T' HOLLEMIENTJE IS KAMPIOEN!! :c A.S.O. OLYMPIC-'T VITAMIENTJE 8- VOETBALKALENDER A.V.Z.A.-DIGEST K0PPL0EGEN KREGEN GEEN GESCHENKEN MINI- en ZAALVOETBALKALENDER PIEPERS HOUDEN 32 - 3.4.1987 - De Voorpost ZAALVOETBAL Z.V.B. TEMSE LIGA UITSLAGEN EN EINDSTAND EERSTE AFD. De beslissing is inderdaad ge vallen, T' Hollemientje is kam pioen van de Liga Zaalvoetbal te Temse. Op de slotdag rekende het af met Shalke dat in geen enkel moment in de wedstrijd kon komen en dan ook zwaar afge straft werd door de nieuwe kampioen. Tornado, medeleider tot de laatste speeldag, moest nu zijn meerdere erkennen in A.S.Ó. Olympic, dat met deze over winning ook uitzicht had op de titel, indien Shalke niet zou falen. Inmiddels weten we dat Olympic Vice-Kampioen ge worden is, na het ongenaakba re Hollemientje. Toch wel spijtig voor Tornado dat 10 speeldagen aan de leiding ge staan heeft, wat bewijst dat het toch ook een knappe ploeg is. H.S.V. deed ook een uitste kende zaak door Palm-Boys te verslaan en zo beslag te leggen op de 8' plaats, die recht streeks behoud betekent. Gemeentepersoneel en Key- zerboys zullen samen met de Rupelboys uitmaken in een eindronde wie als 10* ploeg in de hoogste afdeling blijft. Spijtig voor de F.C. Kramp is wel dat het strandt door de gewonnen wedstrijden omdat het er een minder heeft dan de reeds besproken Keyzerboys. Korrea, F.C. Rocker, Palm- Boys, en Appelsvoórde zijn al zeker van hun verblijf volgend seizoen in de 2' afdeling. Hierin zien wij hen wel een goed figuur te slaan, en kijken dan ook vol verwachting uit naar wat ons het volgende sei zoen zal brengen. Eindstand topscorers 1. Dirk Rooms (T' Holle mientje) 45 doelpunten 2. Erwin Buytaert (Tornado) 35 doelpunten 3. Vercouteren Gert (Ge- meentep.) 24 doelpunten 4. Johan Gosselin (Shalke) 23 doelpunten 5. Vernimmen Alain (A.S.O.) 23 doelpunten A.S.O. Olympic Tornado Een tot in de nok gevulde Sporthal, twee knap voetbal lende ploegen, en voeg daarbij nog een spannende eindstrijd, wat moet men als organisator nog meer wensen? Beide ploegen moesten inder daad winnen om hun kansen op de zo begeerde kampioens titel gaaf te houden. Al had Tornado rechtstreeks de kans op de titel, dan moest Olym pic, indien het won, nog hopen dat Shalke 82 hetzelfde deed maar dan tegen THolle- mientje. Het begon nochthans slecht met A.S.O. want na amper een 5-tal min. wedstrijd kon Peter Van Wauwe Tornado op voorsprong brengen op aange ven van Erwin Buytaert 0-1. A.S.O. had het nu wel even moeilijk met de goede Torna do aanvallen, doch op een snelle tegenaanval kon Alain Vernimmen A.S.O. naast Tor nado brengen. 1-1. Enkele min. later mocht Alain alweer juichen toen hij een vrijschop knap naast de Torna do muur wist te plaatsen, en voorbij een voortreffelijke doelman Aerts Didier 2-1. A.S.O. was nu duidelijk de gevaarlijkste ploeg op het veld ten bewijze hiervan was het derde doelpunt dat ze scoor den langs Michel De Causse- maeker, die met het hoofd, een mooie voorzet van Mario Van Acker succesrijk wist af te ronden. Johan Cools en Lie ven Bogaert brachten Tornado bijna nog langszij voor de rust, doch doelman Mare Stevelinck van A.S.O. wist zijn netten van verder onheil te besparen. Rust 3-1. Kort na de rustperiode maakte Alain Vernimmen van A.S.O. dan de kloof, die zijn ploeg nog hard nodig zou hebben, door 3x te scoren na mooie combinatie's met Niko Van Vossel en Jozef Budts 6-1. Wie dacht dat de wedstrijd beslist was, die kent Tornado nog niet, in hun eigen stijl begonnen zij weer doelpunt na doelpunt van hun achterstand af te knabbelen, en er was zelfs een zeer attente A.S.O. doel man nodig om zijn ploeg over eind te houden. Jo Cools kon van dichtbij 2x scoren en gaf de beslissende voorzet aan Peter Van Wauwe om ook zijn tweede doelpunt van de wedstrijd te maken. 6- 4. En onder een luid toeterend en roepende supporterschare kon Erwin Buytaert voor Tornado de aansluitingstreffer scoren. Helaas kwamen de Tornado- boys niet verder dan deze vijf de goal. A.S.O. daarentegen kon een zevende maal de weg naar de netten vinden langs Mario Van Acker, en Alain Vernimmen miste, voor hem. een paar onbegrijpelijke open kansen in deze slotfase. De stand werd echter niet meer gewijzigd zodat A.S.O. het re sultaat moest afwachten van de laatste wedstrijd van de com petitie om te weten of men zich kampioen mocht noemen. Een verdienstelijk Tornado verloor hier wel spijtig op deze laatste ontmoeting de titel, maar bleef evenwel zeer sportief tegen over vriend en tegenstander. Proficiat aan beide teams. T'Hollemientje Shalke 82 Zoals de uitslag reeds laat ver moeden werd deze topper een «Flopper» voor de zeer talrijk opgekomen supporters. Shalke 82, dat moest winnen om nog een kans op de titel te behouden, wist zeer vlug in deza laatste wedstrijd dat het miscchien voor volgend sei zoen zal zijn, want zij konden er ook niets aan doen dat THollemientje weer in zo een «begenadigde» dag was. Ieder een die wat met het zaalvoet- balgebeuren van deze liga Temse op de hoogte is weet wat dat vril zeggen. Vrijwel zonder tegenstand konden de Hollemientjes na een 10-tal min spel op een 5-0 voorsprong teren. 3x Raf Sciancca en 2x Dirk Rooms, de absolute topschutter van deze afdeling. Johan Gosselin en Raoul Van den Bossche probeerden wel een paar kansen te verzilveren voor hun Shalke ploeg, doch zij stuiten steeds (dat komt er dan ook nog bij) op een sublie me Hollemiantjesdoelman An tonio D'Aquisto. Toen Mare Oste en Guiseppe D'Aquisto dan THollemientje op een 7-0 voorsprong brach ten even voor de rust, was de spanning uit de wedstrijd ver dwenen en kon T'Hollemient je al rustig uithollen, en den ken aan de champagne. Rust 7-0. Met de gedachte aan de reeds besproken champagne nog in het achterhoofd verdween na tuurlijk ook de concentratie bij de thuisploeg, en hiervan maakte Dirk Vernimmen ge bruik om dan toch het «eerred- dend» doelpunt te scoren voor Shalke. Doch verder dan dit enige doelpunt kwam de ploeg uit Tielrode niet meer. Het was Dirk Rooms die zijn doelpuntensaldo in de topsco- rerslijst nog wat wilde opdrij ven en dan ook nog 3x kon scoren, om zo deze lijst aan te voeren met maar liefst 45 tref fers. Tot slot was er nog het laatste doelpunt uit deze 1* afd. langs Guiseppe D'Aquisto die de 11-1 einduitslag op het bord bracht. Het feest kon be ginnen voor de Hollemientjes en krijgt zeker nog een ver lengstuk op de kampioenen viering op 25.04.87 Porky's I 6 Porky's II 6 De jeugd van Tielrode tegen de jeugd van Tielrode, die bei de speelden alsof hun leven er van af hing. Kortom weeral een snoepje van een wedstrijd voor de vele Porky's suppor ters. Porky's II scheen vrij vlot af te kunnen rekenen met Por- Zaalvoetbal. Z.V.C. 't Hollemientje werd kampioen in de eerste reeks van de liga te Temse (dw) ky's I want na enkele min. stond het met 0-2 voor, langs Osselaer Peter en Franck De Cock. Bart D'Hanis 2x en de Keyzer Ivan met Anthony An- dries zetten de Porky's I weer terug in het goede spoor en stoomden nu voorbij hun naamgenoten van «Den» II. Francky Vaerendonck bracht de aansluitingstreffer voor Porky's II juist op tijd: net voor de rust. 4-3. Ronny Patyn bracht Porky's II zelfsop voorsprong met 2 goals, op aangeven van Gun- ther Van Uffelen. Johny Boel en Peter Adriaansens brachten dan weer Porky's I op 5 min. van het einde 6-5 voor en de wedstrijd leek in het voordeel van deze laatste en de wed strijd leek beslist. Doch in de allerlaatste minuut kon Hans De Wolf Porky's II langszij brengen en zo het gelijke spel op het bord brengen. H.S.V. Temse - Palm-Boys 4-3 F.C. Rocker - S.O.S. Veile Jeugd 1-14 F.C. Kramp - Keyzerboys 9-4 Gemeentepersoneel - Appels voorde 6-3 Porky's I - Porky's 11 6-6 Tornado - A.S.O. Olympic 5-7 T'Hollemientje - Shalke 82 11-1 Rangschikking 1. T'Hollemientje 15 12 2 1 115 50 25 2. A.S.O. Ol. Temse 15 11 2 2 97 43 24 3. Tornado 15 11 3 1 86 65 23 4. Shalke 82 15 11 4 0 74 69 22 5. Porkv's II 15' 8 5 2 80 69 18 6. S.O.S. Veile Jeugd 15 7 4 4 79 63 18 7, Porky's I 15 6 4 5 73 55 18 8. H.S.V. Temse 15 7 6 2 80 65 16 9. Gemeenterpersoneel 15 7 6 2 74 75 16 10. Keyzerboys 15 7 '7 1 78 72 15 11. F.C. Kramp 15 6 6 3 60 60 15 12. Korrea 15 6 8 1 67 70 13 13. F.C. Rocker 15 3 11 1 43 89 7 14. Palm-Boys 15 3 12 0 61 85 6 15. Rupelboys 15 1 13 1 33 109 3 16 Appelsvoorde 15 1 14 0 36 98 2 VIERDE PROVINCIALE C B.Z.V.B. Beide nieuwkomers, die vorige week zo suksesvol waren, ston den deze maal tegenover el kaar, om onderling uit te ma ken wie momenteel de Wase nr. 1 is in deze reeks. Een betere start kon A.S.O. zich nauwelijks indenken, want de secondewijzer had amper 30 eenheden weggetikt, of Vita- mientje speler, Mare Oste, stuurde de bal in eigen doel, naast de verbolgen eigen doel man, Salvatore Sciacca. A.S.O. Olympic nam dit vroeg paasgeschenk gretig aan, en trok opnieuw resoluut ten aan val en belegerde de verzwakte Vitamienen afweer, waar en kele basispionnen ontbraken. Dit resulteerde dan ook vrij vlug in eeh 3-0 voorsprong voor Olympic langs Erwin Buytaert en Johan Cools. Op een vlugge tegenaanval kon 't Vitamientje dan toch een tegendoelpunt aantekenen langs Raf Sciacca, die eerst op doelman Mare Stevelinck van A.S.O. stuitte, maar in de «re bound» dan toch de bal tegen de netten kreeg. Betaald antwoord van A.S.O. langs Erwin Buytaert die een knappe dubbelpas met Nicko Van Vossel met succes afrond de. 4-1. 't Vitamientje gaf nu alles, en op vrijschop kon Dirk Rooms zijn ploeg toch weer wat dich ter brengen met een mooie geplaatste bal. 4-2. Op een knappe uitworp van de A.S.O. doelman kon Erwin Buytaert al even knap met een achterwaartse kopstoot zijn ploeg op een verdiende 5-2 ruststand brengen. En toen Johan De Caussemae- ker met een schitterend af standschot A.S.O. Olympic kort na de rust op een 6-2 voorsprong bracht, gaf nie mand nog een kans voor de bezoekende Vitamientjes. Toch verzwakte het spelpeil van A.S.O. enigzins, en de Vitamienen «persten» er nu alles uit om tot bij een zwal pende A.S.O. ploeg te geraken. Vooral Raffaele Sciacca zaaide meermaals paniek in de A.S.O. defensie. En met 3 treffers bracht deze kundige Italiaanse spits zowaar 't Vita mientje weer in het zog van de Olympicploeg. 6-5. Gelukkig konden in deze moeilijke periode Alain Ver nimmen en Johan Cools A.S.O. toch weer een beetje rustiger doen ademen door elk een mooi doelpunt te scoren en zo de stand op 8-5 te bren gen op 5 min. van het einde, 't Vitamientje bleef er evenwel in geloven doch er restte wei nig tijd om Olympic nog te achterhalen. Enkel Mare Oste kon de 8-6 eindcijfers nog op het bord brengen, en zo een niet alledaags feit laten opte kenen door het eerste en het laatste doelpunt te maken; het eerste in eigen doel en het laatste in het doel van de tegenstander. Door deze overwinning blijft A.S.O. bovenaan de klasse ring en ontmoet dit weekend de absolute kopploeg: 't Voet licht Lebbcke, dit alles in Sporthal «Meulenbroek» in Hamme om 22.00 u. op Ter. 1 Supporters zijn zoals altijd zeer welkom. 't Vitamientje speelt in dezelf de sporthal om 21.00 u. tegen de Cafetariaboys. M.S. EERSTE NATIONALE Beveren-Rac. Jet (4,4,, 20 u., Jeurissen) AA Gent-Lokeren (Crucke) TWEEDE NATIONALE Tongeren-E Aalst (4.4., 20 u., Romain) Diest-St.-Niklaas (4.4, 20 u Heptia) DERDE NATIONALE A J. Lede-Merchtem (Meese) E. Zele-Charleroi (Rommelaere) BEVORDERING B Wolvertem-VW Hamme (Rousseau) EERSTE PROVINCIALE SK Aalst-Aalter (Van Zande) Olsa-KAVD (Helderweireldt) Temse-Hcirnis (Eeckeman) Latem-Melsele (Vervaeke) TWEEDE PROVINCIALE A St.-Gillis-W.-H. Vrasene (Lievens) Kemzeke-Waarschoot (Verniers) Lokerse-Kruibeke (Melckebeeck) Zwijnaarde-Heikant (Vercauteren) Robur-SLV Zelzate (Boeykens) TWEEDE PROVINCIALE B FC Ronse-E. Meldert (17 u.. De Keyser) Schellebelle-Etikhove (Aelbrecht) Kruishoutem-Hofstade (De Buysscher) Gavere-SK Lebbeke (Janssensj DERDE PROVINCIALE D Erpe-Massemen (De Decker) RC Wetteren-W Moorsel (Van Damme) SK Overmere-Serskamp (Lauwereys) E. Houtem-Aaigcm (Gheerolfs) Gijzegem-Bambrugge (De Meulenaere) Heldergem-Bcrlare (Philips) DERDE PROVINCIALE E Bazel-Waasmunstcr (Coppens) Grembergen-Stekcnc (Dierickx) KI. L. Vrasene-Kallo (De Waele) Sombeke-Baasrode (Dillis) Excelsior-Wieze (Bracke) Haasdonk-Buggcnhout (Van Leuven) St.-Gillis-D.-Kieldrecht (Reyniers) Opstal-St.-Pauwels (Van Hoey) VIERDE PROVINCIALE F Edixvelde-Oordegem (Coppens) Burst-Erondegem (Put) Mere-Letterhoutem (De Blecckere) VIERDE PROVINCIALE G Tcrjoden-Ercmbodegem (Van Imschoot) S. Moorsel-Herdersem (Saadouni) TK Meldert-Schoonaarde (Van Lombergen) Doggen-Baardcgcm (Van Oen Borre) R. Lebbeke-Welle (Cooreman) Okegem-Wichelen (Van den Berghe) m-Iddergem (Van der Stylen) FC Aalst-Opdorp (Van de Perre) VIERDE PROVINCIALE H Lutterzele-Rupclmonde (De Groeve) Eksaarde-Appels (Dobbelaere) Straatje-Hoogeinde (Van Mieghem) SK Lokeren-Boonwijk (Blumme) Gerda-Verrebroek (Verstraeten) White Boys-Klinge (Maes) Meerdonk-Tielrode (Cornells) FC Moerbeke-Sinaai (Temmerman) De uitslagen Fortuna-Forum 8-0 Jol 84 - Sporting Aalst 1-7 Republiek 82-Erembodegem 4 2-3 Denderdal-De Muis 4-3 Kashbah-Speelhol 10 5-1 Ten Bos-De Pollekens 3-3 Maeva-Republieksken 84 7-3 Pompfaff-De Kluizen 3-6 DE STAND 1. Fortuin 26 21 4 1 164 49 43 2. De Pollekens 26 20 3 3 151 58 43 3. Erembodegem 04 27 21 6 0 141 54 42 4. Sporting Aalst 26 20 4 2 121 45 42 5. De Kluizen 27 18 5 4 105 77 40 6. Maeva 26 12 13 1 115 113 25 7. De Muis 27 12 13 1 100 109 25 8. Forum 26 10 12 4 101 116 24 9. Republieksken 82 27 10 14 3 105 109 23 10. Kashbah 27 0 13 5 94 103 23 11. Republieksken 84 26 11 14 0 80 122 22 12. Denderdal 27 10 15 2 85 126 22 13. Speelhol 10 27 9 15 4 101 120 20 14. Ten Bos 27 6 13 8 85 108 20 15. Pompfaff 27 3 22 2 47 128 8 16. Jol 84 27 2 24 1 60 210 5 De kalender Zaterdag 4 april DHT 17 u. De Muis --Forum (X) DD 20 u.: De Kluizen - Denderdal (CJ) DD 21 u.: Erembodegem 04 Pompfaff (CJ) Zondag 5 april: DD 9 u.: Maeva - Fortuna (BJ) DD 10 u.: Sporting Aalst - De Pollekens (CY) DD 11 u.: Republieksken 84 - Ten Bos (CY) ZAALVOETBALKOMPETITIE «DULPOP» IN BAZEL De Koolmijn Fergusonboys 6-5 Fergusonboys zorgde bijna voor dé verrassing, door het 2' gerangschikte. Koolmijn, bij na te verslaan De Fergusonboys begonnen zelfs uitstekend aan deze wed strijd en liepen vrij vlot uit tot 0-3. Dit langs 2x Patrick Joos- sens en lx Peter De Wrede. Na dit mooi staaltje voetbal moesten de Fergusons dan toch wat gas terugnemen, en de Koolmijn een beetje dichter laten komen. Dit resulteerde natuurlijk in enkele goals voor de Koolmijn langs 2x Lucien Eeckelaert. Toch kon Fergusonboy Patrick Joossens zijn ploeg weer wat verder laten uitlopen met zijn derde treffer van de eerste helft, Een eerste helft die zou eindigen in een 3-4 stand, want ook Guy Jansscns van de Koolmijn had de weg naar de netten gevonden In de tweede helft vonden de Fergusonboys nooit meer de juiste trefkracht die zij in de eerste helft wel hadden, dit zou zich natuurlijk wreken, want een ploeg als Koolmijn versla je natuurlijk niet in één helft. Zo bracht Jan De Smet de Koolmijn vlug langs en over de Fergusonboys met twee prach tige doelpunten En alvorens Peter De Wrede het vijfde en laatste doelpunt van Ferguson lukte, had Guy Janssens reeds nummer zes voor zijn ploeg gescoord. Een gelijkspel ware misschien een juistere uitslag geweest, gezien beide ploegen elk één helft voor hun rekening hadden ge nomen. Met deze nipte over winning blijft De Koolmijn toch nog steeds in running voor de titel. Cresendo Club 67 3- 7 Het leek de avond van de ver rassingen wel. Eerst kreeg De Koolmijn het zeer warm voor de voeten, en in de volgende match ging Cresendo dan hele maal de boot in, dit tegen het laatste, maar daarom niet min der verdienstelijk, Club 67. Zij kwamen zelfs het eerst op voorsprong toen Wim Stucr 2= na elkaar de Cresendo- defensie kon verschalken. En toen Rudy Verhulst er 0-3 van maakte was de vreugde des te groter, van het sportieve Club 67 uit Nieuwkerken. Het vieren van deze laatste goal werd misschien wel iets te uitbundig gedaan, want Gerry De Jonghe en Rudi Van As- sche brachten Cresendo terug in het zog van Club 67. Toch wist Patrick Verbruggen van Club 67 de voorsprong van zijn ploeg weer wat te vergro ten met een fraai doelpunt. Dit kwam wel op tijd want net voor rust scoorde Cresendo de aansluitingstrcffcr langs Pascal Stoop. Rust 3-4. Na deze rustperiode kon Cre sendo geen enkele maal meer Jimmy Firlefyn, doelman van Club 67, verschalken. Dit kon Kurt Van Moeseke van Club 67 wel want hij scoorde zelfs driemaal op rij zodat zijn hat trick er voor zorgde dat zijn club op een niet meer in te halen 3-7 stand kwam. Zeer verdiende overwinning van Club 67 dat 'ondanks' deze overwinning toch nog in de laatste regionen verblijft van de rangschikking. M.S. Zaterdag 11 april: Tornooi van Stationboys Dendermonde in de sporthal van Appels. Zaterdag 9 en zondag 10 mei: Tornooi Ginder Ale-boys in de sporthal van Merchtem met deelname van Piepers als streekploeg. Zaterdag 23 mei: Tornooi van de Brandweer. De plaats is nog niet bekend gemaakt maar de Appelse sporthal en het binnenplein van K.T.A.I. behoren tot de mogelijkheden. Zaterdag 13 en zondag 14 juni: Tornooi van de Rijkswacht in de Appelse sporthal. Ook tijdens de zomervakantie zullen de tornooien, georganiseerd door Rudy Verstrepen en Calimero-Club 83 plaats hebben. Deze twee tornooien worden buiten gespeeld. Het eerste op het Pater Rutten- plein in de wijk Donckstraat, het tweede op het basketbal plein, rechtover zaal Ros Beiaard in Grembergen. De komende maanden zitten de minivoetballiefhebbers goed bij De Voorpost. Zij worden nauwkeurig op de hoogte gehouden van al deze tornooien. Toch is overal de toegang gratis, zodat er geen beletsel is om zelf eens poolshoogte te gaan nemen. J.R. Zaalvoetbal. "Den Draver" uit Berlare versloeg vorige week SOS Veile mei 11-1 en kon meteen de kampioenstitel vieren. Volgend jaar speelt het in derde nationale (jj) De Paepe één zat er geen winst in deze maal. Standen 1-2, 2-3, 3-5 en 4-9 Boub. De Raedt - Patrik Shop 4 SCHIETOEFENING IN LEUVEN HOLSBEEK - PIEPERS 4-10 MINIVOETBAL B REEKS Ford Neyt - MVZ Telelec 2-4!! De topper van de week werd een spannende wedstrijd waar in de thuisploeg haar leiders plaats te verdedigen had. Bij eventueel verlies kwamen de bezoekers ook aan de leiding! Ford Neyt had de beste start en wist reeds in de eerste pe riode langs Luk De Maes- schalck te doelen 1-0! Een aan dringende Mark van de Velde wist de bordjes op gelijke hoogte te brengen in de twee de time 1-1, en bij het keren was er dus nog niets gezegd. Derde periode kwam Télélec voorgoed los langs zijn topsco rer van de laatste weken Chris De Waele die tweemaal raak trof en Ford Neyt kon deze time niet tegendoelen. Wel konden zij in de laatste perio de langs Erwin Van de Cauter nog tegendoelen maar Jan Van Cauteren bracht alle zekerheid met zijn doelpunt en dat bracht ons de eindstand van 2- 4. De strijd voor de titel belooft. Garage Rotthier - Topspin 8 - 29 Een onvolledige thuisploeg kon het niet halen tegen een vlot scorend Topspin - Van Damme Luc 14, Erwin Van Damme 5, Willem Van Acker 4, Dirk Ost en Van Doorslaer Luk elk 3 treffers. Martin Ver hulst 4, V.D. Velde H. 3 en De Maesschalck één. Standen 0-5, 0-13, 7-19 en 8- 29! Optiek De Bisschop - Flat Ver- heyden 5-1 Normale zege met treffers van Léo V. Cauwenberghe 2, Peter Boeykens, Danny Wauter en M. Dauwe elk één. Geert Ver- stringe lukte de tegentreffer. 0- 0, 1-0, 3-1 e, 5-1. Meubelen Oosterlinck - Sani tair De Witte 8-5 De topper der laatstgeklas- seerden is in het voordeel van thuisploeg uitgelopen! Op halftijd hadden wij een on waarschijnlijke stand van 4-4 maar toen viel de motor stil bij de bezoekers. Waegemans Alain 5, Léopold Van Elsuwe- ge 2 en Bob Van der Straeten één treffer. Guy De Belie 2, Erik Van Hui-stede één, als ook Adriaan Van Huisstede en Philip Bracke. Standen: 3-3, 4- 4, 7-4, en 8-5. VETERANEN ZELE Mitsubishi - Slag. De Strooper 3 - 8 Wedstrijd die op en neer ging maar toen Johan Christiaens uitviel was de veer gebroken en de leider beter in afwerking zegevierde verdiend. Goossens Mark 3, René Van Boxlaer 2, André Bosman één treffer. Ant. V.D, Burght, V. Dries- sche R. en J.P. Christiaens één treffer. Standen 1-2, 2-4, 3-6 en 3-8. Telelec - De Bus 4 - 3 Wedstrijd in de laatste periode beslecht. Bezoekers hadden de beste start en via treffers van Roger Vermeir en Marcel Ver- beeck en een tegendoel van Julien Poppe leidden zij na één periode. Albert Van Beveren maakte gelijk in tweede time, Derde periode verliep spoor loos zodat vierde periode moest beslissen. Hier was de .thuisploeg beter en weer Al- bert Van Beveren en Etienne De Block wisten de zege uit het vuur te slepen nadat Luc Van Cauteren nog had tegen- gedoeld! De Fontein - Van Akeley 4 - 9 Wedstrijd van Kamiel De Meyer die met zijn vier doel punten de grote bewerker was voor de zege van zijn ploeg! Paul V.D. Velde en Johan Spi- taels doelden ook elk 2 maal en Frans De Ridder éénmaal. Niettegenstaande de goede wil van de gebroeders Landuyt, Paul 2 en Marcel 1 en Antoine De1 topwedstrijd om de rode lantaarn werd een spanner van formaat. Nadat de thuisploeg tot 3-0 was uitgelopen moesten zij toezien hoe Patrik Shop langzaam maar zeker terug kwam en gelijkstelde 3-3. Toen had De Raedt veel geluk want de bezoekers misten een strafcorner en in plaats van 3-4 werd het evcnlatcr 4-3 langs Franky Van Wesemael! die 3 treffers lukte en Etienne Goossens één. Adhémar Snoeck, Cl. Verschueren en Léopold Van Elsuwege elk één treffer. Standen 1-0, 3-0, 4-3 en 4-3. De Stube - 0& N5-8 Thuisploeg verdedigde zich goed maar tegen een Luc Van Acker met 3 treffers, an Luc Poppe met vier treffers viel niet veel te doen. Paul Meirs- man maakte de reeks rond met zijn treffer Bij de Stube kon Robert De Nutte wel 2 maal doelen, Ronny Heusels en Dirk Vermeulen elk éénmaal. Standen 2-4, 2-5, 2-6 en 5-8. De Buggenhoutse klub heeft, met het oog op het tornooi van Stationboys, een goede repeti tie gehouden, dit in tegenstel ling tot Radio Delta (26-6 ver lies tegen de Denderbelle-boys uit Lebbeke) en Stationboys dat met 5-3 verloor tegen Ropers. Voor Piepers, dat uitgenodigd was door Holsbeek in het Leu vense, werd het een toffe ver plaatsing: In de eerste helft kon de thuis ploeg nog gelijke tred houden, maar na de kampwisseling bleek hoe sterk Piepers wel was. In het doel speelde Ed- mond Leys, die ook tijdens het komende tornooi van de Sta tionboys, het doel zal verdedi gen, op een hoog niveau. In de tweede helft pakte hij uit met enkele sublieme reddingen. Ja cobs organiseerde de verdedi ging en haalde driemaal zwaar uit. De eerste twee schoten werden knap gestopt door de Leuvense goalie. Bij het derde was hij kansloos. Leys Jr. speelde ook op zijn gewoon peil. Hij bediende zijn maats met fraaie passen net als Jacobs. Spitael speelde afgelopen za terdag zijn beste wedstrijd, ge staafd door enkele knappe doelpunten. Ook Marc Van der Vekens speelde op een hoger niveau. Zijn inzet was enorm, maar hij speelde tegen twee werkmakkers Broer Ronny pakte weer uit met en kele flitsen en scoorde twee mooie treffers. Vader Georges toonde zich ook. Een goed schot ging nipt naast. Zaterdag spelen de Piepers in de sporthal van Oudcgem te gen De Loose. Aftrap om 18.00 uur. Piepers: Edmond Leys, Rudy Jacobs, Geert Spitael, Mare Van der Vekens, Ronny Van der Vekens, Laurens Leys en Georges Van der Vekens. J.R.

De Voorpost | 1987 | | pagina 32