I IMADELON B BUGGENHOUT iRIJPT NAAR DE MACHT! PATRO DEED HET NOG EENS OVER! TAKTIEKER VAN DAMME REDT DANLIE 1! 3ERLAARSE FENNISKLUB 'T SI JPKEN HULDIGDE KAMPIOENEN VERZWAKT, MAAR TOCH GEWONNEN! NATIONAAL bowlingkampioenschap IN HAMME PATRO VIER OP VIER! WETTERS LIEFHEBBERSVOETBAL De Voorpoet - 28.11.1986 - 29 TAFELTENNIS nde KVKKT-tafeltenniskom- etitic eerste afdeling blijft Pa- ■o A onverstoord zijn opmars erdcr zetten, Ongeslagen taat het nog altijd aan dc liding. Deze week trok het aar Pardaf A Kruibeke. I (oeilijkheden leverde dat he imaal niet op, want de lokale jrmatie werd met 1-9 in de an gehakt. Het was alleen in allerlaatste wedstrijd dat de misploeg erin slaagde de eer t redden. Wim Buytaert kon larc De Keyser in de belle erslaan. Voor de rest was het atro wat de klok sloeg, lynamlca A Waasmunster dat deze afdeling vecht voor zijn ehoud heeft deze week toch cn kostbaar punt verloren te en Hlngene A. Het bracht het iet verder dan een drawn, tanvankelijk vlotte het wel oor de thuisploeg, die een 2-0 et afdrukken. Stilaan maar tker kwam Hingene in de tdstrijd. De dne volgende edstrijden won het met vlotte jfers en dat bracht mee dat faasmunster direkt op achter- and stond: 2-3, Geert Gerlo orgde daarna dat beide ploo ien weer gelijk stonden via en overwinning op Van Praet. het du-bel kon het duo Ger- •Van Assche het laken naar luin. ch toetrekken: 4-3. Dynami- was nu nog één stap van de verwinning Maar deze stap erd nooit gezet. Het heelt ich nog moeten reppen om én puntje uit de brand te «Jden. Want Hingene had op én wedstrijd voor het einde al sn 4-5 winst samengebracht. >e laatste wedstrijd werd een tihard duel dat drie sets lang jurde. Uiteindelijk was het ich de lokale man die het aaide en meteen een 5-5 vast- gdc. De grote bewerker van eze goede bezoekende pres- tie was ongetwijfeld Kris auwels, die alles won wat er winnen was. laar ook Baasrode A zou deze eek ondervinden hoe sterk Hingene begint te spelen. Op verplaatsing naar Hingene werd het daar uitgeteld met zware 7-3 cijfers. Het was al leen Karei Mestdagh die kon zorgen voor de tegenpunten. Zijn ploegmakkers kwamen er helemaal niet aan te pas. Ze wonnen niets. Bij de lokalen won iedereen twee wedstrij den. Met deze drie punten op twee wedstrijden schuift Hin gene stilaan weg uit de degra datiezone, ten nadele van Ma deion A en Baasrode A. Maar kom, de strijd is nog lang. In de tweede afdeling ging de ze week alle aandacht naar de ontmoeting tussen de twee on geslagen leiders: Madeion B Buggenhout - Opstal en Ons Huls A Baardegem. Het is zeer spannend geworden en ieder een had zijn zwaarste geschut opgesteld. Het begon goed voor de thuisploeg die naar een 2-0 voorsprong ging. De reaktie van Baardegem kwam er even ras. Eerder gemakke lijk kon het de drie volgende wedstrijden in winst afronden en dat betekende meteen dat het met 2-3 naar de leiding doorstootte. In de volgende wedstrijd Baeck-Van Langen- hove duurde het drie sets lang voordat de winnaar gekend was. Het zou de lokale man zijn die het nipt haalde (21- 18). Met 3-3 kon de wedstrijd weer opnieuw beginnen, Dirk Van Damme bracht Ons Huis A weer aan de leiding: 3-4 en meteen nam het een optie op de overwinning. Maar zo ge makkelijk ging dat niet. De lokalen kwamen terug uit hun schelp en de 3-4 achterstand werd omgebogen in een 5-4 voorsprong. Het was duidelijk. In het dubbel ging het nu om één punt. En het werd een verrassing. Het duo Baeck- Vermoessen had geen moeite om Van Langenhove-Van Damme met zware 2-0 cijfers te verslaan. Meteen stond Ons Huis er wat beteuterd bij. In een topwedstrijd aan het kort ste eindje trekken is nooit ple zant. In elk geval, met deze 6-4 overwinning staat Madeion B Buggenhout Opstal alleen aan de leiding. Pardaf C Kruibeke had geen moeite om een niet volledig spelend Ons Huis B van de overwinning te houden. Het won met 8-2. Het was alleen Jacques Peeters die voor de thuisploeg dc twee wedstrijden moest prijsgeven; tegen Van Mol en Geldhof was hij niet opgewassen. Meer spanning was er in de ontmoeting Ons Huls B Lebbe- ke A. Aanvankelijk scheen Lebbekc het te zullen waarma ken. Zonder moeite liep het naar een 0-2 voorsprong, Pa trick Robijns zou nog eens mil deren toen hij Emiel Van Bic- sen versloeg. Maar dat was maar een kleine hapering voor Lebbeke dat daarna naar een 1-4 stand ging. De wedstrijd scheen gespeeld. Maar toch liet Ons Huis B de bezoekers zo maar niet vertrekken. Het kwam stilaan maar zeker na derbij en toen Ons Huis het dubbel weghaalde was het ge naderd tot 4-5. Van Mol-De Man moesten dus uitmaken wat het ging worden: een drawn of een bezoekende overwinning. Het waren twee spannende sets die telkens ge wonnen werden door dc be zoeker met de kleinst mogelij ke cijfers (20-22 en 20-22). Wie er deze week ook een goede zaak heeft gedaan is formatie die samen met Pardaf C de laatste twee plaatsen deelt. De BAC C-jongens deden het ge weidia en lieten zonder pardon een 10-0 optekenen. Meteen werden ze twee punten rijker an dat betekent dat ze opnieuw aansluiting krijgen met het vooropliggend gedeelte en kan de strijd tegen de degradatie begonnen worden. Pardaf C komt nu helemaal alleen met één punt op de allerlaatste plaats. Pardaf B, ook een formatie die achteraan bengelt, won gou den punten door op eigen ter rein Patro E van de overwin ning te houden met zware 8-2 cijfers. Saman en Walschaerts waren bij de thuisploeg echt niet te kloppen. Ze wonnen alles en dit zonder veel moeite. Bij de Hammenaars waren het Bart van Couwenberghe en Leo de Scheositter die voor de tegenpunten konden zorgen. In de derde reeks ook een duel tussen twee bedreigde ploe gen. BZP Lokeren en Prado Hamme stonden beiden nog zonder punten in de rangschik king, Veel spanning zat er niet in de wedstrijd want de Ham menaars waren wel wat ster ker, weliswaar in de hand ge werkt door het ontbreken van Andre van de Voorde. Half- weg-wedstrijd was het toch al 2-4. Naarmate de wedstrijd vorderde kon de Prado-ploeg zich verder uitleven en een 3-7 overwinning vastleggen. Daar mee is voor Prado alle hoop nog niet verloren om zich in deze reeks te handhaven. KWB A Kruibeke blijft de goe de weg bewandelen. Deze week was het te gast bij Bobo Buggenhout. De lokalen won nen wel de eerste wedstrijd toen Van Droogenbroeck zijn tegenspeler Van Bogaert ver sloeg. Maar daarna viel de thuisploeg volledig stil. Ze werden uiteindelijk met 2-8 verslagen. Van Bogaert en Muyssens waren bij KWB echt onkopbaar. Vermoessen en Van Droogenbroeck stonden bij de lokalen alleen op de barikaden, Ze wonnen elk één wedstrijd. Spanning was troef in het Ons- Juweel-lokaal te Waasmunstei waar het plaatselijke Dynami ca B de Hammenaars van Pa tro F ontmoeten. Dc strijd ging aanvankelijk gelijk op: 2- 2. Maar dan moesten de Pa- tro's gas terugnumen. Het werd 4-2 en deze kleine voor sprong heeft de thuisploeg met hand en tand verdedigd 5-3. Via een laatste overwinning in het enkelspel van Walter de Rijcke op Joris Segers moest het dubbel de beslissing uitlok ken. Ook daarin was spanning troef. Segers-Van Poucke te gen Waterschoot. De Clercq duurde drie sets lang. Maar in de laatste set kon Dynamica het laken eerder gemakkelijk naar zich toetrekken. Eind stand 6-4. Het thuisspelend Juvenes A Zele heeft een rustige avond gehad toen Pardaf D er kwam neergestreken. Het behaalde een 10-0 overwinning. De be zoekers waren zeer zwak en haalden geen enkele set bin nen. Minder kan het niet. Hetzelfde kan gezegd worden van KWB A dat Prado op be zoek kreeg. Van een wedstrijd was er nauwelijks sprake. De thuisploeg verslond Prado met huid en haar. De bezoekers haalden twee sets binnen en daarmee was de kous af. Eind stand 10-0. Lokeren BZP werd in eigen Cultureel Centrum getrak teerd op een zwaar verdikt: 0- 10. De Vlierkouter B-jongens hadden daarvoor niet de min- BADMINTON ste moeite. Ze wonnen zoals ze wilden. Een formatie, echt te zwak om in deze reeks te ver toeven. In de vierde afdeling kende Juvenes B geen enkele pro bleem op verplaatsing bij Bobo D Buggenhout. De thuisploeg werd verpletterd met 0-10. Jo ris De Bock en vrienden waren niet te stuiten. Precies het omgekeerde te Grembergen in het Ros Beiaardlokaal waar het thuis spelend Avanti het aan de stok had met Ons Huis C Baarde gem. Nadat de bezoekers eerst een kleine 1-2 voorsprong lie ten optekenen moesten ze daarna toch terrein prijsgeven. Het werd 4-2 en 4-3, In de twee volgende wedstrijden wa ren het telkens de thuisspelers die het haalden en meteen een overwinning vastlegden: 6-3. In de allerlaatste wedstrijd kon Guy Fonce nog eens winnen van Chris Verlackt. Maar dat was maar een plaaster op een houten been. De overwinning van de lokalen was al een vast staand feit geworden: 6-4. Vooral Jan Van Cleemput was de held van de wedstrijd met drie overwinningen. Bij Ons Huis C won iedereen één keer. Verleden week speelde Patro vier wedstrijden en telkens werd het een overwinning. Om niet uit de toon te vallen en om een traditie op te bouwen won Patro deze week weer vier keer! Wie kan beter? In de 1* prov. speelde Patro A thuis tegen Beveren A. Een formatie die echt gepluimd aan de kompetitie begon. De topspelers gingen hun tenten ergens anders opslaan en meteen wist Beveren A dat zijn dagen in de hoogste provinciale reeks geteld waren. Deze week kwam het naar Hamme en werd daar uitgewuifd met een grote 15-1 nederlaag. Johan Van Hecke, Pierre De Schoeisitter en Mare De Keyser wonnen alles. Alleen Erik de Clercq moest knielen tegen Paul Van Bogaert. Patro B kreeg thuis Meteor A Oudenaarde op bezoek. De Hamse ploeg die nog'altijd naar de titel mikt heeft de bezoekers belachelijk gemaakt met 14-2. Carl Goossens en Guido De Block wonnen alles. Peter Van Cauteren en Dirk Stallaert wonnen drie keer. Guido De Bock speelde dit seizoen bij de KB Tl B al 32 wedstrijden, maar werd nog door niemand geklopt! Guido hoopt dit rekord nog lang te verdedigen. Patro C speelde tegen Sint-Nildaas C. Problemen schiep dit niet. Het bracht de overwinning mee uit het Waasland met 5-11. Peter Van Cauteren (4), Paul De Schoeisitter (2), Stef Goossens (2) en Mare Stallaert (2). Deze Hamse formatie was gestart in deze zware reeks om «er zich in te houden». Het blijkt nu dat dit wellicht geen probleem zal zijn. In de 5' prov. reeks F kreeg Patro D Herleving C Dendermonde te bekampen. Deze Patro-formatie droomt ondanks het feit dat ze al twee punten verloor luidop van de titel. De komst van Herleving werd een lachterje. De plaatselijke knalden Herleving Dendermonde neer met de grootst mogelijke score 16-0. Jozef en Bart van Couwenberghe, Walter de Rijcke en Francois van Dender klopten iedereen! Met een zeer goed presterende A2 als Bart Boven en een ervaren BI dame als Linda Bossier is Vulcain 1 uit Mariakcrke een titelkandidaat voor mutatie naar tweede liga. Ook Danlie 1 uit Hamme maakt aanspraak op de titel met A2 Jos Verbeke, Bl's Dominique Van Damme, Inge en Christel Van Eetvelde en een zeer goed op dreef zijnde B2 Danny Van Der Streeck. De ontmoeting tussen beide ploegen afgelopen maandag beloof de dan ook een topper te worden die normaal op een gelijkspel zou eindigen, Met drie overwinningen voor Bart Boven en één in het enkel voor Linda Bossier was een 4-4 uitslag de pronostiek van Vulcain. Het heren dubbel deed de stelling van Vulcain reeds in elkaar storten want Boven-Boemans verloren deze partij in drie sets van Van Damme-Van Der Streeck. Nochtans wonnen de bezoekers de eerste set met 5-15, maa rde thuisspelers veranderden in de tweede van taktiek en richten vooral hun slagen op de rughand van een goed verdedigende Boemans. De derde set verliep gelijkopgaand maar werd door de Hammenaars verdiend gewonnen met 15-9. Misschien konden de Gentse dames het verlies van dc heren compenseren? In de eerste set lukte het Bossier-Van Doorne om met 15-18 te winnen van het sterke zusterpaar Van Eetvelde. Een wispelturige Bossier die niet zo graag dubbel speelt begaf in de tweede set die door de thuisspeelsters werd gewonnen met 15-5. Bossier en Van Doorne vatten terug moed in de derde set en boden moedig weerstand maar verloren uiteindelijk met 15-9. Een snel spelende Bart Boven gaf in de enkel Jos Verbeke van Danlie nooit de kans om in de wedstrijd te komen en won met 6- 15 en 11-15. Dominique Van Damme overklaste Bob Boemans volledig in de eerste set van het enkel maar een moedige Boemans vocht hard terug in de tweede set. Hoelang de stand op 5-5 heeft gestaan is niet meer te achterhalen maar de bedoeling van Van Damme om zijn tegenstander kompleet uit te putten lukte. Een verslagen Boemans verloor ook de tweede set met 15-5. Bij de dames won Linda Bossier met 5-11 en 6-11 van Inge Van Eetvelde en verloor Cl Mei Van Doorne met 11-0 en 11-4 van Christel Van Eetvelde. Stand voor aanvang van de gemengd dubbels: 4-2, Waarom Danlie Jos Verbeke niet opstelde in het gemengd is niet duidelijk. Dat Van Damme een beter gemengd speler is akkoord, maar waarom het risico lopen dat Van Der Streeck het tweede gemengd zou verliezen? Ploegkapitein Van Damme van Danlie nam het risico. Hijzelf met Inge verloor in een spannende wedstrijd het eerste gemengd met 15-18 en 14-18 van Boven-Van Doorne. Stand 4-3. Zou Van Der Streeck het vertrouwen van zijn ploegkapitein beschamen? Moeizaam wonnen Van Der Streeck-Van Eetvelde Christel de eerste set met 15-11. In de tweede slaagde de taktiek van ploegkapitein Van Damme die Boemans in de enkel zo uiterma te had vermoeid dat deze in de tweede set van het gemengd zich moeizaam nog verplaatste. Toen ook Bossier het niet meer zag zitten stortte Vulcain volledig in elkaar en wonnen Danny en Christel met 15-1 van Bob en Linda. Einduitslag 5-3 voor Danlie 1 De rangschikking in derde liga D ziet er nu als volgt uit: 1. Flying Shuttles met 7 punten, gevolgd door Danlie 1 ook met 7 punten, dan volgt Blankenberge met 5. Vulcain 1 met 4. Mintons 2. en Gullegem 1 met 3 en als laatste OBTC3 met 1 punt. (L.C.) aar gewoonte werd het zo- erseizoen van de Berlaarse nnisklub 't Sijpken besloten et een feest, deze keer in hoonaarde. Voorzitter Fred- D'Hondt mocht wel 110 den verwelkomen en een verzicht geven van dc aktivi- iten tijdens het voorbije sei- len. Daarna werd overge- ian tot de uitreiking van dc ofeeën aan de verschillende Innaars. erst werden de winnaars van 't klubtornooi gevierd. In de itegorie enkel-heren moest titelverdediger Gunther Coo- reman het opnemen tegen bc.-.ny Verheyen. Na een zeer spannende wedstrijd won Ben ny in twee sets 6-4, 6-4. In het dubbel heren won het duo Hendrik De Meyer-Felix Ver- hofstadt tegen Benny Ve- heyen-Jozef De Naeyer met 6- 2, 6-4. In de dubbel gemengd wonnen Benny Verheyen en Sandra Poppe dc finale tegen Freddy D'Hondt en dochter Liesbeth met 6-0, 2-6 en 6-4. De finale enkel dames werd door Els De Naeyer gewonnen tegen Liesbeth D'Hondt met 1-6, 6-4, 6-4. Dan was het de beurt aan de winnaars van 'le ladderkompe titie. Opnieuw waren het Gun ther Cooreman en Benny Ver heyen die tegenover elkaar stonden in het enkel heren van groep A Verheyen haalde het ook hier met 6-2, 6-4. Nieuw in deze kompetitie was de B-reeks in het enkel heren. Alfons Cooreman haalde het met 6-2, 6-3 tegen Etienne Van Kerckhove. Ook de jeugd bleef niet achterwege. Michel Anseeuw won in twee sets te gen Yvan Lemmens (7-6, 6-4). De finale van het enkel-dames werd met overtuigende cijfers gewonnen door Agnes Hey- vacrt tegen Liesbeth D'Hondt 6-1, 6-1. Voorzitter Freddy D'Hondt dankte al zijn bestuursleden die zich gedurende het ganse seizoen belangloos voor de klub hebben ingezet. innis. De Berlaarse tennisklub 't Sijpken huldigde haar kampioenen tijdens het jaarlijks feest (jj) Na hun 6-2 winst thuis tegen Vulcain 1 moesten de Mintons 2 op verplaatsing naar Gullegem. Een verzwakte St.-Niklase ploeg trouwens, die zonder B2 dames Gyselinck en Christiaens de verplaatsing aanvatte. Ook Cl's Linda Pauwels en Linda Uyttendaele die tegen Vulcain zo sterk presteerden waren er niet bij. Beide dames namen deel aan het tornooi van GMC. Ook BI Kurt Van Bruysel verkoos liever deel te nemen aan het Antwerps tornooi dan de interklub tegen Gullegem. Ploegkapitein Peter Weyn vond uiteindelijk toch Cl dame Els Maes en C2 Noëlla De Beleyr bereid om het tegen Gullegem op te nemen. In een volledig wit geverfde zaal met bovendien een donkergroe ne vloer waarop de terreinen met purperen lijnen waren afgezet speelde volledig in het thuisvoordeel. En dat is vooral aan het begin van de heren enkel partijen goed te zien. Zo verloren zowel René De Langhe als Peter Weyn hun eerste set. Kwestie van even te wennen. Eenmaal aangepast wonnen ze gemakkelijk hun wedstrijden. René won van Franky Arney met 15-11, 0-15 en 13-15. Peter won van een fysiek zwakke maar dan weer technisch sterke Ron Tennant met 17-15, 5-15 en 7-15. BOWLING Eerder hadden René en Peter met 4-15 en 6-15 het dubbel gewonnen, maar de Wase dames waren zeker geen partij voor A2 Els Nys en B2 Marleen De Volder. Ze verloren het dubbel dan ook met 15-2 en 15-1. Els Maes moest het in het enkel opnemen tegen Els Nys en kwam niet verder dan een 11-2 en 11- 0. Els Maes speelde trouwens zonder enige inzet. Ook Noélla De Beleyr die eigenlijk meer een rekreatieve speel ster is en nooit aan kompetitie of een tornooi deelnam doet haar uiterste best in haar partij tegen BI Van Fleteren maar verloor met 11-1 en 11-0. Stand dus: 3-3 voor aanvang van het gemengd dubbels. Ameye-De Volder wonnen vlot het eerste gemengd met 15-6 en 15-8 van René en Els, De zenuwen van Noélla De Beleyr werden sterk op de proef gesteld in het laatste gemengd. Verloren zij en Peter de eerste set met 17-18 dan wonnen ze de tweede met 15-1. In de derde set speelde Noélla zelfzekerder. Na de intense spanning van een 11-11 stand in de partij beslissens over verlies of gelijkspel sprong ze een gat in de lucht toen Peter en zij uiteindelijk met 12-15 wonnen. Met dit onverwacht gelijkspel hebben de Mintons 2 nu drie punten. (L.C.) Voor de eerste maal organiseert de Hamse bowlingklub «Wuiten BC» een nationale wedstrijd voor individuele spelers (speelsters). Alleen spelers (speelsters) met een BBSF-licentie en in regel met deze federatie mogen eraan deel nemen. Het tornooi wordt gespeeld individueel scratch en indivi dueel handikap, gevolgd door een individuele finale handikap en individuele finale scratch. De schiftingen f;ebeuren over zes games, wisselend van banen na iedere rame; met maximum drie spelers per baan. Na drie games schuift men vier banen op naar rechts. De banen worden uitgeloot. Komen in de finale in drie games, de zestien best geklasseerde spelers handikap en de 16 best geklasseerde spelers scratch na zes games afvalwedstrijd. Eén enkele inschrijving per speler is toegelaten. De inschrijvingen dienen toe te komen schriftelijk aan Anglo- bowling, Kapellestraat 1 of Van Raemdonck Dirk. Noord- straat 5B te 9160 Hamme. Uiterste datum van inschrijving 14 december. Normaal inschrijvingsrecht 1.300 fr. per persoon. De wedstrijden zelf hebben plaats van 15 tot 21 december e.k. Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag vangen de wedstrijden aan om 20.30 uur. Vrijdag vanaf 19 uur, zaterdag vanaf 11.45 u. Zondag vanaf 9.30 uur. De finales gaan door zondag te 19 u. (finale handikap) en 20 u. (finale scratch). De prijsdeling vanaf 21.30 uur. Voor prijsdeling en verplaatsingsonkosten is 150.000 fr. gegarandeerd. i dc KBTT-kompetitie speelde deze week Patro vier wedstrij- n en het werden evenveel overwinningen. En dan nog emaal sterk afgetekende. de eerste provinciale reisde Patro A bij hun buren Sint- klase B. Het werd daar een vlotte 5-11 overwinning, Dc enige e bij Sint-Niklasc op de barikadc stond was Reggi De Neve die ie keer kon winnen, Alleen tegen de heroptreaendc Pierre Dc hocsittcr kon Reggi het niet halen, Pierre Dc Schoesittcr, han Van Hecke en Erik De Clercq wonnen elk drie keer. ire De Keyser won twee keer. Sint-Niklaas B waren het Dc Neve (3), Daems Peter (1), ellings Herman (0) en Wuytack (1), Met deze overwinning is tro opgerukt naar dc vijfde plaats in deze afdeling. Wat zeker n mooi resultaat is. Sleidingc met 11 punten trekt hier nog ijd aan de kar. Patro A volgt op drie punten, tweede provinciale A speelde Patro B twee wedstrijden. Het ik op versplaatsing naar Small Street D Gent en dat was een obleemloze avond. De Gentenaars werden ingepakt met grote 15 cijfers. Om het in voetbaltermen te zeggen het wcra een nrichtingswedstrijd. Carl Goossens, Dirk Stallaert cn Guido Block wonnen elk vier keer. Hilaire Straetman zorgde er voor t dc lokalen dc eer konden redden, ize week trok Patro B ook nog naar Moerbeke A om een hterstallige ontmoeting af te haspelen. Ook hier hebben de immenaars niet tot het uiterste moeten gaan. Ze haalden duar een 3-13 overwinning weg, Alleen Thomas Behiels liet drie keer de overwinning aan de anderen over. In deze reeks staat Patro B op de tweede plaats, vlak achter leider Drive D Sint-Amandsberg, Maar deze formatie heeft nog één wedstrijd meer gespeeld dan de Hammenaars, Het ziet er naar uit dat confrontatie met dat Drive D in december al een eerste vingerwijzing zal zijn wie hier kampioen wordt. In vijfde provinciale trok Patro D naar Melselc G, een formatie die op dc vierde plaats geklasseerd stond. Het is een lachertje geworden, Want de Hammenaars verpletterden de lokalen met forfaited- fers 0-16. De thuisploeg kwam een enkel moment in de wedstrijd. Jozef Van Couwenberghe, Van Dender Francois, Bart van Couwenberghe en Walter de Rijcke wonnen alles. Zoals men weet mikt Patro ook hier naar de eindtitel. Met twee drawns zit de kans er nog ruim in. Hiet staat Melsele F aan de leiding met 12 punten. Verder volgen nog Kleldrecht D en op de derde plaats volgt Patro D met 10 punten. Zoals men ziet heeft Patro D nog alle kansen. Tegen Kieldrecht D speelden ze aan de grens can 8-8 en begin december trekken ze naar de leiders Melsele F. Deze knapen hebben al beloofd op hun sterkst te zullen aantreden tegen Patro D. Dat is hun recht. Patro D laat zich daardoor zeker niet imiteren.., Muguet - 't Half Maantje 3-0 Zonder echt door te drukken gingen de lokalen dankzij een doelpunt van Eddy Geirnaert met 1-0 naar de koffie. De bezoekers kreëerden menige doelkans, maar kwamen niet langszij. Het waren de lokalen Bart Brondeel en Kurt Van der Heyden die de winstmarge nog groter maakten. A.S.T.W. - Bonanza 1-3 P^j620®^.!8 8'n8en yan in het begin resoluut in de aanval en hadden reeds na 18 minuten een 0-3 voorsprong langs Serge Verhelst, Mario Stevens en Ronny Van der Vurst. Op de 26e min. scoorde Abdelkader Berrezzeg een mooi tegendoelpunt. De bezoekende Serge Verhelst miste nog een strafschop en de Tunesiers kregen in de laatste tien minuten meer dan genoeg kansen om de stand in evenwicht te brengen, dan bleven de afwerkers in gebreke. Muguet B - Club 72 3-1 Hoewel Club 72 meestal veldoverwicht kon afdwingen, heeft Muguet de punten thuisgehouden. Bart Brondeel ging na tien minuten gepast door en het was 1-0. Club 72 bleef het meest aanvallen en het was Geert De Corte die na 18 min. verdiend gelijkstelde. Na de rust nam Muguet afstand met doelpunten van Jan De Smet en Kurt Van der Heyden. Rlva - Ten Ede 0-2 Leider Ten Ede heeft op het veld van rode lantaarn Riva wel de volle winst gehaald, maar deze keer bleef de traditionele hoge score achterwege. Marnix Gentier opende na 33 min. de stand en Hugo De Smedt legde na 55 min, de eindstand vast. Breughel - Crista! 5-3 Dc bezoekers konden tot halfweg nog gelijke tred houden, maar moesten in de tweede periode het initiatief cn de overwinning aan de gastheren laten. Voor Breughel scoorden JP Van den Abbeele (2), R. Teirlynck, L. De Vriese en M. De Wilde. Voor Cnstal: G. Bal en D. Van den Steen (2). Spelende Vrienden - Tuf tuf 1-4 In een gelijkopgaande eerste helft kon de thuisploeg langs Peter Uyttendaele 1-0 op het bord counteren. Na dc rust verwierven de gasten volledig het overwicht langs Rudy Daclman (2), Erwin Blancquaert en Ronny Baeyertó. Meteen een riante zege.

De Voorpost | 1986 | | pagina 29