PATRO'S TITELHONGER PATRO B NESTELT ZICH OP DE TWEEDE PLAATS 0 STERK WERK BIJ TC Beckhand-Beveren BADMINTON DE KLINGE VIERT TWEEDE LUSTRUM WIE KAN PATRO C NOG STOPPEN? DE WINNAAR MAG NAAR TWEEDE! De Voorpost - 20.3.1987 - 25 BADMiNTON Vierde tornooi van het Waasland Vorig jaar organiseerden TC Beckhand-Beveren en De Jas mijn uit Sint-Niklaas samen het tennistornooi van het Waasland. De twee grote Wa- se tennisklubs kregen toen meer dan 500 tennissers over de vloer en zij bouwden een indrukwekkend tennisge- beuren. Voor de vierde editie van het Wase tennistornooi ging An- dré Beck van TC Beckhand opnieuw solo en met bijna 300 inschrijvingen zat men duide lijk aan het maksimum voor de drie terreinen. Weer een stevi ge organisatie trouwens die dankzij het krokusverlof toch heel wat speeluren kreeg. Ster ke nummers ook met steeds weer een ruime publieke be langstelling. Het topnummer werd natuur lijk heren I met o.a. Pierre Godfroid, David Hans, Guy De Pauw,... maar vooral toch de A 6-spelers Jean-Pierre Van Bladel en Bernard Van Poel geest die finale speelden. Van Poelgeest die in het seizoen- begin duidelijk goed op dreef was werd verrassend door Van Bladel teruggewezen. Erg vlot te zege. Even vlot en sterk tenniste Peter Claes zijn finale wedstrijd tegen de Oostvlaam- se outdoor-kampioen Vincent Blondeel terwijl Joeri Weyen- bergh Beckhand gelukkig maakte met een eerste thuisze ge na tiebreak tegen Steve Lal- lemand van Jasmijn. Heren 4 bracht een echt Antwerpse fi nale met De Decker als winnaar. Opnieuw Beckhand boven bij junior-veteranen waar Paul Van Remoortel de Wase finale van André Stuer na drie sets won terwijl Frans Van Lierop met eigenaardige 0-6, 6-0 en 6- 0 de veteranenreeks won. De grootste vreugde voor An dré Beck was ongetwijfeld de zege van Sandra Begijn bij dames I. Het klassepaardje van Beckhand ging in halve finale voorbij Sabine Uytenho- ve en ze kreeg in de beslissen de wedstrijd nauwelijks meer tegenstand van Beatricer Co- lette. Er staat Sandra Begijn weer een sterk seizoen te wachten. Even leek Renilde Van Biesen voor een vierde Beckhand suk- ses te kunnen zorgen. Tegen de Antwerpse Michele Stas kwam Renilde echter duidelijk ritme en krachtte kort. Veel belangstelling tenslotte ook voor de dubbels waar in de superreeks heren dubbel Van Bladel met Godfroid het opna men tegen Van Poelgeest-Bak- kovens. Het vierde tennistornooi van het Waasland kreeg dus een keurig verloop. Tenniscentrum Beckhand be wees opnieuw zijn waarde voor het Vlaams tennisge- beuren. De finaleuitslagen Heren 1: J.P. Van Bladel - B. Van Poelgeest: 6-2, 6-2 Heren 2: P. Claes - V. Blon deel: 6-3, 6-0 Heren 3: J. Weyenbergh - S. Lallemand 6-3, 7-6 Heren 4: V. De Decker-H. Van Houtegem 6-1, 6-3 Jun. vet.: P. Van Remoortel - A. Stuer 6-4, 3-6, 6-2 Veteranen: F. Van Lierop - R. Grupping 0-6, 6-0, 6-0 Dames 1: S. Begijn - B. Colette 6-1, 6-3 Dames max C 30: M. Stas - R. Van Biesen 6-4, 6-2 H.A. Badminton. De Klinge vierde het tienjarig bestaan van de badmintonklub (Iv) TAFELTENNIS K.B.T.T.B. TAFFELTENNIS Ontstaan uit een groepje men sen die op heel amateuristische wijze van start gingen, spelre gels, terrein- en materiaalken nis ontbraken, bestaat badmin tonklub De Klinge nu tien jaar. Reden temeer om eindelijk eens in de bloempjes gezet te worden dacht het bestuur. Ge lijk heeft het. Een klub uit de grond stampen en leiden gedu rende 10 jaar en dan nog zon der aan kompetitie te doen, is niet gemakkelijk. Dat het groepje van 4 uiteindelijk ge groeid is tot een bloeiende klub met niet minder dan 50 aangesloten leden die elke ge legenheid te baat nemen om te trainen is nog een ander paar mouwen. Badmintonklub De Klinge heeft hier echter loon naar werken gekregen. Alle middelen waren goed om ge ïnteresseerden de mogelijkheid tot aansluiten en trainen te geven. Welke andere klub zorgt voor een kinderoppas terwijl de ouders trainen? Wel ke andere klub is onbezorgd om de sportieve resultaten maar laat ook de zwaksten aan de bak komen? Badminton De Klinge doet het. Ondertussen is ze gaan ver broederen met andere Oost- vlaaibse rekreatieklubs en or ganiseert nu geregeld tomooi en. Ook voor de viering van het 10-jarig bestaan staat een tornooi op het programma. Een 36-tal prijzen sieren de prijzentafel en een 9 a 10-tal klubs zullen deelnemen op zondag 29 maart. Reeds inge schreven zijn de klubs uit Ste- kene, Kieldrecht, Sinaai, Axel, Sas-van-Gent, Eeklo, Lokeren en St.-Jan-Steen. Na tuurlijk kon dit alles niet zon der een goede sponsoring. Het tomooi heeft plaats op 29 maart in sporthal Molenberg te De Klinge in de namiddag en is gratis toegankelijk. Voor wie wil aansluiten bij de klub ver melden wij nog dat in dezelfde sporthal de trainingen door gaan op maandag van 18 tot 20.30 uur (vanaf 16 jaar) en op donderdag van 19 tot 20.30 uur (jeugd vanaf 10 jaar volwas senen). Het lidgeld bedraagt 1.600 frank per seizoen, maar men kan ook terecht als gast- speler aan 50 frank per avond (maandagavonden) of 1.000 frank en 35 frank per avond voor de donderdagavonden. Hierin is de verzekering en het gebruik van de shuttles inbe grepen. Inlichtingen kunnen steeds verkregen worden bij voorzitter Hugo De Clercq, Klingedijkstraat 126, De Klin ge, tel. 770.56.75. Een kijkje komen nemen op het jubileum tomooi loont al vast de moeite. MJP In tweede provinciale B lijkt Patro C niet meer te stuiten. Na een mindere eerste ronde, waardoor het team onderaan de rangschikking stond, heeft het zich flink herpakt. In deze ronde verloor het amper één punt en realiseerde een steile opgang. Deze week was Patro C te gast bij Eikenlo A, een gelijkwaardige formatie. Van een mooie wedstrijd is echter niets in huis gekomen. De C- ploeg hakte de gastheren met 5-11 in de pan. Wie kan de verdere opmars van Patro C nog stuiten9 Voor dit evene ment zorgden Paul De Schoe- sitter (3), Stefan Goossens (3), Peter Van Cauteren (3) en Pa trick Glas (2). Patro A was te gast bij hek kensluiter Beveren A, een ploeg die dit seizoen nog maar één keer won. De jongens van Beveren kregen dus een 0-16 nederlaag aangesmeerd. Mare De Keyser, Johan Van Hecke, Erik De Clercq en Pierre De Schoesitter wonnen zoals ze wilden. In tweede provinciale A kende kampioen Patro B een moeilij ke wedstrijd. Het geraakte am per met de hakken over de sloot tegen Meteor A uit Ou denaarde, een ploeg die twee de staat. Het was voortdurend span nend in een duel waarin Patro B het eigenlijk nooit kon waar maken. Het stond 'zelfs 7-7. Gelukkig konden in de laatste spelen Guido De Block en Carl Goossens het laken naar zich toe trekken. Zij wonnen trouwens alle wedstrijden. Walter De Rijcke won één keer en Hilaire Straetman niets. Patro D reisde naar Herleving Dendermonde C en ging er winnen met 1-15. Bart en Jozef Van Couwenberghe, samen met Francois Van Dender wonnen alles. Alleen Geert Stallaert moest éénmaal de duimen leggen. Patro D zit dus vast op de tweede plaats. Mel- sck F zal wellicht met vier punten voorsprong buiten schot blijven. Die tweede plaats geeft wel uitzicht op testwedstrijden, maar ook die moeten nog gewonnen wor den. K.V.K.T.-TAFELTENNIS Door de intentie van de sport- kommissie om de provinciale reeksen uit maximum zeven ploegen te doen bestaan, met uitzondering van derde provin ciale, zal Gentse 1 dan toch verplicht zijn te samen met Latem 1 te stijgen naar derde Liga. Dit omdat onverwacht de Flying Shuttles 1 voorlaatste eindigden in derde Liga en dus volgend seizoen weer in eerste provinciale zullen spelen. Scaldis 1 of Vulcain 2 zakken naar tweede provinciale terwijl Stekene, Buggenhout en de Flying Shuttles 2 naar eerste muteren. De tweede provin ciale die nu uit drie reeksen van telkens vijf ploegen be staat, zal volgend seizoen uit een afdeling Waasland en Gentse bestaan en dus ieder zeven ploegen. Of de sport- kommissie erin zal slagen ze ven Gentse ploegen te vinden is hier niet van toepassing, evenmin als de vraag wat in dien er in de afdeling Waas land meer dan zeven ploegen inschrijven? Welke ploegen er dan in 't Waasland zouden inschrijven? Heel waarschijnlijk zullen dat Drive 1 en 2, de Mintons 3, Danlie 2 en Scaldis 3 zijn; plus natuurlijk Scaldis 1 indien het laatste zou eindigen in eerste provinciale en ook de stijger uit derde provinciale, dat maakt samen acht ploegen. Houden we dan ook rekening met het feit dat Buggenhout een tweede gemengde kompe- titieploeg zal inschrijven en de ze principieel te sterk zal zijn voor derde provinciale, dan zijn er reeds negen ploegen in tweede Waasland. Moeten er dan twee ploegen de Gentse afdeling gaan aanvullen? Maar vraag blijft natuurlijk wie er uit derde provinciale naar tweede zal stijgen? Scaldis 4 dat 10 punten heeft en onlangs met 5-3 verloor van Hamse of Temse 3, dat vorig seizoen net de boot naar twee de miste, en met 9 punten en nog twee te spelen wedstrijden tegen Scaldis 4 en Drive 3, aanspraak maakt op de titel. Of Temse 3 het titelgevecht tegen Scaldis zou kunnen win nen, was gezien het 8-0 verlies te Bazel weinig waarschijnlijk. Temse dacht er blijkbaar an ders over en stelde de zeer ervaren Vic Van de Voorde op- Met Dirk Van Buynder won Van de Voorde gemakkelijk het dubbel met 15-8 en 15-2 van Van Meele-Colman. Ook de dames van de thuis ploeg Liliane Van Puyvelde en Martine Huyghens droegen hun steentje bij en wonnen iets minder gemakkelijk met 15-12 en 15-5 van De Keersmaecker- De Jonghe van Scaldis 4. Evenmin als in de dubbel had Van de Voorde enig probleem met Marc Van Meele en won met 15-5 en 15-3. Rudy Huyghens verloor dan kansloos tegen Luc Colman met 2-15 en 1-15. Liliane Van Puyvelde kon tel kens net voorkomen dat Con- ny De Keersmaecker tot set ting kwam en won met twee maal 11-8. Toen ook Martine Huyghens met 11-3 en 11-4 won van Christel De Jonghe, stond met een 5-1 voorsprong de over winning vast voor Temse 3. Maar daarmee was de thuis ploeg nog niet tevreden en gunde dit zwakke Scaldis 4 geen enkele kans. Van de Voorde-Huyghens won vlot met 15-4 en 15-10 het eerste gemengd van Van Mee- le-De Keersmaecker. De spannendste wedstrijd van de ganse ontmoeting werd het laatste gemengd dat ook de thuisploeg voor zich nam. Huyghens-Van Puyvelde won nen met 15-8 en 18-14 van Colman-De Jonghe. Enkele dagen voor titelmatch verloor Scaldis 3 zelfs van Hamse met 5-3. En toen speelde de meer erva ren ploegkapitein Rcné Ver- beeck wel mee. Temse 3 maak te haar kampioenentitel rond door afgelopen weekend pro bleemloos te winnen van Drive 3. Daardoor wordt Temse 3 eind overwinnaar met 13 punten; gevolgd door Scaldis 4 met 10, Temse 4 en Hamse. ieder met 8 punten, maar Temse 4 heeft één wedstrijd meer gewonnen. Als laatste Drive 3 met 1 punt. (L.C.) Het lijkt erop dat Patro B opnieuw de tweede plaats zal bezetten in de eerste reeks. Baasrode A kon alleen maar rekenen op Karei Mcstdagh om enig weerwerk te bieden. Dat betekende dat Hamme met ruime 2-8 cijfers won. Na 2-4 schrompelde Baasrode in mekaar. Guido De Block gaf de beste prestatie weg. Hij won alles. Mestdagh snoepte de andere een zege af. Patro A ondervond evenmin weerstand van Pardaf A uit Kruibeke en maakte met 10-0 korte metten met de bezoe kers, die zelfs geen setje kon den winnen. Patro A zal waar schijnlijk net als vorig seizoen de kompetitie afsluiten zonder één nederlaag. Verrassend was de 4-6 over winning van Dynamica A in Hingene, al stond het eerst 2-0. Waasmunster won dan drie wedstrijden op rij: 2-3. Het bleef spannend en na de enkels stond het 4-5. In het beslissen de dubbel stonden Joos-Ver- tonghen tegenover Ooster- linck-Van Assche. De bezoe kers wonnen met een droge 2-0 en sleepten de zege in de wacht. Igor Van Assche was de beste. Hij won alles, maar ook Erik Joos was zeer sterk met twee zeges. Zelfs tegen een fel verzwakt Triumf A heeft Patro D geen puntje kunnen pakken. Men moest wachten tot 2-3 voor aleer Triumf op voorsprong kwam. Toen sputterde de lo kale motor en Triumf won met 3-7. Dehon en De Cock hiel den met drie overwinningen hun formatie recht. Het lijkt erop dat Patro D zonder één overwinning dit seizoen zal be sluiten. Dynamica A zou nog in de kijker lopen door Triumf A met zware 8-2 cijfers van de wijs te brengen Dat had nie mand verwacht en zeker De hon en De Cock niet. Ze won nen maar één keer en dat is zeldzaam. Opnieuw was Igor Van Assche de sterkste van het lol. Hij werd daarbij goed ge steund door zijn maats die elk tweemaal wonnen. Door deze afgang van Triumf staat Patro B sterker op de tweede plaats. Pardaf A toonde dat het thuis ijzersterk is en stuurde Patro D met 7-3 naar huis. Wim Buy- taert en Egmont Van Mieghem wonnen alles. Alleen tegen Erik Van Mieghem kon Patro een deel van de koek af knagen. In de tweede afdeling blijft Madeion B op het juiste pad. De verplaatsing naar BAC B was geen probleem. De thuis ploeg kreeg 1-9 aangesmeerd. Paul Muylaert kon de eer red den. Roel Baeck en Bert Ver- moesen doen het geweldig de laatste tijd. Lebbeke leek wel een zacht eitje voor Vlierkouter A en werd er met 10-0 ingepakt. De meest wedstrijden eindigden op 2-0. Lebbeke had geen verhaal. Ons Huis A heeft de Pardaf B hindernis niet kunnen nemen. Reeds van bij het begin ge raakte Ons Huis niet uit de greep van Pardaf. Het werd 2- 1 en 3-3. Na de enkelspelen stond de thuisploeg zelfs op 5- 4. Het beslissende dubbel was dus zeer spannend en vroeg drie sets. In de laatste set kon Ons Huis met 5-21 toch nog een puntje meegraaien. Patro E deed het geweldig te gen Pardaf C, dat een 9-1 aan zijn broek kreeg. In de laatste wedstrijd konden de bezoekers de eer redden toen Stefan De Clercq Bart Van Couwenber ghe kon kloppen. Allicht zijn deze cijfers te zwaar voor Pardaf dat toch enkele keren een derde set kon uitlokken. Hetzelfde Patro E kreeg op zijn beurt een 2-8 rekening gepresenteerd van BAC A. Vooral Reggy De Neve legde de basis van deze zege. Hij won alles. Bij de Patrojongens stond enkel Mike D'Hollander op de barrikade om de BAC- ploeg te bestoken. Hij won tweemaal. Dirk Van Den Branden en Myriam Muylaert konden voor de andere punten zorgen. Bij Ons Huis C was de span ning te snijden toen Pardaf C op bezoek was. Eerst nam Pardaf C voorsprong: 1-3. Maar Ons Huis herstelde het evenwicht: 3-3. Na het dubbel stond het 3-4. De ploeg uit Kruibeke was toen blijkbaar aan het einde van haar latijn. Ze won niets meer en Ons Huis geraakte met de hakken over de sloot: 6-4. William De Mol zorgde voor die winst door drie wed strijden te winnen zonder veel inspanning Hugo Pieters (Ons Huis) en Stefan Leclercq (Pardaf) waren goed voor twee punten. In derde afdeling waren er geen problemen voor Juvenes A dat als leider met 1-9 ging winnen op Pardaf D. De thuis ploeg kon alleen in het dubbel haar zware nederlaag verzach ten. Johan en Stefan D'Hondt wonnen met 22-20 cijfers in de derde set tegen Mare Neus en Jo Michem. Prado liet zich door Patro G de kaas van tussen het brood ha len. Patro is een ploeg die vecht voor het behoud. Na de eerste reeks enkels stond het 4- 2 voor Patro. Alleen Salembier zorgde voor tegenstand, maar hij predikte in de woestijn. Reeds na de enkels was het zeker dat Prado tenminste één punt in de brand zou laten: 5- 4. In de derde set moest het erkennen dat het lokale duo De Keyser-Mannaert beter was dan Permentier-Salem- bier. Door deze nederlaag mag Prado een kruis maken over deze reeks. Salembier was de beste man achter de tafels maar bij Patro mogen Erik De Keyser en Geert Stallaert te rugblikken op een mooie wed strijd. Patro F kreeg Dynamica B op bezoek en dat zijn twee even waardige ploegen. Waasmun ster forceerde vlot een 1-3 voorsprong en het werd nog 2- 4, maar dan zakten de bezoe kers in mekaar. Toch kregen ze in het dubbel nog enkele kansen om tenminste één punt in de wacht te slepen, maar die werden niet gebruikt. In deze match won niemand driemaal. Juvenes A kreeg geen tegen stand van BZP Lokeren en won met 10-0. De bezoekers kpn- den nooit hun neus aan het venster steken. Pardaf D liet zich door Dyna mica B met 4-6 de punten af snoepen in de eigen zaal. Toch heeft het zich aardig verdedigd tot 3-3 Alleen in de laatste wedstrijd kon het nog eens scoren. Toen klopte Stefan D'Hondt bezoeker Joris Se- gers. Stefan was de blikvanger van de match. Dirk De Mol en Joris Segers wonnen elk twee maal In de vierde reeks A was de verrassing groot: Opwijk A verloor thuis tegen Balegem A. Het werd een echte kracht proef. Alleen thuisspeler Ver meulen kon de gasten bedrei gen. Toch was de eindscore 4- 6. De bezoekers speelden een der beste wedstrijden van het seizoen zonder grote uitschie ters in hun rangen. Madeion C uit Opstal geraakte thuis niet verder dan 5-5 tegen BAC V. De lokalen gingen met 4-2 de tweede ronde in, maar BAC C kan ook aardig wat tafeltennissen. KAMPIOENSCHAP VAN GROOT-HAMME Tijdens het weekend hadden in de zaal Familia voor de 36' keer de Hamse kampioen schappen plaats. De belang stelling was enorm want er lie pen opnieuw 154 inschrijvin gen binnen van de klubs Patro, BAC, Prado en Vlierkouter. Van de tien te behalen titels gingen er negen naar Patro. Wat een weelde! Omdat Patro geen dames heeft, kon het moeilijk ook die titel binnen rijven. Er waren echter weinig spannende finales. Bij de mikroben kwam Wim Waterschoot er verrassend uit en zijn tegenstander Claessens was gauw uitgeteld met 21-11 en 21-15. Bij de miniemen leerden Nico Schelfout aan Sammy Van Cauteren hoe het moest: 21-13 en 21-11. Stefan Goossens was met 16-21 en 16-21 de meerde re van Mario De Smet. Bij de juniores werd een finale ver wacht tussen Thomas Behiels en Bart Van Couwenberghe. Voor Thomas was het een koud kunstje om de finale te bereiken. Hij kende weinig of geen tegenstand. Bart Van Couwenberghe werd uitgeloot tegen Wim Claessens en eerst genoemde ging verrassend door de knieën. Claessens deed het beter dan verwacht. In de finale had hij echter geen schijn van kans tegen Behiels en won zeer vlot. Claessens geraakte eerst aan 11 en dan aan 9 punten. De meest spannende finale was de reeks «jeugd-open» tus sen Stefan Goossens en Tho mas Behiels. De spelers, die mekaar zeer goed kennen, hebben elkaar het leven zuur gemaakt. Het duurde drie sets, waaruit Goossens als sterkste man kwam, al was het verschil met Behiels niet afgetekend. In de reeks «seniores niet-ge- klasseerd» kregen we met Luc Pelegrin een onverwacht win naar. Hij versloeg zijn finalete genstander zonder moeite. Reeds in de schiftingen had hij het moeilijker gekregen tegen Erik De Keyser. Bij de «seniores-geklasseerd» was Frans Messagie de ver wachte winnaar. Hij klopte Jo han Van Hecke in een span nende finale. Daarvoor had Van Hecke het al lastig gekre gen tegen Mare De Keyser. Hij won in twee sets maar met klein verschil. Frans Messagie begint in Carl Goossens ook een geducht tegenstander te krijgen. In de veteranenreeks bewees Paul De Schoesitter dat hij nog best meekan. Voor de tiende keer rijfde hij de titel binnen. Dat het bij de dames opnieuw Muylaert zou worden was te verwachten. Die reeks brandt immers op een laag pitje. Er waren drie deelneemsters die nog niet aan de BAC-speelster konden tippen. Zo kan ze het nog jaren volhouden. Ook in de hoofdreeks geen verrassingen. Frans Messagie legde zijn achtste titel vast. In de finale versloeg hij Mare De Keyser met 3-1. Er zijn dus weinig verrassingen te noteren. De favorieten haal den het meestal. Er was wel enige spanning toen Carl Goossens tegen Frans Messa gie de eerste set won. Frans herpakte zich in de twee ande re sets. Bij de prijsuitreiking begroette Jozef Van Couwenberghe bur gemeester Baert, de schepe nen Van Couwenberghe en De Grave, samen met Albert Pie ters, voorzitter van de sport raad. Hij wees erop dat er wellicht in gans het land geen gemeente is waar de tafelten nissport zo floreert als in Ham- me. Als men op een lokaal kampioenschap 154 inschrij vingen mag noteren, dan ziet men direkt hoe populair die sport er wel is. Bovendien is het spelpeil de laatste jaren fors in de hoogte gegaan. Dat werd gestaafd door de klasseringen van de spelers. H.V.C. UITSLAGEN Mikroben: 9 deelnemers Finale: Waterschoot Wim - Claes- sens Kris 2-0 1. Waterschoot Wim (Patro), 2. Claessens Kris (niet aangesloten), 3. Boone Koen (niet aangesloten), 4. De Schoesitter Koen (Patro), 5. Lauwaert Frederick (Patro), 6. Heymans Wim (Patro), 7. De Schoesitter Jordy (Patro), 8. Lau waert Michiel (Patro). Miniemen: 8 deelnemers Finale: Schelfhout Nico - Van Cau teren Sammy 2-0 1. Schelfhout Nico (Patro), 2. Van Cauteren Sammy (Patro), 3, Van Cauteren Herman (Vlierkouter), 4. Van Kersavond Geert (niet aan gesloten), 5. Van de Vijver Peter (Vlierkouter), 6. Vcrcautcren Ste ven (Patro), 7. Walschap Dimitn (niet aangesloten), 8. Collier Tom (Patro). Kadetten: 16 deelnemers Finale: De Smet Mario - Goossens Stcfaan 0-2 1. Goossens Stefaan (Patro), 2. De Smet Mano (Patro), 3. Van He- melrijck Robby (Vlierkouter), 4. Ruys Danny (Vlierkouter), 5. Van de Velde Geert (Vlierkouter), 6. Van de Vreken Johan (Vlierkou ter), 7. Schelfhout Ive (Patro), 8. Vermeire Tom (Patro) Juniors: 6 deelnemers Finale: Claessens Wim - Behiels Thomas 0-2 1 Behiels Thomas (Patro), 2. Claessens Wim (Patro), 3. Claye Serge (Patro), 4. Van Couwen berghe Bart (Patro), 5. Puylaert Chris (niet aangesloten), 6. Schouppe Peter (Patro). Jeugd open: 32 deelnemers Finale: Goossens Stefaan - Thomas Behiels 2-1 1. Goossens Stcfaan (Patro), 2. Thomas Behiels (Patro), 3. Schelf hout Nico (Patro), 4. Van Couwen berghe Bart (Patro), 5. Van de Vreken Johan (Vlierkouter), 6. De Smet Mario (Patro), 7. Claessens Wim (Patro), 8. Van Hemelrijck Robby (Vlierkouter). Seniores niet-geklasseerd: 7 deelne mers Finale: PeFgrin Luc - Van de Wal- le Patrick 2-0 1. Pelegrin Luc (Patro), 2. Van de Walle Patrick (Vlierkouter), 3. De Keyser Erik (Patro). 4. Keymolen Glenn (Vlierkouter), 5. De Mal- sche André (Vlierkouter), 6. De Wilde Antoine (Patro). Séniores geklasseerd: 20 declne- Finale: Messagie Frans - Van He cke Johan 2-0 1. Messagie Frans (Patro), 2. Van Hecke Johan (Patro). 3 Goossens Carl (Patro), 4. De Keyser Mare (Patro), 5. De Block Guido (Pa tro), 6. Van den Branden Dirk (BAC), 7. Van de Velde Jan (Vlierkouter), 8. Straetman Hilaire (Patro). Dames: 3 deelnemers Finale: Van Cauteren Marleen - Muylaert Myriam 0-2 1 Muylaert Myriam (BAC), 2. Van Cauteren Marleen (Vlierkou ter), 3. Biancu Rosaria (niet aange sloten). Veteranen: 8 deelnemers Finale: De Schoesitter Paul - Per- mentier Cesar 2-0 1. De Schoesitter Paul (Patro), 2 Pcrmentier Cesar (Vlierkouter), 3 Salembier Cesar (Prado). 4 Van Couwenberghe Jozef (Patro), 5. Colman Louis (niet aangesloten), 6. Schelfhout Paul (Patro). Reeks open: Kampioenschap van Hamme: 46 deelnemers Finale: De Keyser Mare - Messagie Frans 1-3 1. Messagie Frans (Patro), 2. De Keyser Mare (Patro), 3. De Block Guido (Patro), 4. Van Hecke Jo han (Patro), 5. Carl Goossens (Pa-' tro). 6. Straetman Hilaire (Patro), 7 De Schoesitter Pierre (Patro), 8, De Schoesitter Paul (Patro). VOLLEYBAL DEMONSTRATIE In het kader van de Olympi sche week organiseert het B.O.I.C. op dinsdag 7 april om 20 u een damesvolleybalwed strijd tussen VC Temse en Denderhoutem in het Gentse Sportpaleis. PROVINCIAAL KORFBAL Twee selekties van Oost- vlaamse korfballers zullen een wedstrijd spelen in het Gentse Sportpaleis op zaterdag 4 april om 17u30. Voor de aanhangers van deze sport een unieke kans om wat bij te leren. Tafeltennis. De ploeg van Vlierkouter die deelnam aan het kampioenschap van Hamme (vh)

De Voorpost | 1987 | | pagina 25