LOKEREN WORDT BILJARTNAVEL VAN DE WERELD I DE LAATSTE LOODJES EE M: j1' VLIERKOUTER B OOSTVLAAMS KAMPIOEN IN VIERDE PROVINCIALE BC SPRINTERS LAUREAAT IN HET TORNOOI VAN BC MODERNA EINDSTANDEN TAFELTENNIS K BTTB DEFINITIEVE SELEKTIE FEDERALE KAMPIOENSCHAPPEN VIJFDE KWB-TAFELTENNISTORNOOI DENDERMONDE 26 - 8.5.1987 - De Voorpost BILJARTEN l Biljarten. Stany Buyle en zijn medewerkers organiseren de eerste "Belgian Open Billiard Award" (dw) VAN 21 TOT EN MET 24 ME11987 Mits voldoende geloof in wat men bereiken wil, is er veel mogelijk, zeer veel zelfs. Dat bewijst de Lokerse vzw Delsa onder het voorzitterschap van topbiljarter Stany Buyle. Deze vzw is erin geslaagd om een top-biljarttornooi naar Lokeren te brengen. Een tornooi dat vele grootsteden deze provinciestad zullen benijden. Op zeer korte termijn wordt een organisatie ontwikkeld die de hele Vlaamse bevolking en vooral de biljartsporters van 21 tot en met 24 mei in de ban zal houden. De sporthal van Lokeren wordt met dit internationale biljarttornooi de navel van de biljartwereld. sport duidelijk in de lift zit, is een dergelijke manifestatie een garantie op continuïteit. Niets zal de stad Lokeren er van weerhouden om als biljart- stad bekendheid te verwerven, en terecht. Belgian Open Biljart-Award Naast een reuze prijzenpot die te verdelen valt onder de deel nemers, hebben de organisato ren eraan gehouden een extra motiveringsobjekt in te bou wen. De Belgian Open Biljart- award is een kunstig beeld houwwerk van ca. 30 cm hoog op een prachtige sokkel. Het - stelt een figuur voor aan een biljarttafel bevindt. .De biljartballen zijn evenwel Biljarten. Ray Ceulemans wordt zeker en vast verwacht tn vervangen door diamanten en Lokeren (arch.) de biljartkeu is uit zuiver goud. Belgian Open Werelddriebandentornooi Wie inzage heeft in het deelne mersveld dat nu reeds is inge schreven, zal onmiddellijk alle grote namen van de professio nele biljartwereld herkennen Klinkende namen zoals Ceule mans, Corrijn, Dielis, Stey- laerts, Kobayashi, Kommori en zo vele andere bekende na men, staan steevast op de affi che. Alle nationaliteiten die ook maar iets in de biljartwe reld te betekenen hebben zijn vertegenwoordigd op dit eerste Belgian Open. Nederland, Skandinavië, Japan, Frank rijk, Duitsland, Italië enz. Ge woon teveel om op te noemen maar alvast een garantie op spektakel en succes. Sporthal wordt biljarttempel De prachtige Lokerse sporthal wordt bij deze gelegenheid omgetoverd tot een heuse bil jarttempel. De sponsors zor gen ervoor dat de kale sporthal warm wordt ingeduffeld met tapijten en alle komfort, nodig om dit tornooi de sfeer te ge ven die men bij dergelijke ge legenheden terecht mag ver wachten. Vier prachtige bil jarttafels zullen ter beschik king staan voor de schiftingen. De halve finales en finales die op zondag 24 mei worden ge speeld, zullen worden beslecht op twee biljarts. .Extra tribunes worden aangevoerd, zodat er duidelijk zicht is gegarandeerd voor zowat tweeduizend toe schouwers. En zoals ieder tor nooi dat zichzelf respecteert, zal ook in Lokeren een heuse ontvangst en V.I.P.-begelei ding worden gegarandeerd aan spelers, sponsors en pers. Internationale belangstelling Hoewel de uiterst korte voor- BELGIAN OPEN DRIEBANDENTORNOOI TECHNISCHE DATA: Data: Donderdag 21 mei 1987, kwalificatietornooi. Vrijdag 22 mei 1987, kwalificatietornooi. Zaterdag 23 mei 1987, kwart- en halve finales. Zondag 24 mei 1987: Finales. Aanvang van de wedstrijden: 13.00 h. Aantal ingeschreven deelnemers: max. 128. Spelsysteem: er wordt gespeeld in sets van 15 punten naar drie gewonnen sets met wisselende aanvangsstoot en ongelijke beurten. De tornooikalender wordt opgemaakt aan de hand van de inschrijvingen. Kledij: iedere speler dient fatsoenlijke kledij te dragen. BWA-spelers: Smokingbroek, wit hemd met vlinderdas of fantasiehemd, mouwloze vest, zwarte kousen en zwarte schoenen. Andere spelers: clubkledij toegestaan. Opgelet: persoonlijke publiciteit op de kledij is niet toegestaan. Aantal zitplaatsen: 1.500. Toegangsprijzen: donderdag 150 fr., vrijdag 200 fr., zaterdag 250 fr. en zondag 300 fr. Abonnement met gewaarborgde zitplaats: 750 fr. Plaats: Sporthal Lokeren Sportlaan 2-3 9100 LOKEREN Tel.: 091/48.31.99. Aantal te verwachten toeschouwers: ca. 4.000. Beschikbare ruimten: Tornooizaal Expohal Infokantoor Perszaal Cafetaria V.I.P. Room. K.V.K.T.-TAFELTENNIS toe bijdragen... Eerste maal maar zeker niet de laatste maal De organisatoren hebben het voor mekaar gekregen dat zij nu reeds zeker zijn van een vervolg. Met de Duitse Dr. Bayer hebben zij immers een kontrakt afgesloten voor vijf jaar. Dit kontrakt getuigt van het geloof in de toekomst. We zijn er dan ook van overtuigd dat de organisatoren binnen de kortste keren zich wonderwel zullen thuisvoelen in het we reldje van grote internationale tornooien. Alvast een wel kome sportieve troef voor de Durmestad. Voorlopige inschrijvingslijst, afgesloten op 28.04.1987: Ceulemans Raymond (B), Dielis Ludo (B), Vierrat (SP). Rina Van Bracht (NL), Bitalis (FR), Blomdahl (S), Leon De Vreese (B), Marco Zanetti (IT), Arai (J), Kai (J), Hida (J), Sumiyoshi (J), Iguche (J), Kase Wagi (J), Simada (J), Machida (J), Sai Toh (J), Na- ruse (J), Hanake (J), Ruud Nieuwenburg (NL), Jaap De Wilde (NL), Ben Veldhuys (NL), Dick Jaspers (NL), Schumann (NL), Ch. Van der Smissen (NL), Roland De Wil de (B), Habraeken (NL), Weyenburg (NL), Jean Bes- sens (NL), Louis Haverman (NL), A. Broeders (NL), Frans Simons (B), Marinus Faes (NL), P. De Jong (NL), 'Molders Leon (B), Ghijsels Willy (B), A. Verlauw (NL), A. Gieskens (NL), Roger Van Hoylandt (B), Leo Correin (B), Willy Wesenbeeck (B), Piet Zet (NL) en Stany Buyle (B). De kompetitie is afgelopen. In tweede afdeling stond er nog de belangrijke wedstrijd Vlier- kouter A tegen BAC B op het programma. Deze laatste ploeg moest winnen, wou ze buiten schot blijven voor de degradatie. Het werd in De Zouaaf een spannend en even wichtig duel. De bezoekers gingen nochtans goed van start met 0-2 en 1-4. De wedstrijd leek gespeeld, maar de thuis ploeg kwam terug tot 3-4 om dat Jan Van de Velde steeds weer kon winnen. Na de enkel spelen werd het 4-5... Het dub bel won en meteen twee pun ten en de zekerheid op zak stak in de reeks te blijven. Kampioen Madeion B uit den Opstal heeft zich in zijn laatste wedstrijd niet laten verrassen en Ons Huis B met zware 10-0 cijfers naar huis gezonden. Drie keer kon Ons Huis een setje afdwingen, maar winst zat er toch niet in. De trip van BAC A naar Pard- af B was zonder gevaar. Het won er met 1-9. BAC A had deze twee punten nodig om als vice-leider mee te stijgen naar eerst afdeling. Pardaf kon de eer redden in het dubbel met Erik Vaerawijck en William Walschaerts. Pardaf D uit Kruibeke heeft de degratie net kunnen ontwij ken. Het verloor wel zijn laat ste wedstrijd, maar de recht streekse konkurrent voor de degradatie was al gesneuveld. Patro F speelde op Pardaf D een goede wedstrijd en liep uit tot 0-2 en 1-3. Na de enkels had Hamme een 4-5 voor sprong. Het dubbel werd zeer spannend. Johan D'Hondt en Freddy Van Strijdonck won nen gemakkelijk de eerste set voor de thuisploeg, maar in de volgende werden ze van het kastje naar de muur gespeeld. De boeiende derde set werd met 20-22 door de bezoekers gewonnen. Prado heeft zijn laatste wed strijd niet kunnen winnen. Het verloor op Vlierkouter met duidelijke 8-2 cijfers. Die trend zat er al na enkele wed strijden in. Alleen Cesar Sa- lembier en Herman Van Hou- te konden de Prado-eer red den. Door deze nederlaag de gradeert Prado. In de vierde afdeling had Bobo B geen moeite om Vlierkouter C te trakteren op een 7-3. Na vier wedstrijden was er nog geen aftekening te zien. Vlier kouter zakte dan als een kaar tenhuisje in mekaar. Het moest wachten tot de laatste wedstrijd om nog iets te kun nen winnen. André D'Hooghe zorgde telkens voor de Vlier- kouterpunten. Bij Bobo B won iedereen tweemaal. Vlammers A heeft van de laat ste speeldag gebruik gemaakt om de degradatie te varmij- den. Op verplaatsing naar Ma deion C haaide het vrij onver wacht beide punten weg en dat volstond. Al kwam het in het begin aan een 1-4 voorsprong, de lokale tegenstand werd he viger en het werd 3-4. Jozef D'Hauwe won ook het laatste enkelspel en daarmee stond het 4-5. Het dubbel werd ge makkelijk door Vlammers ge wonnen: 4-6 en algemene vreugde om het behoud. Zelfs door een gemakkelijke overwinning tegen Ons Huis C kon Juvenes B zich geen plaats verzekeren in de hoogste reeks. Alleen in het eerste deel van de ontmoeting kon Ons Huis wat weerwerk bieden: 4- 2. De bezoekers verloren ech ter meer en meer terrein. De sterkste man was zeker Erik De Vleesschouwer, die alles won. Joris De Bock en David De Beule wonnen elk twee maal. Bij de bezoekers zorg- c,ijam den Guy Foncé en Hugo Pie-f|jiT ters voor de punten. LJji Dynamica C uit Waasmunster behaalde dit seizoen geen en- ^ei kele zege. Toch stond het in de„j z, laatste ontmoeting er dichtbij,^ Aanvankelijk bleef het stand-e r houden tegen Pardaf E, dat er,:, niet in slaagde om ver uit te lopen. Het werd uiteindelijk 4-L|Sg 6. Tom Van Eetvelde was de|0fte beste verliezer. Hij won drie-j^^ maal. Ltt De Victoryploeg heeft haar,p01 mooi seizoen afgesloten met;p|0( een klinkende 3-7 zege tegen^d Juvenes C. Al spartelde de-j^j, thuisploeg in het begin watjese tegen (3-3), ze moest toch on-jgp g dervinden dat Victory sterker. par was. Vooral André De Kimpe! ze|| deed het weer geweldig met.,s drie overwinningen. jrc'au Tenslotte was er nog OGS- Baasrode, dat in eigen midden. niet verder geraakte dan 5-5"®' tegen Juvenes D uit Zele. Na 3- 3 kwamen de bezoekers met 3-K- 5 op winst. Jan Lijneel wonp' toen tegen Van Extergem en de thuisploeg won ook het| dubbel, zodat een rechtvaardi-1 ge draw op het bord kwam. H.V.C.' KVKT-uitslagen Juvenes A - Bobo A Balegem A - Vlierkouter D Vlammers A - Balegem A Madeion D - Kemzeke A Prado - BZP Avanti - Juvenes B Ons Huis C - Bobo C Okapi B - KWB B Pardaf C - Bobo A KWB B - Vlierkouter B Patro C - Dynamica A Patro D - Baasrode A Patro D - Baasrode A Patro F - Vlierkouter B Madeion C - Bobo D Vlammers A - Opwijk A Bobo B - Dynamica C Madeion D - Vlammers B Kemzeke A - Okapi A Opwijk B - Baasrode B 10-0 2-8 '-ze 1-9 iuwt 3-7 8-2 Ie I 0-10 nooi 1-9 Bft F 10-0 |ein' 5-5 ivat 4-6 b ni1 4-6 ition 3-7 poni ,7 l>vin 8-2 >vin' 9.! «kre; 7-3 blne 9-1 iso om jchr >eg. VERBOND LEBBEKE Afgelopen weekend had het biljarttornooi voor ploegen plaats ingericht door biljart- klub Moderna. De Lebbeekse Sprinters wonnen voor de tweede maal dit tornooi, het zestal haalde het in de finale van Lilianvrienden met 2/4 cij fers. BC Paviljoen daarente gen won de troosting van Bra- san A met 5/1. Ereplaatsen waren er voor BC Sportvrien den - Brasan B - Sportwereld en BC Corso. Uitslagen: kompetitie - zaterdag- reeks Paviljoen A - Thamar B 4-2 Brasan C - Brasan B 2-4 Kapelleken A - Statievrienden A 1-5 0-6 TAFELTENNIS K.V.K.T.-TAFELTENNIS Speelkalender vrljdagreeks: Paviljoen B - Flippers A Brasan B - Paviljoen A Blockskcs A - Sprinters B Nelle B - Liliancvr. B Kasseist. A - Zonhock A Sprinters A - Zorro's A Clubken A - Klieksken A Lilianevr. A - Brasan A Oude schuur A - Nelle A. Speelkalender zaterdagreeks: Thamar B - Zandstr. A Paviljoen A - Liliancvr. B Lilianevr. A - Paviljoen B Lilianevr. C - Zorro's B Moderna A - Statievr A Zorro's A - Moderna B Kapelleken A - Brasan A. Vlierkouter-B mocht als kam pioen in vierde provinciale reeks D aantreden met de an dere kampioenen in deze reek sen voor de eindtitel. Het heeft het schitterend gedaan en de titel binnengehaald. Vlierkouter-B werd eerst tegenover Galmaarden ge plaatst. Het deed het goed want van bij het begin was het al duidelijk dat het de maat zou nemen van zijn tegenstan ders. Vooral Jan Van de Velde en Patrick Van den Bossche schenen hier in hun beste doen te zijn. Ze wonnen al hun wedstrijden. Mare Vermeulen won driemaal. Dirk Verstraete haalde maar één tegenstander neer. Maar dat belette toch niet dat de Vlierkouterjongens een duidelijke 3-0 overwinning lukten. In de laatste wedstrijd tegen Sleidinge-E was het een ander paar mouwen. Beide ploegen stonden met eenzelfde opstel ling D4-D4-D6 en D6. Wat al een aanwijzing gaf voor een spannend duel. Het was duide lijk dat ook Sleidinge-E naar een beste opstelling had uitge keken. Man van de wedstrijd was on getwijfeld Mare Vermeulen die voor iedereen veel te sterk was. Ook Patrick Van den Bossche leek in beste doen te zijn en lukte drie overwin ningen. De ploeg uit Sleidinge was nochtans spoedig op een mooie 3-1 voorsprong geko men. Maar Vermeulen en Jan Van de Velde zouden met twee overwinningen de score gelijk maken: 3-3. Het bleef echt spannend en geen van beide ploegen kon een noe menswaardige voorsprong ne men. Vooral Dirk Verstraete deed het niet goed bij Vlier kouter en dat was er wel de oorzaak van dat Vlierkouter er niet in slaagde op winst te komen. Uiteindelijk zouden de twee laatste wedstrijden moeten beslissen. Het werden twee spannende en mooie wedstrijden. Mare Vermeulen en Jan Van de Velde zouden erin slagen het laken naar hun kant te trekken en meteen voor Vlierkouter de overwin nende eindcijfers vast te leggen. Vlierkouter-B zal nu kunnen deelnemen aan de nationale eindronden die binnenkort in Herentals zullen plaats hebben. Biljarten. Ludo Dielis is uiteraard in Lokeren present (arch.) I' prov.: 1. Sleidinge A, 2. Melsele B, 3. Patro A, 4. Zo- mergem 1, 5. Drive B, 6. Slei dinge B, 7. Kieldrecht A, 8. Sint-Niklase B, 9. Kieldrecht B, 10. Geraardsbergen A, 11. Small Street C Gent, 12. Beve- ren A. 2' prov. reeks A: 1. Patro B, 2. De Pinte A, 3. Drive D, 4. Denderleeuw A, 5. Meteor A, 6. Sfinx A, 7. Moerbeke A, 8. Galmaarden A, 9. Zwijnaarde A, 10. Knal A, 11. Small Street D 12, Egmont A. 2' Prov. reeks B: 1. Drive C, 2. Vlierkouter A, 3. Melsele C, 4. Sleidinge C, 5. Patro C 6. Evergem A, 7. Eikenlo A, 8. Rooigem B, 9. Sint-Niklaas C, 10. Galmaarden B, 11. Pacem A 12, De Pinte B 3' prov. Reeks B: 1. Wetteren A, 2. Drive E, 3. Rooigem C, 4. Eikenlo B, 5 St.-Eligius A, 6. Zomergem B, 7. Evergem B, 8. Herleving B Dendermon- dc, 9. Small Street E, 10. Be- veren C. 3* prov. reeks C: 1. Temse A, bereidingsperiode zijn de orga nisatoren erin gelukt niet al leen de geschreven pers aan hun kant te krijgen, maar ook verschillende TV-stations heb ben nu reeds belangstelling la ten blijken zodat een ruime bekendmaking en uitstraling van het tornooi gegarandeerd is. Maar ook de geschreven pers uit diverse landen zal het hele Lokerse opzet van nabij volgen. Een niet onbelangrijke promotie dus voor de biljart- sport maar ook voor de stad Lokeren. Zeker nu de biljart- Deze waardevolle trotee zal worden overhandigd aan die biljarter die binnen de vijf jaar driemaal het Belgian Open Werelddriebandentornooi van Lokeren wint. Gewoon klasse voor een eerste organisatie zoals deze. Dat dit alles slechts mogelijk is dank zij de inbreng van sponsors is evident. Maar ook zij verwach ten veel van het tornooi. Niet alleen op het moment van de wedstrijden zelf, maar ook voor en na. De publiciteits- kampagne zal daar zeer veel Biljarten. Stany Buyle doet ook mee voor eigen publiek (arch.) Volgende zaterdag en zondag worden de federale kampioen schappen gehouden in Schelle. Daaraan zullen alle Vlaamse provincies deelnemen. Voor Oost-Vlaanderen wer den volgende spelers aange duid: Heren jeugd niet-geklasseer- den: Kurt Donckers (KWB Kruibeke), Karl Lardon (KWB Kruibeke), David De Beule (Juvenes Zele), Erik Van Acker (KWB Kruibeke), Wim Claessens (Patro Ham- me), Dirk Lardon (Pardaf Kruibeke). Reserve: Dirk Van Herck (Pardaf). Heren-jeugd geklasseerd: Bart Vermoesen (Madeion Opstal), Keldermons, Rombaut (Made- Ion Opstal), Mike D'Hollan- der (Patro), Stefan Goossens (Patro), Kristof Saman (Pard af), Thomas Behiels (Patro); Reserve: Joeri Quinct (KWB) Dames jeugd niet-geklasserd: Marleen Van Cautercn (Vlier kouter Hamme) en Katleen Van Der Reysen (Pardaf). Dames jeugd geklasseerd: Mar jolein Van Poucke (Dynamica Waasmunster) Heren nlet-geklasseerd: Dirk Van Acker (KWB), Carl Lar don (KWB), Dirk Van Herck (Pardaf), Kurt Donckers (KWB), Danny Ruys (Vlier kouter), Wim Perdaen (Baas rode). Reserve: David De Beule (Juvenes). Heren F: Frank De Hertogh (Madeion), Joeri Quinet (KWB), Hans Vermoesen (Bobo), Jan Van Acker (Ju venes), Koen Van Craen (KWB), Johan D'Hondt (Pardaf). Reserve: Luc Raede- maecker (Bobo). Heren E: Myriam Muylaert (BAC), Mikc D'Hollander (Patro), Danny D'Hollander (Vlierkouter), Rombaut Kcl- dermans (Madeion), Patrick Glas (Patro), Guy Meerschout (KWB). Reserve: Georges De Jonghe (BA Heren D: Chris Wasteels (Ma deion), Bart Vermoesen (Ma deion), Igor Van Assche (Dy namica), Geert Gerlo (Dyna mica), Mare Neus (Juvenes), Paul De Schoesitter (Patro). Reserve: Carl Goossens (Patro). Heren C: Johan Van Hecke (Patro), Guido De Block (Pa tro), Kurt De Cock (Triumf), Daniel Dehon (Triumf), Mare De Keyser (Patro). Heren B: Frans Messagie (Pa tro) en Regi Dc Neve (BAC) Dames niet-geklasseerd: Gerda Steeman (Juvens), Kathleen Van der Reysen (Pardaf), Marleen Van Cauteren (Vlier kouter), Conny De Mol (Dy namica). Dames C: Marjolein Van Pou cke (Dynamica) en Kathleen Oosterlinck (Dynamica). H.V.C. Het vijfde (lustrum) KWB Tafeltennistornooi van St.- Gillis-Dendermonde heeft plaats op zaterdag 30 mei 1987 vanaf 14 uur in het Gildenhuis, Otterstraat 124 te 9330 St.- Gillis-Dendermonde Het reglement: 1Elke klub mag inschrijven met hoogstens twee ploegen van vijf spelers mits inschrijving ten laatste op 28 mei 1987 en de betaling van 200 frank inschrijvingsrecht per ploeg. De inschrijving en dc storting dient te gebeuren bij Van Wezemacl Gaspar, Otterstraat 138, 9330 Dendcrmonde PCR 000-0089589-58 en tel. 052/21.62.41. .2. Gemengde ploegen zijn toegelaten. De spelers dienen nominatief gerangschikt volgens sterkte en voorgelegd aan de hoofdscheidsrechterstafel voor de aanvang van het tornooi. Deze lijsten kunnen niet worden gewijzigd zodra de eerste wedstrijd start. 3. Bij loting krijgt elke speler een nummer en elke ploeg een letter toegewezen. 4. De eerste gerangschikte van elke ploeg speelt twee sets naar 21 punten tegen de eerste gerangschikte van de tegen hen uitgelote ploeg. Zo ook de tweede en de derde enz. 5. Het totaal der matchpunten van de vijf spelers duidt de winnende ploeg aan. Bij gelijke stand bepaalt het aantal gewonnen sets de rangschikking, bij nog gelijke stand beslist het grootste aantal setpunten. 6. Verliezende spelers worden automatisch scheidsrechter bij een volgende wedstrijd. 7. Drie oproepen zonder gevolg, en voor de spelers en voor de scheidsrechter wordt als een forfait-geven van de opgeroependen beschouwd. 8. Winnende ploegen gaan over naar de volgende route. Verliezende ploegen spelen telkens een troostingwed- strijd. 10. Alle reglementen van de K.B.T.T.B. worden onmid dellijk beslist door de hoofdscheidsrechtertafel. Erelfjst: 1983: Kleine Kouter Lede 1984: Immerzeel Aalst 1985: Vlierkouter Hamme 1986: Vlierkouter Hamme 2. Madclon A Buggcnhout Opstal, 3. Herleving A Den dcrmonde, 4. Melsele D, 5. Kieldrecht C, 6. Sint-Niklaas D, 7. Beveren B., 8. Drive F, 9. Immerzeel A 10 Lobos A. 3* prov. reeks D: 1. Sleidinge D, 2. Pacem B, 3. Evergem C, 4. De Pinte C, 5. Artemis B 6. H.N.O. A, 7. Zomergem C, 8. Moerbeke C, 9. Eikenlo C, 10. Pal A. 4' prov. Reeks C: 1. Sleidinge F. 2. Vlierkouter C, 3. De Pinte D, 4. Sint-Niklaas G, 5. Knal B, 6. Knal B, 7. Eikenlo E, 8. Rooigem E, 9. Zwijnaar de B, 10. Drive H, 11. Sfinx D. 4' prov. reeks D: 1Vlierkouter B, 2. Melsele E, 3. Sint-Ni klaas E, 4 Artevelde, 5. Krui beke A, 5. Elcerlyc B, Aalst, 6. Temse B, 7. Teneramonda Dendermonde A, 8. Kemzeke, 8. Immerzeel B. 5' prov. Reeks D: 1. Wetteren D, 2. H.N.O.C., 3. Drive 1,4. Rooigem F., 5. Lobos C., 6. Rooigem G., 7 Drive J., 8. Sint Eligius C, 9. H.N.O.D. 5' prov. reeks F: 1. Melsele F., 2. Patro D, 3. Madeion B Op stal, 4. Kieldrecht D, 5. Sint Pauwels, 6. Teneramonda B, 7. Kruibeke B, 8. Melsele G, 9. Vlierkouter D, 10. Kiel drecht E., 11. Sint-Niklaas H, 12. Herleving C Dendermonde Dames: 1. Rooigem, 2 De Pin te 3, 3. Drive A, 4. Sleidinge 5. Small Street, 6. St.-Niklaas B, 7. Drive B, 8. H.N.O. Jeugd: 1 Melsele A, 2. De Klinge A, 3. Melsele B, 4 Temse, 5. Sint-Niklaas, 6. De Klinke B HVC BELGIE- FRANKRIJK VOOR DAMES IN ZELE Als voorbereiding op de Euro pese volleybalkampioenschap pen spelen de nationale vrou- wenploegen van Frankrijk en België een vriendschappelijke interlandenwedstrijd. De wed- - strijd vindt plaats op zondag 10 mei om 18 u. in sporthal De Zeven. jjdc urg ktit Itlei Js uc likv lui upi lim P Iris .ad :ha fh( ;es de.

De Voorpost | 1987 | | pagina 26