TORNADO OPNIEUW ALLEEN LEIDER!! WEER MOEIZAME ZEGE VOOR 0& N/BOSMAN! TOPSPIN-TELELEC GESCHORST!!! SLAGERIJ DE STROOPER DICHT BIJ VIERDE TITEL!!! Hamme-Zogge muurkaatskampioen van Hamme ZAALVOETBAL IN DE DULPOP KRUIBEKE NATIONAAL TORNOOI BOWLING IN ERONDEGEM STEKENSE SPORTRAAD ORGANISEERT SPORTKAMP WAAS DAMESVOETBALVERBOND OMNISPORTKAMP PAASVAKANTIE '87 IN SPORTHAL MEULENBROEK TE HAMME 30 - 6.3.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL Z.V.B. TEMSE LIGA Uitslagen en standen in de 1' afdeling LIGA TEMSE F.C. Kramp-Palm-Boys Tomado-F.C. Rocker S.O.S. Veile Jeugd-A.S.O. Olympic 't Hollemientje-Gemeentepersoneel Korea-Porky's I H.S.V. Temse-Keyzerboys Appelsvoorde-Shalke 82 Porky's II - Rupelboys Volgende speeldag Zon 8.3 18 u. Tornado - S.O.S. Veile Jeugd Zon. 8.3 19 u.: F.C. Rocker-A.S.O. Olympic Zon. 8.3 20u.: 't Hollemientje-Appelsvoorde Zon 8.3 21 u.: Porky's I - Rupelboys Zon. 15.3 18 u.: Gemeentepersoneel-Shalmke 82 Zon 15.3 19 u. F.C. Kramp-H.S.V. Temse Zon. 15.3 20 u.: Korea-Porky's II Zon 15.3 21 u.: Palm-Boys-Keyzerboys BOWLING MINIVOETBAL Op twee speeldagen van het einde van de competitie, komt Tornado terug alleen aan het commando. Zelf won het zyn wedstrijd tegen F.C. Rocker, en medeleider A.S.O. Olympic liet een steek vallen tegen S.O.S. Veile jeugd, in een incidentrijke wedstrijd. Hier door wordt deze competitie weer spannend, want volgende speeldag staat Tornado tegenover ditzelfde S.O.S. Veile jeugd, afwachten maar. Wie uit deze ontwikkelingen wel eens de meeste winst zou kunnen puren, is 't Hollemientje, dat op hun kousevoeten dichter en dichter naar de top geslopen is, en reeds op de tweede rang kan postvatten. Vergeet niet dat op de laatste speeldag ook nog Tornado-A.S.O. geprogrammeerd staat, toch wel een spannend einde van een boeiende competitie. Onderaan deed Korrea een goede zaak in verband met het behoud, het versloeg Porky's I, weliswaar met miniem verschil, maar toch zeker verdiend. Hetzelfde geldt eigenljjk ook voor F.C. Kramp, dat het reeds veroordeelde Palm-Boys kansloos liet, al denken wij dat beide ploegen hun offensief wat laat hebben ingezet. MINIVOETBAL KERN ZELE Reeks A O N/Bosman - Drankcentr. De Pieker 4-1 Het werd geen lachertje voor de leiders. Nadat Patrik Burms in de eerste periode had ge scoord werd er niet meer ge doeld in de tweede en derde periode en het was in de laatste time dat Robert Baranski één en Luk De Mets 2 treffers lukte, tegen Danny Van der Strickt één. Pat. Van Cauteren - Shamrock 11-1 Verrassend zware verliescijfers voor bezoekers die slechts de eer konden redden langs C. Van Hecke. Standen 3-0, 6-0, 8-1 en 11-1. Rudi Vercauteren 4, Robert Van Dorpe 3, Bart De Kegel 2, Wim Wageman en Guy Goossens elk één. Arsenal - De Balans 11-7 Bezoekers hebben lang stand gehouden maar de derde pe riode bracht hun verliespost. Tussenstanden: 3-3, 5-4, 8-5 en 11-7. Topscoorder Piet Abbeel 4, André Maes 3, Werner Uyt- tersprot 2, André Van der Poorten één. Karei Willockx, Geert Van Kerckhove en Bart Merckx, ieder twee treffers, Paul Herwege één. Verzek. Van der Straeten - Aveve Colman 4-3 Guy Van der Straeten maakte het verschil in deze spannende partij die beide teams op een gelijke stand bracht bij het ingaan van de laatste time, 1-1, 2-2, 2-2. Scoorden: Guy V.d. Straeten 3 en Geert Christiaens één. Erik Kint 2, Claus Dirk één. Optiek De Bisschop - Garage Rotthier 12-4 Goede uitslag voor thuisploeg die enkel in de derde periode groter score aannam. Tussen standen: 2-1, 4-2, 8-3 en 12-4. Peter Boeykens 4, Dirk Van Uytfanghe, Léo Van Cauwen- berghe elk 3, Michel Dauwe en Danny Wauters ieder één. Ta- zoumbite D 2, Tom De Wilde en Raym. Van Eetvelde één. Klodde - Meubelen Ooster- linck 9-5 Vincent De Smedt was hier wel de matchwinnaar terwijl de bezoekers in de derde pe riode gevaarlijk dichterbij kwamen. Standen 3-1, 6-3, 6-5 en 9-5. Vincent De Smedt 5, Peter Van Eetvelde, Fritz Raemdonck, Herman Van Driessche en Rik Vehent, ie der één treffer. Alain Waege- mans 3 en Leopold Van Elsu- wege 2 treffers. Ford Neyt - Fiat Verheyden 9-5 Halfweg nog gelijke stand, wie had dat gedacht! Maar de 4' periode bracht de verwachte afscheiding. Standen: 0-1, 2-2, 5-3 en 9-5. Patrik Herrebout 4, Mark Herrebaut, Luk De Maesschalck ieder 2 en J. Christiaens één. Patrick Van F.C. KRAMP 2 PALM-BOYS 1 Zoals de uitslag al enigzins aangeeft, een wedstrijd met weinig doelkansen voor beide ploegen. Wel was er steeds gevaar voor beide doelen, doch elke ploeg mist duidelijk een «afwerker». Deze lijn werd enkel onder broken door Johan De Block van F.C. Kramp, die op aange ven van Arthur Canfeyn, dan toch zijn ploeg op een 1-0 voorsprong kon brengen. Dit was tevens de ruststand Na de rust kregen wij terug eenzelfde spelbeeld, wel goed zaalvoetbal, *iaar te veel ge miste kansen om de wedstrijd echt aantrekkelijk te maken. Toen diep in de tweede helft Armand De Kerf van de Palm- Boys op vrijschop kon scoren, stonden beide ploegen weer gelijk, en was alles weer te herdoen. Dit begreep Koen Buytaert van F.C. Kramp maar al te goed, en met een mooie per soonlijke aktie bracht hij zijn ploeg op voorsprong, in deze doelpuntenarme wedstrijd. Een schot op de paal was het laatste wapenfeit van Palm- Boys, dit langs Willy Van Brussel. Hel einde was te dichtbij om de stand nog te doen veranderen zodat F.C. Kramp de twee punten aan huis kon houden. 't HOLLEMIENTJE 8 GEMEENTE- PERSONEEL 3 Rustig meesterschap van titel kandidaat nummer 1 't Holle mientje. Op geen enkel mo ment in de wedstrijd kwam het in gevaar tegen een toch wel goed op dreef zijnde Gemeen- tepersoneelploeg. 't Hollemientje liep vrij vlot uit tot 3-0, dit langs 2x Dirk Rooms en Raf Sciacca. Toch liet het Gemeenteperso- neel zien dat zij geen gemak kelijke prooi waren, want Hu- go De Gendt scoorde een mooi doelpunt op aangeven van Leo Janssens. Voor de rust bracht de top scoorder van de liga, Dirk Rooms, van 't Hollemientje zijn ploeg op een 4-1 voor sprong. Raf Sciacca bracht de Holle- mientjes dan op een geruststel lende 6-1 voorsprong met twee mooie doelpunten, dit alles kort na de rustperiode. De teugels werden nu wat los ser gelaten, en daar waren die van de ge eente weer, dit maal langs Gert Vercouteren, die 2x raak trof. Francky Vaerendonck en De Gendt Hugo troffen dar. nog de paal voor het personeel zodat de Hollemientjes verwit tigd waren. Dat waren ze dan ook, en Dirk Rooms scoorde zijn vierde goal in deze match, Guiseppe D'Aquisto mocht ook niet ach terwege blijven en maakte het laatste doelpunt in deze mooie wedstrijd. Aangename partij, tussen twee sportieve ploegen. Het trok dan ook spoedig alle registers open tegen een zich knap verdedigend F.C. Rocker. Verdedigen alleen telde niet voor F.C. Rocker, want alras keek het tegen een 3-0 achter stand aan. Jo Cools van Torna do was gewoon schitterend, en slaagde erin drie maal in deze eerste periode te scoren. Bij F.C. Rocker was enkel Luc De Wael bij machte te wedij veren met de leiders uit de competitie, hij maakte dan ook het enige doelpunt voor zijn ploeg voor de rust. Rust stand 3-1. Kort na deze kleine rustpauze, een reuze aktie van Erwin Buytaert van Tornado, en de vordjes wezen 4-1 in het voor deel van Tornado. De mooiste bewegingen van de wedstrijd kwamen echter van Timmy Flies van F.C. Rocker, die de hele Tornado defensie op een hoopje speelde, keeper Didier Aerts incluis, en voor treffelijk afronde 4-2. Raf Nonneman bracht F.C. Rocker zelfs op een 4-3, en bij de talrijk opgekomen Tornado supporters, brak het angst zweet nu uit. Peter Van Wau- we «waaide» als een «volleerd Tornado» doorheen De Ro cker defensie, en nam nu tot vreugde van medespelers en supporters alle twijfel weg, want enkele ogenblikken later, maakte scheidsrechter Danny De Roeck een einde aan de wedstrijd. Er resten Tornado nu nog twee zeer moeilijke opdrachten, al vorens men zal weten of de kampioenstitel binnen schot is. KEYZERBOYS 2 H.S.V. TEMSE 9 Tot aan de rust bleef deze wedstrijd spannend en gelijk- opgaand, doch in de tweede herneming konden de Keyzer- boys geen enkele maal meer scoren zodat uiteindelijk H.S.V. nog met ruim verschil deze partij won. Bruno De Roeck bracht H.S.V. al dadelijk op een 0-2 voorsprong in de aanvangsfase van de wedstrijd. De beste man bij de Keyzerboys, Johan Van Damme, kon de situatie nog enigszins rechttrekken want ook hij vond tweemaal de weg naar de bezoekende netten. Peerens Rudy van H.S.V. zorgde met een hard gericht schot voor een krappe 2-3 voorsprong bij de rust. In de tweede helft hadden de Keyzerboys dan hun gedach ten blijkbaar al bij het karna val in hun gemeente, want geen enkele maal werd nog een doelpunt gescoord. Dit nam H.S.V. dankbaar aan, en liep langzamerhand weg van hun konkurrent. Alle spe lers met uitzondering van Fou- bert Mare maakten hun doel tje, in volgorde scoorden: Marc De Kimpe, Bruno De Roeck, Chris Verbeeck, Rudy Peerens, Pierre Poschet, en als laatste Martin Soennen, die de 2-9 eindstand op het bord bracht. Wel dient gezegd dat Gert Van Hove en Danny Felix van de Keyzerboys nog de paal trof fen, maar dit waren dan ook de enige wapenfeiten van hun ploeg in deze tweede helft. Door deze overwinning wipt H.S.V. over de Keyzérboys in de rangschikking, wat belang rijk is voor het behoud in de le afdeling. TORNADO 5 F.C. ROCKER 3 Tornado kon zich geen misstap meer veroorloven na zijn ver lies vorige week. RANGSCHIKKING 1. Tornado 13 11 2 0 76 53 22 2. 't Hollemientje 13 10 2 1 92 48 21 3. Shalke 82 13 10 3 0 65 53 20 4. A.S.O. Olympic Temse 13 9 2 2 78 37 20 5. Porky's II 13 7 5 1 67 59 15 6. S.O.S. Veile Jeugd 13 6 4 3 60 47 15 7. H.S.V. Temse 13 6 5 2 74 58 14 8. Gemeentepersoneel 13 6 5 2 63 64 14 9. Porky's I 13 5 4 4 57 49 14 10. Keyzerboys 13 6 6 1 66 57 13 11. Korrea 13 5 7 1 53 63 11 12. F.C. Kramp 13 4 6 3 47 54 11 13. F.C. Rocker 13 3 9 1 41 66 7 14. Palm-Boys 13 3 10 0 52 73 7 15. Rupelboys 13 1 11 1 33 89 3 16. Appelsvoorde 13 1 12 0 32 80 2 de Velde 3, Danny Van Mele en Luk Maes elk één treffer. De Pik/De Kroon - Sanitair De Witte 23-2 Doeltjeskermis voor de thuis ploeg en de nieuwelingen in de reeks konden toch tegendoe- len langs Alex Pieters en Van Huisstede. Danny De Vlees schouwer 11 treffers, Georges Van der Haegen en Antoine Van Lokeren elk 4 maal, Luk De Vijlder 3 en Mario Bracke één. Veteranen Zele Mitsubishi - SV Telelec 8-5 Dit werd een prachtige wed strijd met veel doelkansen, veel treffers maar ook talrijke missers! Het begon goed voor de bezoekers die zelfs voor sprong konden nemen maar in de tweede periode kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. Télélec gaf zich nog niet verlo ren en doelde weer maar nu kwam Mitsubishi op gelijke hoogte en nam voorsprong bij het einde van de derde time. De bezoekers die de laatste periode alles op alles zetten misten talrijke kansen die door de thuisploeg op counter gretig werden aanvaard en werden alzo verdiend overwinnaar. De bezoekers speelden niet op hun waarde. Standen: 0-1, 2-2, 4-3, 8-5. Raym. Van Driessche 3, Bux Gius en J.P. Christiaens elk 2, Wilfr. Van Damme één, Julien Poppe en Albert Van Beveren elk 2 maal en Etienne De Block éénmaal. Patrick Shop - O N 3-6 Dankzij Etienne D'Hollander is de bezoekende ploeg nog aan de overwinning geraakt die lange tijd onzeker was Standen: 0-1, 2-1, 3-2 en 3-6. Etienne D'hollander 2 treffers, Adelain De Bruyne, Paul Meirsman, Willy Tulkens en Erik Tranoy elk één doeltje. Adhemar Snoeck, Philip De Smedt, Léopold Van Elsuwege ieder één treffer. De Fontein - De Stube 4-3 Deze gelijkopgaande wedstrijd bracht ons twee ploegen die zij aan zij naar het einde gingen maar Antoon De Paepe lukte de winninggoal. 1-0, 1-2, 2-3 en 4-3. Marcel Landuyt 2, Paul Landuyt één Antoon De Pae pe één. Guido Poppe, Robert De Nutte en Théo Hofman elk één treffer. Slagerij De Strooper - Video theek 3-2 Uitgebreid verslag verder in MUURKAATSEN De muurkaatskompetitie is de ze week ten einde gelopen. Duidelijk is gebleken dat Hamme-Zogge de sterkste for matie was. Zonder één neder laag heeft het dit seizoen afge haspeld. Het beheerste de techniek zo volkomen in de opslag, terugslag, verplaatsing en ritmeverandering dat tij dens de konfrontatie met de andere ploegen geen formatie bekwaam werd gevonden om een overwinning vast te leg gen. Gemiddeld haalden ze 15 punten per wedstrijd binnen. Kapitein Gerry Ronsman leid de Erik Willaerts, Patrick Moortgat, Danny Baert, Igna- ce Vercauteren, Leo Rooms, Paul D'Hooghe en Rudy Raemdonck zonder een hape ring naar de overwinning toe. Uiteindelijk bouwden ze aen voorsprong op van 17 punten. Achter deze topploeg hebben dit blad. Van Akeleyn - Supra De Bus 5- 5 Beide ploegen hebben er een zeer goede wedstrijd van ge maakt en na een eerste periode zonder scoren, braken in de tweede time de kanonnen los en beide ploegen doelden elk driemaal. Toen de thuisploeg in de derde time voorsprong nam schenen de prijzen ge deeld maar Marcel Verbpeck, die man lukte twee prachtdoel- punten, zorgde ervoor dat zijn ploeg kreeg waar het recht op had, de helft van de punten. Standen: 0-0, 3-3, 5-4 en 5-5. Camiel De Meyer 3, Johan D'Hondt en Johan Spitaels elk één treffer. Marcel Verbeeck 2, Roger Vermeir, Oswald Lambrecht en Herman Ver- donck ieder één doeltje. Willy Vercruyssen. drie ploegen hard gevochten voor de titel van vice-kam- pioen. Kastel-A en Van Gae- veren schenen een tijd lang elkaar die eer te zullen betwis ten. Uiteindelijk kwam er nog een derde ploeg kijken: Col man. De formatie van Louis Colman zou lang meedoen, maar werd in de laatste wed strijd op één puntje van de tweede plaats gehouden. Ze ging uiteindelijk naar de ploeg van Frangois de Beer. Lebbe- ke en Aalst twee formaties die toch gekende kaatsers in hun rangen tellen hebben ongetwij feld leergeld moeten betalen in deze sport die wel aanleunt bij de kaatssport, maar die toch een andere techniek vergt, Kleppers als Raymond Bauters en Karei Pauwels weten nu hoe het moet en zullen onge- Bekeruitslagen Reeks 1 De Koolmijn-Nova Olympic-Mercator Reeks 2 The Lodge-Mini Ster Dulpop-Schaudries Reeks 3 Bridge-Droms Ferguson Boys-Vriendenkring Reeks 4 Geel-blauw-club 67 Mini Rupel-Crescendo Klassement Reeks 1 1. Nova 2. Blauw-wit 3. Olympic 4. Mercator 5. De Koolmijn Reeks 2 1. Mini Ster 2. Schaudries 3. The Lodge 0-22 2-2 10-0 0-9 5 5 0 0 69 11 10 3 2 1 0 26 10 4 5 1 3 1 19 24 3 4 1 2 1 13 27 3 5 1 4 0 15 77 2 4 3 0 1 27 8 7 4 3 1 0 20 14 6 4 1 2 1 15 11 3 4. Dulpop Reeks 3R 1. Vriendenkring 2. Bridge 3. Droms 4. Ferguson Boys 5. Ter Walle Reeks 4 1. Mini Rupel 2. KWB Kruibeke 3. Crescendo 4. Club 67 5. Geel-blauw Kalender Eerste afdeling 14.3 - 09.00 u. Droms-Nova 14.3 - 10.00 u. Mercator-Blauw-wit 14.3 - 14.00 u. Mini Rupel-Vriendenkring Tweede afdeling 07.3 - 13.00 u. Mini Ster-The Lodge 14.3 11.00 u. Ter Walle-De Koolmijn 14.3 - 12.00 u. The Lodge-Schaudries 14.3 - 13.00 u. Ferguson Boys-Geel-blauw 4 0 4 0 3 32 0 5 4 1 0 31 11 8 5 3 1 1 25 11 7 5 2 2 1 15 23 5 5 1 2 2 9 23 4 4 0 4 0 11 25 0 5 4 0 1 42 11 9 4 3 1 0 20 10 6 5 2 2 1 24 11 5 5 1 4 0 10 31 2 5 1 4 0 10 43 2 Van 9 tot 15 maart wordt te Erondegem een nationaal tornooi voor trio's georganiseerd. Het tornooi, ongetwij feld één van de meest gereputeerde van België, kreeg dit jaar de naam "Memorial Marc Van Houdt en Luc Van Renterghem" mee. Mare en Luc waren beiden teammaats en waren de stichters van BC Erondegem in juni 1973. Beide spelers kwamen echter vroeg en verrassend om het leven. Marc Van Houdt overleed schielijk tijdens een minivoetbalwedstrijd op 40-jarige leeftijd op 4 september 1980. Luc Van Renterghem overleed tijdens een auto ongeval in 1984. Hij was zowat de trots van de ploeg. Vandaar de nieuwe naam van het tornooi, het koncept blijft echter hetzelfde. Het is een tornooi voor ploegen van drie spelers of speelsters. Er wordt gespeeld met handicap. Elke speler krijgt een aantal punten erbij opgeteld dat berekend is op 70% van het verschil tussen zijn officieel gemiddelde en het getal 200. In elke shift spelen de trio's zes spelen Het winnend trio in elke shift gaat met 5.000 fr. naar huis. Na de shift volgen twee halve finales. Een scratch (zonder handicap dus) en een met handicap. Aan de halve finales nemen de tien best geklasseerde spelers deel. De vijf beste in elke finale spelen een spannende en spektakulaire knock-down: de vijfde speelt tegen de vierde, de winnaar tegen de derde, de winnaar hiervan tegen de tweede en deze winnaar speeltuiteindelijk tegen de eerstgeklasseerde. Er zijn bijkomende prijzen voor de hoogste score, de beste geklasseerde dame in scratch en de best geklasseerde in handicap. De organisatie mag zich verheugen in de medewerking van talrijke firma's. Alle uitslagen worden berekend op een Wang-computer. De tussenklassementen en de eindresul taten kunnen gevolgd worden op een monitor, opgesteld in de spelersruimte. Dit is mogelijk dank zij de medewerking van Wang Belgium n.v. De organisatie is in handen van het tornooikomité van BC Erondegem. Luc De Cooman is de absolute tornooileider terwijl hij vakkundig wordt bijgestaan door Lucien Be- kaert, Noël Ydiers, Valère De Vos, Mare Verleysen, Caroline Van Poucke en Guy Janssens. Het belooft dus weer feest te worden in het bowlingcenter Ganzendries te Erondegem, waar men voor reservatie altijd terecht kan bij Luc De Cooman (053/78.58.00), bij Mare Verleysen (091/69.54.89) of in het Bowling Center zelf (053/21.39.10). (G.D.T.) DAMESVOETBAL De strijd om de 2de plaats spitst zich verder toe. Na deze speeldag is het Grembergen dat op gelijke hoogte komt van Londerzeel, dat op het terrein van Lutterzele een punt wist weg te halen. Lutterzele zakt hiermede naar de 4de plaats op 1 punt van zijn voorgangers, maar met een wedstrijd min der gespeeld. Rupelmonde wist Temse puntenloos huis waarts te sturen en Wijnveld twijfeld volgend jaar te duch ten zijn. Paul Video, ook een nieuwe ling, streed steeds moedig ver der, maar deze klub heeft ook moeten ervaren dat muurkaat- sen wat anders is dan kaatsen op een terrein. In de komende weken komen dan de bekerwedstrijden, waarin voor de aerste schiftin gen de Post werd uitgeloot te gen Aalst, Van Gaveren - Kas tel B, Colman tegen Paul Vi deo an Kastel A - Hamme- Zogge. Eindstand kampioenschap: 1 Hamme Zogge 125 p. 2. Van Gaeveren 108 p., 3. Colman 107, 4. Kastel A 106, 5. Lebbc- ke 79, 6. Post 63, 7. Aalst 60, 7. Kastel B 47, 9. Paul Video 35 p. HVC vierde doelpuntenkermis bij hekkensluiter Bornem. WIJNVELD BORNEM Wijnveld maakte er een doelpuntenfestival van, tegen een zeer sportieve bezoeker, aan de rust was de Wijnveld- voorsprong reeds uitgegroeid tot 4-0. Na de koffie werd dit festival verder gezet met nog acht treffers. Scoorden voor Wijnveld Mertens 8, Wouters 2, De Rijcke en Schatteman Rjta beiden 1. LUTTERZELE 1 LONDERZEEL 1 Tot aan de rust was er een overwicht te noteren voor de thuisploeg en dat er geen doel punten kwamen daar zat het doelhout wel voor iets tussen, zodat het bezoekende Londer zeel hier goed weg kwam. Na de koffie werd het spel even wichtiger en vrij vroeg in de tweede helft wist Creygelman de thuisploeg op voorsprong te brengen, maar Londerzeel gaf niet af en zou er twee minuten voor einde de bordjes in even wicht brengen langs een zeer attente Stevens. MEERDONK GREMBERGEN 2 Een zeer spannende partij waarin de bezoekers op voor sprong kwamen langs Van Goethem, de thuisploeg zou op gelijke hoogte komen langs Vonck voor men aan de pauze begon. De tweede helft bracht een gelijkopgaand spel, maar toch zou Grenjbergen nog maals de goede opening vin den en Van Broeck liet deze kans dan ook niet onbenut om beide punten weg te kapen. RUPELMONDE 3 TEMSE 2 In deze wedstrijd werd een 1-1 ruststand en dit was dan ook de juist weergave van een spelbeeld waarin beide ploe gen het beste van zichzelf ga ven. Na de rust kwam Temse vrij vlug op voorsprong, maar enkele minuten later viel alles te herdoen, na dit doelpunt deemsterde Temse weg en het was de thuisploeg die in de slotminuten de punten aan huis wist te houden. Tijdens de laatste algemene vergadering van de gemeen telijke sportraad te Stekene werd besloten om, net zoals vorig jaar én gezien het sukses, ook dit jaar een sportkamp te organiseren. Ook dit tweede sportkamp krijgt steun van het gemeentebestuur. Uit het ver slag kunnen we opmaken dat er deze keer mogelijkheid is te kiezen tussen twee kampen, namelijk ofwel van maandag 13 tot en met vrijdag 17 april ofwel van dinsdag 21 tot en met vrijdag 24 april 1987. Opvallend hierbij is wel dat het eerste kamp 5 dagen be slaat en de deelnameprijs 700 fr. is, terwijl het tweede kamp over "slechts" 4 dagen loopt en... de prijs hier 1.000 fr. bedraagt! Natuurlijk zal er wel één of andere oorzaak en/of reden zijn voor dit prijsverschil, doch dit blijkt zeker niet uit het ons toegestuurde verslag. Tiental sporten Men verwacht een kleine 300 deelnemers voor de beide weken samen: een 240-tal, ver deeld in 15 groepjes van 15 16 kinderen, voor de eerste week en 50 60 voor de twee de week. Deze sportkampen richten zich tot schoolgaande kinderen vanaf het vierde leerjaar en deze jeugdigen kunnen kiezen uit diverse sporten die ze wil len beoefenen: atletiek, bad minton, basketbal, biljarten, boogschieten, hockey, hand bal, judo, karate, korfbal, pe- tanque, rolschaatsen, ruiter sport, schermen, tafeltennis, tennis, voetbal, volleybal, wielrennen, zaalvoetbal, zwemmen, aerobic en turnen. Net zoals vorig jaar is ook deze keer Staf Arbijn de hoofdmonitor, bijgestaan door de nodige ervaren monitoren. De inschrijvingen gebeurden via de scholen, al was ook hier sprake van een serieuze vertra ging De kinderen zullen in en rond de sporthal van Stekene of de sportzaal te Kemzeke vertoeven tussen 9u30 en 15u30, terwijl er tussen 12 e 13 u middagpauze is tijdens dewelke de kinderen hun mee gebrachte picknick kunnen verorberen. Er is één drankje gratis. Natuurlijk zijn de kin deren - via BIoso - verzekerd voor gebeurlijke ongevallen. Ter financiering van dit sportkamp vroeg én kreeg de sportraad een deel van de bij zondere toelage, namelijk 14.500 fr. Wc vernamen ook nog dat het "Sportweekend van Steke ne" als dusdanig vervalt. Wel zou de scholencross behouden blijven in mei, terwijl op 29 augustus 1987 een sportdag zou worden georganiseerd door de sportraad. En wij die dachten dat Kensei Karate Club Stekene eind augustus/ begin september een sportdag wil organiseren ten voordele van de gehandicapten van Ste kene... (T4T) Klassement 1. Wijnveld 11 22 2. Grembergen 11 14 3. Londerzeel 11 14 4. Lutterzele 10 13 5. Rupelmonde 10 11 6. Temse 12 9 7. Meerdonk 12 8 8. Opstal 10 4 9. Bornem 11 3 Weer staat de jeugd van Hamme en omstreken, tussen 6 en 12 jaar, een sportief verlof te wachten. Er wordt immers een tweede Paassportkamp georganiseerd. Dit omnisportkamp, met zowel bekende (handbal, voet bal, volleybal, enz. als minder gekende sporten (india- ca, zal doorgaan tijdens de eerste week van de paasvakantie, dus van maandag 13 april tot en met vrijdag 17 april. De aktiviteiten beginnen elke dag om 9 uur met van 12 tot 13 uur een pauze waarin de kinderen onder toezicht hun boterhammen kunnen opeten, om er dan weer met volle kracht tegenaan te vliegen tot 16 uur. Let op!!! Inschrijven kan slechts tot en met vrijdag 3 april. Dus... snel inschrijven op het sportsekretariaat, lokaal 23, sporthal Meulenbroek of telefoneer 052/47.63.74. De deelnameprijs is nog altijd onveranderd gebleven en bedraagt dus 600 fr.verzekering inbegrepen. Net zoals de vorige sportkampen telt ook dit kamp mee voor de "Sport-is-Tof'-aktie en kan men een stempeltje bijhalen voor zijn of haar "Sport-is-Tof'-pct of "Sport-is- Tof'-handdock. Meer inlichtingen aangaande de Bloso- aktie kunnen ook op bovenstaand adres verkregen wor den. Wenst u een sportieve paasvakantie? Doe dan mee met het omnisportkamp, een organisatie van de Sportraad Hamme, BIoso en de v.z.w. Gemeentelijke Sportinstellin gen Hamme.

De Voorpost | 1987 | | pagina 30