KRAPPE OVERWINNING VAN FRANKY VAN CLAPDORP A.V.L.O.-VETERANEN WINNEN WISSELTROFEE EEN OVERWINNING VANHAMMENAAR JOZEF CLAESSENS EERSTE LENTELOOP IN KIELDRECHT ZONDAG A.S. ZEVENDE BELSEELSE WAOD-PRIJS SPORTGELEGENHEID TIJDENS PAASVAKANTIE IN BAZEL 26 - 10.4.1987 - De Voorpost ATLETIEK WELLINGTON-AFLOSSING IN OOSTENDE Aktief sport beoefenen, in beweging blijven blijkt nog steeds de beste remedie te zijn tegen tal van beschavings- ziekten. De afgelopen jaren zagen reeds vele niet-sporters hiervan het nut in. Toch blijft nog een groot gedeelte zich verzctien tegen de steeds groter wordende drang om te gaan sporten. Sport plus Kieldrecht verleent hieraan nog een steuntje en organiseert op zaterdag 11 april a.s. de 1® Lenteloop met start te 15.00 u. Iedereen kan deelnemen: jong en oud, man of vrouw. De afstand schommelt tussen 1,5 km, 3 km, 5 km en 10 km., vrijuit te bepalen door de deelnemer. Voor de kinderen is een loop van 600 meter voorzien. Deelnemen kan tegen de prijs van 30 fr. Voor de rokers alvast een buitenkansje om voor een schamele 30 fr. de longen voor één keer niet met nicotine maar met lucht vol te trekken. Bovendien is voor iedere deelnemer nog een verrassing in petto gehouden. Deze lenteloop is geen wedstrijd. Iedereen loopt zo snel of zo traag als hij wil! Voor verdere inlichtingen kan men terecht bij Stefaan Broeckaert (tel. 03/773.54.44). P.V.D. Naar jaarlijkse gewoonte had AVLO met zes ploegen inge schreven voor deze aflossings wedstrijd per ploeg. De minie men-meisjes kwamen het eerst aan de beurt voor 6 x 200 meter. Isabel Coppieters ging goed van start en kon in de kopgroep de stok doorgeven aan Griet Van Damme, die aanvankelijk wat terrein ver loor, maar in de laatste meters terugkwam en in goede positie Stephanie Bruggeman kon ver- dersturen. Die deed het zo goed dat ze bij de aflossing een plaats naar voren kwam en Veerle Gerlo in gunstige positie liet vertrekken. Veerle had geen problemen om haar plaats te bewaren en ze nader de zelfs nog op haar voorgan gers toen zij de stok doorgaf aan Ruth Van der Jeugd die eveneens fel van zich afbeet en geen meter prijsgaf tot zij Bar bara Oelbrandt naar de eind meet stuurde. Barbara kon in een felle eindspurt de achtste plaats vastleggen op 22 klubs. De scholieren hadden het moeilijk omdat zij enkele vaste waarden moesten vervangen. Andv Hoste nam de start voor 350 meter en was reeds mee rdere meters achter toen hij Kurt De Vijlder voor 300 me ter aan het werk zette. Kurt zag in zijn laatste meters nog een plaatsje verloren gaan. Do nald Van Boven, die 1000 me ter te verwerken kreeg, kon de toestand enigszins stabilizeren door enkele meters uit te lopen op zijn direkte konkurrent. Gunnar Van der Hoeven slaag de erin om een plaatsje op te schuiven tijdens zijn 600 meter en hij stuurde Alain Sennesael verder voor 300 meter. Die kon snel en zonder schade Mark Rothier bereiken, die al le moeite had om nog 16' te eindigen op 20 deelnemers. De veteranen mikten al voor de start op een ereplaats. On danks de afwezigheid van en kele goede elementen, be schikte de kapitein over een stevige ploeg. Paul Schellaert nam de 21 ploegen op sleeptouw tijdens de eerste 350 meter, maar moest in de laatste 50 meter wat gas terugnemen. Frangois Van Boven zat toch nog bij de koplopers in zijn 600 meter en bleef netjes in het spoor van de leiders, zodat hij vanuit een guntige positie het hout mocht doorgeven aan Francis Bertels die 900 meter voor de spikes kreeg. Francis, onstuimig als steeds, trok resoluut naar de leiding, maar moest in de laat ste vijftig meters toch wat prijsgeven tot hij Gust Van de Steene, een Ajaxatleet van Hoorebeke, bereikte. Zelfver zekerd zette Gust de achter volging in en hij liep na zijn 600 meter opnieuw in het spoor van de leider. W'ilfried Van der Hoeven vatte zijn laat ste 300 meter aan met veel overtuiging en hij liep in de laatste 100 meter aan de lei ding, waarna hij finishte met ruime voorsprong. Een mooie zege, die de veteranen de eer ste wisseltrofee opbracht. Bij de dames - alle kategorieën - deden de AVLO-loopsters het zondermeer goed. Karin Pui- mège startte met 600 meter voor de boeg. Hoewel ze niet in beste doen was door een felle tegenwind en een kwet suur aan de teen, bereikte ze Nadia Saey die 150 meter moest standhouden. Ook Nele Van Slijcken deed die afstand om Katleen Van Roy voor 200 meter de baan op te sturen. Die bereikte Marina De Ber ger, goed voor 300 meter lastig spurten en daarna was het de beurt aan Catharina Pauwels die voor een 600 meter-opgave stond. Tamara Anthuenis was goed voor een goede prestatie over 300 meter en die gaf de stok door aan een uitstekende Grinild De Brul, die na 200 meter mocht doorgeven aan Patricia Trienpondt, die na 150 meter tegenwind Celesta Van Branden mocht wegsturen voor de laatste 100 meter. De ze ploeg werd tiende op twintig deelnemers. De hoofdbrok van de namid dag was natuurlijk de aflossing juniores-seniores. AVLO had de wisseltrofee, die het vorig jaar won bij de nationalen, naar Oostende meegebracht. De 25 klubs aan de start moch ten 12 atleten opstellen. Er waren verschillende klubs MOTORCROSS Franky van Clapdorp kon in de wedstrijd te Stekene- Nieuwdorp bij de seniores 125cc, zy het met slechts 4/10* sec., de overwinning op zyn naam schryven. Tweede plaatsen waren er voor Ronnv Heyrman en Herman Lenaerts en ais derde kwamen Ingmar Smet en Kenny Vertenten op het podium. De wedstrijd kende meer sukses dan de organisatie van twee weken ervoor, dankzij het betere lenteweer waar door er heelwat publieke belangstelling was en waardoor er ook meer piloten aan het starthekken verschenen. Juniores 125cc De eerste reeks der juniores 125cc werd op gang getrokken door Mario De Cremer maar deze werd na de eerste boch ten door een vastgelopen mo tor uitgeschakeld. Ingmar Smet kon onmiddellijk de eer ste plaats overnemen, voor Angelo Sam an, met Chris Ver- cauteren als achtste uit de start. Pascal Stremersch op een tiende plaats en Ronny Heyr man als twaalfde. Nico Haeck, Patrick van Vlierberghe, Ivan Robijn en Danny Volckerick waren minder fortuinlijk uit de eerste hindernissen gekomen FNa deze eerste rond werd Vercauteren door een val heel wat plaatsen ontnomen en Ing mar Smet kon er een snel tem po op nahouden. Stremersch en Saman moesten eveneens door een val meerdere plaat sen afstaan terwijl Ronny Heyrman stilaan dichter kwam, zo goed zelfs dat een ereplaats in zijn bereik lag. Uiteindelijk werd gewonnen met ruime voorsprong door Ingmar Smet, voor Heyrman en De Gezelle. Saman werd in de laatste ronde nog door een val getroffen en finishte uitein delijk als zevende. Patrick van Vlierberghe deed het eveneens opmerkelijk door vanuit de middengroep naar een negen de plaats terug te komen en Pascal Stremersch finishte als dertiende. De tweede reeks was het de kleine Delijs die als eerste wegkwam maar al snel kon Heyrman de leiding over nemen met Stremersch als vierde, Saman als zesde en Smet pas op een dertiende plaats. Heyrman had hierbij sterke kansen op de eindzege en had de leiding stevig in handen. Pascal Stremersch zorgde als plaatselijk piloot voor een opmerkelijke presta tie want hij bleef in strijd voor de ereplaatsen. De laatste ron de beging Heyrman nog een rijfout, waarvan een zegedrifti- ge De Gezelle dankbaar ge bruik maakte uiteindelijk de overwinning op zijn naam te schrijven voor Heyrman en een uitstekende Pascal Stre mersch. Saman werd nog vijf de terwijl Van Vlierberghe er terug in slaagde vanuit de ach tergrond naar een achtste plaats te komen. Robijn ein digde als zeventiende en Ver cauteren behaalde een acht tiende plaats. Eindzege naar Serge De Gezelle voor Ronny Heyrman, Ingmar Smet en Angelo Saman op een vijfde plaats. Pascal Stremersch was achtste en Patrick Van Vlier berghe negende Juniores 250/500 cc Zoals verwacht werd deze reeks in handen genomen door de 500cc-ers Janssens en Dau- wens. Geert Bruggeman kon in deze eerste reeks als negen de uit de start komen, Luc Hemelaer als achttiende en Kenny Vertenten moest na een val in de start van de laatste plaatsen terug komen. Hemelaer werd na de eerste ronde in een val betrokken en Vertenten kon reeds aanslui ting krijgen met de midden groep. Jansen en Dauwens ble ven elkaar bestrijden voor de zege en Vertenten moest een drietal ronden voor het einde nog enkele plaatsen prijsgeven door een hapering. Uiteinde lijk finishte hij als tiende, Bruggeman haalde een twaalf de plaats en Luc Hemelaer moest vrede nemen met een 24'. In de tweede reeks kwamen onze piloten beter uit de start met Vertenten op een achtste plaats, Hemelaer als twaalfde en Bruggeman als dertiende. Veel wijzigingen in de plaatsen kwamen er echter niet waar door Kenny Vertenten nog op een vijfde plaats finishte, als derde 250cc-er en Hemelaer en Bruggeman konden hun twaalfde en dertiende plaats behouden. Eindzege bij de 250cc-ers naar Pascal Collaert voor Tom de Vos en Kenny Vertenten, zevende voor Bruggeman en een twaalfde plaats voor Luc Hemelaer. Seniores 125cc In de eerste reeks bij de senio res 125cc was het De Ketelaere die snelst wegkwam voor nieuwkomer Van de Sompele, Franky Van Gapdorp, De Vadder en Luc van Gapdorp. De tweede ronde kon Franky van Gapdorp de leiding over nemen en broer Luc kon reeds een derde plaats bezetten maar na enkele ronden werd laatst genoemde door vastgelopen motor uitgeschakeld. Franky van Gapdorp beheerste met De Ketelaere verder de reeks maar bij het dubbelen van minder snelle piloten werd hij wat gehinderd zodat De Kete laere de leidersplaats over nam. Hij won ook deze reeks voor Franky Van Gapdorp, Van Doest en Bruggeman. In de herneming was het terug De Ketelaere die de leiding op zich nam voor Ramon, Luc Van Gapdorp, Bruggeman en Franky Van Gapdorp. Na en kele ronden kwam Franky in het wiel van leider De Ketelae re waardoor het tot een hevige strijd kwam. Uiteindelijk nam Fraiiky de eersta plaats over en nam wat voorsprong maar in de laatste ronden kwam De Ketelaere nog gevaarlijk op zetten, temeer daar de eindze ge beslist werd met de chrono. Luc Van Gapdorp moest in deze tweede reeks vrede ne men met een negende plaats. De eindoverwinning sprak toch in het voordeel van Van Gapdorp op 4/10' sek. voor de Ketelaere - Van Doest werd derde, voor Bruggeman en Ramon. Nationalen 250/500 cc Danny Van Loey kon eerst wegkomen bij de nationalen voor Herman Lenaerts, Raes, Goethals en Doens met Peter Hemelaer op een negende plaats. Van Loey gaf onmid dellijk een sterk tempo aan waarbij Lenaerts in de eerste ronde enkele fouten maakte en een viertal plaatsen moest af staan. Ook Peter Hemelaer was in het begin van de reeks ten val gekomen en naar de laatste plaatsen verwezen. Van Loey kon deze reeks op zijn naam schrijven voor Van Hoof, Goethals en Raes met Herman Lenaerts op een zesde plaats, als tweede 500 cc-er. Hèmelaer finishte op de 21' rang en was nog veertiende 250cc-er. Goethals kwam dan in de herneming het rapst van achter de startblokken, ge volgd door Jerman Lenaerts, Van Hoof, Baeyens en Den Dekker. Peter Hemelaer was pas vijftiende in de eerste ron de maar wist toch nog dichter te komen. Bij de 250cc-ers werd het een strijd tussen Goethals en Van Hoof om de overwinning, terwijl Herman Lenaerts de bloemen in han den had bij de 500cc-ers maar in de laatste ronden enkele plaatsen moest prijsgeven en de eindzege overlaten aan VanLoey. Eric Baeyens be haalde de derde plaats. Peter Hemelaer werd in de tweede serie nog achtste en had in de totaalstand der 250cc-ers een negende plaats: De overwinning ging hier naar Van Hoof voor Goethals en Raes. Internationalen 250 cc Bij de inters 250cc woedde reeds van na de start een enor me strijd. Kees Sep- vertrok aan de leiding voor Ad Valen- tijn, Van Ham, Ronny Volcke rick en Eddy Matthijs. Lieven de Vylder was pas rond een tiende plaats te zien en Gian Franckaert kwam als zestiende uit de start. Vooraan werd de strijd aangescherpt doordat Patrick van Poelvoorde op een Hondamachine is gaan rijden en hierdoor extra-gemotiveerd was om de wedstrijd te win nen. Na enkele ronden kon De Vylder naar een zesde plaats komen maar op dat moment liep het mis en moest hij terug vanuit een tiende plaats herne men. Volckerick kon zich enorm verdedigen op de ze vende plaats en Gian Franc kaert had een veertiende plaats ingenomen. Inmiddels was ook Van Poelvoorde aan de leiding gekomen, voor Sep en Valentijn. Deze plaatsen bleven ze tot de finish waarbij Lieven de Vylder nog zesde werd, Volckerick tiende en Gian Franckaert dertiende. In de tweede serie was Ad Valen tijn het eerst uit de start, ge volgd door Sep, Van Poelvoor de, Meganck en De Vylder. Ronny Volckerick had terug een goede start met een acht ste plaats en Gian Franckaert moest vanuit een vijftiende plaats de strijd ingaan. Na de eerste ronde kwam Sep als lei der door, voor De Vylder, Van Poelvoorde en Scheele maar toch wist Van Poelvoorde weer de bovenhand te halen en werd even later leider van de wed strijd. Ook deze reeks kon hij winnen. De Vylder werd twee de, voor Sep, Scheele en Va lentijn. Volckerick finishte als veertiende en Gian Franckaert ging het niet zo best met een negentiende plaats. De eind- bloemen gingen uiteraard naar Van Poelvoorde voor Sep en Valentijn met De Vylder op een gedeelde derde plaats. Volckerick had een twaalfde plaats in de eindstand terwijl Franckaert zestiende werd. Internationalen 500 cc Na vijf wedstrijden dit seizoen heeft Hugo Dhaemers zijn ze gereeks niet kunnen verder zetten, al zag het er in de eerste reeks toch naar uit. Hij was het die het overgrote deel van de reeks in handen had maar door een val werd hij de leidersplaats ontnomen. John De Meyer, Rene van der Ma de, Martin de Winne, Peter Dhauwe en Pierre Schroyen waren de snelsten uit deze eer ste reeks en deze jongens zorg den dan ook voor de spanning van de wedstrijd. Na het vallen van Dhaemers kwam Van der Made aan het kommando. Hij won deze reeks voor De Meyer, Schroyen, Dhauwe en Dhaemers. In de tweede reeks kwam Van der Made als snelste uit de start voor de plaatselijke Peter Dhanis, De Meyer, Schroyen en De Winne maar na een tweetal ronden kwam Van der Made ten val en werd naar een zeventiende plaats verwezen. Dhanis nam hierna sterk de eerste plaats over en kon in een paar ronden een ruime voorsprong nemen. Het ging blijkbaar iets te snel en hij viel. Meteen was de weg open voor John de Meyer die verder de leiding op zich nam voor Schroyen, De Winnen en Joos terwijl Dhaemers na een min dere start reeds naar een zesde plaats was gekomen. René van der Made was niet uitgeteld want stilaan kwam hij opzetten en kon verrassend naar een tweede plaats oprukken en zelfs een bedreiging vormen voor leider De Meyer. «Long John» kon in de laatste ronde nog het tempo opvoeren en zijn voorsprong was voldoende voor de eindzege, die hij be haalde met 4 sek. op Van der Made. Derde werd Schroyen, voor Dhaemers en De Winne. Peter Dhauwe werd door een val in de tweede serie uitge schakeld. D.H. WIELRENNEN Boogschieten. Emiel Roels won voor 4e derde keer de koningstitel hij de KM. Donk Eendracht in Berlare. Hij is dus de eerste keizer. Nadien werdPamia Ërocke koningin, voor haar mannelijke tegenstanders (jj) Na het sukses van vorig jaar met 147 deelnemers kon het niet anders of bezieler Freddy Oelbrandt werkte aan zijn 7' uitgave. Deze semi klassieke wielerkoers met grote ronden heeft dan toch wel een apart tintje. Vele bochten komen in het parcours voor en zorgen voor een toch wel moeilijke koers. Dan is er ook nog het feit dat alle goede renners deze wedstrijd op hun erelijst willen. Nadat Roger Seghers drie jaar tereke zegevierde was het de beurt aan een andere klasbak, Serge Van Daele, die Roger Bcelaert heel nipt op de meet klopte. Beelaert nam revanche door het volgend jaar in de laatste ronde alle favorieten een neus te zetten. Ook de inrichter zelf, Oelbrandt, elk jaar vroeg in form zorgde voor een verrassing door alleen binnen te komen. Dus niets dan klinkende namen op de erelijst. Wie is de volgende? Moeilijk te voorspellen, daar Oelbrandt de laatste weken met een longontsteking geplaagd zat en forfait dient te geven. Seghers en Van Daele zijn niet meer aktief zodat slechts Beelaert zich nog eens op de lijst kan zetten. Maar dan dient hij af te rekenen met de snelle mannen; Luyckx, Van Rentergem en Despeels. Het zal een heel sterk renner moeten zijn, zoals in De Klinge vorige week, om de rappe spurters te ontlopen. Doch de stunt van Cricquillon in de Ronde van Vlaande ren 1.1. kan ook te Belsele gebeuren. Technische inlichtingen Zondag 12 april 1987 om 15 uur. Zevende Belseelse WAOD Prijs, semi klassieker voor liefhebben WAOD. Afstand: 95 km of 13 ronden via Belseledorp, Kleem- straat. Colliestraat, Moortelhoekstraat, Valk, Tuinlaan en Be be le dorp. Inschrijving: Café De Kroon, dorp Vertrek: Café Den Handboog, Eindestraat Aankomst: Belsele dorp Prijsde ling: café Breughel, Belseledorp. 15.000 fr. prijzen en palm aan de winnaar. Medewerking van het stadsbestuur en talrijke neringdoe- ners van Belsele. De wedstrijd telt voor de trofee Waasland Organisatie: Sportkomitee WAOD Belsele en Sint-Ni- zoals AVLO met twee ploegen. In ploeg I moest Dirk Vervaet de spits afbijten in de 800 me ter. Toen hij Patrick Van Waes aan het werk stelde zag het er naar uit dat AVLO opnieuw zou toeslaan, maar Patrick moest na 600 meter toch wat terrein prijsgeven. Yvan De Witte kon op 200 meter niet veel rechtzetten, waarna Pa trick Thibau op 350 meter de schade beperkt hield net zoals Yves De Coen over 300 meter. Met Raf Vervaet op 1200 me ter kwam het grof geschut in stelling. Hij kon echter het gat niet dichten dat hem van de konkurrentie scheidde en Yvan Thyssen kon dat over dezelfde afstand ook niet. Alex Vervaet kon zijn achtervolgers gedurende 1100 meter achter zich houden, waarna Mark Van den Berghe een sterke 800 meter liep. Peter D'Hanis liep een snelle 400 meter en maak te wat goed op zijn voorgan ger, doch niet genoeg opdat Geert De Borger in 400 meter nog een plaats zou winnen. Geert kon Piet Van Theemseke voor de laatste 200 meter on bedreigd naar de tweede plaats loodsen. Iedereen was dik te vreden. ook de atleten van ploeg II die dertiende eindig den met Eddy De Gucht (800), Kurt Stevens (600), Frank Meulewater (200), Erik De Clerck (350), Patrick Vervaet (300), Dirk De Maesschalck (1200), Jan Van Bunder (1200), Tony Mouton (1100), Filip De Baere (800), Andy Beirnaert en Luc Van der Hoeven (400) en Guy Biesbroeck (200). Terwijl de meesten naar een goed pisteseizoen uitkijken, gaan dne atleten van AVLO hun debuut maken in de mara thon, georganiseerd in het Ne derlandse Maassluis. Veel moed dus voor Raf Vervaet, Dirk De Maesschalck en Fran- M.D. TURNEN Het veldloopseizoen is nog ter, aktiviteitenverslag door de maar pas achter de rug of de sekretaris, zomerprogramma baanlopers staan al paraat om en klassementen door de klub- hun kilometers te verslinden, trainer, huldiging van de pro- n In Stabroek werden al verschil- vinciale, nationale en vice- S°>s Van Boven, lende rondjes gelopen. Twee kampioen, atleten van Moerzeke stonden daar aan de startlijn. En ze zullen het zich zeker niet be klaagd hebben. Ze liepen aan de top van de wedstrijd samen met de Hammenaar Raymond Walschap die zoals gepland aan 30 km uit de wedstrijd stapte. Jef Claessens liep ge makkelijk voorbij de zo ge vreesde 35 km. en schudde op het laatst zijn metgezel los om te winnen met een tijd van 2 u. 41' 06". Rudy Van Geert, Jo zefs trainingsgezel, klom mee op het podium met een tweede plaats in een tijd van 2 u. 47'34". De halve marathon die georga niseerd wordt ten voordele van «Hartstichting» te Wemmei werd voor de achtste keer een sukses. Met een kleine duizend deelnemers ging men van start op een sterk golvend parkours. Ei zo na werd het hier ccn Hamse overwinning met Bart De Keyser die slechts twaalf sekonden moest onderdoen voor de overwinnaar. De tijd Turnen. Junior Jan Smet van Jeroen Sint-Niklaas pakte van Bart De Keyser 58'34". De tijden van de ande re Hamse deelnemers: Frans Van Praet 84' met 1 u. 10'07". Waegeman was 152' met lu.13'53". Fonsie Durinck werd 234' met 1 u. 17*17". Eindklassement van het win terseizoen 1986-87 Hamse At- letiekclub. Pupillen: 1. Van Damme Bart, kadetten: 1. Van Kerschaver Hans, juniors: 1. De Waele Ghislain, 2. Peer- linck Luc, veteranen: 1. Bock- landt Jean, 2. De Keyser Hec tor, miniemen: 1. De Gercq Wim, 2. Van de Velde Peter, 3. Tempels Kris, scholieren: 1. De Wilde Bart, seniores: 1. De Keyser Bart, 2. De Smedt Pa trick, 3. Gaessens Jozef, 4. Van Geert Rudy, 5. Van de Velde Antoine, 6. Bocklandt Guido, 7. Van Moerzeke Her man, 8. De Bock Peter, 9. Ivens Emiel. Dames: 12 crossen: 1. Sandy Van Goethem, 2. Chantal Ver- cammen, 3. Annemieke De Keyser. 11 Crossen: 1. Sally Van Goethem, 10 crossen: 1. Godelieve Mettepenningen, 2. Gertrude Van Peteghem, 3. Romy Van Moerzeke, 4. Ka ren Quintelier, 5. Maggy Van Uytvanghe, 6. Nadia De Key ser, 7. Ingrid De Vogel, 8. Marijke De Kerf. De interklub waaraan Hamme zondag 3 mei om 14 uur op het terrein van de Blaarmeersen te Gent. AC Hamme zal er als tegenstanders krijgen: Stan daard Gent. Rasco Oostende, AC Opwijk, Heist AV en Turnhout AC. Elke atleet mag maar aan één individueel num mer deelnemen. Een tweede vernieuwing is wel dat er ook tweedejaars scholieren mogen worden opgesteld. De Hamse ploeg zal er dus enigszins an ders uitzien dan de vorige jaren. Hamme zal zelf een meeting organiseren op vrijdag 1 mei, zondag 10 mei en zaterdag 13 juni telkens om 14.30 uur. Tel kens voor dames en heren. Op zaterdag 25 april vanaf 19 uur in de feestzaal van het Gito jaarlijkse algemene vergade ring van AC Hamme met op de dagorde: prijsuitreiking winterklassement voor pupil len, miniemen, kadetten en scholieren, juniors, seniors en veteranen. Verwelkoming door de voorzitter, financieel verslag van de penningmecs- brons tijdens de open Belgische kampioenschappen (Iv) De Paasvakantie lijkt ons belangrijk om alvorens te starten met de laatste schooltrimester nog eens los te geraken uit de sleur van dagelijkse dingen. Hiervoor bieden wij jullie het volgende sportprogramma aan, in de hoop dat iedereen er iets naar zijn zin in vindt. Je vindt er de verschillende vertrouwde kampen tussen, die geen aanbeveling meer nodig hebben. Voor het lager onderwijs van 13 tot 17 april, telkens van 10 tot 12 en van 13 tot 15 u. Groep 1: kinderen van 3de kleuterklas, 1' en 2' leerjaar: a. Omnisport/Tumen (800 fr.) Groep 2: kinderen van het 3' en 4' leerjaar: a. Turnen/Omnisport 1 x paardrijden (800 fr.) b. Balsporten/Omnisport 1 x paardrijden (800 fr.) Groep 3: Kinderen van het 5* en 6' leerjaar a. Computer/Omnisport 1 x paardrijden (1000 fr.) b. Mini-volleybal/Omnisport 1 x paardrijden (800 fr.) c. Turnen/Omnisport 1 x paardrijden (800 fr.) d. Tennis/Omnisport 1 x paardrijden (1000 fr.) max. 12 leerlingen Programma voor Groep 3 a - b - c - d: 2 u keuzesport 2 u omnisport. Voor het middelbaar onderwijs van 21 tot 24 april, telkens van 9 tot 12 u. Groep 4: a. Computer/Omnisport (800 fr.) max. 24 leerlingen b. Volleybal/Omnisport (600 fr.) max 24 leerlingen c. Turnen/Omnisport (600 fr.) max. 24 leerlingen d. Tennis/Omnisport (800 fr.) max. 12 leerlingen Al deze sportkampen gaan door in de gemeentelijke sporthal "De Dulpop", Lange Gaanweg (Beekdam) te Bazel. Opmerking: Enkel op maandag 13 april starten de sportkampen om 9u30. In het lesgeld is alles inbegrepen: huur akkomodaties, gebruik materiaal en verzekering. Bij een tweede inschrij ving per gezin is er 100 fr. korting. Het inschrijvingsgeld dient vooraf betaald tc worden en uiterlijk tegen vrijdag 27 maart 1987. Men kan eventueel storten op rek. nr. 063-0224459-36. Het inschrijvingsgeld wordt enkel terugbetaald na voor leggen van een doktersattest. Frisdrank kan ter plaatse bekomen worden aan 15 fr. We wensen U alvast een plezante, leerrijke en ontspan nende sportweek toe, voor verdere inlichtingen kunnen jullie terecht bij: Julien Van de Vijver, Molenberg 78 te 2760 Kruibeke Tel.: 03/774.55.26 Sportdienst Kruibeke, Beekdam (Lange Gaanweg), 2768 Kruibeke Tel.: 03/774.43.96 (w.p.)

De Voorpost | 1987 | | pagina 26