Derde Internationale Belforthappening te Aalst Bemoeial in Sint-Maarteninstituut Aalst Nieuwe versie van «Paradijsvogels» in VTI Aalst Op de tentoonstellingskalender van het Kultureel Centrum Affligem Ikonen en tapijten in 't Hof te Puttens te Lede Nog twee jaar in de dokterswoning Vijftien jaar Festival van Vlaanderen te Aalst Sterilizatie bij man en vrouw Rene Bekaert en Maurice Wauters «Bunny-Bis» in «Ter Mael» De Voorpost - 6.3.1987 - 9 In samenwerking met vzw Gitaarkrant, Dirk Martensco- mité en servioeklub Kiwanis organiseert de Raad van Bestuur van het Cultureel Centrum de derde internatio nale belforthappening in het teken van de gitaar met een tentoonstelling, kursussen, een workshop, referaten en een jeugddag. Tot slot dan een wedstrijd op 4 april. Tentoonstelling (27.3 tot 5.4) Tema: «De Romantische Gi taar en de Hedendaagse Bouwers». Met o.a. Jose Romanillos (Eng.), meestal bouwt hij in samenwerking met de we reldbekende Julian Braem; Kazuo Sato (Japan) bouwde onder meer in de workshop van Rubio; Nico Van der Waals (Ned.) nieuwe tech nieken of methoden van bouwen; Paul Rans (Eng.) luit en viola da mano; Ir ving Sloane (U.S.A.) nieuwe stemmechanieken, Walter Verreydt, Mare Faes, Geert Vermeiren, e.a. Centrum voor Muziekinstrumenten- bouw. Kursussen 1. M. Sadanow8ky: tema: «Carlevaro Techniek» 2. Marquito Velez: Flamen cocursus Inschrijven voor de cursus: 1. Max. 12; 2. Max 12 Periode: 28-29 maart 3-5 april Workshop Zaterdag 28 maart: Renais sance- en Barokdansen. Leiding Lieven Baert. Zondag 29 maart: Gitaar bouw. Leiding: Jose Roma nillos, Nico Van der Waals, Kazuo Sato. Referaat Zaterdag 25 maart Lieven Baert. «Het dans ver tier aan de Europese ho ven». Dit omvat sociale, kostuumhistorische, eko- nomi8che en politieke ge schiedenis in relatie tot de dans. Er is ook een dansop- treden en mogelijkheid tot het nemen van initiatie- lessen. Zondag 29 maart: Jose Ro manillos. «De 19' eeuwse Spaanse Gitaar: verschillen in kon8truktie tegenover andere Europese gitaren». Zondag 29 maart: Geert Vermeiren. «Afstellen van een instrument». Zaterdag 4 april: M. Sada- nowsky, «Carlevaro Tech niek. Wedstrijd Zaterdag 4 april: finale «gi taarwedstrijd voor de jeugd 1987» (Kiwanis-Prijs). Jeugddag Dit jaar zal ook getracht worden de jongsten spe ciaal in de kijker te zetten. Een 100-tal eerstejaarsstu denten van de notenleer- klassen zullen samen met Herman De Wit (leider van de kleinkunstgroep «'t Kliekske» en instrumen tenbouwer) instrumenten maken, waarmee 's avonds een gezamelijk koncert zal gegeven worden. Programma Vrijdag 27 maart 1987 20 uur: opening tentoon stelling door Mevr. Chr. Lievens-Borms, Schepen van Kuituur. 20.30 u.: gitaarrecital door Michel Sadanowsky (fr.) Zaterdag 28 maart 1987 9 uur: kursussen: Klassiek en Flamenco (M. Sadanows ky en M. Velez) 14 uur: demonstratie Nico Van der Waals (Ned.) o.v. 15 uur: demonstratie bou wers Paul Rans (Eng.) o.v. 16 uur: «Dansvertier aan de Europese hoven» Lezing, initiatielessen, dansoptredens door vzw «D'Oude Kapel». 20.30 uur: koncert «Dans vertier aan de Europese ho ven», dansen uit de Renais sance en Barok Zondag 29 maart 1987 9.30 uur: lezing «Jose L. Romanillos». «De 19' eeuw- se Spaanse gitaar» en «Ver schillen in konstrukties tegenover andere Europese gitaren». 11.30 uur: koncert «Rachel Gabry (zang) en Frank Lie- geois (gitaar)» Liederen van o.a. G. Lorca, De Falla, Vic Nees 12.30 uur: middagpauze 15 uur: Workshop gitaar- bouwers. Leiding: J. Roma nillos, N. Van der Waals, K. Sato. Demonstraties bou wers. J. Romanillos (Eng.) - K. Sato (Japan) - Belgische Bouwers. 19.30 uur: Koncert. «En semble Pegasus Jean Van der Schueren, gi taar, Frank Gendrickx, fluit, Ludwig Van Gyse- gem, zang. Werken van Schubert, Spohr, Diabelli, Burk- hard... Woensdag 1 april 1987 13 uur: atelier «Kinderen maken muziek instrumenten» Leiding: Herman De Wit 20 uur: koncert volksmu ziek «Kinderen 't Klieks ke» Herman De Wit Vrijdag 3 april 1987 9.30 uur: kursus Gitaar en Flamenco 20.30 uur: Koncert «Tango Al Sur» dansers). Argen tijnse tangomuziek ge speeld door Dirk Van Es- broeck, Juan Masondo en Alfredo Marcucci Zaterdag 4 april 1987 9.30 uur: kursus Gitaar en Flamenco 15 uur: colloquium «Carle varo Techniek» M. Sada nowsky 19 uur: finale «Gitaarwed strijd voor de jeugd 1987» Zondag 5 april 1987 9.30 uur: kursus Gitaar en Flamenco 19 uur: slotkoncert door cursisten 20.30 uur: Flamencokon- cert Marquito Velez. Aalst. Een repetitiefoto van Bemoeial (vh) Op vrijdag 27 maart te 20 u, zaterdag 28 maart te 20 u en zondag 29 maart te 15 u vertolkt de toneelgroep van het Sint-Maarteninsti tuut en Technisch Instituut Sint-Maarten de komische thriller "Bemoeial" van de Engelse auteur Jack Pop- plewell. De opvoeringen hebben plaats in de feest zaal van het Instituut, in gang Vrijheidstraat. Hoofdpersonage van het stuk is de praatgrage en bemoeizieke werkster Mrs. Piper die tegen wil en dank betrokken raakt in een moordzaak in het kantoor van haar werkgever, Mr. Marshall, direkteur van een Londense exploitatie maatschappij. Zowel de da der als de bemoeizucht van Mrs. Piper zelf zullen het onderzoek op soms verras sende wijze bemoeilijken. De opvoering kadert in de feestelijkheden ter gelegen heid van het vijfentwin tigjarig bestaan van het Technisch Instituut Sint- Maarten en dat is niet toe vallig, gezien de aktrices ofwel lerares ofwel leerlin gen zijn van deze school. De regie is in handen van Dirk Citers en de hoofdrol wordt vertolkt door Lutgarde De Ridder, lerares. Verlenen verder hun medewerking: Ellen Arts, Hilde Bemaert, Leen Marguillier, Bart de Vijlder, Steven Janssens, Guy Cammu en Hans Van de Velde. Toneel in SMI Onder de bezielende lei ding van Dirk Cittere en Karei Roelandts kwamen schooltoneel in SMI en TIS (moeizaam) tot stand. Met "U spreekt met de dood" als experiment dat positieve respons kreeg als inzet volgden dra een komische thriller en "Schipper naast God" met Wilfried De- muynck in de titelrol. Vermits nu ook de han delsschool (TIS) erbij wordt betrokken kon worden overgeschakeld op ge mengd toneel. De viering "25 jaar TIS" valt dan ook samen met het moment waarop ook TIS mee de boot van het schooltoneel in stapt. Auteur van "Bemoei al" Jack Popplewell is popu lair wegens zijn stukken met probleemloze thema tiek en prettige dialoog. Toegang: 100 fr. (L.H.) In het Vrij Technisch Instituut (VTI) Aalst aan de Vakschoolstraat wordt, 20 jaar na het overlijden van Gaston Martens, zijn «Paradijsvogels» opge voerd door leraars en studenten van het VTI in een regie van Herman Slagmulder. Toen dit stuk in het VTI gepland werd was men nog onwetend van het feit dat de TV de bewerking ervan door Baardegem- naar Mark De Bie zou hernemen. Men wilde aan de Vak- achoolstraat wel eens iets met muziek brengen. Her man Slagmulder was goed geplaatst om te weten dat een operette niet haalbaar was. Een musical evenmin en een doodgewoon zang spelletje lag hen duidelijk niet. Dan maar «De Para dijsvogels» in een nieuw, lyrisch kleedje gestoken met een aantal songs op muziek van Dirk Bautera en een aantal tekstaanpas singen door de regisseur. Ook aan het decor werd heel wat aandacht besteed. Het stuk wordt immers ge dragen door de hele school en voor het decor had men de afdelingen schrijnwer kerij, schilderen en dekora tie beschikbaar. Zo worden o.m. hel en hemel oon brio gepresenteerd met o.m. een optocht van de zeven hoofd zonden en een diamontage waarbij u zich in hel of he mel kan wanen. Alleszins een voorsmaakje ervan. Het gegeven is vrij eenvou dig: Bolle Verbuyck (de Dikke) en Rietje Rans (de Magere), twee gezworen kameraden, spelen voor de zoveelste keer Sint-Nikode- mus (Zwarte Piet) en Sinter klaas. Alleen neemt deze grappige bedoening een heel andere wending door een dom auto-ongeval... Gaston Martens verwierf internationale bekendheid door deze hedendaagse be werking van het Elckerlyc- tema. Zowel in de Verenig de Staten als in Europa (door opvoering te Parijs, Duitse en Franse verfil ming) stond het Vlaamse teater eer volop in de be langstelling. Gaston Martens Deze auteur werd te Zulte aan de Leie geboren op 24 april 1883 en overleed te Deinze op 10 mei 1967. Hij was aktief als brouwer, sportman (atletiek en wiel rennen) en beeldhouwer. Na een verblijf aan de Fran se Rivièra vestigde hij zich opnieuw te Deurle. Gedurende de Eerste We reldoorlog begon hij voor het toneel te schrijven en deed zich onmiddellijk ken nen als een realist, die zijn mensen en toestanden ont leende aan het dorpsleven in de Leiestreek. Dit realisme is in zijn beste werken slechts schijnbaar, want ze zijn doorspekt met groteske, burleske en soms karikaturale elementen die slechts zelden hun effekt missen en die veel tot het grote sukses ervan hebben bijgedragen. Tot zijn bekendste toneel werken behoren Parochie vrijers (1921), De Grote Neuzen (1924), Paradijsvo gels (1934), en Het Dorp der Mirakelen (1947). Zijn Paradijsvogels kende een internationaal sukses en werd o.a. maandenlang te Parijs opgevoerd. In 1945 volgde de verfil ming door René Le Hénaff: «Les gueux au paradis», met Raimu, Feraandel, Ar- mand Bernard en Gaby An dreu in de hoofdrollen. Wolfgang Liebeneier ver zorgde in 1965 een verfil ming van het zelfde stuk voor de Duitse televisie. Onder de titel Paradijsvo gels bewerkte de BRT enke le van Martens' stukken. Gaston Martens ontving in 1922 en 1935 de driejaar lijkse staatsprijs voor toneel. Via de hel naar de hemel Het tema van de mens die voor Gods rechterstoel moet verschijnen, is eeu wen oud en vinden we op heel wat afbeeldingen terug. In de Nederlandse litera tuur is het belangrijk voor beeld hiervan «Den Spy egel der Salioheyt van Elcker- lyc», door Pieter Van Diest op het einde der vijftien de eeuw geschreven. El- ckerlyc dient voor God re kenschap van zijn daden af te leggen, maar krijgt de kans iemand te zoeken die met hem mee wil. Geen van zijn vrienden wil met hem de dodentocht aanvaarden, maar na zijn inkeer zal El- ckerlyc tenslotte zijn Deugd als voorspraak kun nen meenemen. Martens' hoofdfiguren, Bolle en Riet je, zijn in alles de komische tegenpolen van Elckerlyc. Zij ook sterven, maar «per ongeluk» en samen. ria wil hun verdediging wel op zich nemen en tenslotte krijgen ze een tweede kans om hun hemel te verdienen. De dood en het Laatste Oor deel zijn door een lach Iedere maand opnieuw wil «Affligem», het maandschrift voor kuituur met mededelin- een volkse knipoog mense- gen van het Kultureel Centrum Affligem, ons de harte klop laten voelen van het boeiende leven binnen de abdijmuren. Alle initiatieven en aktiviteiten komen bod. En tentoonstellingen krijgen alvast speciale aandacht. Het maart-nummer van dit maandschrift verschaft thans informatie over volgende tentoonstellingen: in zalen A, nog tot en met zondag 8 maart: Naturalia in zalen B, nog tot en met zondag 15 maart: kunstschilder Ernest Go rus in zalen A, van 14 maart tot en met 28 maart: retrospektieve Roger De Boeck en Greet De Boeck (schilderijen en tekeningen). in zalen B, van 21 maart tot en met 5 april: kunstschilder P. Michiels. lijker geworden. In die sluit Martens' stuk nauw aan bij de Mistero buffo's: ook met (doodernstige za ken mag gelachen worden, misschien is dit zelfs de eni ge manier om de angst te overwinnen. Eigen gelaat en aard tonen "Paradijsvogels» werd reeds zowat overal gespeeld in Vlaanderen. En via de beeldbuis krijgen toneelop voeringen ervan nog grote re attraktiviteit. «We moeten alleszins niet beschaamd zijn eigen ge laat en eigen aard te to nen», zegt regisseur Slag mulder. hebben Praktisch De opvoeringen plaats in de VTI- op zaterdag 14, vrijdag 20, zondag 22 en zaterdag 28 maart telkens te 20 u. en dit in een reuze-bezetting bege leid door het trio Dirk Bau tera. Andermaal zal blijken Via de hel belanden ze in de dat het VTI veel talent in hemel en daar verschijnen huis heeft zoals reeds her- ze voor God. Natuurlijk haaldelijk bleek, staan deze levensgenieters Toegang kost 120 fr. en 65 er niet goed voor, maar Ma- 100 fr De tentoonstellingszalen in het Kultureel Cen trum Affligem zijn ieder weekend vrij toeganke lijk: op zaterdag van 14.30 u. tot 20 u., op zondag van 11 u. tot 13 u. en van 14.30 u. tot 20 u.op weekdagen op aan vraag (053/66.70.25). De tentoonstelling «Na turalia» omvat schelpen en koralen, mineraion, edelstenen, fossielen, hangers en halssnoeren uit edelsteen. Een drie duizendtal verschillende schelpen, waaronder zeer zeldzame eksempla- ren, sierschelpen en schelpen voor verzame laars, koralen, geschikt voor dekoratie en ge schenk eisen alle aan dacht op. Ernest Gorus is een ver antwoord impressionist gebleven in deze tijd, waarin de kunstuitingen haast zichzelf doelloos voorbijhollen en zichzelf als dusdanig verliezen. Wie met Ernest Gorus praat ervaart zijn liefde voor de natuur, voor al les wat daarin groeit en bloeit, leeft en sterft. boren op 6 mei 1930, en overleed op 30 november 1984. Al vlug raakte hij ver trouwd met de techniek van het strooien van zandtapijten. Hij ver wierf met zijn zandtapij ten in binnen- en buiten land een grote vermaard heid. Onvergetelijk wa ren werken als «De Krui siging» en «De Boeren dans» naar Breughel, «De Beklimming van de Kalvarieberg» van P.P. Rubens, het schilderij dat vóór de Franse Revo lutie het hoogaltaar van de abdijkerk van Affli gem versierde, en dat zich thans bevindt in het Museum voor Oude Kunst te Brussel. Daar naast maakte hij vele ei gen zandschilderijen: dorpszichten, stillevens, portretten. Zowel bij zijn zandtapij ten als aquarellen werd hij geïnspireerd door de pikturale bekoorlijkheid van het volksleven... Greet De Boeck, dochter van Roger, werd geboren te Aalst op 15 maart 1963. Zij volgde Hoger Pedagogisch Onderwijs, afdeling Plastische Kun sten aan het Imelda-In- sittuut te Brussel. Ze be haalde er het diploma Regentes Plastische Kunsten. Zij volgde Ho ger Kunstonderwijs van de Tweede Graad met volledig leerplan, afde ling Vrije Kunsten, spe cialisatie schilderkunst aan het Sint-Lukasinsti- tuut te Gent. Ze behaalde er het Diploma Al spe cialisatie Schilderkunst. Momenteel volgt ze er nog: «Tekenen naar naakt model», avondon derwijs. Ze stelde reeds in 1984 aquarellen tentoon in de Parochiezaal van Hekel- gem en geeft weekend- les in de Tekenschool van Asse. Deze tentoonstelling wordt vrijdag 13 maart te 20 uur, ingeleid door Leo De Rijck, Laurens Van der Schueren en Jan Heuninckx. D.B. Van 8 tot 29 maart 1987 wordt in Kunstcentrum, V.T.B.- galerij «'t Hof te Puttens», Wichelsestraat 20-22 te Lede, een bijzondbre kunstvolle kollektie Byzantijnse en oude 1 Russissche ikonen in een dekor van Perzische tapijten tentoongesteld Wir haben's wohl gewusst Vrijdag 13 maart om 20.30 u. is er de opening van de tentoonstelling «Wir ha ben's wohl gewusst» in het vredeshui8, Esplanade- straat 8 te Aalst. Indien een tentoonstelling meer mag zijn dan prentjes kijken, meer dan drijven op esthetische vervoering, meer dan een monumentale provokatie, dan zit de kans erin dat het schilderij meer is dan uitgestreken verf. Deze tentoonstelling rond geweld, menselijke emo ties, angst, agressie, de niet leuke kanten van de samen leving. Etienne Bruneel, studeerde aan de akademie te Roesela- re en aan de Akademie für Musische Bildung te Rera- scheid (BRD) Bruneel exposeerde in Gent - Nieuwpoort - Brussel - Waregem - Antwerpen - Wuppertal (BRD) - Berlijn (BRD) - Freiburg (BRD) - Bolo Bologna (Italië). JM Heyman lijdt.Gorus is een land schapschilder. Hij wordt Het aankopen van ikonen is voor velen tegenwoordig een d??r df "^pressie renderende geldbelegging. bevrucht en laat dan die impressie langzaam in het diepste van zijn we- ^s.,een °°n" oor8Pron" fie, zelfbereid ijs, kaasscho- zen naar rijpheid kelijk elke veeltenis, ook de tela, boterhammen met boe- groeien... miniatuur, op de wanden renhesp e.a. Vrijdag 13 maart te 20 van een kultusgebouwd, Verder zijn er in de landelij- uur heeft de plechtige dan bedoelt men vandaag ke omgeving ten behoeve opening plaats van zand- met «ikoon» een draagbare van de wandelaars mooie schilderijen, aquarellen, beeltenis op een houten pa- bewegwijzerde wande- pentekeningen van de in neel geschilderd, met een lingen. 1984 overleden kunste- traditionele voorstelling Kortom: 't Hof te Puttens te naar Roger De Boeck en van Kristus, met fragmen- Lede is een belevenis apart, van schilderijen en teke- men koppelt er het kuiture- ningen van Greet De le aan de ontspanning. Boeck, dochter van deze Ideaal voor een namiddagje bekende zandtapijtkun- uit! stenaar. D.B. Roger De Boeck werd ge- Het blijven huren van de ruime dokterswoning aan de Kapucijnenlaan 63 zorgde voor enig gebekvecht in de jongste gemeenteraadszitting. De woning wordt gehuurd voor maandelijks 25.000 fr. en dat is niet niks, zegt Edgard Hooghuys. Hij vraagt waarom nu het Huis De Bolle en het pand Van Langenhove door de stadsdiensten werden ingeno men en deze zware huurlast op de stad moet blijven drukken. houden dat wie in de oppositie kunnen worden ondergebracht zit gewoonweg reklameert en dan kan Kapucijnenlaan 63 zonder er rekening mee te ontruimd worden, houden hoe men het zelf deed Willy Van Mossevelde toen men aan de macht was. neemt het niet dat aan een En Hooghuys vraagt, als het huurwoning die men zinnens dan toch nog moet gehuurd zou zijn te verlaten nog zoveel worden, de periode te beper- kosten voor binneninrichting ken tot één jaar. Huren tot worden gemaakt en stelt ver- 1989 is voor de volgende be- der vast dat de planning voor stuurskoalitie niet welvoeglijk, het gebruik van de stadsloka- voegt hij eraan toe. len uitblijft. Die planning Schepen Dooms is ook van wordt geaktualiseerd, zegt oordeel dat de termijn moet schepen De Maght. "Schepen "Toen wij er met de perso- beperkt worden. Daarom werd Vinck is reeds meer dan vol- neelsdienst inzaten noemde de toenmalige oppositie het geopteerd voor twee jaar in doende geïsoleerd dat men plaats van voor 3-6-9. In de hem nu nog in een lokaal ver "buitenverblijf' zegde ex-sche- vernieuwbouw aan het oude van het stadhuis zou onder pen Antoon Blommaert. De gedeelte van de Keizershallen brengen", lacht Edgard Hoog- traditie wordt dus in ere ge- zullen een aantal stadsdiensten huys. (l.h.) ten uit Zijn leven of uit dit van de Heiligen. Voor het schilderen van de ikonen, heeft elke ikonen- schilder er zich te houden aan bepaalde voorschriften i.v.m de houding van de figuren, hun haardracht, hun gewaden en attributen die in handboeken be schreven zijn. Van bepaalde tema's, zoals van de Moeder Op donderdag 12 maart te 20 uur brengt het Centrum voor geboorteregeling en sexuele opvoeding, Cumont- straat 3 te Aalst, in zaal Netwerk, De Ridderstraat, een informatieavond over sterilisatie bij man en vrouw. Toe gang 60 fr. etische aspekten aan bod ko men. Hiervoor stellen dr. gyn. Nadine Verhoeven en psycho- loog-sexuoloog Jean-Pierre Van der Snickt zich garant. Traditiegetrouw kan het pu bliek vragen stellen en zullen een aantal ervaringsdeskundi gen vanuit eigen ervaring ver- Gods, bestaan meer dan 200 verschillende afbeel- Hl KUltUreel CentrUIÏl Als dank voor jarenlange sponsoring en medewer king aan het Festival van Vlaanderen bieden Dirk Martenscomité en stadsbe stuur een koncert aan in de Jezuïetenkapel, Pontstraat te Aalst, op donderdag 19 maart te 20 u. Het koncert wordt onder leiding van André Delcour- te verzorgd door de Aalster- se Muziekacademie. Op het programma het "Kerstconcerto» van Arcan- gelo Coreilli door de Capella van de Academie, het «Con certo voor trompet en or kest» van Giuseppe Torelli met Honoré Verstraeten als solist en het «Stabat Mater» van Pergolesi door de Meis jeskoren «Laetare» van de Academie Aalst en «Sha- loom» van het O.L.V.-Insti tuut Waregem met als solis ten sopraan Rita Piron en mezzo-sopraan Rachel Fabry. dingen. De zeldzaamheid van het tema bepaalt thans A ff*] i fTPTYl de belangrijkheid en de x ■LA-L6 marktprijs. De tentoonstelling is open elke vrijdag van 19 tot 21 Vanaf 28 februari kan men van Aalst en Dendermonde. uur Zaterdag, zondag, in het kultureel centrum Nü staat René Bekaert hem standen op. Dit wordt°nog in maandag van 14 tot 21 uur. van Affligem schilderijen met raad en daad bij. de hand gewerkt door de rond- Om het de bezoekers aange- bekijken van René Bekaert Maurice Wauters zegt het uit moralistische kriteria die naam te maken kan men op en Maurice Wauters. zo: m'n schilderijen zijn een soms gehanteerd worden door de prachtige binnenkoer Uit een diepe bewondering samensmelting van Be- hulpverleners inzake wie wel van het Kunstcentrum, of voor het werk van Bekaert kaert's techniek en mijn ge- mag en wie niet. in de vleugel waar de oude groeide bij Maurice Wau- voelens. Er is ook een gebrek aan ken- bakoven is ondergebracht, tera het verlangen net zo te Deze werken van een leraar nis wegens te weinig informa- genieten uit een keuze van kunnen schilderen. Hij en z'n leerling zijn te bekij- tie. Vooral over sterilisatie van meer dan honderd geselek- volgde gedurende zeven ken in de kelderbar, ieder de man bestaan de nodige teerde streekbieren, panne- jaar de lessen tekenen en weekend van 14.30 u. tot kwakkels. «Je zou er impotent koeken met geurende kof- schilderen aan de akademie 20 u. van worden» bijvoorbeeld of- Steeds meer mannen en vrou- wel wordt sterilisatie verward wen geven de voorkeur aan met «kastratie» een definitieve vorm van ge- Met deze informatieavond wil feUen boorteregeling. Sterilisatie men pogen het gegeven «Steri- wie mMr intorala,ie wi, kan knjgt dan ook hoe langer hoe lisatie bij man en vrouw» op terecht bij C G S O -Aalst meer de voorkeur. Het lijkt er een gepaste en verantwoorde Cumontstraat 3 9300 Aalst' ook op dat mannen hun ach- terstand aan het ophalen zijn. Rond sterilisatie bestaan ech ter nogal wat misverstanden. Normaal als je bedenkt dat er nog steeds taboesfeer hangt rond sterilisatie. Er hangt zo iets in de lucht van «wat erg dat het zover moet komen». Het opgeven van de vrucht baarheid roept toch nog weer- te belichten. Hierbij 053/21.75 13 wil men de medische aspekten maar ook de psycho-sociale en De Jonge Kamer Aalst organiseert na het sukses van verleden jaar op zaterdag 4 april Bunny-Bis Party in de salons «Ter Mael». Bunny-Bis staat voor gratis champag ne-aperitief, exklusieve attrakties, ongeëvenaarde tombo la-prijzen en een unieke sfeer. U wordt verwend door lieftallige Bunny's en een gedekoreerde aanbouwtent biedt u aangepaste attrakties in een rustige sfeer. Nachtkoncert met Norbert De Taeye aan de vleugel met blues, boogie-music en music from the South. U gepresen teerd door Jessie De Caluwé. In «Ter Mael» op 4 april tussen 20 en 22 u. apero. Avondkledij. Toegang kost 600 fr. LH

De Voorpost | 1987 | | pagina 9