derde zomerbeker te hamme 4 R.M.S. TEMSE EN VRIENDENKRING LAUREATEN lk KAATSEN Duvel Willebroek schittert tegen Wieze i2 26 9ebofen inude!fstri^om de Malderen niet te stuiten N De Voorpost - 26.6.1987 - 27 In sporthal Meulenbroek te Hamme wordt dit weekend, 27 28 09.40-10.00u. Diva-Sport Heme - 't Vitamientje lemse juni. de 3C Zomerbeker voor zaalvoetbalploegen georganizeerd. 10.00-10.20u. The Champs Londerzeel - Cafetariaboys Stekene 'olgende ploegen komen tussen de lijnen: nn in An" ri:'~ Reeks A 1. Gito Hamme 2. Doornvogels Buggenhout 3. Diva Sport-Heme 4. -t Vitamientje Temse Reeks B 5. De Goalkeeper Hamme 6. Cafetariaboys Hamme 7. The Champs Londerzeel g. Cafetariaboys Stekene Reeks C C 9. De Kring Stekene MO. F.C. Managa Hamme 11. S.O.S. Veile Temse 12. Vleeshal Thierens Elversele Reeks D 13. Fredeco St.-Denijs-Westrem 14. A.S.O Olympic Temse 15 Van Huychem-De Blende Hamme 16. De Vriendenkring Hamme Zestien sterke ploegen zullen 10.20-10.40u. Gito Hamme - Diva-sport Heme 10.40-1 l.OOu. Café De Goalkeeper Hamme - The Champs Londerzeel 11.00-11.20u. Doornvogels Buggenhout - 't Vitamientje Temse 11.20-11.40u. Cafetariaboys Meulenbroek Hamme - Cafetaria boys Stekene 11.40-12.OOu. Gito Hamme - 't Vitamientje Temse 12.00-12.20u. Café De Goalkeeper Hamme - Cafetariaboys Stekene 12.20-12.40u. Doornvogels Buggenhout - Diva-sport Herne 12.40-13.00u. Cafetariaboys Meulenbroek Hamme - The Champs Londerzeel C D-reeks afwisselend: 15.30-15.50u. De Kring Stekene - F.C. Managa Hamme 15.50-16.lOu. Fredeco St. Denijs W. - A.S.O. Olympic Temse 16.10-16.30u. S.O.S. Veile Temse - Vleesh. Thierens Elversele 16.30-16.50u. Van Huychem, De Blende Hamme - De Vrien denkring Hamme 16.50-17. lOu. De Kring Stekene - S.O.S. Veile Temse 17.10-17.30u. Fredeco St. Denijs W. - Van Huychem, De Blende Hamme de schiftingswedstrijden op n.30-17.50u. F.C. Managa Hamme - Vleesh. Thierens Elver- LIGA VLAANDEREN GEWEST DENDERMONDE-AALST BEVORDERING Tegen Wieze, feitelijk lijstaanvoerder, heeft Duvel Wille- speeld en met maar één punt broek niet alleen z'n goede konditie onderstreept, maar minder dan Zandbergen, staat ook de mooie resultaten der laatste weken bevestigd. as*e at f n™ l -ijij r> ii a. -i qenhout wel dankbaar mag Een overwinning die bewi|st dat de DuvelkaatserS mo- *ezen) er ongetwijfeld onge- menteel met de besten kunnen wedijveren en hun meen schitterend voor. laatste woord nog niet hebben gesproken. zaterdag uitmaken wie er de finales op zondag zal spelen. De sele finale wordt gespeeld omstreeks 20ul5 eveneens in sporthal 17.50-I8.10u. A.S.O. Olympic Temse - De Vriendenkring Meulenbroek te Hamme. Waarna schepen De Graef Franqois de Hamme beker zal overhandigen aan de overwinnaar en de geklopten. I8.10-18.30u. De Kring Stekene - Vleesh. Thierens Elversele Om het de supporters gemakkelijk te maken om hun ploeg te 18.30-I8.50u. Fredeco St. Denijs W. - De Vriendenkring komen aanmoedigen geven wij hier de kalender van de eerste Hamme ronde: 18.50-19. lOu. F.C. Managa Hamme Wie rond de Duvel kaatsbaan 8. Merchtem had postgevat vroeg zich bij- 9 Moorsel Steven wijlen af wie van de twee Duvel £ele of Wieze nu wel de leidersposi- !i Baardegem tie bekleedde. En van Wiezezij- urs de gaf men het grif toe dat Kalender voor zondag 28 |un. Willebroek de beste ploeg was. Merchtem-Duvel Willebroek 10-15 $tond Hopelijk houdt men bij Duvel Baardegem-Baasrode Adec tt-tt - - dat ondertussen ol naar de Wieze-Zele vierde plaats wist op te klim- Hoke-Puurs De uitslagen Welle-Appelterre 15-10 Terjoden-Okegem 15- 6 Opstal Buggenhout-Zandbergen 12-15 Herne-ldegem Grimminge- Hamme Galmaarden-Kastel 8. Okegem 13 9. Grimminge 13 10. Appelterre 11 12 11Hamme 10 11 12. Galmaarden 11 8 Beker van België Wedstrijden van zaterdag 27 juni 1987 (1' dag van de 3' Zomerbeker): 1'Ronde (schiftingswedstrijden) (lx 20') A B-reeks afwisselend: 09.00-09.20u. Gito Hamme - Doornvogels Buggenhout 09.20-09.40u. Café De Goalkeeper Hamme - Cafetariaboys Meulenbroek Hamme S.O.S. Veile Temse 19.10-19.30u. A.S.O. Olympic Temse - Van Huychem-De Blende. Zondag zal het dan afhangen van het behaald resultaat van deze eerste ronde, welke ploeg er doorstoot naar de finaleronde. Wil je echter weten of je ploeg er bij zal zijn, zul je ze moeten komen aanmoedigen in sporthal Meulenbroek te Hamme op 27 en 28 juni. M.S. men het hoofd koel. Uitslagen: Zele-Baasrode VA Herdersem-Baardegem Puurs-Merchtem Denderbelle-MoorselSteven Baasrode Adec-Hoke Duvel Willebroek-Wieze De stand: 1. Boasrode VA 2. Baasrode Adec 3. Wieze 4. Duvel Willebroek 5. Hoke 6. Herdersem 7. Denderbelle 13-15 15- 9 15-13 15- 5 12-15 Zandbergen 2 Kastel 3. Terjoden 4. Buggenhout 5. Herne 6. Welle 7. Idegem Tweede ronde Voor aanvang telden we nog drie kandidaten: Kastel, Bug genhout en Hamme. Moesten 12-15 zowel Hamme als Buggenhout 8-15 het laten afweten, Kastel daar- 6-15 entegen schakelde moeiteloos Baisy-Thy (wot een naam!) uit. 11 24 De uitsl°9en: 10 23 Turpes-Buggenhout 11 i9 Kastel-Baisy Thy Hamme-Miavoye 10 18 16 15 15- 7 15- 5 10-15 J.M. 21 met twee eenheden. 11 19 Met een wedstrijd minder ge- 12-15 ]f;,5 Hogere 3 9.15 Hoewel Opstal Buggenhout er 15-12 niet in slaagde leider Zandber- 15-12 gen een voetje te lichten, heeft P.A.L.K.-VERBOND het Kastel een helpende hand a B 2° titel. Waar het dorp «der vroe- 24 ge patatten en ajuin» een drie- Ma|deren groot belager van BI. Boysll-Rupelsport 2-15 ,2 21 puntenwinst mocht noteren, de kampioenen( had het ZOn- Scheldez.-Molderen 5-15 21 moest Zandbergen het stellen dag tegen Lindekens niet on_ Malderen ll-Lindekens 15-13 der de markt. Alhoewel sterk van wal. gestoken (rust 8-6) begon de machine te sputteren en konden de bezoekers uitlo pen tot 8-10. Gelukkig voor de thuisploeg werd de goede ka- dans teruggevonden, wat leid de, tot een 13-13, om vervol- DiacKOO s gens de laatste twee spellen te ig; vbg^Vrij Winnen. ll. Scheldezonen 12 Dankzij deze zege wordt de 12 Oppuursll 8 voorsprong op Lindekens ver- 13 Black Boys II 6 groot. Met nog een wedstrijd 14. Niel Biezerd II 4 tegoed, mag aangenomen dat Malderen II bijna zeker is van Kalender de tweede plaats. Zaterdag 27 juni Wat de strijd om het brons Niel Biezerd ll-Rupelsport (voorzien betreft, hiervoor mogen de voor 5 juli) kansen van Bornem Gul, het Malderen II - Eikevli.t (voort,en hoogst aangeslagen. Al geven ,ussen h„ok|es noch Oppuurs, noch Lindekens uitstag„ hee„,onde noch Rupelsport, de hoop op. Malderen II-Malderen I (10-15) Niel Biezerd ll-Niel Biezerd I (3-15) Uitslagen Opp. Il-Oppuurs I (8-15) Zaterdag 20 juni, wedstri,d von 28 „.B| Boys ,3.,5) IS-14 Rupelsp-Scheldezonen (15-4) Vlug en Vrij-Born. Guil (4-15) 1. Malderen 2. Malderen II 3. Lindekens 4. Rupelsport 5. Bornem Guil 6. Oppuurs 7. Eikevliet 8. Niel Biezerd 9. Black Boys Minivoetbal. De Lokerse B-ploeg werd zesde in het Oostvlaams kampioenschap van de Minivoetbal. De brandweerploeg van Sint-Gillis-Waas werd kampioen van Oost-Vlaande- bmdweer (Polo) ren (Polo) r verschoven Rupelsport-Bom. Guil Zondag 21 juni Niel Biezerd ll-Vlug en Vrij Bom. Guil-Oppuurs Eikevliet-Niel Biezerd Opp. Il-Block Boys 9_15 Lindekens Eikevliet: gespeeld op 1 c. i zaterdag 13 juni. 10-15 9-15 BEKER VAN GROOT TEMSE De winnaars van de Beker van Temse zijn gekend, bij de Re- kreatieven stond er werkelijk geen maat op de rijkscholen uit Temse. Nadat zij in hun halve finale op overtuigende wijze afgerekend hadden met S.O.S. Veile werd de finale voor het talrijk opgekomen publiek een tegenvaller, want van een wedstrijd was er nau welijks sprake zodat na de eer ste periode de winnaar reeds gekend was bij vriend en tegenstander en andere finalist burenportdienst Waasland. Burensportdienst had dan toch nog de verdienste om met een «Inderhaast» opgestelde ploeg tot in de finale te geraken, nadat het in een adembene mende halve eindstrijd dc Ru- pelboys met lege handen huis waarts had gestuurd. Verdien de bekeroverwinning van R.M.S. Temse waarvan de verdienste was dat de echte «Rekreatieve» spelers de aan geslotenen, zeer goed aanvul den. Zij mochten dan ook als eersten de beker ontvangen uit de handen van sportschepen Felix en raadsl. Hoskens. In de open reeks waren de finalisten al langer gekend, Vrienden kring en Bistro de Port ston den, net als 12 maanden gele den, weerom tegenover elkaar in de finalè. Werd verleden jaar Bistro dui delijk als winnaar onderschei den, dan was het deze editie de beurt aan Vriendenkring uit Sint-Niklaas om met de be geerde trofee aan de haal te gaan. Dit na een mooie wed strijd vol prachtige akties die zeker het bekijken waard Zaalvoetbal in Temse. R.M.S.-Temse won de rekreatieve reeks (dw) Vrienden- 3-7 13 5 Zaalvoetbal in Temse. Bistro-De Port verloor de «grote finale van de Beker van Temse (dw) waran. Zo is dan het doek gevallen over deze Beker van Temse en kunnen de batterijen terug op geladen worden om volgend seizoen terug met veel moed en fitte kuiten de diverse kom petities aan te vatten. Uitslagen van het weekende Halve finales recr. Burensportd. - Rupelb. 7-6 S.O.S. Veile - R.M.S. Tem se 1-18 Troostingen Rupelboys - S.O.S. Veile 4-3 New York Tebo - Frituur Jo- see 5-11 Finale Recreatieven Rijkscholen Temse - Buren sportdienst 13-5 Finale open reeks Bistro De Port kring R.M.S. Temse Burensportdienst Ontgoochelende finale mede doordat rijkscholen Temse een klasse te sterk leek voor Bu rensportdienst. Burensportdienst wist al vrij vlug in deze finaleronde dat het een figurantenrol zou moe ten ondergaan, want Gert Ver anderen begon deze finale met een hatrick voor R.M.S. zodat de schoolboys al direkt op rozen zaten. Burensportdienst vond niet di rekt een tegenzet voor al dit schoolgeweld en moest lijd zaam toezien hoe meester Piet Abbeel er de 5-0 op het bord schreef. Enkel Danny Hamerlinck van de Burensportdienst kon wed ijveren met de thuisploeg, maar verder dan de beslissen de goede voorzet op Erwin Schoenmakers geraakte deze getalenteerde speler niet, zo dat dit tegendoelpunt weinig of niets aan de spankracht van de wedstrijd veranderde. Dit bleek nog maar eens toen Luc Vercouteren en broer Gert de 7-1 ruststand op het bord brachten. Na de rust kon R.M.S. rustig afwachten en dc Burensport dienst «laten komen» om als de gelegenheid zich voordeed zelf keihard toe te slaan. Dit volgens de orders van coach Staf Arbijn. En ze hadden goed geluisterd want alhoewel de Burensportdienst langs Danny Hamerlinck 3 X kon den scoren lukten Piet Abbeel en Gert Vercouteren ook 4 doeltjes onder hun beiden. 11- 4. Erik Vermeulen met een mooi Steur. Zo werd het i.p.v. dich- doelpunt en Theo van der terbij komen voor de Bistro Biest als attente doelman be- ploeg, verder weg zakken en hoeden hun ploeg van een nog steeds meer krampachtige grotere afstraffing, zodat de gaan spelen met te veel per- rijkschool op 13 doelpunten soonlijke aktie's. bleef steken omdat Bert Van Het einde van de eerste perio- Mele en Luc Vercouteren elk de was weer voor Rudi Steur, nog lx wisten te scoren. 13 die zich mooi vrijspeelde en bleek anders geen ongeluksge- hard binnenknalde, zo mocht mocht aantekenen 2-6. tal voor de Rijkscholen want de Vriendenkring ploeg met Echt uitgespeelde kansen kre- even later maakte scheidsrech- een ruime voorsprong de rust gen de Bistro spelers niet zodat ter Ronald Vercouteren een ingaan. 1-5. einde aan deze finalewedstrijd Na de korte rustperiode de doelpunt opleverde. Bistro De Port kwam nu toch wel gevaarlijk opzetten en enkele kansen langs Patrick Riske en Luc De Waele werden van een haartje gemist. Langs de over zijde werd er echter niets ge mist zodat Rudi Stuer zijn der de doelpunt van deze finale ploeg tot 3-6 kon terugbren gen. Ondertussen waren we wel aan de laatste 5 min. van de wedstrijd bezig zodat het doelpunt van Guy De Jonghe voor Vriendenkring niet meer dan een doelpunt werd voor de statistieken. Want evenlater maakte een voortreffelijk lei dende scheidsrechter Patrick Wauters een einde aan deze bekereditie 87. voor Recreatieve ploegen. toch meer gevaarlijke Bistro ploeg wat hun langs, alweer, Frank Van Buynder een twee zij zich al gelukkig mochten Verdiende Vriendenkring zege achten toen Vriendenkring dat na de supercupzege van Bistro De Port Vriendenkring 7 Beide ploegen waren naar de ze finalewedstrijd gekomen met hun sterkste opstelling om de glimmende beker naar zich toe te eigenen. Vriendenkring liet er geen gras over groeien en trok direkt alle registers open wat dan ook direkt resulteerde in een mooi doelpunt van de steeds op de loer liggende Rudi Steur. 0-1. Een betere start konden de supporters van de St-Niklase ploeg niet gedroomd hebben. Frank Van Buynder, weer goed op dreef, bracht weer wat rust in zijn ploeg want hij kon via een mooie aktie De Bistro- Boys terug op gelijke hoogte van de Vriendenkringers bren gen. En even zag het er naar uit dat hij met een hard schot zijn ploeg zelfs over de St- Niklase ploeg zou kunnen brengen, maar zijn schot stran- de op de paal. Vriendenkring trok zich van al Groot-Temse (dw). dit gevaarlijk geweld niet veel aan en opteerde nog altijd om de aanval als beste verdedi gingsmiddel te gebruiken. En op vrijschop kon Guy De Jonghe Vriendenkring dan ook op voorsprong brengen. 1-2. Nog geen minuut later kon de snelle Rudi Steur na een tegen aanval mooi Kris De Wolf be reiken, deze laatste plaatste de bal dan ook kalm en beheerst in de linkerbovenhoek zodat meteen de 1-3 op het score bord verscheen. Direkt na deze fase volgde dan misschien wel het keerpunt in de wedstrijd. Na handspel van Rudi De Roeck mocht, Bistro de Port, een strafschop nemen. Franck Van Buynder belastte zich met het nemen van de penalty, Freddy Nonneman stopte echter het goed getrapte schot zodat de stand behouden bleef. Niet voor lang echter, want Rudi De Roeck kon nummer 4 netten voor Vriendenkring op alweer Rudi doelman Fred Nonneman de bal tot bij Frank van Buynder gooide, en kalm de Bistro vorige week nu ook de beker van groot Temse wist binnen te Zaalvoetbal in Temse. Vriendenkring St.-Niklaas werd winnaar van de open Beker van aangeven VC Zaalvoetbal in Temse. Burensportdienst verloor de finale bij

De Voorpost | 1987 | | pagina 27