HUIZE GOOSSENS TEGEN DE LAMP V CAFETARIABOYS NA TESTWEDSTRIJD TEGEN B0SD0RP UITSLAGEN EN STANDEN Wie van alles op de hoogte wil wezen moet DE VOORDOST lezen DUIVENSPORT DUIVEN EN FILM IN BAARDEGEM DE REISDUIF- DENDERMONDE ORGANISEERT TENTOONSTELLING 30 - 13.2.1987 - De Voorpost MINIVOETBAL De verrassing van de zestiende speeldag komt uit Oude- gem. Daar zette Filosoof, de laatste weken goed op dreef, ongeslagen leider Huize Goossens op een zijspoor: 5-4! Het verschil met Minisparta 1 blijft 3-5 tegen Platte Ploeg. Rudy Cars en Pavo-Sport kenden geen problemen met hun tegenstanders. Onderaan doet Okapi een goede zaak. Tegen Caxtus pakte het een verdiend punt: 6-6. Young Boys en All Sport verloren en voelen nu de adem van Verz. Pien in hun nek. Verz. Pien speelde 4-4 gelijk tegen 't Zwijgerken. In tweede dezelfde drie aan het commando. Sportivo pakte Mikeno in met 12-1, Blauwe Duivels behaalde hetzelfde resultaat tegen Rond Punt, Lada De Leu geraakte «slechts» aan elf doelpunten tegen de Rijkswacht. Onderaan komen Mikeno en Minisparta 2, dat alweer voor kabaal zorgde, de tweede opeenvolgende week al, in een benarde positie terecht. La Ruelle won weer en wipt over het vermelde duo. Ook rode lantaarn drager Mouton mocht de smaak van een overwinning nog eens proeven, het was ruim vier maand geleden. Het sprookje dat Chiro Wieze 2 niet wil promoveren Iykt waar te zijn. Na de nederlaag tegen Tuitvrienden werd nu ook van J.z. Club verloren, 7-8. Het verschil met Botter- boys bedraagt nu al zes punten, zodat de Baasroodse club met karnaval de titel kan vieren. Bobby's heeft de laatste plaats gekregen van Bloe Stone. In hun onderling duel won Bloe Stone met 3-2, vyf minuten voor tijd stond het nog 1-2! BLOE STONE 3 BOBBY'S 2 Deze wedstrijd tussen de twee laatstgeklasseerden uit derde afdeling, heeft een spannend verloop gekend. Goed voetbal viel er niet te zien, daarvoor was deze wedstrijd te belang rijk. Bloe Stone wou weg van de laatste plaats, Bobby's wou de kloof vergroten tot drie punten. Vijf minuten voor affluiten had Bobby's nog de beste pa pieren voor handen, doch dan was Lanckbeen niet meer te houden, hij bepaalde op z'n eentje de eindstand. De Aalsterse club was vroeg op voorsprong gekomen met een doelpunt cvan Kinder mans: 0-1. Bloe Stone liet zich niet ont moedigen door dat vroege tegendoelpunt en ging op zoek naar de gelijkmaker, Die kwam er ook via Lanckbeen, de enige speler bij Bloe Stone die scoren kan! In de tweede periode was er licht overwicht van Bobby's. Dat werd beloond met nieuwe voorsprong: 1-2. Bobby's wou die kleine voor sprong met man en macht ver dedigen, iets wat bijna lukte ook. Gedurende de derde pe riode verbleef de bal steeds op Aalsters grondgebied, doel man Leeman bleek onver murwbaar. Ook in de laatste periode zag het er naar uit dat Bloe Stone de nederlaag niet meer zou kunnen afwenden. Tot Lanckbeen losgeraakte uit de greep van Bouckenooghe, en met twee doelpunten bin nen vijf minuten z'n club als nog de zege schonk: 3-2. Na de wedstrijd hoorde men uit de Aalsterse hoek volgend gerucht: «Wij spelen naar de rode lantaarn. Ik denk dat ze die nu wel beet hebben». Bloe Stone: Moens Leo, Moortgat Chris, Van Goethem Rudi, Lanckbeen Chris, De Kimpe Herwig. Bobby's: Leeman René, Heek Freddy, Kindermans Patrick, Bouckenooghe Dirk, Matthys Jozef, Leeman Peter. BOTTERBOYS 10 KSA ST.-GILLIS 2 Geen veertig doelpunten voor •i Minivoetbal. De Bobby's uit Aalst moeten nog wat leergeld betalen (foto p. hermans) Botterboys, maar het kan als verontschuldiging inroepen dat het aantreden moest zonder doelverdediger De Valck, goaltjesdief Goossens, De Vroe (werken met ploegen- stelsel). Ondanks dat werd het een af getekende overwinning. Het is de zoveelste keer dat Botter boys de kaap van tien doelpun ten overschrijdt. In de eerste periode schoten Willaerts (2) en Kaekelbergh hun ploeg op 3-0. In de heen wedstrijd wezen de bordjes op hetzelfde moment al 10-0 aan. Tijdens de tweede periode werd de score opgedreven tot 7-0, doelpunten van Falat (2), Kaekelbergh en Willaerts. Botterboy's tweede doelman, Blommaerts, had tot dan wei nig gevaarlijks op te knappen. Daar kwam verandering in tij dens de derde periode. Nadat Kaekelbergh voor het achtste doelpunt van de leiders had getekend, kon Van De Putte een eerste keer tegenscoren. Kaekelbergh, topschutter met ruime voorsprong, mocht tij dens de laatste periode nog twee doelpunten bij z'n totaal voegen, hij bracht de stand op 10-1. In de slotfase kon Van De Putte met een tweede tegentreffer de pil verzachten. Al was m'n bij KSA tevreden na de wedstrijd. Amper tien doelpunten binnen, zijn wij nu viermaal beter dan in het sei- zoensbegin. Botterboys: Blommaerts Ru dy, Kaekelbergh Francois, Willaerts Pierre, De Smedt Frangois, Falat Mario, De De cker Eric. KSA St.-Gillis: Van Den Steen Gert, De Wolf Kris, Van Nuf fel Kris, De Smedt Peter, Mi- chem Mare, Willems Guido, De Wolf Dirk, Van De Putte Pol. BRANDPUNT 1 BL. DUIVELS 12 De Ledeganckzonen blijven rustig verder vernieling aan brengen in de achterhoede's van de tegenstander. Na de afgetekende zege's tegen Club 83, Mouton, Lada de Leu, Mi keno werd nu van Rond Punt gewonnen met overduidelijke 12-1 cijfers. Een klinkende re vanche voor de nederlaag in de heenronde, toen werd met 2-6 verloren. Na de eerste periode wist m'n bij Rond Punt al hoe laat het was. Uyttenhove demonstreer de z'n goede schot, hij scoorde drie keer op rij. Het vierde doelpunt, want na dertien mi nuten wezen de bordjes reeds 0-4 aan, was een juweeltje. Luc Van Hauwermeiren om speelde twee tegenstanders, ontweek daarna ook doelman Van Ranst om vervolgens de bal in het ledige doel te depo neren. Een klassedoelpunt! Blauwe Duivels behield ook in de tweede periode veldover- wicht, Rond Punt, dat aan z'n zesde opeenvolgende neder laag toe is, kon zelden voor gevaar zorgen. Uyttenhove en Beelaert dreven de voorsprong op tot 0-6. Bij die stand dwong Jacobs de vierde corner af voor Rond Punt. De topschutter, ge kwetst aan de voet, kopte de lob van Usewijn naast het ledi ge doel. Het was slechts uitge steld want honderdtwintig se conden later kon Lelie de eer toch redden. Eddy Van Hau wermeiren en Verhofstadt scoorden aan de overzijde, zij zorgden dus voor een 1-8 N.O.M.B.-MINIVOETBALKERN DENDERMONDE Mikeno-Sporivo Minisparta 2-La Ruelle Slaus-Nottingham Sporthuis-Mouton Tuitvrienden-Ch. Wieze 1 Ch. Wieze 2-J.z. Qub Young Boys-Rudy Cars Regentboys-OKA KSA KSA St. Gillis-Botterboys Bloe Stone-Bobby's Rond Punt-Bl. Duivels Club 83-Pappenheimers Lada de Leu-Rijkswacht Pavo Sport-All Sport Platte Ploeg-Minisparta 1 Filosoof-H. Goossens Verz. Pien-'t Zwijgerke Cactus-Okapi le afdeling 1. Huize Goossens 2. Minisparta 1 3. Rudy Cars 4. Pavo Sport 5. Platte Ploeg 6. Caxtus 7. 't Zwijgerken 8. Filosoof 9. Okapi 10. Young Boys 11. All Sport 12. Verz. Pien 16 15 10 16 13 3 0 16 10 3 3 16 9 4 3 16 8 6 2 16 8 7 1 16 7 6 3 16 6 8 2 16 3 11 2 16 3 12 1 16 2 12 2 16 2 13 1 1-12 2- 5 2-13 0- 3 0- 5 7- 8 3- 5 3- 5 2-10 3- 2 1-12 3- 5 11- 1 7- 2 5- 3 5- 4 4- 4 6- 6 186 41 30 106 49 26 112 68 23 98 68 21 93 97 18 77 82 17 64 72 17 93 103 14 63 131 8 49 97 7 66 125 6 49 123 5 12. Mouton 16 3 12 1 60 118 7 3e afdeling 1. Botterboys 16 16 0 0 199 23 32 2. Chiro Wieze 2 16 13 3 0 134 63 26 3. Chiro Wieze 1 16 12 4 0 110 6S^4 4. Jeugd zonder Qub 16 11 5 0 109 94 22 "5. Regentboys 16 9 7 0 72 77 18 6. Tuitvrienden 16 8 6 2 92 81 18 7. OKA KSA 16 7 5 4 86 79 18 8. Nottingham 16 6 7 3 66 81 15 9. Slaus 16 2 12 2 68 140 6 10. KSA St. Gillis 16 2 12 2 68 172 6 11Bloe Stone 16 2 14 0 43 109 4 12. Bobby's 16 1 14 1 31 90 3 Wedstrijden voor v olgende week: stand, bij het ingaan van de laatste periode. Jacobs bleef langs de lijn bij Rond Punt dat met de gedach ten al bij de confrontatie van de komende week, tegen Rijkswacht, zat. Blauwe Dui vels duwde nog even op het gaspedaal en dat resulteerde in nog vier doelpunten, gescoord door Van Hauwermeiren (2), De Breucker en Beelaert. Vol gende week staat de klapper tegen Sportivo op het pro gramma. hier zou het kam pioenschap wel eens beslist kunnen worden. Rond Punt: Van Ranst Emiel, IJsewijn Benny, Matthijs Marc, Van Damme Patrick, Jacobs Rudy, Van Cauwen- berg Dirk, Lelie Herman. Blauwe Duivels: Van Hauwer meiren Luc, Eddy en Mare, Uyttenhove Geert, De Breu cker Yvan, De Kerpel Yvan, Beelaert Eric en Verhofstadt Elie. CLUB83 3 PAPPENHEIMERS 5 Club 83 heeft niet kunnen pro fiteren van de meerderheid die het had gedurende het eerste kwartier. Pas dan kwam de vijfde speler z'n club vervoe gen. Met een mannetje minder was het zelfs op voorsprong geraakt. Hubert Van Hauwer meiren was de man die de score had geopend. In de twee de periode scoorde Pappenhei mers, dat nu met zekerheid de vierde plaats mag opeisen, aan honderd procent. Van Hau wermeiren, Van Aken en Frangois waren de schutters. Aan de overzijde had Club 83 een hele mand kansen nodig om twee keer tot scoren te komen. Burssens en Mertens waren hier de schutters met dienst. De derde periode was een overbodige periode. Weinig doelgevaar, bijgevolg geen Zwijgerken-Huize 2e afdeling 1. Sportivo 2. Blauwe Duivels 3. Lada de Leu 4. Pappenheimers 5. Rond Punt 6. Sporthuis 7. Club 83 8. La Ruelle 9. Mikeno 10. Minisparta 2 11. Rijkswacht 16 14 16 13 16 13 16 10 2 0 121 48 28 2 1 139 39 27 2 1 105 52 27 6 0 77 57 20 9 0 76 89 14 7 4 52 75 14 9 1 69 81 13 10 1 50 103 11 11 0 55 113 10 10 2 51 64 10 11 1 47 91 9 Appels: Ma 16.2, 20.00 Goossens 21.00 u: Verz. Pien-Ali Sport Do 19.2: 18.30 u: Slaus-Tuitvrienden 19.30 u: Sporthuis-Rijkswacht Vr 20.2: 21.30 u: Mouton-La Ruelle Mikeno-Pappenheimers (dinsdag 17.2 22.30). Grein bergen: Ma 16.2: 19.00 u: Filosoof-Young Boys 20.00 u: Okapi-Rudy Cars Di 17.2: 18.30 u: KSA St. Gillis-Bobby's 19.30 u: OKA KSA-Nottingham 20.30 u: Regentboys-J.z. Club 21.30 u: Rond Punt-Minisparta 2 Oudegem: Ma 16.2: 18.30 u: Sportivo-Blauwe Duivels!!! 19.30 u: Lada de Leu-Club 83 20.30 u: Caxtus-Minisparta 1 21.30 u: Platte Ploeg-Pavo Sport Vr 20.2: 21.00 u: Bloe Stone-Chiro Wieze 2 22.00 u: Botterboys-Chiro Wieze 1 Minivoetbal. Bloe Stone foto p. hermans) de Dendermondse kompetitie doelpunten. Met 2-4 gingen we de slotperiode in. Pappenheimers begon goed aan die laatste periode. Van Hauwermeiren lukte z'n derde doelpunt, de wedstrijd leek ge speeld. Club 83 vocht verbeten terug en via Geerinck kwam het op twee doelpunten postvatten. Pappenheimers verliet in de slotfaze z'n doelgebied niet meer, Club 83 vond geen enke le opening meer. Het bleef 3-5, meteen de derde opeenvolgen de zege voor de club van de advocaten. Club 83: Geerinck Rudy, Burssens Marc, Van Damme Herwig, Roels Eric, Van Muylder Hugo, Heirweg Guy, Mertens Dirk Pappenheimers: Van Hauwer meiren Hubert en Paul, Bellon Patrick, Van Aken Eric, Vel- deman Frank, Frangois Dirk SLAUS 2 NOTTINGHAM 12 Het was lang geleden dat Not tingham nog eens overtuigd had uitgepakt. Tegen Slaus speelde het z'n beste wedstrijd van het aan gang zijnde sei zoen. Uitblinker was Geert De Baefdemaecker, hij scoorde zeven keer. Drie doelpunten daarvan scoorde hij in de eerste perio de. De Grauwe en De Wilde brachten het totaal op vijf. Aan de overzijde kon Vcr- beyst tegenscoren, de stand na dertien minuten was dus 1-5. Nottingham domineerde ver der en met twee nieuwe doel punten bracht De Baerdemae- cker de stand op 1-7. Casteur, de topschutter van Slaus, werd goed uit de wedstrijd gehou den, dat schaadde de scorings- machine van Slaus. In de derde periode deed Not tingham er nog een schepje bovenop. De Baerdemaecker nam dit maal genoegen met één tref fer, Coppy deed de netten nu tweemaal trillen. En als ook De Wilde tot scoren komt wij zen de bordjes 1-11 aan. Nottingham bleek nog niet te vreden, het ging in de laatste periode verder op zoek naar meerdere doelpunten. De Baerdemaecker en De Wilde vonden de Slaus-doelman in MINIVOETBALTORNOOI STEKENE Voor de tweede keer sinds het ontstaan van het mini-voetbal- tomooi van Stekene ging de hoogste onderscheiding naar de Cafétariaboys. Deze keer na een bijzonder spannende kompetitie, die werd beheersd door de kampioenen samen met Bosdorp en 't Krijtje. De ze «grote drie» streden tot op 't einde voor de titel. Pas op de voorlaatste speeldag vielen de mannen van 't Krijtje, de kam pioenen van de twee vorige seizoenen, af na een onver wachte nederlaag tegen de voorlaatsten uit de klassering. Atletico zorgde er dus voor dat na 22 wedstrijden Bosdorp en Cafétariaboys precies op gelij ke hoogte eindigden met 36 punten door 17 overwinnin gen, 3 nederlagen en 2 gelijke spelen. De Cafétariaboys had den wel een beter doelgemid- delde bij elkaar gespeeld: 156 gemaakte tegenover 69 tegen- goals, terwijl Bosdorp er «slechts» 147 had gemaakt maar ook ééntje minder had binnengelaten. Testwedstrijd Vermits beide tegenstrevers op gelijke hoogte eindigden met de titel als inzet, diende een rechtstreekse konfrontatie uit te maken wie nu uiteindelijk de titel kreeg. En... het werd een adembenemende testwed strijd! Thuisploeg Cafétariaboys be gon duidelijk beter aan deze ultieme topper. Ze beheersten het spelverloop en na zo'n kwartier opende Wim Heyn- derickx verdiend de score. Bosdorp leek niet bekwaam om een gepast antwoord te vinden terwijl de Cafétaria boys doordrukten én uitliepen tot 2-0 langs Danny De Clercq. Meteen leek de kampioen be kend, want Bosdorp was niet bekwaam iets te forceren. Ca fétariaboys begingen evenwel de fout om zich te gaan terug trekken én op die manier trachten hun voorsprong te verdedigen. Dit gaf aan Bos dorp de kans om terug in de wedstrijd te komen én vol in zet op zoek te gaan naar de aansluitingstreffer. Een 5-tal minuten voor het einde bracht Rony de Jonghe volop span ning in de match door 2-1 te scoren. Bosdorp was nu écht gelanceerd terwijl de Caféta riaboys even de gekende kluts kwijt waren. De éne aan al rolde nu achter de andere rich ting thuisdoel én... wat nie mand nog voor mogelijkhield gebeurde: in de slotsekonden maakte Tonv Timmers er 2-2 van Verlengingen Het kampioenschap van 22 wedstrijden diende nu dus te worden beslist in twee verlen gingen van 5 minuten Op voorhand reeds spijtig voor de verliezer, die in feite ook win naar zou moeten zijn. Maar ja, de reglementen zijn er nu een maal om te worden nageleefd. De Cafétariaboys begonnen suksesvol aan deze verlengin gen, want na amper een 50-tal sekonden bra ht Pascal Merckx z'n ploegb op een 3-2 voor sprong. De spanning bleef ech ter volop aanwezig, want Bos dorp speelde nu volop de aan val. Twee minuten later mocht Bosdorp een terecht strafschop nemen: een unieke gelegen heid om terug op gelijke hoog te te komen. Maar... Rony De Jonghe miste de strafschop en het bleef dus 3-2. Een opdoffer van formaat voor Bosdorp die nu alles of niets probeerden. Het werd niets want op de valreep van deze eerste verlen ging maakte Wim Heyndrickx er 4-2 van. Met nog 5 minuten voor de boeg zagen de Bosdorpenaars het niet meer zitten, zeker niet wanneer Erwin De Clercq er nog 5-2 van maakte. Meteen won daarover was iedereen het eens de beste ploeg: de ploeg met het meeste talent én met de jeugd aan z'n zijde. Proficiat Cafétariaboys! T&T gebreke. Aan de andere kant geraakte Casteur eenmaal los uit de greep van z'n lijfwacht, het leverde hem een doelpunt op: 2-13. Met deze zege komt Notting.- ham aansluiten bij de midden moot. Slaus: Verbeyst Jean, Man- naert Eric, Van Laken Johan, Casteur Fernand, Ophals Jean-Pierre. Nottingham: De Grauwe Geert, De Wilde Johan, De Grauwe Martin, De Baerde maecker Geert, Coppy Benny, Vander Meirssche Guido. SPORTHUIS MOUTON Het was van de zevende speel dag geleden dat Mouton nog eens gewonnen had. Het was dan nog een forfaitzege. La Ruelle was niet komen opda gen die dag. Tegen Sporthuis verdiende het de overwinning zeker. Al kon Sporthuis de afwezigheid van Comelis als excuus inroepen. In de eerste periode was het zoeken en tasten naar de mo gelijkheden van de tegenstan der. Doelpunten vielen niet te noteren in die openingsperio de. Die kwamen er evenmin in de tweede periode. Sporthuis kreeg daarin wel de beste kans doch Van Den Abbeele miste jammerlijk. 0-0 bij de kampwisseling, velen dachten reeds dat het een doel- puntenloze wedstrijd zou worden. De derde periode verliep, net als de andere perioden trou wens, evenwichtig. Toch viel er een doelpunt, gescoord door Luc Mouton, hij bracht Mouton dus op 0-1. Met deze kleine voorsprong ging Mouton de laatste periode in, op zoek naar een derde overwinning. Sporthuis nam nu aanvallend iets meer risico's, dat werd hen uiteindelijk fataal. Op de tegenaanval kon eerst Ra- woens, daarna De Maere de voorsprong opdrijven tot 0-3, de wedstrijd was gespeeld. Sporthuis drong niet meer aan in de slotfase, zodat de zege van Mouton niet meer in ge vaar kwam. Sporthuis: Van Den Abbeele Rudy, Van Schepdael Roland, Moernaut Dany, Pieters Au gust, Boerewaert Norbert, Kindermans Richard. Mouton: De Maere Rudy, Ra- woens Leo, Brasseur Geert, Mouton Dirk en Luc. Minivoetbal in Stekene. De Cafetariaboys zijn kampioen (t&t) In zaal Ons Huis te Baardcgcm wordt door de plaatselijke duivenliefhebbersmaatschappij een filmavond georgani seerd op vrijdag 13 februari om 19u30 stipt. Deze keer wordt de beroemde film van Bosmolen gedraaid, een buitengewone sportprent die driemaal per week in binnen- en buitenland volle zalen lokt. Om halfacht wordt het inleidingswoord gevoerd door de heer Scheers, pluimveedeskundige en zaakvoerder van de Bosmolen. Hij zal de aanwezige nationale en internationa le vedetten uit België, Duitsland, Nederland, Groot- Brittanië en Frankrijk begroeten. Een kwartiertje later start de film «Mysterieuze Vliegers II», een 16 mm-produktie, waaraan door een team acht maanden werd gewerkt. Een film die alle aspekten van het duivenleven laat zien. Hij bevat tevens een belangrijk medisch gedeelte dat handelt over de meest voorkomende duivenziekten. Tevens worden volgende vragen beant woord: Hoe kweken? Wat is een goede duif? Hoe spelen met de duiven? Hoe moet een goed hok zijn? Voeder- systemen? Doping, mogelijk of niet? We gaan tevens in de film een kijkje nemen achter de schermen van de BRT en hoe de berichten over de lossingen op de radio komen, gevolgd door een interview met Johan Rogge en H. Van Coppenolle, direkteur- generaal van de K.B.D.B. Spektakulair zijn zeker de beelden over de lossingen van Bourges-nationaal met 47.000 duiven in 1984 en Argen- ton-nationaal met 28.000 duiven in 1985. Om 21 u. wordt er na een korte pauze een verkoop gehouden van enkele nationale en internationale bons ten voordele van de organiserende vereniging. Om 22 u. is er een videomontage met de sterkste binnen- en buitenlandse spelers, een echte kampioenenparade! Om 24 u. wordt de tent gesloten. Op zondag 15 februari heeft er vanaf 15 uur in de maatschappij De Reisduif, Dijkstraat te Dendermonde een tentoonstelling plaats van de Noyon en halve fond kampioenen. Om 17 uur wordt de verkoop van jonge duiven en bons voor jonge duiven georganiseerd ten voordele van de kampioenschappen. Een reeks grote kampioenen verleent daaraan zijn medewerking: Audenaert Herman, Hamme; Bostoen Raymond, Vil voorde; Buyst Frans Marc, Zele; Cool Alfons, Appels; Cool Julien, Oudegem; Coppieters André, Zele; De Ryck Jean, Temse; De Swaef Frans, Appels; De Wilde Geor ges, Zele; De Wolf Edward, Tielrode; Diericx Guy, Appels; Dierickx-Daman, Dendermonde; Dhauwe Do- mien, Hamme; Dhollander Emiel, Zele; Ediers Alfons, Zele; Geldof Alois, Dendermonde; Geerinck André, Zele; Geerinck Charel, Grembergen; Goossens Herman, Zele; Kinders Francois, Dendermonde; Lutz-Fierens, Waasmunster; Mathijs Jozef, Grembergen; Mettcpennin- gen Frans, Hamme; Merckx Roger, Zele; Michiels ge broeders, Appels; Moens Alfons, Zele; Muysewinkel Willy, Dendermonde; Parent Maurits, Dendeimonde, Pletinck Emiel, Zele; Poppc Basiel, Dendermonde; Pop- pe Paul, Zele; Raemdonck Julien, Zele; Roels Georges, Zele; Roels Gerard, Zele; Rooman Achiel, Grembergen; Schatteman Jan, Zele; Spinoy zoon, Dendermonde; Stockman Jean, Zele; ThierCns Roger, Elversele; Van Cleemput Hubert, Elversele; Van Cleemput Willy, Bor- nem; Van den Branden Jozef, Hamme; Van de Nest Constant, Hamme; Van Haute Omer, Hamme; Van Hecke André, Zele; Van Migroet Gilbert, Zele; Van Uytvanghe André, Grembergen; Verberckmoes Jan. Grembergen; Verhelst Raymond, Moerzeke; Vermeir Jozef, Grembergen; Verstraeten Sylvain, Dendermonde. BENO

De Voorpost | 1987 | | pagina 30