c c 3 c c C J STREEKMEUWS BEECKMAN 053/70.02.93 JO-SPORT 052/21.17.59 NIEUWLANDT 053/70.28.61 PUBLICITEIT 052/21.40.60 Lebbeke De Voorpost - 1.5.1987 - 9 Berlare Wipschietingen Vrijdag 1 mei te 19.30 uur bij De Dreef te Berlare en bij Blauwe Duivels St.-Hubertus Donk. Zaterdag 2 mei te 15 uur bij De Voetbal Uitbergen en bij Blauwe Duivels Fina Overmere. Te 20 uur bij Weekendschutters Donk. Zondag 3 mei te 15 uur bij Kermisvogels Uitbergen en bij Rodeo Overmere. Te 9.30 uur bij Blauwe Duivels St.-Hubertus. Dinsdag 5 mei te 19 uur bij Kermisvogels te Uitbergen. Maandag 4 mei te 15 uur bij K.M. Donk Eendracht lokaal Sporthuis. Gouden Bruiloften Volgende echtparen vierden hun 50** huwelijks verjaardag: Van Hoesen Kamiel met Bicqué Anna J.B. Van der Cruyssen- straat Berlare. Op 17.4.1987: Rasschaert Maurits met De Gucht Maria, Waran de 28, Berlare-- Op 23.4.1987: Buyle Gustaaf met Loppersum Johana, Turfput- straat 87, Berlare. Op 23.4.1987 Van Der Snickt Albert met Van Acker Maria, D T7 l ennniririrppf Roriarp Berlare. In de zaal Vooruit werd een wielertentoonstelling opgezet die door Marc Van n Bockstal Edgard met Van Hoecke Elodie, Koffiestraat 22 te Gijsegem met een interview werd ingeleid. Op de praatstoel onder meer Mare Bracke, ^eMjeke. De Culturele Centrale orgamzeer e aar jaar ij e muzie (f Uitbergen op 25.5.1987 Gino De Wilde, Marc Bonnarens en Fred De Bruyne (jj). Breckx) KVLV Berlare op bedevaart verenigingen, op radio 't Ros 103.9 FM. Donderdag 7 mei gaan de Berlaarse KVLV Vrouwen op Zwemcursus van 10 weken voor de K.A V-leden bedevaart naar Oostakker, vertrek Berlare kerk te 12.40 uur. Oudegem, o.l.v. badmeester, in het H. Maagdcollege. Tot 21 u. Wielerwedstrijd aan Vooruit Vrijdag 1 mei te 15 uur is er aan zaal Vooruit in de Frankrijk straat te Berlare een wielerwedstrijd voor juniores. Buggenhout Joggen Op vrijdag 8 mei kan men om 19 uur aan het ACV-lokaal in de Kerkstraat te Buggenhout verzamelen voor een jogging en fit-o- meter avondje georganiseerd door VKAJ. Dendermonde ZATERDAG 2 MEI Gezinsweekend te Nonceveux, ingericht door K.W.B.-Dender- monde-centrum. Vertrek op 1 mei. Wekelijkse wandeling door K.A.V.-St.-Gillis rond St.-Gillis, vanaf 15 april tot augustus elke woensdag te 19.00 u. 10.00 u.: «Klavertje vier», gevarieerd programma met muziek, interviews, socio-culturele info, dokters en apothekers met wachtdienst, dierenbescherming, op radio 't Ros, op 103 9 FM tot 12.00 u. 13.00 u.: Ruilvergadering: verrijken van kennis over munten en penningen, door de Numismatische Kring in zaal Nadia, Mechel- sesteenweg. Tot 18.00 u. 14.30 u.: 14de Parochiale ontmoetingsdag voor zieken, minder- validen erf ouden van dagen, met om 14.30 u. eucharistieviering ,en om 15.30 u. ontspanning met de groep «Terzina», ingericht door K.W.B.-K.A.V. Boonwijk in het Parochiaal Centrum «Boon- 17.00 u.: Concert door Die Fidele Scheldelönder Musikanten in het Centrum te Antwerpen. 18.00u.: Optreden van V.V.K.B.-Reynout voor de meiboom planting te Denderbelle. 20.00 u.: Toneel: «Kaviaar of Spaghetti», een knotsgekke ko medie opgevoerd door de Kon. Red. De Leeuwerckenaers, in het V.T.I., E. Van Winckellaan te Dendermonde. 20.00 u.: Toneel: «Boerenpsalm» naar de roman van F. Tim mermans, door de TKG Verbroedering Grembergen in zaal Uilenspiegel te Grembergen. ZONDAG 3 MEI 8.00 u.: Fiotsuitstap naar Wachtebeke, afstand 75 km., door F.T.V. Club 71Vertrek aan cofé De Bonte Os, Grootzand 41 te Grembergen. 8.00 u.: Fietsen: wekelijkse rit tellend voor het kampioenschap 1987 bij W.T.C. De Morgenstond. Vertrek aon het lokaal, St.- Gillislaan 58, in drie groepen met keuzemogelijkheid i.v.m. de afstanden. 10.00 u.: PI. H. Mis t.g.v. Plechtige Communie, in de parochie kerk te Oudegem, opgeluisterd door de Denderkantorij. 10.30 u.: PI. H. Mis t.g.v. Plechtige Communie, in de St.- Lutgartkerk, opgeluisterd door het St.-Lutgattkoor Lutterzele. 10.30 u.: Kruidendeterminatie: 1ste van een reeks van 3 uiteen-' zettingen, door vzw Dendermondse Wijnmokersgilde 't Vaatje, aan de Lange Dijkstroat 38. ll.OOu.: Receptie voor de Plechtige Communicanten en hun ouders ingericht cioor K.A.V.-Oudegem in het Parochiecentrum te Oudegem. 13.00 u.: Optreden door V VX.B.-Reynout op het nationocl zangfeest te Antwerpen. 16.00 u.: Concert door Die Fidele Scheldelönder Musikanten in het centrum te Antwerpen. 20.00 u.: Toneel: «Boerenpsalm» naar de roman von F. Tim mermans, door TKG Verbroedering Grembergen in zaal Uilen spiegel te Grembergen. MAANDAG 4 MEI 19.00 u.: 't Ros Sportief: informatief programma met sportuit slagen, wedstrijdverslagen en interviews van sportvedetten, op radio 't Ros 103.9 FM. 20.00 u.: Yoga: yoga stelt je voor aan iemand die je niet kent - Jezelf, ingericht door de Yoga club Lotus in het oud gemeen tehuis te St.-Glllls. Tot 21.30 u. 21.00 u Cursus: Beter bewegen - lessenreeks van 10 lessen, ingericht door K.V.L.V.-Lutterzele aan de Spoorwegstraat 200 te St.-Gillis. Tot 22.00 u. DINSDAG 5 MEI 18.45 u.: Bezoek aan het R.T.T.-gebouw in de Fr.-Courtens- straat, door de Kon. St.-Rafaëlsgilde St.-Gillis. Vertrek aan het parochiehuis met eigen vervoer. 19.30 u.: Studiekring: Wie zijn onze leden? - leeftijd, leefsitua ties, interesse enz., ingericht door K.A.V.-Grembergen in het parochiaal centrum. 19.30 u.: Moederkesfeest «Waar blijft het geld», ingericht door K.V.L.V.-Baasrode in zaal Scaldis (Ontmoeting). 19.45 u.: Kursus Prenataal: Geneeskundig toezicht tijdens de zwangerschap, ingericht door N.W.K., Alg. Ziekenhuis en Med. Eenheidskring in het Alg. Ziekenhuis, Zw. Zusterstraat 2-4 in zaal 59. 20.00 u.: Groepsvergadering A.A. in het stadhuis te Dender monde, ingericht door de groep A.A. 20.00 u.: Moederfeest ingericht door K.A.V. St.-Gillis-centrum in samenwerking met N.W.K., in zaal Gildenhuis te St.-Gillis. 20.00 u.: «Focus»: informatief programma, stadsberichten, so cio-culturele info-kalender en persberichten van Dendermondse WOENSDAG 6 MEI 14.30 u.: Atelier: poppenmaken voor «Onze klas speelt poppen kast» door het marionettentheater Kalleke Step in het Kalleke Step-theater te Grembergen. 20.00 u.: Bestuursvergadering voor de Fotografische Kring aan de Kerkstraat 26. 20.45 u.: Donsronde voor V.V.K.B.-Reynout in het lokaal. DONDERDAG 7 MEI 12.30 u.: Bedevaart naar Oostakker door K.V.L.V.-Baasrode. 14.00 u.: Volksdans Levensblij, door de Kath. Bond van Gep. Oudegem, in het parochiecentrum. Tot 16.00 u. 20.00 u.: Groepsvergadering A.A.: opvangvergadering voor mensen met drankproblemen, in het stadhuis te Dendermonde, ingericht door de groep A.A. Inlichtingen: schrijven naar PB 12 Dendermonde 2. 20.00 u.: Deelname door V.V.K.B.-Reynout aan de Gouwver gadering te Opwijk. VRIJDAG 8 MEI 17.00 u.: Afhalen van de groep dansers uit Engeland, door V.V.K.B.-Reynout, te Zeebrugge. Daarna eetmaal receptie. 19.00 u.: Bijwonen van de toneelvoorstelling «Clementine» van Ernest Claes, door K.A.V.-St.-Gillis-Center, in het Mechels Minia tuurtheater. Vertrek stipt om 19.00 u. op het kerkplein. 19.30 u.: Lesavond: barbecue: praktische uiteenzetting en lek kere recepten die men kan klaarmaken op de barbecue, ingericht door vzw Dendermondse Wijnmokersgilde 't Vaatje, aan de Lange Dijkstraat 38. Inschrijven tot 26 april. Tel. 21.05.59 of 22.28.26. 20.00 u.: Bestuursvergadering voor fietstoerismevereniging Club 71 in lokaal café De Bonte Os, Grootzand 41 te Grem bergen. 20.00 u.: 4de Culturele 14-daagse «Dendermonde een stad waar muziek in zit». Opening van de culturele 14-daagse met de jeugdharmonie «Stukad» o.l.v. Dhr. Ongenae S., in het stadhuis te Dendermonde, ingericht door de Stedelijke Culturele Raad. 20.00 u.: Toneelvoorstelling «Boerenpsalm» naar de roman van F. Timmermans, door TKG Verbroedering Grembergen in zaal Uilenspiegel te Grembergen. 20.30 u.: Jazz on Film, van Steve Wante, een organisatie var het Frans Masereelfonds en Honky Tonk Jazzclub, in de Honk) Tonk Bunker. Inkom: leden 40 fr.; niet-leden: 80 fr. Wandelen In de plantentuin Zondag 10 mei gaat Vakantiegenoegens Appels wandelen in de plantentuin te Meise. Men vertrekt om 13.30 uur aan de kerk met eigen wagens. Met de stoomtrein De werkgroepen Vakantiegenoegens Sint-Gillis Dendermonde maken op zaterdag 16 en zondag 17 mei een ritje met de stoomtrein van Sint-Gillis naar Sint-Amands en terug, pe romantiek van het verleden dus weer in de belangstelling. De trein vertrekt op zaterdag en zondag om 14 uur in de Spoorweg straat te Sint-Gillis aan dagbladhandel 't Gazetje en wordt omstreeks 18 uur daar terug verwacht. De prijs bedraagt 100 fr. voor volwassenen en voor kinderen onder de 12 jaar 60 fr. Menopauze Op maandag 11 mei om 19.30 uur organiseert KAV Grember gen in het bovenzaaltje van het parochiaal centrum een info- avond over de menopauze. De toegang bedraagt 50 fr. Naar Oostakker KAV Grembergen gaat op maandag 18 mei op bedevaart naar Oostakker. Men vertrekt om 13.00 uur per autocar aan de NF 2000. Terug omstreeks 18.15 uur. Hamme 14' Wljkfeesten Voor de veertiende maal organiseert de Meerstraat zijn mei feesten met het volgende programma: vrijdag 1 mei van 13 tot 19 uur grote clayschieting over twee dagen. Zaterdag 2 mei: 10 uur tot einde; clayschieting en uitreiking van de klassementsprij- zen. 15 uur grote Prijs Meerstraatvrienden wielerwedstrijd voor liefhebbers BWB. Zondag 3 mei te 15 uur hondendemonstratie gehoorzaamheid en verdediging van de meester door de club «De Trouwe Hond». De feestelijkheden zullen plaatshebben in en rond de verwarm de tent op het voetbalterrein in de Meerstraat te Hamme-Zogge. Naaba Sanom Op 15 mei treedt Naaba Sanom op tijdens het groot wereldsoli- dariteitsfeest in zaal Den Bond. Kapellestraat. Het is een koor uit Burkina Faso dat echte Afrikaanse kunst brengt. Wie een boeiende avond van zeer diep bewogen en zuivere Afrikaanse muziek en dans wil beleven, mag deze gebeurtenis zeker niet missen. De inkom bedraagt 120 fr. Kaarten kunnen ook op voorhand worden aangekocht aan 100 fr. Deze kaarten zijn verkrijgbaar in zaal Den Bond, Kapellestraat 1, De Graeve Godelieve, Pater Vertentenstraat 15, Andre de Rechter, Reuze- weg 37 of Pierre van Kersavond, Moerheide 9. Het is voor de tweede maal dat dit koor een rondreis doet in Vlaanderen. De opbrengst gaat volledig naar het projekt voor platteland ontwik keling van Wereldsolidariteit in Burkina Faso. Kaartwedstrljd De Liberaal Gepensioneerden Bond organiseerde deze week hun negende schifting van hun jaarlijks kaartkampioenschap. De opkomst was deze keer iets minder dan gewoonlijk. Op vier tafels kon men telkens met 0-2 winnen. En dat betekende dat er acht tweepuntenwinnaars waren. Als resultaat gaf dat Kemer Vaclac nu op zijn eentje naar de leiding is gelopen. De strijd is evenwel nog niet gedaan, want nog drie achtervolgers blijven hem op de hielen zitten voor de titel. Niettemin het gaat stilaan naar het einde van dit kampioenschap toe en wellicht zullen de eerste vijf alleen nog in staat zijn naar de titel te dingen. De Jonghe A, De Smet H„ Segers H„ Colman H„ Verhelst G., Verspecht A„ Kemer Vaclac en Van Pottelberghe R., werden allemaal twee punten rijker. Bonnaerens J. De Lentdecker G., De Clercq A en De Lentdecker J. wonnen elk één punt. Het klassement ziet er uit als volgt: 1. Kemer Vaclav 13, 2. met twaalf punten: De Clercq Albert, Van Pottelberghe Robert, Verspecht Alois, 5. Van Pottelberghe Albert 12 p., 6 met 10 punten: De Jonghe Aimé, Geerinck Elvire, Roger Ruys, De Lentdecker Jozef. 10 met elk negen punten: Marien Gustaaf, De Ridder Honore, 16. Hofman Caroline 8, 18. Van Goethem Charles, 7 p., 18 met 6 punten: Bonnaerens José, Castelein Firmin, Goossens Prudence, 21. Colman Henri en Roger Tilley 5 punten 23. Verhelst Guillaume 3 punten, 24 met twee punten: Baert Albert, D'Hanis Andre. Verjaardagsfeest De Groep plus 13 verjaart en dat wordt gevierd op zaterdag 9 mei vanaf 13.30 uur in zaal Familia. P. Van der Jeugdlaan. ledereen wordt uitgenodigd om te komen kijken naar een film van Walt Disney. Einde is voorzien rond 16 uur. Dan is er een grote talentenjacht gepland voor alle kinderen vanaf 10 jaar. Er is keuze genoeg: toneel, sketches, muziekzangkwis of play back. De toegang bedraagt 50 fr. De opbrengst komt ten goede aan het jaarlijks kamp van 5 tot 11 juli. Voor deelname aan de «talentenjacht» kan men inschrijven bij Myriam Gosseling, P. Vander Jeugdlaan 27, tel. 47.93.81. Breugelmaal Ten voordele van hun bezinningskamp organiseert de jeugd- werkgroep Familia een grote Breugelavond op 16 mei e.k. in zaal Familia en omgeving. Vanaf 19 uur maaltijd: echte breugel- maaltijd (bloedpensen, witte en zwarte beulingen, kop, enz. Voor deze maaltijd aan 300 fr. worden de inschrijvingen verwacht voor 8 mei bij Baeyens Patrick, Broekstraat 127, Colman Sabine, Looistraat 56 of Koen Mettepenningen, Veld- straat 89. Vanaf 21 uu. open deurdag met amusement en spel voor iedereen. De toegang is gratis. Fierens Rene. Laag: 1. Fanclub Annick, 2. Nobels Cyriel, 3. Wielerclub Nering door Sport, 4. Fanclub Annick, 5. Vernimmen Felix, 6. Dierickx Gustaaf. Meeste worpen: Lauwaert Edward. In de maand mei zullen de volgende echtparen hun gouden bruiloft vieren: Van Puyembroeck Huber en Smet Nathalie, Sint Annastraat 39 A (gehuwd op 4 mei 1937); Coppieters Louis en Mertens Yvonne, Hospitaalstraat 3 (gehuwd op 7 mei); Vlamlnck Mau ritius en De Cllppeleir Maria, Scheldestraat 2 (ge huwd op 7 mei); Callebaut Albert en Saerens Aurelia, Noordstraat 96 (gehuwd op 13 mei); Van Geertruyen Jan en Bocklandt Augusta, Kleinhulst 39 (gehuwd op 13 mei); De Kuyper Dominicis van Huylebroeck Suzanne, Hammestraat 24 (gehuwd op 21 mei), Van Broeck Frans en Qulntelier Suzanna, Strijderslaan 103 (gehuwd op 27 mei); De Keyser Hector en Janssens Germaine, Kaaldries 87 (gehuwd op 27 mei) Malfliet Rene en Damas Maria, Blezestraat 3 (gehuwd op 31 mei) Uitstap De Liberale Bond voor Gepensioneerden en Weduwen organi seert een namiddag uitstap op dinsdag 19 mei naar het Domein Puyenbroeck te Wachtebeke. Daar kan de show van Gaston en Leo worden bijgewoond. Naderhand bezoek aan het domein en op de terugweg wordt er nog even halt gehouden in de «Dierentuin te Lokeren». Deelnemingsprijs 300 fr. alles inbegre» pen. Vertrek om 12.30 uur aan het lokaal «Sportwereld» Stationsstraat 45. De inschrijvingen worden zo vlug mogelijk ingewacht bij de omhaler Leo Ruys, uiterlijk tegen 12 mei ek. 1 mel-foest De socialistische partij Hamme - Moerzeke nodigt alle belang stellenden uit op het jaarlijks 1 mei-feest met volgend program ma: donderdag 30 april: Mei-avondfeest in het Volkshuis, Kapellestraat om 20 uur opvoering van «De Pelgrim» door teater «Ongehoord» Kaarten in voorverkoop 50 fr. Inkom aan de kassa 70 fr. Aansluitend animatie met muziek, zang en dans naar ieders smaak gebracht door discobar «Regetto» Gans de avond leerlingenwedstrijd georganizeerd door SW-KVB. Vrijdag 1 mei: in de voormiddag gezellig samenzijn voor alle sympatisanten en partijleden: Gratis kaartwedstrijd voor alle leden van het ACOD aanvang te 10 uur. Om 17 uur vertrekt aan het Volkshuis, traditionele feestbetoging opgeluisterd door de socialistische harmonie «Recht door Zee» gevolgd door de één Mei-toespraak van de S.P.-voorzitter Guy Formesijn. Voor en na de optocht vervolg van de leerlingenwedstrijd. Tevens muziek en dansgelegenheid. Zaterdag 2 mei: Om J9 uur reuze kaartwedstrijd «bieden» in het lokaal met 2.000 fr. vooruit en 20 fr. inleg per deelnemer aan prijzen, ledereen heeft prijs. Gratis belegde boterhammen. Ontwerp Het vzw 't Klokhuis geeft elke maand een tijdschrift uit voor zijn leden. Men heeft nu een prijskamp uitgeschreven om voor dit tijdschrift een leuk ontwerp te tekenen voor de voorbladzijde. De ontwerpen worden ingewacht in 't Klokhuis, De Ring. Op vrijdag 15 mei is de bekendmaking van het gekozen ontwerp gepland. De ingezonden werken zullen ter dier gelegenheid in een kleine Wandelroute De Sint Jozefgilde van Hamme Sint-Anna heeft een wandelrou te uitgestippeld langsheen de mooiste hoekjes van de wijk. Op zaterdag 2 mei zal deze officieel worden ingewandeld. Vertrek om 14.30 uur aan het Sint Jozefskapel. Werken mee de katholieke harmonie «Door Eendracht naar Kunst en Vermaak» en de choreografische groep van de Sint-Jozefsgilde. Tijdens de wandeltocht gezellig samenzijn op de hoeve «De Nieuwe Kaai» bij de familie Van Hecke. Dit Sint-Jozefspad kwam tot stand met medewerking van de VW die zorgde voor de bewegwijzering. Eierwerpen De Hammenaars hebben op paasmaandag deelgenomen aan de rekordpoging eldfenwerpen. Dit werd voor de eerste maal in Hamme tijdens de recente Achterhoffeesten gelanceerd met veel bijval. Te Kruishoutem waren nu de Hammenaars te gast. Wery Willaert en Erik van San lukten hier een worp van 51 meter 60 cm. Wat een nieuw rekord betekent voor de Hamme naars. Het gebeurde immers onder toezicht van een deurwaar der. Het andere Hamse duo Benny de Mot en Patrick D'Haene lieten een worp van 44,34 meter afdrukken. Pech voor Johan de Lathouwer en Maurice Wuylens die geen enkele goede worp konden lukken. Trltslng-ultslag Uitslag van de tritsing georganiseerd ten bate van de Nationale Strijdersbond, afdeling Hamme in lokaal «De Oude Markt» Stationsstraat. Hoog: 1. De Visscher Prosper, 2. Claus Jozef, 3. Fierens Rene, 4. Van Kerpel Arthuur, 5. De Bisscher Prosper, 6. Moerzeke 20 jaar Kermis 1987 Van Boonstraat, Hammestraat, Pr. Poppestraat en Pompelhoek (in feesttent). Zaterdag 9 mei Vanaf 15 u.: Rommel- en antiekmarkt, kinderjaarmarkt tot 14 jaar. Alle soorten huisdieren met 12.000 fr. prijzen. Pnjzen voor best verklede. Inschrijving gratis in de feesttent, evenals prijsuit reiking rond 17 u. Om 17 u.: opstijgen van warme luchtballon. Om 18u30: opening van de Kermis door de muziekmaatschap pij «De Eendracht» Moerzeke. Om 20u30: Verbroederingsbal Karnavalgroepen (kledij ge wenst), met Show en dansorkest «The Romy's» uit Moerzeke. Gratis inkom voor iedereen. Optreden van zanger Paul Severs en zijn danseressen. Zondag 10 mei Om 9u30: Grote Kermisschieting met 2000 fr. gratis met medewerking van schuttersvereniging «'t Eiland». Van 14 tot 16 u.: Wielerwedstrijden Openbare Diensten. Kategorie A en B C. Grote prijs Garage De Kuyper. Ereprijzen: Br. D'Hollander, Zetelhallen Geywa, Gemeentekrediet, Schoenmakerij M.J. Wil laert. 16.000 fr. prijzen plus premies. Afstand telkens 70 km. Palmen «Hot Dog Louis». Om 20 u. Bal met Disco-Bar «Longfield». Maandag 11 mei Om 14 u.: kaarting voor iedereen, vooral gepensioneerden, 2500 fr. prijzen, eten is voorzien. Om 20 u. Modeshow Lente en Zomer door Damesmode Jeannine, Slangstr. Hamme. Verlenen hun medewerking: Optiek Godelieve, Molenstraat Moerzeke en versiering door «Bloemen Ann», Koningsplein Moerzeke Gast optreden en Presentatie: Marc Van Drente. Duivensport te Moerzeke Maatschappij «De Verenigde Vrienden», lokaal Frans Ost, Kleinbroekstraat. Prijsvlucht uit Quiévrain van zondag 26 april. 73 oude duiven: 1, 3 en 5 Van Riet-De Ridder, 2 Norbert Thierens, 4 Henri Delcart, 6 Petrus Bergmans, 7 Louis Van Vossel, 8 André Van Haute, 9 Alois Van Geyte, 10 Omer Van Riet. 66 jaarlingen: 1 Willy Vercauteren 2 en 5 André Van Haute, 3 Norbert Thierens, 4 Cyriel Smet, 6 Louis Van Vossel, 7 Domien Huylebroeck, 8 Jean Pierre Lammens, 9 Jozef Willaert, 10. Theofiel Heirweg. Noyon-Verbond St.-Gillis-Dendermonde-Moerzeke-St.-Amands Ingetekende duiven: 856. Oude duiven: 2 en 14 Maurits Peelman, 5 Gabriël Van Limbergen, 9 Roger Everaert, 13, 34, 36 en 39 Louis Van Vossel, 15 André Van Uytvang, 17 André Van Haute, 35 Prosper Verschelden, 40 Jean Pierre Lemmens. Jaarlingen: 21 Maurits Peelman, 31 Louis Van Vossel, 36 Theofiel Heirweg, 39 Roger Thierens, 41 en 50 Arthur Wuytack, 42 Albert Kockeltoren, 47 Spanoghe en zoon, 49 Charles V.D. Vrecken. Programma voor het weekend in het iokaal Frans Ost: Vrijdag 1 mei zeer prachtige prijsvlucht uit Quiévrain. Inkorving donderdagavond. Zondag 3 mei grote gewaarborgde prijsvluch- ten uit Noyon en Quiévrain. Kruibeke De specialist in maatwerk. De laagste prijzen der matrassen. Schuimrubber, Latex, Staalveren, Super- Bultex. Bergemeersenstraat 18 AALST 'DENDERMONDSE RIJSCHOOL 052/21.37.94 Praktisch en theoretisch onderricht door gespecializeerde personen. De Dendermondse Rijschool- op slechts 1 adres: Veldstraat 47 Sint-Gillis- V Dendermonde tentoonstelling verwerkt worden. Alles, maar dan ook alles van sportartikelen alsook sportkledij en camping. Statiestraat 21Lebbeke. Kroostrijke Gezinszegels Woonverbouwing van de kelder tot het dak ook onderhoud verbeteren en herstellen. Langestraat 116 9300 AALST Een groot woord, dat door Groep De Cuyper in een eenvoudig begrip wordt omgezet. Raadpleeg haar specialisten. TE KOOP aan 1/3e van de prijs (liquidatiegoederen) - 3 modelveranda's - Partij aluminium - P.V.X. ramen en deuren - gara geboxen, wentelpoorten - tuinhuisjes Zich wenden: MOBILIE P.V.B.A. Steenweg op Scherpenheuvel 81 3280ZICHEM 15/1600 Kabaret Culturele Centrale De Rode Roos organizeert op zaterdag 2 mei i.s.m. de Rode Valken een kabaretspektakel in Rupelmonde. Playbackers, moppentappers, zangers, aktrice, enz. treden aan. Kaatslutten Tijdens de komende maandwisseling staan er voor Wieze- Sportief volgende wedstrijden op het programma: Vrijdag 1 mei: Wieze I - Baardegem; ook Hamme S.A. Wieze voor Pupillen. Zaterdag 2 mei: Wieze II - Aalst (16 u.) Zondag 3 mei: om 10 u. Wieze - Terjoden voor Miniemen Zaterdag 9 mei: Wieze - Merchtem voor juniores

De Voorpost | 1987 | | pagina 9