Kris De Pelsmaeker laureaat welsprekendheidstornooi Guido Debree over de jeugd in het Vredeshuis te Aalst «Coördinatiecomité voor Welzijnsbeleid» op de helling? Met «De Kadees» dwars door de Faluintjes Rijden voor iemand die er nood aan heeft Uit de gemeenteraad 2 - 6.2.1987 - De Voorpost De Jonge Kamer Aalst die traditioneel haar welsprekendheidstornooi organiseert en dit jaar ook op 23 mei in de stadsfeestzaal instaat voor de organisatie van de finale met deelnemers van een 20-tal kringen uit het hele Vlaamse Land, werkte verleden week in twee zittingen het Aalsters tornooi af in de Van Inniszaal van de G-Bank, Nieuwstraat, die eivol liep met vooral jongeren. Voorzitter van de Jonge Ka- roemde eloquentia en waar- derwerp «Vrije tijd is rijke mer Ignace Van Der Vorst door anderzijds de Jonge Ka- tijd» toe. hield de openingsspeech en mer naar buiten treedt voor Vrije tijd wordt steeds belang- wees op het belang van derge- een breed publiek. rijker. Initiatieven kunnen uit- lijk tornooi waarbij jongeren Jean-Pierre Dhooge kommis- gaan naar verdere zelfont- zich inzetten voor de zo ge- siedirekteur lichtte dan het on- plooiing door bv. studie, door werk aan kulturele vorming, door sport, in relatie tot een later beroep, in kleine daden naar een mooiere werking toe. Ze hoeven dus niet te gaan naar luilekker-niet-doen, naar drugs, naar alkoholisme of vandalisme. Vrije tijd een uitdaging. Vrije tijd, hoe word ik er beter van? Vrije tijd om wat te doen? Steeds weerkerende taken worden eerlang toevertrouwd aan robots. Steeds stijgende levensstandaard maakt via voortschrijdende technologie steeds meer dromen waar. Hebt ge tijd zat? Is vrije tijd voor u ontspanning? Is vrije tijd verloren tijd? Loopt ge mee in de leegte van de vrije tijd? Zit je in een hoekje te gisten tot ge er misselijk van wordt? Doet ge mee aan pas sieve, nutteloze vrijetijdsbe steding. Hoe gaat ge de eigen vrije tijd rijk maken? Hoe oplossingen zoeken voor de nefaste gevol gen van overgang van aktief naar passief leven? Hoe op een interessante manier bouwen aan de tijd van morgen? Alle maal vragen waarover 14 deel nemers zich bogen en spraken. Luc Van Den Broeck presen teerde de 14 kandidaten, 8 op maandag en 6 op vrijdag m.m.v. de U van de beeldbuis welbekende presentatrice en presentator Ilse Uytterlinden en Herman Van Molle en met als juryleden mensen uit het onderwijs, de kunst- en toneel wereld samen met een afge vaardigde van de Jonge Ka mer. De kandidaten spraken tussen de 5 en de 7 minuten en werden beoordeeld naar de norm over taalvaardigheid, uitspraak, vormgeving en pre sentatie en naar de inhoud over kreativiteit, struktuur en waarde. Om te voorkomen dat het louter memorisatiewerk zou zijn, volgde ook een on dervraging waarbij dan de pa rate kennis en de spontane taalvaardigheid en reaktiever- mogen op de korrel werden genomen. Eerder werd wel eens aan spreken voor de vuist over een pas opgegeven onder werp gedacht doch wegens heel wat moeilijkheden werd die idee niet aangehouden. Laureaat Uiteindelijk werd Kris De Pelsmaeker de laureaat die Aalst dan ook op het zonaal vlak zal vertegenwoordigen. De appel valt niet ver van de boom want Kris is de zoon van Louis, gekend van de sportru- briek op de BRT-TV. Tweede werd Hans Smet, 3e Alexandra Eemans, 4e An- nouschka Vergeylen en 5e Mi chael Van Autryve. De andere deelnemers werden ex-aequo geplaatst en alfabetisch ver noemd: het waren Dylan Ca- ser, Leen De Boever, Wim De Bruyn, Pascale Hauwelaert, Koen Muyle, Chris Van He- ghe, Anja Van Impe, Steven Van Mol en Griet Ver- meersch. Kris De Pelsmaker is een stu dent van het Jezuïetencollege te Aalst die in zijn woonplaats Erembodegem de leergang diktie volgde aan de akademie. Voor een zeer genietbaar - door een aantal jongeren spij tig genoeg niet genoten want ze gingen gewoon buiten - pro gramma zorgde een gitaar kwartet van de stedelijke mu- ziekakademie als waardevolle omlijsting. Beloftevolle jonge ren die musiceerden op hoog niveau. Een pluim voor Frank Van Den Eeckhout, Edward Van Der Heyden, Jan Cau- dron en Jan Mertens, terwijl een violiste contrario demon streerde dat stemmen van een viool primordiaal is. Peter Dauwe, licentiaat sociologie die samen met een halftime administratieve kracht met vrijstelling van stem- pelkontrole aktief was in het «Aalsters Coördinatiekomi- tee voor Welzijnsbeleid» nam ontslag. Niet enkel wegens de beslissing van het stadsbestuur geen Geco's toe te staan of omdat geen andere formule werd overwogen, doch vooral omdat het Coördinatiekomitee dat toch voor 1/3 bestaat uit gemeenteraadsleden en voor 1/3 uit OCMW- raadsleden, wordt aangezien als totaal losstaand van de stad. De werking wordt er dan ook afgeremd wat betreft o.m. praktische opdrachten. Peter Dauwe is van mening dat voor welzijnsbeleid geen middelen worden vrijgemaakt. Kopieer- of portkosten noemt hij het minimale. Met een subsidie van 10.000 fr. kan een echt welzijnsbeleid niet in stand worden gehouden. Een kentering ten goede kwam er wel sinds schepen Chris Borms werd aangeduid om voorstellen aan de agenda van het college te brengen en verder er verslag uit te brengen. Wat niet kan gezegd worden van huisvestingsproblemen. De beslissing van het college i.v.m. «Beschut wonen» noemde de OCMW-voorzitter zelfs een vergiftigd ge schenk. Op 4 februari startte de Stedelijke Overleggroep Basise- dukatie wat zeer positief te noemen is. Peter Dauwe betreurt dat de stad er ook afvaardigingen heen stuurde die met basisedukatie niets te maken hebben. LH Zondag 1 februari hield Guido Debree een praat-apero in het vredeshuis met als thema «Waarheen met de jeugd?» Hoewel Guido Debree beweerde geen goede verteller te zyn, hingen de toehoorders die zondag voormiddag aan zyn lippen. Vooral de jeugd, vry schaars opgekomen voor de gelegenheid, had er Iets aan gehad vertelde Karin achteraf. Wandelsportvereniging De Kadees Aalst organiseert zon dag 15 maart '87 voor de 11° maal de wandeltocht van Groot-Aalst. Deze wandel tocht staat onder het moto «dwars door de Faluintjes». Om de wandelaars optimaal te kunnen laten kennismaken met de groene long van Aalst, werd nu de startplaats verlegd naar de Aalsterse deelgemeen te Meldert. Volgens de stafkaart en in de enge betekenis van het woord zijn de Faluintjes het gebied begrepen tussen de Moorselse wijk Waver en de Molenvijver te Meldert. Onder impuls van de VW De Faluintjes heeft het woord een veel ruimere betekenis gekre gen en bedoelt men er mee de Aalsterse deelgemeenten Mel dert, Baardegem, Moorsel en het geadopteerde Herdersem. Wat het landschap betreft leu nen de Faluintjes reeds aan bij het Brabantse Pajottenland, hier gaat de Vlaamse vlakte over in het heuvelende Bra bant. In dit dekor werden par- kours uitgetekend langs meest al rustige landelijke wegen. Voor de mindervaliden en mensen met kinderwagens werd een omloop van 6 km. uitgestippeld langs zeker be rijdbare wegen De omloop van 11 km. brengt ons tot Baardegem waar een goed verzorgde rustplaats wacht. De 15 km stappers maken ken nis met het Leirekenpad. De 20 km. stappers gaan Pie Klak achterna in zijn Moorsel, waar hen ook een goed ver zorgde rustplaats opwacht. Tenslotte de routiniers van de 30 km. omloop maken kennis met het hart van de Faluintjes- streek. De vrije start kan genomen worden tussen 08.30 uur en 14.30 uur in de gemeen teschool van Meldert-Aalst al daar aan de Dorpstraat 15. Hoe komt men aan de start plaats? Ofwel via de oude baan Aalst- Brussel tot Asse-Ter-Heide en aan de verkeerslichten aldaar richting Meldert. Ofwel via de rijksweg Aalst-Vilvoorde tot Moorsel en daar richting Meldert. De dag van de march zelf zul len marchpijlen u helpen de juiste weg te vinden. De wandeltocht betreft zeker geen snelheidswedstrijd. Ie dereen kan meestappen, jong en oud en dit aan het eigen tempo. Jogging is toegelaten, ieder kiest vrij de afstand die hij wil afleggen. Deelnemen kost 30 fr,, daar is dan wel de verzekering van de VWJL tegen lichamelijk letsel onderweg inbegrepen evenals een aandenken na afloop van de tocht. Alle wandelboekjes wordenafgestempeld, ook I.V.V. afstempeling vanaf 10 km. afgelegd. De 11® wandeltocht van Groot- Aalst betreft terug een wissel- bekertocht van de Vlaamse Wandel- en Jogging Liga. Inrichtingen WSV De Kadees 15.03.87 Wandeltocht van Groot-Aalst. 01.05.87 Meiklokjeswande ling te Meldert (geleide tocht). 03.10.87 Herfstwandeltoch- ten te Aalst-Nieuwerkerken. 17.01.88 St.-Antoniustocht te Aalst-Herdersem. Bent U geïnteresseerd, wilt u aansluiten, of wilt u meer in lichtingen over de 11® wandel tocht van Groot-Aalst, aarzel niet en bel op 053/21.11.62 of schrijf aan WSV De Kadees Aalst p/a: Rozendreef 49 te 9300 Aalst. LH. Guido Debree, verantwoorde lijke voor de jeugdpastoraal in Aalst, leidt seminaries en re traites voor jongeren tussen 16 en 18 jaar. Over het algemeen zijn onze jongeren weinig geïnteres seerd. Zij denken vooral aan sporten ontspanning. De school kan er ook wel bijHun gesprekken gaan veelal over tema's als mooie kleren en waar ze die kleren hebben ge kocht, over vrijen en over wie met wie gaat. Geloof, leven sbeschouwelijke of maatschap pelijke problemen, worden haast nooit aangehaald. Als ze wat ouder worden denken ze vooral aan hun studies en aan hun toekomst. Ze beseffen dat het moeilijk wordt werk te vin den en twijfelen aan hun be staanszekerheid. Meer dan vroeger denken ze aan de dood, die ze dagelijks zien op de televisie. Je zou kunnen denken dat ze daar vertrouwd mee geraken, maar het geweld maakt hen doodsbang. Het is opvallend hoe jongeren een negatief zelfbeeld hebben. Ze hebben het moeilijk in deze wereld. Hun ouders, die vaak allebei uit werken gaan hebben weinig tijd voor hen. Voor vele jongeren komt hierbij nog de verscheurende pijn veroor zaakt door de gespannen ver houding tussen hun ouders. Op school is het al niet veel beter. Daar heeft men alleen oog voor punten en prestaties. Fouten en mislukkingen wor den erg in de verf gezet. Als mens kom je er weinig of niet aan je trekken. Je wordt er ook niet opgevoed tot «mens». Een woord dat onze jongeren niet kennen is vriendschap. Zomaar vriendelijk zijn, je vriendschap aanbieden, ge woon vriendschappelijk om gaan met anderen, zijn begrip pen die onze jongeren niet kennen. Is het dan te verwonderen dat onze jongeren individualisten worden? Dat zij in konkurren- tie staan met jan en alleman en zoveel mogelijk van het laken naar zich toe trekken. De atoombewapening, de milieu verontreiniging, de toenemen de werkloosheid, maakt hen rusteloos. Nu eens stappen ze mee in betogingen en ageren zij door mee te werken aan initiatieven zoals het Vredes huis, dan weer denken ze dat er toch niets aan te doen is en gaan elke konfrontatie die hun rust verstoort uit de weg. Ze worden fatalistisch zoals de meeste van hun ouders trou wens geworden zijn. Wat de jeugd vooral mist is een voorbeeld. Meer en meer horen ze van fraude, van poli tieke oneerlijkheid, van wan gedrag, dikwijls verborgen achter een masker van eer baarheid. Je zou haast denken dat op de wereld niets anders te vinden is. Aanvankelijk brengt dit hen in verwarring, maar eens ermee vertrouwd, gaan velen meedoen. Ze heb ben dan ook geen boodschap meer aan deugden als eerlijk heid, betrouwbaarheid en trouw. Het verlies van waar den leidt tot oppervlakkigheid waarop de reklame handig in speelt met slogans als: met een kangoeroerekening wordt je volwassen. Van onze beleidsmensen krij gen ze ook geen steun. Ze komen hen over als onbe trouwbaar. De jongeren be grijpen niet waarom zij de meest prangende problemen niet aanpakken. Men heeft de Aalst. Deze unieke groep dames bracht hulde aan de jaarkampioenen (a). mond vol van werkverschaf fing voor de jeugd maar tel kens opnieuw ondervinden ze aan de lijve dat ze met een kluitje in het riet worden ge stuurd. Onze jeugd is een ban ge jeugd. Wij krijgen weer jongeren die graag geleid wor den. De generatie van '68 krijgt de schuld van alle wan toestanden maatschappijkri tiek is hen vreemd en zij ver wachten pasklare antwoorden waar zij kritiekloos kunnen achter staan. De vreugde van het zich on baatzuchtig inzetten voor een ander kennen ze niet en wat zij najagen voldoet hen uiteinde lijk niet. Doordat ze boven dien voeling verloren hebben met het verleden, met hun wortels en met het religieuze, geraken ze dikwijls hopeloos in de knoei. Dit is misschien een te scherpe beoordeling, maar het geeft in zijn algemeenheid een beeld van het leven van een belang rijk gedeelte van onze jeugd. In onze huidige maatschappij kan je nochtans ook vele posi tieve ontwikkelingen vaststel len. Deze verduidelijken en stimuleren, een nieuw positief mens- en maatschappijbeeld helpen ontwikkelen daar moe ten in eerste instantie de vol- Ook als autobestuurder kan je sociaal aktief ztfn. Je hebt een auto, een telefoon en vrye tyd. In dat geval kan je je aanmelden by de Minder-Mobielencentrale in de Heilig Hartlaan 30 te Aalst, tel. 053-77.19.83, die je graag zal opnemen in het team van vrijwilligers. Aalst. Gezellig samenzijn van LVR in hun lokaal 't Snoeperken aan de Moorselbaan (a). Het doel van dergelijke centra le is de mensen aan de kos tende prijs te vervoeren. Men sen die om een of andere fysi sche reden of omdat er in de onmiddellijke omgeving geen opstapplaats is geen gebruik kunnen maken van het open baar vervoer. Bejaarden, gehandicapten, mensen in sociale noodsitua ties kunnen op de mindermo- bielencentrale een beroep doen voor een bezoek aan de geneesheer, om boodschappen te doen of gewoon om een bezoekje te brengen aan vrien den. Kortom de minder-mo- biclen centrale wil de beweeg lijkheid van deze groep van mensen verruimen. Iedere autobestuurder kan zich kandidaat stellen op voor waarde dat men sociaal voe lend is. Een minder-mobiele vervoeren is niet zomaar een vrachtje dat men ergens gaat deponeren. Neen, de minder- mobiele verwacht ook een vriendelijk en hartelijk woord je een beschermende opvang. Van de vrijwillige chauffeur wassenen voor zorgen. Dan mag je er zeker van zijn dat de jeugd zich met volle enthou siasme hiervoor zal inzeten. De volgende praat-apero van het Vredeshuis Aalst op zon dag 15 februari om 11 u. met als onderwerp: Assertiviteit in de opvoeding, hoe omgaan met geweld. Deze praat-apero wordt ingeleid door Lieve Van Den Bossche, juriste aan de Europese Gemeenschap. De inleiding duurt ongeveer 20 minuten. Nadien kunnen de aanwezigen vragen stellen of gewoon zelf hun ervaringen vertellen. De praat-apero's zijn gratis. wordt gevraagd dat hij of zij over vrije tijd kan beschikken en ofwel permanent beschik baar is ofwel tijdens bepaalde dagen en uren Hieromtrent worden klare afspraken gemaakt. De werkwijze is vrij eenvou dig. De minder-mobiele belt een paar dagen op voorhand de centrale op en vraagt om vervoer. De centrale roept dan een vrijwilliger op en zo wordt ervoor gezorgd dat de afspra ken verlopen op het vastgestel de uur en de juiste dag. Werk loze chauffeurs bievoorbeeld kunnen vrijstelling van stem- pelkontrole krijgen voor het tijdstip van het vervoer. JM Heyman - De kerkfabriek H. Hart kreeg machtiging tot openbare verkoop van een woonhuis met aanhankelijkheden en koer in de Rozemarijnstraat 3. - Gunstig advies werd verleend aan de kerkfabriek Sint- Martinus voor het vernieuwen van de elektrische instal latie in de dekanale kerk. - Er komt parkeerverbod in de Keienberg, de Esplanade straat en de Beekveldstraat te Aalst-Stad en in de Kerkstraat te Baardegem. Aan de Gentsesteenweg komt een voorbehouden parkeerplaats voor anders- validen, aan de Hertshage komen voorbehouden par keerplaatsen voor vrachtwagens en in de Erembodc- gemse Leuvestraat wordt de parkeerzone afgebakend. - De voorwaarden worden vastgelegd voor het inbruikle- nen van elf schilderijen en akwarellen voor een totale waarde van 315.000 fr. eigendom van VW De Faluin- tjesstreek en van een 37' eksemplaar «Begijntjes bij het verlaten van de Begijnhofkerk» van E.P. Emiel Van der Linden eigendom van de Vereniging voor Aalsters Kultuurschoon. Volgens raadslid Roger D'Hondt moet aan het kontrakt worden toegevoegd dat de eigenaar zich akkoord verklaart met de in de verzekeringspolis gestelde voorwaarden. Hij wijst er tevens op dat het kunstwerk verleden zomer aan het oud-Hospitaal door een Brits kunstenaar gerealiseerd niet in de polis is opgenomen. Burgemeester Uyttersprot gaat ermee ak koord dat een aantal zaken wellicht onderverzekerd zijn. «Daar wordt aan gewerkt». - Beklemtoond wordt andermaal dat de gemeenteraad reeds stelde dat wespennesten altijd gevaarlijk zijn en dat voor het verdelgen ervan dus niet meer moet worden betaald. Het nieuw reglement ging in op 1 januari 11. Wat voorheen gebeurde valt nog onder het vroeger reglement waarbij moest vastgesteld worden of het wespennest al dan niet risico opleverde. Terloops werd eraan toegevoegd dat de brandweer er 22 nieuwe taken bij krijgt wat Danny Denaeyer laat vragen of de brandweerlui wel degelijk zijn opgeleid om o.m. geëlektrokuteerde personen te bevrijden, om te inter veniëren bij een vliegtuig in moeilijkheden of radio- aktieve bronnen op te sporen. Graag zag hij bij die vele taken toch nog gevoegd het «redden van dieren». - Het projekt «kinderopvang in beperkte duur» wordt uitgebreid. Iets waarover Patrick De Smedt zich ver heugt vermits het een initiatief is dat uitging van de oppositie. «We staan steeds open voor goede voorstel len» zegde de burgemeester en Edgard Hooghuys voegde eraan toe «kontent te zijn dat gij tevreden zijt». - Zeventien loten voor open bebouwing zullen in Hof ter Leeuwergem in verkoop worden aangeboden. - Advies werd verstrekt in verband met de rooilijn aan de Brusselbaan nr. 151 te Erembodegem vastgelegd in het Biezonder Plan van Aanleg «Fonteinbos». - Door wegbreken van stadseigendommen komen een aantal zijgevels van aanpalende gebouwen vrij te staan en dan ook onderhevig aan schade. Deze gevels moeten worden beschermd. Een ontwerpdossier werd aan de gemeenteraad voorgelegd en goedgekeurd. Raming: 400.000 fr. Wijze van gunnen: beperkte aanbesteding. - Tussen inkom cafétaria en sportvloer van sporthal Ten Rozen komt een sas. Dit is aangewezen uit oogpunt van energiebesparing en onverantwoord willekeurig en/of schadelijk gebruik van de sportvloer. De inkom zou aldus beter onder kontrole .komen te staan. Het wordt een houten raamkonstruktie met twee opendraaiende beugels te voorzien met gelaagd veiligheidsglas en/of sanwichpaneel. Te ramen op een kwartmiljoen en te gunnen in onderhandse overeenkomst. - Voor de stedelijke werkhuizen worden staalprodukten aangekocht. Bevestigingsmiddelen en toebehoren te ramen op 850.000 fr. en te gunnen in beperkte aanbeste ding. In de besloten vergadering van de jongste gemeenteraad op 27 januari werden volgende beslissingen getroffen. In het Stedelijk Sportkomitée werden volgende leden aangeduid: de heren Koenraad Van Der Eist ter vervan ging van de heer Jean Szosteck; Danny Lippens namens Z.V.C. B.D. Aalst; Louis Bosteels namens F.C. Edo Aalst; Jos Nooteboom namens B.B.C. Erembodegem; Hugo De Neve namens Zaalvoetbalclub Forum; Rudy De Boeck namens Dartsfederatie Aalst; André Van Hove namens Workshop S.M.I.; Hector Cornand namens V.K. Adelaars; Alfons De Gols namens T.T.K. Ons Huis. De heer Mario Van Dtijvendael werd tot lid van het Feestkomitee aangeduid, ter vervanging van wijlen dc heer Walter Van Den Bossche. In de Stedelijke Gezinsraad werd mevrouw Frieda De Backer benoemd, ter vervanging van mevrouw Christl Willems. In de gewestelijke Vereniging voor Vreemdelingen Ver keer «De Denderstreek» vond een wijziging plaats in de vertegenwoordiging op de algemene vergadering: de heer Lucien Van Den Nest is aangeduid als plaatsvervangend vertegenwoordiger van de heer André Vermassen, en dit ter vervanging van de heer Jean Van Laethem. De heer Lucien Van Den Nest werd aangeduid als effektief vertegenwoordiger van de stad op de algemene vergadering van de naamloze vennootschap Volkskrediet «De Toren» te Herzele, ter vervanging van de heer Jean Van Laethem. In de «Vereniging van Historische Steden van België» is de heer Lucien Van Den Nest aangeduid als plaatsvervan gend vertegenwoordiger van de heer André Vermassen op de algemene vergadering van bovengenoemde vereniging, dit ter vervanging van de heer Jean Van Laethem Ter vervanging van de heer Jean Van Laethem, zal de heer Lucien Van Den Nest optreden als plaatsvervangend vertegenwoordiger van de heer André Vermassen op de algemene vergadering van de vereniging «De Beschutten de Werkplaatsen van Aalst voor lichamelijk en mentaal gehandicapten». Op de algemene vergadering van de coöperatieve ven nootschap «Ons Zonnig Huis» te Aalst, zal de heer Lucien Van Den Nest optreden als plaatsvervangend vertegen woordiger vóór de heer Marcel Lorie, en dit ter vervan ging van de heer Jean Van Laethem. Dc heer Camille Langendries, schoolhoofd, gaat met pensioen per 1.1.87. In het Stedelijk Kleuteronderwijs-werd mevrouw Nadine De Muyter aangesteld tot (gercaffekteerde) kleuteronder wijzeres. In de afdeling Herzele van de Stedelijke Academie voor Muziek, Ballet en Toneel werd de heer Herman Santen aangeduid tot tijdelijke leraar muziekbeluisteren. Mevrouw Godelieve Hutsebaut is aangesteld tot tijdelijke lerares muziekgeschiedenis aan de Stedelijke Academie voor Muziek, Ballet en Toneel. Aan de Stedelijke Academie voor Schone Kunsten wer den volgende leerkrachten in vast verband benoemd: de heer Daniel Dhaen, de heer Frank Michta, mevrouw Lutgarde Van Der Vurst, mevrouw Anna Van Ruymbekc en de heer André Van Schuylenbergh, Ook in de Stedelijke Academie voor Muziek, Ballet en Toneel werden personeelsleden in vast verband benoemd: mevrouw Ann Witzoreck, mevrouw Ann Verschaeve, mevrouw Hilde Raeymaekers, mevrouw Marijke Coghe, mevrouw Anne-Marie De Smedt, de heer Walter SQchraeyens, de heer Peter Thomas en de heer Paul Van Nieuwenborgh. De heer Luciaan De Kerpel, politiébrigadicr in vast verband, gaat met pensioen, met ingang van 1 mei 1987. In het stedelijk technisch kader is één betrekking van stcdebouwkundigc vakant verklaard. Mevrouw Hilde Eylenbosch, architekt, werd op proef benoemd. LH

De Voorpost | 1987 | | pagina 2