DE VOORPOST VLAMMERS NIPT OVEREIND! WEINIG VERANDERINGEN AAN DE TOP ZEVENDE TAFELTENNISTORNOOI VANVLIERKOUTERHAMME MADEL0N B BUGGENHOUT ZET DE BOEL OP STELTEN EERSTE KOMPETITIEPUNTEN VOOR DRIVE 2 TAFELTENNIS - KAMPIOENSCHAP VAN 00ST-VLAANDEREN De Voorpost - 27.3.1987 - 23 BADMINTON TAFELTENNIS Jeugdbadminton. De Merchtemse jeugdploeg kwam inter- klub spelen in Sint-Gillis (foto p. hermans Op zondag 5 april organiseert tafeltennisklub Vlierkouter voor de zevende maal haar tafeltennistornooi. Dit staat open voor alle leden van de KVKT en zal plaats hebben in zaal «De Zouaaf», Zouavenstraat te Hamme. De volgende reeksen zijn voorzien: 9.30 u. heren niet- geklasseerden 10.30 u. Heren F., 11.30 u. heren jeugd niet- gcklasseerden (tot 18 jaar), 13.00 u. heren E, 14.00 u. heren A-open, 15 u. heren D en te 16 u. heren B en heren C. Iedereen kan deelnemen in zijn reeks, de reeks onmiddel lijk hoger en de A-openreeks. Jeugdspelers (minder dan 18 jaar) kunnen eveneens deelnemen in de jeugdreeks niet-geklasseerden. Inschrijvingen worden schriftelijk en uiterlijk ingewacht tot vrijdag 3 april bij Jan Van de Velde, Kard. J. Cardijnlaan 73 te 9160 Hamme. Telefonisch enkel op 3 april tussen 18 en 19 uur. De deelname in de onkosten bedraagt: één reeks 70 fr., twee reeksen 110 fr. en drie reeksen 150 fr. Er zijn verschillende trofeeën en ere-diploma's van het Hamse gemeentebestuur voorzien. Verder nog een waar devolle en uitgebreide prijzentafel. HVC In de vijfde provinciale afde ling scheen alles al een tijdje geleden in kannen en kruiken te zijn. Melsele F was hier kampioen, want Patro D zou als tweede eindigen. Het stond immers al op vier punten van «kampioen» Melsele F. Beide ploegen moeten elkander nog ontmoeten, maar zelfs als Pa tro D mocht winnen bleef het nog op twee punten van de titel hangen. Het kampioen schap was dus gedaan. Op de derde plaats stond Madeion B Buggenhout-Opstal en had geen kans meer om. dichterbij te komen. Deze week veran derde de situatie plots. Melsele F was naar Madeion B geto gen. Om op alles voorbereid te zijn had het zijn allersterktste ploeg opgesteld. Alhoewel Madeion B een van de betere ploegen uit de reeks was zag niemand er gevaar in voor Melsele F. De thuisploeg over trof zichzelf en won met de kleinst mogelijke score. Groot gejuich bij de thuisploeg. Aan de andere zijde was de ontgoo cheling groot. Voor Madelon B kwam en onvehvachts nog een grote kans omlzich in het debat voor de tweede plaats te mengen. Een twèedc plaats, die een deelname aan de eind ronde verzekerde. Voor Mel sele F stond de titel nu meteen op losse schroeven. Twee pun ten voorsprong is immers te weinig, want Melsele F moet binnen kort naar Patro D Hamme en daar is het nog niet gewonnen. Temeer daar Mel sele F in eigen midden Patro D niet kon verslagen en moest tevreden zijn met een drawn. In elk geval wordt het voor de topploegen in deze reeks nog een spannénd einde. Ze moe ten beiden nog elk drie wed strijden afhaspelen om te we ten wie wie is. Patro D heeft wellicht het gemakkelijkste programma. Het moet Vlier- kouter D en St.-Niklase H ont moeten en dat zijn geen zware tegenstanders. Voor Melsele F is het iets zwaarder. Tegen Kruibeke B heeft het wellicht geen problemen. Maar op Het is stilaan een traditie ge worden dat de KVKT zijn jaarlijks Oostvlaams kam- pioenchap organiseert in het gemeentelijk sport- en kultu- reel Centrum te Waasmunster. Daar werd op vijftien tafels gespeeld voor de provinciale titels. Er stonden dertien reek sen op het programma. Dyna mica Waasmunster haalde de meeste titels binnen: drie en ze werden alle drie door Marjo lein Van Poucke behaald. BAC won er twee. Telkens was het Myriam Muylaert die het deed. De andere titels gin gen naar de KWB via Kurt Donckers en Erik Van Acker. Patro kon er ook twee laten opschrijven langs Johan Van Hecke en Frans Messagie. Vlierkouter juichte één keer dankzij Marleen Van Caute- ren, zoveel als Juvenes dat deed langs Gerda Steeman. De reeksen werden in poules verspeeld en dat bood de gele genheid aan de deelnemers om verschillende wedstrijden te spelen. Dat betekent dat de beste spelers altijd mee voor aan schuiven. Technische uitslagen Dames jeugd niet-geklasseerd: Marleen Van Cauteren (Vlier kouter), 2. Kathleen Van der Reysen (Pardaf). Dames jeugd geklasseerd: 1. Marjolein Van Poucke (Dyna mica Waasmunster) Dames niet geklasseerd: 1. Gerda Steenman (Juvenes), 2. Kathleen Van der Reysen (Pardaf Kruibeke), 3. Mireille Michiels (Triumf Lokeren), 4. Marleen Van Cauteren (Vlier kouter Hamme) Conny De Mol (Dynamica Waasmun ster). dames C: 1. Marjolein Van Poucke (Dynamica), 2. Kath leen Oosterlinck (Dynamica) Dames B: 1. Myriam Muylaert (BAC Hamme) Heren jeugd niet geklasseerd: 1Kurt Donckers (KWB Krui beke), 2. Carl Lardon (KWB), 2. David De Beule (Juvenes), 4. Erik Van Acker (KWB), 5. Wim Claessens (Patro), 6. Dirk Lardon (KWB), 7. Dirk Van Herck (Pardaf), 8. Ste- faan D'Hondt (Pardaf). Heren jeugd geklasseerd: i. Bart Vermoesen (Madeion Buggenhout Opstal), 2. Rom- bout Keldermans (Madeion), 3. Mike D'Hollander (Patro), 4. Stefan Goossens (Patro), 5. Kristof Saman (Pardaf), 6. To- mas Behiels (Patro), 7. Joeri Quinet (KWB), 8. Meerschout Guy (KWB). Heren niet geklasseerd: 1. Erik Van Acker (KWB), 2. Carl Lardon (KWB), 3. Dirk Van Herck (Pardaf), 4. Kurt Doncker (KWB), 5. Danny Ruys (Vlierkouter), 6. Wim Perdaen (Baasrode), 7. David De Beule (Juvenes), 8. Johan Van der Vreken (Vlierkouter). Heren F: 1. Marjolein Van Poucke (Dynamica), 2. Frank De Hertogh (Madelon), 3. Joerie Quinet (KWB Kruibe ke), 4. Hans Vermoesen (Bo bo Buggenhout), 5. Jan Van Acker (Juvenes Zele), 6. Koen Van Craen (KWB), 7. Johan D'Hondt (Pardaf), 8. Mare Breda (Bobo). Heren F: 1. Myrial Muylaert (BAC Hamme), 2. Danny D'Hollander (Vlierkouter Hamme), 3. Eddy Saman (Pardaf), 4. Dirk Van den Branden (BAC), 5. Francois Van Dender (Patro), 6. Mike D'Hollander (Patro), 7. Frans Hermans (Vlierkouter), 8. Rombout Keldermans (Made- Ion Opstal). Heren D: 1. Chris Wasteels (Madelon), 2. Jan Van de Vel de (Vlierkouter), 3. Bart Ver- moessen (Madelon), 4. Igor Van Assche (Dynamica), 5. Geert Gerlo (Dynamica), 6. Mare Neus (Juvenes), 7. Paul De Schoesitter (Patro), 8. Carl Goossens (Patro) Heren C: 1. Johan Van Hecke (Patro), 2. Guido De Block (Patro), 3. Kurt De Cock (Triumf Lokeren), 4. Daniel Dehon (Triumf), 5. Mare De Keyser (Patro). Heren B: Frans Messagie (Pa tro), 2. Regi De Neve (BAC Hamme). Totaal aantal inschrijvingen: '193. HVC Kieldrecht D zal het ongetwij feld uit zijn doppen moeten kijken. De topper zal ongetwijfeld Pa tro D Melsele F op 4 april te Hamme worden. Patro D zit nu tussen stoelen. Patro moet minstens een drawn kunnen lukken tegen Melsele F is het de titel kwijt. Want in de on derlinge wedstrijden haalt Pa tro D het voor Melsele. En dan kan Patro D nog onverwacht de titel in deze reeks wegpak ken. Het wordt in zaal Familia een wedstrijd van alles of niets, waarnaar heelwal ploe gen belangstellend zullen uit kijken. De stand aan de top is als volgt: 1. Melsele F 35 2. Patro D 33 3. Madelon B 32 4. Kieldrecht D 31 HVC ZWEMMEN Tafeltennis. Frans Messagie (eerste van links) werd algemeen kampioen van Groot-Hamme (vh) elke week alles over uw ploeg, uw wijk, het doen en laten van de streek Zwemmen. Bekers en medailles werden uitgereikt aan de verdienstelijke leden van Lokerse Zwemvereniging (polo) JEUGDBADMINTON In de Drive jeugdinterkluös was alleen Drive 2 er nog niet in geslaagd kompetitiepunten te veroveren. Afgelopen zaterdag kwam Merchtem op bezoek in de sporthal aan de Van Langen- hovestraat te St.-Gillis. Merchtem heeft tot nu toe vier punten gehaald en staat tesa- men met Buggenhout en Drive 1 gelijk. De kans dus voor de bezoekers om een tweede plaats in te nemen in de rangschikking. Maar Merchtem kwam duide lijk op verplaatsing naar Drive 2 met een zwakkere ploeg. Lieve Van de Perre was pas sinds december vorig jaar bij Drop aangesloten. Wat na tuurlijk weer niet betekent dat Lieve voor haar aansluiting bij de Brabantse klub eerder niet aan badminton zou hebben ge- r j. jdaan. Met drie kwartier vertra- JeugdbaJmmton. De jongens en meisjes van Dnve 2 uü ging kwam de ontmoeting op bint-Gillis (foto p. hermans) gang. Tegen de regels in werd er gestart met de enkelspelen. Christof Van Malderen moest zich niet ekstra inzetten om met 15-1 en 15-2 te winnen van een te trage Tom Crombé. Greet De Jaegher, die een ver dedigende speelster is, vond geen antwoord op de aanval lende en vlak geslagen harde shuttles van Lieve Van de Per- re en verloor met 1-11 en 5-11. Stand na de enkels 1-1. Een nog sterk met het draaisy- steem sukkelende Christof Van Malderen en Christof Verbruggen wonnen vrij ge makkelijk met 15-7 en 15-3 van Tom Crombé en Pascal De Jonge. Met de onderrichtingen van haar trainer in het achterhoofd stelde Greet De Jaegher haar partner Annouck Moortgat op aan het net en probeerde alle slagen vlak te spelen op de zwakkere dame Kaat Biese- mans. De taktiek lukte en de thuisspelers wonnen met 15-8 en 15-12. Daarmee had Drive 2 deze ontmoeting reeds ge wonnen. Want zoals iedereen weet bestaat een jeugdont- moeting uit 5 games en moest het gemengd als laatste partij worden gespeeld. Dat laatste gemengd verliep spannend. Verloren Verbrug- gen-Moortgat de eerste set met 7-15 van De Jonge-Biesemans dan kon de pret van Kristof niet op toen hij met Annouck de tweede en derde set won met 15-2 en 15-3. Achttien april moet Drive 2 naar Buggenhout en de week daarop spelen Drive 1 en 2 tegen elkaar. Niets nieuws onder de zon in eerste provinciale waar de nummers twee en drie Gentse I en Vulcain 3 met 2-6 wonnen van Scaldis 1 en Gentse 2. Nadert Gentse 1 op één punt van leidersploeg Latem 1, dan zal het toch de ploeg uit St. Martens-Latem zijn die naar de Liga zal muteren. En mis schien te samen met Gentse 1 Latem 1 heeft in deze reeks 15 punten, Gentse 1 met 14, Vul cain 3 met 12, Gentse 2 met 5 en Scaldis 1 en Vulcain 2 ieder 3 punten. Dat in tweede A Stekene kampioen is en in tweede B Buggenhout is geen nieuws meer. In tweede C moet nog één wedstrijd worden gespeeld maar die is van geen enkel belang meer. De Flying Shutt les 2 uit Zaffelare wonnen hun laatste partij tegen Gentse 3 met 7-1. Alleen Karin Weytens verloor het dames enkel met 2- II en 2-11 van Eileen Dema- ret. De Lieve en Latem 2 pro beerden reeds andere spelers uit en speelden gelijk. Loven- degem won van datzelfde La tem 2 met 7-1 en komt daar door voorlopig voor Latem te staan. Voorlopig wel omdat Latem 2 thuis rode lantaarn- ploeg Gentse 3 nog moest ont vangen. De Flying Shuttles 2 zijn hier dus kampioen met 13 punten, gevolgd door De Lieve met 9, Lovendegem met 7, Latem 2 met 6 en als laatsten Gentse 3 met 3 punten. Kampioenenploeg Temse 3 won in derde Waasland hun laatste match tegen Drive 3 met 2-6 en zijn met 13 punten eindoverwinnaar. Scaldis 4 dat een tijd lang de rangschikking aanvoerde, verloor hun twee laatste wedstrijden heeft 10 punten. Dan volgen Temse 4 en Hamse 1 met 8 punten en als laatsten Drive 3 met 1 punt. In derde afdeling Gent werd Eikenlo met 16 punten kam pioen. Deinze en De Lieve vonden het in de eerste heren- reeks blijkbaar interessanter om forfait te geven en 250 fr. te betalen aan boete dan de verplaatsing te ondernemen naar St.-Niklaas en Buggen hout. Volgend seizoen zal dat niet meer zo interessant zijn omdat die boete telkens zal worden verdubbeld en bij een vierde poging het provinciaal bestuur mogelijk zal overgaan tot schorsing uit de kompetitie. Een weinig interessante reeks trouwens waar van bij het be gin Buggenhout de rangschik king aanvoerde. De leiders wonnen ook hun laatste ont moeting van dit seizoen tegen de Gentse politie met 5-3 en staan met 17 punten veilig aan kop. Staartploegen Deinze en de Lieve stelden een andere ploeg op. De thuisploeg won twee dubbel, en drie nkels zodat Deinze toch nog verrassend op de voorlaatste plaats eindigt. Na Buggenhout, dat trouwens volgend seizoen uitpakt met een tweede ploeg in de ge mengde kompetitie en mis schien zonder Cl Emiel Ver- heyden toch nog een heren- ploeg zal inschrijven, volgt La tem 1 met 11 punten, de Gent se politie met 9, Mintons met 8, Deinze met 5 en als laatsten De Lieve met 4 punten. In de tweede herenreeks speelden Moerbeke en Wetteren gelijk. Gentse verloor met een zwak kere ploeg met 1-7 van Pluim- plukkers. Alleen Jacques Pro cureur en Mark Eggermont bleken beter te spelen dan Loos-De Paepe en wonnen met 15-11 en 15-12. Deson danks een zwakkere Gentse ploeg werden toch vijf van de acht te spelen wedstrijden in drie sets betwist. De Flying Shuttles dwongen ook hier hun overwinning af met een 7-1 winst van Latem. Met nog zes te spelen wedstrij den is de Flying Shuttles met 21 punten zeker van de over winning. Gentse en Vulcain hebben 12 punten en worden gevolgd door Pluimplukkers met 10, Moerbeke met 8, Wet teren met 6 en Latem 2 met 2 punten. (L.C.) In de vierde reeks van de KVKT-kompetitie speelde Avanti Grembergen thuis te gen Bobo C Buggenhout. Een wedstrijd die wel boven het petje van de thuisploeg ging. Want ze werd met 3-7 inge pakt. Dat de bezoekers sterker waren was al van bij het begin te zien. Na vier wedstrijden hadden de Bobo-jongens al evenveel overwinningen mo gen optekenen. Eigenlijk was het alleen Jan Cleemput die er met zijn twee overwinningen kon voor zorgen dat ze toch iets in de pap konden brokke len. Daarbij won Grembergen nog eens het dubbel. Zoekend naar het beste element komen we terecht bij Jos Vermoessen, die al zijn wedstrijden in winst kon afronden. Avanti speelde deze week ook thuis en ontving daar Vlam- mers-A. Hel is er zeer span nend aan toegegaan. De be zoekers konden van bij de start een kleine voorsprong opbou wen: 0-2 en 1-3. Toch kwamen na een poosje beide ploegen op gelijke hoogte; 4-4. In het laatste enkel was het een koud kunstje voor Gery Ronsmans om Chris Verlackt van de overwinning te houden met grote 0-2 cijfers. Meteen zat Vlammers op het goede spoor 4-5. Het dubbel zou weer eens scheidsrechter moeten spelen. Maar ook hier toonde de ploeg van Hamme-Zogge zich het sterkst en meteen werd het een totale 4-6 overwinning voor de Vlammers. Ronsmans was de joker met drie overwinningen. Kemzeke A liet zich thuis niet verschalken door Bobo-B Bug genhout. In het begin van de ontmoeting toch wisselende kansen voor iedereen tot 2-3. Wonder toch dat daarna de Bobo-ploeg geen enkele over winning meer kon vastleggen. De thuisploeg won alles. Wil liam Wuytack met drie over winningen lag aan de basis van deze flinke zege. Maar ook Mare Vermeulen deed het niet slecht. Hij won tweemaal. Bij de bezoekers won iedereen één keer, zodus hebben ze el kaar niets te verwijten. Pardaf-D speelde thuis tegen Bobo-A en dat was zeker geen gemakkelijke opgave. Aan vankelijk liep alles gelijk ver der: 2-2. Toen zette de lokale ploeg het offensief in en liep uit tot 4-2. Maar veel verder is ze niet geraakt. Bobo-A sloeg terug en zo rap als tellen ston den de ploegen wat verder weer gelijk: 4-4. In het laatste dubbel was de strijd ongemeen groot. Hans Vermoesen wou niet begeven tegen de lokale man Johan D'Hondt. Drie sets lang duurde de strijd en ten slotte was het toch de Pardaf- speler die het haalde: 5-4. In het dubbel waren het de be zoekers die het deden. Het duo Vermoesen-Meuris haalde het vrij gemakkelijk tegen D'Hondt-Van Strydonck. Daarmee bleef het een draw 5- 5. Een uitslag waarmee ieder een best tevreden was. Wie de overwinning aan zijn neus zag voorbijgaan is Vlier- kouter-C dat op Pardaf-E speelde. Het begon goed voor de lokalen die een 3-1 lieten afdrukken, maar twee wed strijden verder was het 3-3. Het bleef spannend na de en kels met een 5-4 stand. Voor de bezoekers waren alle kan sen nog niet verkeken. In het dubbel heeft Vlierkouter C het evenmin kunnen waarmaken en dat betekende dat het op Pardaf geen enkel puntje kon rapen. Dirk Van Herck met drie overwinningen was het beste element. Spanning was ook niet uit de lucht bij Vlammers-B waar Dy- namica-C te gast was. In het begin scheen de Waasmunster- se formatie naar een overwin ning te gaan met een 1-3 voor sprong. Maar naderhand ging het niet meer. Dynamica-C moest gas terugnemen en kon met moeite nog één overwin ning laten optekenen in de voorlaatste wedstrijd toen Tom Van Eetvelde nog Rene De Wilde versloeg. Dat bete kende dat Vlammers uiteinde lijk met kleine 6-4 cijfers over eind is gebleven. De grote be werker daarvan is Leo Rooms die eens te meer al zijn wed strijden won en telkens met grote 2-0 cijfers. Bij de verlie zers waren er toch twee spelers die twee keer het laken naar zich toe konden trekken: Fran- qois Parijs en Tom Van Eetvel de. Eigenlijk totaliseerden ze een puntje te weinig om be loond te worden voor hun in spanningen. Dynamica-C had het aan de stok met Madelon-D Opstal. In het begin schenen de bezoe kers naar een overwinning te mikken met een 0-2 en later een 1-3 voorsprong. Op zeker moment waren de jongens uit Waasmunster zelfs op weg naar een vlotte overwinning: 2- 5. Bij deze score vielen de bezoekers echter stil en dat bood de gelegenheid aan de lokalen om wat dichterbij te komen. Het werd 4-5 en daar mee waren de thuisspelers nog niet uitgeschakeld. In de laat ste wedstrijd zou dan de beslis sing moeten vallen. Drie sets lang duurde de strijd tussen Franqois Parijs en Frank De Hertog. Uiteindelijk zou het laatstgenoemde zijn die het haalde en daarmee voor zijn ploeg nog een kleine, maar toch verdiende overwinning kon vastleggen: 4-6. Gemakkelijker had het Lede dat in eigen lokaal Opwijk-C van antwoord moest dienen. Dat antwoord kwam zo rap als tellen want de bezoekers kre gen een vlotte 10-0 nederlaag toegediend. De meeste wed strijden werden afgesloten met een 2-0 score. Datzelfde Op- w(jk-C deed het heel wat beter in zijn thuiswedstrijd tegen Baasrode-B. Vooral in het be gin speelde het voortreffelijk. Het scheen naar een vlotte overwinning te gaan. Na zes wedstrijden was het al 4-2 en het kon meteen een optie ne men op de titel. Maar dat was toch iets te vroeg geroepen. Baasrode kwam er door en kon de achtervolging inzetten. Op een wip stond het gelijk: 4- 4. Dat had niemand nog ver wacht. In het laatste enkel was het Opwijk C dat het haalde zodat het dubbel als scheids rechter moest optreden. Hier duurde de strijd drie sets lang en uiteindelijk ging de winst naar de bezoekers die meteen op het laatste nippertje een draw konden lukken: 5-5. Zoe kend naar de beste in deze ontmoeting komen we terecht bij de lokale Julien Verspecht, die voor iedereen veel te sterk was. Hij won al zijn wedstrij den zonder een setje te ver liezen. Baasrode B kon het thuis niet waarmaken tegen KWB-Krui- beke C. Wonder was toch dat de lokalen geweldig goed wa ren gestart. De twee eerste wedstrijden waren lokale over winningen 2-0. Maar daarna was het thuisliedje uitgezon gen. Baasrode-B won niets meer en dat betekende dat de KWB-ploeg naar een vlotte 2-8 overwinning is gestapt. Kurt Donckers was niet te kloppen. Ook Roger De Witte en Frans Leclercq met elk twee over winningen deden het voortref felijk. Ook een draw in vijfde afde ling A waar Triumf-C Lokeren in eigen midden Vlierkouter-D ontving. De thuisploeg was zeer goed gestart en lmokte dadelijk een 4-1 stand uit. De weg naar een grote overwin ning lag breed open. Maar ze werd afgeremd omdat de be zoekers opeens uit hun kram men schoten. Ze plaatsten ook drie overwinningen op een rijt je en meteen kon alles van voorafaan beginnen: 4-4. Ook in de laatste twee wedstrijden werden de punten broederlijk gedeeld: 5-5. Didier Cailliet was hier de enige die drie wed strijden in winst kon afronden. Datzelfde KWB-C Kruibeke heeft het in eigen Ons Huis niet onder de markt gehad om Patro-I van de overwinning te houden Aanvankelijk vlotte het wel: 3-1. De Hamse forma tie pikte even later toch weer aan: 3-3. De laatste drie enkels waren zeer spannend en daar van gingen er twee naar de lokalen met een tussenstand van 5-4. Het dubbel kende zijn einduitslag in de derde set, waarin de thuisploeg de zege in handen bleef houden. Hamme was eraan voor de moeite. Met 6-4 verliezen is een mooi resul taat, maar het levert niet de minste punten op. Karl Lan- don was de beste man met drie overwinningen. Hij deed het geweldig vlot. Okapi-B Kallo heeft het deze keer in eigen lokaal kunnen waarmaken tegen Kemzeke-B. Aanvankelijk was er toch nie mand gerust in. Met een 2-2 en een fors spelende Van Veltho- ven bij de bezoekers was het duidelijk dat het een moeilijke opgave ging worden voor de thuisspelers. Maar in de drie volgende enkelspelen was het telkens de thuisploeg die het haalde. Meteen kon ze stilaan een voorsprong opbouwen: 5- 4. Toch zouden de bezoekers nog eens terugslaan 5-4. Toen oordeelde Okapi-B dat het al goed was en in het dubbel gaf het duo De Rechter-Stuer geen kans aan Van Velthoven- Menegeer. Eindstand 6-4. Geen problemen voor Triumf- C waar Sterke Stut kwam neergstreken. De thuisploeg kon in gans de wedstrijd het roer stevig in handen houden en de bezoekers kregen geen enkele kans om de thuisploeg te bedreigen. Uieindelijk werd het een vlotte 8-2 thuisover winning. Vooral Didier Cail- lier en Henk Jacobs waren niet te temmen. Ze wonnen alles en meestal nog met overtui gende 2-0 cijfers. Patro I zat niet aan het feest toen het KWB-D in de ogen moest kijken. In het begin scheen het toch wat kansen te hebben: 2-3. Maar dat was maar strovuur. Naarmate de wedstrijd vorderde verloren de lokalen meer en meer terrein en moesten ze toegeven dat de bezoekers veel te sterk waren. Uiteindelijk werd het een 3-7 score. Twee spelers konden al les winnen: Kurt Donckers en Eric Van Acker. Juvenes E heeft op beide oren mogen slapen toen het bij Kemzeke-B een bezoek bracht. Deze knapen hebben een forse 1-9 overwinning meegebracht. De lokalen waren nochtans goed begonnen. Hun eerste wedstrijd was al raak. Neme- geer klopte in de derde set Serafin Broeckmans. Maar de thuisploeg had te vroeg ge juicht. Het is bij deze eerste en enige overwinning gebleven. Troei an t Sinaai was ruim de meerdere van Artevelde. Aan vankelijk manifesteerde zich dat niet want van 1-1 ging het naar 3-2 en 4-3. Het was maar in de drie laatste wedstrijden dat Troelant kon doorzetten en og een ruime 7-3 vastleg gen. Triumf-B met als twee sterke spelers Ceulcmans en Baeyens hebben de bezoekers uit Kallo- B Okapi mores geleerd. Aan vankelijk spartelden de bezoe kers wat tegen: 2-2. Dat duur de toch niet lang. Want al de volgende wedstrijden werden weer afgerond in het voordeel van de lokalen die dan ook een vlotte 8-2 op het bord konden krijgen. Tenslotte was er nog KWB-B dat een 9-1 lukte tegen Patro-1. De bezoekers waren wellicht het noorden kwijtgeraakt. Ze brachten er niets van terecht en voor de thuisploeg was het dan ook een koud kunstje om deze vlotte overwinning vast te leggen. De bezoekers konden de eer redden door een over winning van Erik Verdonck op Koen Van Craen. HVC

De Voorpost | 1987 | | pagina 23