Superrassen sneuvelen en KNOK weer stap dichter bij eindzege De open deur naar een veilige toekomst Gregg interim, ernstige zaken... met ernstige mensen GREGG interim Het is net een zonnetje dat je toelacht en daarmee bedoelen we het logo van Gregg interim, het allereer ste uitzendbureau dat in ons land aktief was. Het logo is inderdaad een goudgeel gekleurde cirkel die uitdeint in een ontelbaar aantal handen. Gregg interim steekt de hand van het vertrouwen, van de vriendschap en van de bekwaamheid uit naar iedereen die deze hand wil drukken. En dat hebben in de loop der voorbije dertig jaar heel wat mensen gedaan, zowel uitzend krachten als bedrijven. Multinationals, KMO's midden standers, allen hebben ze met veel genoegen kennis gemaakt met Gregg interim en zijn aktiviteiten, met evenveel bewondering hebben ze de uitzendkrachten naar waarde weten te schatten. Gregg interim stuurt inderdaad de juiste mensen naar de juiste plaats. Ernstige zaken doen met ernstige mensen is het parool dat men elke dag opnieuw weet waar te maken, hoeveel inzet dat ook mag vergen. In Dendermonde heeft Gregg interim zich genesteld langsheen de Brusselsestraat 87 waar men een druk ke «passage» heeft van voorbijgangers die van en naar het station naar het centrum van de stad trekken. Voorbijgangers die ongetwijfeld opkijken bij het zien van de frisse kantoorruimte die uitnodigt om binnen te stappen. Een soort van glazen huis, waarbij het Gregg zonnetje u toelacht en vertrouwen geeft. Een glimlach, welgemeend en bemoedigend die men ook terugvindt bij het vakbekwame personeel dat de kandidaat uit zendkracht en of interimaris met ervaring en de trouwe klanten in alle openheid en oprechtheid ontvangt. Gregg straalt zelfzekerheid, vertrouwen, stevigheid en vooral bekwaamheid uit. Niet voor niets is men het oudste interimkantoor van het hele land, met vestigin gen in uiteenlopende steden. U vraagt maar Wie zich waagt op het terrein van de uitzendkrachten, moet zich ook wapenen tegen mogelijke gevaren. In de eerste plaats moet men een service kunnen bieden in twee richtingen: naar de klant-bedrijfsverantwoorde- lijke toe en evenzeer naar de uitzendkracht zelf. Daarom staat bij Gregg de leuze «ernstige zaken- met ernstige mensen» vooraan. Dat houdt in dat Gregg met een uiterste nauwkeurig heid de profielen van de aanvrager en van de interima ris gaat vergelijken. Pas wanneer die haarfijn in elkaar passen, wordt overgegaan tot het sturen van een uitzendkracht. En die wordt niet op zijn dooie eentje naar het bedrijf gezonden. Hij krijgt deskundige bege leiding, wordt in kontakt gebracht met zijn tijdelijke werkplaats zodat die uitzendkracht zich onmiddellijk thuisvoelt. Aan die echte deugddoende huiselijke sfeer, waarbij de interimarissen zich opperbest voelen, wordt hard gewerkt. Opvallend is dat haast iedereen iedereen kent. Nieuwe krachten worden in de groep opgenomen en tijdens regelmatige bijeenkomsten worden onder elkaar ervaringen uitgewisseld. Elke vrijdag zijn de meeste uitzendkrachten overigens op het Gregg interimkantoor en daar wordt van de gelegenheid gebruik gemaakt om een praatje te slaan met de kantoorverantwoordelijken. En die kantoorver antwoordelijken zijn ook de mensen die zich buigen over de inschrijvingen, de bedrijfsbezoeken, de tests die iedere uitzendkracht gevraagd wordt te willen af leggen. Dienstverlening voorop Stel je even voor, je bent een kraan in een of ander vak, voorlopig werkloos of pas afgestudeerd en je wil aan de slag. Dat kan via allerlei wegen. Je kan je rot schrijven naar bedrijven, wachten tot er een briefje in de bus valt of hopen op een vriendendienst. Je kan ook je stappen richten naar Gregg interim. Daar word je dan biezonder vriendelijk ontvangen en via een kort gesprek kan je duidelijk maken wat je op het oog hebt. Later zet je dat allemaal op een formulier, waarbij personalia worden genoteerd, gevraagd wordt naar kennis en vaardigheden, naar eventuele beroepserva ring, verzuchtingen, financiële vooruitzichten. Je wordt dan ook gevraagd testen af te leggen, die aan de Gregg interim kantoorverantwoordelijke moeten toela ten te zien of je inderdaad wel bent wie je beweert te zijn. Gregg staat immers sterk op ernstige mensen om goede zaken te kunnen doen. Eenmaal dat achter de rug gaat Gregg in uw plaats op zoek naar werk en voor je het eigenlijk weet wordt de onmogelijk gewaande droom waar. Je wordt naar het Gregg kantoor geroe pen waar je haarfijn uiteengezet wordt waar je ergens aan de slag kan. Aan de kandidaat uitzendkracht dus de uitdaging al dan niet te aanvaarden. Een gemoti veerde interimaris - Gregg heeft er geen anderen - zal natuurlijk toehappen, waarop een afspraak wordt ge maakt om het bedrijf te gaan bezoeken en je te introduceren in je werkmidden. Geen oeverloos gesuk kel met het zoeken naar de juiste weg, de juiste persoon en het goede bureel waar je terecht moet. Gregg toont je zonder meer de weg. Eenvoudiger kan het echt niet. En veiliger ook niet. Bovendien voel je je inderdaad onmiddellijk thuis en kan je dadelijk je taak opnemen. Wat van de uitzendkracht ook wordt veron dersteld. Tevreden werknemers Gregg interim wordt zo je werkgever die voor jou ook zal vechten tot de laatste snik, omdat men weet dat een Gregg uitzendkracht een goede kracht is die zich in alle omstandigheden kan waarmaken. We gingen trouwens ons oor te luisteren leggen bij een aantal uitzendkrachten die via Gregg aan het werk zijn gesteld. Een top-sekretaresse vindt het een boeiende onderneming die je toelaat te demonstreren hoe soe pel je wel bent. Bovendien doet men een rijke ervaring op die steeds meer en meer van pas komt. En dan zijn er de intermenselijke relaties die de wisselende op drachten met zich brengen. «Voor geen geld van de wereld zou ik nog iets anders willen doen», zo verklaarde ze. Een bediende die nu een paar maand meedraait in het Gregg interim patroon heeft in zijn taak als interimaris een goede oplossing gevonden. Hij is van oordeel dat de bedrijven de waarde van de interimkrachten beginnen in te zien en te waarderen. «Daar zit toekomst in», vindt hij terecht. Een arbeider die in een textielbedrijf aan het werk is, prijst de begeleiding en de vriendelijke sfeer bij Gregg. «Men is er altijd even vriendelijk en attent voor U, je bent er altijd welkom en men maakt er tijd om met U te praten», vertelde hij. Ook hij is gewonnen voor Gregg. Het zijn drie voorbeelden uit een hele rij van de 2.500 personen die Gregg interim dagelijks uitzendt. Vraag maar, we hebben de juiste uitzendkracht Is de service in de twee richtingen een eerste en voorname troef van Gregg interim, even belangrijk is dat men steeds de juiste arbeidskracht weet uit te sturen. Het lijkt wel of Gregg heeft een voorraadschuur gebouwd waaruit men kan putten, al is dat oneerbiedig zijn tegenover de interims. Die goede krachten zijn het gevolg van een doorgedreven selektie, een noodzaak in deze tijd wil men een afdoend en korrekt antwoord kunnen geven op de vele vragen die de bedrijven De opendeur politiek van Gregg interim in beeld (foto Piet Hermans) stellen aan Gregg interim. Men kent die vragen vanuit de bedrijfswereld zeer goed, want wekelijks houdt men kontakt met deze zeer variabele wereld. Gregg interim kan dan ook onmiddellijk inspelen op deze vragen: personeel voor alle mogelijke en denkba re jobs. Van kaderfunkties, top-managers tot bedien den, arbeiders, handlangers, loopt het hele pakket aan mogelijkheden af, Gregg heeft zonder meer de juiste kracht die u zoekt op de gevraagde dag en plaats bij u onmiddellijk aan het werk. Dat noemt men eerlijke zaken doen... met eerlijke mensen. Gaudicenter, Hendrik Heymanplein 14 - 2700 SINT-NIKLAAS Tel. 03/777.31.11 Brusselsestraat 87 - 9330 DENDERMONDE Tel. 052/22.31.27 Regelmatige kontakten met de bedrijven zijn een nood zaak (foto Piet Hermans) Interprovinciaal Kwistornooi Dendermonde Een eerste kennismaking, een hartelijk gesprek zodat je je thuisvoelt in het Gregg interim geheel (foto Piet Hermans) een groot deel gekend. Una niem in de rubriek Varia, Kok- teel in aktualitcit. Wodeisme- doade in kunst. Volgend Jaar Beter in sport, KNOK in film, Sofanto in geschiedenis, Scowa in muziek, Koeskoes in Toeris me in Vlaanderen en Das Hal le in de rubriek aardrijkskunde hebben hun lot allen in eigen handen. Alleen een verkeerd geplaatst superros kan hen nog van een rubriekzege houden. Vanavond wordt voor het eerst gespeeld in Dendermonde zelf. Voor de vierde ronde staan de kwistafels klaar in het Heilig Maagdkollegc (ingang langs de Noordlaan). De ster kere ploegen starten om 20 u. en de spanning stijgt naarmate de finaledag van 4 april dichter komt. Kan KNOK zijn uitste kende positie verder handha ven? De stand van de derde avond 1. Kannemieopkommen 151 p., 2. Wodeismedoade 145, 3. De Brodders 142, 3. Certabo Mechelen 142, 5. VAL Bug- genhout 136, 5. Volgend Jaar Beter 136, 7. ATB De Natuur vrienden 134, 8. Frankie Gaat naar Holl 130, 9. Kokteel 127, 9. Kwismaster Ninove 127, 9. Opba 127, 12. De Collegas 126, 13. The Entity 125, 14. Video Mechelen 124, 15. Meerhof Willebroek 121, 15. Team 121, 17. Fiasco 120, 18. Unaniem 119, 19. KWB Bug- genhout 118, 19. Flora Melle 118, 19. EKV Evergem 118, 22. Atheneum St.-Niklaas 116, 23. Koeskoes 114, 24. Kwistet- weernie 113,25. Liculi 112,26. The Outsiders 109, 26. Das Halle 109, 29. Scowa 108, 20. De Slippertjes 106, 20. De Vijf Belgen 106, 30. Flintstones 106, 33. Kamikaze 105, 24. 't Smaske 104, 4. C.S.C. 104, 34. Sofanto 104, 37. Pluto St.-Gil lis-Waas 103, 38. Podorie 102, 38. Verhasselt 102, 40. VTB Roosdaal 101, 41. Kruisstraat- kwissers 99, 42. Incognito 98, 42. Pinkstertongskens 98, 44. De Krabbers 97, 45. Dewyspe- laere 96, 46. Rossers 93, 47. Hettefretters 93, 48. 't Varken van St.-Antoni 90, 49. KSA long Vlaanderen 88, 50. Pejo- ra 85, 51. Honky Tonk 82, 52. Snuffel 81, 53. Torenkwissers 77, 54. Kiwi's 75, 55. Gilvoc 74, 56. Waaghalzen 72, 56. IQ- AID 72, 58. Kameleon 71. Dendermonde. De Kiwi's met een karrevracht aan intellekt (foto G. Breckx). Mevrouw Erika Van Assche-De Cuyper die in Sint- Niklaas de hoeksteen legde voor Gregg interim in de streek en nu in Dendermonde kan rekenen op een enorme respons (foto Piet Hermans) De twintigste editie van het IKD raakt stilaan in zijn beslissende fase. Op de derde aktualiteit en volledig ver- seneus gewisseld. Alleen lei avond, al jaren ervaren als de moeilijkste, werd de rangschikking inderdaad opnieuw keerd draaide de kunstvraag der KNOK in feite kon zijn overhoop gegooid en blijven er nog slechts vier ploegen in de strijd om de eindzege. met Japanner Kazuo Kata- eerste plaats konsolideren en Leider KNOK had het bijwijlen ook moeilijk maar raakte toch zonder kleerscheuren se Voor h.et ,n heU°u £Ct J !"Ct Sterl$ op dat r j -i. nooi moest de Vlaamse Klub Kannermeopkomen de twin- door de avond waarop Wodeismedoade mei de overwinning een stevige stek kreeg op de me, reserv kome„, dc ti le eduje'van hc, tornooi tweede plaats. Ook de Brodders en het Mechelse Certabo maken by een misstap van 17e eeuwse schilder Saverijs handen heeft. Alleen verlies KNOK nog kans. lag de ploegen wat beter, van het superros kan KNOK Mmderekwlsgoden krijgen het op een genomen beslissing niet De globoopenmg kreeg nu ka- ZgZÜSttBg moeilijk wordt teruggekomen bleek de stelen op het d.ascherm en Li- taalkennis enhet Wasc fer in de reeks. Het superros Een gegnepeerde kwismaster blunder van Nobelpnjswinna- culi familie Dewyseplaere, piuto bleef met ziin superros in op aktualiteit, Michael Grzi- kreeg eerst de dertig zwakste res Duras zo duidelijk dat heel Pinkstertongskens en Gilvoc Cross Creek op film steken mek, werd - 4 i.p.v. 6. Ook ploegen aan de tafels en alhoe- wat ploegen toch nog twee haalden vijf op vijf. Minder Halfwe„ al ieek Liculi een goe- het Varken van Sint-Antonius wel het reglement schrijft dat punten bijkregen. goed deed Ira Gerschwm in de avond te maken Qok Po- zag zich daar zo zwaar gestraft. dorie uit Sint-Gillis Dender- Makkelijk was het niet met monde en de Kruisstraatkwis- Van Der Herten en Van Der sers waren daar goed mee. Vennet in sport en met de De tweede wedstrijdhelft kre- Gavotte als Franse dans. De gen de mindere kwisgoden het Roemeniëvragcn haalden echter heel zwaar en een massa ATB cn Kwistetweernie niet superrossen en rossen haalden uit elkaar. Zij aan zij vechten geen punten. Niemand wist dat ze verder voor de zware ru in 1973 de Vlaamse Leeuw als briekprijs. De Brodders, Cer- officieel lied van de Vlaamse tabo cn VAL maakten vroeger Gemeenschap werd erkend en al een foutje maar helemaal op de tweede reservevraag kansloos lijken ze nog niet. kreeg de Duitse admiraal KNOK had het moeilijk en er Scheer ook maar weinig aan- werd getwijfeld bij de leiders, hang. De tweede Roemenië- Wodeismedoade leek bij de vraag met Ialomitei en Cerna- tussenstand trouwens een goe- voda was er eigenlijk alleen de zaak te zullen doen maar voor 't Smaske en voor Hette- het «weer» in taalkennis en Jos fretters, twee ploegen die dui- Vandeloo remden toch af. delijk op de rubriek gewerkt Voor Wodeismedoade, samen heben. met een stevig terugvechtend De avond was voor de Flintsto- Opba, bleef er wel de avondze- nes die van de 48ste naar de ge. KNOK en Volgend Jaar dertigste plaats sprongen. Ook Beter volgden echter zo dicht Liculi en MMI deden het aar- dat er voor Wodeismedoade dig en ze mogen als beloning nauwelijks winst aan was. Of vanavond met de «sterke» toch de Brodders en Certa- ploegen aan de tafels gaan bo speelden wat zwakker en zitten. moesten Wodeismedoade la- Dendermonde. Kokteel uit Lebbeke maakt er een gezellige boel van (foto G. Breckx) jVjj D° 'rüblSkprijzen lijken voor

De Voorpost | 1987 | | pagina 8