Gregg interim, ernstige zaken... met ernstige mensen De open deur naar een veilige toekomst Mei-avond in Mikisklub GREGG interim De Voorpost - 10.4.1987 - 5* Op donderdag 30 april te 19.30 uur nodigt de K.P.-Aalst, in samenwerking met de Mikisklub, alle leden en sympa thisanten uit om samen in de Mikisklub, Nieuwbeekstraat 35 te Aalst MEI-AVOND te vieren. Elza en pianist Wilfred Blencowe brengen «liederen van Berthold Brecht op muziek van Kurt Weil». Elk lied wordt in het Nederlands kort toegelicht en samengevat. Het zijn liederen uit de Driestuiveropera, Mahogony, Happy-End, enz. waarin menselijke situaties als lietde, haat, eenzaam heid, wanhoop en vreugde worden geschetst. Verder die avond is er 1-mei-rede door Ludo Loose, Vlaams K.P.-voorzitter, tombola en disco. De inkom bedraagt 50 fr. Iedereen welkom. Freddy Breek te Aalst Ter gelegenheid van het L.S.W.-Mei-avondfeest is er op donderdagavond 30 april 1987 te 20 uur in de vernieuwde Keizershallen, Beekveldstraat te Aalst een showoptreden voorzien van de Duitse topartiest Freddy Breek met het orkest «The Tipsy's». Kaarten zijn te bekomen in alle L.S.W.-centra en bij de plaatselijke L.S.W. - P.V.V.-afgevaardigden aan de prijs van 100 frank of telefonisch onder het oproepnummer: 053/21.58.16, post 235, vragen naar Luc Hofman. Jvefnl-,™lüate (4 pl',.aan de priis va" 50 frank kan 053/21 58 ^k°men WOTdeI1 bl' Luc Hofaa". onder hel nr. Het is net een zonnetje dat je toelacht en daarmee bedoelen we het logo van Gregg interim, het allereer ste uitzendbureau dat in ons land aktief was. Het logo is inderdaad een goudgeel gekleurde cirkel die uitdeint in een ontelbaar aantal handen. Gregg interim steekt de hand van het vertrouwen, van de vriendschap en van de bekwaamheid uit naar iedereen die deze hand wil drukken. En dat hebben in de loop der voorbije dertig jaar heel wat mensen gedaan, zowel uitzend krachten als bedrijven. Multinationals, KMO's midden standers, allen hebben ze met veel genoegen kennis gemaakt met Gregg interim en zijn aktiviteiten, met evenveel bewondering hebben ze de uitzendkrachten naar waarde weten te schatten. Gregg interim stuurt inderdaad de juiste mensen naar de juiste plaats. Ernstige zaken doen met ernstige mensen is het parool dat men elke dag opnieuw weet waar te maken, hoeveel inzet dat ook mag vergen. In Dendermonde heeft Gregg interim zich genesteld langsheen de Brusselsestraat 87 waar men een druk ke «passage» heeft van voorbijgangers die van en naar het station naar het centrum van de stad trekken. Voorbijgangers die ongetwijfeld opkijken bij het zien van de frisse kantoorruimte die uitnodigt om binnen te stappen. Een soort van glazen huis, waarbij het Gregg zonnetje u toelacht en vertrouwen geeft. Een glimlach, welgemeend en bemoedigend die men ook terugvindt bij het vakbekwame personeel dat de kandidaat uit zendkracht en óf interimaris met ervaring en de trouwe klanten in alle openheid en oprechtheid ontvangt. Gregg straalt zelfzekerheid, vertrouwen, stevigheid en vooral bekwaamheid uit. Niet voor niets is men het oudste interimkantoor van het hele land, met vestigin gen in uiteenlopende steden. U vraagt maar Wie zich waagt op het terrein van de uitzendkrachten, moet zich ook wapenen tegen mogelijke gevaren. In de eerste plaats moet men een service kunnen bieden in twee richtingen: naar de klant-bedrijfsverantwoorde- lijke toe en evenzeer naar de uitzendkracht zelf. Daarom staat bij Gregg de leuze «ernstige zaken... met ernstige mensen» vooraan. Dat houdt in dat Gregg met een uiterste nauwkeurig heid de profielen van de aanvrager en van de interima ris gaat vergelijken. Pas wanneer die haarfijn in elkaar passen, wordt overgegaan tot het sturen van een uitzendkracht. En die wordt niet op zijn dooie eentje naar het bedrijf gezonden. Hij krijgt deskundige bege leiding, wordt in kontakt gebracht met zijn tijdelijke werkplaats zodat die uitzendkracht zich onmiddellijk thuisvoelt. Aan die echte deugddoende huiselijke sfeer, waarbij de interimarissen zich opperbest voelen, wordt hard gewerkt. Opvallend is dat haast iedereen iedereen kent. Nieuwe krachten worden in de groep opgenomen en tijdens regelmatige bijeenkomsten worden onder elkaar ervaringen uitgewisseld. Elke vrijdag zijn de meeste uitzendkrachten overigens op het Gregg interimkantoor en daar wordt van de gelegenheid gebruik gemaakt om een praatje te slaan met de kantoorverantwoordelijken. En die kantoorver antwoordelijken zijn ook de mensen die zich buigen over de inschrijvingen, de bedrijfsbezoeken, de tests die iedere uitzendkracht gevraagd wordt te willen af leggen. Dienstverlening voorop Stel je even voor, je bent een kraan in een of ander vak, voorlopig werkloos of pas afgestudeerd en je wil aan de slag. Dat kan via allerlei wegen. Je kan je rot schrijven naar bedrijven, wachten tot er een briefje in de bus valt of hopen op een vriendendienst. Je kan ook je stappen richten naar Gregg interim. Daar word je dan biezonder vriendelijk ontvangen en via een kort gesprek kan je duidelijk maken wat je op het oog hebt. Later zet je dat allemaal op een formulier, waarbij personalia worden genoteerd, gevraagd wordt naar kennis en vaardigheden, naar eventuele beroepserva ring, verzuchtingen, financiële vooruitzichten. Je wordt dan ook gevraagd testen af te leggen, die aan de Gregg interim kantoorverantwoordelijke moeten toela ten te zien of je inderdaad wel bent wie je beweert te zijn. Gregg staat immers sterk op ernstige mensen om goede zaken te kunnen doen. Eenmaal dat achter de rug gaat Gregg in uw plaats op zoek naar werk en voor je het eigenlijk weet wordt de onmogelijk gewaande droom waar. Je wordt naar het Gregg kantoor geroe pen waar je haarfijn uiteengezet wordt waar je ergens aan de slag kan. Aan de kandidaat uitzendkracht dus de uitdaging al dan niet te aanvaarden. Een gemoti veerde interimaris - Gregg heeft er geen anderen - zal natuurlijk toehappen, waarop een afspraak wordt ge maakt om het bedrijf te gaan bezoeken en je te introduceren in je werkmidden. Geen oeverloos gesuk kel met het zoeken naar de juiste weg, de juiste persoon en het goede bureel waar je terecht moet. Gregg toont je zonder meer de weg. Eenvoudiger kan het echt niet. En veiliger ook niet. Bovendien voel je je inderdaad onmiddellijk thuis en kan je dadelijk je taak opnemen. Wat van de uitzendkracht ook wordt veron dersteld. Tevreden werknemers Gregg interim wordt zo je werkgever die voor jou ook zal vechten tot de laatste snik, omdat men weet dat een Gregg uitzendkracht een goede kracht is die zich in alle omstandigheden kan waarmaken. We gingen trouwens ons oor te luisteren leggen bij een aantal uitzendkrachten die via Gregg aan het werk zijn gesteld. Een top-sekretaresse vindt het een boeiende onderneming die je toelaat te demonstreren hoe soe pel je wel bent. Bovendien doet men een rijke ervaring op die steeds meer en meer van pas komt. En dan zijn er de intermenselijke relaties die de wisselende op drachten met zich brengen. «Voor geen geld van de wereld zou ik nog iets anders willen doen», zo verklaarde ze. Een bediende die nu een paar maand meedraait in het Gregg interim patroon heeft in zijn taak als interimaris een goede oplossing gevonden. Hij js van oordeel dat de bedrijven de waarde van de interimkrachten beginnen in te zien en te waarderen. «Daar zit toekomst in», vindt hij terecht. Een arbeider die in een textielbedrijf aan het werk is, prijst de begeleiding en de vriendelijke sfeer bij Gregg. «Men is er altijd even vriendelijk en attent voor U, je bent er altijd welkom en men maakt er tijd om met U te praten», vertelde hij. Ook hij is gewonnen voor Gregg. Het zijn drie voorbeelden uit een hele rij van de 2.500 personen die Gregg interim dagelijks uitzendt. Vraag maar, we hebben de juiste uitzendkracht Is de service in de twee richtingen een eerste en voorname troef van Gregg interim, even belangrijk is dat men steeds de juiste arbeidskracht weet uit te sturen. Het lijkt wel of Gregg heeft een voorraadschuur gebouwd waaruit men kan putten, al is dat oneerbiedig zijn tegenover de interims. Die goede krachten zijn het gevolg van een doorgedreven selektie, een noodzaak in deze tijd wil men een afdoend en korrekt antwoord kunnen geven op de vele vragen die de bedrijven De opendeur politiek van Gregg interim in beeld (foto Piet Hermans) stellen aan Gregg interim. Men kent die vragen vanuit de bedrijfswereld zeer goed, want wekelijks houdt men kontakt met deze zeer variabele wereld. Gregg interim kan dan ook onmiddellijk inspelen op deze vragen: personeel voor alle mogelijke en denkba re jobs. Van kaderfunkties, top-managers lot bedien den, arbeiders, handlangers, loopt het hele pakket aan mogelijkheden af, Gregg heeft zonder meer de juiste kracht die u zoekt op de gevraagde dag en plaats bij u onmiddellijk aan het werk. Dat noemt men eerlijke zaken doen... met eerlijke mensen. Gaudicenter, Hendrik Heymanplein 14 - 2700 SINT-NIKLAAS Tel. 03/777.31.11 Brusselsestraat 87 - 9330 DENDERMONDE Tel. 052/22.31.27 Regelmatige kontakten met de bedrijven zijn een nood zaak (foto Piet Hermans) Paasfeest KBG organiseert een paasfeest op dinsdag 21 april met te 15 u. H. Mis en te 16 u. paasfeest in de gewone zaal. Plechtige kommunie 21 meisjes en 24 jongens doen hun plechtige kommunie op zondag 17 mei en worden gevormd op donderdag 21 mei te 11 u. in de parochiekerk. Johan Verminnen Vandaag vrijdag 10 april zijn Johan Verminnen en Tars Lootens in zaal Breugel. Een organisatie van de Vlaamse Klub van de Faluintjes. 20 u. Toegang 200 fr. Nieuwerkerken ACV-CM-avond Aalst. Vissen op de Meldertse Molenvijver (a) Mevrouw Erika Van Assche-De Cuyper die in Sint-Niklaas de hoeksteen legde Een eerste kennismaking, een hartelijk gesprek zodat je je thuisvoelt in het voor Uregg interim in de streek en nu in Dendermonde kan rekenen op een Gregg interim geheei (foto Piet Hermans) enorme respons (foto Piet Hermans) Zaterdag 11 april a.s. gaat in de Volkskring te Nieuwerkerken de jaarlijkse ACV-CM-avond door. Aanvang te 19.30 u. Op het programma: koffietafel, gevolgd door een toespraak door ACV-verbondssekretaris Piet Van Tittelboom. Nadien optreden van goochelaar Waldo en dansgelegenheid op de tonen van het orkest «The Rock Stars». Deelname in de kosten: 100 fr. Inschrijven bij: Oscar De Rijck, Molenstr. 30, Flo^s De Winter, Kwalenhoekstraat 20, Verdonck Leona, Veldstraat 7, Frans Huygens (bode), Kriekstr. 2 B of op het ACV-CM-bureel. Infoavond vakantieaanbod Ziekenzorg De kernleden van Ziekenzorg CM nodigen u vriendelijk uit op de infoavond in de lokalen van de CM, Nieuwstraat 28 Lede op vrijdag 24 april a.s. Onderwerp: Vakantieaanbod 1987. Programma: 20 uur: welkom, 20.30 u. voorstellinq vakantieaan bod 1987. Nadien: gelegenheid tot vraagstelling en gezellig samenzijn. Op het programma van VTB-Kunstkring Zaterdag 9 mei: geleid bezoek aan het kasteel-museum te Gaasbeek. Bezoek aan het imaginair museum Hugo Van der Goes (i.h. kasteel). Leden Kunstkring: gratis - niet-leden: 70 fr. Voor het geleid bezoek is vooraf inschrijven noodzakelijk! Aalst. Neen, u bent niet in Asse, maar wel in Meldert (a) Fakultatief: het kasteel'6 'andeli'ke a,sPannin9 in de omgeving van te 20 uur: kasteelkoncert door het trio Robert Bakker (blokfluit, cello, clave-cimbel). Toegang 100 fr. - kinderen gratis. Vertrek met eigen wagen aan het Hof te Puttens, Wichelsestraat 20-22 Lede. Samenkomst aan het kasteel-museum te 16 uur. Digitale telefooncentrale A.s. zaterdag 11 april wordt de digitale telefooncentrale plechtig in gebruik genomen in de Ommeganglaan in aanwezigheid van staatssecretaris Paula D'Hondt-Van Opdenbosch. De plechtiq- heid vangt aan te 11.30 u. Apartheid In het kader van «Literatuur op zolder» spreekt a.s. maandag 13 april in het Kultureel Centrum, Markt 5, Steven Devroey over de apartheid in Zuid-Afrika. Aanvang te 20 u. Prijs: 80 fr.

De Voorpost | 1987 | | pagina 5