M li SCHUTTERSHOF FAALT OP VALREEP STEKENAARS SANT IN EIGEN LAND... D.Z.O. OP HET GOEDE PAD FRANKY APERS ONTVANGEN OP HAMS GEMEENTEHUIS VLAANDEREN ZWOM IN GENT.. LOGISCH VERLIES VAN WASE ZWEMKRING TEGEN LEIDER... TOESTAND STABIEL IN WASE ZWEMKRING. De Voorpost - 3.4.1987 - 29 BOOGSCHIETEN Het Groot-St.-Gillisse kam pioenschap nadert zijn ontkno ping, zes van de acht deelne mende ploegen hadden tot vo rig weekend hun kansen ge waagd in het lokaal Klinge, Statie bij Wwe. Geldermans. Vorig weekend kwam Klinge Herleving was er reeds eerder in geslaagd 36 punten bijeen te sprokkelen. De overige teams kregen derhalve een moeilijke strijd tegen zichzelf voorge schoteld. Waar gerenomeerde ploegen als Klinge Grens en Meerdonk stranden op een tiental punten, wist Schutters hof uit St.-Pauwels toch het vuur aan de schenen te leggen. Alle betere schutters van de vereniging hadden de verplaat sing naar de Klinge meege maakt en pakten stuk voor stuk uit met mooie resultaten. Halfweg stond de ploeg van lokaalhouder De Decker reeds met 22 punten te pronken en alles liet voorzien dat de magi sche 36 van Klinge Herleving zouden gehaald worden. In de eindfase werd het echter te moeilijk voor de jongens uit St.-Pauwels om nog even sterk uit te halen en de overwinning te grijpen. Uitblinker bij het St.-Pauwelse team was ongetwijfeld Paul De Vijlder die met niet minder dan zes treffers zijn ploeg sti muleerde om het beste van zichzelf te geven. Andere tops- cores waren weggelegd voor Rene De Breuck (5) en Leo Polfliet, Franky Jacobs en Franqois D'Hooghe, allen goed voor vier treffers. Toch strande de ploeg van voorzitter Van Der Aa op 32 punten, goed voor een voorlopige tweede plaats. Waar Schuttershof kollektief even faalde werden toch een paar prachtige individuele prestaties opgetekend. Zo kon Diane Verstocken zich plaat sen voor de afkamping bij de dames. Met vijf treffers even aarde zij het aantal van Sim- monne Rombauts (Klinge Herleving). Ook bij de Hoge- schutters plaatste Schuttershof zich met twee mensen bij de afkampers, zowel Ronny Col man als Franky Jacobs lukten erin de drie hoge vogels tegen het zeil te schieten. Meteen plaatsten zij zich in de rij van kandidaten die reeds bestond uit Urbain Meerschaert (Her leving), Erwin Smet en Roger Kindt (beiden Klinge Statie). Schuttershof bleek toch even aangeslagen door dit nipte ver lies want kleppers als de ge broeders Dullaert, Jaak Van Laere, Germain De Block en lokaalhouder Leon De Decker lieten het door de zenuwen afweten. Met nog één ploeg, Hoogeinde St.-Gillis, op komst staat de stand als volgt: Klinge Herle ving 36 p.. Schuttershof St.- Pauwels 32 p.. Meardonk 27 p., Klinge Statie 25 p., Klinge Grens 23 p.. Onder Ons 18 p., en Gasthof 15 p. Voorlopig winnaar bij de kleine vogels is Gino De Boey (Klinge Herle ving) met zes treffers, op de voet gevolgd door Andre Bae- cke (Schuttershof) met vijf ra ke schoten. Bij de dames zijn het vooralsnog Diane Versto cken (Schuttershof) en Simon- ne Rombauts (Klinge Herle ving) die moeten uitmaken wie van beiden de titel binnenrijft. De hoge-schutters zijn reeds met vijf om uit te maken wie de beste is. Naast Urbain Meerschaert (Klinge Herleving), Erwin Smet en Roger Kindt (beiden Klinge Statie) lukten ook Franky Jacobs en Ronny Col man (Schuttershof) erin om de ganse kop neer te leggen. Zon dag 5 april komt de laatste ploeg (Hoogeinde) aan de beurt en kan men overgaan tot de nu reeds noodzakelijke af- kampingen. Dat Hoogeinde, met een beperkt aantal schut ters nog de koplopers zou be dreigen betwijfelen wij sterk, maar de individuele klaserin- gen kunnen door deze ploeg nog flink door mekaar gehaald worden. MJP ZO SCHIETEN BRANDWEERLIEDEN MET PIJL EN BOOG MOTORCROSS W m t Dannv Desmet. A-junior S» bij de BVM, is bijzonder ambitieus gestart aan het seizoen Zijn hoofddoel g dit jaar de kampioenstitel in de wacht te slepen Na een drietal weken aanpassing aan «je nieuwe Honda 500 ec- Motorcross. Franky Apers (vh) ïwMot was to zondag 22 maart ts» «rsle maal rechl m (ic mos. Te Stódinge. op ent sdektfer pmconra, met diverse hellingen en nhcauveirofcillen trerd het een uiterst Sfvta- kujeire bedoening In een gctneenschappeHjkc proef; A-juniore» van rowei de 300 als de 250 ec, stuurde Dat»> aijn mathine telkens itt de eerste gelederen. Enkel «iwafgemao door de meer wendbare 2» <c motors wist Mj In de eawte atwcte beslag ie leggen op een 5" plaats. Meteen behield Danny de beste perspekiieven op de etndoverwtoing. In de tweede manche deed hij bet rustig sum en rotgde ervoor dm rechtstreekse tegenstrever, ui de 500 cc reeks achter zieh te houden Danny slaagde in dit opeet en werd «gevlagd als zesde. Meteen goed voor de cindovetwo- mn# in zijn kategone Deze eerste overwriting van het Afgelopen zaterdag ging in de prachtige brandweerkazer ne aan de Stekense Polenlaan alweer het kampioenschap van het Waasland voor brandweer lieden-schutters door. Elke brandweerman of -vrouw die dus een beetje met pijl en boog kan omgaan kèn dus deel nemen. Blijkbaar zitten er in Steke- ne héél wat kundige "brand- weerschutters", want niet min der dan 22 pompiers van het Stekense vrijwillige Brand weerkorps lieten zich inschrij ven. In totaal kwamen 71 schietende brandweermannen deelnemen aan dit 7de kam pioenschap van het Waasland. Ze schoten over 5 ronden om ZWEMMEN zoveel mogelijk vogeltjes te treffen. Uit deze vijf ronden kwamen liefst 6 brandweer mannen met elk twee treffers, nl. Etienne Joris uit Sint-Ni- klaas, Patrick Selis uit Antwer pen, Marcel Van Hoey uit Kruibeke, Dirk Merckx en Ju- lien Van Overloop uit Stekene en Luc Goossens uit Middel- kerke. Deze zes kundige schut ters dienden dus te kampen over drie ronden. Uit deze drie ronden-strijd kwamen 3 schut ters met 2 treffers. En... dat waren de twee Stekenaars Merckx en Van Overloop plus Middelkerkenaar Luc Goossens. Thuisploeg Stekene had dus twee keer zoveel kans om (al weer) de kampioen in eigen rangen te houden, want vorig jaar schoot gemeentewerkman Robert Van Goethem zich tot kampioen van het Waasland. En dit terwijl er schutters- brandweerlui uit Aalter, Krui beke, Middelkerke, Sint-Ni- klaas, Antwerpen, Tongeren, Hoogstraten, Sint-Gillis, Lich- tervelde, Assenede, Zelzate, Eeklo, Izegem, Lendelede en Zuiddorpe aan de schietmeet stonden... Alweer... Tussen de drie genoemde schutters ging het nu ronde per ronde voor het kampioen schap. Spoedig bleek dat het (alweer) Stekene boven was. BOOG SCHIETEN IN OVERMERE Na de eerste verbondsschie- ting van het Schuttersverbond Overmere-Donk kan men een rangschikking opmaken. Bij de dames individueel be haalden Julienne Pensaert en Paula Bracke drie punten. Twee punten gingen naar Fa- bienne Cotman, Veronique De Sadelaere en Elly De Bis schop. In het heren-individueel wa ren er vier punten weggelegd voor Albert Van Hecke en Frans Vermaeren. Drie punten voor Frans Van Malderen, An- dré Louis, Patrick Melon, Al- fons De Roover, Achiel De Geest, Yvan Sigin en Luc Ringoir. De ploegenstand: B Lauwe Duivels-Fina 9 punten, Week- endschutters 7, Donkhoeve, K.M. Donk Eendracht en Ro deo 6 punten, Blauwe Duivels Sint-Hubertus en Black Gold 4 punten en SK Klappel met 3 punten. De volgende verbondschie- ting heeft plaats op vrijdag 10 april om 19u30 bij Black Gold. Het werd zelfs een dubbel Ste- kens sukses want... Middelker kenaar Luc Goossens diende met de derde plaats vrede te nemen. Het was uiteindelijk Dirk Merckx die kampioen werd vóór Julien Van Over loop. En dat zijn alle twee dus pompiers van Stekene. Kampioen Dirk Merckx is 30 jaar lid en is lid van schut tersvereniging De Martelaars uit Stekene. Hij beoefent dus regelmatig de schuttersport. Hij is vader van twee kinderen en woont met zijn gezinnetje aan de Molenbergstraat 126. (T4T) De Dendermondse Zwem- klub Olympos heeft een twee tal jaren geleden het geweer van schouder veranderd en re soluut gekozen voor een jon- gerenpolitiek. Dit begint nu stilaan vruchten af te werpen. Iedereen die met de zwem- sport begaan is weet dat het vormen en opleiden van een kompetitiezwemmer een werk van lange adem is en dat men er best op jeugdige leeftijd mee begint. De D.Z.O.-zwemschool is druk bevolkt. Dat is een goed teken, maar nog meerbelo- vend is het feit dat die zwem mers en 'zwemsters veel jonger aan hun geliefde sport be ginnen omdat ze reeds van bij de jongste kategorieën in wed strijden kunnen uitkomen. Veelbelovend dus voor Olympos dat bij de eendjes vanaf 8 jaar al enkele flinke cracks in zijn rangen heeft en daarnaast bij de benjamins zo wel jongens als meisjes over een brede lichting beschikt zo dat men ook bij de tienjarigen aan al de aflossingen kan deel nemen, dikwijls met sukses. Deze week werden drie Dendermondse zwemsters in de selektie opgenomen voor de tweekamp tussen Oost- en West-Vlaanderen. Ze behaal den goede resultaten want Sa- brina Van Exterghem werd vierde op dolfijn, Cindy Phi lips was tweede in de rugslag en Nathalie Van Hauwe werd tweemaal derde. Tussen het kruim van de Vlaamse zwem sters is dat niet slecht. Een mini-delegatie was afge reisd naar Brasschaat en ook hier vielen een groot aantal ereplaatsen en overwinningen in de mand. Mirel Huau, die van week tot week verbetert, werd twee maal eerste met telkens de bes te tijden. Ann Vernimmen verbeterde de 200 m.-tijd in de juist afgesproken limiet. Ook Marnic De Paepe deed beter over die afstand. Tim Rijc- kmans, Sarah Moens en Wen dy Roelandt waren zoals ge woonlijk goed voor podium plaatsen met tijden die veel goeds beloven voor later. De toekomst ziet er dus rooskleurig uit voor de Den dermondse Zwemklub maar de aandacht mag niet verflau wen: de aanwerving moet on verminderd verdergezet wor den en de trainingsarbeid mag zeker niet verminderd worden. Mits een goede verstandhou- ding tussen de bestuursleden, een rotsvaste overtuiging bij het trainerskorps en de volledi ge medewerking van zwem mers en ouders moet deze taak tot een goed einde gebracht -* worden. Zwemmen. DZW-zwemster (RoW) Sabrina Van Extergem lacht betere tijden tegemoet (foto p. hermans WATERPOLO Reeds voor de zevende maal werden de beloftevolle ele menten van zwemmend Oost en West-Vlaanderen bij een provinciale tweekamp betrok ken. Ditmaal onder een ruime belangstelling in Gent. De ge- selekteerden waren eerder be perkt in aantal door een stren ge schifting. Bij de selektie- groep van Oost-Vlaanderen was het Waasland sterk ver tegenwoordigd. Het pleit voor de degelijke ingesteldheid van deze klubs en ook vooral voor de doelmatigheid der trainin gen. Tijdens de zwemmeeting in Gent werden voor de Waas- landers ook een behoorlijk aantal betere persoonlijke prestaties genoteerd en in de verschillende reeksen werden die telkens tot een overwin ning omgebogen. Individuele winst voor het Waasland in dertig wedstrijden: Wase Zwemkring (6), Beveren (3) en Temse één. Persoonlijke resultaten: 100 m. vlinderslag (benjamins) 1. Joeri Herremans (W.Z.K?.) 1.20 3. Zen Van Puyvelde (W.Z.K.) 1.28 1. Britt Deck (W.Z.K.) 1.20 100 m. vlinderslag (miniemen) 1. Dave Kiekens (Temse) 1.09 1. Dominiek Govaert (W.Z.K.) 1.13 100 m. vlinderslag (kadetten) 1. Ann Boon (W.Z.K.) 1.05 100 m. rug (eendjes) 2. Ruth Van Moeseke (Temse) 1.40 (benjamins) 1Gert Vercauteren (Beveren) 1.21 2. Joeri Herremans (W.Z.K.) 1.23 3. Zen Van Puyvelde (W.Z.K.) 1.25 (miniemen) 2. Medhi Van Der Eecken (Temse) 1.13 1. Danny Vermeulen (W.Z.K.) 1.16 (kadetten) 3. Annemie Volckaert (Beve ren) 1.13 100 m. schoolslag (eendjes) 3. Tom Vercauteren (Beveren) 1.43 3. Veerle Vergauwen (Beve ren) 1.42 (benjamins) 1. Tom Roelandt (Beveren) 1.31 1. Ann Wittock (Beveren) 1.28 (miniemen) 1. Kathy De Witte (W.Z.K.) 1.17 3. Dominiek Govaert (W.Z.K.) 1.23 (kadetten) 2. Ann Boon (W.Z.K.) 1.18 100 m. vrije slag (benjamins) 3. Britt Deck (W.Z.K.) 1.12 (miniemen) 3. Nathalie Van Houwe (Den- dermonde) 1.05 Aflossingswedstrijden: Oost- Vlaanderen 10 en West-Vlaan deren 5. Puntentotaal en eindstand: 1. Oost-Vlaanderen 441 punten 2. West-Vlaanderen 380 punten Roger Van Laere De rangschikking in de eerste nationale reeks van het water polo is na de jongste speeldag onveranderd gebleven. Aan de leiding nog steeds A.Z.C., op één lengte gevolgd door Ghent Swimming, dat probleemloos won in Moeskroen. Lon de nederlaag van de Wase tegen A.Z.C. als normaal worden beschouwd dan zijn de resulta ten van dc andere matchen voor Sint-Niklaas nog gunstig uitgevallen. De ploegen na de Waaslanders hebben ook geen punten gesprokkeld. Het An twerpse Scaldis verloor thuis met een oneven doelpunt van Meetjesland. Kortrijk sneuvel de bij de Gentse Z.V. en zoals vermeld inkasseerde Moes kroen wéér een nederlaag. F.en nederlaag werd het ook voor de Wase en de grootste optimisten, zouden het niet an ders hebben voorspeld. Reeds tijdens de eerste periode werd het klasseverschil al duidelijk: A.Z.C. scoorde viermaal na elkaar en de Wase antwoordde alleen langs Nest De Maes- schalck (1-4). Schotvaardig was dc tweede periode alles zins: A.Z.C. nam toen met 1-7 al ruim afstand en nadien scoorden beide ploegen bijna beurtelings. Voor de Wase Zwemkring werden de doel punten toen besteld door Yves Thiébaut Stefaan Thibaut (2 X), Nest De Maesschalck en Filip Dc Meulenaer (6-9). De Antwerpse zwemmers van coach Swa Dams bleven de wedstrijd rustig beheersen en met Luk Verhoeven als prijs- schutter werd het bij het einde van de derde periode 7-12. Het Wase doelpunt werd door Ste faan Thibaut gescoord. Alleen tijdens de laatste time zouden dc Waaslanders méér doelpun ten op dc plank spijkeren dan A.Z.C. Franky Lijssens, Ste faan Thibaut alweer cn een heroptredende Jan Foubcrt namen toen de beste verdedi ging der reeks te grazen. De eindstand werd echter 10-13 en voor dc Wase Zwemkring was dat tenslotte nog een behoor lijk resultaat. Resultaten van het weekend: Wase Zwemkring-A.Z.C. 10-13 Scaldis-Meetjesland 6-7 Moeskroen-Gent Swimming 9-13 Gentse Z.V.-Kortrijk 14-12 Maccabi-Doornik 9-9 Rangschikking: 1. A.Z.C. 15-28 2. Ghent Swimming 15-27 3. Doornik 15-20 4. Gentse Z.V. 15-16 5. Meetjesland 15-16 6. Maccabi 15-14 7. Wase Zwemkring 15-10 8. Scaldis 15- 8 9. Kortrijk 15- 7 10. Moeskroen 15- 4 Ook de reserven van de Wase Zwemkring hebben de neder laag tegen A.Z.C. niet kunnen ontlopen. Tijdens de eerste helft van de wedstrijd werd er nochtans gelijke tred gehou den Vooral dan in de eerste periode welke op 2-2 eindigde. Nadien bleef het even span nend en toen werd het 4-6. Tijdens de derde periode zou den de Waaslanders dan dui delijk moeten afhaken. De Antwerpenaren waren toen moeizaam te stoppen met een 6-11 als resultaat. Ook in de vierde periode hebben de Sin- joren de bordjes regelmatig la ten verhangen. Toen skoorde A.Z.C. wéér vijfmaal en dat werd ook het persoonlijk aan tal dat een heroptredende Jan Foubert produceerde. Het meest positieve pluspunt trou wens voor dc Waaslanders in een match welke tenslotte op 7-16 eindigde. Skoorden voor de Wase: Jan Foubert (5), Hervé Schelfhaut en Lieven Marin elk één Zoals het reeds vaker is ge beurt hebben de dames van de Wase Zwemkring, de Sint-Ni- klase kleuren alleen aan de mast gehangen. De leider- sploeg uit het Meetjesland was op bezoek en dat geeft telkens een extra stimulans. Zo heb ben de Wase girls het ook begrepen en met een 8-3 ne derlaag, werden de reekslei ders terug naar de streek van herkomst gestuurd... Volgende matchen voor de Wase Zwemkring en bijzonder belangrijk voor het behoud: Kortrijk - Wase Zwemkring. Dames: zaterdag om 19 u. in het stedelijk zwembad te Sint- Niklaas: Wase Zwemkring te gen Eupen, eveneens een top- ploeg in het klassement... Roger Van Laere Er is een nieuwe fietsbrochure voor Nederland. Daarin vindt men een zevental routes ver deeld over heel Nederland en ideaal voor een fietsvakantie. De brochure «Fietsen in Ne derland» is verkrijgbaar bij het Nederlands Bureau voor Toe risme, Ravensteinstraat 68 te 1000 Brussel (02/512.44.09). Op de luchthaven van Zaven- tem zijn vier lokalen ingericht voor de erediensten: een rooms-katolieke kapel, een DOORNIK-W.Z.K. 14-6 Hoewel de vooruitzichten goed waren is de W.Z.K. met een vrij afgetekende nederlaag uit Doornik teruggekeerd. Men had zeker op een beter resultaat gerekend. Toch wa ren de uitslagen vrij normaal dit weekend. Omdat Kortrijk reeds tweemaal na mekaar met het oneven doelpunt verloor, is de situatie van Sint-Niklaas nog zo slecht niet. Kortrijk blijft op de voorlaatste plaats, voor Moeskroen dat ondanks mooi verweer verloor tegen Meetjesland. Aan de top ook niet veel ver andering. A.Z.C. verloor een puntje aan G.Z.V. maar blijft leider voor Ghent Swimming, dat probleemloos Maccabi ver sloeg. Doornik verwierf al na enkele minuten een 2-0 voorsprong tegen W.Z.K., dat door de afwezigheid van Jan De Maes schalck en Jan Foubert (pols- protestantse kapel, een syna goog en een moskee. Tussen de bedienaars van deze ere diensten bestaat een goede sa menwerking. Hun taak bestaat er momenteel vooral in de kandidaat politieke vluchtelin gen te helpen. Zo bekwamen deze bedienaars reeds dat er een goedkope en eenvoudige eet- en drankgelegenheid werd opgezet voor de vluchtelingen. Het 18' Vlaams wetenschappe lijke ekonomische koneres heeft op 8 en 9 mei plaats in de aula van de VUB te Brussel. Het tema van het kongres is «sociaal-ekonomische deregu lering». Het Belgische Komitee voor Unicef deelt mee dat de werk man die tot voor kort met het schoonmaken van zijn kanto ren was belast en die aange houden is in het raam van een gerechtelijke enquête, niets te maken had met de eigenlijke werkzaamheden van Unicef. breuk), toch wat gehandikapt was. Toch sloegen de Klaasjes in die eerste periode al gevat terug met treffers van Stefaan Thibaut en Filip De Maes schalck: 2-2. Nog voor de eer ste onderbreking nam Doornik afstand: 4-2. De tweede perio de was spannend, al kwamen er weinig doelpunten. Doornik scoorde eerst, maar alweer Stefaan Thibaut kon milderen: 5-3. De wedstrijd kon toen nog alle kanten uit maar tijdens de volgende periode waren de Henegouwers beter bij schot. Ze scoorden driemaal na me kaar en alleen William Dael- man kon milderen: 8-4. Tijdens de laatste periode werd de lokale winst breder uitgesmeerd. Het werd eerst 10-4, maar Yves Thibaut maakte er 10-5 van. Daarna scoorde Doornik nog viermaal en Yves Thibaut, die wel enke le keren ongestraft maar fou tief werd gestuit, lukte nog een tiusenpunt: 14-6. De Wase doublures hebben met dezelfde cijfers verloren, al werd de eerste periode afge sloten met winst voor de Waas landers. Toen kwam de plaat selijke scoremachine in aktie en duidelijke winstcijfers kwa men op het bord: 6-2. W.Z.K. kon aan deze situatie weinig veranderen. De lokalen scoor den viermaal tereke en Sint- Niklaas kon amper éénmaal terugslaan: 10-3. Alleen tij dens de slotperiode scoorden beide teams tegen hetzelfde tempo: 14-6. Uitslagen A.Z.C.-G.Z.V. 5-5, Moes- kroen-Meetjesland 11-14, Doornik-W.Z.K. 14-6, Ghent Swimming-Maccabi 11-7, Scal- dis-Kortrijk 8-7. Rangschikking 1. AZC 26, 2. Ghent Swim ming 25, 3. Doornik 19, 4. G.Z.V. 14, 5. Meetjesland 14, 6. Maccabi 13, 7. Wase Zwem kring 10, 8. Scaldis 8, 9. Kort rijk 7, 10. Moeskroen 4. Omdat Franky Apers in 1986 kampioen van België en kam pioen van beide Vlaanderen werd bij de inters 250 cc werd hij samen met zijn verwanten en supporters gehuldigd op het Hamse gemeentehuis. Nadat de burgemeester de mo torsport in het algemeen be lichtte, scl)ètste schepen De Grave dc loopbaan van Franky. Hij begon als jonge piloot in de 125 cc-rceks bij de Belgi sche Liefhebbersbond. Het was toen 1980. Dat eerste jaar was een proefjaar. Er bestaat immers een merkelijk verschil tussen het individueel trainen en het deelnemen aan wed- Motorcross. Kampioen van België en van Vlaanderen 250cc, Frank Apers uit Hamme, strijden. Men moet er de kne- werd op het gemeentehuis ontvangen (vh) pen van het vak Ieren. In 1981 bleven de overwinningen zeker regelmatigste jaren zonder eigen kunnen. Hij bleef echter in 1987 geen hinder meer zou niet uit Het werden er vier. echte uitschieters. Hij werd doorbijten en in 1986 kwam ondervinden van het ongeval Franky kreeg moed, al viel het tweede m het nationaal kam- eindelijk de bekroning. Het en dat hij opnieuw mooie suk- irfoT mee' pioenschap en in de Johnson- werd een topseizoen met vijf- sessen zou mogen boeken. !n 1982 stapte hij over naar dc trofee een soort van regclma- tien overwinningen. Daarom Willy Verschelden, namens de grotere 250 cc-recks. Opnieuw tighcidscritenum. Het jaar na- stonden de verwachtingen motorsport, dankte het ge- moest hij zich aanpassen. Op- dien was hij een van de besten voor het nationaal kampioen- meentebestuur voor dc vrien- nieuw mocht hij vier keer bij uit zijn reeks. Naast tal van schap hooggespannen. Hij zet- delijke ontvangst en voor de het bloemenmeisje aantreden, ereplaatsen rijfde hij ook zes te door en schreef de titel ach- steun die zijn sport steeds in Hij werd bovendien derde in overwinningen binnen en werd ter zijn naam. Tegenslag belet- Hamme mocht genieten, het Belgisch kampioenschap opnieuw vice-kampioen van te hem het seizoen uit te rij- Tot slot wenste de burgemees- wBunmï bij de junio- Belgie. den, een ongeval maakte er ter Franky Apers nog veel es B.M.B. (Belgische Motor 1985 werd het jaar van de een vroegtijdig einde aan. moed en sukses. bond). Het werd een van de tegenslagen en de twijfels in De schepen hoopte dat Franky H.V.C. Boogschieten. In Stekene schoten de brandweerlui van het Vlaamse land voor de titel "Kampioen van het Waasland". De eerste en de tweede plaatsen gingen naar Stekene zelf. We zien de laureaten in gezelschap van enkele vooraanstaanden (t&t)

De Voorpost | 1987 | | pagina 29