OUDEGEM BIJNA VERRAST DOOR BERLARE OPNIEUW EEN SCHOT IN DE ROOS WERNER D'HONDT ALLEEN VOOROP mare J0 PLANCKAERT NEEMT WEERWRAAK IVAN DE GROODT VAN FILOES OUDEGEM NAAR DERDE LANDELIJKE VOLLEYBALKALENDER HEREN De Voorpost - 27.3.1987 - 25 VOLLEYBAL VOLLEYBALOVERZICHT tHbKLASSE Vitesse Kruibeke - Maasmechelen 3-1 (15-10, 15-3, 10-15, 15-7) De zekerheid van het behoud van beide ploegen zorgde voor een ontspannen sfeer bij de spelers, die er een aangenaam volleybalspektakel van maak ten. Bij de thuisploeg was de gegriepeerde Dufour afwezig en Van Eynde moest van bij de start opdraven. In de eerste set kon Vitesse afstand nemen en dit onder impuls van Luc Michielsen, die tijdens zijn opslagbeurten aar dig uit de verf kwam. Daarbij kwamen Verhaeghe en Guy De Beer aanvallend aan hun trekken. Tijdens de tweede set was het overwicht van de gast heren nog groter. De bezoe kers konden de derde set in pikken. Ondertussen was Luc Van de Velde wegens een kniekwetsuur uitgevallen en hij werd vervangen door De Moor. De vierde set ging op nieuw naar de Vitessespelers, die een duidelijk overwicht de monstreerden. Vitesse sloot de kompetitie af met een zege en de thuisploeg heeft duidelijk haar doel - zich handhaven in de hoogste klasse - bereikt. EERSTE LANDELIJKE Rapid St.-Niklaas - Erwetegem 2-3 (15-9, 15-9, 7-15, 10-15, 13-15) Tijdens de eerste twee sets speelde Rapid op een hoog peil en allebei werden ze met winst afgesloten. De bezoekers gaven zichzelf geen enkele winstkans meer. Ze mochten vanaf de derde set meer en meer in de wedstrijd komen om vervolgens de tweevolgen- de sets in de wacht te slepen. De tegenstand van de Rapid- boys was in deze sets miniem. Een set weggeven kan, maar een wedstrijd zo maar uit de handen geven was iets van het goede te veel. Met de voeten van de supporters spelen, was een veel gehoorde slogan in de Witte Molen. Rapid draaide in de beslissende vijfde set met een 8-2 voorsprong en liep na dien zelfs tot 11-2 uit. Daarna werd de wedstrijd nog uit han den gegeven. Onbegrijpelijk. Spectrum Moerbeke Waas - Diksmuide 3-1 (13-15, 16-14, 15-6, 15-8) De eerste twee sets hebben de thuisspelers gestreden om een veilige 2-0 voorsprong te kun nen uitbouwen. Ze hadden al hun talent in de weegschaal geworpen. In de eerste set was de strijd gelijkopgaand tot 8-8, waarna de bezoekers tot 8-14 konden uitlopen. Dit was vooral te wijten aan het te veel aan persoonlijke fouten van de Spectrumspelers. De ingezette remonte droeg niet ver ge noeg. Tijdens de tweede set was de score gelijkopgaand tot 14-14 en de pas ingekomen Van Neer deed de set kantelen in het voordeel van Moerbeke. Met twee plaatsballen zorgde hij voor een gelijke setstand. Vanaf de derde set was Moer beke heer en meester op het terrein en het kon vrij vlot een vijfde zege verzilveren. De be- houdskansen zijn nog altijd reëel. DERDE LANDELIJKE VAB VTB Mechelen - Pardaf Kruibeke 1-3 (7-15, 15-8, 11-15, 13-15) Voor Pardaf werd het een moeilijke - maar heel belang rijke wedstrijd op verplaat sing - bij de Maneblussers. Bij verlies konden ze een kruis maken over de titelambities. Wat zich als een topper aange kondigd had, is er nooit één geweest. Het belang van het resultaat deed de nervositeit bij de spelers stijgen in beide kampen. De Pardafspelers wa ren daar het vlugst overheen. Pardaf speelde efficiënt en de receptie was bijzonder goed. Bij de thuisploeg werd veelvul dig een opslagbeurt gemist en het blok liet te wensen over. EERSTE PROVINCIALE Nazareth - Nidak Nieuwkerken 0-3 (4-15, 5-15, 8-15) Nieuwkerken heeft de zwak spelende leidersploeg, die niet in staat bleek tot ernstig weer werk, de nederlaag in eigen vesting toegediend.' Een sterke Wase ploeg omzeilde oordeel kundig het lokale blok en ont redderde de receptie van Na zareth. Van de leider ging in geen enkele set een ernstige dreiging uit voor de bezoekers. DERDE PROVINCIALE A Thunderballs Berlare - Filoes Oudegem 2-3 (9-15, 15-13, 8-15, 15-1, 7-15) De reserve wedstrijd ging naar de bezoekers met 1-2. Wat voor Filoes Oudegem aanvankelijk een gemakkelij ke verplaatsing bij buur Berla re leek, bleek achteraf een zware dobber. Berlare zette zijn heropstanding verder en de gastheren moesten winnen. Filoes, dat zijn tegenstander had onderschat, begon nogal stuntelig aan de eerste set en kreeg een 3-2 achterstand aan gesmeerd. De bezoekers her pakten zich en kwamen met 4- 7 aan een voorsprong, te dan ken aan het verzorgde blok werk. Een reeks opslagwissels bracht Berlare opnieuw langs zij bij 6-7. Plots scoorde de aanvalslinie van Oudegem de nodige punten bijeen om de eerste set binnen te rijven. In de tweede set kon Berlare uitlopen tot 6-4 maar na enkele slechte opslagbeurten van de thuisspelers kon Oudegem aanklampen via 9-9 tot 13-13. In de eindfase van deze set trachtte Oudegem het tij te doen keren. Zelfs spektakulai- re reddingen van ondermeer Cool konden niet beletten, dat de gastheren de setstand in evenwicht brachten. De derde set voorspelde op nieuw einig goeds voor Oude gem, dat bij 5-2 op achterstand kwam. Een terugvechtend Ou degem boog deze achterstand om in een 5-7 voorsprong. Hierbij verloor William De Tandt (Berlare-coach) zijn kalmte, zodat hij een rode kaart onder de neus kreeg ge duwd. Oudegem won nog vrij vlot met 8-15 cijfers. De vierde set was de kortste van de westrijd. Via 10-0 werd het 15-1. De bezoekende spe lers hadden geluk dat coach De Braeckeleer dit niet meer meemaakte. De vijfde set moest de beslissing brengen. Hierin ging de strijd gelijk op tot 6-6. Bij 6-8 werd er van kamp gewisseld, waarbij Ou degem tot 6-10 uitliep. Plots stagneerde Oudegem op het cijfer 10. Gelukkig viel alles nadien in de goede plooi en met een paar routineslagen konden de bezoekers verder uitlopen. Het was aan Michel Houthoofd gegund de set af te ronden bij 7-15. Samenstelling Oudegem: I. De Groodt, L. De Roos, L. Tas- sent, C. Cools, D. Nobels, M. Houthoofd, G. Verhelst, A. Moens, Verstrepen, Van den Abbeele en Roels. DERDE PROVINCIALE B Juvenes Zele - Nilco Lebbeke 0-3 (10-15, 13-15, 8-15) Nilco haalde het in de reserve- wedstrijd met 1-2 cijfers. De setstanden waren 15-11, 1-15 en 13-15. Doordat Paul De Klerck afwezig bleef, diende de basisopstelling een wijzi ging te ondergaan, waarbij de post van spelverdeler werd toevertrouwd aan Rony Pie- ters. De Lebbeekse coach ver koos daarenboven Dirk Ver- leyen boven Dirk Van Kerck- hoven. In de eerste set kende Juvenes (met oude taaie Eddy Van Pe- teghem, ex-Lebbeke) in de op slagzone een blitzstart en de thuisploeg liep tot 6-0 uit. Leb beke herstelde zich en onder impuls van Rudy Cruyplandt (een kersverse vader) en Erik De Smedt kwamen de bezoe kers bij 6-5 langszij, waarna de strijd gelijk de hoogte inging tot 10-10. Punt per punt namen de Nilcoboys een optie op de eerste deelzege. Een goed slui tend blok van Lebbeke, dat de Zeelse aanvallen counterde, zorgde voor de eerste setwinst met 10-15. Tijdens de tweede set was Nilco oppermachtig. Vooral Roland Van Bever ver raste de thuisploeg met zijn keiharde smashes. Hij is spe cialist in de aanval. Als hij bediend kan worden met een halve achterwaartse pas, dan is hij werkelijk niet te houden. Zo werd een 2-11 voorsprong uitgebouwd. Plots viel Nilco stil. Hun minder goede recep tie en hun ondoordracht aan vallen lieten Juvenes toe de achtervolging in te zetten. Bij 11-12 zorgde Zele voor een spannende eindfase. Nilco- coach De Clerck trachtte met time-outs en spelerwisselingen (Jan Pieters voor Patrick Van den Abbeel en Dirk Van Kerckhoven voor Dirk Ver- leyen) het tij te doen keren. In een uiterst spannende eind strijd kon Lebbeke met 13-15 zegevieren. De derde set kende nauwelijks spanning en zonder problemen kon Lebbeke het met 8-15 tot een goede einde brengen. Leb beke trekt de lijn van de laat ste wedstrijden door. Het wil in extremis nog de tweede plaats bemachtigen in de rang schikking, maar dan moet het winnen op Danny Hofstade. Het kan een zware karwei worden. Kangoeroes Aalst - Mart. Deinze 1-3 (15-13, 5-15, 6-15, 3-15) De eerste set was er één van de bovenste plank. Inzet en strijd tot en met. Deinze is de kam- pioenenploeg uit derde provin ciale B, Kangoeroes Aalst een kandidaat-zakker (misschien), maar dit heeft niet belet dat de Aalstenaars er met de grove borstel invlogen. Een zeer ge- lijkopgaande eerste set: 5-6, 7- 7, 10-16 en zelfs 12-12. Dan kon Kangoeroes tot 14-12 uit lopen, maar de setbal werd gemist. Deinze kwam terug tot 14-13, maar dit was het einde. Kangoeroes won de eerste set met 15-13. Verdiend alleszins. De drie volgende sets was er van dit sterk Kangoeroes niet veel meer te zien. De bezoe kers hadden zich herpakt en Aalst was op zoek naar zijn tweede adem. Door de goed georganiseerde bloks was geen doorkomen meer aan. Deinze speelde zeer sterk zodat het vlug 5-15 werd in de tweede set. De derde was 6-15 en een vernederende 3-15 voor de vierde en laatste set. Even was er een illusie, maar het koude stortbad volgde vlug. Er kan nochtans niet gezegd worden dat Kangoeroes slecht speelde, verre van, maar de bezoekers waren sterker. Dat staat als een paal boven water. Kangoe roes moet zeker nog één wed strijd zien te winnen om de afdaling naar vierde provincia le te verhinderen. De reserve- match werd door Kangoeroes gewonnen met 2-1, 6-15, 15-8, 15-6. De volgende wedstrijd van Volleybal. De ploeg van Sint-Pauwels (polo) WIELRENNEN LIEFHEBBERS IN BEVEREN AL5 00K 801 ders was geen spoor meer te bekennen. Zij hadden zich in middels op een veilige voor sprong gefietst. Naarmate de finale in zicht kwam zou die kloof nog groter worden. Het peloton werd door de te grote achterstand uit koers genomen en alleen de zeven achtervol gers mochten nog de kilome ters blijven rondmalen. Inmid dels maakte men zich vooraan op en werden de stellingen ingenomen. Werner D'Hondt ondernam enkele pogingen om weg te komen. Eerst lukte dat maar moeilijk. Met een forse Wielrennen. Werner D'Hondt won de amateurswedstrijd in Beveren (Iv) ruk zou hij zich op zo'n tien kilometer van het einde dan toch Uit dc voeten weten te WEDSTRIJDEN VLAAMSE WIELRIJDERSBOND IN BUGGENHOUT maken. Lemaire, Van Walle, maar kwamen duidelijk kracht D'Hondt won met In hct Buggenhoutse bos Driessche Nog slechts 5 man voorsprong en slechts één vSalSSwZTsZx <Lusthof «Bij^eanneke») tra- kon terugkomen, zodat 9 ren- streekrenner kon zich voorin rairiCK Lemaire won de spurt ners definitief uit de preen KanHhivon ni Mi/-hi»ic Werner D'Hondt was onbe twist de smaakmaker bij uit stek tijdens de wedstrijd voor amateurs te Beveren-Waas waar 69 deelnemers een de start waren verschenen. Een eerste schermutseling werd door Gaston Pieters uitgelokt. Dat was niet naar de zin van Francis Janseghers die de vluchter achterna wipte maar uiteindelijk in zijn zog de gan se bende weer langszij bracht. De renner uit Klein-Brabant heeft die "coup" moeten beta len, want nog voor halfweg reed hij lek en moest de wed strijd verlaten. Intussen waren er al veertien renners in de spits gaan rijden. Zij draaiden gezwind dc molen rond en het zag er naar uit dat ze buiten schot gingen blijven. Net op tijd wisten Ivan Ver- eecken, Patrick De Wael, Gas ton Pieters en Gunther Nau- welaerts te reageren en de aan sluiting tot stand te brengen. In het peloton werd er nog enige tijd flink tegengesparteld ..a»ia»- en Patrick Van De Voorde, ders werd hel dus ,n eigen 8ezellen' vl°' derlandse flyer Ton, Bogers Me spurt voor de tweede plaats voor den °P™™» d»n 160 Van Walle, Van Buyndcr en "nners aan, ondanks het barre Vereecken. Voor de Waaslan ners definitief uit de greep handhaven, nl. Peter Michiels raakten. In de laatste km. ver- uit Zele. Deze veertien knok- schalkte een lepe Paul Laere- ten dat het echt mooi om zien mans, nationaal kampioen zijn was en uiteindelijk trad de Ne- Eric Colman, Guy Verbe- rekmoes, Danny Cant, Edwin gewest een nederlaag. Het komt overigens vaak voor dat aan. De Zeienaar Aime Mi- voor de Nederlander V.d. als winnaar uit het strijdperk. ï""1' LiUW'" —6— 'w. ua, Brande. Willy Raes (Aalst) Peter Michiels werd mooi vijf- Enthoven en Jan Geerts wisten Antwerpenaars in het Waas- vechters"a, had Voofvc werd 14' en P- Boel, evenals de en zal wellicht nog voor een er zrch uit los ut weke. Hel land met de pnjzen aan de haal zowM hÏÏko!n Michiels nit de s,al NV Den' Pa" verrassingen zorgen de was echter allemaal vergeefse gaan. dermonds Autobedrijf, werd komende weken. moeite. Van de achttien lei- NIEUWELINGEN IN SINAAI (E.G.) wegraakte met 3 sterke ren- Vonckx, V.D. Perre en V.D. Wereldkampioen Antheunis (Lokeren) was De mannen van de NV Den- - - - verder nog de enige streekren- dermonds Autobedrijf hebben ner die met een 22' plaats in dit seizoen reeds mooie resul- aanmerking kon komen. taten behaald. Toch zijn het Bij de «oudere» C en D-ren- totnogtoe de zogeheten oudjes ners ging de meeste aandacht die het moeten doen (De opnieuw naar Louis De Boeck Boeck, De Troetsel, Gevaert, uit St.-Gillis. Onder druk van Aime Michiels). Peter Mi- een enorm tempo slaagden chiels is de enige jongere die halfweg koers 14 renners erin bestendig op een ereplaats ein- een definitief «gat» te slaan. digt. Wij verwachten de man- De mannen van het Dender- nen uit Moerzeke, Van Haver monds Autobedrijf waren en De Cauwer. Bij de B-ren- goed vertegenwoordigd via De ners zal Paul Boel, als het een Boeck, Gevaert (Asper) en De ietsje warmer mag worden, T.nAt.,l /O1z-.__.i__ "Ik won vorige week. Nu was het de beurt aan Jo", zeg- "Ik werd vorige week in de de loer maar niemand van dit spurt verslagen door Bert Per- bonte gezelschap kon de soon. Omdat ik wist dat hij aan kracht opbrengen om de kloof de Bert Persoon. "Reden dat de start in Klein-Sinaai zou van dertig sckonden te over- het wat minder goed met mij verschijnen, ben ik ook naar bruggen om zich bij de leiders ging waren de weeromstandig- het Waasland afgezakt. Ik wou te voegen. Vooraan waren heden. In koude en felle regen weerwraak nemen. Het is mij vooral Bert Persoon, Jo Plan- voel ik mij minder in mijn sas. b gelukt", aldus Jo Planckaert ckaert en zeker niet in het Op het laatst ondervond ik dat Troetsel (Baasrode). Caetho- wellicht ook nog voor wat mijn kaarten waren uitge- ven (Zele) en Jacobs (Waas- moois zorgen. speeld. Jo en ik. We staan nu munster) misten de trein. De Wij krijgen nu zaterdag op- Op een kilometer van de 1-1." Boeck was ietwat overmoedig nieuw de renners aan de slag streep veerde laatstgenoemde Zowel Bert Persoon als Jo en moest tenslotte toezien dat op de prachtige omloop rond Het was inderdaad de Lo- recht, probeerde zijn maats te Planckaert kijken uit naar een Van de Rijck (Hombeek) eni- het Buggenhoutse bos. Daar kerse nieuweling die na drie verschalken en kreeg als eerste volgend duel. Waar ze volgend ge definitieve voorsprong kon moeten de jongere streekren- van de twaalf af te leggen ron- het spandoek in het oog. In de weekeinde naartoe trekken, nemen. Hij was blijkbaar zo ners maar eens tonen tot wat aktie schoot en een laatste paar honderd meters wist geen vaij beiden nu al te ontmoedigd dat hij ook nog zij in staat zijn!! "~'e cvoorafgegaan werd door die er eerlijkheidshalve aan minst Geert Wauters het be- toevoegde dat Geert Wauters drijvigst. uit Lokeren de bedrijvigstr renner was geweest. voorsprong verwierf. Spoedig naderden de vijf anderen. Met zeggen, werd hij bijgehaald door Guy een forse demarrage werkte Jo Lcmmens en halfweg koers Planckaert zich aan de leiding maakten ook Jo Planckaert, en behield de voorsprong tot Bert Persoon, Koen Borms en dc finish. Guy Lemmens ein- Eddy Van Durmen hun op- digde tweede voor Geert Wau- wachting. Men kreeg dus zes ters, Eddy Van Durmen, Bert renners aan het kommando. Persoon en Koen Borms. La- Het peloton, dat aanvankelijk ter won Jurgen Van Looy de 67 renners verenigde, bleef op spUrt van het peloton. (e.g.) Alen (Antwerpen) en zijn De uitslagen: teamgenoot Gust De Troetsel. A-kategorie: De A-renners waren met 67 en i. Petrus Bogers (Nl.) 65 km. startten in een ijzige regen, in 1.32, 2. Alex Ackermans, 3. Het duurde nochtans tot rond G. Janssen, 4. J. De Becker. 5. de 40' km. vooraleer er een p. Michiels, 6. K. Jacobs, 7. J. definitieve breuk in het pelo- De Laet, 8. M. Danneels, 9. L. ton kwam. Veertien renners Ceulemans, 10. E.V. Zundert, namen op slag een minuut ll. p. Raevmaekers, 12. L. enorm Delang is op verplaat sing naar Ename op zaterdag 4 april. De heenmatch werd door Ename gewonnen met 0- 3. Supporters, vergeet de pro- pagandawedstrijd niet op maandag 6 april 1987: BRNO - Meteor Zottegem. DERDE LANDELIJKE B V.K. Aalst - Veurne 3-0 (15-6, 15-8, 15-6) De thuisploeg kende geen pro blemen om de Westvlamingen in de kortste tijd te verslaan. Veurne speelde veel te zwak en onder het normale peil, want in de heenronde hadden de VK-spelers meer dan hun handen vol en kon er in extre mis een 2-3 zege afgedwongen worden. Zelfs zonder de ge kwetste Raf Sterckx en Chris Iemants (skiverlof) haalde de Aalsterse ploeg een goed ren dement. Raoul Peerlinck, mo menteel drager van het solda tenplunje, trad als zesde man en de jeugdige en van talent gespeelde Geert Van den Von del werd als zevende speler gebruikt. In elke set konden de gasthe ren tot 8-2 uitlopen, zodat elke spanning uit de wedstrijd was en na veertig minuten kon ie dereen douchen. DERDE LANDELIJKE A VC. Steendorp - Herent 3-0 (15-2, 15-3, 15-6) (15-2, 15-3, 15-6) In derde landelijke lijkt nog een spannende fase in het ver schiet. De twee Wase klubs, Pardaf Kruibeke en Steendorp bekleden momenteel de eerste twee plaatsen in de rangschik king. Pardaf prijkt op de eerste plaats met een beter setgemid delde. Enkel bij eventueel ver lies van Kruibeke op Deurne (laatste wedstrijd), kan Steen dorp over Pardaf wippen. Dus de spanning blijft tot op de laatste speeldag. Tegen het Brabantse Herent was Steendorp nooit in de pro blemen geraakt. Gedurende de hele wedstrijd akteerden de Waaslanders goed gekoncen- treerd op een hoog peil. De thuisspelers verzwakten geen moment en ze bleven hun ei gen spel opdringen. De eerste set was na dertien minuten reeds beklonken, na dat Steendorp tot 8-2 kon uit lopen. In de tweede set kregen de thuisspelers slechts één op slagbeurt en bij 14-1 werd bij de derde setbal uitgemaakt. Tijdens de derde set werden Geert Van Miegem (bij 5-0) en Patrick Van Landeghem (bij 6- 1) tussen de lijnen gebracht. De bezoekers slaagden er in tot 8-5 terug te komen en bij 10-6 werden er geen risiko's meer genomen. Er werd met de basisopstelling verder ge speeld. De bezoekers slaagden er in tot 8-5 terug te komen en bij 10-6 werden er geen risiko's meer genomen. Er werd met de basisopstelling verder ge speeld. De bezoekers zagen en hoorden de ballen om hun or- gen vliegen. De korte tijds duur van de wedstrijd liet de Steendorpse aanhang toe de belangrijke wedstrijd Meche len - Pardaf nog bij te wonen. Voor de resterende wedstrij den zal de Steendorpse ploeg setverlies proberen te voorko men om alleszins de tweede plaats veilig te kunnen stellen. Boeckx, 13. R. De Nil, 14. B. Benoey, 15. E.V.D. Meeren, 16. F.V. Campenhout, 17. F. Druyts, 18. J. Hendrickx, 19. R. Smolders, 20. P. Noels. B-kategorie: 1. P. Laeremans (Ranst) 59 km. in 1.28, 2. V.d. Brande Theo, 3. G. Vonckx, 4. H. V.d, Perre, 5. J. v. Wiele, 6. J. Tolhoek, 7. A. Michiels, 8. J.v.d. Driessche, 9. V.v. Dae- le, 10. F Janssens, 11. R. De Munter, 12. A. Heylen, 13. D. Delchambre, 14 W. Raes, 15. B. Fragala, 16. A.v. Elzakker, 17. P. Boel, 18. M. Van Roy, 19. F. Brouwers, 20. A. De Lange. C-kategorie: 1. F. V.d. Rijck (Hombeek) 52 km. in 1.21, 2. K. Alen, 3. A. De Troetsel, 4. L. De Boeck, 5. J. Carpentier, 6. A. Van Geel, 7. E. Willems, 8. A. Janssens, 9. A. Danneels, 10. A.v.d. Bogaert, 11. J. Augus- teyns, 12. G. Gevaert, 13. G. Van Bree, 14. F. Wouters, 15. H. Zelck, 16. A. Moons, 17. Spelersfiche: De Groodt Ivan, 7 mei 1965, Oudegem. (1.90 m) Volleybal. Ivan De Groodt van Filoes Oudegem kan een kans krijgen in derde natio nale (arch.) Filoes Oudegem, uitkomend in derde provinciale Oost- Vlaanderen, zal naar alle waarschijnlijkheid zijn beste aanvaller naar het in derde landelijke uitkomend V.K. Aalst zien vertrekken. De Aalsterse ploeg laat niets onverlet om de jeugd uit de omgeving aan te trekken om zo een nieuwe ploeg uit te kunnen bouwen. Ivan De Groodt, geboren op 7 mei 1965 en een 'kweek' van Oudegem stond als eerste gegeerde speler op het lijstje van het V.K. bestuur vermeld. De 1.90 m grote Filoes-aanvaller zou uitstekand passen in hun vernieuwingspolitiek. De Groodt die als zestienjarige bij Oudegem speelt al vijf seizoenen lang in de eerste ploeg en is dankzij twee trainingen per week uitgegroeid tot een van de steunpila ren van zijn ploeg. Dat zijn vertrek een leemte zal nalaten in de Filoes-rangen kan men begrijpen, maar dat zijn transfert op zoveel onbegrip zou stuiten bij het bestuur kon Ivan niet begrijpen. Het moet toch alleszins een eer zijn voor de ploeg, dat een eigen speler in een hogere reeks kan gaan spelen. Hij leerde de volleybalbeginselen van Julien De Saegher, maar de beste trainer (die hem tot heden begeleidde) is Roger De Braeckeleer. Het aantrekken van een goede trainer is voor Ivan niet voldoende. Hij wil het alleszins hogerop gaan -zoeken en daar zijn kennis bijschaven. Als middenman kan hij V.K. Aalst van groot nut zijn De Groodt hoopt, dat hij in de beste verstandhouding zijn vroegere klub kan verlaten en de weg terug niet wordt afgesneden. Hij bewaart de beste herinneringen aan zijn verblijf in Oudegem en hij zal zich voor honderd procent ten dienste stellen van Filoes tot het einde van de kompetitie. Aan ambitie ontbreekt het de jonge man zeker en vast niet! Eerste provinciale heren 28.3 19.00 u.: Nova Smash - Oltisj Bazel Tweede provinciale A heren 28.3 20.00 u.: Zovoc Zomergem - Blauwenhoek Hamme 20.30 u.: Kontakt Temse - Melvoc Melsele Derde provinciale B heren 29.3 10.45 u.: Juvenes Zele B - Organis Ename Jeugd kalender Volleybal Jongens scholieren 2 28.3 10.00 u.: VK Aalst - Martinus Belsele 29.3 9.30 u.: Mev. Meerbeke - Sibok Sinaai Jongens Junioren A 28.3 14.30 u.: Bazel - Ertvelde Meisjes kadetten 2 29.3 10.00 u.: Kuros Zulte - Gimlick Oudegem Meisjes junioren 3 28.3 10.30 u.: Dames Eksaarde - Argos Waar schoot 29.3 15.00 u.: Spectrum Moerbeke - VBK Evcr- gem Beker van Oostv laanderen 28.3 20.00 u.: Unie Herzele - Pardaf Kruibeke 29.3 17.30 u.: Meteors Erwetegem - Juvenes Zele leugdbekerfinales te Aalter Vanaf 13 uur Jongens Kadetten: Ninove - Pardaf Kruibeke C. Van Loon, 18. M. Doura- Van Gheem. ne, 19. R. Wijnants, 20. A.

De Voorpost | 1987 | | pagina 25