V.A. BAASRODE DOOR HET OOG VAN DE NAALD KASTEL DOET HET WEER GOED WEMBLEY LOOPT VERDER UIT SPIJTIGE NEDERLAAG DE VERRIJZENIS VAN HERMAN DE BEUL MODERNA EN SMISKEN MET OPVALLENDE RESULTATEN R.E.T. ALLEEN LEIDER MET MAXIMUM DER PUNTEN KAATSEN 24 - 8.5.1987 - De Voorpost KAATSEN IN MOERZEKE Lagere I Nieuwkerken 14 Kastel II 15 Ruststand: 8-5 Gelijkopgaande eerste helft waarin de thuisploeg ging ru sten met ean 8-5 voorsprong. In de tweede helft ging Kastel toch iets meer agressiever spe len wat hen na een spannend eindoffensief toch nog de over winning opleverdemede dank zij een schitterende tweede helft van Franky Vermache- len. Eerder zwakke leiding van Scheidsrechter De Saedeleer. Hogere III Hamme-Zogge 13 Kastel Rap en Vlug 15 De weersomstandigheden heb ben enigszins belet dat deze derby uitgroeide tot wat men er van verwacht had. De noch tans talrijk opgekomen sup porters hebben dan ook weinig genoten van deze wedstrijd. Wegens de wind was de opslag door beide teams dan ook niet om naar huis te schrijven. Er werden vele ballen buiten de lijnen geslagen. Kastel ging de rust in met een 6-8 voorsprong. Na de koffie trok Hamme Zog- ge de lakens naar zich toe en liep zelfs van 10-8 tot 13-11 uit. Kastel gaf zich echter niet ge wonnen, en kreeg een hand toegestoken door enkele Ham- se fouten. Zo konden de be zoekers bij een 13-14 stand een 40-0 voorsprong voor de thuis ploeg de achterstand nog om buigen in winst. En in extremis de punten nog meenemen naar Kastel. Ean goede prestatie van René Van Duysen en Rudi De Clerc. Op zondag 10 mei te 15 uur HAMSE KAATSKOMPETITIE krijgt Kastel Rap en Vlug titel kandidaat Appelterre op bezoek. Kastel Rap en Vlug 15 Okegem 5 Ruststand 8-3. Okegem, dat twee basisspelers moest missen voor de wed strijd tegen Rap en Vlug heeft weinig tegenstand kunnen bie den tegen een in de tweede helft ontketend Kastel. De bordjes wezen snel een 3-0 skore aan voor de lokale ploeg. Begrijpelijk enigszins als men weet dat de Okegem- spelers: Mare Cardoen. vier ballen en Klubgenoot Chris William drie ballen buiten wis ten te slagen. Kastel ging dan Kaatsen. In Lagere I versloeg Hamme Sint-Anna de ploeg van Kastel met 14-1 (vh) met een 8-3 voorsprong de rust 6 in. Deze voorsprong werd bij een gespeeld door het sterk leveren van de jongste speler van Kastel, De Clerc en klub- speler eerste klas Francois Burrill. Deze twee koordspe- lers mogen dan ook terugblik ken op een goede verrichting. Ze hielden bijna alles tegen, wat tegen te houden was. Na de pauze een op volle toe ren draaiend Kastel dat slechts twee spelen moest prijs geven in de tweede helft en dit na scheidsrechterlijke betwistin gen bij een 40-40 stand. Het bracht weinig baat bij voor de bezoekers, want Vernimmen (reeds in uitstekende konditie) keerde zes ballen over, terwijl Marc Lambert, twee ballen voor zijn rekening nam, en dit vanop de achtermanspositie. Eveneens speelde René Van Duysen een sterke partij op de post van klein-midden. Kastel heeft met deze driepuntenzege de kompetitiestart alvast niet gemist. Tijdens het voorbije weekend heeft Wembley zijn positie vooraan versterkt. De nederlaag van KWB was een pure verrassing, maar misschien onderlijnt dat wel hoe sterk Vido momenteel speelt. Tenslotte was er nog de uitgespro ken zege van De Keersmaecker, dat zeker nog niet uitgepraat is in deze kompetitie. Kaatsen. Kastel Rap en Vlug verloor thuis tegen Hamme Sint-Anna met 14-15 (vh) KAATSEN IN BAASRODE Corner 12 Ons Vermaak 2 Het lag voor de hand dat Ons Vermaak tegen de lokale ploeg weinig in de pap zou kunnen brokkelen, maar deze zware nederlaag is toch verrassend. Reeds in het eerste deel lieten Jaak Cools en zijn vrienden hun tanden zien. Zonder veel moeite werd het 6-1. Al lieten de bezoekers enkele mooie dingen zien, de afwerking en het slecht keren werden hen fataal. Na de rust werd het 7-2, maar dat was maar strovuur. Moed alleen volstond voor de gasten niet. Het ziet er naar uit dat Boemerang en Ons Ver maak de zwakkere broertjes zullen worden. Euro Trucks 7 De Keersmaecker 12 De thuisploeg weerde zich vin nig. De jongens van Jacky Eeckhoudt gingen vrankweg hun kans en vooral in de eerste helft waren ze zeker niet te minderen van de gereputeerde bezoekers. Van den Branden. Temmerman en Co bleven de gasten bedreigen en met 4-6 aan de rust kon deze match nog alle kanten uit. Na de verfrissing garaakte de thuis ploeg meer enmeer achterop. De Wilde, De Clercq en ande re Windeys slaagden er nog in een vrij afgetekende zege te laten noteren. Boemerang 3 't Geemzicht 12 De jongens van Rudy Van de Velde kregen opnieuw de volle lading, 't Geemzicht wordt ech ter een stevig geheel. Heydens, De Bruyne, Van der Vreken, Van Hemelrijck en Heirman waren van in het begin niet opgewassen tegen 't Geem zicht. Weliswaar stonden ze af en toe op 40-40 maar die laatste toets om te winnen ontbrak. Reeds halfweg wedstrijd was de winnaar gekend: 1-6. Later ging het wel iets beter maar 't Geemzicht met Beeckman, Van Hasselt, Willaert, Van Broecke en Kockelkoren kon vrij ge makkelijk een vlotte zege beha len. De thuisploeg haalde nog amper twee spelen op. 12 Pauls Video KWB 8 Deze ontmoeting wekte heel- wat belangstelling want beide ploegen stonden vooraan in de rangschikking. Pauls Video is op de Vlierkouter echter moei lijk te kloppen. Bij KWB deed zich bovendien de afwezigheid van Roger Everaert duidelijk gevoelen, vooral in het keren. Ondanks alles hebben de be zoekers het niet slecht gedaan. De eerste helft was zelfs gelij- kopgaand. De ploegen ston den bijzonder zenuwachtig op het terrein en streden hard voor elk punt. De thuisploeg kwam toch lichtjes op voor sprong. Ze speelde vooral tak- tisch en de KWB gingen dik wijls al te overhaast te werk. Dat kostte hen in de eerste helft enkele spelen. Na de rust vlotte hetwat beter bij KWB, maar het kon die kleine achter stand niet meer ophalen. Toen het 10-7 stond schenen de be zoekers aan een remonte be zig. Dat liedje was gauw uitge zongen. De thuisploeg was met deze mooie zege duidelijk in de wolken. Niet alleen bracht ze KWB een zware nede! toe, maar ze blijft ook i J spoor van Wembley dat g dig zijn weg naar de top I verderzetten, Wembley Veteranen Corner De bezoekers hebben zicll de leiders niet deemoedig I da slachtbank laten voerenT speelden hun eigen spefl brachten Wembley dikwijB moeilijkheden. Eerst sen het toch te zullen vlotten de mannen uit Sint-Anna: Toen echter schoten de b kars uit hun sloffen. Louis! man, Pierre Van Cleeni Pierre De Donder, Roger] Schrijver en Francois wegh kwamen terug tot eej aan de rust. Na de rust li! de lokalen de zege echter i ontsnappen, wat de veteraiHan ook probeerden. Technische uitslagen VT1 Corner - Ons Vermaak i V J Euro Trucks - De Keerst cker 7 TI Boemerang - Geemzicht 3 «JI Paul Video - KWB Wembley - Vet. Corner lMini Klassement 1. Wembley 4 Kad' 2. Paul Video 3 twee 3. De Kearsmacker 4 De 4. KWB 3 ploe 5. Geemzicht 3 de 1 6. Toyota 3 len 7. Corner 3 nati 8. Vet. Corner 3 Her 9. EuroTruckx 4 tief 10. Ons Vermaak 3ien 11. Boemerang 4iTeri Wedstrijden voor deze week Vrijdag: De Corner - Toyota ke Boemerang - De Keersmacb een Wembley - KWB op Zaterdag stat Euro Trucks - Ons Vermaak ten Paul Video's - Geemzicht. zon een j pla. KAATSEN IN WIEZE V.A. Baasrode - Willebroek 15-12 Ruststand: 8-5. De Baasroodse ploeg moest wegens familiale omstandighe den van Francois Cassiman be roep doen op de jonge Wim Claes. VA kende een allerbes te start en kon onder impuls van Willaerts en Goossens tot 2-0 uitlopen. Bij de bezoekers ontbond De Buyser zijn dui vels en de ploeg uit Klein- Brabant kwam bij 3-2 dich terbij. Een ontketende VA ploeg liep in één ruk tot 7-2 uit. Met de rust in het zicht stapelde bij de thuisspelers de blunders zich op. Willebroek liet zich niet pramen en profiteerde om op nieuw in de wedstrijd te ko men. Na een terugkeer tot 7-5 van de bezoekers gingen de ploegen de rust in bij een 8-5 stand. Na de pauze haalde Wille broek het eerste spel binnen Hun hoofddoel was het beha len van een punt. Bij 9-7 was de buit binnen. De thuisploeg bleef verder klungelen en de bezoekers zagen dat er meer te behalen viel. Willebroek kwam terug via 10-7, 10-9 en stelde bij 11-11 gelijk. Toen zorgde de jeugd (Wim Claes) voor de heropstanding met zijn goede opslagbeurt kwam VA met 12-11 aan de leiding en tijdens het volgend spel keerde «De Wim» bij 40-40 de bal over en lanceerde de ploeg bij 13-11 voor winst het 14* spel. Om beurt trokken de ploegen nog een winstspel naar zich toe, zodat VA met veel moeite de bezoekende ploeg van zich kon afhouden. De leider be haalde toch de krampachtig betwistte zege, maar hun tegenstanders kunnen terug blikken op een goed verweer met vooral De Buyser in een vedetterol PUPILLEN VA Baasrode - De Toe komst Buggenhout 10-7 Ruststand: 5-3 Het VA vijftal opende deze derby met een 1 -0 voorsprong, maar de Toekomst klampte aan en bleef tot 3-3 in het zog van VA. Wanneer Joos en De Kimpe, het gaspedaal even indrukte ging VA de rust in met een 5-3 voorsprong. Tijdans de tweede helft kon den de bezoekers met tussen komsten van Meysman een punt veilig stellen bij 7-5. VA trachtte steeds hun voor sprong te vergroten, maar Buggenhout zorgde voor een uitstekend verweer, zodat de kloof nooit groter werd dan twee spelen (8-6 en 9-7). VA Baasrode won verdiend deze ontmoeting, maar de jeugd van de Toekomst beet zich vast in de enkels van de tegenstander en bood uitste kend verweer. MINIEMEN VA Baasrode - Kastel Rap en Vlug 10-1 Ruststand 5-0 De Baasroodse ploeg was te sterk voor de spelers van Rap en Vlug Kastel. De thuisploeg domineerde in alle domeinen en zij konden in de eerste helft vrij vlot een 5-0 ruststand op het bord vastprikken. De moordende opslagen van de VA-spelers deden de mannen van over het water de das om. Na se rust eenzelfde spelbeeld met een VA ploeg die steeds verder uitliep (7-0). Kastel ge raakte toen aan een eerred- dend spel, maar verder geraak te de bezoekers niet. V.A. haalde het vrij vlot met 10-1 cijfers en komt met deze zege alleen op de aerste plaats in de rangschikking te staan. De kaatsbond, dat eerlang moet overgaan tot het selekte- ren van spelers voor de natio nale ploeg voor de interland Frankrijk - België, had een af vaardiging naar de Palingge meente gestuurd. Deze heren hadden niets anders dan lof over voor de plaatselijke spelers. ZONDAG: BEVORDERING teven Moorsel - V.A. Baasro- 8e 14-15 Ruststand 8-6 De V A.-spelers hadden het geluk aan hun zijde tijdens dit verlengd weekeinde. Hun tegenstander, Moorsel, heeft het vuur aan de schenen ge legd. In het verleden waren de spelers van Steven Moorsel al tijd al lastige tegenstanders ge weest voor de V A-ploeg. Zel den konden de bezoekers met de volle buit aan de haal gaan Nog altijd zonder Cassiman bij V.A., zodat Wim Claes moest van start gaan. De hevige wind was spelbreker voor een hoog staand kaatsspel. De thuis ploeg paste zich het best aan aan dit barslechte weer en smeerde de ongeslagen leider vrij vlug een 3-0 achterstand aan. Bij 4-1 geraakte V.A. aan een eerste tegenspel en bij 7-3 oordeelde de bezoekende coach Franqois Claes het mo ment gekomen om drastisch in te grijpen. Plaatswissels wer den doorgevoerd: Willaerts werd achterman, Verheyden grootmidden. Goossens klein midden en Van Kerckhoven en Claes namen de plaats in aan de koord. Deze wijzigingen wierpen hun vruchten af, want V.A. Baasrode slaagde er waarachtig in om tot 7-6 terug te komen. Van de Velde en Van Hoey (Moorsel) zorgden met knap spel dat hun ploeg met een 8-6 voorsprong de rust inging. Tijdens de tweede helft was het steeds Moorsel dat het minst hinder ondervond van de wind en de gastheren liepen opnieuw uit tot 10-7. Het was Wim Claes die de bezoekende ploeg een nieuwe injektie gaf. Met zijn goede opslagen zorg de hij voor een 10-8 stand en een moedig vechtend V.A. vijftal kwam zich bij 11-11 op gelijke hoogte te nestelen. Opnieuw kon Moorse! tot 14- 11 uitlopen en eenieder dacht dat de wedstrijd gespeeld was. Een terugkeer van de leider werd onmogelijk geacht. En kel de gasten bleven in hun eigen kunnen geloven. Met man en macht bleven ze elkaar aanmoedigen en waarempel V.A. keerde terug tot 14-13. Spanning troef! Opnieuw bracht de benjamin van de be zoekende ploeg (opgepept door zijn medespelers) met een reeks prachtige opslagen V.A. op gelijke hoogte (14- 14). In het laatste spel van de wedstrijd kwam Moorsel met 40-0 voor en nog gaven de gasten zich niet gewonnen. Stap voor stap kwamen ze te rug in de wedstrijd en tot 40-40 en dit dank zij de opslagen van Verheyden. De allerlaatste bal werd door Moorsel buitengele- verd, zodat Baasrode in extre mis de zege nog kon binnenha len. Baasrode dat steeds op achterstand was aangewezen en in de achtervolging moest, plaatste zijn eindjump op het juiste ogenblik. Een zege van de wilskracht, maar slecht voor supporters met hartklachten. Deze duur- bevochten zege werd met groot genoegen onthaald door bestuur en supporters. Een waardige leidersploeg die er steeds blaef in geloven en waar de spelers niet nalieten elkaar steeds aan te moedigen. JUNIORES De Toekomst Buggenhout - V.A. Baasrode 13-6 Ruststand 7-6 Een derby en twee ploegen die de leiding in het klassement delen de ingrediënten voor spannende wedstrijd. Bij Bug genhout werd sterspeler Koek naast de lijn gehouden en V.A. was voltallig. Onder im puls van Wim Claes liepen de bezoekers tot 0-2 uit, maar een knap reagerende thuisploeg dat onder impuls van Cardon bij 3-3 de tegenstander bij- beende. Nadien kwam de Toe komst met 6-4 aan de leiding. De beste man van V.A. (Claes) werd toen vervangen als voorzorgsmaatregel (moest zondag in Moorsel met de kernploeg aantreden) V.A. kwam nog terug tot 6-6, zodat elke ploeg reeds zeker was van een punt. De thuisploeg be reikte de rust met een 7-6 voorsprong. Na de rust kregen we een onkennelijk en onbe staande VA ploeg. Vrij vlot en zonder al te veel inspanningen kon de Toekomst een 13-6 ze ge uitbouwen. Van een verras sing gesproken, zeker als men weet dat in de bekerwedstrijd V.A. kon winnen met dezelfde cijfers (en Toekomst met Koek) en wanneer beide ploe gen hun vedette moet missen is de uitslag andersom. Bij V.A. kon enkel Geert Quisquater voor enig weerwerk zorgen. Het is nogmaals bewezen dat deze VA ploeg staat of valt met grootmidden Claes, waar aan zijn medespelers zich op trekken. Met zoveel talent in de ploeg zouden de overige spelers zich moeten kunnen beredderen. KAATSEN IN BUGGENHOUT Lagere II DE TOEKOMST BUGGENHOUT 13 GUZEGEM 15 Ruststand 4-8 Het bestuur van de kaatsklub De Toekomst, heeft met het vooruitzicht van de doorstro ming van hun jeugdspelers er tevens de noodzaak van inge zien om tijdens dit seizoen reeds van start te gaan in lage re II, het doet het als eerste- jaarsploeg niet onaardig. Tij dens de voorbije wedstrijden werd er zelfs gewonnen en in de resterende wedstrijden die reeds betwist werden werd er minimaal een punt op hun ak- tief geboekt. De bezoekers waren ditmaal te pakken, maar de neofieten be gingen enkele jeugdzonden, die hun tijdens deze ontmoe ting duur kwamen te staan. Na verloop van tijd en wanneer de spelers op elkaar zijn inge speeld, zullen deze missers wel verdwijnen. De gastheren openden met een 2-0 voor sprong, waarna Gijzegem ge lijkstelde bij 2-2. Tot 4-4 was de strijd gelijkopgaand, waar na de gasten met een 4-8 voor sprong de rust ingingen. Deze achterstand voor Buggenhout was te wijten aan enkele mis verstanden onder de spelers. Vanaf de start van de tweede helft zette de thuisploeg de achtervolging in. Een flinke remonte en dit onder impuls van Herman De Beul kwam de thuisploeg bij 10-11 in de na bijheid van hun tegenstander. De Beul, doet na zijn inaktivi- teit van enkele jaren, er alles aan om zo vlug mogelijk zijn vroeger peil te halen. Hier geldt het spreekwoord: «Hoe ouder de wijn, hoe beter!». Wanneer Gijzegem een 11-14 stand bereikte gaven we de thuisspelers geen schijn van kans meer. Onverdroten gin gen de gastheren in de aanval en slaagde er in tot 13-14 terug te komen. Spijtig, de enige blunders tijdens de eerste speelhelft zoniet zat er voor de nieuwkomers een tweede over winning in. Het vertoonde spelpeil van de lokale spelers mag er best zijn. Pupillen V.A. BAASRODE 10 DE TOEKOMST BUGGENHOUT 7 De thuisploeg was te sterk voor een nochtans moedig ver- wcerbiedend Buggenhout. De bezoekers klampten aan tot 3- 3 maar moesten nadien de rol lossen. De aanpassingsperiode die door de inbreng van de nieuwe spelers in de Toe- komstploeg vereist is nog niet achter de rug en speelt hen parten. Doch verder dan twee spelen kon V.A. Baasrode rtiet uitlopen. Juniores DE TOEKOMST BUGGENHOUT 13 V.A. BAASRODE 6 Ruststand 7-6 Door de slechte opslagen van de gastheren gingen verschei dene spelen bij 40-40 verloren. De twee leidersploegen (de twee beste ploegen uit het ge west) leverden een matte ver richting. Was de afwezigheid van Koek (Toekomst) en het terugtrekken van Camu en Claes (V.A.) hiervan de oor zaak? De ploegen bleven tot aan de rust met een 7-6 stand in eikaars nabijheid. Wanneer men bij de bezoekers overging tot de vervanging van Camu en Claes stuikten de gasten in el kaar. Gelukkig stelde V.A in de eerste helft een puntje vei lig. Overigens verdiend we gens het geleverde spel tijdens de eerste helft. In de tweede helft domineerde de thuisploeg hun tegenstander en kon men een glunderende sponsor van deze jeugdploeg (Marivoet- Stany wafels) naast de lijn aan treffen. Hij zag zijn poulains in één ruk de wedstrijd beëindi gen, zonder groots te spelen. Bevordering WIEZE SPORTIEF 15 BAARDEGEM 4 Ruststand 8-4 De thuisploeg kende een zwakke start wegens falen van Van Mulders en Luc Daelman, die tweemaal buiten sloegen. Gelukkig was er Hans Au- broeck die een 15-40 stand kon ombuigen in winst. Het vol gende spel ging eveneens naar de gastheren. Baardegem bood weerstand in de beginfa se en kwam terug tot 4-4. KAATSVERBOND «VRIJ EN BLIJ» LEBBEKE Het meest opvallende feit op deze derde speeldag, was de uitslag Jempi-Smisken (4-15). Door deze driepunten komen Herman De Kinder en zijn maats aan de leiding. Uittre dend kampioen Moderna be haalde een opvallende 7-15 overwinning bij het falende Welkom. Kaatsclub Lindeken daarentegen verloor bij nieuw komer Willemsvr. Op vrijdag 1 mei jl. hadden bekerwedstrij den plaats. Volgende clubs haalden de derde ronde: Smis ken - Waresvrienden - Wil lemsvrienden - Rapide en Mo derna. Deze bekerronde heeft plaats (na loting) op 28 mei '87. Speelkalender voor 10 mei 1987 REEKS 1 Rapide- W aresvrienden Smisken-Welkom Moderna-Willemsvr. REEKS 2 Vlasbloem-De Ster Opstal Amado-Hopland Joken-Puitenkloppers Sportvrienden Lebbeke-Wel- kom Opstal A.T. Na de rust ging het in een ruk naar 15-4 en dit dank zij het regelmatig terugslag van de keerders. Buiten de beginfase was er van een wedstrijd nau welijks sprake, zo spreken dez vijftienen 70 voor Wieze tegenover 33 voor Baardegem boekdelen Technische gegevens: buiten- geleverd 9-13. Overgekeerd 7 (Daelman 6 Aubroeck 1) tegen 1 voor Heyvaert. ADEC BAASRODE 15 WIEZE SPORTIF 14 Ruststand 6-8 In de palinggemeente heeft Wieze een nipte nederlaag ge leden. Wieze kon zijn normaal spel niet ontwikkelen wegens de gure weersomstandigheden. De Wind pal tegenover zich in de opslag. Desondanks kon den de gasten tot 1-3 uitlopen, maar onder impuls van een sterk kerende Gustaaf Meeus werd deze achterstand door de Adec-spelers omgezet in een 6- 3 voorsprong. Een goed rond draaiend Wieze kon bij de rust nog eenmaal bij 6-8 aan de leiding komen. Want tijdens de tweede helft werd door de Wiezespelers menig balletje buiten de lijnen geslagen, zo dat de thuisploeg met 11-8 a de leiding kwam en opnieuw de wedstrijd verscheen. I drie daaropvolgende spel' waren voor de bezoekei Hierin keerde Luc Daelrm vijfmaal en Hans Aubroe tweemaal over. Eens de plo gen bij 11-11 op gelijke hoog P waren, was het spel gelijke F gaand tot 14-14. Tijdens h h laatste spel van deze ontme F ting, geraakte Adec op voc F sprong met 40-0. Hierin ha den De Valck en Meeus hi deel door elk één bal overj keren. Spijtig is deze nedt laag voor Wieze, dat dit si zoen al heeft bewezen heeN in zijn mars te hebben. Het I een ploeg die nog vele ploeg de duivel zal aandoen Technische gegevens: buiti Adec 23 - Wieze 26. Ovt f Meeus 5, Peersman 3 en D I Valck 7, voor Adec en Dae man 6, Van Mulders 1, At broeck 4 en De Decker 6 voc Wieze. Klassement bevordering: 1 I V.A. Baasrode 10 punten, 3 F Wieze Sportief 9 punten. Kalender: 9 mei 15 u. 1/2 final I beker Wieze - V.A Baasrodt 10 mei 15 u. kompetitie Wiez - Puurs KAATSKALENDERS K.N.K. LIGA VLAANDEREN Wedstrijden voor 10 mei 1987 Hogere III Zandbergen-Hammc Zoggc Idcgem-Tcrjodcn Opslal-E. Welle Kastel-Appclterrc <ic westelijke Bevordering Halve Finales - Beker Hokc - Duvel (0.05) Baasrode - Wieze VA. (9.05) Baasrode VA - Hcrdersem Zele Durmcn - Baardegem Mcrchtem - Moorsel Steven Duvel - Adec Baasrode Hoke - Denderbelle Wieze - Puurs Lagere reeks Siczc - Haaltert (9 mei '87) amme SK - J.S. Opwijk St.-Anna - Dorp Kcrkskcn - Toekomst Aalst - Opwijk Gijzegem - Nieuwerkerken KAATSEN BIJ WIEZE-SPORTIEF Tijdens het weekend worden volgende kompetitiewed strijden gespeeld: Vrijdag 8 mei: Baasrode V.A. - Wieze (Kadetten) Zaterdag 9 mei: Wieze II - Haaltert, en Wieze-Buggen- hout (Juniores) Zondag 10 mei: Wieze I - Puurs, Wieze - Hamme S,A. (Miniemen) en Brussegem-Wieze (Pupillen). Bekerwedstrijd In het kader van de luttes voor de Beker van het Gewest heeft op zaterdag 9 mei om 15 u. de halve finale plaats tussen Wieze I (tweede gerangschikt) en Baasrode V.A. (leider). Het t$\ ongetwijfeld een spannend duel worden tussen deze beide koplopers! J.V.L. ZEELSE KAATSKOMPETITIE GORION - BONTINCK 5-15 De bezoekers die snel van stapel liepen hadden snel een 0- 2 voorsprong maar Marcel Pennewaert wist er toch 1-2 van te maken! Onder impuls van de gebroeders Geert en Benny Vinck werd het in een ruk 2-8 ruststand. De bezoekende ploeg sloot als een bus en de thuisploeg kon alleen maar een moedig verweer naar voren brengen. Sportieve wedstrijd! RET - INEX AVDV-DW 15-3 Met deze 3 puntenzege plaatste de thuisploeg zich vast op de leidersplaats met het maximum der punten! Een gevaarlijk kandidaat van Likeuren Rubbens voor de titel! Ret dat nooit in problemen kwam liep rustig uit tot 3-0, 3- 1, 7-1 en 8-2 aan de rust. Bij Inex viel na de rust Hendriks uit wegens handblessurc wat meteen het einde betekende voor de bezoekers! Standen 13-2 - 13-3 en 15-3. Alleen klassement na 2 speeldagen: 1. R.E.T. 2 2 0 30 6 6 2. Bierhandcl Bontinck 2 1 1 25 20 4 3. Likeuren Rubbens 1 1 0 15 10 2 4. Gorion 2 0 2 8 30 0 5. Inex A.V.D.V.-DW 10 1 3 15 0 j Wedstrijden voor zat. 9 mei Beker van Zele R.E.T. - Likeuren Rubbens (Théo Wauters) Inex A.V.D.V. - Gorion (Staf Magerman)

De Voorpost | 1987 | | pagina 24