Rerum Novarum In het arrondissement Dendermonde Japanse handelsdelegatie ontvangen door Vlaamse Kamers van Koophandel Leerlingen VTI Dendermonde op de planken Vriendenkring voor hartpatiënten Cato Dendermonde op volle toeren aan het Donkmeer Berlare Üuggenhout krijgt reklamezuilen De Voorpost - 22.5.1987 - 9 lamme. iteiten 6. ?rans Trojan V Jen Japanse delegatie werd in het kader van het Rotary Nieuwe Japanse vestigingen in tudieprogramma ontvangen te Hamme in het Accoun- Vlaanderen? :leemntskantoor Verschelden C° door de Voorzitter van de Tijdens deze werkvergadering n-P /ereniging der Vlaamse Kamers voor Handel en Nyver- kwamen verschillende onder- 'e Gijeid, de heer Marcel Verschelden. werpen grondig aan bod, zoals Kenichi Ozaki, lid van de Japanse delegatie van de Rotary International Group Exchange, bracht een bezoek aan het zakenkantoor Verschelden (vh) 1 «er gelegenheid van het 50- krig bestaan van V.V.V. )onkmeer worden allerlei ak- %iteiten ingericht om dit be- Dingrijk jubileum waardig te ^eren. schender het motto «Weer of 1 nieten weer» worden op zater- srijztegen 23 mei, 13 juni, 11 en 25 Remli, vier geleide wandelingen igericht. Deze wandelingen I24,ijn identiek maar het trajekt i nieuw. Ze staan onder de Aiiding van een ervaren gids Rctlartien Vanrijckeghem en ,6.?rans Meirsman, bestuurslid Traan V.V.V. Donkmeer. Niet Vilkillcen zal de aandacht besteed oebvorden aan de natuurpracht n pan de omgeving, maar de i Enleelnemers zullen zeker meer Ge weten komen over heem kunde, bosbouw, waterwin ning, streekspecialiteiten en de lokale geschiedenis. Deze wandelingen starten alle maal om 14 u. aan de Barel- donkkapel. Ze zijn gratis toe gankelijk voor iedereen. Om dat de meeste paden niet ver hard zijn en naargelang de om standigheden zeer drassig kun nen zijn, is het gebruik van laarzen wel aan te raden. Ook kinderwagens kunnen op deze wandelingen vanwege het ge volgde trajekt'niet mee. Na een kort bezoek aan de in 1774 in Lodewijk XV-stijl op getrokken Bareldonkkapel, gaan we even de bedevaarts- weg op naar de Kalvarieberg, gebeeldhouwd door de Zeie naar Alois De Beule. We ne men ook even een kijkje in een familiebedrijf waar paling ver handeld wordt. Daarna begint de eigenlijk tocht van ongeveer 7 km. door het Berlare-Broek. Dit, voor de meeste mensen nog onbe kend gebied, is een echt para dijs op gebied van fauna en flora. We wandelen verder langs bossen en velden en tref fen zoals nog de «wijmen» aan. Naar het einde van de wande ling toe treffen we zelfs nog originele turfputten aan. Na een «koffiestop» bezoeken we nog het «Huize Bareldonk», het madonna-museum, opge richt door pastoor Fr. Penne Ook postzegels en oude mun ten, waarop de madonna afge beeld staat, zijn er te vinden. BENO de globale belastingdruk op de inwonende burgers, op de ka derleden van buitenlandse fir ma's, op de Belgische en bui tenlandse vennootschappen. Als tweede tema werd de para- fiskale druk behandeld, zijnde de diverse sociale lasten die drukken op de personeelskos ten in de ondernemingen. Uit deze gedachtenwisseling bleek dat de personeelskosten het hoogst zijn voor West-Eu ropa en één der grootste be lemmeringen om nieuwe bui tenlandse ondernemingen te vestigen in België. De vennootschaps- en boek- houdwetgeving werd het derde gesprekstema. Hier werden de diverse verplichtingen bespro ken alsmede de te volgen pro cedures om nieuwe vennoot schappen op te richten. Als laatste tema kwamen de boekhoudkontroles en konso- lidatie der balansen aan bod. De geloofwaardigheid der ge publiceerde balansen en de waarmerking. De eerste twee tema's werden toegelicht door de heer Ver schelden Marcel. Het derde en vierde tema werden toegelicht door de bedrijfsrevisoren de heren Frans Verschelden en Emmanuel Agneessens. Deden eveneens een belangrij ke inbreng in het dialoog, Dhr. Pol Keymeulen - voorzitter van de Rotary Aalst, Dhr. Ka- rel Uyttersprot, Direkteur van de Kamer voor Koophandel arrondissement Dendermonde en Dhr. Hans Coppens, licen tiaat in de Oosterse Filosofie die waar nodig optrad als tolk en bijzonder geïnteresseerd is in de Japanse ekonomie en kuituur. De delegatie sprak haar vol doening uit over de ekonomi- sche gang van zaken in België en meer in het bijzonder in Vlaanderen, rekening houden de met bepaalde negatieve ele menten. Hun voorliefde bleek toch uit te gaan naar vestigingen in Vlaanderen, vnl. omwille van de werklust en de wilskracht van het Vlaamse volk. Ze verklaarden België op hun voorranglijstje te hebben ge plaatst omdat dit het hart van West-Europa is. Internationale dag van de Ka mers voor Koophandel Op maandag 11 mei nam de Japanse delegatie deel aan de vergadering te Gent van de Internationale Kamers voor Handel en Nijverheid, naast afgevaardigden van de Kamers van de Philippijnen, Neder land, Frankrijk, Mexico, West-Duitsland, Spanje enz. Naast de toespraak van de voorzitter Verschelden Marcel en deze van de heer Groot- haert, voorzitter van de vereni ging van de Belgische Kamers voor Koophandel in het bui tenland en tevens voorzitter van de Raad van Bestuur van de Generale Bank en gewezen ambassadeur, werd tijdens een lunchcauserie ruim van ge dachten gewisseld over de eko nomie van de betrokken landen. In de namiddag werden de af gevaardigden der Internatio nale Kamers ontvangen op Flanders Technology Interna tional, door de Voorzitter van de Vlaamse Executieve en had een korte ontmoeting plaats tussen de Japanse delegatie en de eerste Minister Martens. Internationale kontrakten In een kort vraaggesprek deel de de voorzitter van de Vereni ging van Vlaamse Kamers me de, dat er permanente kon trakten bestaan tussen heel wat Kamers voor Koophandel verspreid over de ganse we reld. Voor deze Kamers voor Koophandel worden in de bu relen van de Kamers voortdu rend internationale handels ontmoetingen georganiseerd. Ondernemingen die moeilijk heden hebben om internatio nale handelskontakten tot stand te brengen kunnen steeds terecht bij onze 17 Ka mers verspreid over gans Vlaanderen. Dendermonde. De leerlingen van het VTI die voor de eerste maal toneel speelden en het er schitterend vanaf brachten (foto Piet Hermans) Voor de allereerste maal hebben de leerlingen van het Vrij Technisch Instituut van Dendermonde zich aan het toneel gewaagd. Bovendien opteerden zij voor deze première voor een lang niet eenvoudig stuk dat boordevol symboliek stak en onder de titel «Een stille zwarte vogel» eigenlijk universeel is wat het tema betreft. Dat zij de zware opdracht tot een goed einde hebben gebracht, is de grote verdienste van regisseur Fernand Moens die de akteurs heel wat toneelknepen heeft weten bij te brengen. Fernand Moens is overigens geen leek in het vak. Hij heeft ruim 20 jaar als akteur op de planken gestaan bij Willen is Kunnen Dendermonde om er ook huisregisseur te worden en sedert 1980 is hij aktief als free-lance regisseur. Dat hij de VTI leerlingen naar een ongekend hoogtepunt zou leiden, mocht men verwachten. Zes jaar geleden werd in Dendermonde de zelfhulpgroep Cato opgericht, voluit vzw Cardio-Tonica of de Vrienden kring voor Hartpatiënten. Een groep personen uit het Dendermondse die allen werden gekonfronteerd met een of andere hartklacht, voor de ene al ernstiger als de andere maar dan toch met een ingrijpende levenswijze tot gevolg. Van bij de start heeft de vzw Cato zich tot doel gesteld al de hartpatiënten na infarkt of operatie zo goed mogelijk te begeleiden. De leerlingen zelf waren bijzonder opgetogen met deze unieke kans die hen werd geboden en gesteund door leerkrachten en direk- tie werden de opvoeringen van «Een stille zwarte vo gel» een sukses. Het stuk zelf is weinig be kend, het werd in 1976 door een amateur groep uit Aalst die luisert naar de naam Lanceloet, geschre ven. Het verhaal gaat over een prins uit een denkbeeldig land, die onderricht krijgt van drie raadsheren die het in dat land voor het zeggen hebben. De drie houden de prins opzettelijk dom, zodat hij geen spelbreker kan worden. Maar de prins ont moet een blinde man die een boek bij zich heeft, een boek dat in het land verboden is. De prins kent dus de in houd niet. Maar hij wil ten koste van alles het boek le zen. Op dat ogenblik komt tot uiting dat de prins een analfabeet is. Meteen wordt een tipje van de sluier van de praktijken die de drie raadsheren erop nahouden, opgelicht. De prins wil de blinde als zijn raadgever die hem moet leren lezen en schrijven. Dat is natuurlijk tegen de zin van de drie die de prins trachten om te pra ten. Maar dat helpt niet. De prins vormt dus een gevaar en dus laten de drie hem samen met de blinde arres teren. En dan verschijnt de nar op het toneel, de nar die vele jaren heeft gezwegen, maar nu niet langer het on recht kan aanzien. Hij zal de prins en meteen ook het land redden van veel onheil. U heeft onertussen al be grepen dat in dit verhaal heel wat toespelingen zitten op situaties uit onze maat schappij. Wie dom is of dom wordt gehouden kan men makkelijk overheersen. De wijsheid moet uit de boeken komen en dus zijn boeken taboe. Zij ondermijnen het systeem. Ent die gedach- tengang over op de kom munikatie, de manipulatie en zelfs het achterhouden van de noodzakelijke infor matie en men komt tot een verwerpelijke diktatuur die de schijn van een demokra- tie ophoudt. Een probleem dat allicht even oud is als de wereld zelf, en allicht nooit uit de wereld zal kunnen gebannen worden, een sys teem dat al heeft geleid tot veel ellende, zelfs tot oorlo gen en vernieling. Ook de titel van het stuk is een en al symboliek. De stil le zwarte vogel staat voor de dood. De vogel is zwart omdat hij niet ziet. Wat hij ziet is duisternis. Hij is stil omdat hij zonder veel te we ten en te kennen sterft. Hij kent de vrijheid niet en wanneer iemand er zich van bewust wordt dat de vrijheid bestaat, de vrijheid om zich uit te drukken. Het is een traditie geworden dat de kristelijke arbeidersbeweging op Hemelvaartdag dat is dit jaar donderdag 28 mei de verjaardag van de pauselijke encykliek Rerum Novarum her denkt. Deze tfereldbrief werd in 1891 door Paus Leo Xni geschreven en bood een totaal ander wereldbeeld dan datgene wat men in de negentiende eeuw gewoon was. De industriële revolutie was pas begonnen en ook de katholieke kerk wilde toen met haar tijd jÜendermonde. Om en bij de 150 geïnteresseerden volgden in de grote zaal van 't 48 Vaderland de les over het enig dokument. De Kamer voor Koophandel organizeerde ieze druk bijgewoonde kursusdag (foto Piet Hermans) «•Opgeruimd staat netjes M-angs de Dries te Buggenhout- 98;ppdorp bevindt zich sinds eni- !66ge tijd, als proef, een reklame- tuil Schepen van openbare ^werken Paul Van Maldercn n tover dit initiatief: Het aanplak- el.ken van affiches c d. gebeurt Westal vrij slordig en wille- Onfceurig. Om die reden besloot ut het kollege mede in het sfcader van het 'Europees Jaar cevan het Leefmilieu ee'n :nhtwintigta! van deze cilindervor mige aanplakzuilen op diverse —plaatsen in de gemeente te in stalleren. Deze zuilen, ver vaardigd door het eigen ge- wjneentepersoneel, zullen het ni(®ogclijk maken de gemeente keIecn netter uitzicht te schenken jn(en de mogelijkheid kreëren in lt jde toekomst nog uitsluitend op ,deze uniforme wijze 'openba re' publiciteit te laten voeren. Het huidige model zal enkel nog in deze zin gewijzigd wor den dat het konische dak rui mer over de rand van de cilin der zal aangebracht worden. De reclamezuil op de Dries zal trouwens op een andere plaats geïnstalleerd worden, vermits de Opdorpse Dries een geklas seerd landschap is. Een initiatief, lijkt ons, dat navoling verdient. In bepaalde gemeenten uit de regio is de manier waarop de plaatsen waar affiches, borden en ande re publiciteitsmiddelen aange wend worden, echt schandalig en milieuverontreinigend te noemen. Geen paal, verkeers teken of muur blijkt meer vei lig voor de plak- en hang- woede. Vermelden we ook nog dat de Opdorpse Dries tijdens 'de voorbije winter aangehoogd werd met grond. Om de water huishouding te verbeteren werd het plein trouwens geheel gedraineerd. Daartoe werden ca. 750 gaten geboord van elk 2 m diepte. Deze gaten werden opgevuld met fijne keien. Ach teraf werden grote delen van de Dries omgespit en opnieuw met gras ingezaaid. Verder werden rondom het plein ca. 600 paaltjes af en toe voor zien van reflektoren in de grond geslagen. Bovendien wordt het geheel afgezoomd met een band in geel-oker do lomiet. (pvr) (G. Breckx) f. Dergelijke rekiame zuilen vindt men in BuggenMout op meerdere plaatsen Dit niet alleen op medisch vlak maar evenzeer sociaal als mo reel. In de brochure «Een hart aanval, wat nu» laat Cato de hartpatiënten kennis maken mei wat hen eigenlijk overkomen is en hoe ze aan hun revalidatie moeten werken bij het verla ten van het ziekenhuis. Er wordt bij Cato ook dieper in gegaan op alle nevenproble men, die het gevolg kunnen zijn van de nieuwe toestand. Nieuwe eetgewoontes, ont spanning, sport, dieet, stress, vakantiemogelijkheden, werk hervatting al dan niet enz. zijn onderwerpen die bij Cato re gelmatig aan bod komen. Het ganse jaar door kan men bij de vzw Cato aan zijn licha melijke revalidatie of konditie werken. Tweemaal per week nl. op dé dinsdag- en vrijdaga vond van 19.30 tot 20.30 uur worden avondtrainingen ge houden o.l.v. van bevoegde kinesisten en staat verplegend personeel van de Dender mondse hartbewakingsdienst in voor de bijhorende kontro- leVerder is er een waaier van aktiviteiten waaraan de leden en hun families kunnen deel nemen. Om de veertiendagen staan hartverkwikkende wan delingen op het programma en Cato richt zich ook regelmatig tot het groot publiek. De ze vendaagse voorlichtings ten toonstelling vorig jaar was in dit kader een voorbeeld van professionele aanpak. De pacemaker of hartgangma- ker een technisch kleinood. Onder het motto «Cato voor alle hartpatiënten» wordt op woensdag 27 mei 1987 op nieuw een bijzonder interes sante voorlichtingsavond ge houden met als onderwerp: De pacemaker of hartgangmaker een technisch kleinood. Op de ze avond zullen de dokters car diologen Baluwé en Zenner uitleg verschaffen over de funktie, de soorten en de wer king van pacemakers. De avond staat gratis open voor alle belangstellenden. Zij wor den verwacht in de Aymond- zaal van het stadhuis, Grote Markt te Dendermonde op 27 mei 1987 te 20 uur stipt. Familiebarbecue... en Derde Nacht van het Hart Op zondag 6 juni wordt ver volgd met de traditioneel ge worden familiebarbecue op de terreinen van het H. Maagd college aan de Gentsesteenweg te Dendermonde. Te 14.30 uur wordt gestart met oude volks spelen met de daaraan verbon den wisselbeker «Voorzitter C. Vermeulen» en te 18 uur start de eigenlijke barbecue - een lekkere en uiteraard op ge zondheid afgestemde smulpar tij in de gezellige Cato-sfeer. Inschrijvingen worden inge wacht bij penningmeester Gil bert Baccke, Ommegancklaan 98 te 9330 Dendermonde tel.: 052/21.74.33. De dagtrip naar zee is voorzien voor zaterdag 29 augustus. Dan wordt een bezoek ge bracht aan De Panne met in voormiddag een wandeling door het Calmenynbos en het staatsnatuurreservaat. In de namiddag wordt het shopping of een frisse zeewandeling. Te gen de prijs van 600 fr? auto busreis, middagmaal, geleide wandelingen, koffie en panne koeken inbegrepen kan men de dagtrip meemaken. Ook hiervoor is het inschrijven bij de penningmeester Gilbert Baecke. Op zaterdag 26 september is men dan aan een nieuw hoog tepunt toe met de inrichting van de derde Dendermondse nacht van het hart. Na de eer ste uitgave in het Koningshof te Dendermonde werd de tweede uitgave gehouden in de Salamander te Buggenhout. Daar zal ook de derde uitgave plaats hebben en opgeluisterd worden door het orkest M.T. Six en Paul Severs met zijn show. Feestnacht die wordt in gericht om de nodige fondsen bij elkaar te brengen om de jaarwerking van deze zelfstan dige zelfhulpgroep, een uni cum op zichzelf, te waarborgen en de hulpverlening naar de hartpatiënten toe in de verdere toekomst niet alleen te besten digen maar in de mate van het mogelijke verder uit te brei den. Een feestnacht die, ge zien zijn doelstelling niemand mag missen. In zowat alle ACW afdelingen van het arrondissement Den dermonde wordt dit feit her dacht met verschillende plech tigheden. Maar een kenmerk binnen de programma's vor men de eucharistievieringen en de gezinsnamiddag die men zo wat overal aantreft. Daarbij komt nog dat dit jaar de aan dacht zal gaan naar 100 jaar ACV en dat de KWB uitpakt met een zoektocht «Zoek mee de toekomst». In de regio Dendermonde is het bovendien de gewoonte dat met Rerum Novarum ook de kerkdeuraktie voor Wereld- solidariteit wordt gehouden. Vorig jaar werd voor die aktie 70.339 fr. ingezameld, geld dat werd besteed aan de projekten in Burkina Faso het voormali ge Opper-Volta. De pelchtigheden In Appels viert men Rerum Novarum op zaterdag 23 mei met een mis in de parochie kerk (18.30 uur) waarbij 100 jaar ACV en de wereldsolida- riteit zullen centraal staan. Na dien is er in de parochiale zaal een feestavond met een feest- show 100 jaar ACV. Donder dag 28 mei is er om 19.00 uur in het Gildenhuis een kaart- wedstrijd. In Baasrode viert men Rerum Novarum op zondag 31 mei met een mis in de kapel in de Vermylenstraat (9.30 uur), een grote kinder-rommelmarkt om 14.00 uur, een kaartwedstrijd om 15.00 uur en verder doorlo pend pannekoeken, ballon wedstrijd en volksspelen in en rond de zaal Scaldis. Om 17.30 uur worden de prijzen van de verschillende wedstrijden uit gereikt. In Berlare staat zaterdag 30 mei om 20.00 uur in de paro chiezaal de opvoering van «Cardijn, mijn zoon» op het programma en zondag 31 mei is er om 11.00 uur een eucha ristieviering en om 14.00 uur een fietstocht die vertrekt aan het parochiehuis. Men door kruist heel Berlare Voor Bug genhout wordt gefeest op 28 mei zelf. Met om 15.00 uur een mis in de Sint-Niklaaskerk en om 16.00 uur in de zaal Rerum Novarum een feestzitting met een toespraak door voorzitter Paul Poppe. Het duizendste KAV lid zal gevierd worden. In Denderbelle is al een deel van de viering achter de rug. Maar op zaterdag 30 mei gaat men verder met een mis in het teken van de wereldsolidariteit en op zondag 31 mei is een fietstocht doorheen de ge meente voorzien. Dendermonde dan met op donderdag 28 mei om 10.30 uur een eucharistieviering in de dekanale kerk gevolgd door een receptie in de Mariakring. Om 14.30 uur is er in het sociaal centrum een kaartwed strijd en om 19.00 uur wordt in Trefpunt de film «Mare en Na talie» gedraaid in het teken van 100 jaar ACV. Om 20.00 uur begint in dezelfde zaal een kwis en doorlopend is er in Trefpunt een tentoonstelling over 100 jaar ACV te zien. In Grembergen vindt er op 28 mei heel wat plaats. Om 9.30 uur een eucharistieviering en om 10.30 uur in de jongens school een receptie voor alle ACW leden. Daar zal André Cools de feestrede uitspreken en zullen trouwe leden gede- koreerd worden. Om 13.00 uur is er een middagmaal en om 14.30 uur beginnen de volks spelen. In Hamme heeft de viering plaats op donderdag 28 mei met een mis in de dekanale kerk om 10.30 uur waarna een viering volgt in zaal Den Bond. Om 14.00 uur vertrekt daar ook de fietsrally en kan men er kaarten en pieren. Om 10.30 uur opvoering van «Cardijn, mijn zoon». Kastel viert op 5 juni met een mis in de Sint-Jozefskerk om 19.00 uur. In Moerzeke staat 24 mei op de agenda met een wandel- en speurtocht voor jong en oud georganiseerd door KWB en waarvoor men kan inschrijven tussen 13.30 en 14.00 uur in de zaal de Vier Gekroonden. Op donderdag 28 mei is er om 10.00 uur een plechtige eucha ristieviering en een feestelijke optocht. In Oudegem worden de ACW leden uitgenertiigd om op don derdag 28 mei vanaf 17.00 uur in het parochiecentrum mee te doen aan de feestavond. Zon dag 31 mei start daar een fiets- zoektocht. Vertrek tussen 13.30 en 14.00 uur. Overmere dan met op 6 juni een eucharistieviering om 18.00 uur gevolgd door een receptie en gezellig samenzijn. In Schellebelle is er op donder dag 28 mei om 10.00 uur een heilige mis en om 19.00 uur in parochiehuis 't Veer een kaart wedstrijd bieden. Serskamp programmeert op 28 mei om 9.00 uur een eucharistieviering en op 30 mei een kaartwed strijd bieden in het jeugd- heem. Aanvang om 20.00 uur stipt. Op zondag 31 mei gaat men met de fiets erop uit voor een zoektocht. Vertrek om 14.30 uur aan het jeugdheem. Dendermonde Sint-Gillis heeft voor 28 mei een mis in de Sint- Egidius parochiekerk voor zien, gevolgd door een recep tie waarop mebrouw Buyse het woord zal voeren. Nadien is er een feestmaal. Waasmunster dan met op don derdag 28 mei in de kerk een misviering-om 11.00 uur. Van 13.00 tot 14.00 uur kan men in het POC inschrijven voor een kaartwedstrijd en van 13.30 tot 15.00 uur kan men vertrekken voor de zesde autozoektocht voor het hele gezin. In het POC ook vanaf 14.00 uur een gezellige namiddag voor het hele gezin, met versnaperingen en om 20.00 uur optreden van Casrol met «Elk zijn twaalf stielen». In Wichelen is er op vrijdag 22 mei om 19.30 uur in de zaal Marcoen een kaartwedstrijd, op zaterdag 23 mei om 15.00 uur een jubelmis en om 16.00 uur worden de KWB'ers *>p het oud-gemeentehuis ontvan gen. Om 18.30 uur wordt er gefeest in het Gilenhuis en op zondag 24 mei is er om 14.00 uur aan het Gildenhuis het vertrek van de wandelzoek tocht. Om 17.30 uur begint de feestavond. Tenslotte is er nog de Rerum Novarumviering in Zele. Op zondag 24 mei vertrekt er tus sen 13.30 en 15.00 uur een fietszoektocht aan Ons Huis Huivelde en op dinsdag 26 mei heeft in het Gildenhuis een dag van KBG plaats. Woensdag 27 mei is er een optreden van het reizend jeugdteater in het Gil denhuis (om 14.00 uur). Don derdag 28 mei om 9.00 uur is er een misviering in de kerk en om 10.45 uur wordt een aperi- tiefkoncert aangeboden in het Gildenhuis door de harmonie Kunst Adelt. Om 19.00 uur begint in het Gildenhuis een familieavond met de groep «Toeternietoe». Op 29 mei om 20.00 uur in het Gildenhuis een kaartavond en op zaterdag 30 mei om 20.00 uur in het Gildenhuis een TD en op het zelfde tijdstip maar in de refter van de jongensschool een kaartwedstrijd. Op zondag 31 mei is er een mis in de kerk Onze Lieve Vrouw van Zeven Weeën en om 13.00 uur begint in het Gildenhuis een feest maal met als gastspreker Greta D'Hondt national ACV sekre- taris.

De Voorpost | 1987 | | pagina 13