iCHITTEREND ROBUCO EGEEFTSLECHTS IN DE TWEEDE VERLENGING IP H.K. WAASMUNSTER IN TWEEDE HELFT SAS JA - AVANTI BUGGENHOUT! E «BRAAF» N DE EERSTE HELFT TRAAG OP GANG E.V. AALST BLIJFT WINNEN MAGDA EN GISLAINE TEGEN EX-PLOEG RABO VERLIEST LANDSKAMPIOEN IN. HASSELT OP BEZOEK NAPPE WEDSTRIJD EERSTE ZEGE VOOR BERLARE SPORT SPORTUITRUSTINGEN EIGEN FLOCK EN BEDRUKKIN6 Groothandelspriizen HANDBALKALENDER De Voorpost - 28.11.1986 - 25 Vi opri Av. Lebbeke 2 - In. Hasselt 2 10-19 :gen het bijzonder knap spelende Hasselt 2 toonde Nopri 2 di te «braaf» tijdens de eerste helft. Meteen kreeg de ebbeekse ploeg onmiddellijk het deksel op de neus en ondanks lelvrouw V. Quarin weer opvallend sterk presteerde kon zij ct vermijden dat de eerste helft afgesloten werd met een 3-10 ore. De weinig agressief akterende Lebbeekse defensie werd nmiddellijk afgestraft (0-3 na 4') en via 1-3 ging het naar 3-6 in het kwartier. Ondertussen had coach Van Den Borre wel n bewaker geplaatst bij de gevaarlijkste Hasseltse werpster laar nu maakte Nopri te weinig gebruik van de pivot en de lekspelers om de agressieve Hasseltse verdediging in P331 oeilijkheden te brengen. In de tweede helft nam Nopri 2 de i 3,1 ken wat steviger aan en nu verliep de wedstrijd duidelijk meer j' en lijkopgaand. Langs o.a. Y. De Smedt en L. Van Handenhove cn' :rd het 6-12 en 10' voor het einde 9-15. Nopri Av. Lebbeke 2: uarin, Bucque, Van Handenhove 2, Anné, Meganck 1, Y. De aedt 3, G. Lissens 1, De Clercq, Weckx 1Walraevens, Van nterghem 2. BEKER VAN BELGIE - HEREN De lottrekking voor de 1/8 finales in de Beker van België zorgde ervoor dat Avanti Buggenhout op verplaatsing moet naar Sasja. Dame Fortuna, die dit seizoen bestendig het gelaat afkeert van Avanti, heeft ook nu haar onwil laten blijken en nu al mogen wij besluiten dat het Bekëravontuur van het zwaar belaagde Avanti een einde zal nemen in de 1/8' finales. Het zou inderdaad een mirakel betekenen indien het jeugdige Avanti in Hoboken de would-be Bekerwinnaar zou uitschakelen. Tenware Dirk Verhofstadt dan toch opnieuw zijn handbalpantoffels zou aantrekken - om bij Avanti te spelen wel te verstaan, 's want geruchten doen de ronde dat na de jaarwisseling Dirk zou aansluiten bij Sasja. Maar wij drukken erop, tot ïu toe zijn dit enkel geruchten die in de handbalwereld de ronde doen en waarvan wij de bron nog niet konden achterhalen. In elk geval de 1/8 finale wordt gespeeld tijdens het eerste weekeinde van 1987 nl. op zaterdag 3 of zondag 4 januari. Het programma Beyne - Eupen; Sasja - Avanti; Charleroi - Jemeppe; Meiveren - H.C. Herstal; In. Hasselt - Ap. Kortrijk; Olse Merksem - Eupen; Neerpelt Angleur; Ar. Hechtel - St.- Joseph EVA }ker van België wou niet begeven. J. Van Damme (sterke tweede helft) en Vereecken zorgden voor 20-20 10' voor het einde maar met nog 3' te spelen leek het pleit toch beslecht. Kortrijk leidde met 23-25 maar dan be gon H. Trienpont nog maar voorgoed aan zijn recital. Ook De Meyer, van de bank ge haald om over wat meer schiet- kracht te beschikken uit de tweede lijn, deed meer dan van hem verwacht werd en dit duo zorgde rrvoor dat de regle mentaire speeltijd afgesloten werd met een 25-25 stand. Un de eerste verlenging moest Robuco nog een twee doelpun- en ook met welke uitstekende prestatie de ploeg uit 4c lijk een resem open doelkan- Jf1? ophalen en weer kon afdeling erin geslaagd is de West-Vlaamse nr. 1 in het sen te creëren. Jammer dat het ,nenP°nt' aanval ge- nauw te drijven. De ganse Robuco ploeg was naar deze in de Werking toen wel eens d°°r 1De Meyer, ervoor obuco Buggenhout werd weliswaar uit de Beker gewipt wedstryd toegeleefd, speelde kollektief enorm sterk maar fout ging -Verschillende uitge- S wuS bor le nationaler Kortrijk maar mag gerust als morele beschikte ook over enkele individualiteiten die soms boven s^e ka??n we,rden me 28) In die eeSe 5' van nnnoor van j.. i/ic 1j benut om af te ronden zoniet 1,1 eerste van ae kon Kortrijk in die eerste helft PYeede verlenging zou De definitief «uitgerangeerd» ge- Meyer opnieuw scoren (29-29) weest zijn. Nu slaagden de be- 1 ^ater bracht Trienpont I OBUCO BUGGENHOUT (+5) - AP. KORTRIJK: 25-25 (na verlengingen 30-32) rinnaar van deze adembenemende 1/16 finale beschouwd hun eigen mogelijkheden uitgroeiden, orden. Het was inderdaad ongelooflijk met welke inzet zoekers erin gedurende de eer- ^J11 J-?waar °P voor ste 30' de schade te beperken sPr°n8 (30-29). Als kort daar- want de 5 doelpunten voorgift ?a de ^orp van De Meyer in wegens reeksverschil bleven "et ooel ï.p.v. op het doelhout tot de rust op het scorebord. was e'and "ad Kortrijk eraan geweest voor zijn moeite. Het Enkele tussenslanden: 7-2, na draaide imlie's uit maar de OPG, ABBFFK 10' 9-4 na 22' 14-9 aan de rust. R.B. Dendermonde - Groot-Bijgaarden. De bezoeksters waren inderdaad naar St.-Gillis afgereisd met een samenstelling die heel wat beter uit de verf kwam dan de voorbije wedstrijden. Vooral de bezoekende doelvrouw deed het voortreffelijk en het was zij vooral die Groot- Bijgaarden behoedde voor een te vlugge achterstand. Geraakte Dendermonde moeilijker dan verwacht aan doelpunten, Groot-Bijgaarden raakte vrijwel nooit voorbij de sterke Ros Beiaard-defensie en aan de rust leidde de thuisploeg met 4-0. In de tweede helft duurde het nog 9' vooraleer Groot-Bijgaarden voor de eerste maal voorby V. Van Hove geraakte en Dendermonde had toen reeds zeven maal gescoord. Naar het wedstrijdeinde toe gebruikte de thuisploeg de bezoeksters als sterke sparring partners om bepaalde automatismen in te oefenen. R.B. Dendermonde: Van Hove, Van Hemelrijck 2, Van Boven 1, Van Der Jeught, Heirman 2, Lombaert 2, Hofman 1, Buggenhout 1, Goubart, Broothaers 2, D'Haese. EVA TWEEDE AFDELING DAMES prestatie die Robuco zaterdag ia h» |r.D lukte zal in de annalen van de In de tweede helft kreeg Robu- club de Bosgemeente in co het dan iets moeilijker. orillH,.n Vooral hel uitvallen van G. De worden Vuwn fiIk 2') na 41' liet zich in Sen Buggenhout: Coppens V°e- h" MannaeS Vereecken 1 De geraakte langszij tn de 46e m- Smedt Trienpont 10, De n nuut. Even later kwamen de M.„„r -» e 0 Handbal. J. De Meyer van bezoekers voor het nn ™eyer 3, De Proft_2, Vos 2, Robuco Buggenhout (arch.) E.V. Handbal. Mare De Proft van Robuco Buggenhout (arch.) Zo speelde trainer H. Trien pont wellicht zijn beste wed strijd uit zijn toch al goed ge vulde loopbaan, M. De Proft toonde zich weer eens de stra teeg die gouden passen uit deelde en doelman Coppens liet nog maar eens zijn dikwijls onderschatte mogelijkheden blijken. Maar ook spelers als J. Van Damme, G. De Vuyst, P. De Swaef en in de verlengin gen de jonge De Meyer hesen zich op een onvermoed hoog voor het eerst op vw't 1 Z nll 1' voorsprong (18-19) maar een Verhelen, üi Swaef 2. mentaal sterk Buggenhout EVA AVANTI BUGGENHOUT - H.K. WAASMUNSTER (+5) 28-15 Ook na acht wedstrijden blijft E.V. Aalst bijzonder goed meedraaien aan de top van de rangschikking. Samen met Heusden en Hasselt 2 vormt Eendracht nu een trio dat de rest reeds op «lengten» heeft teruggeslagen. Want dankzij de knappe overwinning van za terdag zorgden zij ervoor dat nu ook Opglabbeek moest af haken. Eendracht, nog steeds zonder de gekwetste Bascour, moest niettemin er alles uitha len om de aanklampende thuisploeg van het lijf te hou den. Een weer zeer verdienste lijke goelie De Backer stond er nochtans borg voor dat Op glabbeek vrijwel nooit op voorsprong geraakte. Na een gelijkopgaand eerste kwartier (4-5) kon Aalst een eerste kloof slagen. Het werd 8-11 AALST: 15-19 maar de thuisploeg wou niet plooien en met een 11-12 rust stand zag het er even naar uit dat het nog moeilijk kon wor den voor de ploeg van J. Steeman. In de tweede helft werd het niettemin duidelijk, Eendracht beschikte over meer techni sche kwaliteiten en ook tak- tisch waren de Aalsternaais de betere van de nochtans zeer wilskrachtig spelende thuis ploeg. Met nog 10' te spelen leidde C. Simal en C° met 13- 16 en het 15-19 eindresultaat laat duidelijk blijken dat Op glabbeek niet opgewassen was tegen het meer gedisciplineerd spelpatroon van Aalst. E.V. Aalst: De Backer, Scho- ckaert, C. Simal 7, Cl. Simal, Mathijs 4, Van Malderen 3, Buyle 1, De Croock 4, Her man, Laureys. EVA De talrijke H.K. Waasmunster-supporters hebben in ieder geval het genoegen gesmaakt _rda* hun team gedurende de eerste helft erin slaagde de prestigieuze 1' nationaler het peil zodat er in feite eigenlijk 'even nioeilyk te maken. Na de rust was het liedje echter uit voor de enig overblijvende heel weinig te merken viel van provinciaal spelende ploeg, maar het dient gezegd, H.K. Waasmunster beschikt over het verschil tussen le nationale enkele jongeren die beslist over heel wat mogelijkheden beschikken, en 4e afdeling. Want het mag gezegd worden, Borgcrs, Leunis, Du Tré en men en de schietkracht uit de De bezoekers lukten in die Kortrijk kroop echt door het ook Thierens zijn spelers die tweede lijn nog altijd ontbre- tweede helft amper drie tref- oog van de naald tegen Robu- 18 jaar of jonger zijn en doel- ken daar kan niemand naast- fers waarvan twee door Van co. Na de reglementaire speel- man W. De Graeve is nauwe- kijken. In de eerste helft ver- Mele maar ook de Avanti aan rijd stonden de ploegen gelijk, lijks 16! En toch waren deze raste Waasmunster met een val bleef lang in gebreke. 22-15 ook na de eerste verlenging jonge spelers weinig of niet paar doelpunten van Leunis en acht minuten voor het einde van 2x 5' bleef het scorebord in geïntimeerd door de naam en vooral van Borgcrs zodat was nu niet bepaald die score evenwicht, na de eerste 5' van faam van Avanti. In de eerste Avanti ondanks de vlugge tref- waarop de thuisploeg fier kon de tweede verlenging nog al- helft slaagden enkelen onder fers van Van Onsem na 8' nog gaan. De jonge De Graeve na tijd gelijk en even later bij een hen er zelfs regelmatig in de steeds niets opgehaald had van 45' ingekomen voor een dége- 30-29 Robuco voorsprong kon Avanti defensie voor schut te de vijf-doelpunten-voorgift die Jijke doelman D'Hanis, had de kous afgeweest zijn voor de zetten want er was een attente Waasmunster als «startpre- ondertussen vriendnen tegen- le nationaler maar de knal van doelman W. Van Hove nodig mie» had meegekregen. Met stander verrast met meer dan De ^Meyer belandde op het om de Waaslanders in die eer- B. Van Ransbeeck in de twee- een paar uitstekende tussen- ste helft in toom te houden, de lijn leek Avanti er dan toch komsten maar in de laatste 5' Dat Avanti, toch,ook met een korte metten te zullen mee kon ook hii dc Avanti-tcccn- mnlron (O-Q no 1 0'\ mon- ^On JEUGDHANDBAL Zwijnaarde - Avanti 17-16 ker aan het «groeien» is. De eerste helft verliep vrij gelijk- Nipte nederlaag voor de Avan- opgaand (3-3 na 12', 5-5 na ti kadetten die vooral in de 18') maar aan de rust leidde de tweede helft een voortreffelij- thuisploeg toch met 9-7. In de ke indruk lieten. Ook doelman tweede helft kreeg Avanti het Van Weyenbergh bevestigd eerst moeilijk (15-9) maar een zijn mogelijkheden zodat het sterk wedstrijdeinde zorgde ploegje van trainer B. Van nog voor een 17-16 eindresul- Ransbeeck langzaam maar ze- taat. DAMESHANDBAL doelhout en i.p.v. 31-29, 4' voor het einde, konden de be- NOPRI AVANTI LEBBEKE - EVERE: 28-10 Ibuco Buggenhout 2 - Brabo Denderbelle 22-16 eh enigszins verrassend werd de wedstrijd tussen de twee terslagen leiders van provinciaal B gewonnen door Robuco 2. lbo Denderbelle had inderdaad tijdens de voorbije maanden bijzonder goede indruk gelaten zodat de nederlaag ook voor i een ontgoocheling moet betekenen. Te zwaar zal men er "TH 'er niet aan tillen bij Denderbelle, aangezien dit puntenver- geen nefaste invloed heeft op de promotiekansen. Buggen- JYi >t 2, kan als niet onafhankelijke ploeg inderdaad niet |w moveren, maar toch moet het voor Brabo een teken aan de nd zijn i.v.m. de strijd die hen wacht tegen Waasmunster, terdag botsten zij wel op een Robuco 2 dat met een opvallend rke opstelling uitpakte en dat scheelt natuurlijk ook een slok een borrel. wedstrijdbegin was dan ook moeilijk voor Denderbelle dat 20' met 5-2 in het krijt stond. Toch kon Brabo nog voor de de situatie klaren want met een 7-6 ruststand was nog alles gelijk. In het tweede wedstrijdgedeelte kon Brabo het echter meer klaren. Buggenhout liep uit tot 14-9 na 35' en als De er er dan een schepe bovenop deed leidde een sterk iende thuisploeg met 19-13 6' voor het einde. Robuco [genhout 2: Van Moer, P. Vermeir 3, Vereecken 1, De Proft van 4oyersoon 3, Verbelen 1, Macharis 4, De Meyer 6, Merckx 3. lbo Denderbelle: Uyttersprot, Taminau, Van Goethem 2, Hembeek 1, Vinck 1, R. De Smedt, Hendrickx 7, Y. Goeman Van Keer 3, Van Der Pooten, P. De Smedt 1, P. Goeman. EVA zoekers gelijkstellen. Het vrij jeugdig geheel, voor een maken (8-8 na 18') maar dan aanvallen niet meer stoppen, heeft dus niet mogen zijn voor ondankbare opdracht stond was het opnieuw Waasmunster Toch raakte Avanti aan geen Robuco, maar als men tot zul- was bij voorbaat geweten, dat onverwacht terugsloeg en dertiger en dit is op zijn minst ke prestatie in staat is moet Maar toch maken wij ons be- het was Du Tré die er 12-12 bevreemdend tegen een ploeg men in de kompetitie toch denkingen als wij moeten vast- van maakte, ondanks El Hafi die nauwelijks zijn neus aan mikken naar de promotie naar stellen dat Avanti ook tegen ondertussen de Avanti-defen- het venster komt steken, derde afdeling. een ploeg uit de provinciale sie was komen versterken, 1' Vooral in de eerste speelhelft reeks amper 28 doelpunten voor de rust. Toch kon de Avanti Buggenhout: W. Van speelde de thuisploeg op een scoort waarvan zes tijdens de thuisploeg langs Van Onsem Hove, C. Vinck, Jaichi 8, El bijzonder hoog niveau. De laatste 5' als Waasmunster gaan rusten met één doelpunt Hafi, A. Maes 1, L. Van Mol ploeg speelde in die periode geen verhaal meer had tegen voorsprong. Rust 13-12. In de 4, J. De Pauw 2, B. Van Rans- enorm gedisciplineerd, de ver- de tegenaanvallen van de tweede helft was het liedje dan beeck5, P. De Smedt 3, J. Van dediging lukte een bijzonder thuisploeg. Akkoord, coach uit voor de Waaslanders. Met Onsem 5, H. De Smet. knappe prestatie en in aanval Keppens experimenteerde re- A. Maes als «indiaan» werd H.K. Waasmunster: Fl. D'Ha- werd zorgvuldig de Kortrijkse gelmatig met zijn ploegopstel- het bezoekende aanvalsspel nis.n W. De Graeve, P. Ver- defensie afgetast om uiteinde- ling, maar dat de automatis- ontregeld en aangezien ook De durmen, K. Thierens, J. Du Vlieger niet kon «forceren» Tré 1, E. De Vlieger, W. Leu- werd het 17-12 (37e minuut) nis 2, H. Borgers 3, E. Van vooraleer Verheyen nog eens Mele 3, L. Berckmoes, Ver kon scoren voor Waasmunster, heyen 1, De Clercq. EVA ZATERDAG IN BUGGENHOUT Temse - D.B. Woluwe 18-16 D.B. Woluwé als neofiet in de reeks een voortreffelijke nik laat kwam nu ook tot uiting in hun wedstrijd tegen nse. De Waaslanders moesten wel het terrein op zonder de roeders Bruyninckx maar toch was het opvallend dat Wolu- tijdens het eerste wedstrijdgedeelte meer deed dan zich dedigen. De eerste helft verliep inderdaad volledig gelijkop- nd. Na 10' stonden de ploegen nog gelijk (3-3) en na 20' 8' est Temse zowaar dan in de achtervolging (5-6). Toch slaagde 'ïo! "'"■sp'ocg erin de T>st te bereiken met een 7-6 voorsprong. In tweede helft bleek Temse dan de sterkere ploeg. Ook de ppe prestatie van de bezoekende doelman kon niet verhinde- dat Atilla na 40' leidde met 13-7 en 10' voor het einde iden die zes doelpunten verschil nog steeds op het scorebord ■9). Bij Temse liet men dan meer speelgclegenheid aan de Jrarj selspelers en hiervan kon Woluwé gebruik maken om het ichil op het scorebord te reduceren tot 18-16. Nog te melden dat F. Van Puyenbroeck beter en beter begint te Heren in het Atilla doel. At. Temse: F. Van Puyenbroeck, D. taert 6, Milliau 2, A. Baeck 1, W. De Smedt, E. Buytaert 4, loeyekens, D. Boeyckens, M. Van Buyten 2, Vercauteren 1, sens 2. Lebbeke 2 - Eeklo 26-16 x Lebbeke 2, of het scholierenteam van de Lebbeekse club, ft enkel tijdens de eerste helft waerstand ondervonden van lo, Die eerste helft raakte Ajax inderdaad moeilijk «los» at een 11-10 ruststand een juiste weergave was van het verloop tijdens de eerste 30'. In het begin van de tweede t kon Eeklo nog een tiental minuten aanklampen maar en de 40* en 48' minuut sloeg Ajax definitief toe. Het werd 14 en meteen was het «over» voor de bezoekers. Lebbeke 2: Van Rossem, K. Moens 6, Bosman 3, Coore- 3, W. Moens, Verheyen 4, B. Moens 5, D. De Batselier, fmans, De Busschere 4. EVA PROVINCIAAL-HEREN Berlare - Merchtem 27-17 Na de opvallende prestatie een week vroeger tegen At. Temse was het duidelijk, de eerste zege voor neofiet Berlare kon niet lang meer uitblijven. Zondag, ter gelegenheid van het bezoek van Merchtem, werd de kans met beide handen gegrepen. De Brabanders werden kansloos gelaten in de tweede helft en de 13 treffers van W. Van De Weyer tonen voldoende aan dat het bij Berlare niet ontbreekt aan schietkracht. Het wedstrijdbegin liet nochtans deze positieve uitslag niet vermoeden. Berlare raakte moeilijk uit de startblokken en enkele fouten in de thuisverdedi- ging zorgden ervoor dat Merchtem met 2-4 leidde. Trainer- coach W. De Proft zorgde er toen voor dat er opnieuw rust en A vertrouwen kwam bij zijn spelers en na 20' had Berlare de zfterdagavond komt veelvul- vooral Avanti sleept daarvan leiding veroverd (8-7). Van dan af kon Merchtem nog enkel landskampioen In. Has- nog de nare gevolgen met trachten aan te klampen wat hen nog relatief goed lukte tot aan selt op bezoek bij Avanti zich mee. In. Hasselt daar- de rust. Ruststand 12-9. In de tweede helft bleek er echter maar Buggenhout. Van de topper, entegen heeft de schok van een ploeg meer op het terrein te staan. Berlare overklaste de die in het recente verleden het verdwijnen van enkele bezoekers en na 41' was de eerste zege voor de thuisploeg in nog goedwas voor een topspelers goed opgevangen T Het .sc.orebord 20-12 rechtstreekse televiste-reporen met Eddy De Smedt, een ondanks er, vooral in verdediging, daarna nog enkele schoon- j- j heidsfoutjes vielen te bespeuren werd het een ruime 27-17 htge blijft enkel nog de Iradt- van de vroegere boegbeelden overwinning. En of er gefeest werd bij Berlare... Berlare: "f over- Beide clubs onder- van Avanti, als trainer- Langbeen, De Lausnay 3, Van De Weyer 13, Arbijn 4, P. Van Sj"gen een zware aderlating coach, zijn de Limburgers Der Stappen 5, Van Kerckhove 2, D'Haese, Lemmens. Boone tijdens het tussenseizoen en nog in het titeldebat ge- EVA mengd. Hasselt verloor am- per drie punten uit acht wed strijden en wij zien niet goed in hoe Avanti hier verande ring kan in brengen. Niet temin wil de ploeg van trai ner Keppens zich tot het uit erste verzetten tegen de ploeg van hun ex-trainer. Hier voor kunnen de spelers op de volle steun rekenen van het bestuur dat nog maar eens de Avanti-supporters ver went met o.a. gratis toegang. Ook de traditionele tombola verbergt nog heel wat moois zoals een reis naar Parijs en gratis etentjes in een nabij gelegen restaurant. De Avanti spelers rekenen zater dag dan ook op de volle steun van de supporters, steun die zij in deze moeilijke periode nog meer nodig heb ben dan in het verleden. EVA G. Brixhe, verleden nog top-speelster bij Evere en M. Van Den Borre tot oktober nog trainster-coach bij de Brusselaars, toonden zaterdag geen medelijden met hun ge wezen ploegmaats. Brixhe ver scheen bestendig aan het ka non en met haar acht treffers werd zij uiteraard de grote be werkster van de afgetekende nederlaag van de bezoeksters. Nopri-coach M. Van Den Bor re deed het wat kalmer aan. Vanop de bank besliste zij geen ingeoefende aanvalsbe- wegingen te laten uitvoeren, vooral omdat J. Schouterden de coach van Hasselt en toe komstige tegenstander in de zaal aanwezig was. Niettemin staat Nopri Lebbeke zaterdag, met de toekomstige landskam pioen op bezoek, voor een zeer moeilijke taak. Hasselt domineert tot nu toe de Belgi sche kompetitie op een nooit geziene wijze. De Limburgers scoorden 179 doelpunten in 7 wedstrijden en lieten er amper 54 tegenscoren zodat Nopri za terdag enkel kan trachten de score zo beperkt mogelijk te houden. Maar nu terug naar de wedstrijd tegen Evere. Lebbe ke, met J. Van Der Meersch tijdens de eerste helft in het doel, leidde met 4-2 na 10' en 12' later was het al 9-2 gewor den. Met een 14-3 ruststand kon over de afloop geen twijfel meer bestaan. Ook in de tweede helft liet Van Den Borre ruim speelge- legenheid aan de wisselspeel sters. Er werd vrijwel uitslui tend de tegenaanval gelopen en via 18-6 na 40' en 23-8 10' voor het einde werd het 28-10. M. Van Langenhove mocht de laatste Lebbeekse 7-m worp verzilveren. Nopri Lebbeke: Van Den Meersch, Van Langenhove 1, Bleyaert 3, Callens 1, Van Damme 1, Brixhe 8, Maes 2, Hermans 3, Lissens 2, De Rijc- ke 4, Biesemans 3. EVA Kliln Anlwiipenitrait 36 IEIBEKE Tel. 052/35.72.45 Handbal. Avanti Buggenhout had geen moeite met de jongens van de heide (gb) HEREN 1' nationale Zat. 29.11 - 20.30 u.: Avanti Buggenhout - In. Hasselt 2' nationale Zat. 29.11 - 20.15 u.: ROC Flémalle - E.V. Aalst 3' afdeling Zat. 29.11 - 20.30 u.: H.K. Duffel - Ajax Lebbeke 4' afdeling Zat. 29.11 - 19.30 u.r H.B.C. Dendermonde - H.C. Lokeren Zond. 30.11 - 18 u.: Menen - Robuco Buggenhout Reeks A Zat. 29.11 - 15 u.: D.B. Zwijnaarde - H.K. Waasmunster Zond. 30.11 - 16 u.: H.K. Gent 2 - Ajax Lebbeke 2 Zond. 30.11 - 18.15 u.: Evergem - Lokeren 2 Reeks B Zond. 30.11 - 17.45 u.: Berlare - Groot-Bijgaarden 2 Zond. 30.11 - 19.30 u.: At. Temse - Robuco Buggenhout 2 Zond. 30.11 - 15.15 u.: Brabo Denderbelle - Woluwé DAMES 1' nationale Zat. 29.11 -17 u.: Nopri Lebbeke - In. Hasselt 2' afdeling Zond. 30.11 - 14.15 u.; Haachtse - Robuco Buggenhout Zat. 29.11 - 15.30 u.: Nopri Lebbeke 2 - E.V. Aalst 3' afdeling Zat. 29.11 - 16.45 u.: R.B. Dendermonde - H.K. Lokeren Zond. 30.11 - 16.30 u.: Squadra Fam. Lebbeke - Wevelgem EVA

De Voorpost | 1986 | | pagina 25