VRIESWEER ZORGT VOOR VERRASSINGEN Hu BIJ HAMSE ZWEMKLUB TUIMELDEN KLUBREKORDS Ir UITSTEKENDE PRESTATIE VAN DE WASE ZWEMKRING Z06GE STEVIG AAN DE LEIDING ATLANTIS OPNIEUW OP HET ZEGEPAD BRASAN EN ZORRO'S DELEN DE PUNTEN lil l: 3 h.4; zc K.A.V. DENDERMONDE KLAAR VOOR TOPPER 28 - 16.1.1987 - De Voorpost VELDRIJDEN B.W.C.L.—WIELRENNEN Zaterdag in Nieuw kerken A- en B-reeksen DANNY DE BACKER EN MARCEL DE GEEST De bittere koude zorgde voor hard bevroren banen en gladde wegen. Hierdoor kregen we buiten de gewone namen ook een aantal renners op de voor grond die we anders niet te zien kregen vooraan. Er waren anderzijds renners die door dat gevaarlijk rijden niet in hun gewone doen waren. Na een ronde reden Dirk Janssens, Danny De Backer en Eddy Wandels vooraan. Dan volg den Marcel De Geest en Hen drik Cornelis, verder Paul Van Eyck, JP. De Baerdemaeker, Theo Van Handenhove en nog iets verder Roger Michiels, Willy De Pauw e.a. Bij een valpartij vooraan ging Dirk Janssens onderuit en hij zou niet meer terugkomen. Marcel De Geest, die bij het kop- B WCL-wielrennenLucien De Gusseme gebruikte gewo ne bandjes in plaats van de smallere «tubes» en eindigde zeer dicht WATERPOLO groepje kon aanpikken, ont bond dan zijn duivels zodat eerst De Backer en nadien Wandels moesten lossen. De Geest vergrootte gestaag en won onbedreigd. Marcel is mo menteel in topvorm. Achter deze onbetwistbare winnaar ging de strijd verder voor de eerste plaats bij de A-renners. Danny De Backer verdedigde tegen Dirk Janssens zijn voor sprong met hand en tand. Dirk kon wel Van Eyck van zich afschudden maar kon de kloof niet meer dichten. Hij werd knap tweede achter Danny De Backer. Van Eyck behield de derde plaats, voor JP. Laureys en Roger Michiels. In de ID- reeks eindigde Eddy Wandels knap tweede en Pierre De Baerdemaeker als derde. Hen drik Cornelis werd vierde. Hij had veel terrein verloren om dat zijn versnellingsapparaat in zijn wiel terecht kwam. De steeds sterker wordende Theo Van Handenhove werd vijfde en verder vinden we nog Willy De Pauw, die ook langzaam aan het terugkeren is. C- en D-reeksen SERGE BIE EN WILLY VAN DER EECKEN Gustaaf Sonck wilde er voor eigen volk wat van maken en reed als eerste de hindernissen tegemoet, achternagezet door een langgerekt peloton. Ook na de eerste ronde leidde Sonck nog steeds voor Schud- dinck, Bie, Vettenburg en Van Impe. Verder volgden Van Der Eecken, Van Der Vurst en De Vuyst. Terwijl vooraan Sonck moest begeven - Gus taaf is nog niet volledig her steld nadat hij een goedje ina demde dat hem parten speelde - kregen we Serge Bie, M. Schuddinck en Vettenburgh aan het kommando, terwijl Van Impe en Van Der Eecken in strijd lagen voor de eerste plaats. Intussen reed Vetten burgh vooraan plat en hij mocht het meteen vergeten. Serge Bie het dan Schuddinck in plan om mooi te zegevieren. Ook Willy Van Der Eecken het Lucien Van Impe achter en won zijn reeks. Gustaaf Sonck kon zijn derde plaats veilig stellen voor Steurbaut die een knappe wedstrijd reed en van zeer ver was teruggekomen. Willy Roels werd vijfde. In de D-kategorie werd André De Vuyst mooi derde en Oscar Van Der Vurst versloeg Felix De Braekeleer in een spurtje voor de vierde plaats. Verder kwam Jozef Gevaert die niet in zijn sas was op een dergelijk parcours. Uitslag A-reeks: 1. De Backer, 2. Janssens, 3. Van Eyck, 4. Lau reys, 5. Michiels, 6. Van Der Hoeven, 7. Goessens, 8. Du- quet, 9. De Fraene, 10. Raes. B-reeks: 1. De Geest, 2. Wan dels, 3. De Baerdemaeker, 4. Cornelis, 5. Van Handenhove, 6. De Pauw, 7. Van Der Hey- den, 8. Van Den Bossche, 9. Dierickx, 10. Dryoel. C-reeks: 1. Serge Bie, 2. Schuddinck, 3. Sonck, 4. Steurbaut, 5. Roels, 6. Van Rossem, 7. De Landtsheer, 8. Colman, 9. Arijs, 10. De Paepe. D-reeks: 1. Van Der Eecken, 2. Van Impe, 3. De Vuyst, 4. Van Der Vurst, 5. De Braeke leer, 6. Gevaert, 7. Van Den Hoecke, 8. Van Vaerenbergh, 9. Van Wezemaal, 10. De Gus seme. Zondag in Lede A- en B-reeksen DIRK JANSSENS EN MARCEL DE GEEST Na één ronde kregen we reeds een duidelijk beeld van de si tuatie. Aan de leiding een ver rassend sterk uit de hoek ko mende Hendrik Cornelis, op een paar meter gevolgd door Marcel De Geest, Dirk Jans sens en Antoine Brondeel, verder volgden nog De Baer demaeker, Van Handenhove, Baele, De Pauw, enz. Vooraan werd Cornelis ingehaald'en we kregen vier leiders. Toen ging De Geest voluit en Cornelis moest als eerste de rol lossen. Een ronde later moesten ook Janssens en Brondeel de man in de vorm van zijn leven laten gaan. Tegen De Geest was niets te beginnen en hij werd dan ook knap winnaar voor Dirk Janssens die Brondeel in de spurt versloeg en verder de flink standhoudende Hendrik Cornelis en de sterk eindigen de De Baerdemaeker, voor Theo Van Handenhove, ook steeds mee vooraan. Laureys en Duquet waren niet in hun sas op een dergelijk parcours. Zij konden op de harde grond hun «trap» niet vinden. Ver melden wij nog dat Erwin Marcel, in goede positie, door tegenslag werd geveld. C- en D-reeksen LUCIEN MUSSCHE EN LEON D'HONDT Van bij de start werd er hard gefietst om als eerste aan de hindernissen te komen. Gus taaf Sonck was uiteraard voor aan, maar hij gleed uit en was meteen uitgeschakeld. Ook Willy Van Der Eecken moest uit het zadel en meteen kregen we grote verschillen. Vooraan voerde Serge Bie het hoge woord, met in zijn wiel een zeer verrassende Leo D'Hondt en Van Impe. Verder kwamen Schuddinck, L. Mussche, Vet tenburgh en een terugkerende Van Der Eecken. Ook een verrassing was Lucien De Gus seme, voor De Vuyst, Jefken Gevaert, Van Den Hoecke, Van Vaerenbergh en Arijs met Colman. Vooraan geraakte een sterk rijdende Lucien Mussche tot bij Bie en D'Hondt en zo kregen we drie leiders. Kort daarop sloten ook Van Impe, Schuddinck en een terugkerende Van Der Eecken aan. Die zou zelfs aan vallen, maar kwam zwaar ten val en moest zijn gunstige posi tie opnieuw prijsgeven. Bie voerde dan de forcing en terwijl Mussche goed volgde moest D'Hondt de rol lossen, daarachter kwamen Schud dinck, Van Impe en pechvogel Van Der Eecken. Bie en Mus sche bleven samen. In de spurt haalde Mussche het gemakke lijk. Met deze tweede zege schijnt hij de smaak te pakken te krijgen. In de D-reeks behaalde D'Hondt zijn eerste overwin ning. Hij scheen wel vleugels te hebben op dit parcours. Schuddinck werd knap derde, voor Vettenburgh. Colman werd vijfde, voor een verras send goed rijdende Arijs. Uitslag A-reeks: 1. Janssens, 2. Baele, 3. De Coensel, 4. Laureys, 5. De Frenne, 6. Goessens, 7. ZWEMMEN BWCL-veldrijden. In de B-reeks te Lede won Marcel De Geest, terwijl Dirk Janssens troe ✓0/7C°*>0# Bütfiëk GüSI BWCL-veldrijden. In Lede won Leon D'Hondt de D-reeks en Lucien Mussche de C-i Duquet, 8. De Paepe, 9. Ryde, 3. Schuddinck, 4. Vetten- 10. Moreel. burgh, 5. Colman, 6. Arijs, 7. B-reeks: 1. De Geest, 2. Bron- Steurbaut, 8. Van Rossem, 9. deel, 3. Cornelis, 4. De Baer- De Landtsheer, 10. Mussche demaeker, 5. Van Handenho- R. ve, 6. De Pauw, 7. Van Dur- D-reeks: 1. D'Hondt, 2. Van me, 8. Van Den Bossche, 9. Impe, 3. Van Der ^ecken, 4. Dryoel, 10. Ritsaert. De Vuyst, 5. De Gusseme, 6. C-reeks: 1. Mussche L., 2. Bie, Gevaert, 7. Van Vaerenbergh, 8. Van Den Hoecke, Wesemael, 10. Van Eyckluwt nuar Volgende wedstrijden erc* Zaterdag 17 januari: Bal Zondag 18 januari: Kampioenschap van Brabl 3rabfrU Cque: ig alt BWCL-wielrennen. Etienne Vettenburgh uit het Aalster- se in volle aktie Tijdens de jaarwisseling werd er ook bij de waterpoloploe- gen van eerste nationale een onderbreking van enkele we ken gehouden. De hervatting van de kompetitie werd voor de Wase Zwemkring een be moedigend sukses. In het ste delijk zwembad werd tegen C.N.T. gewonnen en deze ploeg werd toch als titelkandi daat beschouwd. In de rang schikking worden de Doornik- zanen door de Waaslanders bijgehaald en voor de W.Z.K. worden de kansen op het be houd nu veel groter. Minder goed was echter de aanvang van de match. W.Z.K. keek al onmiddellijk tegen een 0-3 achterstand aan maar bij het einde van de eerste periode was de bezoekende voor sprong al gedeeltelijk geslon ken (2-3). Van dan af werd het bijzonder spannend en de wils krachtige lokalen stonden op een bepaald moment terug ge lijk (4-4). Nadien scoorden de KORFBAL gasten nog driemaal en het werd meteen 4-7. Daardoor waren de zwemmers van coach Van Mieghem nogmaals op achtervolgen aangewezen en in een uitbundige sfeer werd dat bravourestukje verwezenlijkt (7-7). Daarna klommen de Waaslanders ook voor het eerst op voorsprong (8-7). Bij het einde van de derde periode was nochtans alles te herdoen (8-8). De laatste time zou de beslissing moeten brengen en de Walen namen wéér het voordeel (8-9). De gastheren bestelden echter de gelijkma ker en diezelfde situatie werd nadien nog eens overgedaan (10-10). Opwindend waren de slotminuten van deze spekta kelmatch. In een bijna onbe schrijflijke ambiance scoorden de lokalen nog tweemaal en dat was tenslotte voldoende voor een schitterende Sint-Ni- klase overwinning (12-10). Scoorden voor de W.Z.K.: Jan Foubert en Filip De Meule- naer elk 4), Franky Lijssens (2) en Yves Thiébaut met Nest De Maesschalck, elk één. Uitslagen van het weekend: Gentse Z.V.-A.Z.C. 8-10 Kortrijk-Scaldis 12-7 Meetjesland-Moeskroen 10-8 St.-Niklaas-Doornik 12-10 Maccabi-Gent 6-7 Rangschikking 1. A.Z.C. 2. Gent Swimming 3. Maccabi 4. Gentse Z.V. 5. Sint-Niklaas 6. Doornik 7. Meetjesland 8. Moeskroen 9. Kortrijk 10. Scaldis Voor de doublures van de Sint- Niklase W.Z.K. verliep de hervatting van de kompetitie niet zo gunstig. Het werd een nederlaag tegen de mannen van Doornik die al na de eerste periode in het voordeel (2-4) stonden. Tijdens de tweede ti me scoorden de lokalen méér dan de gasten en het werd meteen 5-6. De volgende pe riode was dan weer in het voordeel van de Walen en toen namen deze een ernstige optie op de overwinning (8-11). Nadien zouden de Sint-Nikla- zenaren het proberen te force ren maar de bezoekers hielden de verworven voorsprong veilig. Resultaat: reserven W.Z.K. St.-Niklaas-C.N.T. 10-13. Ook voor de Sint-Niklase da mes werd het een minder goe de beurt. Tegen M.Z.V. uit Eeklo werd afgetekend verlo ren en de Wase meisjes zijn nu wat verschuldigd aan de trou we supportersclan. Resultaat: dames W.Z.K. St.-Niklaas-M.Z.V. Eeklo 7-14. Roger Van Laere Er waren heel wat aktiviteiten bij de Hamse zwemklub Ja- stremski. Ann De Vos zwom* in Sint-Niklaas en als eerste jaarsbenjamin kan ze terug blikken op een goede presta tie. Op de 200 meter rug lukte ze een A-prestatie met een tijd van 3.03.98, wat zeer goed is. Christof Van Overloop gaat over van de benjamins naar de miniemen. Hij veroverde twee «jonge haaien» en deed deze week weer twee klubrekords tuimelen. Op de 100 meter crawl haalde hij 1.04.56 en de vraag kan gesteld worden wel ke benjamin dit rekord zal doen vallen. Op de 200 meter crawl lukte hij 2.23.50. Het oude rekord was immers 2.32.33. De klap op de vuurpijl was de 4 maal 100 meter vrije slag. Samen met zijn klubge- noten kwam hij als eerste over de lijn. Bram Christiaens, eerstejaars- benjamin werd achtste op de 200 meter crawl met een tijd van 3.27.82. Cathy De Vos behaalde op de 200 meter rug een zevende MUURKAATSEN plaats met een tijd van 3.11.34. Isabelle De Schrijver zwom de 200 meter schoolslag en deed dit in 3.19.27. Joris Christiaens tikte aan als zevende man op de 200 meter vrije slag met 2.35.07, onmiddellijk gevolgd door Christof Geerinckx. Deze laatste deed dit in een tijd van 2.42.55. Glen Van Brussel zwom dezelfde wedstrijd en haalde een 2.50.65. Zijn oude tijd was 3.04.42. Joeri Van Overloop was tweede in de 200 meter vrije slag en lukte toch een 3.05.65. In Eeklo werden de distrikt- kampioenschappen gehouden op de 400 meter vrije slag. Deze wedstrijd telde mee voor de «Schaal George» en de wis selbeker «Hendrik Van Steen- berghe». Joeri Van Overloop, voor het eerst in deze zware discipline, behaalde in zijn reeks een eervolle vierde plaats met een tijd van 6.46.58. Dat was goed voor de verbe tering van het klubrekord (7.13.66). Ann De Vos in beste doen bij de eendjes, meisjes geboren in 1975, kwam als achtste aan met 5.53.65. Christof Van Overloop won zilver bij de jongens geboren in 1974. Christof Geerinckx was zeven tiende bij de jongens geboren in 1973 met 5.51.28. Tenslotte was er nog Isabelle De Schrij ver bij de meisjes geboren in 1973 die als vijfde aantikte met 5.42.25. In de wedstrijd «De laatste kans» namen drie Ham- se zwemmers deel. Angie Van Handenhove behaalde een achtste plaats op de 100 meter vrije slag met een tijd van 1.16.55. In de reeks rugslag 100 meter was ze vijfde met een tijd van 1.25.99. Michel Van de Casteele en Johan Dadamfort namen deel aan de 100 meter dolfijn. Mi chel tikte als tweede aan met 1.09.12 en Johan was derde met 1.09.36. Deze laatste haal de nog een vierde plaats op de 100 meter schoolslag met 1.35.15. Vandecasteele be haalde op de 100 meter vrije slag een tweede plaats met een tijd van 1.01.11. Angie Van Handenhove be haalde op de 200 meter een mooie derde plaats. 4 x 100 meter wisselslag] ze samen met haar ploegl nieuw distriktsrekord ves met een tijd van 5.13.48. Johan Dadamfort tikte tweede aan in de kadej reeks op de 200 meter slag en liet de chrono afd ken op 2.05.62. Michel Vi Casteele haalde hier ook| tweede plaats binnen 2.12.66. Tenslotte waren er nog del triktkampioenschappen o| 400 meter vrije slag. J( Dadamfort zwom voor de ste maal mee met de hert behaalde een vijfde plaats een tijd van 4.30.77. Mi Van de Casteele zwom bij kadetten. Hij tikte aan tweede en verbeterde zijnl met 10" (4.30.94). Ten- was er hier nog Angie Handenhove, die als e« jaarsminiem de 400 meter slag zwom in Eeklo en eenj lukte van 5.41. Dit is een verbetering van 20". beg Atlantis Lebbeke knoopte vo- fers in een wedstrijd tegen dag legden, rige week zondag opnieuw met Thor Hove, tijdens dewelke de de zege aan. Deed dat trou- Lebbeekse dames en heren Hemelsbreed was dan ook het wens met overtuigende 4-1 cij- een konstant overwicht aan de verschil met de één week tevo- GOLFBILJART VERBOND LEBBEKE VRIJDAGREEKS Sprinters B-Zorro's A 5-1 Oudeschuur A-Brasan A 5-1 Kasseistampers A-Flippers A 2-4 Nelle A-Clubken A 3-3 Klieksken A-Lilianvrienden B uitg. Zonhoek A-Nelle B 5-1 Paviljoen B-Blocksken A 3-3 Brasan B-Sprinters A 2-4 Lilianvrienden A-Paviljoen A uitg. Weinig verrassende uitslagen in de vrijdag- reeks, wel won Sprinters B van Zorro's A met zware cijfers en klopte de huidige leider Oude schuur het Lebbeekse Brasan met eveneens zware 5-1 cijfers. Paviljoen B en Nieuwkomer Blocksken A deelden de punten, evenals Nelle A en het Merchtemse Clubken. Ook boekten de Flippers een eerste zege bij de Kasseistam- pers. ZATERDAGREEKS Lilianvrienden B-Moderna B 4-2 Zorro's B-Statievrienden A 0-6 Brasan B-Paviljoen B 5-1 Paviljoen A-Kapelleken A 3-3 Thamar B-Lilianvrienden A 2-4 Moderna A-Brasan C 4-2 Brasan A-Zorro's A 3-3 In de zaterdagreeks eindigde de absolute top per nl. Brasan A-Zorro's A op een logische puntendeling. Herman De Sitter-Louis Coore- man en Van Dooren wonnen voor Brasan, Freddy Tilley-Stan De Keyzer en Van Belle wonnen hun partij bij de bezoekers. Logische overwinningen waren er voor Statievrienden A-Lilianvrienden A en B en de B-ploeg van Brasan. Ook de jongens van Moderna A moch ten eindelijk nog eens vlaggen, dit tegen hun overbuur van Brasan C. De wedstrijd Zand- stuivers A-Lilianvrienden C werd uitgesteld. SPEELKALENDER 16 en 17 januari 1987 VRIJDAGREEKS Zonhoek A-Lilianvrienden B Klieksken A-Oudeschuur A Nelle B-Kasseistampers A Clubken A-Brasan A Blocksken A-Paviljoen A Lilianvrienden A-Sprinters A Sprinters B-Flippers A Brasan B-Nelle A Paviljoen B-Zorro's A ZATERDAGREEKS Zonhoek A-Lilianvrienden A Brasan B-Lilianvrienden C Thamar B-Moderna A Moderna B-Zandstuivers A Kapelleken A-Zorro's B Zorro's A-Paviljoen A Paviljoen B-Brasan A ren gespeelde wedstrijd tegen Hoevenen: draaiden de vak ken toen vierkant, vorige zon dag werd de bal vrij vaardig rondgespeeld en slaagden bei de vakken erin vlotte kombi- naties op het terrein te teke nen. Het tempo lag bovendien aan de hoge kant. Toch moesten de toeschou wers tot 5 minuten voor de rust op een eerste korf wachten. Steven Callaert, die tevoren een strafworp gemist had, nam die voor zijn rekening. Na de rust zorgden rep. Sandra Van Rossem, vanop afstand, Marij ke Dierick en Annick Ver- meir, na een verrassende be weging, voor een 4-0 voor sprong. Thor Hove slaagde er in via een strafworp de eer te redden. Trainer-coach Rudy Van den Broeck na de 4-1 overwinning: «Ik ben tevreden over de pres tatie. De afwerking moet ech ter nog verbeteren. Dat gebrek was misschien ook deels te wij ten aan het overschakelen naar een hoger speltempo. Dat ho ge tempo vergt van de spelers nog enige aanpassing». Het Atlantis-reserveteam moest na een spannende wed strijd met 3-4 de duimen leg gen. Dat was ook het lot van de scholieren in hun wedstrijd tegen Neerlandia (4-7). De mi niemen daarentegen wonnen hun wedstrijd. De kadetten waren vorig weekend vrij. (pvr) Deze week werd in sporthal De Wuiten de muurkaatskom- petitie verder gezet. Verras sende uitslagen kwamen er niet uit de bus. Het zie' er naar uit dat Zogge meer en meer kandidaat voor de overwinning wordt. Het heeft straks al 3 punten voorsprong op hun naaste konkurrent Colman van Moerzeke. Zogge kreeg deze week een gemakkelijk hapje. Het stond tegenover Pauls Video en deze formatie bengelt onderaan de klassering samen met Kastel B. In het begin scheen Pauls Video nog een paar spelen te zullen ophalen 3-1. Maar dan ging het helemaal niet meer. Vier spelen werden door Zog ge opgehaald zonder dat Pauls Video er in slagen kon maar één vijftien te laten afdrukken. Geen wonder dat deze knapen dra op een 10-1 score werden gedwongen. In het tweede stuk van de ontmoeting ging het al niet veel beter. Ze haalden toen wel een paar vijftienen op. Maar verder dan 40-40 zijn ze nooit gekomen. Voor Zog ge werd het een reuze-uitslag 20-1. Van Gaeveren kwam uit tegen hekkesluiter Castel B. Maar toch heeft deze formatie het niet slecht gedaan. De ploeg van Francois De Beer liep wel uit tot 0-6, maar de lokalen hadden toch al flink weerstand geboden. Een tikkeltje tegen slag bij de afwerking weerhield Castel B van nog een spel. Maar het zou beteren: 2-6 en 3-8. Van Gaeveren kon dan weglopen tot 3-10. Daarachter ging het minder vlot en Castel B kon stilaan maar zeker toch wat spelen laten optekenen. Met 7-14 verliezen van Van Gaeveren is voor Castel B ze ker geen slecht resultaat. De andere uitslagen waren een onverwachte nederlaag Rap en Vlug dat tegen lager geklasseerde Aalst duimen moest leggen met 9-12 score. Tenslotte wai nog de Postploeg, die hetl jaar niet zo best doet en vi ploeg Colman een forse doering kreeg met 3-16. De rangschikking: 1. Zogge 2. Colman 3. Kastel A 4. Van Gaeveren 5. Lebbeke 6. Post 7. Aalst 8. Pauls Video 9. Rap en Vlug B 5 w ia 6 w 71 5 w éi 5 w 5 w 4i SI Als wor wee heti KV Indien de winter het toelaat wordt zondag in eerste provinciale de topper tussen Aalter en K.A.V. Dendermonde gespeeld. In Dendermondse voet balkringen hoopt men dat de wedstrijd doorgaat. Niemand is gekwetst of geschorst zodat oefenmees- ter Pfaff keus te over heeft. Alleen omtrent Hugo De Schrijver bestond nog enige onzekerheid. Hij is gewond aan een enkel. Algemeen wordt verwacht dat hij paraat zal zijn. De Dendermondse oefen- meester deelde veertien namen mee. Waarschijnlijk ziet de opstelling er als volgt uit: Van Meirvenne, Moens, De Schrijver, Maris, Pringels, Poppe, Mi- chelet, De Wolf, Franssens, De Baere en Rodrigo (wisselspelers Lobijn, Michiels en Verstrepen). Jan Pollijn proefstoomde bij de invallers. De opera tie aan de meniscus kende een gunstig verloop. Normaal was hij kandidaat voor een funktie in de kern. Tijdens een wedstrijd met de reserven inkas- seerde hij een pijnlijke trap tegen de enkel. Hij kreeg acht dagen rust aanbevolen. Na de dinsdagtraining werden de spelers door Stefan De Wolf op een rondje getrakteerd. De Herdersemenaar is immers vader geworden van een fli.nke zoon die onder de naam Pieter in het rijksregister werd opgenomen. Het ziet er een gezond baasje uit, rcplikeerde zijn collega Benny Lobijn, die zich in een Aalsterse kraaminrichting van de zaak ging vergewissen. twei Aan miu die is h V.W. HAMME MET JO DE WILDE Has V.W. Hamme speelt zaterdagnamiddag tegen k®n' Leest. Oefenmeester Willy Meersman is genoodi^11 zaakt een wijziging door te voeren. Zoals eerdeiket gemeld zijn vijf spelers geschorst. f*® «Hopen dat het winterweer tot uitstel leidt, helpi niet. De schorsing geldt dan voor de volgende11881 wedstrijd en die is aan huis tegen Vorst. Dat wordf®®0 geen gemakkelijk hapje», zegt Willy Meersman. enk' «Daarmee bedoel ik niet dat we het tegen Leest we8 gemakkelijker gaan krijgen. Deze ploeg is aan een Met remonte toe, maar heeft toevallig met onbeschikbajren re voetballers af te rekenen. Het zou ons dus we!zor£ aardig uitkomen». ong' Johan De Wilde vat opnieuw post in het doel van 8e*" V.W. Hamme en volgt Eric Amelinckx op. Voorde het eerst wordt een beroep gedaan op de jonge Guy *rou Keymeulen. Ook Ronny De Beule wordt opgevist]^*11 Na maanden afwezigheid doet Bruno Marin zij»1,881 wederoptreden. Het hoeft niet gezegd dat deztj1^" spelers hun kans met beide handen zullen grijpen. ln De Wilde, D'Hondt, Verbustel, Marin, De Beule.Vorr Keymeulen, Geldof, Baert, Smet, Bordui, Schudjvan dinck (Moens, Van Hemelrijck). *'ge E* Die niet met

De Voorpost | 1987 | | pagina 28