KWART-FINALISTEN GEKEND R.M.S.-TEMSE LAAT BESTE INDRUK VRIENDENKRING WINT SUPERCUP APPELSVOORDE WINT BEKER VERBEECK stRo*: VUFDE KAMPIOENENVIERING DULPOP IN BAZEL 30 - 19.6.1987 - De Voorpost itntw ZAALVOETBAL LIEFHEBBERS VOETBA L LENTEBEKER IN HAMME De Mulder, De Clippelaer, Vleesh. Thierens, De Donalds, B. Hofenboom, 't Zwijgerken, Desmecht en de Patsyboys spelen de kwart-finales om De Lentebeker in sporthal de Wuiten te Hamme, Dit allemaal vandaag vrijdag 19 juni vanaf 18.30 u. Daar er kan gespeeld worden op 2 terreinen gelijk, zullen ook de halve eindstrijd en de finale vandaag gespeeld worden. Het beloven spannende uren te worden daar in Sporthal De Wuiten. want de reeds voornoemde kwart-finalisten gaven een goede indruk tijdens de reeksen, wat de klassering nog duidelij ker maakt. Een favoriet vooropstellen is dus moeilijk maar als we op het doelpuntengemiddelde moeten afgaan, staat beenh. Hofenboom wel een bank vooruit met 67 gescoord en slechts 9 tegen een voortreffelijk resultaat. Maar cijfers zeggen niet altijd alles, zodat alles nog mogelijk is. Definitief uitsluitsel van dit hoogstaand tornooi zal dus vana vond zo tegen 23 uur geweten zijn. Uitslagen van de 5speeldag Delhaize - Verbcke De Clippelaer - Longfield De Mulder Thierens V Huychem - Wuitensvriend Donalds - Blauw Wit B. Hofenboom - 't Zwijgerken Bever-Boys - V. Desmecht Concordia - E. Donk Kwart-fmales Vrijdag 19 juni 1987 18.30 u.: sporthal De Wuiten De Mulder - 't Zwijgerken 18.30 u. Sporthal De Wuiten Thierens - Patsy Boys 19.15 u. Sporthal De Wuiten B. Hoffenboom - De Clippelaer 19.15 u. Sporthal De Wuiten Desmecht - De Donalds Halve finales De halve finales tussen de winnaars van de Kwart-finales zullen om 20 en om 21 uur betwist worden. -vi: t Hof van Grembergen stijgt naar tweede (dw) Walivo De finale De finale wordt gespeeld om 22 uur, en finales op het groot terrein betwist worden. Rangschikking na de voorronden Reeks I 1. De Mulder 2. De Clippelaer 3. Verbeke 4. Longfield Studio 5. Delhaize Reeks 2 1. Vleesh. Thierens 2. Donalds 3. Blauw-Wit Melsele 4. Van Huychem A 5. Wuitensvrienden Reeks 3 1. Beenh. Hofenboom 2. 't Zwijgerken 3. Cloet 4. V«n Huchem B 5. Beverboys Reeks 4 1. Desmecht 2. Patsy Boys 3. Atletico 4. Donck 5. Concordia zal net als de halve Liefhebbersvoetbal. Het politiekorps van Sint-Niklaas organiseerde een benefietweds voor collega WiUy Van Bossche uit Belsele die verongelukte tijdens de dienst (Iv) 4 4 0 0 67 9 5 4 1 0 58 22 8 5 3 2 0 27 46 6 5 1 4 0 13 47 2 5 0 5 0 10 55 0 5 5 0 0 53 13 10 4 3 1 0 23 13 6 5 2 3 0 37 31 4 fl n liefhebbers voetbalEen ploeg bestaande uit scheidsrechters van het Vlaams Sportverbi mc afdeling Waasland, speelde de benefietmatch voor Willy Van Bossche tegen de Sint-Nik M-*>- politie (Iv) Zaalvoetbal. ZVC R.V.A. tijdens het tomooi (dw) Zaalvoetbal. ZVC Station uit Sint-Niklaas (dw) Vriendenkring uit Sint-Niklaas heeft op overtuigende wijze deze eerste editie van de su percup gewonnen, ingericht door de Temse Liga. Het rekende in de finale af met A.S.O. Olympic Temse dat niets kon inbrengen tegen deze nederlaag. Deze supercupdag begon al di- rekt met een verrassing: 't Vi- tamientje onlangs nog winnaar van de interligabeker beet in het zand tegen een vlot en goed voetballend Rupelboys. Het geluk van de Rupelboys was echter van korte duur want in de volgende wedstrijd werden zij verslagen door A.S.O. Olympic. Zij het wel in 2 keren, want op het einde van deze wedstrijd kregen de tal rijk opgekomen toeschouwers nog een «toemaatje» in de vorm van een onvervalste «catchwedstrijd» tussen beide teams. Nadat de belhamels ge straft waren mochten beide ploegen hun wedstrijd, zij het in het kort, overdoen. A.S.O. bewees over betere reserves te beschikken dan hun opponen ten en won dan ook vlot, zodat zij in de finale stonden. In de andere groep, de acht ploegen werden in 2 groepen verdeeld, was de eerste match voor vriendenkring de moei lijkste, immers T'Hollemientje dreigde lange tijd hef te zuilen halen maar in het zicht van de haven ging hun doelpunten- bootje ten onder aan de eind- storm van een allesgevcnde vriendenkring. Blauw-wit Melsele leek een moeilijker tegenstander vóór de halve finale dan na de halve eindstrijd, want nu ging het veel vlotter bij de mannen van coach Moorthamer Julicn, vol- Zaalvoetbal. ZVC De Post, een trouwe deelnemer (dw) De «schepper» van de kompe titie Dulpop te Bazel, Jules Remon en zijn medewerkers Eddy Moorthamer, Hubert De Wreede en Hubert De Gendt waren aan hun 1ste lustrum kampioenenviering toe van hun suksesrijke kompetitie. Alle ploegen waren afgezakt naar zaal Den Eenhoorn te Bazel om er de gewonnen be kers in ontvangst te mogen nemen. 5 van de aanwezige ploegen waen erbij vanaf het eerste uur. Daarom bedacht het bestuur van de kompetitie Dulpop vol gende ploegen met een specia le attentie: Z.V.T. Bridge Steendorp, Fergusonboys Haasdonk, Vriendenkring St.- Niklaas, Nova St -Niklaas en Schaudries uit Rupelmonde. Na deze korte plechtigheid kwamen de nevenklassemen ten het eerst aan de beurt. Schepen van sport Herwig Ca- luwé mocht dan ook de bekers geven aan topscorer 1ste afde ling Rudi Stuer (Nova); top scorer 2de afdeling Lucien Ee- ckelaert (Koolmijn), fair-play lste afdeling K.W.B. Kruibe- ke) fair-play 2de afd, Schau dries. De finalisten van de beker reeks mochten eveneens hun trofee in ontvangst nemen. Winnaar: Nova, eervol verlie zer: Vriendenkring. Tot slot kwamen de ploegen uit de competitie aan de beurt, lste afdeling 1. Nova 2. Vriendenkring 3. K.W.B. Kruibeke 4. F.C. Droms 5. Mini Rupel 6. Z.V.T. Bridge 7. Z.V.T. Mercator 2de afdeling 1. A.S.O. Olympic Temse 2. Z.V.C. De Koolmijn 3. Z.V.C. Cresendo 4. Mini Ster 5. Fergusonboys 6. Jeugdhuis Ter Walle 7. Club 67 8. Z.V.T. Schaudries 9. Geel Blauw 10. The Lodge A.S.O. Olympic Temse en No va zijn dus de twee kampioe nen '86-'87 in competitie Dul pop te Bazel. Voor A.S.O. was het de eerste titel, dit na hun 2de competitiejaar. Zij waren de enige ploeg in de competitie die de nederlaag niet kende. Nova van hun kant gaan voor de 5de keer met de kampioenstitel lopen, zij zijn werkelijk het Anderlecht van het zaalvoetbal. Want ook in de bekereditie wonnen zij evenveel keren als die georga- nizeerd werd. Tot zover dit eerste lustrum van de Dulpop-kompetitie maar wij weten zeker dat er nog vele lustrums zullen volgen. M.S. Van de 8 kwart-finalisten liet rijkscholen Temse de beste indruk volgens vele kenners. Cijfers zeggen echter niet alles zodat we ons niet mogen doodstaren op deze vlotte overwinning voor de schoolboys. De verrassing was wel de uitschakeling van Bistro de Port door de Rupelboys, deze laatsten zouden wel eens voor eenn nog grotere verrassing kunnen zorgen door het tot nu toe ongenaa kbare burensportdienst met lege handen huiswaarts te sturen voor de finaleronde. Wie op zijn «kousevoeten» ook richting finale geslopen is, is S.O.S. Veile. Nu kwam het weer niet in «gevaar» tegen een moedig F.C. Kramp. De verliezers van de kwart-finales verlaten alleszins met «eer» het strijdtoneel, en voor de 4 overigens geldt er slechts een leuze: op naar de finale. van de kwart-finales 4-5 1-5 10-1 1-3 Bistro de Port-Rupelboys Attila-S.O.S. Veile R.M.S. Temse-Tornado F.C. Kramp-Burensportdienst Finaleronde Halve finales rekreatieve ploegen Donderdag 18/6: Temsica 21.30 u. Rupelboys-Burensportdienst Waasland Waasland Vrijdag 19/6: Tilroda 20.00 u. S.O.S. Veile Temse Rijksscholen Zaalvoetbal. Lucien Van Goethem, scheidsrechter tij dens het tornooi van ZVC Station in Sint-Niklaas (dw) Finales voor rekreatieve en open ploegen Zaterdag 20/6: TILRODA 17.00: Rekreatieve ploegen 3e en 4e plaats 18.00: Open reeks 3e en 4e plaats New York Tebo - MS Verz. - Frituur José 19.00: Finale rekreatieve reeks 20.00: Finale open reeks, vriendenkring - Bistro-De Port 21.15: Prijsuitreiking voor alle deelnemende ploegen. Inkom voor de finalewedstrijden: 50 fr. Bistro de Port - Rupelboys 4.5 Deze titel zou evengoed kunnen zijn: Franck Van Buynder- Rupelboys 4-5, want enkel Franck stak met kop en schouder boven zijn ploegmaats uit. Maar alleen tegen een mooi en vlot kombinerend Rupelboys was echter ook teveel voor een voet baller als Franck Van Buynder. Het begon nochtans goed voor Bistro de Port want het kon een kleine kloof slaan langs, hoe kan het anders, Frank Van Buynder. De Rupelboys vochten moedig terug en slaagden er zelfs om op en over een zwalpende Bistro ploeg te geraken. Enkele missers van de Bistro doelman waren hier wel niet vreemd aan. Rust 2-4 Koen Verbruggcn van de Rupelboys kon kort na de herneming zijn 3de doelpunt tegen de netten prikken, dit zou het winnende doelpunt worden zoals later zou blijken, want Frank Van Buynder mocht dan wel 4 maal gescoord hebben voor de Bistroploeg, de 5 doelpunten van de Rupelboys wogen awaarder in de eindafrekening toen scheidsrechter Wouters Patrick de balans opmaakte van deze wedstrijd. Rupelboys echter wel verdiend naar de volgende ronde. F.C. Kramp-Burensportdienst 1.3 Spannende en gelijkopgaande wedstrijd tussen 2 allesgevende ploegen. Nadat Arthur Canfyn en Filip Heirbout voor de F.C. Kramp dichtbij een doelpunt aanliepen, scoorde aan de overzij de voor Burensportdienst de steeds op de loer liggende Danny Hamerlinck de 0-1 op het bord. Deze stand werd voor de rust niet meer gewijzigd zodat de wedstrijd nog al!e kanten op kon. Zeker toen kort na de rust André Van Wauwe F.C. Kramp op gelijke hoogte kon brengen van Burensportdienst met een knappe solo. Elke ploeg ging nu zijn kans temeer winst of verlies hier zeer dicht bij elkaar lagen. De voetbalgoden waren de mensen van de sporldienst goed gezind want Danny Hamerlinck mocht nog tweemaal juichen alvorens scheidsrechter Cornelis een einde maakte aan deze zenuwslopende partij. R.M.S. Temse-Tornado jq.j De uitslag laat reedsveel vermoeden van deze wedstrijd als het woord wedstrijd hier wel tot zijn recht komt? efr"Adu•^VeriC? VjJ Vlug op een 4-0 ach,erstand geplaatst door Mat Arbijn die de rijksscholen oppepte tot een vlot combine rend geheel. Het enige doelpunt voor Tornado viel door de rust, door Herman Bnjs die een knappe combinatie met Jo Cools suksesvol afronde. Hiermee was de kous dan ook af bij de Tornadoploeg. Want y Kcymolen ronde het zaakje voor de rijksscholen mooi aqf met ettelijke doelpunten, Door deze overwinning wordt de rijksschool van Temse natuur lijk iavonet nummer 1 voor de eindzege in deze bckereditie van groot-remse. M.S. gens velen de coach jaar, zodat ze reeds een gl gedeelte van de 2de helft «reserves» hadden kun spelen. Dat was dan ook in» finale te zien want A.S.C Olympic kon nog wel gelijl tred houden tot aan het rus signaal, maar moest nadk toch het hoofd buigen voor sterke vriendenkring ovb macht. Verdiende overwinni van de ploeg uit Sint-Nikla dat met deze supercup een pi rel weet te zetten op prachtige seizoenskroon. Voor deze finale haar verl(X| kreeg werd de toeschouw nogmaals een finale aangebt den, nu voor de beker V beeck. Een finale die ging tussen 4 pelsvoorde die voor eigen ps bliek speelden en de F.C Snorkels, waarvan men nid goed weet waarvan ze juisi komen. Appelsvoorde won met mi niem verschil de rcuzebekfl aan de naam Verbeeck ver bonden. Vreugde alom bij de Appels- voordenaren, maar in koor rit pen de Snorkels «wacht maar tot we groter zijn». Al met al toch weer een sportieve ach termiddag zaalvoetbal ingtf richt door de Temse Liga. Ploegen die zich nog willen laten aansluiten bij de compe titie van de Liga Temse kun nen dit doen in sporthal Tilro da te Tielrode of bij de secreta ris Stevelinck Marc. K. Car- dijnlaan 19. 2690 Temse. tel. 771.41.89. De uitslagen: T'Hollemientje-Vrienden- kring- 24 't Vitaminetje-Rupelboys 34 A.S.O. Olympic-Porky's 3-3 Blauw-Wit-Tornado 9-2 Halve finale A.S.O. Olympic-Rupelboys 4-3 Blauw-wit-Vriendenkring 14 Finazle: A.S.O. Olympic-Vrienden kring 3-8 Finale Appelsvoorde-Snorkels 3-2 M.S. Zaalvoetbal. De Sint-Niklase Brandweer (dw)

De Voorpost | 1987 | | pagina 30