IUIEVRAIN IN WAAS EN DENDER N0Y0N IN WAAS EN DENDER duivensport HALVE FOND IN WAAS STEFAN VAN LEEUWE: IEDEREEN HEEFT KANS De Voorpost - 26.6.1987 - 21 tmond jllicrs, Alfred Boi ■De Braeckelcer, rtens-De Ridder, Marcel Van Driessche, Julien en zoon Van den Bauwheede, Petrus Vankerckhove, ir h® rre Sinoy, Maurits Peelman, Guido Roels, André Van Damme, Henri Geerinck, René Waterschoot, De 'a^. ckcr-D'Haeseleer, G. zn. De Block, Gustaaf Meskens, Jacob-Verniers en Filip Van Migerode ;ke& Grembergen won de tan- iarr. Meriens-De Ridder de hl bij de jonge duiven voor en C. De Brabander. Ro- len zn. Segers (3C, 9s. 18', en 25'). Eeckhoudt, Van id et re-Vereecken (5' en 8'), ©n Reyns. Basil Segers, it bij Ire De Waele. Edward Van ivenne stond vooraan bij ude duiven met de 2' en 6' voor Mertens-De Ridder, ofiel Audenaert, Theo Se- Rudy Doms, Karei Ost. Dauwe zwaaide met de lingenbloemen voor Karei Jozef Baeck (3' en 4'), oor. Iré Audenaert, Mertens- Hiddcr, Hubert De Mey. Zele Eerlijk duurt Langst Marcel Van Driessche ge- jg met de 1' prijs bij de ;e duiven, maar minder ge- ig dat hij de bonusprijs, bak bier. miste. Vroege en voor gebroeders Van re, Jaak Thaeye, Mare s (4' en 10'), Marcel De jemaecker. Paul Seymor- Remy De Vos, Adolf lens. Daniel Van den iden. Bij de oude duiven K voor Firmin Rombaut bij Dude duiven voor Paul Sey- Hubert Vercauteren, Hois De Brandt (4' en 5'). mond Goossens, Alois eke. Gilbert De Witte, Bob Leon Van Wi de jaarlingen de 1' voor Raymond De Miel Pieters was de drie. Gilbert De Wit- Jokte de 4', 5' en 6' en August De Backer, Van Wichelen, William en Leon Smekens. deden Julien Van den Bauwheede zaak met de 1', 8®, 9® Pierre Pieters nam de 2' voor zijn rekening, voor Paul Roels, Heuvinck, Wilfried Vossole, Ed Vermcir en De Landsheer. Bij de en jaarlingen was \lbert Van Nuffel wat sloeg. Bij dc oude le 1' en 2' prijs. Verder Alfred Bosteels, Van en zn., Gilbert Meert en eerste serie. Bertha Jan Baekens, Hendrik la winnaar Van Nuffel bij de jaarlingen Pie- Braeckeleer. Van en zn.. Karei Hen- Robert Booman, Jozef 'Alfons Van den Met de 5' en 7' prijs Petrus Pieters goed voor erste serie. Zele De Snelvliegers was s Van Kerckhove goed ^r een reeks vroege jonge met dc 1', 7' en 9*. In de Htk-n stonden ook Cyriel i der Hacghcn, Schiettecat- lewaert, Albert Van Win- Pierre Dc Vijlder, Gaston zn. Snoeck. Lucien Quinte- Aimé Fiers. Bij de oude ren en dc duivinncn won- iG. A. De Maesschalck. iplaatscn bij de oude duiven Gustaaf De Maesschalck, riel Van Hecke, Marcel Van i) Bergen. Gustaaf Ongena, ricl Van der Hacghen. Lco- id Mariman, Tony Wauters. i winnaars De Maesschalck Igden bij de duiven Cyriel in der Hacghen (2' en 6'), ugust Van Mieghem, Louis Hondt, Bazicl Poppe. De arlingcnvlucht was voor Ka- tl De Schoemacckcr voor - c Dc Maesschalck, Louis Hondt, Gaston en zn. Kek (4' en 6'). Albert Van inkcl. Droeshoudt-Van lyssel. Aimé Fiers, Cyriel n0j «ider Hacghcn (9° en 10®). In het samenspel St.-Gillis- Baasrode blijft Pierre Sinoy hoge toppen scheren, die met een nieuwe overwinning een bevestiging kregen. Dirk Huyckx was zijn naaste bela ger die ook nog 26 prijzen klokte van 55 duiven. Leopold Meskens kreeg ze goed naar huis met de 3', 7', 8' en 10® prijs. Vroege duiven voor Achiel De Kinder. Jozef Au- broeck, Domien Van Hoeck, Guillaume Jacobs. Bij de oude duiven de 1', 2' en 7' voor Jozef Debbaut en vroege dui ven voor Michel Van Damme, Jozef Van Keer, Armand Rochtus, Dirk Huyck. Bij de jaarlingen de 1', 2' en 4' voor J. Debbaut en vroege prijzen achter de naam van Armand Rochtus, Pierre Pieters, Ver- heyen zn., A. W. Annerel en Spiessens Gerlo. Bij De Verenigde Vrienden te Moerzeke ging de zege naar Maurits Peelman voor Domien Huylebroeck. Met de 3' en 4' haalden Thierens-Ost de eer ste serie binnen. Verder voor aan, Willy Vercauteren, Jean Van der Kelen, Norbert Thie- rens (7® en 10®), Francois De Wilde, Van Riet-De Ridder. Bij de oude duiven stond Gus taaf IJsewijn op kop voor Omer Van Riet (2® en 9®), Henri Hermans, Louis Van- vossel, Heirwegh-Van Geyte, Van Riet-De Ridder (6® en 7*), gebroeders Peelman, William Van Driessche (10®, 11' en 13®). Bij de jaarlingen wonnen de gebroeders Willaert voor Domien Huylebroeck, Van Riet-De Ridder (3® en 10®), André Thierens, Cyriel Smet, gebroeders Peelman, Heir- wegh-Van Geyte, Willy Ver cauteren (8® en 9®). Te Zele-Huivelde stond Guido Roels bij de jonge duiven op het hoogste schavotje voor No- bels-Maes, Leopold Van Lem- bergen. Jozef en zn Roels klokten met de 4' en 9' prijs de eerste serie. Vroege duiven voor Adolf Hcirweg, Van Driessche en zn., Gaston Baert, Gilbert Temmerman. Marcel Van Uytfange begon aan de 10* prijs maar was goed voor 18 prijzen van 28 duiven. Bij de oude duiven ging de hoofdprijs naar Philcmond Staes voor Andre Van Aver- mact (2® en 9*). Remy Gee rinck, Adolf Heirweg (4®, 6' en 12'). Jozef Robeyns, Georges Van dc Wicllc, Hubert Tem merman, Gilbert Temmer man. André Van Avcrmaet zat bovenaan bij dc jaarlingen voor Adolf Heirweg. Alois Temmerman. Leopold Van Lembergen (4® en 9®). Gilbert Temmerman (5® en 7'), Remy Geerinck, Eugeen Baert. Bij de duivinncn klokte André Van Avermaet dc 1* prijs voor Adolf Heirweg (2* en 9®), Gil bert Temmerman (3® en 4'), Eugeen Baert. Jozef Van Bo- gaert, Gilbert D'Hccr. Alois De Kinder, Alfons Van Bos sche. In Drieverbond Appels - Den- dermonde - Oudegem was het André Van Damme die zich bij de jonge duiven de beste toonde voor Frans Vermeir, Etienne Verwaeren, Francois Van Hauwe, Maurits en Didier Parent, Alois Van Hauwe, Frans Boelens, Wed. Meule- broeck. Jozef Vercammen. Een dubbelslag voor Constant Vander Veeckcn die won bij de oude duiven en de jaarlin gen. Kopduiven voor A. zn. Van Extcrgem, Jozef Lam- brecht, Veldeman-De Saeger, Maurice Vereecken. Patrick De Backer, Van Keer-De De- Duivensport. De gebroeders Minnebo spelen in Lokeren sterk met de jonge duiven (bvw) Rensport. Patrick Raemdonck, altijd paraat op de Quié- *>nvluchten in Hamme Sint-Anna (bvw) cker, Benoit Cornelis, Gustaaf Sterck, Wed. Meulebroeck. Na winnaar Vander Veccken volgden bij de oude duiven René De Ridder. A. zn. Van Extergem, Jozef Deb baut, Leopold Moortgat, Wil fried Costers, Hugo De Ba cker, Marcel Vermeiren, Frans en zn. Van Haut en Petrus Van Haut. In de St.-Niklase Verbroede ring klokte Henri Geerinck een mooie ereprijs met de snelste duif van 841 konkur- renten. Jozef Van Raemdonck had de eer drie vroege duiven te klokken met de 2®, 11* en 17®. -Op een zeer hoge rang noteerden we Alex Dc Wolf, E. en Zn. De Cock, Marcel De Paepe, A. Tilleman, Marcel Noens. Van Puymbroeck-Van Acker, Karei en zn. Claeyé, De Poorter en zn., Alois Thie rens, Samson en zn., Gerard Scheers, Petrus De Bruyn. Bij de oude duiven een zege ach ter de naam van Van den Bos sche en zn. en verder Georges Maes, Raymond Noppe, Louis De Rijcke, Lucien De Dobbe- laer, gebr Fierens, Willy De Roeck. Alfons Van den Ber- ghe. Van Bogaert-De Bakker, Eduard Van de Vijver. Geor ges Maes voerde de duivinnen- prijsvlucht aan voor Louis De Rijcke, Rudolf Adriaenssens, gebr. Fierens. Van Bogaert- De Bakker, Eduard Van de Vijver, Alex De Wolf, Petrus De Bruyn, Marcel Noens, Lu cien De Dobbelaer. Georges Maes was ook de beste bij de jaarlingen voor Louis De Rij cke. Marcel Noens (3® en 11'), Rudolf Adriaenssens, gebr. Fierens, Van Bogaert-De Bak ker. Eduard Van de Vijver, Van Boxlaer en zn., Alex De Wolf, Petrus De Bruyn. Te Hamme-St.-Anna was René Waterschoot gelukkig met zijn overwinning bij de jonge dui ven en daarnaast nog de 5® prijs. Vroege duiven voor Ro ger De Poorter (2® en 8'), Willy De Maesschalck (3®, 4', 9®, 12' en 13°), Herman Eeckhout (6® en 11°), Geert Van de Wiellc, Lucien Lauwaert. Jozef Quin- telier liet bij de oude duiven elkeen achter zich. De 2' en 5° prijs voor Aimé Van Ectvelde, en verder Achiel Kockelkoren, Leon Verschelden, Eduard Peelman (6® en 9®), Marcel Van Uytfange, Roger De Poorter, Willy De Maesschalck. Andre Ost won bij de jaarlingen voor Achiel Kockelkoren, Leon Verschelden, Roger De Poor ter (4® en 5'), Marcel Van Uyt- fanghe (6® en 10®), Geert Van Havermaet (7® en 9®), Vermae- chelen-Fierens. Te Schoonaarde was de tan dem Dc Dijckcr-D'HacscIccr goed voor de 1' en 6' prijs. Tot de betere liefhebbers hoorden J. A. Van Hauwermeiren, Maurits Marckx (3® en 9®), Mare Van Royen, Jan Luyckx, Francois Schelfout (7® en 10®), M. en zn. De Dijcker, Ray mond Cool. Met een dubbele jaarling zaten er twee eerste prijzen in voor Eddy Govaert. Met bij de oude duiven ook nog de 4' en 11' prijs en bij de jaarlingen de 3® en 9®. In de top stonden eveneens Louis Van de Wielle, Alfons Van Lan- duyt, Alfons De Visscher, Ro bert De Winne, Jan Copen en Frans Verbeeck geklasseerd. Ereplaatsen bij de jaarlingen voor Cyriel Eloot, Louis Van de Wielle, Luc Wcscmael, Ro bert De Winne, Alfons De Visscher, Willy Geerinck en Theo Dc Brandt. Te Melsele waren het G. en zn. De Block die in de roos mikten voor Leopold Van Goetherri, Frans Santon. Gustaaf Mar tens, Roger Verhoeven, Jero me Verley, André Van Goe- them, Willy De Jonghe, Aurel Van Broeck, Alfons De Vo- ghel. Frans Verhelst was bij de oude duiven goed voor de 1' en 3* plaats, Louis Van Raem donck konstateerde de 2® en 4' prijs en Armand Van Hoorick de 5' en 9® prijs. Kopduiven voor Lucien Proost, René Van den Broeck, Omer Heerwegh. Lucien Proost haalde het bij de jaarlingen voor Alfons De Vo gel, G. zn. De Block, Leo pold Van Goethem, Staes- Vercauteren, Louis Van Raemdonck, Hector Van den Branden, Armand Van Hoo rick, Van den Bossche-Brys- sinck, Frans Van Goethem. In Lebbeke Verbroedering was de hoofdprijs voor Gustaaf Meskens, met ook nog de 9® prijs. L. De Ridder kreeg zijn deel met de 2* en 5' prijs. Kopduiven voor E. «Sc D. De Proft, F. Van Praet, Alfons Vermeir, P. <fc zn. Wauters. Met de 10', 11', 12' en 16' kreeg D. Van den Broeck mooie prijzen. M. Heymans zat bij de oude duiven goed voor de hoofdprijs voor P. Phi lips, J. Huygens (3® en 5®), J. Van Nieuwenhuyze, P. Van Nieuwenhuyze, J. Tilburgh, L. Obus, Prosper Meltens (9® en 10®). Prosper Meltens was de koman bij de jaarlingen. De andere goede plaatsen op de uitslag werden ingenomen door M. Heymans, Roger Van Doorslaer, P. Philips, P. zn. Wauters (5® en 9°), Roger Mes kens (Lebbeke), A. Vander- straeten. Met de 8®, 15' en 16' prijs kwam E. Leunis goed aan zijn trekken. Te Lokeren maakte de tandem Jacob-Verniers een goede beurt met de 1' en 3' prijs. Vroege duiven voor René Van Bastelaere, Eddy en zn. Smet, Rudi Consérière, Jan Roels, Jozef Van Caneghem. "Aimé Van de Putte met de 8', 9' en 10® haalde koppen op de uit slag. De konditie is er zeker op het hok van Charles Collc- waert. Bij de oude duiven stond hij op kop voor Eddy De Canne, Piet Mariman, Eric De Witte, Cyriel Laureyns (5® en 11*), Alois Burgelman, Lucien De Wilde (7® en 10®), Leon Plaetinck en Gaston Van Rys- selberghe. Een zege bij de jaarlingen voor Leonard Van den Bergen en hij kreeg de meeste oppositie van Filip Poppe, Willy Laheyne, Ver- laeckt-Van Aerde, Gaston Van Rysselberghe, Theo Ver niers, Piet Mariman, Etienne De Graeve, Henri Van Door- selare, August Smet. Georges won bij de duivinnen voor Wil ly Van de Velde (2® en 6'), Jozef De Smet, Edm. Van Rcnterghem (4® en 5®), Gaston Van Rysselberghe, Freddy De Deckei en de gebroeders Van de Velde (10® en 11®). Te Berlare kwam de beste uit slag van Filip Van Migerode met de 1', 2' en 4® prijs. Frans Van Couter, Franky Van Swalm, Erik Bonnaerens, Jo zef Van Malderen en André Bonnaerens klokten vroeg. Pa trick Hillaert kreeg ze goed thuis met de 3®, 8', 13' en 20® als vroegste meldingen. Een ereprijs bij de oude duiven voor Victor Sigin en verder goede prestaties van Patrick Hillaert, Louis Christiaens (3®, 5® en 10°), Germain Braeck- inan, Cesar Dauwe, Ivo en zn. Buyst, Erwin De Grauwe. Germain Braeckman heeft de konditie op het hok. Bij de jaarlingen betekende dit de hoofdprijs voor Patrick Hil laert (2®, 7®, 9® en 10®), gebr. Geeraert (3® en 4'), Clement D'hondt, Charel Van Kerck hove. GEBROEDERS VAN DER BORGHT, GUSTAAF BAERT, VERHELST-DE VLIEGER, LEON SEYMORTIER, JEAN DE RUCK, EMIEL D'HOLLANDER, SMET-HUYGHE, ETIENNE BUYLE EN ANDRE VAN DEN HOECKE Te Appels waren het de ge- serie bij de jaarlingen. Vroege broeders Van der Borght die duiven voor Michel Van Dam de vlucht bij de jonge duiven me, William Save. Van Riet - wonnen met daarbij nog de 9® De Ridder, Damiaan Van prijs. Basiel Poppe was ook Keer. Maunts Peelman, Frans paraat om met de 2', 5®, 12* Van den Driessche en Arthur zijn deel van de prijzenkoek Wuytack. binnen te halen. Frans De Te Zele Eerlfjk Duurt Langst Smet, Jan Van Dooren en Da- stond er eens te meer geen vid Moens stonden ook in de maat op het hok van Leon kop. R. en zn. Cammerman Seymortier met 1®, 2®, 3', 9® als zaten goed met de 6', 7', 11®, vroegste prijzen? Vroege dui- 18', 20®, 26' en 10 op 12 prij- ven voor Maurits Van de Vel- zen. Bij de oude duiven de 1' de, Gilbert Van den Hof. Ge en 4' prijs voor Alberic Pieters rard De Gucht, Alfons Ediers, en verder Basiel Poppe (2® en jean Stockman, Luc Van Elsu- 6') Francois Kinders, R. en zn. weghe, die negen prijzen van Cammerman (5®, 8', 9®), Frans 12 duiven won. De Smet won bij de jaarlingen Gerard De Wandel won bij de voor Leon Steeman, Basiel oude duiven voor Cyriel Van Poppe, Jozef De Feyter (4® en Hecke, Cesar Bosteels (3®, 4', 6'), Patrick Hillaert, Benoit 7'), jos Vercauteren (5® en 6'), Van Royen, Francois Kinders, Gilbert De Block. Gerard De Clement D'Hondt. Wandel was ook de nummer Te Zele De Snelvliegers stond één bij de jaarlingen voor er geen maat op de jonge dui- Leon Seymortier (2® en 7'), ven van Gustaaf Baert met de Petrus Seymortier, Cyriel Van 1®, 5°; 8', 13®, 15', 21®, 23', 38' Hecke, Gilbert Van Miegroet, of 8 prijzen van 11 duiven. Petrus Steeman. Vroege duiven voor Vercaute- Te Elversele - Temse - Grem- ren - Moernaut, de 2* en 8' bergen viel de eerste jonge duif prijs Christiaens - De Coninck, op het hok van Jean De Rijck de 3' en 6' voor Dierickx - en verder in de top Michel Vissers, de 5' voor Andre Van Thierens, Jos De Schutter, Ed- Hecke, Luc De Maesschalck. dy Van den Boone, gebroeders Een sterke uitslag bij de jaar- De Nayer, Alax Veranneman lingen voor Roger Van Dries- (6®, 10®, 12'), Albert Verbeke, sche met de 1', 4', 8'. Vroege Gustaaf Van Ranst, Frans duiven voor Luc De Maes- Verheyden. De winnaar bij de schalck, Dierickx - Vissers, oude noemde Van Hoeylandt Maurits De Maesschalck (5® en voor Cornelis - Vleminckx, 10°), Vercauteren - Moernaut, Marcel Van San en vroege dui- Marc Derweduwen. ven voor Gustaaf Verberck- In het vierverbond St. Gillis - moes; Cesar Boon, De Wach- Baasrode - Moerzeke - St. ter en zn, Arthur Van Lande- Amands werd de fel begeerde ghem, Adolf Rijpens. Een overwinning binnengerijfd knappe uitslag voor Roger door de Hamse tandem Ver- Thierens 4', 6', 11'. eist - De Vlieger voor Van Een zege voor Arthur Boey- Geert en zn (2® en 7'), Spano- kens bij de jaarlingen, maar ghe en zn (3®, 10®, 11®, 12®, 17°, een knaluitslag voor Roger 23' enz.) De Buyser en zn, Thierens met de 2', 3', 9®, 34' Spinoy en zn, Jean Becqué, of een vier op vier en al de William Saye. De eerste bon- beste series. Vroege duiven serie wordt aan de 52' prijs voor Gilbert De Malsche, Vic- gewonnen door Jozef Boe- tor Felix, Marcel Van San, laert. De eerste serie van vier Lutz-Fierens, Leon Van Acker aangeduid gaat aan de 157' en Jozef Dhaen. prijs naar Spinoy en zn. Bij de Te Zele-Huivelde speelde oude duiven speelde Damiaan Emiel D'Hollander zeer sterk Van Keer bijzonder sterk met met zijn duiven met de 1' en de 1®, 5', 16® en de eerste 10® prijs en de eerste serie. Met bonserie. Vroege duiven voor de 2' en 6' kwam Danny Van Joseph De Cuyper, Van Steen Puyvelde goed aan zijn trek en zn, Andre Van Uytvanck, ken. Met de 4' en 9' kwam Damiaan Van Keer, Rene Wil- Gerard De Wandel ook in de laert, Louis Geernaert, Xave- kijker. Vroege duiven voor rius Jacobs, Raymond Ver- Luc Van Elsuweghe, Aviel helst en Jozef De Donder. De- Thaey, Albert Rombaut. Bij ze laatste won de eerste serie de oude duiven stond Walter van drie aangeduid aan de 38* Haentjens op kop van de uit- prijs. De gebroeders Boon slag voor Philemond Staes (2® klokten de snelste jaarlingen, en 11®), Van Doorslaer - Chris- Met de 2' en 4' prijs won tiaens, Theofiel Van Elsuwe- Raymond Verhelst de eerste ghe (4® en 16*), Rene Coore- Duivensport. Het hok van Hubert Temmerman straalt eigenlijk regelmaat uit (bvw) Raes en zoon, Pieter en Elza De Bruyne, Desire Acke en Thienpont-Rutsaert In de Sint-Niklase Verbroede- gen ook al De Smet-De Vuyst ring stond er een St.-Denis- voor De Meester-Genbrugge vlucht op het programma, voor (2* en 3*), Prosper Cerpentier, jonge duiven en die ging naar Coppens-De Schepper, Piet het sterke hok van Raes en Mariman (6® en 10°), Raes en zn., die het haalde voor Frank zn. (7® en 9®), Pieter en Elza Roels, Jean Stockman, Geor- De Bruyne. ges Smet, Van Vlierberghe- Te Lokeren won Desiré Acke Plaquet, Van Winckel-Van de Cahors-vlucht voor Prosper Herrcweghe, De Smet-De Van Kerckhove, Gerard Serra- Vuyst, André De Vlieger, rens, Adhemar Lerno (4®, 5' en Marcel Van de Moosdijck, AI- 14°), Thienpont-Rutsaert, fons Christiaens, Raf Luyckx. Freddy De Ketelaere (7® en De Dourdanvlucht in de St.- 8°), Omer Boghaert, Armand Niklase Verbroedering was een Seghers (10® en 11'). Met een sukses voor Pieter en Elza De gedubbelde jaarling was er Bruyne met de 1' en 2' prijs, voor Thienpont-Rutsaert op Vroege duiven voor De Smet- de ChSteauroux-vlucht te Lo- Dc Vuyst, Marcel Van de keren een dubbele zege wegge- Moosdijck, Ghislain Nicque, legd. Vroege duiven voor Flor Albert Buyst, Raes en zn., Tulkens, Missegeers en zn., André De Vlieger. Een sterk Daniel Claeys (4°, 9' en 10®), hok toonde zich Jozef Ver- René Bracke, Raman en zn., schueren met de 4®, 10' en 11* Camiel en zn., De Sutter, Au- prijs. Bij de duivinnen stond gust Van Damme. Na winnaar De Smet-De Vuyst op kop Thienpont-Rutsaert volgden voor De Meester-Gcntbrugge bij de jaarlingen Daniel Claeys (2® en 8°), Coppens-De Schep- (2®, 4' en 5'), Rene Bracke, per, Piet Mariman (4® en 6®), Raoul en zn. Verstraete, Ro- Pieter en Elza De Bruyne, bert Versypt, gebr. Pien, Ro- Walter Verstraetcn, Paul ger Van Quickenborne (9® en Baert, Louis De Rijck, Char- 10°). les Collewaert. Bij de jaarlin- BENO man, Kamiel Heirman, Rene De Vos, Gilbert Van den Hof, G. en M. Antheunis. Bij de jaarlingen won Philemond Staes voor Theofiel Van Elsu weghe (2® en 8°), Firmin Roels (3® en 4®), Danny Van Puyvel de, Baziel Poppe, Roger D'Hauwe, Gilbert Van den Hof. In de St. Niklase Verbroede ring won Smet - Huyghe de vlucht met de jonge duiven voor Maurits Kusé, Gilbert Kluskens, Roger Pollijn, Cei- rens - Maes, A. en zn. Van Vlierberghe, Alfons Van den Berghe, Rene Van Puym- broeck, Verdoodt en zn; Karei Van Cauteren. Andre Uytenhouwen troonde op kop voor Willy Kluskans, Verdoodt en zn., Gustaaf Vae- rendonck, Paul Baert, Eduard De Wolf, Karei Mees, Van Bogaert - De Bakker, Louis De Rijcke, Rene Van Puyn Smet, Guido Roels (5® en 10°), IJdens - Steeman, Cesar Dau we. Bij de oude duiven de 1® en 5' prijs voor Petrus Seymor tier, vroege duiven voor Ge rard Roels, Germain Braeck man (3® en 4'), Modest Van Houwe, Victor Sigin, Cesar Dauwe, Etienne Buyle. Luc De Maeschalck haalde het bij de jaarlingen voor Erwij De Grauwe (2® en 3°), Leon Sey mortier (4®, 11', 13®, 16'), of vier op vier. Vroege prijzen voor Etienne Buyle, Frans Si- chin, Gilbert Vergeylen, Van Malderen - Merckx, Leopold Sacré, Spaerkeer - De Kop. Te Lokeren ging de jonge dui ven vlucht naar Andre Van den Hoecke voor Michel Ser- rae. Jozef Van Peteghem, Da niel Van den Branden, Jacob - Verniers, Marcel Van Baste laere, Willy Laheyne. Rudi Buyst, Octaaf Van Loo, Willy Waegemans, Aimé Consériè- broeck. Willy Van Puyvelde re Bij de oude duiven haalde won bij de jaarlingen voor Charles Collewaert de meest Louis De Rijcke, Ghislain Van begeerde plaats voor Herman Boxelaer (3®, 10®, 12' en 16'), piaetinck. Leonce Haemer- Rene Van Puyenbroeck, Ver- iinck (3®, 7', 8'), Mevr. Lucien doodt en zn, Hugo Van Huf- Claeys (4® en 11'). Georges fel, Alfons Van Boxelaer. Piet Rogiers. Van Kerckhove en Truyman, Maurits Kusé. Een zn. Gebroeders Van HiUe. Ro- eerste prijs bij de duivinnen ger De Vriesa. Bij de jaarlin- voor Louis De Rijcke en ver der vroeg op de uitslag Ver- dood en zn, Theo Roels, Eduard Van de Vijver (4® en 8®), Louis Van Overtvelt, Mar cel Beeldens, Andre Torfs, Leon De Kraye. Te Berlare stak Etienne Buyle er bovenuit met de 1', 2', 7®, 21®, 32' als vroege aanmeldin gen. Goede resultaten voor Gerad De Vijlder, Etienne WIELRENNEN gen de 1' en 9® prijs voor Leon ce Haemerlinck en kopduiven voor Charles Collewaert, Gus taaf Van Roye, Rudi Buyst, Jan De Schepper. Roger Munghen. Johnny De Vijlder, Maurice De Schrijver, Leonce Hamerlinck, Aime Consé rière. BENO Duivensport. Baziel Poppe realiseert een reuzeseizoen op verschillende vluchtlijnen (bvw) Stefan Van Leeuwe zag er na de wedstrijd in Erembode- gem nogal goed gezind uit. Hij legde er beslag op een negende plaats. «Ik had eigenlijk dichter kunnen eindigen. Op het laatst zat ik ingesloten en had geen kans om voor een ereplaats te knokken. In feite mag ik niet klagen. Het gaat goed de laatste tijd. In de Midi-Pyrenées verloor ik op een haar een etappezege en het scheelde weinig of ik werd er definitief eigenaar van de puntentrui. In Oostmalle eindigde ik vierde. Voorts werd ik vijfde in Anderlecht en Binche en wist vijftien keer een plaats binnen de tien te veroveren. Als je ermee rekening houdt dat in Erembode- gem 120 renners van start gingen, is een negende plaats niet slecht. Stefan Van Leeuwe voelt zich goed in de wielerformatie van Ferdinand Bracke. «Je kan het aan geen mensen vertellen wat een verschil het maakt ten opzichte van vorig jaar toen ik bij Hitachi amper aan mijn trekken kwam. Ik won wel een wedstrijd - de enige als prof tot nu toe - maar het aanbod waarin ik mij mogelijks kon manifesteren was mager. De Midi-Pyrenées werd een onverhoopte meevaller. Bijna was ik er ritwinnaar geworden. In de spurt bedroeg het verschil met winnaar Wojtinek niet meer dan een half wiel. Ook in de andere ritten liet ik mij gelden. Pas wanneer er te klimmen viel kwam ik niet in het stuk voor. Ik rijd in eigen Lokeren liever over de Durmebrug dan op de Col de l'Aubisque. Mijn klimmerskapaciteiten zijn beperkt en dat is een realiteit waarmee ik rekening moet houden.» Stefan Van Leeuwe hoeft zich geen zorgen te maken over de onmiddellijke toekomst. Recent onderschreef hij een nieuwe verbintenis voor twee jaar bij SEFB. «Ik ben dadelijk op het aanbod ingegaan, vooral omdat het prettig vertoeven is in de ploeg. In die wedstrijden waar we gezamelijk optraden vorilïen we een hecht blok.» Nu zondag wordt in St.-Katelijne-Waver het nationaal kampioenschap gereden. Stefan Van Leeuwe kan moeilijk een favoriet vooropstellen. «Het is een licht lopend parcours waarop iedereen een kans maakt. Het komt er vooral op aan om een beetje meeval te hebben. Het kan best een onbekende renner zijn die om de hoek komt gluren. Ik beoog een zo dicht mogelijke ereplaats», zegt de prof uit Lokeren die later op het seizoen ook aanzet in de Ronde van de E.E.G., vroeger beter bekend als Ronde van de Toekomst E.G.

De Voorpost | 1987 | | pagina 21