c C C c C 3 c c STREEKNIEUWS 1 c 8 -i21.11.1986 - De Voorpost Berlare KBG-Vrasene Woensdag 26 november feest bij de Kristelijke Bond van Gepensioneerden in Vrasene. De jonge Wase Akkordeonklub treedt in de namiddag op. KAV-O.L.Vrouw Motorcrosbal Woensdag 27 november richt KAV-O.L.Vrouw om 13u30 een Zaterdag 22 november organizeert de supportersclub van geleide wandeling in, in het domein Hof ter Saksen in Beveren. motorcrosser Eric Baeyens een supportersbal in de parochie zaal te Berlare. Aanvang om 20 uur. Ruildag De Biekorf Zondag 23 november heeft in de sporthal tussen 9.30 uur en 12 uur de haifmaandelijke ruildag plaats van ruil- en verzamelklub De Biekorf. Buggenhout Uitslag kaartwedstrijd Op het jaarfeest van het Kristen Spoorsyndikaat werd ook een kaartwedstrijd georganizeerd. Winnaars werden Willy Beirinck en Karei D'Haese; 2. Louis Van de Velde en Marcel Van Eisen; 3. Willy Jespers en Prosper Wesemael; 4. William Eeckhout en Marit Rasschaert. Bij deze gelegenheid werd ook een achttiender getoond door Willy Beurinck met als medespeler Marcel Van Eisen. Tegen speler was Louis Van de Velder en Karei D'Haese. Kaartersclub De Kroonvrienden De tweede kaartavond van de Kroonvrienden mocht 42 deelne mers verwelkomen. De overwinning was voor het duo Emiel De Wilde en Gustaaf Van Kerckhove, 2. Honoré Baeten en Emiel Rasschaert, 3. Frans Plave en Paul Van den Eeckhout; 4. Pierre De Corte en Gilbert Goossens, 5. Georges De Geest en Edmond Ruys en 6. Theo Buyse en Frans Rasschaert. De rangschikking ziet er momenteel als volgt uit: 1Pierre De Corte; 2. Frans Rasschaert, 3. Aviel Van Accoleyen, 4. Gustaaf Van Kerckhoven, 5. Honoré Baeten, 6. Jozef Baeyens, 7. Emiel Rasschaert, 8. Theo Buyse, 9. Emiel De Wilde en 10. René D'Hooghe. De volgende wedstrijd heeft plaats op 6 december. Wipschietingen Vrijdag 21 november om 19.15 uur bij Donk Eendracht afé Sint- Hubertus. Om 19.30 uür bij Vrijschutters te Uitbergen en bij Donkhoeve en om 19.30 uur Kalkoenschieting. Zaterdag 22 november om 15 uur bij Strijpwegel te Uitbergen en bij de Baluwe Duivels Overmere, om 20 uur bij Donkhoeve. Zondag 23 november om 15 uur in café Chantant te Berlare. Bij Ons Vermaak te Uitbergen en bij SK Klappel in Overmere. in de voormiddag Vleesschieting bij Weekendschutters (café Sint- Hubertus) Donk. Maandag 24 november om 15 u bij Vrijschutters te Uitbergen en op dinsdag 25 november om 19.15 uur bij Ons Vermaak te Uitbergen. Vogeikwekers aandacht De Berlaarse vogelvrienden aangesloten bij de KBOF worden op 30 november verwacht in het lokaal «De Posthoorn» in de Nieuwstraat te Berlare waar de clubkampioenschappen plaats hebben. Op 7 februari van volgend jaar is er de jaarlijkse maaltijd en op 14 december om 10 uur is er een algemene vergadering. Visstorting In het Donkmeer Zaterdag 6 december om 10.00 uur heeft in het Donkmeer een visstorting plaats. Men zet dan 2.400 kg. blankvoorn, 300 kg. zeelt, 200 kg. brasem, 200 kg. snoekbaars en 60 kg. goudkar per uit. Het mengen van de vis gebeurt ter plaatse. De visstorting heeft plaats aan het Brugsken. Opening Turf putstraat en weg Berlare - Zele Zaterdag 29 november wordt de weg Berlare - Zele en de Turfputstraat officieel open gesteld. Om 13 uur wordt het lint aan het kruispunt van de Gentsesteen weg rqet de weg Berlare - Zele doorgeknipt in aanwezigheid van het college van burgemeester en schepenen. Op hetzelfde ogenblik wordt aan het (kruispunt van de Nieuwstraat en de Turfputstraat hetzelfde gedaan door het college van burge meester en schepenen van Berlare. Beide groepen komen dan in stoet naar het kruispunt van de Damweg en Kamershoek, waar om 14.30 u. minister Lenssens het officiële lint zal doorknippen en de wegenissen voor geopend zal verklaren. Nadien gaan beide colleges en de minister via Schuitje, Koolstraat naar de Gaver waar een receptie wordt aangeboden. KWB Bowlingavond Zaterdag 22 november om 19.30 uur is de KWB aan de slag in de Donkse Bowling voor een gezellig avondje bowlen. Het is de eerste avond van het nieuwe werkjaar. Ideaal dus om de kennismaking te hernieuwen. Kookavond Op vrijdag 28 november om 19.00 uur zijn de KWB-ers aan de kook in de keuken van de parochiezaal. Het is meer een bakavond, want dit jaar gaat de aandacht helemaal naar het bakken van pizza's en soufflé's. Vissen op zee Op zondag 30 november gaat de KWB vissen op zee. Alleen iets voor de dappersten onder de dapperen, zo te zien. De Sint komt KWB Buggenhout heeft Sinterklaas uitgenodigd op zondag 7 december om 14.00 uur in de grote zaal van Rerum Novarum in de Kerkstraat. De KWB-kinderén geboren in 1977 tot 1985 zijn er welkom met hun ouders en zij krijgen een echte kindernamid dag aangeboden. Tussenkomst in de onkosten 50 fr. per persoon of per kind. 100 jaar ACV te Opdorp Op zaterdag 22 november wordt te Opdorp 100 jaar ACV gevierd. De feestelijkheden worden te 14 u. ingezet met een kinderfeest. In de zaal van de gemeenteschool wordt de film 'De laatste eenhoorn' geprojekteerd. De toegang is gratis. Te 17 u. wordt in de Sint-Amandusparochiekerk een eucharistie gevierd voor de levende en overleden ACV-leden. Anderhalf uur later, te 18u30 dus, heeft in zaal Eldorado langs de Dries, een feestzitting plaats tijdens dewelke nationaal ACV-voorzitter Jef Houthuys, de gelegenheidstoespraak zal houden en ook erete kens zal uitreiken. Achteraf staat bovendien nog een feestmaal geprogrammeerd. En een ontspanningsgedeelte. Tot dat kaat ste heeft iedereen gratis toegang. E.H. Troch verlaat Opdorp E.H. Troch (56), pastoor te Opdorp, werd door het bisdom benoemd als pastoor van de parochie Burcht. Hij wordt er aangesteld op 4 januari 1987. Denderrnonde Beveren Noordfranse groep In het kader van een kultureel uitwisselingsprojekt is in De Spiegel, Stationsstraat te Beveren, op zaterdag 22 november om 20 u. een groep uit Noord-Frankrijk te gast. Toneel in Kallo Toneelvereniging Const, leveraers van Kallo voert op 21 en 22 november het stuk «Fientje Beulemans» op in de parochiezaal van Kallo. Ook op 28 en 29 nobember, om 20 u. Sint-Cecilia in Haasdonk In zaal Bauwmans te Haasdonk wordt op 22 november 's namiddags feest gevierd door de plaatselijke fanfare. De computer KAV-jonge vrouwen laat zich op maandag 24 november duide lijk informeren over de computer. «Computer, je bedoelt», is de titel van een avond die om 19.45 uur start in het parochiaal centrum, Otterstraat te Sint-Gillis. Bezinningsdag KAV Grembergen gaat maandag 24 november naar het retraite huis van Moerzeke voor een dag vol bezinning die aanvangt om 9.30 uur. E.H. De Baere zal deze bezinning leiden. Het tema, «de vrouw in de bijbel», wordt er verder uitgediept. Joggingpak voor kinderen Maandag 24 november om 19.30 uur nodigt KAV Grambergen iedere vrouw uit in het parochiaal centrum voor een KAV- demonstratie met als tema «joggingpak voor kinderen». 100 jaar ACV In Oudegem Zaterdag 29 november viert ACV Oudegem zijn eeuwfeest. Om 17.30 uur is er een eucharistieviering, waarna in het parochiaal centrum een akadamische zitting volgt met een eetmaal, ZATERDAG 22 NOVEMBER 10.00 u: «Klavertje vier»: gevarieerd programma met muziek, interviews, socio-culturele info, dokters en apothekers met wachtdienst, dierenbescherming, op radio 't Ros - 103.9 FM. Gastronomisch week-end te Fronville, ingericht door CMBV Grambergen, samen met NCMV tot 23.11.86. 14.30 u: Opvoering: van 'De streken van Meester Pathelin' door het Marionettentheater Kalleke Step; voor de BGJG te St.- Niklaas. 16.00 u: St.-Ceciliafeesten: Wandelkoncert en koncertuitvoering in de kerk te Oudegem tijdens de H. Mis, door de KF De Ware Belgen Oudegem. 17.00 u: Jubileumviering: t.g.v. 15-jarig bestaan van FTV Club 71 uit Grambergen, te 17 u. receptie gevolgd door feestzitting, in zaal De Bonte Os, Grootzand 41 te Grambergen. 17.30 u: PI. Eucharistieviering: t.g.v. het Kristus Koningfeest, opgeluisterd door het St.-Gregoriuskoor in de kerk van St.-Gillis- Buiten. 19.00 ui 3e Nat. PVV-Jongeren kwistornooi: iedere ploeg en supporters van harte welkom. Nadere gegevens te bekomen bij één van de kontaktadressen die u vindt in de regionale en stadsbladen, ingericht door PW Jongeren Denderrnonde in het stadhuis. 19.30 u: 11 e wintergala: met carrousels, spelen, voltige, verschil lende gasten, internationale attraktie, ingericht door Rijbaan Piet, in de Schoolstraat IA te Denderrnonde. De voorstelling gaat ook door op zondag 23.11.86 te 15 u. 20.00 u: Bezoek: aan kleinkunstvoorstelling van de groep «Leef», gevolgd door dansavond in zaal De Kring, Heikant te Zele, voor WKB Reynout Denderrnonde, inkom 50 fr. 20.00 u: Gesonoriseerde voordracht: met lichtbeelden, deel 1: spitsbergen, deel 2: Peru, ingericht door ATB De Natuurvrien den, in zaal Voor Allen te St.-Gillis. ZONDAG 23 NOVEMBER 10.30 u: Wandelkoncerten: door de KF De Ware Belgen Oude gem, t.g.v. de St.-Ceciliafeesten te Oudegem. 15.00 u: Spreekbeurt: «Vluchthuis voor vrouwen», spreker Monique Van Haute, ingericht door KVB de S.W. Grambergen, in zaal 't Ros Beiaard, Grootzand te Grambergen. MAANDAG 24 NOVEMBER 9.30 u: Bezinningsdag: voordracht en gedachtenwisseling rond het tema 'Vrouw in de Bijbel' door E.H. De Baere, ingericht door KAV-Grembergen, in het Retraitehuis te Moerzeke. 19.00 u: 't Ros Sportief: informatief programma met sportuitsla gen, wedstrijdverslagen en interviews van sportvedetten, op radio 't Ros - 103.9 FM. 19.00 u: Naaikursus voor beginners: na de basistechnieken geleerd te hebben maken we onze eerste rechte rok, voor KAV Dendermonde-centrum, in de Mariakring te Denderrnonde. 19.30 u: Praktische school: Les: joggingspak voor kinderen maken, uitleg en uitwerking onder deskundige leiding, ingericht door KAV-Grembergen, in het parochiaal centrum. 19.30 u: Gelaatsverzorging: door KAV-Lutterzele, in het St.- Lutgardcentrum te St.-Gillis. 20.00 u: Groepsvergadering A.A.: in het oud gemeentehuis te Baasrode, ingericht door de groep A.A. 20.00 u: Jaarlijks St.-Ceciliafeest: door PW Vrouwenbond Dendermonde-centrum, in zaal Casino te Denderrnonde. 20.00 u: Bijeenkomst Agalev: voorbereiding gemeenteraadszit ting over de stadsbegroting van donderdag a.s. Redaktie tijd schrift Groensel nr. 2 ingericht door Agalev-Dendermonde in 't Pilaartje, Werf 1Denderrnonde. 20.00 u: Inleiding en bespreking: «Gezin, geloof erin» door mevr. Hoppenbrouwers-Slaets, ingericht door CMBV Oudegem, in het parochiecentrum te Oudegem. 20.00 u: Voordracht en debat: De computer je bedoelt??? Ingericht door KAV St.-Gillis-centrum, in het Gildenhuis. DINSDAG 25 NOVEMBER 19.00 u: BVBA's en Eenpersoonsvennootschap: De recente wijzigingen aan de BVBA's en de nieuwe vennootschapsvorm de EBA. Spreker dhr. Van Bruysteghem, inschrijving tel. 052- 21.47.13, ingericht door de Kamer voor Koophandel, Stadhuis, Grote Markt te Denderrnonde. 19.00 u: Naaikursus: Kleed en rok, ingericht door KVLV Grambergen in het parochiaal centrum te Grambergen. 20.00 u: Groepsvergadering A.A.: in het stadhuis te Denderrnon de, ingericht door de groep A.A. 20.00 u: «Focus»: informatief programma, stadsberichten, so cio-culturele infokalender en persberichten van Dendermondse verenigingen, op radio 't Ros - 103.9 FM. WOENSDAG 26 NOVEMBER 9.00 u: Gesprek en debat: 6e les in de reeks van 8, rond het thema Gezondheid, mens, samenleving, o.l.v. mevr. Nelly Dooms, ingericht door KAV Grambergen, in het parochiaal centrum. 14.00 u: Filmvertoning: 'De moedige smid', met begeleiding en animatie voor kinderen van 6 tot 12 jaar, ingericht door Jefi Grambergen, in het Kalleke Step Theater, St.-Elooistr. 15 te Grambergen. 19.00 u: Naaikursus: Dameskleding II, ingericht door KAV St.- Gillis-centrum, in zaal De Schuur. 19.00 u: Kookreeks: «Koken II», voor de ingeschreven leden van. KAV-Oudegem, in het parochiecentrum te Oudegem. 19.30 u: Naaireeks voor beginners: (5 avonden), ingericht door KAV Appels, in het parochiaal centrum te Appels. 19.45 u: Kursus prenataal: 4e cyclus 1986. Baby's behoeften: affektie en uitzet, buitenhuiswerken: wat men de kinderopvang. Med. Eenheidskring, in de Zwarte Zusterstraat 2-4 te Dender rnonde. 20.00 u: Gelaatsverzorging: Gratis aangeboden gelaatsverzor ging voor dames, heren zijn ook welkom, ingericht door RAVAL, club voor alleenstaanden, in Den Ommeganck te Denderrnonde. 20.00 u: Fotowedstrijd: binnenbrengen van een W/ZW-foto met als thema: lijnen. Opnamen van stillevens, ingericht door de Fotografische Kring, in de Kerkstraat 26 te Denderrnonde. DONDERDAG 27 NOVEMBER 20.00 u: Naaikursus: (5 lessen) voor beginners, ingericht door KAV Boonwijk in zaal Boonwijt te Denderrnonde. 20.00 u: Groepsvergadering A.A.: opvangsvergadering voor mensen met drankproblemen in het stadhuis te Denderrnonde, ingericht door de groep A.A. Voor inlichtingen schrijven naar PB 12, Denderrnonde 2. VRIJDAGi 28 NOVEMBER 18.30 u: Bijwonen: van de operette 'Csardasfürstin' door KAV St,-Gillis-Centrum te Antwerpen, opera v. Vlaanderen. Vertrek te 18.30 u aan het kerkplein. 19.00 u: Minivoetbal: MVC Verhofstadt tegen de Markt. Terrein: Sporthal Scheldedreef te Grambergen. 19.00 u: 3e kookkursus: voor mannen, ingericht door KWB St.- Gillis-centrum in zaal Gildenhuis, Otterstraat, St.-Gillis. 19.00 u: 2e grote info-ovond: voor de Wijn Biermakersgilde «Den Bottelaar» Grambergen, ledereen is van harte welkom, en er is tevens gelegenheid om rond dit thema uitgebreid ingelicht te worden en uiteraard ook een wijntje te proeven. In het Gilden huis, Hamsesteenweg te Grambergen. 19.30 u: Dansronde: voor WKB Reynout, in het lokaal tot 21.30 u. 19.45 u: Bijwonen: van toneelvoorstelling 'Met 13 aan tafel' door PW Vrouwenbond Dendermonde-centrum, in zaal Casino te Denderrnonde. 20.00 u: Gespreksavond: onze sociale zekerheid bedreigd? Ingericht door KWB Boonwijk, in het paroch. centrum Boonwijt, Serbosstraat te Denderrnonde. jjwoner jande ■Vieze o ,W.C. Je grati ian de 1 't Fortuintje S"» Op vrijdag 21 november komt het echtpaar van de organisa jerde pr The Couple tot Couple League, een voorlichtingsvoordra geven over de verschillende natuurlijke metoden van gebooi regeling. Bijzondere nadruk wordt gelegd op de «Sym isamei Thermale Methode». Hierbij wordt gebruik gemaakt van a n de d informatie die heden ten dage beschikbaar is om de vruchtba ;.M. ee heid van de vrouw te bepalen: temperatuur, slijmverlies, ba an 19.3 moederhals, enz. Informatie die uiteraard weinig bekend is yakmen waarover veel misvattingen bestaan. Wie daarvoor belangstelling heeft, wordt vrijdag 21 novernt verwacht om 20 uur in zaal de Zouaaf, Zouavenstraat. Hel een organisatie van de biologische tuinclub 't Fortuintje. lowel s; let tont Dp levi )eze of Voordrachtwedstrijd Kunstkring Pogen organiseert onder de auspiciën van geregiss Kulturele Raad een voordrachtwedstrijd «Filip de Pillecijn», Vynend zondag 23 november te 14 u. in het Gito Meulenbroekstrarecht, Deze prijskamp staat open voor alle belangstellenden. Er is e |0zef V< algemene laureaatprijs «Filip de Pillecijn» voorzien. De toega irulle, F is gratis. TV, de grote kindervriend Op 25 november wordt er in zaal Zouaaf te 19.30 uur efcn 13 d gespreksavond georganizeerd onder leiding van Dirk Piquer.l jecemb geeft het antwoord op vragen als: wat zien de kinderen, wat «191 en wat niet op de TV? Wat leren zij langs de kinderpi gramma's. Zeg he Verloofdenkursus mute' Jonge mensen die eerlang gaan trouwen kunnen deelnem maal, h aan een verloofdenkursus einde november in Huize Sint-Piet Wiezeht Spoorwegstraat 1. Aanvang telkens te 14.30 u. Inschrijving stijn wc bij Emiel Van den Bossche, Hof ter Bossen 47, tel. 47.74.83. toegang ombola Bezigheidsclub Ziekenzorg Ziekenzorg CM start met een bezigheidsclub. Alle mogelijkl den van ontspanning, hobby's, reizen, enz. zijn er in vooi' Verantwoordelijke is Luc Geeraert, tel. 47.77.08. 11 juli Dit jaar werden te Hamme niet minder dan drie 11 juli-viering georganizeerd: een gemeentelijke, het Davidsfonds en Volksunie. De Kulturele Raad wil onderzoeken of de mogc._ heid bestaat om tot één 11 juli-viering te komen. Dit ligt zek ïondag niet eenvoudig. Maar de betrokkenen zullen binnenkort uitgen 'andelii digd worden om te zien wat de mogelijkheden zijn. lij dej iinterkl: md 2u.: lijde in ition l 3 i Kulturele Raad Het Dagelijks Bestuur zoekt opnieuw naar mensen om bestuur aan te vullen. Er moeten dringend opvolgers gevoi worden voor mevr. Tilley, de heren W. De Ruysscher en Saeys. Er was ook nog een vierde plaats vakant, gezien Albert Mariman zijn ontslag had ingediend. Maar deze vervangen worden door Paul Van der Jeugdt. De drie voorg a noemde ontslagen bekenden zich tot de katolieke strekkin F. Kandidaten voor deze posten gelieve zich zo spoedig moge! ®®dew' kenbaar te maken. Op de eerstvolgende vergadering kan d "IK®Prj de uiteindelijke beslissing vallen. KVLV Op dinsdag 25 november brengt KVLV een bezoek aan landbouw- en voedingstentoonstelling te Gent «Van grond mond». Er is ook een bezoek gepland naar de show rond vrouw «Tussen gisteren en morgen». Alle leden, maar ook ril. leden zijn welkom. Vertrek om 12.45 u. Prijs leden 150 fr. N§rP zon' leden betalen 180 fr. if"9e 9 Gymnastiek voor huisvrouwen In sporthal «Meulenbroek» start binnenkort een nieuwe less— reeks «conditiegymnastiek voor huisvrouwen». Het is de bedoLe,p_ ling in de namiddag van 14 tot 15 u. huisvrouwen de g^egejoDDen heid te geven overdag, als de man en kinderen weg zijn, ie y aan hun konditie te doen. Moerzeke Pronostiekersclub «Eerlijk duurt het langst» bij Raymond Drieghe. Deze week w f16 ^et er slechts een winnaar namelijk Luc Ost met 7 punten. HermIn wer1, Willaert is alleen leider geworden met 62 punten. v?°r trj «Onder den Toren» bij Julien Verhofstadt. M. Van Den Broe $n.w.c> en Louis Van Overstraeten waren de winnaars ieder mei punten. De top van de rangschikking: 1Astrid De Cock 82 p., Julien De Kuyper 81 p., 3. Wim Verhelst en Vivianne V Wel is dergelij op iedi Hamme Muziek voor jonge mensen Dat is de titel van een gespreksavond die door KAV en KWB Heilige Familie op maandag 24 november om 19.30 uur in het parochiehuis wordt georganizeerd. Het komt erop aan deze muziek beter te leren begrijpen al zal dat niet altijd makkelijk zijn vrezen we. Naar Aken KAV reist op zaterdag 6 december met de bus naar het Duitse Aken. Men vertrekt om 9.00 uur aan het parochiehuis en men brengt een bezoek aan de feëeriek verlichte kerstmarkt aldaar. De leden betalen voor deze uitstap 300 fr., niet-leden 350 fr. Inschrijven voor 4 december bij Jose Lanciers, Veldstraat 166 te Hamme (052/47.14.74) of bij Alida Van de Velde, Driegoten 12. Tentoonstelling Het buurtopbouwwerk «'t Hofkeh», Klein Hulst 9, organiseert op 21, 22 en 23 november een hobbytentoonstelling met verschil lende exposanten: modelbouw, oud kinderspeelgoed, bierattri- butenstand, fotografie, handwerkdemonstratie van glasgrave ren, origamie, portrettekenen, brooddeegfiguren maken, stan den van kaktussen, berbeklimmen, Turkse stand, woonfonds, aquariums, wijngilde Amfora, enz. Doorlopend dia's over karna val en de Sint-Pietersfeesten, tombola en wafelenbak. De officiële opening op vrijdag 21 november om 20 u. Verdere openingsuren; zaterdag en zondag van 14 tot 20 uur. ledereen is van harte welkom. Buyten 80 p. Clementine Mijs blijft aan de staart van het peleti ui,drukl bengelen met 36 punten. Duivententoonstelling te Kastel Zondag 23 november e.k. jaarlijkse grote Duivenkampioens dag bij de maatschappij «Hoop in de Toekomst» lokaal bij Ala Van Den Broeck, Abdijstraat 17 te Moerzeke-Kastel. Prograis,and. ma: vanaf 10 uur tentoonstelling der duiven. Om 16 u huldiging der kampioenen 1986. Daarna trekking van de tomb la en om 17 uur teruggave van de duiven. Duivenliefhebbe toont uw sympathie voor de duivensport door uw aanwezighei Kruibeke Naar de Stropers Vakantiegenoegens wandelt zondag 23 november in de Sb persbossen te Kemzeke. Afspraak met de wagens om 13U aan de kerk van Kruibeke. Info bij Eric Donckers, tel. 774.25. Kerst! Een ke komple den ki Diane .4 deze s en 13 i Lebbeke Melsele. Impressie van de opening van de infobeurs over thuiszorg, met deelname van het Wit-Gele Kruis, Familiezorg, Familiehulp KAV, Solival en OCMW-Beveren (Iv) Diavoorstelling Op zaterdag 22 november organiseert BVV-Lebbeke in z 'Ter Burst' een diavoorstelling over Tirol. Aan deze projek wordt een vieruurtje gekoppeld. Aanvang te 15 u. Voordracht Op zaterdag 22 november organiseert SW, in zaal Volksht langs de Dendermondsesteenweg, een voordracht rond 'Bra in onze voeding'. Aanvang te 15 u. Incarbal Kunstgroep Incar nodigt iedereen hartelijk uit op het jaarl Incarbal, dat doorgaat op zaterdag 22 november, te 20u30, zaal Ons Huis, Leo Duboisstraat. Het orkest Vocation speelt ten dans. Er is bovendien een reu! tombola. Wieze Fanfare-feestklanken «Elkaar eens weerzien, zich gezellig-feestelijk onderhom) over koetjes en kalfjes», dit is de zin waarmee het bestuur v de Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia van Wieze, al haar led uitnodigt op het jaarlijks St. Ceciliafeest op zaterdag 22 nova ber. Op het programma: bijeenkomst om 16.30 u. in Muzieklokaal (Wiezeplein); verder eucharistieviering voor (afgestorven) leden, om 17 u. Na de mis die door de ei( fanfare verzorgd wordt, krijgen het Brouwershuis en het Dufve lokaal bezoek van het hele muzikale gezelschap. Om 19 u. tó feestmaal in het Gildenhuis, waar de avond dan verder doorgi bij amusement, verzorgd door Freddy Van Cut. Reuze bakschietlngen De belottersklub «De Greivers» organiseert bakschieting naar panklare kippen, salami's «Boerejongens» en exklusie verrassingen op zaterdag 22 en zondag 23 november, telk» om 19 u. in café «Den Ajuin» te Wieze aan de Nieuwstraat Denderrnonde. De middeleeuwen blijven boeien en vooral de groten uit die tijd. Een Voor operaliefhebbers aandachtig publiek volgde de uiteenzetting over Dante foto Piet Hermans) De V.W.B. belegt een uitstap naar de opera te Gent voor liet vei Indien men n werkda Tot hie Sint-G donck vorme

De Voorpost | 1986 | | pagina 8