AVANTIBUGGENHOUT: NIEUWE HORIZONTEN NOPRI LEBBEKE UITGESCHAKELD DOOR SUPER-STERK HASSELT H.K. WAASMUNSTER OMZEILT AlTILA-KLIP BEKER VAN OOST-VLAANDEREN: HALVE FINALES SPANNEND TOT HET EINDE ROBUCO BUGGENHOUT GEPLAATST VOOR 1/2° FINALES STUKKEN BETER NA EEN MOEIZAAM BEGIN.. HANDBALKALENDER AJAX-SCHOLIEREN BIEDEN LANG WEERSTAND HANDBAL De Voorpost - 6.3.1987 - 21 ooprij Tydens een bijzonder goed verzorgde perskonferentie liet Avanti duidelyk blyken dat het moeilijke seizoen 1986- 1987 slechts een tussenstation is in de uitbouw van de kiub. Voorzitter E. Moonen getuigde van heel wat reali- teits zin door te stellen dat Avanti op sportief vlak een byzonder moeilijk seizoen doormaakt. Vertrek naar ande re handbaloorden van de enen, het afhaken van de anderen en ernstige kwetsuren lagen aan de basis van het nieuwe spelersgezicht waarmee Avanti zich voor de aan vang van het huidige seizoen presenteerde. De erfenis was bijzonder zwaar voor de jongeren wiens talent eigenlyk door niemand in twyfel wordt getrokken. Avanti wil echter binnen de kortste keren terug naar de top van het Belgische handbal en hiervoor is het een en het ander nodig waarvoor nu de basis wordt gelegd. dit blad ver- A.S.L.K.-H.C. Avanti Tussen de gigant A.S.L.K. en Avanti Buggenhout. werd dankzij de bemiddeling van de heer Dirk Moeyersoon, direk- teur van het agentschap te Lebbeke een sponsoringsover- eenkomst gesloten. Deze proef-overeenkomst loopt tot het einde van het seizoen 86/ 87. Op dat ogenblik zal de A.S.L.K. een evaluatie maken van deze testronde en even tueel overgaan tot een verlen ging van de huidige overeen komst. Hoewel het voor Avan ti sportief gezien nog een zwa re opgave wordt om nog dit seizoen de A.S.L.K. te over tuigen maakt de Buggenhoutse klub zich sterk dat, dankzij de steun die zij ontvangen van de Groep De Cuyper en ook van de Gazet van Antwerpen, nog voldoende publiciteit kunnen aanbieden aan hun nieuwe sponsor om de balans in hun voordeel te doen overhellen. Meteen zouden dan de nood zakelijke financiële middelen voorhanden zijn om volgend seizoen in betere omstandighe den de strijd aan de top te kunnen aanvatten. Ook dit sei zoen heeft Avanti nog heel wat op het getouw staan zodat het voor iedereen duidelijk moet zijn dat de leefbaarheid van de klub nog lang niet in het ge drang komt. Finale Beker van België Avanti Buggenhout kreeg de finales toegewezen van de Bel gische Beker. De organisatie van zo'n bekerfinale wordt toegewezen door de Federatie en dit na een voorafgaandelij- ke aanbesteding. Voor Avanti betekent zulks een niet geringe financiële krachtinspanning maar om de Buggenhoutse be volking en dan vooral de jeugd dichter bij het handbal te bren gen, is men bereid om die te brengen. De finale van de Bel gische Beker is immers een garantie voor een stevig betwiste maar hoogstaande partij handbal tussen Belgische topploegen. Bovendien staat het zo goed als vast dat ook de sportredaktie van de B.R.T. in Buggenhout aanwezig zal zijn om de wedstrijd zelfs recht streeks op antenne te brengen. De finales worden betwist tij dens het weekeinde 16-17 mei, meer details i.v.m. deze finales zullen tijdig i schijnen. Eindronden V.H.V. jeugd Avanti is naast de traditionele jeugdwerking in Lebbeke dit seizoen gestart met jongeren werking in Buggenhout. Mo menteel trainen zowat een der tigtal meisjes en jongens onder leiding van Avanti-speler Bart Van Ransbeeck in de Buggen houtse sporthal. Ten einde de Buggenhoutse jeugd verder voor het handbal te interesse ren heeft Avanti zich ook kan didaat gesteld om de V.H.V.- eindronden te organiseren. Deze eindronden laten toe om uit 5 provinciale kampioenen, de V.H.V.-kampioenen te se- lekteren die op hun beurt de nationale finales betwisten te gen hun Waalse leeftijdsgeno ten. Avanti kreeg de organisa tie toegewezen voor de katego- rieën pupillen en scholieren zo wel voor meisjes als jongens. Op zaterdag 2 mei zullen de jongens spelen en op zondag 3 mei zijn de meisjes aan de beurt. Avanti en Buggenhout: een ge slaagd huwelyk Twee jaar geleden besloot handbalklub Avanti om haar tenten voortaan in Buggen hout op te slaan. Tot op dit moment heeft de klubleiding zich deze beslissing nooit be klaagd, integendeel. De ano nieme steun van Buggenhoutse zelfstandigen en de morele steun van het gemeentebestuur hebben ervoor gezorgd dat Avanti een kommercieel wel varende klub is geworden. Voor de start van het huidige seizoen besloot Avanti om ook de naam Buggenhout over te nemen en daarmee was Avanti BEKER VAN BELGIE - 1/4 FINALE DAMESHANDBAL dat de afstraffing onvermijde lijk zou zijn. Nadat het 1-1 geworden was in de eerste mi nuut, pakte Hasselt uit met een echte demonstratie en van 4-2 na 10' ging het naar 12-2 aan de rust. Lebbeke had dui delijk de wedstrijd van de vori ge avond niet verteerd en de Limburgse goalie Lepez speel de daarenboven nog een fan tastische wedstrijd. Toch bleef Avanti alles geven wat er in hun mogelijkheden lag en in de tweede helft werden zij be loond voor hun grote inzet. Het werd nog wel 18-6 na drie kwart wedstrijd maar een sterk spelende A. Segers zorgde met drie treffers tijdens het laatste kwartier dat de laatste 30' ein digden op 11-9. Nopri had in Hasselt zijn meerdere moeten erkennen maar moest zeker niet met gebogen hoofd het terrein verlaten. Voor Lebbe ke scoorden: Bleyaert 2, Van Damme 2,n Brixhe 3, Lissens 1, Segers 1. EVA Handbal. Eva Moonen, de voorzitter van Avanti Bug genhout (arch.) Buggenhout geboren. Om de gemeente Buggenhout te be danken wil Avanti dan ook zo snelmogelijk opnieuw een top- klub worden. En omdat een pyramide nog altijd de groot ste stabiliteit vertoont als ze onderaan breder is uitgebouwd dan bovenaan maakt Avanti ernstig werk van zijn jeugd werking. De aantrekkings kracht op de jeugd is trouwens één van de belangrijkste rede nen waarom het gemeentebe stuur van Buggenhout er nooit een geheim van maakte dat het tevreden is met de komst van Avanti naar Buggenhout. Zoals blijkt uit het enthousias me waarmee Avanti de toe komst aanpakt is men lang niet van plan om het vaandel van Oostvlaamse nr. 1 door te ge ven. Niettemin beseft men bij de Buggenhoutse klub dat er een voorwaarde sine qua non verbonden is aan al deze plan nen: Avanti moet dit seizoen het behoud in eerste nationale kunnen verzekeren. Wij hopen het van ganser harte... EVA KOMPETITIE - PROVINCIAAL HEREN H.K. Waasmunster - At. Tem se 25-16 Leider H.K. Waasmunster heeft ook tegen At. Temse de twee punten in eigen zaal ge houden en blijft hiermee een komfortabele voorsprong tel len op achtervolger Brabo Denderbelle. De ploeg uit de hcide-gemeente startte bijzon der goed aan de wedstrijd. Na 10' wees het scorebord reeds 5- 1 aan en een uitstekende doel man D'Hanis stond er gedu rende de ganse eerste helft borg voor dat Temse nooit echt kon gaan dreigen. Na die goede start liep het nochtans enigszins fout bij de thuis ploeg. Er werd plots nogal overhaast naar doel geworpen en verschillende open kansen werden de nek omgewrongen. Coach De Vlieger - gekwetst op de bank - trachtte wel op nieuw de ploeg op volle toeren te laten draaien door enkele spelerswissels maar echt vlot draaide het nooit meer in die eerste helft. Een kampvaardig Attila bleef dan ook aanklam pen wat hen een 12-5 ruststand opleverde. In het begin van de tweede helft zou Waasmunster dan het Waaslandse lot defini tief bezegelen. Een weer sterk spelende P. Van Damme zorg de voor 17-7 na 40' en ondanks de bezoekende goalie erg goe de dingen deed kon ook hij de Waasmunsterse scoremachine niet stoppen. Toch verwaterde de wedstrijd omdat de scheids rechters zich gingen bezondi gen aan een fantasierijke lei ding. Tijdens het laatste kwar tier speelde Temse-speler Dirk Buytaert zich dan in de kijker en met 7 treffers tijdens de laatste 15' zorgde hij ervoor dat Attila de schade kon be perken tot een 25-16 neder laag. H.K. Waasmunster: D'Hanis, De Graeve, Verdurmen 2, Thierens 1, Du Tré 1, Leunis 3, Borgers 3, Van Mele, Berckmoes 2, Verheyen 2, Van Damme 12. At. Temse: Van Puyenbroeck, D. Buytaert 11, Gosselin, Mil- liau, K. Bruyninckx, Baeck 1, Van Buy ten, J. Boeyckens, B. Boeyckens, E. Buytaert 3, Vercauteren 1. Dit weekeinde worden de hal- ve-finales gespeeld in het ka der van de Beker van Oost- Vlaanderen. In de schiftingen vielen enkele reekshoofden duidelijk uit hun rol. Zo moest, bij de heren, H.C. Lo keren een 1/2 finaleplaats af staan aan het weliswaar sterke H.K. Waasmunster en bij de dames werd E.V. Aalst slechts tweede zodat zij in de 1/2 fina le moeten optornen tegen top favoriet Nopri Lebbeke. Niet temin blijken de 1/2 finales borg te staan voor heel wat spankracht. Aangezien ook hier de voorgiften wegens reeksverschil toegepast wor den kan het bepaald moeilijk worden voor de favorieten om zich te plaatsen voor de finale die op Paasmaandag gespeeld wordt in de Sporthal 'Ten Ro zen' in Aalst. Meteen kijken wij benieuwd uit naar de wed strijd H.K. Waasmunster - E.V. Aalst. Het provinciaal spelende Waasmunster start met een 10-0 voorgift tegen de ploeg uit 2' nationale en naar ons gevoel zal E.V. Aalst het beslist niet gemakkelijk krij gen. Bij Waasmunster blijft E. De Vlieger weliswaar onzeker maar de beperkte afmetingen van het terrein in de zaal «Hoogendonck» speelt onte gensprekelijk in het voordeel van de ploeg uit de Heide- gemeente. In de andere 1/2 finele ontvangt H.B.C. Den- dermonde het sterke Ajax Lebbeke. Dendermonde start weliswaar met een 5-0 voorgift maar kan geen beroep doen op de gehospitaliseerde R. Asaert. Meteen zal Ajax de kans niet laten ontglippen om tot de finale door te dringen. Bij de dames start een gehan dicapt Buggenhout met een 0-4 achterstand tegen R.B. Den dermonde. Ook de bezoekers moeten eqhter het veld op met een vertimmerde ploeg zodat het een heel open wedstrijd kan worden. In de andere 1/2 finale ont vangt E.V. Aalst topfavoriet Nopri Lebbeke en wij zien niet goed in hoe Aalst zijn 4-0 voorgift tot het einde zou kun nen bewaren. HET PROGRAMMA Heren Vrijdag 6.3 te 19 uur H.B.C. Dendermonde (+5) - Ajax Lebbeke Zondag 8.3 te 15 uur H.K. Waasmunster (+10) - E.V. Aalst Dames Donderdag 5.3 te 20 uur E.V. Aalst (+4) - Nopri Lebbeke Zaterdag 7.3 te 18.45 u. Robu- co Buggenhout - R.B. Dender monde (+4) EVA Niet helemaal onverwacht werd Nopri Av. Lebbeke uitge schakeld in de kwart-finale van de Beker van België door Initia Hasselt. Dit Hasselt blykt dit seizoen de Belgische kompetitie te overheersen met een nooit geziene suprema tie. Uit de 18 gespeelde wedstrijden puurden zy het maximum aan punten, scoorden zelf zomaar eventjes 430 doelpunten en stonden er amper 165 toe. Meteen is het duidelyk dat Hasselt onmogelyk van de dubbelslag - titel en Beker - kan afgehouden worden zodat Lebbeke enkel nog kan mikken op Europees handbal via een tweede plaats in de kompetitie. De play-offs waarin de Lebbeekse damesploeg niet zal ontbreken zuUen hierover uitsluitsel brengen. Na de dubbele Beker-konfron- tatie met het ongenaakbare Hasselt leek trainster M. Van Den Borre toch niet helemaal ontevreden: «Hasselt speelde super-sterk, tegen deze ploeg, die in elk spelonderdeel domi neert, is geen kruid gewassen. Positief is in elk geval dat alle Lebbeekse speelsters tot het uiterste gegaan zijn. Als enig besluit kan gesteld worden dat de ploeg nog intensiever moet gaan trainen. Het onbeschik baar zijn van A. Maes heeft ons natuurlijk verzwakt maar winnen van het super-sterke Hasselt zat er echt niet in» De wedstrijden NOPRI AV. LEBBEKE 10 IN. HASSELT 16 In Lebbeke speelde Avanti za terdag een bijzonder moedige wedstrijd. Gestart met Bleyaert op de bank was het de thuisploeg die het vlugst uit de startblokken kwam. Na 3' leid de Lebbeke zowaar met 2-0 nadat de aalvlugge Lissens een breack-out lukte en Biesemans prachtig afrondde na een Handbal. Nopri Lebbeke-In. Hasselt 10-16. Segers lukt een fraai doelpunt maar dat is niet collectief perfekt uitgevoerde void0ende om Nopri Lebbeke in de bekerkompetitie te houden (vh) aanvalsbeweging. De werk- krachtige L. Hermans - die een opvallende partij zou spelen - hield de Limburgse aanvallers goed aan «de klap» maar nadat Brixhe en een eerste maal op de lat had besloten en Nopri een open doelkans niet kon afronden, kwam Hasselt sterk opzetten. Al vlug bleek dat de bezoekers over een geweldig sterke ploeg beschikten die zo wel handbaitechnisch als fy sisch al de Belgische concur renten overvleugeld. Toch hield Avanti nog stand dankzij een ongebundelde inzet maar de Hasseltse goalie Lepez en de gestaltrijke «muur» belette dat doelworpen uit de tweede lijn succes kenden. Toch bleef het verschil beperkt tot 4-6 na 20' en het was jammer dat de thuisploeg na 26' zijn eerste 7- m. worp miste zoniet was het zelfs 5-6 geworden inplaats van de 4-7 ruststand, nadat Van Langenhove - goede wedstrijd - zich net voor de rust nog eens loeier van R Vrijsen^vei^gaf Handbal. Nopri Lebbeke-In. Hasselt 10-16. Zelfs uit deze moeilijke positie kan de Lebbeke nog de indruk het Lebbeekse Biesemans nog scoren (vh) de te kun- jm Van Damme zorgde voor maar dan was de thuis- Vs Hj één het B. ll prachtig spelende Hasselt naar H Avanti JHSrB vuist maken. Ze werden VylHI hiervoor beloond met 5 opeen- volgende treffers (10-14) maar tijdens de slotminuten was het opnieuw Hasselt dat tweemaal Av. Lebbeke: M. Van Langenhove, Van Van Damme Brixhe Her- Biesemans Handenhove, Van Rentergem. X 1 f H.C. Lokeren 2 - Robuco Buggenhout 2 30-27 JEUGDHANDBAL Het treffen tussen Lokeren 2 en Buggenhout 2, wellicht de sterkste ploegen in de provin ciale B-reeks, werd een boeiend kijkstuk. Beide ploe gen zorgden voor een aantrek kelijk vertoon gekruid met een resem doelpunten. Het ging er dan ook lange tijd bijzonder spannend aan toe. De thuis ploeg kwam het best op gang (5-3 na 7') maar Buggenhout liet niet begaan en via 10-10 na 20' kon de ploeg uit de Bosge- meente gaan rusten met een 14-16 voorsprong. De Maeyer kon dankzij een efficiënte af werking Buggenhout nog in de wedstrijd houden tot 20-20 maar een uitmuntende Versele en een schietgrage Van Den Bergh konden daarna de kloof slagen voor de thuisploeg. Het werd 27-22 10' voor het einde en hoe Buggenhout zich ook inspande, Lokeren liet de ver diende zege niet meer ont glippen. H.C. Lokeren: De Brouwer, Aerts 1, Van Den Bergh 9, Versele 11, Van De Velde, J. Van Den Bergh 3, Vermeiren I, Van Driessche 4, De Proft 1. Robuco Buggenhout: Van Moer, Bosteels, Vermeer 1, Vereecken 2, Trienpont 1, Moyersoon 2, Vos 2, De Vuyst 4, Van Damme 3, Merckx 1, De Mayer 11, Mertens. EVA JEUGDHANDBAL MINIEMEN H.C. Lokeren H.K. Waasmunster meer evenwicht in de wedstrijd brengen. c i H.K. Waasmunster: Maes, Een knap spelend H.K Waas- Taelman 4 T 5 munsler speelde lijders de eer- Goossl,nSi Roe|s Baert Dc s.e helft de Lokerse leeftijdge- Grave 3 De Mee. noten ,n de vernieling Rus. 4- nichma„ s 17. Na de rust kon de thuis ploeg vooral langs het duo Gö- EVA kbulut - Van Bastelaere iets I IN HASSELT 23 NOPRI AV. LEBBEKE 11 I Uiteraard kon Lebbeke, na de 10-16 thuisnederlaag, zich geen begoochelingen meer ma ken ter gelegenheid van de terugwedstrijd in Hasselt. Toch wou men een echte af gang ten allen prijze vermijden maar even zag het er naar uit Handbal. Nopri Lebbeke-In. Hasselt 10-16. Lebbeke moest het onderspit delven in de kwartfinale van de Belgische beker, ook al kan thuisspeelster Brixhe hier scoren vh) BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - DAMES Dameshandbal - 3* afdeling winning plaatste Robuco zich voor dc 1/2 finale. Robuco Buggenhout: Janssens, Vertongen 3, Cooreman. Bleyaert 8, L. Caluwaerts 1, Guns, Buelens, Van De Velde Beker van Oost-Vlaanderen Heren Zondag 8.3 te 15 uur H.K. Waasmunster 10) - E.V. Aalst Vrijdag 6.3 te 19 uur H.B.C. Dendermonde 5) - Ajax Lebbeke Dames Dond 5.3 te 20 uur E.V. Aalst 4) - Nopri Av. Lebbeke Zat. 7.3 te 18.45 u. Robuco Buggenhout - R.B. Dender monde (+4) Kompetitie - Provinciaal Reeks A - 1/2 finale Zond. 8.3 te 18.15 u. Ever- gem - At. Temse Zat. 7.3 te 21 uur Eeklo - Brabo Denderbelle Zat. 7.3 te 16.15 u. H.K. Waasmunster - Merchtem Reeks B Zond. 8.3 te 18.15 u. Groot-Bijgaarden 2 - Loke ren 2 Zond. 8.3 te 16.30 u. Berla- re - Ajax Lebbeke 2 Zond. 8.3 te 16 uur Gent 2 - Robuco Buggenhout 2 EVA Berlare - Zwijnaarde 20-29 Na een knap debuut was Ber lare zowat in het sukkelstraatje verzeild geraakt. De uitslagen waren duidelijk slechter dan kon verwacht worden maar zondag tegen het met fanio- nspelers versterkte Zwijnaarde 2 was duidelijk te merken dat de ergste klappen verteerd zijn door de Puitenkloppers. Er werd terug veel efficiënter ge speeld en met een 10-13 rust stand had Berlare meer gedaan dan zich verdedigd. Ook in de tweede helft hield dc thuis ploeg lange tijd gelijke tred met Don Bosco (13-14) maar naar het wedstrijdeinde toe moest Berlare - zonder de weerhouden W. Arbijn - toch definitief afhaken. Berlare: Langbeen, De Laus- nay 4, Plactinck 1, Lemmens, Van Der Stappen 2, Van De Weyer 10, Van Kerkhove 3, Malfiiet, D'Haese. EVA Squadra Femina Lebbeke H.C. Lokeren Squadra Femina Lebbeke heeft na een moeizaam wed- strijdbegin nog een ruime zege bijeen geworpen tegen het zonder Van Boxelaer be scheiden H.C. Lokeren. De bezoeksters begonnen erg doordacht aan de wedstrijd. De bal werd lang in eigen ran gen gehouden in aanval en in verdediging werd het doelge bied bijzonder goed afge schermd. Squadra slaagde er dan ook niet in zijn normaal spel te ontplooien en na 20' wees het scorebord amper 2-1 aan. In de laatste 10' van de eerste helft bleken de bezoek sters, zonder wisselspeelsters, hun speelwijze niet meer te kunnen volhouden en een nu veel agressiever verdedigend en in aanval sneller Squadra, sloeg vernietigend toe. Het werd nog 9-1 aan de rust en meteen was de wedstrijd ge speeld. In de tweede helft bleef de thuisploeg het tempo strak houden zodat na drie kwart wedstrijd een 17-3 stand op het scorebord stond. Naar het wedstrijdeinda toe kon Lo keren dan toch nog tweemaal tegenscoren, ondanks een voortreffelijke Roels in het Squadra doel, maar als ook een er flink op vooruitgaande Guns ging scoren voor Squa dra werd het toch 23-5 voor een duidelijk sterkere thuis ploeg. Squadra Femina Lebbeke: Roels, De Meersman 4, Van den Broeck 3, Luypaert 3, Guns 2, Steppé 6, Cooreman, Van Hove, Heuvinck 1, Bos teels 4. H.C. Lokeren: Van Damme, Rombout 2, Verlackt, Bogaert 3, Van de Velde, Marchant, Van Buynder. EVA Robuco Buggenhout, de rege- merken en de bezoekers slaag- rende Bekerhouder, heeft zich den er niet meer in te scoren. H r ni,prpn. v n»mme ook dit seizoen kunnen plaat- Bleyaert en Van de Velde Ri„;bout 2, Verlackt, Bo: sen voor de 1/2 finale. Hier- zorgden nog voor vier treffers gaerts 3 Schaeck Van De voor moesten zij hun laatste voor de ploeg uit de bosge- velde Van Buvnder schiftingswedstrijd tegen H.C. meente en met een 18-9 over- Lokeren zegevierend afsluiten wat zaterdag probleemloos ge schiedde. Beide ploegen moes ten met een vertimmerde ploeg her veld op want zowel Lokeren als Buggenhout heb ben op dit moment af te reke nen met heel wat gekwetsten. H.C. Lokeren 2 21 (12-12) en in de daaropvolgen- Het niveau van de wedstrijd Ajax Lebbeke 2 17 de m'nuten kon Lokeren defi- leed duidelijk onder dit feit T f, nitief toeslaan. Het werd 18-14 maar de inzet waarmee werd n,et 8®* 10' voor het einde en in een gespeeld vergoede veel. Robu- ™?k,cellJk 8ekregen tegen de opnieuw gelijkopgaand wed- co, met A.M. Blevaert als Ja*" ,ierc.n die ,blJzonder strijdeinde kon. Atax deze vier" met A.M. Bleyaert als - strijdeinde kon Ajax deze vier* speerpunt, kwam het best uit 80<J meedraaien in de provin- doelpuntenkloof niet meer de startblokken en na 8' had de cia,e re.cks B" In de/eIrstlfwhflft dichten, thuisploeg de 4-0 voorgift van J.'81 «wmt de Lelbbeke- Hc Lokeren 2: Smet. De Lokeren reeds naar de archie- 1'e ï1 wedstnjdgebeu- Brouwer 2, Aerts, Van den ven gespeeld. Daarna kwamen r°ie? een,6m Berghe 3, Bocklandt 4, J. Van de Waaslanders toch ook de 1 a ft o "a li den Bergh 3, Van Driessche 4, neus aan het venster steken en werd h* na 25 en aan de J- Van de Velde. Vermeiren 4. via 7-6 na 22' werd de eerste ^«'^de Ajax zowaar met 7- L Van de Velde 1. helft afgesloten met een 10-8 }.n ^efde w£dstnJdge- Ajax Lebbeke 2: Van Rossem, ruststand. In de tweede helft eelle zou het krachtiger Lo- Van Der Jeught 2. Cooreman kon Lokeren nog een tiental keren dan 'ochbet tl[, doen 4. De Busschere, Moens 6. minuten aanklampen (14-9) Heren' Goed gedirigeerd door Bosman 3, D. De Batselier 1, - v de ervaren P. Vermeiren, Tilley. maar daarna liet de Buggen- r ,T."meire": EVA houtse verdediging zich op- kwam Lokeren 8elllk na 40

De Voorpost | 1987 | | pagina 21