mê MADELON B BLEEF MOEILIJK OVEREIND VLIERKOUTER B IS KAMPIOEN OP DE PUNTEN Patro D valt uit de boot! NIPTE OVERWINNING VOOR ARTEVELDE Petra Van Nauw, beste speelster op eerste memorial De Wilde MARC VERMEULEN VOOR DE ACHTSTE KEER KAMPIOEN VAN KEMZEKE De Voorpost - 10.4.1987 - 29 TAFELTENNIS In de eerste afdeling van de KVKT-tafeltenniskompetitie heeft Patro B de tweede plaats defenitief vastgelegd door een klinkende overwinning op Hin- gene A. Van-bij de eerste wed strijd was het ai duidelijk dat de thuisploeg niets zou in de pap te brokkelen hebben. Na de zes enkels stond er voor Patro B al een 1-5 uitslag op het bord. De thuisploeg won naderhand nog eens het dub bel en daarmee was de kous af. Einduitslag: 2-8. Alleen Hilai- re Straetman verloor een wed strijd tegen Erik Joos. Patro D was deze week weer dicht bij een eerste puntje. In eigen midden kreeg het bezoek van Baasrode A. Het is een boeiend kijkstuk geworden want Baasrode kon zich moei lijk losmaken uit de omknel ling. Na de eerste reeks enkels stond de score nog altijd ge lijk: 3-3. In de volgende enkels kon Baasrode toch lichtjes de bovenhand nemen: 4-5, zodat het dubbel Patro D het eerste puntje zou kunnen opleveren. Zo ver is het echter niet geko men want Baasrode had de sterkste duo's en met 4-6 kon Baasrode de beide punten mee naar huis nemen. Mestdagh won alles en met twee over winningen volgden Frangois van Dender (Patro D) en Pa trick de Smet (Baasrode). Een boeiende wedstrijd was ook Patro C - Dynamica A. In het begin namen de bezoekers voorsprong (0-2) en even later 1-3. Toch sloeg Patro C terug en 3-3. Door het winnen van het dubbel zette Dynamica A zich meteen op het goede spoor. Maar Patro, kwam te rug op gelijke hoogte: 4-4. Via een overwinning van Paul De Schoesitter kwam de thuis ploeg op winst maar uiteinde lijk zouden de Hammenaars zich toch moeten tevreden stel len met 5-5. Geert Gerlo was de sterke man die alles won. Peter Van Cauteren en Paul de Schoesitter wonnen elk twee maal. Deze week had de topontmoe ting plaats tussen Vlierkouter B en Melsele F in vierde pro vinciale. De Hamse formatie stond bijna een gans jaar op de tweede plaats want op Melsele F verloor ze met de kleinst mogelijke cijfers: 9-7. Dat be tekende dat Vlierkouter het in de terugwedstrijd beter moest doen dan een 9-7 overwinning. Om kampioen te worden moesten de jongens van Vlier kouter minstens winnen met 10-6. De Hammenaars startten geweldig en lieten aan de be zoekers gauw hun tanden zien, ze liepen uit met 5-1 en 6-2. Op dat moment speelden Mare Vermeulen, Patrick Van den Bossche en ook Dirk Verstrae- te zeer flink. De zieke Jan Van de Velde deed het niet zo best. Iedereen dacht dat de zege al binnen was. Maar de Melsele- jongens kwamen zeer flink te rug 6-6. De thuisploeg kreeg het even op de zenuwen, Ver- straete en Van den Bossche beten echter flink van zich af. Maar ook bij Melsele bleef men aandringen. Uiteindelijk zou Vlierkouter-B het halen met de kleinst mogelijke over winning^. Precies dezelfde uitslag maar dan in de omge keerde zin als de heenwed strijd. Dat betekende dat bei de ploegen evenveel punten realiseerden in de eindrang schikking. Om de eindover winnaar te kennen moesten dan ook de gewonnen sets worden opgeteld. Dat was 18- 16 in de heenronde en 20-18 in de terugwedstrijd wat een 36- 36 betekende en dus weer ge lijk. Nu was het tellen naar de punten om uiteindelijk de overwinnaar te kennen. In de heenwedstrijden werd het 615 tegen 615 en in de laatste wed strijd 719-690. En dat beteken de dat Vlierkouter de kam pioen werd met 1334 punten uit twee wedstrijden tegenover Melsele dat er 1305 totaliseer de, of een verschil van 29 pun ten. Grote vreugde natuurlijk bij Vlierkouter dat daardoor de titel veroverde. Langs de andere zijde was er ontgooche ling na een gans seizoen aan de leiding gestaan te hebben. Ge lukkig mogen zowel de eerste als de tweede gerangschikte stijgen naar derde provinciale Proficiat aan Jan Van de Vel de, Mare Vermeulen, Patrick Van den Bossche en Dirk Ver- straete. Vlierkouter-A vecht nog steeds voor zijn tweede plaats in tweede provinciale, die recht geeft op eindronden. De over winnaar van deze eindronde stijgt naar 1' provinciale, ten minste als Rooigem-A zich in de nationale reeksen kan houden. Deze week stond het voor een niet gemakkelijke taak: het derby tussen Patro-C, een for matie die In de tweede ronde de nederlaag nog niet'gekend had. De Vlierkouter jongens hebben het zeer moeilijk ge had om overeind te blijven. Vooral Mark Stallaert was een moeilijk te nemen tegenstan der. Hij won tegen iedereen behalve tegen Kurt De Cock. Misschien nog een geluk voor Vlierkouter dat Paul De Schoesitter van Patro-C ver onder zijn waarde speelde, an ders had het wellicht het de ksel op de neus gekregen. Bij Vlierkouter scheen Jozef De Meyer in beste doen. Dat bete kende dat het op Vlierkouter een spannend duel is gewor den. Uiteindelijk is het voor Vlierkouter-A een verdiende 10-6 overwinning geworden. Meteen is Vlierkouter-A zo goed als zeker van de tweede plaats. Daarvoor moet het nog één puntje oprapen en dat kan deze week gebeuren tegen Rroigem-B. Vlierkouter-A kan zich al beginnen voorbe reiden op de eindronde tegen De Pinte-A. Vllerkouter-C heeft deze week een draw gelukt 8-8 tegen St.- Niklaas-G, een formatie die Vlierkouter-C voor de tweede plaats niet meer kan bedrei gen. Danny D'Hollander was het beste element met drie overwinningen. Cesar Permen- tier, Leo De Ridder wonnen elk tweemaal. Guy Van den Bcrghe één keer. Meteen is deze formatie zeker van de tweede plaats en speelt vol gend jaar dus één reeks hoger. Vlierkouter-D viel te licht uit tegen Patro-D. Zowel Paul De Bruyne, Danny Ruys, Patrick Van de Walle als Johan Van der Vreken kregen niet de minste kans tegen de Patro's: 0-16! Geen problemen voor BAC A in de tweede afdeling, dat stil aan maar zeker de tweede plaats vastlegt, deze keer tegen Lebbeke. Aanvankelijk scheen het toch niet zo vlot te zullen gaan. Lebbeke was blijven vol gen tot 2-2. Thuisploeg BAC A schoot dan uit haar kram men en de zes volgende wed strijden, het dubbel inbegre pen werden telkens lokale overwinningen zodat er een 8- 2 overwinning op het bord is gekomen. Marcel De Bruyne was de enige man uit Lebbeke die iets kon oogsten. Hij won tweemaal alleen tegen Regi De Neve kon hij het begrijpelijk niet halen. Ons Huis A Baardegem, de grote belager van BAC A voor de tweede plaats, heeft een rustige avond beleefd op BAC B en de Hammenaars in eigen zaal getrakteerd op een forse 1-9 nederlaag. De thuisploeg kon in de allerlaartste wed strijd de eer redden doordag Leon Verspecht in de derde set zijn tegenstander Jozef De Mayer totaal verrassend van de overwinning hield. De B-formatie van Ons Huis werd zwaar geklopt met 1-9 door Pardaf B Kruibeke. Aan de thuisploeg werd alleen het dubbel gelaten. Het was zeer spannend tussen Van Mol - Guldolf en het Pardafduo Sa- man-Walschaerts. Na een 1-1 score moest de derde set uit sluitsel geven. Het bleef lang spannend en uiteindelijk was de thuisploeg met 22-20 de sterkste. Patro E heeft bijna voor de stunt van de week gezorgd door op eigen terrein Madeion B Buggenhout-Opstal een punt te ontfutselen. De leiders, on bedreigd op kop, begonnen zeer goed en lieten eerste een 0-2, later een 1-3 afdrukken. Het ging geweldig bij Madeion B. De thuisploeg herpakte zich flink en kwam op gelijk hoog te: 3-3. Toen de Hammenaars daarna het dubbel in de wacht sleepten begon Madeion toch paniekerig te doen. De drie laatste enkels waren zeer zenuwachtige wedstrijden waarvan er twee een bijko mende set vereisten. Toch kon Madeion de zege altijd naar zich toe trekken en meteen lukte het een kleine zege. Bart Vermoesen was gelukkig bij de pinken en kon driemaal sco ren. Eddy Van den Broeck won tweemaal. Net zoveel als de beste man van Patro E, Mike D'Hollander. Vlierkouter A kende geen pro blemen op bezoek bij hekkens luiter Pardaf C. Deze knapen werden getrakteerd op een for se 0-10 nederlaag. Alleen in de allerlaatste wedstrijd kon de thuisploeg via Stefan de Clercq een setje afpeuteren. Datzelf de Pardaf C werd op eigen terrein nog eens kopje onder geduwd door BAC B. Hier kwam een 1-9 nederlaag op het bord. Alleen Gunther Janssens kon de eer redden door Geor ges de Jonghe te verslaan. Voor de rest was het al BAC wat de klok sloeg. Met deze overwinning mag BAC B zich gelukkig prijzen. Het komt nu op de achtste plaats in de rang schikking en dat betekent het behoud in deze afdeling. In de derde reeks kon Dynami ca B weinig tegenstand bieden aan leider Juvenes A. De loka len konden elk een spel win nen tegen de zwakste schakel van de Juvenesploeg, M. Van Acker. Tegen de andere spe lers hadden ze niet het minste verhaal. Daarmee kwam er toch nog een forse 3-7 over winning op het scheidsrech tersblad KWB A heeft zich de tweede plaats deflnitief toegeëigend door een overwinning op het bezoekende Pardaf D. Of het er nog zal in slagen Juvenes A van de troon te stoten is weinig waarschijnlijk. Er is tussen beiden nog een verschil van twee punten op drie wedstrij den van het einde. Dat lijkt ons teveel. Tegen Pardaf D heeft KWB meer last gehad dan het verwacht had. Vooral Stefaan D'Hondt met zijn twee overwinningen hield Pardaf geruime tijd in koers. Toen Freddy van Strydonck onver wacht de rekening kon maken van Guy Meerschaut scheen KWB te zullen begeven. Maar uiteindelijk hield het stand. De grootste bewerker van deze overwinning was Stefaan, Van Bogaert, die driemaal won. Ondanks deze nederlaag mag Pardaf D zich gelukkig achten, want het is nu vrijwel zeker dat deze formatie ook volgend sei zoen nog in deze reeks zal optreden. Zaterdag in zaal Familia een meer dan gewone belangstel ling voor de ontmoeting tussen Patro D en Melsele F, een wed strijd die niet alleen alle kan ten uit kon, maar die voor beide ploegen ook grote gevol gen kan hebben. Verloor Mel sele F dan was het wel de titel kwijt van in deze reeks, maar steeg het toch naar vierde pro vinciale. Patro D had geen keuze. Het moest winnen. Won het dan was hat meteen kampioen en promoveerde. In elk ander geval stond het op de derde plaats en dat betekende dat het naast de zo verhoopte promovering pakte en dat Ma deion B Buggenhout - Opstal de tweede stijger werd in deze afdeling van de KBTTB. De wedstrijd begon goed met een 1-1 score. In de tweede reeks wedstrijden werden de lokalen al op een 1-3 achter stand geduwd. Thomas Behiels kon de thuisploeg weer hoop bezorgen (2-3) en Mike D'Hol lander gaf een tijd de indruk de stand gelijk te kunnen zet ten, maar met 1-2 ging de over winning naar Melsele F: 2-4, Nu moest het gebeuren. Het scheen in die richting te gaan. Van Dender veroverde verras send de eerste set tegen Chris Saman en Jozef van Couwen- berghe bracht zijn tegenstan der in moeilijkheden. Toch lukte het niet. In de volgende sets ging de overwinning naar de bezoekers: 2-6. Dat brak de veer bij de Patro-ploeg die uit eindelijk getrakteerd werd op een zware 5-11 nederlaag. De jeugd van Melsele die zich ek- stra-sterk hadden aangemeld werd dus meteen kampioen. Madeion B Buggenhout werd onverwacht de tweede stijger in deze reeks. Patro D viel dus uit de boot en de ontgooche ling was zeer groot. Een zolang gekoesterde droom is nu hele maal in rook opgegaan. Tho mas Behiels en Francois Van Dender wonnen elk twee wed strijden, Mike D'Hollander één en J. Van Couwenberghe won niets. Patro D, de grote favoriet in deze reeks, liet dit jaar op een domme wijze hier en daar één punt liggen en dat was fataal. Deze formatie verloor deze week voor de eerste maal en dan nog niet promoveren is natuurlijk ontmoedigend. Patro A was verleden week te gast bij Melsele B, een forma tie die op de tweede plaats geklasseerd staat in eerste pro vinciale. Het is op een thuisze ge geëindigd voor Andre van Dijck en vrienden. Hamme viel iets te licht uit: 10-6. De lokalen die er op gevlamd lig gen als co-leider te eindigen hebben hun beste beentje voorgezet. Ronny Braem, Ju- lien Huyers en Andre Van Dijck waren bij de thuisploeg zeker de sterkste elementen. Bij de Hammenaars was Johan van Hecke de sterke man met drie ovarwinningen. Johan maakte dit jaar enorme vorde ringen. Erik de Clercq, Pierre de Schoesitter en Mare de Keyser wonnen elk een keer. Zaterdag had in zaal Familia een belangrijke wedstrijd plaats met als inzet de derde plaats. Patro A, dat deze mo menteel bezet, kreeg het be zoek van Zomergen A, dat op de vierde plaats is geklasseerd. Maar een tchte wedstrijd is het niet geworden. De plaatselij ken speelden zo goed dat Zo mergen A belachelijk werd ge maakt. Deze knapen werden met een 15-1 nederlaag naar huis gestuurd. Duidelijker to nen dat men de sterkste ploeg is, kan moeilijker beter uitge drukt worden. Alleen Erik de 1 Tafeltennis. Het A-team van Kieldrecht met Walter Dujardin, Norbert Van de Walle, Jean- Paul Van Steenkiste en Wilfried Dumez (Iv) Clercq liet een steekje vallen. De kans zit er overduidelijk in dat Patro B kampioen zal wor den in tweede provinciale B zonder één puntje te moeten inleveren. Kampioen is het al lang, maar nu zet het er alles op om zonder één nederlaag te eindigen. Volgende week speelt het de allerlaatste wed strijd tegen Drive D, een van de betere ploegen in deze afde ling. Maar nu Mare Stallaert er terug zal bijlopen zit de kans op een twintigste overwinning er dik in. Vqrleden week was het te gast op Sfinx-A Ronse. Het werd een 5-11 overwinning. Guido De Block, Carl Goossens en Hilaire Straetman gaven de toon aan. Maar ook invaller De Rijcke Walter is door in deze afdeling te spelen al veel verbeterd. Deze week speelde Patro B waer thuis an het werd opnieuw een forse overwin ning van 14-2. Guido de Block verloor verrassend één keer, ook De Rijcke moest eens knielen. Maar zowel Carl Goossens als Hilaire Straet man lieten zich door niemand van de wijs brengen. Patro C tenslotte, dat uitkomt in 2' prov. reeks A, kreeg Evergem A op bezoek. De lokale formatie die met een paar invallers moest optreden kon het niet waarmaken. Het ontbreken van Mare Stallaert was moeilijk te vervangen. Het werd voor de Hamse ploeg een 6-10 nederlaag. Peter van Cou- teren was nog het beste ele ment met drie overwinningen. Paul de Schoesitter won twee maal en Staf Goossens één keer. Bart van Couwenberghe moest het zonder overwinning stellen. In de vierde afdeling van de KVKT kon Madelon-D het niet waarmaken tegen Bobo-B. De jongens van Buggenhout hiel den in het begin wel enigszins stand, maar lang zou dit niet blijven duren. Omdat het al leen Frank de Hertog was die op de barrikade stond om de bezoekers te bestoken. Uitein delijk zouden de Madeion jon gens met 3-7 door de knieën gaan. Bij Bobo B won ieder een tweemaal. In De Hertog moesten ze hun meerdere her kennen. Moed alleen volstond niet voor Vlammers-B om iets te kunnen oogsten tegen Juvenes-C. Leo Rooms was de beste man met twee overwinningen bij de plaatselijken. Ook René De Wilde won één keer. Dat was natuurlijk bijlange niet genoeg om de bezoekers van beide- punten te ontdoen. Het werd voor de gasten een klinkende 3-7 overwinning. Datzelfde Ju venes C had het even gemak kelijk in een uitgestelde ont moeting toen het thuis Pardaf- E voorgeschoteld kreeg. De knapen werden terug naar huis gestuurd met een ferme 9-1 nederlaag in hun valies. Alleen Dirk Van Herck kon de eer redden door Renaat Vehent te verslaan. Voor de rest was het al Juvenes wat de klok sloeg. In de vijfde afdeling reeks A een probleemloze dag voor KWB-C datBalegem-A zon der pardon met 10-0 huis waarts heeft gestuurd. De be zoekers kwamen geen enkel moment in de wedstrijd en slaagden er dan ook niet in om één setje te laten optekenen. Balegem B werd in eigen mid den getrakteerd op een forse 2- 8 nederlaag die het in de schoenen werd geschoven door Patro H. Van den Bossche en De Buck waren de enige die voor de lokalen konden sco ren. Marcel de Graeve en Nico Schelfhout lieten zich door nie mand de les spellen. Veel spanning was er op Ajrte- velde waar Kemzeke op bezoek kwam. Het begon gelijklopend in het begin van de wedstrijd: 2-2. De thuisploeg zou er dan in slagen om op voorsprong te komen: 4-2. Dit via D'Hondt en Aendenburger. Maar de jongens uit Kemzeke kwamen terug tot 4-4 en de wedstrijd kon op twee matchen voor het einde opnieuw beginnen. In het laatste enkel was er geen enkel probleem voor de thuis ploeg die zeer gemakkelijk 21- 6 en 21-7 won langs Peter D'Hondt die aan De Beleyer geen schijn van kans gaf. Het dubbel was dan weer van groot belang en had de waarde van één punt. Drie sets duurde de strijd die dan toch beslist werd in het voordeal van de lokalen die meteen de volle buit kon den veroveren met kleine doch verdiende 6-4 cijfers. Alleen Peter D'Hondt kon zijn drie wedstrijden in winst om buigen. Okapi-A Kallo heeft Juvenes-C weinig kansen gegeven om iets te oogsten. Deze knapen wer den verpletterd met 8-2. Al leen Jan van Acker kon voor de twee bezoekende tegenpun- ten zorgen. Alleen Patrick van Strydonck kon hij niet de baas. In vijfde A valt de nederlaag op van Vlierkouter D op Juve nes D. Dat het op een neder laag ging uitdraaien was duide lijk in de eerste wedstrijden. Na vijf wedstrijden hadden de lokalen al een forse 4-1 laten optekenen. Toch kwam er nog bezoeken de reaktie na deze stand. Ze kwamen terug naar 4-3. Dit kwam vooral omdat Peter Permentier het moeite loos haalde op Van Eckster- gem en in het dubbel was het lokale duo Van Ekstergem - Roels van geen tel tegen Per mentier - Keymolen. Toen dacht de thuisploeg dat het al welletjes was en in de twee komende wedstrijden legde ze de overwinning vast: 6-3. De laatste wedstrijd was nog een bezoekende overwinning. Maar dat was voor Vlierkouter D maar een pleister op een houten been. De twee beste elementen uit de wedstrijden waren ongetwijfeld Jos van Acker en Johan Roels (Juve- nes-D). Ze wonnen tegen ie dereen. Een probleemloze wedstrijd voor OGS Baasrode-B dat in eigen midden Triumf-C Loke ren moest in de ogen kijken. In het begin scheen de thuisploeg wel problemen te zullen heb ben 2-2. Toen knakte opeens de bezoekende weerstand af. In de resterende wedstrijden zou Triumf-C nog éénmaal kunnen winnen. Het was Ja cobs die geen moeite had om zijn tegenstander te verslaan. Wim Pardaen en Jan Poot wonnen alles bij da lokalen. Er kwam een grote 7-3 overwin ning voor de plaatselijken op het bord. Lede blijft het goed doen en haalde op Juvenes D een vlotte 2-8 overwinning. De lokalen waren nochtans goed gestart in deze wedstrijd met een overwinning van Gunther De Mol op Johan Roels. Maar het is bij deze ene enkelzege gebleven. Naderhand kon Ju venes nog eens het dubbel win nen. Daarmee was de kous af. Jurgen de Mol en Van Gusse- ne wonnen alles voor Lede. Opwijk-C werd gauw uitge steld in eigen midden toen Ju venes D op bezoek kwam. De bezoekers liepen dadelijk uit tot 0-8. Er was geen houden aan deze knapen. In de laatste twee wedstrijden heeft de thuisploeg dan toch nog twee overwinningen kunnen laten opschrijven op het scheids- rechtersblad. Veel spanning was er in de ontmoeting Patro I tegen Triumf B. Aanvankelijk scheen de formatie uit Loke ren de meeste kansen te heb ben op de eindoverwinning: 0- 2 en 1-3. Maar Patro zou terug slaan en na de eerste enkels was het 3-3. Na de enkels had Patro I toch al één punt ver overd: 5-4. Het dubbel zou hier beslissend moeten wer ken. Iedere formatie had haar beste elementen ingezet. Bij Patro was dat Claessens en Verdonck en voor Triumf speelden Ceulemans en Baeyens. In twee sets slaagden de bezoekers erin nipt over eind te blijven: 18-21 en 19-21. Daarmee konden ze toch nog één punt uit deze wedstrijd puren. Alleen Eric Ceulemans slaagde er in al zijn wedstrij den om te buigen in winst. De wedstrijd KWB B-Troelant was zowat op hetzelfde stra mien gebouwd. In het begin scheen het op een overwinning van Troelant te zullen uitdraai en 1-3. Maar na de eerste reeks enkels was alles te herdoen: 3- 3. De bezoekers uit Sinaai kwamen dan lichtjes op winst: 3-4 dankzij een moeilijke over winning van Ivan Van Bosch op Franky Maes. Toen was het de beurt aan de thuisploeg die het tweemaal na elkaar haalde, al was het telkens met zeer kleine cijfers: 5-4. In het dub bel zal Troelant het laken naar zich toetrekken met 0-2 en dat leverde toch één punt op. Juvenes E was sterker dan het bezoekende Troelant. Na een eerder aarzelend begin 3-2 be gon de gastherenploeg het be ter te doen en de bezoekers werden meer en meer ter plaatse gelaten. Het werd uit eindelijk een grote lokale 7-3 overwinning. De grote bewer kers hiervan waren Hans van de Velde met drie overwinnin gen en Gerda Steeman die tweemaal kon winnen. H.V.C. BADMINTON In Kemzeke leeft een aktieve tafeltennisklub die luistert naar de naam «Langzaam maar zeker». Deze klub die gevestigd is in feestzaal «Stuy- venberg» speelt zowel bij de KBTTB als de KVKT. Zij speelt met één formatie in de eerstgenoemde bond en met twee ploegen in het KVKT De A-ploeg speelde voor de tweede opeenvolgende maal kampioen. Eerst in vijfde nu in vierde en promoveert nu naar derde afdeling. De ploeg be staat uit kapitein Mare Ver meulen, William Wuytack, Gunther Heyndrickx, Luc Smits, Willy de Beleyer en Paul De Puysseleire. Elk jaar organiseert deze klub haar plaatselijk tafeltennis kampioenschap dat voorbe houden is aan alle spelers van Kemzeke. Sekretaris Mare Vermeulen veroverde voor de achtste maal deze lokale titel. Opnieuw stond er geen maat op deze speler. Voor de tweede plaats stonden twee spelers op gelijke hoogte: Gunther Heynderickx en Wil liam Wuytack, die dan ook in een testwedstrijd moesten uit maken wie nummer twee zou worden. Uiteindelijk werd het laatstgenoemde die het haalde. Het eindklassement zag eruit alsvolgt: 1* Mare Vermeulen, 2. William Wuytack, Gunther Heynderickx, 4. Egide van Velthoven, 5. Luc Smits, 6. Jan Remegeer, 7. Peter Suys, 8. David Roels, 9. De Ruys- scher Gunther, 10. De Puyse- laere Paul. Het jeugdkampioenschap werd gewonnen door Jeroen van Poecke. Hij haalde het voor Wim Van Daele, Maar ten Baes, Tom Cornu, Joa chim De Wachter, Filip Suys, Van Gaevere Dieter, Gust van Gaevere. De klub verloor on langs een van haar stichters en tevens een van de beste krach ten: de 41-jarige Mare Baert die onverwacht overleed. Het verlies van deze sympathieke en sportieve apotheker zal wel licht een grote leemte achter laten. Wie wil tafeltennisspelen bij deze nu al elf jaar bestaande klub komt terecht bij voorzit ter Dirk Garrevoet of sekreta ris Mare Vermeulen of kan gerust een kijkje nemen in feestzaal «Stuyvenverg», Sta tionstraat 34 in Kemzeke. De eerste uitgave van de memorial Ronald De Wilde werd vorig weekend gehouden in Zaffelare. De organiserende klub, de Flying Shuttles, moest een zestigtal inschrijvin gen weigeren. Op de slechts zes bestaande terreinen in sporthal 't Veerleveld werden 223 wedstrijden betwist door 154 deelnemers, wat zeker een sukses kan worden genoemd. De memorial Ronald de Wilde Bij de heren BI won Franky blijft een jaarlijks weerkerend Weyn van de Mintons met 15-9 evenement. en 15-4 van Dominique Van In de B-reeks enkele spannen- Damme van Danlie. de flnales. Zo speelde Petra Jan Cognie won bij de heren Van Nauw van Olve één van B2 de finale van broer Stefaan de langste partijen van het tor- met twee keer 15-9. nooi tegen Nathalie Sarre van Dominique Heggerick van B76 en won uiteindelijk met 3- Blankenbergse won met prak- 11, 11-6 en 11-7 de Finale van tisch dezelfde cijfers 11-6 en het dames enkel BI. 11-7 van Lieve Tanghe van KVKT TAFELTENNIS UITSLAGEN 1' Afdeling Hingene - Patro B Pardaf A - Triumf A 2' afdeling: Pardaf C - Vlierkouter A Madeion B - Patro E BAC B - Ons Huis A Ons Huis B - Pardaf B BAC A - Lebbeke 3' afdeling Dynamica B - Juvenes A Bobo A - Prado BZM - Patro G KWB A - Pardaf D 4* Afdeling A Juvenes B - Bobo C Balegem A - Avanti Ons Huis C -BAC C Balegem A - Madeion C 4' Afdeling B Viktory - Pardaf E 7-3 Vlierkouter C - Juvenes C 6-4 Kemzeke A - Dynamica C 9-1 5' Afdeling A Vlierkouter D - Opwijk C 6-4 Patro H - Lede 4-6 5* Afdeling B Patro 1 - Okapi B 10-0 Juvenes E - KWB B 0-10 Dynamica D - Kemzeke B 0-10 KWB D - Artevelde 4-6 Triumf B - Troelant 8-2 5' afdeling C Tnumf - Balegem 2-8 Viktory - KWB 1-9 Pardaf - Vlierkouter 3-7- Vlierkouter - Triumf 0-10 KWB - Pardaf 9-1 Oostende. Van Belle - Dereudere van Brugse wonnen het dubbel bij de heren met 15-8 en 15-10 van Van Bruyssel - De Langhe van de Mintons, Van den Abeele - Van Nauw van Danlie en Olve wonnen nipt de eerste set van het dames-dubbel met 17-16 van Heggerick - Soens en won nen ook de tweede set met 15- 9. Ook in de finale van het ge mengd vinden we Petra terug aan de zijde van Franky Weyn. Desondanks verloren Weyn - Van Nauw van Van Belle - Tanghe van Brugse an Oosten de met 15-7, 12-15 en 15-12. Petra VanNauw zou trouwens later worden uitgeroepen als beste speelster van het tornooi. In de Cl-reeks bewees Lieven De Gussem van de organise rende klub zijn B2-klassement, dat hij tijdens het tornooi van Danlie - Hamme had bekomen waard te zijn. Tegenstander Jan De Kinder van Buggenhout speelde dit seizoen reeds elf finales en hoopt tot B2 te zullen worden gedelibereerd. De Gussem bleek uiteindelijk over het beste uithoudingsver mogen te beschikken en won met 15-9, 17-18 en 15-8. Ook bij de dames begon de finale veelbelovend. Karin Terryn van Gitse won moei zaam de eerste set met 11-9 en won verrassend gemakkelijk de tweede met 11-2 van Kathl een Keukeleire. Het voor de gelegenheid samengesteld duo Mario Temmerman van Vul- cain en Patrick Sey van de Flying Shuttles wonnen ge makkelijk van De Kinder - Moeyersons van Buggenhout met 15-6 en 15-4. Ondertussen was de meest spannende fina lepartij van het tornooi aan gang. De zusjes Els en Karin Weytens van de Zaffelaarse klub wonnen de eerste set, maar Keukeleire - Demaret van Gentse vochten dapper te rug en wonnen de tweede met 18-17 en de derde met 18-16. Kan het nog spannender? Ook drie sets in het gemengd dat door Van de Broecke - Terryn werd gewonnen met 9- 15, 15-6 en 15-5 van Sey - Weytens. Twee nieuwe Cl spelers in de laagste C2 reeks. Yves Lefrance van Roeselare won gemakkelijk met 15-8 en 15-3 van Peter Aerts van Gent se en Els Baert van Leibad versloeg Belinda Sebastiao van Vulcain met 11-6 en 11-4. Met Lemertijn van Lichtevel- de won Lefrance ook de dub bel met 15-6 en 15-8 van Mare- chal - Joos van Pluimplukkers. Een spannende maar ook eige naardige dames-dubbelfinale. waar De Vrees - Carlier van De Lieve de eerste set met 15- 10 wonnen, maar dan plots niet meer konden aanklampen in de tweede en die met 2-15 verloren. Terug op adem geko men wonnen De Vreese - Car lier dan toch de derde set en de finale met 15-11. Om het tornooi te besluiten wonnen uiteindelijk Procureur - Van Heesbeke van Vulcain het gemengd met 15-2 en 15-6 van Smekens - De Vreese van De Lieve. (L.C.) nf" iSS" Badminton. De damesploeg van BC Danlie Hamme deed het uitstekend tijdens het nationaal tornoooi (vh)

De Voorpost | 1987 | | pagina 29