MOLEN GREMBERGEN EN DONIKAP LOKEREN KRIJGEN HET LASTIG Volleybaloverzicht heren BEKER VAN BELGIE HOPELOZE SITUATIE RECHTGEZET KALENDER HEREN De Voorpost - 30.1.1987 - 23 VOLLEYBAL Ereklasse KNACK RÖESELARE 3 VITESSE KRUIBEKE 0 (15-8, 15-9, 15-10) Een zege zonder veel proble men voor Roeselare. Konrad Majevski diende maar in de derde set aan te treden. De Pool werd wat ontzien na zijn blessure, men vermeed een overbelasting na zijn voetbles sure. De eerste set verliep aanvan kelijk gelijkopgaand via 5-5 tot 8-8. Vitesse kon aanklampen en dit onder impuls van een schitterende spelverdeler Ben Croes. Een stevig blokkende thuisploeg kon dan tot 12-8 doorstoten en Sannen blokte de eerste deelzege voor de thuisploeg op het bord. In de tweede set liepen de gastheren tot 8-2 uit omdat de lokale aanvallen niet te stop pen waren. Een slordig spelen de Verhaeghe werd dan ver vangen door Luk Van De Vel de. Het bezoekende zestal pro beerde het hoge ritme van Roeselare te breken. Met hol- derdebolder-volleybal geraak te Vitesse op 13-9. Van De Velde weerde zich flink, maar wanneer bij de bezoekers de receptiemissers zich opstapel den, wezen de bordjes al vlug 2-0 in de setstanden. Tijdens de derde set liep Roeselare opnieuw vrij vlot uit tot 10-4. Kruibeke remonteerde maar de inzet droeg niet ver genoeg geheel ongestraft kan gebeu- om nog echt gevaarlijk te zijn ren, bewees opnieuw Kemze- i voor de spelers van trainer - ke, dat de thuisploeg in eigen coach Pavel Tresnak. Eerste nationale SIPICO LEUVEN 3 JUVENES ZELE 0 (15-4, 15-11, 15-12) In de eerste set kon Juvenes Zele uitlopen tot 1-3, maar een goed blokkende thuisploeg (11-15, 15-5, 8-15, 4-15) kon nadien vrij vlot afstand In de eerste set begon Waas van de bezoekende munster goed met een 10-2 vesting een 3-0 nederlaag kwam aansmeren. De bezoe kers wonnen verdiend. RUMBAC WAASMUNSTER NIDAK NIEUWKERKEN ploeg. voorsprong, maar het kon deze Tijdens de tweede set kon Zele kloof niet verder uitdiepen, opnieuw tot 1-3 uitlopen. Een Nieuwkerken zette de achter- weinig gekoncentreerde thuis- volging in en het kon de eerste ploeg liet de Oostvlamingen set binnenrijven. Het geschil tot 12-11 in hun nabijheid, tussen de twee spelverdelers is Wanneer Sipico dan in lage daar niet vreemd aan. Rumbac verdediging enkele steken liet herpakte zich in de tweede set vallen maar ze daarna vakkun- en won met een groot verschil, dig herstelde, was het lot van Vanaf de derde set was de Juvenes bezegeld. malaise bij de gastheren volle- In de laatste set kon Leuven dig ingetreden en in zo'n twin- Een in de receptie falend Kiel- drecht werd in de eerste set een 15-2 (enkel de voorgift punten) aangesmeerd. Echt ontgoocheld heeft de grens- ploeg niet, want in de tweede set zorgden de bezoeksters voor enig weerwerk. Kiel- drecht kon tot 0-10 uitlopen. Antonius hervatte zich en de Astrixmeisjes maakten nadien zelfs geen punt meer. Volleybal. Hamvoc-Belsele-Blauwe Hoek 1-3. Heirman van Hamvoc tracht deze smash af te blokken (vh) CERA TERNAT 3 VITESSE KRUIBEKE 1 (16-14, 15-13, 3-15, 15-9) In een gelijkopgaande eer ste set kon Kruibeke bij 13- 14 niet afronden. Toen thuisploeg aan haar eerste setbal geraakte, was het meteen raak. Tijdens de tweede set keek Vitesse op een 9-0 achter stand aan. Dufour en Guy De Beer gaven zich niet zomaar gewonnen en ze brachten de Waaslanders nog terug. In de derde set kon een goed afwerkende Konrad Majevski Kruibeke op een 2-10 voorsprong brengen. Ternat liet echter begaan en in de vierde set bleven beide ploegen tot 10-9 in eikaars nabijheid. Kruibeke vermocht verder niets meer in te brengen en het werd uitgeschakeld voor de halve finale. ANTINIUS HEREN TALS 3 ASTERIX KIELDRECHT (+2) 0 (15-2, 15-11, 15-2) V.C. TEMSE 3 FR DE SALES 0 (15-10, 15-7, 15-5) De Ereklasser heeft geen pro bleem ondervonden om de in eerste Landelijke uitkomende AIF ploeg, een droge 3-0 pil te geven. Wat meteen de uitscha keling betekent voor deze Waalse ploeg. Enkel in de eer ste set konden de bezoeksters voor enig weerwerk zorgen, maar ze ondergingen gaande weg het klasseverschil. De thuisploeg maakte er gebruik van om alle speelsters aan bod te laten komen. Enkel Nadia Van den Branden bleef de vo* le duur van de wedstrijd tussen de lijnen. tot 13-8 uitlopen. De thuisspe- lers achtten de wedstrijd reeds de twee sets afgehaspeld, gespeeld, maar een moedig te- Tweede provincial© rugvechtend Zele kon tot 14- 12 terugkomen. Na vier wed strijdballen konden de Juve- nesspelers onder de douche. Derde landelijke VK AALST 0 OOIGEM 3 (11-15, 10-15, 12-15) VK Aalst zakt steeds dieper weg ondanks een uitstekend verweer. Pech blijft het achter volgen. Nadat Chris Iemants lange tijd afwezig is gebleven, was het nu de beurt aan Pascal Boeykens om ingetrapt aan de kant te blijven. Oudgediende en manusje van alles Ronny Lauwers (39 jaar oud) moest het terrein op. In de eerste set kende Aalst een goede start en het kon met goede aanvallen een 8-2 stand bewerkstelligen. Na een falen in de receptie, waarin de thuisploeg uitblonk, werden de punten te grabbel gegooid. De bezoekende ploeg kon hierdoor bij 10-10 op gelij ke hoogte komen. Tijdens de tweede set had trainer-coach Germain De Mol als wan hoopspoging bij een 3-9 ach terstand de gekwetste Pascal Boeykens in de ploeg gebracht (in de plaats van Lauwers). Eer deze wissel tot zijn recht gekomen was, keek VK op een 14-4 stand aan. Aalst kwam tot 14-10 maar één fout was vol doende om de set te laten ronden. In de derde set kwam Aalst met goede aanvallen op een 12-10 voorsprong. Toen de thuisploeg op een komfortabe- le plaats zat voor de deelzege, bracht een gevraagde spelon- derbreking haar uit koncentra- tie, waardoor de opslag buiten de lijnen belandde. Ooigem kreeg opnieuw de kans om aan te sluiten. Met twee uitaanvallen werd de zege nogmaals uit handen gegeven. Paul Peerlinck (leger) en Chris Iemants (vervroegd wederop- treden), slagen er niet in hun gebrek aan training te verdoe zelen. De Aalsterse aanhang hoopt op een kentering. Tegen Wetteren werd er niet gehoopt op een zege, setwinst zou evenwel het moreel opkrik ken. De belangrijke periode breekt echter nog aan met wedstrijden tegen Idegem-Bel- legem en Brugge. Rechtstreek se duels, die moeten gewonnen worden wil de klub zich veilig stellen. VOSSELARE 0 VC KEMZEKE 3 (7-15, 5-15, 10-15) te leveren op de tweede scheidsrechter, hetgeen hem geel opleverde. Dit gebeurde ook in de vierde faze. In de tweede set kon Lede van 4-1 tot 7-1 uitlopen. Dan waren er twaal rotaties zonder dat er één punt werd gescoord. Een uiterst gemotiveerd Ninove kwam terug tot 7-9 en het ging dan rechtstreeks over de tegenstander heen, richting winst. De derde set ging naar Leeu werik Lede. Een spannend ge vecht ontspon zich. Na een 10- 10 stand kon Lede tot 13-10 uitlopen. Dan kwetste Mare Nijs zich. Hij werd dan vervan gen door Ivan De Smedt. On danks deze handikap kon Leeuwerik deze set nog bin nenhalen. Ninove dat voor de vierde set opnieuw De Gheyndt tussen de lijnen haalde om beroep te tig minuten werden de volgen- kunnen doen op zijn aanvallen bouwde een 1-5 uit. Lede kon bij 6-6 terugkomen maar niet doordrukken. Deze laatste set was gekruid met vele balwisse lingen. De bezoekers waren echter beter en ze wonnen ver- MARIAKERKE 3 RAPID ST.-NIKLAAS 0 (15-11, 15-6, 15-13) Rapid St.-Niklaas kon in de diend. beginset vrij vlot een 0-8 voor- Derde provinciale sprong uitbouwen aan de hand njlcq LEBBEKE 3 van steengoede aanvallen, vvaaict i Eens de thuisploeg warm ge- draaid, waren de Klaasjes (15-8, 16-18, 15-8, 15-9) eraan voor hun moeite. Maria- Nadat Danny Hofstade een kerke hield de wedstrijdteu- forfait kreeg aangesmeerd gels stevig in handen en Rapid door de ontmoetingskommis- kwam niet langer voor in het sie voor de wedstrijd tegen scenario tijdens de tweede set. Ronse, zijn de promotiekan- Bij het begin van de derde was sen voor Lebbeke opnieuw ge- het al duidelijk dat er bij een stegen. Lebbeke deed beroep Volleybal. Hamvoc Belsele-Blauwe Hoek 1-3. Het Hamse blok Verhoeven-Heirman in aktie (vh) setbal afronden. In de derde set kreeg eenieder twee opslagbeurten maar ver der dan drie punten geraakte Lede niet. Cactus kon na een setbal de totaalzege veilig stellen. Tweede provinciale A BELSELE (HAMVOC) 1 BLAUWE HOEK HAMME 3 (15-7, 13-15, 12-15, 10-15) Deze derby lokte meer dan tweehonderd toeschouwers naar de Hamse sporthal. De Hamse volleybalsport zit dui delijk in de lift. Vanaf de start van de eerste set gaven deze ploegen elkaar geen duim breed toe en ze bleven elkaar hardnekkig bekampen, terwijl de toeschouwers voor een sfeervolle zaal zorgden. Het huisorkest deed eveneens zijn duit in het zakje. Plots stokte de bezoekende receptie en in een minimum van tijd kon Bel- sele uitlopen tot 12-5 om ge makkelijk af te ronden. De tweede set ging gelijk op via 3- 3 en 9-9 tot 13-13. Vele balwis selingen sierden de set in de eindfase met Blauwe Hoek als winnaar, het keerpunt in de wedstrijd zoals later zou blij ken. Een aangeslagen thuis ploeg kon tot 11-11 in de derde set in de nabijheid van de tegenstander blijven maar ging dan door de knieën. De aan- valskombinaties stokten en er werd reeds gemurmel gehoord op de tribune. Gerrit Heir man, niet in zijn beste doen, zocht duidelijk naar zijn twee de adem. In de vierde set faalde de Bel- seelse receptie zodat er geen goede aanvalskombinaties uit de bus kwamen. Bij een 10-13 achterstand, haalde trainer- coach Lucien Van Bunder zijn tweede spelverdeler van het terrein. Kenners vonden dit een goede ingreep, maar veel te laat doorgevoerd. Blauwe Hoek hield na meer dan twee uur volleybal de Hamse tradi- Volleybal. Hamvoc-Belsele verloor met 1-3 tegen Blauwe Hoek (vh) LIEFHEBBERSVOLLEYBAL Volleybal. Hamvoc Belsele-Blauwe Hoek 1-3. Van De Sande van Hamvoc riposteert gevat (vh) 10-11 een keiharde strijd aan op dezelfde basisspelers van de de gang was. In de eindfaze vorige wedstrijd tegen Appel had de thuisploeg een tikkeltje terre: Cruyplandt, Ronny Pie- meer geluk, zodat St.-Niklaas ters, Roland Van Beveren, naast een eervolle set pakte. Paul De Clercq, Eric De Tweede provinciale B Smedt en Erik Van Kerck- hoven, In de eerste set kon de thuis ploeg via haar opslagbeurt tot 4-0 uitlopen. Aalst sloeg terug dens de laatste weken. Wegens ziekte en vakanties kan Vosse- lare maar over twee basisspe lers beschikken. Dat dit niet 2* PROVINCIALE ADEC BAASRODE - DENDERLEEUW 3-2 Op een wedstrijd van Adec Baasrode valt er steeds wat te beleven. Matchen die op 3-2 eindigen zijn er legio, zodat we uitbaatster Iris van de Appelse sporthal geregeld naar haar hart zien grijpen. In vele wed strijden is de spanning van de eerste tot de laatste minuut te snijden en dat was zondag te gen Denderleeuw alweer het geval. Deze wedstrijd, die zowaar verloren scheen, werd nog in de goede plooi gelegd, maar niet zonder dat de zenuwen eerst zwaar op de proef waren gesteld. Het is bijna niet te geloven. Denderleeuw stond aan de leiding in de setstand met 0-2 en krijgt in de derde set nog twee matchballen maar kan die niet verzilveren. Op dat ogenblik kreeg speler-trai ner Etienne Van Uytfang de bal met enig kunst- en vlieg werk over het net en Baasrode was aan de opslag. Wat nie mand mogelijk achtte, gebeur de toch. Baasrode remonteer de en won die derde set met 16-14. Plots veranderde Adec van ge daante. De vierde set werd een ware show. Denderleeuw dat moeiteloos de eerste twee sets had binnengehaald, werd on der de voet gelopen. Etienne Van Uytfang had vaart in de ploeg gekregen en alles scheen te lukken: stijgballen, veegbal- len, listige plaatsballen, het werden allemaal punten. Meteen sloeg de vlam in de supporterspan en het Adec- koor spaarde zijn adem niet. Denderleeuw was er zo door verrast dat het amper zeven punten haalde: 15-7. De belle werd bijzonder span nend. De bezoekers leverden meer weerwerk en bleven steeds in het spoor van Adec. Toch was het klaar en duide lijk dat Adec hier de eindzege zou halen. Gemotiveerd als het was, omspeelde het oor deelkundig het Denderleeuwse blok, terwijl alles bleef lukken. Enkele ballen werden van de vloer geveegd en aanvallend werden er punten gescoord met smashes-blok-buiten. Voor een dolgeworden sup portersbenden won Adec die vijfde set met 15-11. Baasrode: Filip Gielen, Kris Lenssens, Kris Meert, Etienne Van Uytfang, Karei Moens, Guy De Mulder, Franky De Blende, Willy De Decker, Ronny De Mol, Bart De Win ter en Rudy Huyck. A. LEEUWERIK LEDE 1 KRING NINOVE 3 (6-15, 8-15, 15-10, 7-15) De reservewedstrijd werd door en het kwam tot 4-4. Vervol- Lede gewonnen met 2-1. De gens gelijkopgaand verloop setstanden waren: lë-8, 13-15 waarin beide ploegen slechts en 15-11. Ninove dat na een langzaam scoorden. Bij 8-8 gelijkopgaande wedstrijd van kon Nilco in één ruk uitmaken. 2-2 tot 2-5 kon uitlopen, ver- In de eindfaze kwam Patrick plichtte de lokale coach Marc Van Den Abbeel erin voor Nijs bij 4-8 weg te vluchten in Ronny Pieters en Dirk Ver een time-out. Bij 4-12 werd leyen voor Paul De Clercq. Johan Korte in plaats van De tweede set kende een span- De leider in eerste provinciale Frank Biebaut tussen de lijnen nend verloop en duurde maar inkasseert zware klappen tij- gebracht. Hoewel de bezoe- eventjes 35 minuten. Na vijf kers een behoorlijke voor- rotaties stond er een 6-0 op het sprong bijeengespeeld hadden, bord voor Nilco, waarna de veroorloofde kapitein Van thuisploeg tot 11-5 wegliep. Londerzele zich commentaar VK Aalst vocht enthousiast te rug en Peter Moensen en Claeys brachten hun ploeg te rug in de wedstrijd bij 11-12. Een spannende eindfaze waar in Cruyplandt niet kon verhin deren dat Aalst verdiend de deelzege behaalde. In de derde set vlotte het aan de Lebbeekse kant beter. Met dezelfde opstelling van de eer ste set werd een tussenstand van 3-0, 7-4 en 7-8 bereikt. Tijdens de vierde set ging Leb beke op zijn elan verder en het kwam op een 5-0 voorsprong. Na een gelijke 7-7, brachten Cruyplandt en Ronny Pieters Nilco van een 13-9 naar de totaalzege. Opvallend is hoe de nieuwe coach Eddy De Clerck rust bracht in de Lebbeekse gelede ren. Met deze aanwinst kan Rudy Cruyplandt zich volledig toeleggen op zijn spelersfunk- tie en dan rendeert hij beter. Een kollektief Nilco, even wichtig uitgebalanceerd met een goede opslag en een uitste kende lage verdediging. Als uitblinkers mogen Ronny Pie ters, Dirk Van Kerckhoven, en Rudy Cruyplandt zeker naar voren gehaald worden. Vierde provinciale A LEEUWERIK LEDE CACTUS DE KLINGE ACHTSTE 'BEKER VAN DE ROZENSTREEK': Ere-afdellng 31.1.87 20.00 Vitesse Kruibeke-Noliko Maaseik Eerste Nationale 31.1.87 Juvenes Zele-IJsboerke Herentals Eerste Landelijke B 31.1.87 20.00 VC. Rapid St.-Niklaas-Spectrum Moerbe- ke Waas Derde Landelijke A 1.2.87 15.30 Pardaf Kruibeke-Volley Cl. Steendorp Derde Landelfjke B 31.1.87 19.45 Jong Wetthra Wetteren-V.K. Aalst Eerste Provinciale 31.1.87 16.00 Elversele-Wachtebeke 19.00 Nova Smash-Rumbac Waasmunster 20.00 Beveren Waas-Vovoc Vosselare 20.15 Oltisj Bazel-Kemzeke Tweede Provinciale A 31.1.87 16.15 Rapid St.-Niklaas-Martinus Belsele 19.45 Blauwenhoek Hamme-Kontakt Temse 18.45 V.B.C. Eeklo-ATB St.-Niklaas 20.00 Melvoc Melsele-Sigivol St.-Gillis-Waas Tweede Provinciale B 31.1.87 19.30 Kring Ninove-Adec Baasrode Derde Provinciale A 31.1.87 19.00 Arboflora Schellebelle-Olro Zelzate 19.30 St.-Pauwels-Vitesse Kruibeke 19.30 Sibok Sinaai-Melle 20.00 Hygiena Stekene-Calcuta 20.00 Real Testa Lokeren-Thunderballs Berlare 1.2.87 19.45 Filoes Oudegem-Argos Waarschoot Derde Provinciale B 31.1.87 16.00 Martinus Deinze-Nilco Lebbeke 16.30 V.K. Aalst-VK Erembodegem 18.00 Kangoeroes Aalst-Swina Zwijnaarde 1.2.87 16.00 Cosmos Wontergem-Danny Hofstade 17.30 Vokajap Appelterre-Juvenes Zele B Vierde Provinciale B 31.1.87 19.00 Cactus De Klinge-Spectrum Moerbeke Waas 20.15 Team Sport Meerbeke Waas-Beervoc Beervelde Jeugdkalender Jongens juniores A 31.1.87 13.30 Juvenes Zele-Bazel 16.30 Beveren Waas - Rapid St.-Niklaas 1.2.87 10.30 Adec Baasrode-Ertvelde In het tomooi om de 'Beker van de Rozen- streek' leden zowel Molen Grembergen als Donikap Lokeren een 2-3 thuisnederlaag. Dit houdt in dat de kansen op de eindronde nog niet zijn opgedoekt, maar toch een ferme deuk hebben gekregen. Molen Grembergen heeft nog een uitwedstrijd bij Sachems Mariakerke te goed, terwijl het Lokerse Donikap ook al niet veel overschot heeft met een thuismatch tegen tornooifavoriet VC Gentse en een uit wedstrijd bij Swina Zwijnaarde. In de andere reeks van het A-tornooi leed bekerhouder Verhasselt Londerzeel een ver rassende nederlaag bij VC Heyboys Heverlee met 3-1. Dramatisch is dit zeker niet, al zou Stevoc Steenhuffel hiervan wel eens het slacht offer kunnen worden. Uitslagen per 23/1/1987: Reeks I Sachems Mariakerke - Swina De Pinte - Rubbens Zele Molen - Swina Zwijnaarde Donicap - VC Lovendegem I 1. VC Lovendegem 2. VC Gentse 3. Molen Grembergen 4. Sachems Mariakerke 5. Swina Zwijnaarde 6. W De Pinte I 7. VC Rubbens Zele 8. Donicap Lokeren 9. Smash Wetteren 10. Revoost Oostakker 3-2 3-1 2-3 2-3 6 4 2 15 10 10 4 4 0 12 3 8 5 3 2 12 9 4 3 1 10 5 5 2 3 11 11 5 2 3 9 11 6 2 5 6 17 4 2 2 9 7 4 2 2 5 i 4 3 14 0 3 (2-15, 7-15, 3-15) De overwinning in de reserve wedstrijd ging eveneens naar de grensploeg met als setstan den 8-15, 7-15 en 12-15. De hoofdwedstrijd was een match zonder geschiedenis die in amper drie kwartuur haar beslag kreeg. In de eerste set kreeg eenieder een opslag- beurt en er werd gescoord per reeks van twee punten. Tij dens de tweede set kon Lede aanklampen tot 7-7, maar na dien kon De Klinge na een Reeks II Heyboys - Verhasselt Londerzeel: 3-1 1. Heyboys 5 3 2 13 7 8 2. Verhasselt 4 3 1 10 5 7 3. Stevoc Steenhuffel 3 2 1 6 7 5 4. H.P. Brussel 4 0 4 2 12 4 Momenteel zijn in het sterke A-tomooi reeds volgende ploegen gekwalificeerd voor de 'inter provinciale eindronde': 1. Meersvlieg Drongen, tweevoudig tornooi- winnaar (1983-1984). 2. VK. Evergem, de verrassende winnaar van het tomooi te Temse. 3. KWB Kruibeke, top-favoriet in dit tomooi. 4. Singh Merchtem, momenteel ongeslagen leider in het tomooi van de vriendschap «Bra bantse rekreatiekompetitie». 5. Atlantis Kessel-Lo, vorig seizoen bekerfina list. 6. Heros Deinze, tomooiwinnar in 1982. 7. KAO Oostende, reeds jaren een topper in de Oostendse rekreatiekompetitie. 8. Olympia Tongeren, een van de sterkste Limburgse rekreatieploegen. 9. DVS Zonhoven, vorig seizoen algemeen rekreatiekampioen in Limburg. Uit het schiftingstornooi te Wetteren (24.1.1987) wordt hieraan nog één ploeg toege voegd, samen met de eerste vier uit reeks I en de eerste twee uit reeks II (kompetitie-formu le). De eindronde wordt gespeeld in de loop van de maand maart 1987, volgens de formule van rechtstreekse uitschakeling. De winnaars van de acht eindrondewedstrijden plaatsen zich voor de 'nationale finales' in Wetteren op 3 mei 1987. Ook in het minder sterke B-tomooi loopt de voorronde op haar laatste benen. In de meeste reeksen is de beslissing reeds gevallen. In dit minder sterke tornooi wordt de eindron de gespeeld in twee afzonderlijke fases: 1. Een provinciale eindronde te Temse. 2. Een interprovinciale eindronde, met als in zet een plaats in de 'nationale finale-wedstrij- den', te Wetteren, op 2 mei 1987. 1. Provinciale eindronde te Temse op 1 maart 1987. In totaal worden hiervoor 24 ploegen gekwalifi ceerd die verdeeld worden in zes reeksen van vier ploegen. De zes reekswinnaars gaan naar de 'interprovinciale eindronde', samen met vier teams die aangeduid worden per lottrekking. Voor de provinciale eindronde zijn momenteel geplaatst: 1. Jong en sportief Uitbergen 2. Old Hands St.-Amandsberg 3. V.C. Krivo Gent 1 4. Reinaert Wetteren 5. KWB Falos Zingem 6. V.C. Bavok Bachte 7. Vobola St. Martens-Latem 2 8. Sport Bottelare 9. Volsid Mariakerke 10. Jan Borluut St.-Amandsberg 11. Gaverland Melsele 12. V.C. Zwaluwen Gent 2 13. Gcmeentepersoneel Temse 14. V.C. Sailing Temse 15. Meteoor Zwijndrecht 16. Promo Sport Beveren 17. Pardaf Maandag Kruibeke 2. In de provinciale eindronde in de maand maart 1987. 10 ploegen uit de provinciale eindronde vor men samen met 14 niet-Oostvlaamse ploegen de 'interprovinciale' eindronde. Deze wordt gespeeld in de loop van de maand maart 1987 volgens de formule van rechtstreekse uitscha keling. De winnaars van deze twaalf wedstrij den kwalificeren zich voor de nationale finales te Wetteren op 2 mei 1987. Momenteel zijn volgende ploegen reeds ge plaatst voor de interprovinciale eindronde: 1. KWB Opwijk 1 2. Iris Londerzeel 3. De Mhchos Strombeek 4. V.K. Spaanse Kroon Leuven 5. V.C. Flam Malderen 6. Olvro Wilrijk 7. KWB Heist Goor 8. Generale Bank Leuven 9. KWB Harelbeke 10. V.C. Amigo Menen 11. Intersmeer Maas Lanaken 12. V.C. Groenendaal Genk 2 13. V.C. Revoc Rotem 14. Rekre Maaseik De lottrekking voor de provinciale eindronde zal gebeuren omstreeks eind januari, begin februari aanstaande. De loting voor de inter provinciale eindronde zal ofwel op 1 maart of op 2 maart gebeuren.

De Voorpost | 1987 | | pagina 23