen werd ondertussen bestatigd in proces-verbaal vanvaststelling dd. 16 juni 1986 dat bij de nieuwe inrichting (t.o.v. de vroegere «28») 2 autostandplaatsen ontbreken en dat de voorliggende open ruimte geenszins in aanmerking kan genomen wor den voor parkeerplaatsen gezien de noodzaak tot invul bouw. Loopbaanonderbreking Uit de door personeelsschepen Paul Stockman verstrekte gegevens blijkt duidelijk dat het met loopbaanonderbre king in diverse vormen niet de vaart neemt die sommigen meenden te mogen veronderstellen. Slechts 5 personen vroegen een volledige loopbaanonderbreking aan: een veldwachter, drie bedienden en een politieagent. Halve ring van de loopbaan werd gevraagd door 33 personeelsle den van de stad: 19 bedienden en 14 werklieden. Markttoestanden In verband met wekelijkse toestanden op de Grote Markt vraagt de burgemeester dat de marktkramers positief zouden meewerken om een wellicht wel eens noodzakelij ke brandweg tussen de kramen heen mogelijk te houden wil men niet met dramatische gebeurtenissen vroeg of laat gekonfronteerd worden. Reklameborden geïnventariseerd Wildgroei van reklameborden is in Aalst een oud zeer. Een eerste reële sthp is echter reeds gezet. De volledige inventaris van alle mogelijke reklameborden op Aalsters grondgebied is af en wordt eerstdaags aan de gemeen teraad voorgelegd. Er komt een nieuw voorstel waarover zich momenteel een aantal werkgroepen buigen. Er werd trouwens reeds opgetreden. Bij afleveren van nieuwe vergunningen zal uiteraard met de komende beschikkin gen rekening worden gehouden. Het wordt een taak voor vele jaren vooraleer dergelijke sanering zal gerealiseerd zijn. .Schepen De Maght preciseerde alleszins reeds dat bij de beoordeling rekening zal worden gehouden met het feit of Aalsterse firma's direkt bij de reklame al dan niet begaan zijn. LH evenement waarbij opdrachten Op deze wijze kan een ploeg en verrassingen schering en in- met een foutief antwoord toch slag worden. Een sensationeel nog in de mogelijkheid rijn op dën"voo7 de tweede'dag.''De gebeuren, met geschenken, te schuiven naar een gekleurd eerste speeldag worden vra- strafpunten en aanmoedigings- vak. premies. Zo is er o.m. de prijs Belangrijk is dat de Joker van voor de «levende joker». Ori- elke ploeg m.a.w. een levende ginaliteit en kreativiteit wor- joker, de enige speler of den gehonoreerd. speelster is die met de dob- Ook mindere kwisgoden ko- helsteen mag gooien, men bij deze formule ruim aan Let op! De Joker kwist niet hun trekken. Ze maken nu mee, trouwens alle jokers zul- heel wat meer kans op een len plaatsnemen aan een voor mooie klassering dan in vorige hen bestemde plaats, tornooien. De meest originele joker De nieuwe data van dit 2- wordt met een extra prijs daagse kwistornooi rijn vastge- beloond! steld op vrijdag 12 december Elke ploeg kan dus na elke 1986 en zaterdag 13 december vraag rijn score verhogen 1986 telkens vanaf 20 uur in de d.m.v. de dobbelsteen zodat ze St. Annazaal, Roklijf te Aalst, telkens de kans heeft om al Alle vragenseries met uitzon- dan niet op een gekleurd vak dering van de finalereeks zul-, op het scorebord terecht te len handelen over Aalst Kar- komen, naval 1975-1986. De finaleronde welke ditmaal Betekenis van de gekleurde door Alle groepen zal kunnen vakken: gespeeld worden, zal handelen Geel: een verrassingsge- over Karnaval sinds 1923. schenk. Het spreekt voor zichzelf dat Groen: 2 puntsopdracht. alle deelnemende groepen Rood: 5 puntsopdracht. zoals in het verleden alle Oranje: 1 plaats vooruit op het mogelijke dokumentatie mo- scorebord, gen aanvoeren en dat alle le- Blauw: 1 plaats achteruit op den van de respektievelijke het scorebord, groepen meespelen... met uit- In beide laatste gevallen be- zondering van de levende staat de kans op een ander joker. gekleurd vak terecht te ko- De klassering wordt visueel men, waarbij de opdracht op- aangeduid op een reuze groot nieuw uitgevoerd zal moeten scorebord (uitzicht ganze- worden, bord). De groene of 2 puntsopdrach- Het scorebord zal maximum ten worden door de kwisleider 150 vakken bevatten, al dan opgespaard tot na afloop van niet gekleurde. De kleuren de aan de gang zijnde vragen- hebben derhalve een bijzonde- ronde. De behaalde punten (2) re betekenis d.w.z. verrassin- worden in geval van korrekt gen of opdrachten. antwoord aan het scorebord De maximum score blijft 150 toegevoegd. Ook nu bestaat de punten, exclusief de finale- kans op een volgend gekleurd ronde. vak terecht te komen, in dit geval wordt daar geen beteke- Het spelconcept njs meer aan gehecht. De kwisvragen worden telkens Aan de rode of 5 puntsop- aan alle deelnemende groepen drachten is een ruimere tijdsli- gelijktijdig gesteld. miet gekoppeld; ook hier wor- Een ploeg die korrekt ant- den de gescoorde punten (5) in woordt mag de waarde van zijn geval van korrekt antwoord punten bepalen door middel aan het scorebord toegevoegd, van een dobbelsteen waarde 2, Het niet of foutief oplossen 3 of 4 punten. van een opdracht wordt met 1 Een ploeg die foutief ant- punt beboet op het scorebord, woordt of niet antwoordt krijgt onafgezien van de kleur van de de kans om alsnog 1 punt te opdracht. genrondes opdrachten ge speeld, de tweede dag vragen- serie opdrachten gevolgd door de antwoorden van het trefwoord. Aansluitend spelen alle ploe gen het finalespel. Het finalespel: alle voorlopige eindstanden op het scorebord (max. 150 p.) worden overge dragen naar een nieuw score bord. In dit finalespel worden 10 vra gen gesteld over karnaval sinds 1923. Een juist antwoord: 10 punten. Een onthouding: 0 punten. Een foutief antwoord: - 10 punten. D.w.z. vanaf het finalespel kan de maximum waarde van 150 punten overschreden worden. De punten van de finalevragen worden bijgeteld of afgetrok ken van de resultaten van de vorige rondes. Volgt dan de praktische proef voor alle groepen (2* kwisdag). Deze zal op voorhand bekend gemaakt worden op de kon- taktvergadering waarop tevens de nieuwe kwis zal toegelicht worden. Afspraak dus op maandag 1 december 1986 om 20. uur in de vergaderzaal van café Napo leon, Vrijheidsstraat te Aalst. De praktische proef zal beoor deeld worden door de Jokers van elke ploeg met dien ver stande dat de Joker van de ploeg die de proef uitvoert niet meestemt voor zijn eigen vere niging. De hoogste en laagste kwotering valt weg. Aan de hand van de door de Jokers opgestelde rangschikking zal de jury punten toekennen wel ke bijgevoegd worden aan de to taaiuitslag. Laatste plaats: 5 punten, zo verder opgaand met 5 punten. Aan dit vernieuwd kwisgebeu- ren wordt 25.000 fr. aan geld prijzen gekoppeld, aangevuld met prachtige en nuttige natu- raprijzen. Er wordt geen inschrijvings geld gevraagd. LH In de Sint-Annazaal organizeerde Pertotal een schitterende karnavalparty (a) Popoll by night Zaterdag 22 november heeft in het sociaal centrum aan de Immerzeeldreef de Popoll by Night-show plaats. AKV De Schoimers, de dekenij van de Koolstraat en kandidaat Prins Popoll organiseren er een karnavalbal. Aalst zingt met Popoll, danst en pleziert op de tonen van Atrosonic Drive-In dis koteek. De Bierleppen De Arendse karnavalgroep De Bierleppen geeft op zaterdag 22 november een bakschieting in café Parking bij Suzanne en Kamiel in de Botermelkstraat te Aalst. Aalst. Van de fraaie watens schiet er vaak alleen nog kippengaas en papier over. Ideaal als speelmateriaal voor de jongste spruit (a) De Toerenbiejoekes AKV De Toerenbiejoekes nodigt iedereen uit op zijn vijfde superbanket in de zaal van het Hrito in de Welvaartstraat op zaterdag 29 november van 18 tot 22 uur en op zondag 30 november van 11 tot 15 uur. Kert en Goed Op zaterdag 6 december organiseert AKV Kert en Goed een eetfestijn in 't Apostelken. Aalst. Alvorens men aan de bouw van een nieuwe wagen kan beginnen, moet de oude worden gesloopt a Willy Redant kandidaat-Ajuinprins 1987 Willy Redant, verkozen in 1985 als prins van de Arend en reeds meerdere malen kandidaat prins karnaval van Aalst, doet dit jaar een gooi naar de titel van de Ajuinprins 1987 in de Keizershallen. De verkiezing heeft plaats op 14 februari. Paco Milou op de plaat Paco Milou en AKV-kes zijn naar de plalenstudio getrokken voor de opnamen van een nieuwe single met als onderwerp karnaval natuurlijk. Paco Milou wil met deze plaat weer schwung brengen in Aalst-Karnaval en zingt daarom enkele meestampers van formaat. Geen politieke insinuaties, gewoon echte sfeermuziek, aldus Paco Milou. J.M. Heyman België is één van de grootste bierverbruikende landen ter wereld: 130 l./jaar/persoon. vrijdag 28 november te 20 u. in Tevens wordt er een - niet te verwaarlozen - hoeveelheid aperitieven, wijnen, het Parochiehuis van Erembo- champagne, whisky en gedistilleerde alkohol gedronken. Iedereen gebruikt - sociaal degem een 11 informatieavond aanvaardbaar - een hoeveelheid van deze dranken. Toch zijn er enige tienduizenden geprogrammeerd waarop ie- mannen en vrouwen die bovenmatige drinkers zijn. Grote hoeveelheden - in zekere mate dereen welkom is. AA-vrijwil- ook kleine hoeveelheden - oefenen een invloed uit op he organisme: toestand van "8ers zullen blij zijn er je vra- welbehagen, vermindering refleksen en aandacht, evenwichtsstoornissen, hallucinaties, geestesaandoeningen... Steeds meer wordt men afhankelijk (fysisch en psychisch) van alcohol en komt men steeds meer in het normale patroon: vervreemding van de wereld. Vroeg of laat komt men dan ook in aanraking met hulpverleners, al dan niet gewenst. AA, «Anonieme Alkoholis- gaderingen van AA bijwonen, nizeerd en ze vangen stipt aan D.B. gen te beantwoorden of je in verbinding te stellen met AA- leden die je graag zullen helpe- n! Noteer je ook even het kontraktadres: AA «Om Me kaar», Postbus 38, 9440 Erem- ten» is een vrijwillige en we- Deze bestaan meestal uit ge- om 20 u. en duren tot 22 u. bodegem. reldwijde gemeenschap van sprekken door een chairman Ter gelegenheid van vijf jaar mannen en vrouwen uit alle en twee of drie sprekers die «AA Om Mekaar» wordt op bevolkingslagen die elkaar ervaringen over hun voorbije ontmoeten met als enig doel de ziekte en herstel in AA meede- nuchterheid te verwerven en te len. Enkele vergaderingen behouden. De enige vereiste worden speciaal ingericht om om lid te rijn van AA is het het niét-alkoholische publiek verlangen om op te houden voor te lichten over AA, De met drinken. Er worden geen gesloten vergaderingen zijn bijdragen of lidgelden ge- enkel voor alkoholisten. In de vraagd voor AA-lidmaatschap. Aalsterse regio kan men prak- Anonimiteit is de geestelijke tisch iedere weekdag op zo'n grondslag van AA. AA heefl AA vergadering terecht. De een programma van totale al- groep Aalst 1 vergadert op koholonthouding. De leden maandag en donderdag, op vermijden het eenvoudig oir dinsdagen kan men terecht in het eerste glas te nemen, daf de Aalsterse groep «De Brug» na dag. De nuchterheid wordi en ook in Lede, Mere en Wie- bewaard door ervaring, kracht ze, op woensdagen in Erembo- en hoop samen te delen op de degem in het Parochiehuis groepsvergaderingen dooi ('groep «Om Mekaar») op don- middel van de «Twaalf Stap- derdagen in Lede en 's vrijdags pen voor herstel van alkoholis- in Hofstade. Deze vergaderin- me». Iedereen mag open ver- gen worden wekelijks georga- Een 110-tal Nederlanders uit Prettige ervaringen bewaren z( Noord-Brabant bezochten alleszins aan het middagmaa Aalst en de Faluintjesstreek. te Meldert en aan de ontvangs Tot hun grote voldoening wer- in de gastvrije Aalsterse brou den ze in de «Plezante Stad» werijen waar de spirit hoogti die ze eerder als een histori- vierde bij geestige toespraken, sche stad ervaarden volwaar- Voor volgend jaar wordt in he dig opgevangen door de kul- kader van de «Zuidnederland tuurschepen en de stadssekre- se Ontmoetingen een onl taris. Onder deskundige lei- vangst van «Aalst» voorzien ding werden hen de historische Noord-Brabant, schatten van de Keizerlijke Stede belicht en bezichtigden L' ze de aloude abdij Affligem na een tocht door de landelijke Faluintjesstreek. In het naburige Asse in feestzaal «'t Smisken» presenteer den zich verleden zondag drie kandidaten voor de titel Karnavaljeugdprins van België, en één voor de titel jeugdprinses. Vermits ze enige kandidate was werd als norm gesteld dat ze minstens de helft van de punten zou moeten halen om de titel binnen te rijven. Sofie die optrad als een Hollandse boerendeerne en daarna als een Spaanse ballerina toonde haar volle talent en behaalde met 724 punten op 1000 zeer verdiend de nationale titel. Geert Marcoen Onze lokale kandidaat Geert, zoon van Johny Marcoen die zich de dag tevoren kandidaat had gesteld door de Oostvlaamse titel, werd derde, doch de toeschouwers stelden dat hij alleszins de tweede plaats had verdiend, Wat de jongeman in kwestie eveneens meende die, ontgoocheld tot een in het Duits sprekende presentator riep «Ik kan beiter Dosj as goi». Marino Van Tomme, prins van Schaarbeek bracht alhoe wel hees van stem live een wervelende show als cowboy op een houten molenpaard en werd met 783,5 punten op 1000 verdiend eerste en dus Jeugdprins van België. Wettere- naar Géért Verstuyft ging weliswaar de drietalige toer op doch moest bijzijn imitaties van Willempie het zoveel mogelijk aflezen. Toch werd hij tweede.

De Voorpost | 1986 | | pagina 2