S KANGEROES AALST OP VAKANTIE NAAR RONSE r TWEEDE REKREATIEVOLLEYBALCIRCUIT V.K.S. Zaterdag om Provinciale titel! VOLLEYBALKALENDER DAMES ZONDER PARDON VOLLEYBALKALENDER Heren VOLLEYBAL 24 - 10.4.1987 - De Voorpost VOLLEYBALOVERZICHT - HEREN Derde Landelijke B VK AALST 3 ASSENEDE 1 (17-15, 11-15, 15-8, 15-12) Tijdens de laatste wedstrijd voor eigen publiek bood VK Aalst zijn aanhang een vrij behoorlijke wedstrijd. Een van de meest toonaangevende ploegen uit de reeks diende eraan te geloven. De eerste set zorgden de ploe gen voor spetterend volleybal, waarbij de bezoekers steeds op voorsprong waren. Bij 11-14 had de VK-coach, Germain De Mol, het geluk aan zijn zijde toen hij Raoul Peerlinck tussen de lijnen zette. Hij kwam Raf Sterckx vervangen, terwijl- Chris Iemants Wilfried Dooms kundig verving. Na veertig minuten harde strijd kon Aalst de eerste deelzege bijeenrijven. Tijdens de tweede faze hield Assenede steeds de bovenhand en de bezoekende ploeg bracht de setstand verdiend in even wicht. In de derde set kende VK Aalst een overdonderende strijd en het bouwde vlekke loos een 8-0 voorsprong uit. De gasten konden nog even terugkomen tot 12-8, voor aleer de VK-spelers uit maakten. De vierde set werd op het scherp van de snee gestreden. In een bitsig duel waren Mare en Paul Philips goed op dreef en ze scoorden de nodige pun ten. Het was voor Luc Van Nuffel om de laatste punten aan te brengen. De twee invallers Raoul Peer linck en Chris Iemants hebben hun taak voortreffelijk vol bracht. Hun inbreng was zeker geen verzwakking voor het team. Een uitstekende kollek- tieve verrichting van VK Aalst. KRUIKENBURG TERNAT 1 VC STEENDORP 3 (6-15, 10-15, 15-13, 9-15). Om de kansen gaaf te houden en om zeker en vast de tweede plaats veilig te stellen, had Steendorp de wedstrijd Mort- sel-Kmikenburg veiligheids halve gescout. Het aantrekken van een nieuwe trainer (Nico- lau) bij Ternat, deed enige twijfel ontstaan bij de Wase klub. Daarbij kwam de ver plaatsing naar het Pajotten- land, waarbij Steendorp amper kon rekenen op zeven kern spelers (drie afwezigen wegens beroepsbezigheden, twee zie ken en Gerard De Wolf was gekwetst tijdens de laatste trai ning). De reservewedstrijd werd ge speeld met een gelegenheids- ploeg en de bestuursleden moesten hun sportplunje uit de kast halen om de ploeg uit de nood te helpen. Patrick Van Landeghem verving Gerard De Wolf in een 2-4 systeem. De eerste twee sets werden heel gemakkelijk binnenge haald. Te gemakkelijk, want tijdens de derde set werd alles te licht genomen. Bij 3-6 werd de voorsprong en meteen ook de wedstrijd uit handen gege ven. Temat kon na een 7-7 stand een voorsprong uitbou wen en via 13-10 was het na enkele setballen raak. Steen- dorp nam alles gemakkelijk op, maar toen het wilde opruk ken flaterde de receptie. De vierde set begon allesbe halve rooskleurig voor Steen dorp. Het kreeg een 5-0 en een 8-5 achterstand aangesmeerd. Plots draaide het beter bij de Waaslanders en na 8-8 konden bij 9-11 de spelers de set in één ruk uitmaken. Winnen tegen Huizingen geeft recht op een tweede plaats met deelname aan de eindronde om in extremis nog te promo veren. Indien Pardaf op Deur- ne sneuvelt dan is Steendorp kam pioen. Eerste provinciale RUMBAC WAASMUNSTER 2 VOSSELARE 3 VOLLEYBALOVERZICHT DAMES Volleybal. Nilco Lebbeke - Zwijnaarde 3-0. Het Lebbeekse blok Van Beveren-De Smedt in aktie (vh) Volleybal. Lebbeke-Zwijnaarde 3-0. Eric De Smedt van Lebbeke smasht de bal over het Zwijnaardse blok (vh) mep 'UOSTTASSÖ MILCO ^BBE* wiiiAasu Volleybal. Nilco Lebbeke won tegen Zwijnaarde met 3-0. (vh) Opnieuw een schot in de roos. Van de 34 ploegen die inge schreven waren mochten er maar 23 aantreden wegens technische omstandigheden. Het werd dus weer volleybal len tegen het uurwerk. Rangschikking: Heren: 1. KU Bazel, 2. Volba Bazel, 3. Spectrum Moerbeke, 4. Pardaf Maandagrekreatie Kruibeke, 5. Pelgrims Melsele, 6. KWB O.L.V.-parochie Sint- Niklaas, 7. Beverse VC, 8. Tubluurs, 9. Vriendenkring Onder Ons, 10. Cappucino Moerbeke, 11. Bavo Bazel, 12. Promosport Beveren, 13. Va kantiegenoegens, 14. Vossco BBL, 15. Stamineeken, 16. VC Duvels. Dames: 1. Avo Melsele, 2. Boetiek Bazel, 3. Dalvo, 4 Intervoran Bazel, 5. KWB Kruibeke, 6. Present, 7. KU Bazel. Fair-playstand Heren: 1. KWB O.L.Vrouw, 2. Pelgrims, 3. VC Duvels, 4. Promosport, 5. Vakantiege noegens, Bavo Bazel en Pardaf Maandagrekreatie. Dames: 1. Present, 2. Den Deugniet, 3. Dalvo en KWB Kruibeke, 5. KU Bazel en AVO Melsele Het volgende tomooi wordt op zondag 3 mei gespeeld op de terreinen van Vos Reinaert aan de Hondsnest in Sinaai. Men start om 9u30. In geval de weermaker van de partij is staat er geen beperking de deelname in de weg. Het tor nooi staat open voor heren, dames en gemengde elftallen. Men kan nog vlug inschrijven door 400 F te storten op rek. 411-3008791-47 met vermel ding klubnaam en «Lentetor- nooi», V.K.S. Oost-Vlaande- ren, p/a P. Pauwels, 2748 Kallo. 4-15, 15-7, 9-15, 15-8 en 9-15. Ondanks een 2-3 stand was dit nooit een spannende wed strijd. Rumbac overtrof zich zelf in de tweede set en kon in de vierde set een beslissende set afdwingen. Tijdens deze vijfde set was de strijd gelijkopgaand tot 6-6, maar in de eindfase toonden de leiders zich de betere. WACHTEBEKE 2 V.C. KEMZEKE 3 (15-13, 12-15, 8-15, 15-13, 13- 15) Een aangename wedstrijd om volgen, met spanning troef. Tijdens de vijfde set ging het via 8-7 naar 12-7, maar een knappe remonte van de bezoe kers, die nog over de meest frisse spelers beschikten. ENAME 0 KANGOEROES AALST 3 De strijd tussen potentiële da lers is beslecht in het voordeel van Kangoeroes. De heren van Kangoeroes Aalst hadden een belangrijke wedstrijd voor de boeg, tegen daler kandidaat Ename, de ploeg die Kangoe roes in eigen vesting kwam verslaan met 0-3. Aalst moest zeker winnen om zeker in der de provinciale te blijven. De eerste set kon Kangoeroes de thuisploeg inblikken met dui delijke 6-15 cijfers. Ename had wel een klop gekregen maar gaf zich nog niet verloren. De tweede set werd fel betwist. Zowel Ename als Kangoeroes wilden deze set winnen. Ge volg hiervan was een fel betwi ste en gelijkopgaande set 3-3, 8-8 en 12-12. Dan bracht het rustig en gevarieerd spel van Kangoeroes de doorslag. Het haalde de set binnen met 12- 15. De derde set werd even eens door Kangoeroes gewon nen, duidelijk en zonder tegenspraak: 7-15. 2^oals Kan goeroes Aalst nu speelde, was het zeker meer vooraan in de klassering geëindigd. Degelij ke koncentratie van alle spe lers, een goede coaching, zege- driftig en de wil om te slagen. Hopelijk behoudt het deze in stelling de volgende kompe titie. Derde provinciale A FILOES OUDEGEM 3 R. TESTA LOKEREN 0 (15-2, 15-5, 15-7) Oudegem kreeg voor zijn laat ste thuiswedstrijd het op de laatste plaats gerangschikte Lokeren op bezoek. Met de heenmatch nog in gedachten (die het verloren had met 3-2) was de thuisploeg van plan sterker uit te pakken en revan che te nemen. Goede voorne mens ondanks het «losbandig» leven van vorige week. Lokeren begon in de eerste set met opslagverlies. Hiervan kon Oudegem handig gebruik maken om uit te lopen tot 4-1. Een listig en technisch sterk Filoes ging dan verder tot 15-2 winst. Dit was vooral mogelijk door de tandem De Groodt- Cool. In amper 14 minuten tijd was de klus geklaard. Lokeren muntte vooral uit in receptie- en toetsfouten, zodat het tegen een kollektief sterke thuis ploeg niets kon inbrengen. In de tweede set kwam Oude gem heel eventjes op achter stand, maar Filoes kon tot 4-4 gelijk komen. Later zette het de zegelijn verder tot 15-5. De korte pijn voor Lokeren. In de derde set mochten de reserven Roels en Van den Abbeele hun hart ophalen van coach De Braeckeleer. Het be gon spannend met 7-6 als tus senstanden en de mooiste pas ses kwamen van Lokerse zijde. Hoewel ze bestemd waren voor eigen spelers, werden de Filoesspelers aardig bediend door Real Testa's set-up. Een paar routine-aanvallen vol stonden om de match met 15-7 binnen te rijven. De wedstrijd heeft amper 35 minuten geduurd. Samenstelling van de Oude- gemse ploeg: De Groodt, No bels, Cool, Houthoofd, Tas- sent, De Roos, Roels, Van den Abbeele, Verhelst, Moens. Eerste landelijke V.C. Stekense 2 Vlamertinge 3 (15-13, 15-13, 7-15, 14-16, 9- 15) Stekene slaagde er bijna in de stunt van het jaar te bewerken. Tagen de nochtans sterke be zoeksters kwamen de Waas- landse meisjes met 2-0 voor na twee spannende sets. Een duel gespeeld op het scherp van de snede. Tijdens de vierde set kwam Stekene met 14-9 voor en liet acht wedstrijdballen on benut. Faalangst of paniek in de Stekense rangen. Wie zal het zeggen? Winnen beteken de voor Stekene de redding. Ingewijden verzekerden ons dat deze twee gewonnen sets eveneens de redding beteke nen voor deze knappe ploeg. Maar in deze wedstrijd zat er meer in. Derde Landelijke Nova Smash 3 Juvenes Zele 1 13-15, 15-8, 15-5 en 15-1 Juvenes Zele verraste de thuis ploeg tijdens de eerste set. De Gentse vrouwen staken wel een helpende hand toe. Vanaf de tweede set werd Zele van het terrein gespeeld. Derde provinciale B Ronse 0 Kangoeroes Aalst 3 1-15, 1-15, 7-15. De dames van Kangoeroes Aalst maakten een vakan tieuitstapje naar Ronse. Van een wedstrijd was er wei nig sprake. Ronse had nog geen enkele set kunnen win nen tijdens dit seizoen. Dus was de taak voor de Kangoe roemeisjes niet moeilijk. De eerste en tweede set werden met overdonderend overwicht in de wacht gesleept met zuive re 1-15 cijfers. De derde set was de koncentratie wel even weg en de thuisspeelsters kon den hiervan profiteren om en kele puntjes tegen te scoren. Aldus kwamen ze tot 7-11 te rug. Dit was de Aalsterse coach voldoende om zijn speelsters tot enige ernst aan te manen. De reservewedstrijd werd eveneens gewonnen met 0-3: 2-15, 2-15 en 2-15. Er dient opgemerkt dat Kangoeroes met slechts zes speelsters de verre verplaatsing maakte, maar dat Ronse ook maar over zeven speelsters beschikte. De volgende en meteen ook de laatste wedstrijd van het sei zoen aan huis tegen de eeuwi ge vijand Meerbeke. In de heenronde was de stand 1-3. In de rangschikking staat Mee rbeke op de vijfde plaats en met hetzelfde puntenaantal als Kangoeroes 34, dat zesde staat. Derde provinciale B Scorpio Aaigem 1 VK Aalst 3 (15-17, 15-9, 10-15, 4-15) De dames van VK Aalst zijn reeds zeker van de kampioen stitel. Zodoende kon deze ont moeting ontspannen afgehas peld worden. Voor de gast vrouwen was dit echter nog een heel belangrijke wedstrijd, met als inzet de tweede plaats in de rangschikking. De Scorpiodames bouwden de eerste set een 14-9 voorsprong uit, maar Aalst kon met goed spel deze achterstand om buigen. Tijdens de tweede set kon Aai gem zijn voorsprong behouden en de setstand in evenwicht brengen. Maar vanaf de derde set stond er geen maat meer op. De laatste (vierde set) overdonderden de gasten hun tegenstanders en ze toonden zich een waardig kampioen. Alvast proficiat!!! Derde provinciale A VC Berlare 3 Zelzate 0 (15-3, 15-7, 15-9) De bezoeksters waren met een noodploeg naar Berlare afge zakt. Amper zeven speelsters, waaronder er eentje pas na twee trainingen voor de leeu wen geworpen, traden in het veld. Zelzate, dat klein van gestalte is, beet hardnekkig van zich af en vocht voor elke bal. Berlare daarentegen speelde beneden alle peil. Na dat Berlare een resorvewed- strijd met 1-2 (13-15, 9-15 en 15-4) verloren had, werd de hoofdwedstrijd begonnen. De thuisploeg kon na een 2-3 stand vrij vlot uitmaken. De bezoeksters kwamen niet tot scoren. De tweede set werd geken merkt door 22 rotaties. De gasten klampten aan tot 5-5. Bij 12-7 moest orde op zaken gesteld worden bij de thuis ploeg. De derde set was gelijkop gaand tot 8-8. Ondertussen werd bij Berlare een dubbele spelerswissel doorgevoerd (bij 8-8). De Kegel en Janssens kwamen in de plaats van res- pektievelijk Tackaert en Ver- cauteren. De thuisploeg kon vrij gemakkelijk bij 12-9 uit maken. Vierde provinciale A VC Buggenhout 3 Watervliet 0 (15-9, 15-13, 7-15). De reservewedstrijd werd door de thuisploeg gewonnen, hier mee werd aangeknoopt met de overwinning. Een 2-1 zege met 15-13, 15-12 en 14-16, deed de hoop van de kernploeg oplaai en. In de eerste set konden de thuispleelsters na een gelijkop gaande strijd van 3-3 tot 8-5 en zelfs 13-6 uitlopen. Na een paar balwisselingen brachten de Boskrabbers de 1-0 setstand op het scorebord. Tijdens de tweede set konden de bezoekers via 0-4 en 2-7 de gastvrouwen een 3-10 achter- JEUGDVOLLEYBAL - JUNIOREN MEISJES Eerste Landelijke 12.* 15 u,: Meerhout - V.C. Stekene 17 u. Wervik - Pardaf Kruibeke Tweede landelijke B 11.4 17 u. Torhout - Nova Smash 20 u. Juvenes Zele - Menen 20.15 u. Asterix Kieldrecht - leper Eerste Provinciale 11.4 20 u. ATB St. Niklaas - Sigivok St. Gillis Waas 12.4 16 u. Appelterre - Real Testa Lokeren Tweede provinciale A 11.4 19 u.: Kaktus De Klinge - AVO Melsele 19.30 u. Eeklo - Rumbac Waasmunster 20 u. Delta Eksaarde - Hades Temse 12.4 Libera St. Niklaas - VC Temse 17 u. Vitesse Kruibeke - Nidak Nieuwkerken Tweede provinciale B 12.4 17.30 Moderna Lebbeke - VOG Gent Derde provinciale A 11.4 15 u. White Star - Pardaf Kruibeke 15.15 u. Heusden - Gilvoc Dendermonde 17.45 u. Waarschoot - Berlare 12.4 16 u. Zelzate - Snuffel Grembargen Derde provinciale B 11.4 18 u. Hovoc Hofstade - Merelbeke 18 u. Kangeroes Aalst - Meerbeke 20 u. VK Aalst - Geraardsbergen 12.4 10.45 u. Leeuwerik Lede - Scorpio Aaigem Vierde provinciale A 11.4 10 u. Sinda St. Niklaas - VC Buggenhout 16.30 u. Juvenes Zele - Sinda St. Niklaas 16.45 u. Delta Eksaarde - Spectrum Loerbeke Waas 19 u. Watervliet - Madovoc Hamme 11.4 19.15 Kontakt Temse - Kemzeke Meteors 12.4- 11 u. Kabaz Bazel - Kruibeke Vierde provinciale B 11.4 15.30 u. Schellebelle - Eeklo Jaugdkalender Jongens junioren A 11.4 13.15 Spectrum Moerbeke Waas - Juvenes Zele S. St. Niklaas 0 Snuffel Grembergen 3 De Snuffeljunioren wonnen vrij gemakkelijk tegen St. Ni klaas en het ziet er naar uit dat zaterdagmorgen de wedstrijd Snuffel - Juvenes Zele beslis send zal zijn in verband met de toekenning van de titel van provinciaal kampioen. Wie de ze wedstrijd wint zal niet al leen kunnen pronken als Oost vlaams kampioen maar mag meteen deelnemen aan de na tionale eindronde met als inzet de Belgische titel. Sinda St. Niklaas, enkele we ken geleden nog winnaar van Juvenes, slaagde er niet in de sterke Snuffelploeg een set te ontfutselen. Enkel i- de eerste set kregen de bezc ;ers het enigszins moeilijk. Sr, Tel ver speelde een 7-12 voorsprong maar toen de thuisploeg 13-12 was voorgeraakt hervatte Grembergen zich om nog met 13-15 de set uit te maken. In de twee volgende sets was het verhaal echter uit voor St. Ni klaas want na een 8-15 winst in de tweede set maakte Grem bergen de wedstrijd rond met 9-15 winst in de laatste set. Trainer-coach H. Van Aer- schot ziet het wel zitten voor de beslissende wedstrijd van zaterdagmorgendVoor Snuffel speelden A. Baert, P. Vlaeminck, T. Caudron, K Depouillon, A. Van Hecke, K. Van Cauteren. SCHOLIEREN - MEISJES Meerbeke 0 Snuffel Grembergen 3 Opnieuw een sprekende over winning voor het ploegje van trainster G. De Ridder dat tegen Meerbeke nog maar eens liet blijken een bijzonder sterke kollektieve groep te zijn. Snuffel overklaste in elk spelonderdeel zijn tegenstan der en dit bleek overduidelijk in de eerste set waarin de thuisploeg geen enkel punt kon scoren. Na deze 0-15 set winst was ook de tweede set een walk-over voor de Snuffel- meisjes want de 4-15 cijfers van de tweede set laten duide lijk blijken dat Meerbeke geen schijn van kans werd gelaten. Enkel in het begin van de der de set dreigde het even de verkeerde kant op te gaan voor de Snuffel - scholieren. Enkele persoonlijke fouten in de Grembergse rangen zorgden ervoor dat Meerbeke 1-5 voor geraakte en het duurde tot 6-6 vooraleer het bij Snuffel op nieuw in de goede plooi viel. Via 6-11 werd het dan nog een 7-15 setwinst. Ook de Snuffel- scholieren kunnen nog reeks- winnaar worden maar dan moet zaterdag ook gewonnen worden van Waasmunster. Voor Snuffel speelden: H. Dierick, V. Van Aerschot, A. Volckaert, C. Impens, B. Dic- leman, A Stuyven, I. Govaert. EVA Tweede Provinciale Oostakker - Moderna Lebbeke 3-0 Moderna Lebbeke heeft tegen 14-4. Moderna bleef vechten Oostakker een 3-0 nederlaag tot 15-6. Dat was dan ook de geleden, een zege waarvan uitslag van de derde set waarin men niets kan afdingen. Leb- we precies hetzelfde spelbeeld beke dat in de tweede en derde kregen. De enige die in de set nauwelijks aan bod kwam aftakeling nog het hoofd koel kon in de eerste nochtans be- hield, was Liliane Breucke- hoorlijk mee. Het begon met laers, die zich zowel in de eer een 5-1 voorsprong van de ste set als de twee andere liet thuisploeg die door Lebbeke in een 6-8 voorsprong werd om gebogen. Het werd zelfs 6-10. Dan kwam Oostakker aan bod en met keiharde opslagen werd uitgepakt met daarbij geregeld smashes op de driemeterlijn en we kregen eerst 12-12 op het bord. De thuisploeg ging door naar 15-12. In de tweede set werd het een ware afstraffing, zo zag het er toch naar uit toen Oostakker tot 12-1 uitliep. Het werd nog ZONDAG IN DE LEBBEEKSE SPORTHAL MODERNA LEBBEKE- VOG GENT Zondag krijgen we dan de laatste wedstrijd van het seizoen voor Moderna dat thuis Vog Gent op bezoek krijgt. Na de nederlaag op Oostakker is dit dan de gelegenheid om revanche te nemen en voor eigen publiek het seizoen met een zege af te sluiten. Het eerste team speelt om 17.30 uur. De reserven om 16.15 uur. Supporters op post! Eerste Landelijke B 11.4 20.00 Rapid St. Niklaas-V.C. Mortsel 20.30 Spectrum Moerbeke Waas-Maldegem Derde Landelijke A 11.4 20.00 V.C. Steendorp-Huizingen 21.00 Deurne - Pardaf Kruibeke Derde Landelijke B 11.4 16.00 De Haan-V.K. Aalst Eerste Provinciale 11.4 18.30 Nazareth-Elversele 20.00 Kemzeke-Rumbac Waasmunster 20.00 Beveren Waas-Wachtebeke 12.4 15.45 Destelbergen-Oltisj Bazel 19.00 Nieuwkerken-Nova Smash Tweede Provinciale A 11.4 19.00 Sigivok-Eeklo 19.30 ATB St. Niklaas-Martinus Belsele 19.45 Blauwe Hoek Hamme-Rapid St. Niklaas 20.00 Zomergcm-Kontakt Temse 20.00 Melsele-St. Laureins Tweede Provinciale B 12.4 stand aansmeren. De lokale coach bracht opnieuw lijn in het samenspel van zijn ploeg en Buggenhout begon aan de remonte. Bij 13-13 kwamen de ploegen op gelijke hoogte en via twee setballen werd er uit gemaakt. De derde set kwam Buggen hout bij 5-8 opnieuw op ach terstand. Via 11-11 bereikten ze op 14-11 een eerste setbal. Na vier rotaties werd deze stand omgebogen tot 14-15 in het voordeel van de bezoek sters die zo hun setbal maximaal konden benutten. Madavoc Hamme 3 Kabaz Bazel 0 (15-6, 15-2, 15-10) De Madavocmeisjes hebben nog maar eens bewezen dat ze tot veel in staat zijn. Met een ijzersterke verdediging vielen toch een paar flaters op in het Hamse blok. De gastvrouwen trokken alle registers open en voerden hun stukje op. In de eerste set kon de thuis ploeg uitlopen tot 6-3. Met hun sterk defensief werk kon Ham me de Kabazmeisjes op af stand houden. Met gevarieerd spel werd er een kloof gesla gen. Tijdens de tweede set ble ven beide ploegen in mekaars nabijheid met enkele opslagen in het andere kamp te laten belanden, kwamen da bezoek sters er niet meer aan ta pas. Madavoc won vrij vlot en met groot puntenverschil deze set. In de vierde set bood Bazel flink weerwerk, waarvoor het geprezen moet worden. Via 3- 2, 5-4 en 5-6 gaven de twee ploegen elkaar geen duim breed toe. Eens de thuisploeg erin geslaagd was een vierpun- tenkloof uit te bouwen, moest de Kabazweerstand het bege ven? Onder de mokerslagen van de lokale aanvalsters werd de ondergang ingeluid. Met nog één wedstrijd voor de boeg wil Madavoc alles in het werk stellen om de tweede plaats veilig te stellen. Deze plaats geeft recht op promotie naar derde provinciale. De ploeg, die een goed seizoen achter de rug heeft, bestaat uit: Annick Peleman, An De Ridder, Greta Lacmen, Els Rombout, Nancy Meert, Karin De Clerck, Monique De Wae- le. An Waterschoot. Inge van den Bergh. Miet Vermache- len. Marijke De Kcyser, Fran- cy Rupens, Kris Frankaert Verdere aktiviteiten van Mada voc Hamme 2 en 9 mei 1987: Taartenslag 8 en 15 mei: Volleybaltest in het raam van dc Lentespelen. Telkens om 18 uur. Geïnteres seerden worden verwacht in sporthal Meulebrouck. 17 mei: Tornooi minivolleybal voor meisjes tot en met scho lieren. Aanvang om 14 uur. opmerken, zowel in het blok als in de receptie. Lebbeke ging in deze wedstrijd tenon- der aan de opslagen van de thuisploeg, waartegen men zonder veel verweer was en de persoonlijke foutenlast. Voor al de opslag was het zorgen kind. Wanneer we dan zien naar de reserven, die ook met 3-0 de boot ingingen, was het wel opmerkelijk hoe Katrien Stilten zich daar bij de opslag in de kijker speelde. 19.30 Leeuwerik Lede-Grifoenen 19.30 Adec Baasrode-Saturnus Michelbeke 19.45 Osiris Denderleeuw-Meerbeke Derde Provinciale A 11.4 19.30 St. Pauwels-Calcutta 19.30 Sibok Sinaai-Stekene 20.00 Real Testa Lokeren-Schcllebelle 20.00 Melle-Filoes Oudegem 12.4 17.00 Vitesse Kruibeke-Thunderballs Berlare Derde Provinciale B 11.4 16.30 VK Aalst-Deinze 17.15 Danny Hofstade-Nilco Lebbeke 18.00 Kangeroes Aalst-Ronse 19.45 Zwijnaarde-VK Blomberg Erembo- degem 12.4 16.00 Wontergem-Juvenes Zele Vierde Provinciale A 11.4 16.00 ATB St. Niklaas-Leeuwerik Lede 16.30 Spectrum Moerbeke Waas-Denderleeuw 9.00 Wetteren-Team Sport Moerbeke Waas 12.4 10.45 Kuhne Zele-Beervelde

De Voorpost | 1987 | | pagina 24