LEDE BLEEF MOEILIJK OVEREIND BOOD WEERSTAND MADELOND EN TOCH WAS HET NIET SLECHT GIMLICK KLOPT LEIDERS 2? TAFELTENNISTORNOOI IN HAMME DAAR KOMT ST.-PAUWELS OVERZICHT VOLLEYBALKOMPETIT DAMES 22 - 19.12.1986 - De Voorpost VOLLEYBAL >*190 is» at* 6-11 deze Juve Mar uitlc den maa kon tiaei Ach hom aan Zel< sterl Eer: Volleybal. De ploeg T 74 die deelnam aan het rekreatietornooi van de st EUROPABEKER DAMES BERLIJN - V.C. TEMSE 3-1 Volleybal. Nadia Van den Brande van VC Temse in aktie (arch) 2* PROVINCIALE GIMLICK OUDEGEM - VOG GENT 3-2 In de vijfde afdeling heeft het Het dubbel zou de beslissing beter geklasseerde Lede alle moeten uitlokken. Het is een moeite van de wereld gehad geweldig duel geworden dat om overeind te blijven toen drie sets lang duurde en dat een 5-4 voorsprong. De wed- Patro H er op bezoek was. uiteindelijk werd afgesloten strijd kon nog alle kanten uit. Aanvankelijk scheen de Ham- met bezoekende winst. Simon Francois se formatie wel een overwin ning te viseren want deze kna- trokken het laken naar zich toe pen hadden snel een 1-3 voor sprong. Hun vreugde was ech- velde. Oudegem was vanaf de derde zoeker en Oudegem won vlot ter van korte duur en naarmate Okapi A Kallo, nog niet uitge- set volledig zichzelf en kon een de vierde set. de wedstrijd vorderde nam de schakeld voor de titel, heeft op o achterstand van 0-2 ombuigen In de vijfde set ging Oudegem lokale ploeg het initiatief over Pardaf E Kruibeke een flinke spannend tot op de meet en na de Hamse formatie niet men: 3-3. Men voelde het aan, het zou hier gaan tot de aller- jn vierde afdeling was er geen laatste wedstrijd. Na de enkels houden aan Bobo B Buggen- hout toen het op verplaatsing ging bij Vlierkouter C. De Het dubbel was echt span- thuisspelers werden getrak- Raedemackers nend. Ons Huis haalde de eer- teerd op een 1-9 nederlaag. De :n naar zich toe ste set eerder gemakkelijk bin- Vlierkouter C-jongens hebben ten nadele van Parijs-Van Eet- nen maar in de tweede liet het m0eten wachten tot de aller- zich de kaas van tussen het laatste wedstrijd om de eer te brood nemen: 1-1. De aller- redden. Toen klopte D'Hoo- laatste en beslissende set was ghe Simoen en meteen moest in een 3-2 zege. Daarvoor was naar 16-6, na een -3 stand. Het naar een 5-3 voor- 3-7 overwinning laten opteke- een 20-20 score zouden de be- blozen. De Bobo-jongens had- het Gent dat de grote trom werd zelf 14-6, maar nog gaf sprong. Hamme naderde nog nen. Dat was al van bij de start zoekers met 20-22 de overwin- den twee spelers met elk drie sloeg en de eerste set won met Gent zich niet gewonnen en eens tot 5-4, maar in de laatste te merken toen de bezoekers ning optekenen en meteen on- overwinningen; Fr. Heymans 8-15. Het schreef de tweede op het kwam terug naar 14-8 en wedstrijden tussen De Gusse- eigenlijk zonder veel tegen- verwahet nog één punt mee en L. Raedemacker. zijn naam met 5-15 en het leek 14-11. Van spanning ge- me en Schelfhout moest het stand naar een 1-4 voorsprong eerder benard voor de Oude- sproken. toch ervaren dat de thuisploeg gingen. De sterke man was gemse meisjes. We hadden toen kunnen kij- iets sterker was. Zoekend naar ongetwijfeld Franky Van Stry- Maar een volleybalmatch kan ken naar de rake smashes van het beste element komen we donck die alles won wat er te eigenaardig evolueren en we Yvonne Spitaels en het prima terecht bij De Gusseme die winnen was. Tom Vijt en Dirk kregen plots een gans andere vertoon van Christine Van drie wedstrijden tot winst af- Van Herck konden elk twee thuisploeg te zien. Oudegem Cauwenberghe. Ook Annick rondde. Met twee overwinnin- overwinningen laten opteke- begon de wet te dikteren. Nie- De Kimpe liet zich opmerken, gen volgen Jurgen de Mol, Ni- nen. Twee spelers hebben er- mand viel nog uit de toon en zodat het ganse team aan de co Schelfhout en Paul Schelf- voor gezorgd dat Baasrode B dankzij enkele individuele flit- basis lag van deze zege. hout. overeind is gebleven tegen sen werden er punten verza- Setstanden: 8-15, 4-15, 15-11, Juvenes E - Zele beleefde een Triumf C Lokeren. Dirk Lijn- meld. Een sterke derde set 1-5 en 15-11. rustige avond bij het bezoek neel en Wim Pardaen zouden bracht de thuisploeg op een 11- van Kemzeke B. Deze formatie met hun beiden elk drie over- 7 voorsprong, waarop weer en- KOMT MARJAN DE KIMPE wer,j met 7.3 ingepakt. Aan- winningen laten optekenen en kele minder goede akties volg- TERUG? vankelijk scheen het niet zulke dat was voldoende voor een den, maar Gimlick herpakte Marjan De Kimpe was wel1 in richting te zullen uitgaan want overwinning die twee punten zich en maakte de set uit. In de de zaal, maar zat op de tnbu- na vier wedstrijden lag de lat opbracht Hun andere ploeg- vierde set was Oudegem de ne- Nog steeds gekwetst hoopt nQg aitijd gelijk: 2-2. De thuis- maten telden niet mee. Na een beste ploeg. Gent kon enkel deze week trainingen te ploeg is dan onder doom geko- onverwachte 2-3 score was er meedraaien tot 5-5, maar dan hervatten, zodat men na men en van een 5.2 gjng het geen houden aan de bezt ''ccrs schreeuwde een luidruchtige nieuwjaar Marjan opnieuw naar een 7.3 overwinning, die een 3-7 lieten optek ïen. supportersploeg Oudegem tussen de hjnen verwacht. Ou- Hans Van de Velde met drie Bij de verliezers won ied een naar de zege. Gent kon weinig degem dat eerder over een overwinningen was het sterkst, één wedstrijd en dat was egen beginnen tegen de rake opsla- beperkte spelerskern beschikt, Terwijl Van Velthover» bij L. Vander Biest, gen van Gerdy Van Kimpe. kan "aar best gebruiken. Ze Kemzeke met twee overwin- Patro I, de co-leider, I .t het Dina Van Medegael en Chris- werd gekwetst toen ze in top- njngen de beste man was. niet onder de markt ,d om Hekkensluiter Dynamica C op Triumf B Loker volle Waasmunster dat nog maar lading mee te nem Het is amper één punt kon vergaren hier maar een «hakke iver de heeft zijn vel duur verkocht slootzege» geworden: 4-6. De toen het beter geklasseerde thuisspelers hebben hier ge- Bobo B Buggenhout daar durende het hele ver op van kwam neergestreken. Aanvan- de ontmoeting op hielen kelijk scheen het zeer even- van de Patro's gezet- 2-3 en wichtig te zullen verlopen: 3-3 3-4. Tot slot werd hi voor de na de eerste zes enkels. In de Hammenaars benard ij een 4- volgende drie wedstrijden kon- 4 stand. Maar geluk! j konden Voor de zevenentwintigste de post. Telefoneer op zater- den de gasten een wedstrijd de bezoekers uiteindelijk in de maal organiseert tafeltennis- dag 3 januari of uw inschrijvin- meer in winst afronden en 4-5. laatste twee enkelspelen het tel Caudron wisten wel raad vorm was- met de lobballetjes van de be- naar huis nemen. Datzelfde Bobo B was deze Een probleemloze wedstrijd week ook nog te gast bij Dyna- voor Opwijk A dat Vlammen mica C Waasmunster. Het A met 9-1 naar huis joeg. De heeft daar op zijn tenen moe- eerste wedstrijd was een over- tcn staan om te winnen. Aan winning voor Vlammers A. Jo- vankelijk scheen er geen vuil- zef D'Hauwe versloeg immers tje aan de lucht: 0-2 en 1-3. J. Verspecht Maar het is voor Toen echter klapte de bezoe- Vlammers bij deze eerste en kende paraatheid in elkaar en nige overwinning gebleven, moesten ze toelaten dat de Vermeulen en Stan Brijs won- Waasmunsterse formatie op nen alles. gelijke hoogte kwam: 3-3. De Viktory blijft het goed doen. spanning zou naderhand wij- In het derby tegen Vlierkouter ken, want Bobo was duidelijk C liet het zich niet van de wijs sterker dan de thuisploeg. Na brengen en liet een 3-7 over- de enkels was het verdikt al winning optekenen. Het is niet gevallen: "«4-5. In het dubbel vanzelf gegaan. Als we de tus- scheen aanvankelijk de thuis- senstanden bekijken zegt dat ploeg toch nog een kans te voldoende: 1-2, 2-3 en 3-4. Het krijgen om in laatste instantie was maar op het eind van de nog een puntje te rapen. De wedstrijd dat de bezoekers de- Bobo duo-ploeg Simon-Rae- finitief toesloegen. André De demacker werden tot een der- Kimpc en Paul De Schepper de set gedwongen. En ook met twee overwinningen wa- daarin had het alle moeite van ren de beste elementen bij de de wereld om overeind te blij- bezoekers. ven. Ze deden het met de klub Patro Hamme haar tor- gen binnen zijn voor het door nooi. Net zoals de vorige jaren geven van de wijzigingen op zal dit plaats hebben in sport- het nummer 03/353.13.16 tus- hal De Wuiten, Damstraat op sen 10 en 12 uur. zondag 11 januari '87. Dit tor- Het inschrijvingsgeld bedraagt nooi telt mee voor het Fede- 70 fr. per reeks, 50 fr. per KVKT-TAFELTENNIS 1/8* finalebeker laken naar zich toetrekken en meteen een 4-6 vastleggen. Erik Verdonck en Koen Claes- sens waren de sterksten bij de Hammenaars. Ze wonnen al les. Bij Triumf B won iedereen raai Tornooikriterium en de jeugdreeks, 50 fr. voor de der- De wedstrijden voor de 1/8* één wedstrijd. Trofee Tornooiklub van het de reeks finale voor de jaarlijkse beker Opwijk C kon helemaal niets teerd dat het nu een 5' plaats in kan Kon. Vlaams Kath. Tafelten- In het verleden heeft Patro gaf de volgende uitslag: nisverbond. altijd kunnen rekenen op een Patro B-Bobo C De uurrooster is als volgt: 9 u. massale deelname van de tafel- Vlierkouter A-Pardaf B reeksen heren niet-geklasseer- tennissers. Verleden jaar wa- KWB A-Kemzeke A den en de reeks R. 10.30 u. ren er meer dan zeshonderd Triumf A-Juvenes B Reeks heren D. 11 u. Reeks inschrijvingen binnengelopen. Patro A-Bobo A heren F en heren jeiigd niet- De initiatiefnemers hopen ook Hingene-Pardaf C geklassecrden. 12 u Reeks he- deze keer minstens veel in- Pardaf D-Okapi A ren B en rekreatie. 12.30 u. schrijvingen binnen te krijgen. Juvenes B-Vlierkouter B Dames jeugd niet-geklasseer- H.B.C. den. 13. u. reeks heren C en heren A open. 13.30 u. reeks Dames B en dames niet-ge- KVKT-TAFELTENNISU1TSLAGEN klasseerden. 14 u. Dames C en Dames A, heren dames A- «Wellng open en heren A Patro A-Madelon A Patro Hamme heeft voor deze Patro B-Hingene uitgave eeu ekstra-inspanning gedaan om de prijzentafel uil Trium(APatdaf A te breiden met talrijke waarde- volle prijzen. Bovendien wordt ,e nR als een ekstra in alle feeksen "'"''Ï'ÏÏ'h i n me. meet dan 64 inschrijvin- 3THn£ÏKc! gen het pnjzenaantal verdub- Pardaf B-Ons Huis B beid. Lebbeke-BACA De inschrijvingen worden in- y afdeling 8CSÏ V™? 8 'aT" vlicrkoulcr B-Patro F n 1987 bij Roger Lambrechts, jUVenes A-Dynamica B Ternesselei 138 te 2220 Worn- Prado-BoboA melgem. Omwille van de feest- Patro G-BZP dagen raden we de eventuele Pardaf D-KWB A deelnemers aan de inschrijvin- 4' afdeling A gen tijdig te posten. Bij voor- Bobo C-Juvcnes B keur maandag 29 december in Avanti-Balcgem A Bobo D-Madclon C g_2 BAC C-Ons Huis C 7.3 Opwijk A-Vlammers C 7-3 4' afdeling B 6-4 Dynamica C-Bobo B 10-0 Vlammers B-Madelon D Okapi A-Kemzeke A 10-0 Pafdaf E-Victory j .9 Juvenes C-Vlierkouter B 7-3 5' afdeling A 10-0 juvenes D-Balcgcm B 5-5 Opwijk C-Vlierkouter D Triumf C-KWBC 5.5 Lede-Patro H 10-0 5' afdeling B 4-6 Okapi B-Patro I 4-6 KWB B-Juvcncs E 0-10 Kemzeke B-Dynamica D Artevcldc-KWB D j_9 Juvenes D-Opwijk C 2_g Kemzeke B-Okapi B inbrengen tegen Lede dat er op bezoek is gekomen. Van bij de start was het duidelijk. Tegen zulk Lede is er geen kruid gewassen. Op een paar wed strijden na waren het altijd de jongens uit Lede die met grote 0-2 cijfers overeind zijn geble ven. De einduitslag stond dan H.V.C. ook gauw op het bord: 0-10. Geen probh nen voor Patro I dat bij Okaf B Kallo een forse 3-7 liet optt enen. De Patro's begonnen gc jd en na de eerste zes enkels al een 2-4 score, «j Door het winnen van het dub bel door het duo De Smet- Claessens had Patro I al een 7? goede uitgangspositie verwor- 4]6 ven. Die zo nog verder uitdei- 3.7 nen tot 3-7. lario de Smet en 3-7 Koen Cla' .ens wonnen elk het maxir .m van de punten. 5.5 Bij Okap, won iedereen een 4.6 wedstrijd 2-8 Ondanks et feit dat BAC C 6-4 Hamme ter geklasseerd staat dan Ons luis C Baardegem is 3.7 het er niet in geslaagd de bc- 9-1 zoekers op veilige afstand te 10-0 houden. De jongens uit Baar- 4-6 degcm begonnen verrassend 4-6 g0ed cn lieten een 1-3 opteke nen. Naderhapd liep alles sa- Na de start in 5' provinciale Zijn invloed deed "zich echter van vorig jaar, waar een scha- gelden bij de andere spelers mele twaalfde en laatste plaats van sekretaris Maes, die het veroverd wérd, is T.T.C. St.- verder verloop van de kompe- Pauwels nu uitgegroeid tot een titie als volgt ziet: «Jongens als team dat zich in de huidige Franckaert, Suy en De Caluwé kompetitie laat gelden. Na de trekken zich op aan het talent eerste weken al de kopploegen van De Boom en worden met partij gegeven te hebben en de dag meer en meer vastbera- weerom van de staartpositie den. Ook het feit dat Dirk De gekomen te zijn heeft St.-Pau- Bosschere zijn spelers nu twee- wels zich in die zin gerehabili- maal per week onder handen kan nemen speelt een geweldi- de rangschikking opeist. Het ge rol in het prestatievermo- eerste jaar in de Belgische gen. ik meen dan ook dat na Bond was voor de jongens van de winterstop ons team derhal- voorzitter De Caluwé een aan- ve gewapend zal zijn om min- loopjaar en de rangschikking stcns de huidige vijfde plaats te op zich speelde geen rol. De behouden en wie weet? De sterkste spelers gingen dan ook kanshebbers op de titel moe geen konfrontatie uit de weg ten wij reeds vroeg in de twee- en het duo Franckaert-Suy wist de ronde ontmoeten en zij het zelfs ver te schoppen in de doen er goed aan zich te wape- Beker van België. Dit jaar lag nen tegen een gemotiveerd St.- de klemtoon echter anders. Pauwels». Dat St.-Pauwels in Onder het geoefende oog van goede doen is lijdt geen twijfel trainer De Bosschere schakel- en dit heeft ook zijn weerklank den de St .-Pauwclsspelers over op de aanwezigheid op de trai- van één naar twee wekelijkse ningen. De acht beschikbare trainingen en dit wierp meteen tafels in de gemeentelijke vruchten af. Na een moeilijk sporthal komen dan ook rijke- begin, tegen al de koplopers, lijk aan bod. Toch doet TTC zakte St.-Pauwels een beetje St.-Pauwels nog een oproep weg, maar de laatste weken aan mogelijke geïnteresseerden werd keer na keer gewonnen Volgend jaar zal vermoedelijk zodat de nieuwkomers meteen een tweede team ingeschreven een vijfde plaats in het ver- worden in de kompetitie. Wie schiet hebben. Plaats die zij dan wil klaar zijn om mee te halfweg de kompetitie met spelen dient nu reeds te trai- waardighcid bekleden. Vooral nen zegt men bij St.-Pauwels. nieuwkomer Ronny De Boom (D6), hij was een tiental jaren Ondertussen volgen wij het geleden zelfs provinciaal kam- team in zijn streven om hoger pioen in de NG-recks, doet het "jfde plaats te komen, voortreffelijk. Met een score De tegenstrevers zijn gewaar- van meer dan 95% behoort hij schuwd. tot de elite in 5° provinciale, Mjr kleinst mogelijke score 19-21. Maar dat betekende toch dat de bezoekers met 4-6 wonnen en de beide punten mee naar huis mochten nemen. Simon Frapcois met drie overwinnin gen was sterkst. Waar het ook spande was in de ontmoeting tussen Vlammers B en Made- Ion D. Aanvankelijk weinig problemen voor de ploeg uit Buggenhout-Opstal. Deze knapen liepen uit tot 1-4. Maar de Vlammers, via een steen goede Leo Rooms, kwamen nog op gelijke hoogte: 4-4. In de laatste twee enkelspelen waren het steeds weer de be zoekers die het haalden. Met 4-6 mocht Madeion D zich ge lukkig prijzen. In de rang schikking wipte het meteen over Vlammers B. BAC C heeft bij leider Bale- gem A niets kunnen oogsten. Integendeel, het werd met een forse 8-2 nederlaag huiswaarts gestuurd. Verwonderlijk toch dat na vier wedstrijden de sco re nog gelijk was: 2-2. In de resterende zes wedstrijden kwam BAC C er niet meer bij te pas. Het moest telkens weer de overwinning aan de lokalen laten. Dirk Baert was de sterke man bij BAC C met drie over winningen. Ferdinand Stevens was de enige thuisspeler die te sterk was voor Dirk Baert. Juvenes B dat nog altijd mee sprint voor de eindtitel, had het déze keer niet moeilijk. Het kreeg Avanti Grembergen op bezoek Een koud kunstje voor de lokalen om meteen een vlotte 10-0 te laten opteke nen. Avanti kon wel een paar keer een belle uitlokken, maar afronden in winst zat er niet in. De C-ploeg van Juvenes Zele kende evenmin problemen toen Vlammers B er kwam neergestreken. In het begin scheen deze ontmoeting op een verrassing te zullen uitlo pen. Want het lager geklas seerde Vlammers B kon de eerste twee wedstrijden om buigen in winst: 0-2. Iedereen was erdoor verrast. Maar lang zou dit niet duren. De Vlam mers zouden moeten wachten tot de allerlaatste wedstrijd om nog eens te kunnen vlaggen. Eindstand: 7-3. Niemand slaagde erin om drie wedstrij den in winst te doen ombui gen. Met twee overwinningen konden de namen opgetekend worden van Renaat Vcrhent, Jan Van Acker, Piet Robbe- recht en Leo Rooms. Leider Ktmzeke A laat zich door niemand verslaan. Deze week speelden ze thuis tegen Dynamic C Waasmunster. Het is een probleemloze ontmoe ting geworden. De lokalen wonnen alles wat er te winnen was. Ze waren veel te sterk voor iedereen. Madeion D was op bezoek bij Bobo B, een formatie die ietwat hoger ge klasseerd staat, dan dc loka len. Ze zijn er begrijpelijk niet in geslaagd om enig tegenwicht in de schaal te werpen. Ze werden met 8-2 verpletterd. De weerstand van Madeion D kwam uitsluitend en alleen van Frank De Hertog die de twee overwinningen voor zijn for matie kon laten opschrijven. De sterke man in deze ont moeting was Raedemackcrs die alles won. Hekkensluiter in deze reeks Bobo D, heeft het bezoekende Vlammers A in grote moeilijk heden gebracht toen het in zaa De Menton kwam neergestre ken. Aanvankelijk was er geci vuiltje aan de lucht. Vlammer was direkt naar een 0-2 voor sprong gegaan. Maar het ant woord kwam er even ras vai de gastheren. Na 3-3 bleven d< lokalen vechten om overeini te blijven. Toen de enkel: voorbij waren was Vlammer nog niet zeker van de twe< punten. Het stond toen noj met een schrale 4-5 voor sprong. In het dubbel toond< Vlammers toch dat het sterke was. Het duo Ronsmans D'Hauwe gaf geen kans aan d< lokalen Werthez en Scholliers Meteen sukkelde d( Vlammersploeg toch naar eei nipte overwinning: 4-6. Je D'Hauwe won alles wat er t< winnen was. Spanning troef in de ontmoe ting BAC C - Ons Huls C. Eci vlotte 0-2 stand die na eei poos werd omgezet in een 3-, score. Tot aan het dubbel wa het spannend. Ook daarna wa er nog geen uitsluitsel. De lo kalen hadden toen een 5-4 o| het schcidsrechtersblad staan Het dubbel zou ook hier wee een grote rol gaan spelen. Ei zoals het vaak gebeurt duurde dat dubbel weer drie sets lang In de derde set was het cei spannend duel tot op de meet Met de kjcinst mogelijke cij fers waren het de bezoeker die het haalden met een 20-2 score. Met een 5-5 werden d( punten dan ook broederlijk ge deeld. Hugo Peeters was he sterkst en won alles. Kemzeke A heeft het bijlange niet onder dc markt gehad oni op Okapi A Kallo overeind te blijven. Nadat het eerst een Oj 2 had veroverd begon het t< sputteren en moest het initial tief aan de anderen overgeven Het werd 3-2 en 3-3. Na dé enkels ook hier nog geen uit-i sluitsel: 4-5. In het dubbel zoti het duo van Kemzeke A de overwinning vastleggen met 4- 6. Mare Vermeulen was de sterkste man. In sporthal «De Zeven» te Ze le heeft het thuisspelend Ju venes C verrassend verloreii van Vlierkouter C. Deze laat ste formatie die de punten noj altijd kan gebruiken, heeft hel echt schitterend gedaan en mei 3-7 de volle buit veroverd. Na een 2-3 score zakte de lokald ploeg als een kaartenhuisje iii elkaar. Leo De Ridder en An dré D'Hooghc wonnen allcj bij Vlierkouter C cn dan wai het ook duidelijk dat de loka len volledig uitgeteld geraak ten. Bij Juvenes C won ieder een één keer cn dat was tcget André De Malsche. Avanti Grembergen zat even min aan een feest toen Balegem A op bezoek kreeg Deze knapen lieten van bij start hun intenties merken c| zonder dralen gingen ze naa een 2-5 voorsprong die derhand nog zouden uitdiepe tot 2-8. Het was alleen tcge Meulcnijzcr dat de lokalen te kens konden winnen. De was te sterk voor de jongeti van Grembergen. (10-15, 15-5, 1-6, 15-1) Temse heeft eervol afscheid genomen van het Europees be- keravontuur. Ook in de terug wedstrijd toonden de West- duitse meisjes zich globaal de beteren. De Waaslanders kon den toch weer, zoals in de heenwedstrijd, het eerste setje meepikken. De Duitse meisjes waren misschien te zeker van winst. Temse draaide in de eerste set zeer goed mee. In de openingsset bleef Temse (via 6-6 en 9-9) gelijke tred hou den. Het vocht verbeten en onder impuls van alweer een sterk aanvallende Nadia Van den Branden, geassisteerd door Van de Velde en De Caluwé, kon Temse zorgen voor setwinst met 10-15 cijfers. Berlijn zag toen in dat het deze klus toch niet mocht onder schatten. De Westduitsers kwamen in de tweede beurt onder stoom. Temse van zijn kant ging gebukt onder de spanning omdat deze set er een was van de laatste kans. Temse leed meer en meer aan faal angst. Langs 2-0 werd het 6-1. Meteen was de veer gebroken. Temse zakte weg en kon alleen af en toe zijn neus aan het venster steken. De thuisploeg haalde deze set binnen met 15- 5 cijfers. Een aangeslagen Temse ver loor eveneens de volgende sets met groot verschil. Berlijn kan bogen op zijn grote routine, een bijzonder sterke spelver- dediging, met krachtig en dy namisch volleybal. Temse verloor weliswaar zwaar, maar mag toch met op geheven hoofd het strijdtoneel van deze Europabeker ver laten. Eerste provinciale ATB SINT-NIKLAAS 0 LOGEEN GENT 3 (10-15, 12-15, 10-15) Tegen Logeen Gent ging ATB tijdens zijn opslagbeurten te veel in de fout. De bezoeksters daarentegen dropten feilloos de ballen in het kamp van hun tegenstanders. Dit maakte het verschil in de eindafrekening. De gasten overheersten niet, want in elke set kon de thuis ploeg aanklampen, maar zoals hierboven vermeld, ze faalde in de opslag. Derde provinciale A KANGOEROES AALST 3 COC RONSE 0 (15-1, 15-2, 15-2) Wetende dat Ronse het zwak ke broertje 1 (of zusje) in de reeks was, had Kangoeroes een gemakkelijke wedstrijd verwacht. Maar dat het zo ge makkelijk was had niemand gedacht. In de eerste set was er slechts voor twee speelsters van Kangoeroes een opslag- beurt weggelegd. De eerste en kortste set werd gewonnen met 15-1. De tweede set, de langste van de drie, duurde precies elf mi nuten en de ganse ploeg kon eenmaal aan de opslag komen om toch opnieuw te winnen met 15-2. Dit was ook het geval voor de derde set: 15-2. In negen luttele minuutjes liet Aalst vier speelsters opslaan. Al met al een nooit te spelen wedstrijd. De ploeg van Ronse is zo zwak dat het spijtig is dat zo'n ploeg in derde provinciale uitkomt. De speelsters van Ronse staan in feite niets te doen op het terrein. Ze kun nen nietreceptioneren noch afwerken, ze inkasseren en rol len de .len naar de tegen- streefst' Dit is even spijtig voor dt ndere ploeg, die al leen maur moet toezien en zich beperken tot het geven van de juiste en goede opslagen. De bal komt praktisch nooit terug. En indien dit uitzonderlijk toch eens gebeurde, was Kan goeroes zo verbijsterd dat ze bijna steeds de opslag ver loren. Geen wedstrijd om verder over door te bomen. Anders wordt het bij de volgende wed strijden. De reservewedstrijd werd eveneens gewonnen met afgetekende 3-0 cijfers: 15-1, 15-2, 15-7. Volgende wedstrijd op zater dag 20 december tegen Mevoc Meerbeke, veel moeilijker dan de huidige wedstrijd voor Kan goeroes. Volleybal. De ploeg van Jeans Saloon nam deel aan het rekreatietornooi der Stad Lokeren op r< Ditmaal nu eens geen klassieke foto (polo) VÖ,C

De Voorpost | 1986 | | pagina 22